Nogomet » Včeraj » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije - Prva stopnja
00:00Turks in Caicos - Angvila 1:211mALBANIJA: Prva divizija
14:00Apolonia - Tomori Berat 2:114:00Besa - Luzi 4:1
14:00Burreli - Bylis 1:0
14:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
14:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ANGLIJA: Ženska National liga Sever
20:45Huddersfield Ž - Halifax Ž 0:0ANGOLA: Girabola
16:00PreloženaPetro Atletico - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:119:30Laferrere - Flandria 1:1
ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:119:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
19:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
19:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
19:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
19:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
19:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
19:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3
23:00Ituzaingo - Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINA: Copa Argentina
21:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
19:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:019:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
19:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
19:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
19:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
23:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
01:00United FC - Atl. Deportivo 14:0AVSTRALIJA: A-Liga Ženske
06:00Canberra Ž - Sydney Ž 1:0BELGIJA: National Division 1
20:00Saint Eloois - Tessenderlo 1:1BELGIJA: 1st National Ženske
19:00Club Brugge II Ž - Alken Ž 4:019:00RFC De Liege Ž - Leuven II Ž 0:5
20:00Standard Liege II Ž - Westerlo Ž 1:3
BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod
14:00Rodopa Smoljan - Atletik Kuklen 3:0BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - RS
15:00BSK Banja Luka - Omarska 5:215:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
15:00Kozara - Nevesinje 5:0
15:00Kozarska Dubica - Ljubić Prnjavor 1:0
15:00Laktaši - Sutjeska Foča 3:0
15:00Leotar - Željezničar BL 2:1
15:00Mrkonjić Grad - Famos Vojkovići 1:0
15:00Slavija - Rudar Prijedor 1:1
19:00Modriča - Romanija Pale 2:0
BRAZILIJA: Acreano - Prva stopnja
00:00Humaita - Placido de Castro 1:0BRAZILIJA: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:100:00Santos AP - Macapa 1:3
BRAZILIJA: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista SC - Botafogo RJ 0:4BRAZILIJA: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:020:00Itapipoca - Pacajus 3:2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:3
00:00Tirol am. - Maranguape 4:1
BRAZILIJA: Gaucho - Končnica
01:00Gremio - SER Caxias 3:2BRAZILIJA: Goiano - Končnica
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIJA: Maranhense
19:30PreloženaChapadinha - Sampaio Correa -:-BRAZILIJA: Paraense - Končnica
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZILIJA: Paranaense - Končnica
00:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZILIJA: Paulista - Končnica
00:30Santos - Bragantino 3:1BRAZILIJA: Paulista A2 - Končnica
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:111m23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIJA: Rondoniense
20:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRAZILIJA: Roraimense - Prva stopnja
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:202:00River-RR - Progresso 4:0
BRAZILIJA: Copa Alagoas - Končnica
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZILIJA: Copa Rio U20
14:00Flamengo RJ U20 - Madureira U20 3:219:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
19:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
19:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
19:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRAZILIJA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIJA: Baiano U20
19:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:219:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
19:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRAZILIJA: Capixaba U20
19:00PreloženaColatina U20 - Jaguare U20 -:-BRAZILIJA: Catarinense U20
19:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRAZILIJA: Brasileiro ženske
19:00Avai Kindermann Ž - America Mineiro Ž 1:3DR KONGO: Ligue 1 - Ligaška končnica
14:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:116:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
14:30PreloženaMotema Pembe - AC Kuya -:-EKVADOR: Serie B
01:00San Antonio FC - Cuniburo 1:021:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:0
21:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
18:45Lyon Ž - Benfica Ž 4:121:00Chelsea Ž - Ajax Ž 1:1
GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1
12:00Ermionidas-Ermis - Ellas Syrou 0:2GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Achuapa - Xinabajul 2:0HRVAŠKA: Prva NL
16:30Orijent - Vukovar 1991 0:0INDIJA: I-League 2
10:30Sudeva Delhi - Dempo 0:0INDONEZIJA: Liga 1
14:30Arema - Persebaya 0:114:30Dewa United - Persita 4:1
IRAK: Superliga
19:30Al Kahraba - Bagdad 1:0IRAN: Divizija 1
16:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:116:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
16:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
16:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
16:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
16:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
16:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
16:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
16:45Saipa - Astara 0:1
ISLANDIJA: Ligaški pokal - Končnica
20:15Breidablik - IA Akranes 4:1ITALIJA: Serie D - Skupina E
15:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0JAPONSKA: Liga WE ženske
06:00Urawa Ž - Albirex Niigata Ž 2:0KAMERUN: Elite One - Skupina za obstanek
15:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2KAMERUN: Elite Two - Ligaška končnica
15:00PreloženaAigle Moungo - Eding Sport -:-15:00PreloženaBafmeng United - Feutcheu -:-
15:00PreloženaPanthere - Bafoussam -:-
15:00PreloženaTonerre - Dragon de Yaounde -:-
KAMERUN: Elite Two - Skupina za obstanek
