Nogomet » Včeraj » Končano
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
ANGLIJA: Premier League
21:00Brighton - Manchester City 0:4ITALIJA: Serie A
20:00Udinese - AS Roma 1:2ALŽIRIJA: Liga U21
16:00PreloženaBen Aknoun U21 - JS Kabylie U21 -:-16:00PreloženaBiskra U21 - ES Setif U21 -:-
16:00PreloženaConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
16:00PreloženaOran U21 - CR Belouizdad U21 -:-
17:00ASO Chlef U21 - Magra U21 2:0
17:00Alger U21 - Paradou U21 0:1
17:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 0:0
17:00Saoura U21 - US Souf U21 5:0
ANDORA: Pokal Andore
20:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:1ANGLIJA: Professional Development League
20:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 2:0ANGLIJA: Ženska National liga Sever
20:45Halifax Ž - Nottingham Ž 2:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:3ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
20:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 2:0
20:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 2:1
20:00River Plate 2 - Instituto 2 1:0
20:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 1:1
ARMENIJA: Prva liga
14:00Pjunik 2 - Ararat 2 2:016:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
AVSTRALIJA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AVSTRALIJA: NPL South Australian
12:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod
19:30Austria (D) (Am) - Kremser 1:1AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:30Araz Saatli - Karvan 2:414:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
14:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
AZIJA: AFC Prvenstvo Azije U23 - Končnica
16:00Katar U23 - Japonska U23 2:4pp19:30Južna Koreja U23 - Indonezija U23 2:311m
BELGIJA: Jupiler Pro League - Ligaška končnica
20:30Antwerp - Royale Union SG 0:3BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
01:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZILIJA: Acreano - Druga stopnja
22:30Rio Branco - Humaita 0:3BRAZILIJA: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense 0:000:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
00:30Uniao RS - Gaucho 2:1
20:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha 2:1
20:00GE Bage - Pelotas 0:1
BRAZILIJA: Paulista A3 - Končnica
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZILIJA: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Gremio U20 0:121:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 2:0
22:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0
BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
20:30Iraty U20 - Operario U20 0:3DANSKA: 1. divizija - Skupina za napredovanje
18:00Fredericia - Aalborg 2:1EKVADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio FC 0:1FERSKI OTOKI: Pokal Ferskih otokov
16:00Toftir B68 - Fuglafjordur 1:018:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur 5:0
20:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 3:1
FINSKA: Kakkonen - Skupina A
17:30JaPS 2 - Kiffen 0:1FINSKA: Kakkonen - Skupina B
18:00Ilves 2 - VJS 1:1FINSKA: Finski pokal
19:15NOPS 2 - VaKP 1:3GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1
10:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:010:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
10:00Marko - Afantou 1:0
10:00Panegialios - Pas Korinthos 3:1
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura – skupina
23:00Achuapa - Deportivo Mixco 0:204:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GVINEJA: Liga 1
18:00Milo FC - Wakriya 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Olancho - Vida 1:103:30UPNFM - Olimpia 1:0
INDONEZIJA: Liga 1
10:00Dewa United - Madura United 2:210:00PS Barito Putera - FC Bhayangkara 1:5
14:00Arema - PSM Makassar 3:2
14:00Persib Bandung - Borneo 2:1
IRAK: Stars Liga
14:45Al Kahraba - Zakho 1:317:00Al Minaa - Newroz 1:4
17:00PreloženaAl Najaf - Al Karkh -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
17:00PreloženaAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00PreloženaBagdad - Duhok -:-
17:00PreloženaKarbala - Al Kahraba -:-
19:15Al Naft - Al Shorta 1:1
IRAN: Pokal Hazfi
16:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:111mISLANDIJA: Pokal Islandije
16:00Arbaer - Fram 0:316:00Haukar - Vestri 2:4
16:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
16:00Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
17:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
17:00Akureyri - IR Reykjavik 2:1pp
17:00Grotta Seltjarnarnes - Thor Akureyri 0:3
17:00IA Akranes - Tindastoll 3:0
17:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
18:30Hafnarfjordur - Hafnir 4:2
21:15Keflavik - Breidablik 2:1
JORDANIJA: Premier liga
17:00Al Salt - Maan 2:019:45AL Jalil - Moghayer Al Sarhan 0:1
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinski del
00:00Botafogo RJ (Bra) - Universitario Lima (Per) 3:100:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo RJ (Bra) 2:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
02:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinski del
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:200:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
02:00Bragantino (Bra) - Sportivo Luqueno (Par) 2:1
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
JUŽNA KOREJA: WK League ženske
09:00Boeun Sangmu Ž - Hwacheon Ž 0:212:00Changnyeong Ž - Seoul Ž 0:0
12:00Gyeongju Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 1:2
12:00Sejong Sportstoto Ž - Suwon FC Ž 0:2
KANADA: Prvenstvo
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0KAZAHSTAN: Prva divizija
11:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:011:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
13:00Kaspij Aktau - Ulytau 3:2
13:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 0:3
KOLUMBIJA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:111m02:00Leones - Pereira 1:211m
02:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
04:00Liberia - San Carlos 3:3LIBANON: Premier League - Skupina poražencev
13:30Al Hikma - Tripoli 1:0MADŽARSKA: Madžarski pokal ženske
20:00Gyor Ž - MTK Hungaria Ž 2:111mMALI: Premiere Division
18:30Bougouba - Korofina 1:020:30Onze Createurs - Black Stars 1:1
MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura – skupina
03:00Celaya - Tapatio 4:305:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEHIKA: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEHIKA: Liga Premier Serie B - Končnica
00:00Pachuca 2 - Uruapan 3:003:00Santiago - CDM 3:1
MJANMAR: MNL League Cup
11:30Mahar United - University Iževsk 5:211:30Shwe Pyi Thar - Yangon 0:3
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
20:00Kirchheimer - Kirchanschoring 0:1NIGERIJA: NPFL
17:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:203:00Masachapa - Esteli 1:5
03:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:500:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
20:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 0:1
NIZOZEMSKA: Eredivisie
18:45Heerenveen - PSV 0:821:00G.A. Eagles - Feyenoord 1:3
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
20:00TEC - HV & CV Quick 3:0NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske
19:30Ajax Ž - Alkmaar Ž 3:0NORVEŠKA: Pokal NM
17:00Oppsal - Valerenga 0:418:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:5
18:00Honefoss - Sarpsborg 08 1:2
PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho 2:3POLJSKA: Divizija 1
18:00Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:118:00Termalica B-B. - Odra Opole 0:1
20:30Katowice - Gornik Leczna 0:0
PORTUGALSKA: Liga Portugal 2
19:00Leiria - Penafiel 0:2PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Ligaška končnica
15:30Estrela U23 - Benfica U23 0:415:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 0:1
15:30Sporting U23 - Torreense U23 1:0
15:30Vizela U23 - Estoril U23 0:0
ROMUNIJA: Liga 1 - Ligaška končnica
20:45Univ. Craiova - CFR Cluj 0:1ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek
15:45UTA Arad - Otelul 3:118:00Hermannstadt - Petrolul 2:0
ROMUNIJA: Liga 2 - Ligaška končnica
18:00Gloria Buzau - Corvinul Hunedoara 2:2ROMUNIJA: Liga 1 ženske - Skupina za obstanek
16:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Targu Mures Ž 10:0RUANDA: Premier liga
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1RUSIJA: Premier liga
15:00Ural - FK Rostov 0:117:15Fakel Voronež - Krilja Sovjetov Samara 0:1
19:30Ahmat Grozni - Soči 1:0
19:30CSKA Moskva - Spartak Moskva 0:0
SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
03:00Alianza FC - Dragon 6:1
03:30Metapan - Jocoro 2:0
03:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga
17:00Al Feiha - Al Taee 1:020:00Al Riyadh - Al Ahli SC 2:1
20:00Al Wehda - Al-Hazem 0:2
SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: CONCACAF pokal prvakov
02:15Columbus Crew - Monterrey 2:1SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1
18:00Korhogo - ASEC Mimosas 0:0SLOVENIJA: Pokal Slovenije
20:00Mura - Rogaška 2:311mSOMALIJA: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi 3:0SVET: Mednarodne prijateljske
11