15:00PreloženaFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-15:00PreloženaFoncha - AS Fap -:-
15:00PreloženaLeopard de Douala - Isohsa -:-
15:00PreloženaUnisport Bafang - Renaissance -:-
KATAR: Pokal QFA - Končnica
19:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:211mKENIJA: Super liga
10:00Kibera - Dimba Patriots 0:2KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
22:00Bucaramanga - Aguilas 1:000:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
02:05Bogota FC - Tigres 0:1KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:201:00AD Santos - Guanacasteca 0:0
02:30Liberia - Alajuelense 0:4
22:00Grecia - Puntarenas FC 0:1
MAROKO: Kraljevi pokal
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Wydad Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - KAC Kenitra 2:111m
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cancun - Tapatio 1:104:05Alebrijes Oaxaca - Tepatitlan de Morelos 1:0
MEHIKA: Liga Premier Serie A
00:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura
16:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2NEMČIJA: Regionalliga Sever
18:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
18:30Meuselwitz - Babelsberg 0:019:00Chemie Leipzig - Energie Cottbus 3:0
NEMČIJA: Oberliga Hessen
19:30Eddersheim - Hanau 2:0NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
19:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Pforzheim - Backnang 3:0NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
19:30Frintrop - Schonnebeck 2:319:30Sonsbeck - Homberg 1:1
20:00Kleve - TVD Velbert 4:1
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1POLJSKA: Pokal Poljske ž
13:30R. Rzeszow Ž - Slask Ž 0:314:00UKS SMS Lodz Ž - Stomilanki Olsztyn Ž 1:011m
15:00Bielawa Ž - Gdansk Ž 0:1
17:00Katowice Ž - Gornik Leczna Ž 2:1
ROMUNIJA: Romunski pokal ženske
14:00Vasas Odorhei Ž - Rapid Bukarešta Ž 4:2SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - FAS 1:322:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
22:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
22:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
SAUDOVA ARABIJA: Division 1
19:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1SENEGAL: Liga 1
17:30Diambars - Pikine 0:0SEVERNA IRSKA: NIFL Championship
21:00Bangor FC - Institute 0:1SIERRA LEONE: Premier liga
17:30PreloženaBo Rangers - Kholifa Stars -:-17:30PreloženaKahunla - Ports Authority -:-
17:30PreloženaLuawa - Old Edwardians -:-
17:30PreloženaSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
16:00Bernolakovo - Senec 0:216:00D. Lužna - Tomašov 4:1
16:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
16:00NSK 1922 Bratislava - Rohožnik 0:4
16:00Pezinok - Domino 0:0
16:00Rovinka - Modra 3:2
16:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
16:00Vrakuna B. - Rusovce 2:2
SVET: Mednarodne prijateljske
23:00Maroko - Mavretanija 0:023:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Libija 1:1
00:30Paragvaj U23 - Dominikanska republika U23 1:2
02:00Nikaragva - Kuba 0:1
02:00Salvador - Honduras 1:1
02:30Peru - Dominikanska republika 4:1
03:45Argentina - Kostarika 3:1
SVET: Klubske prijateljske
13:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:114:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
14:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
15:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
15:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
18:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0
SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
16:00Švedska U16 Ž - Portugalska U16 Ž 4:018:00Francija U16 Ž - Japonska U16 Ž 1:3
18:00Mehika U16 Ž - Nizozemska U16 Ž 1:2
TRINIDAD IN TOBAGO: TT Premier Liga
21:00Sando - Prison Service 2:123:00La Horquetta - Central FC 4:4
23:00North East Stars - Eagles FC 2:1
23:00Point Fortin - Police 2:3
UKRAJINA: Žensko prvenstvo - Ligaška končnica
11:00Šahtar Ž - Kolos Kovalivka Ž 1:2URUGVAJ: Primera Division - Apertura
20:00Progreso - Rampla Juniors 4:2UZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Shortan Guzor - Dostlik Tashkent 2:0WALES: Cymru South
20:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0WALES: Premier ženske - Ligaška končnica
20:45Aberystwyth Ž - Wrexham Ž 0:220:45Cardiff City Ž - Swansea Ž 4:0
WALES: Premier ženske - Skupina za obstanek
20:45Cardiff Met. Ž - Barry Ž 2:020:45TNS Ž - Pontypridd Ž 4:0
ZDA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:111mZDA: NISA
22:00PreloženaMaryland Bobcats - LA Force -:-22:00PreloženaSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
ČEŠKA: FNL
15:00Varnsdorf - Lisen 1:1ČILE: Primera Division ženske
20:30Everton Ž - Colo Colo Ž 0:4ŠKOTSKA: Highland League
21:00Buckie Thistle - Brechin 2:1ŠKOTSKA: Lowland League
20:45PreloženaCivil Service Strollers - East Kilbride -:-ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5
20:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
20:00CD Mieres - Barcia 2:2ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
17:00Naval Reinosa - Tropezon 1:220:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
19:30Anaitasuna - Vitoria 0:220:00Derio - Pasaia 1:0
20:00Urduliz - San Ignacio 2:1
21:00Anorga - Leioa 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
18:15Silla CF - Patacona 3:4ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
17:00Sevilla C - Conil 1:1ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
19:00Platges de Calvia - Soller 5:120:00Arenal - Mallorca B 0:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
20:30Herbania - Gran Tarajal 0:0ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
19:00Lerines - Cantolagua 1:119:30Pena Sport - Oberena 1:1
19:45Pamplona - Subiza 1:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
19:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1ŠVICA: Liga za napredovanje
20:00Biel - Bavois 4:0ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
20:00Portalban - Coffrane 1:1ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
20:15Langenthal - Dietikon 1:2ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3
20:00Freienbach - Grasshopper II 1:1Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.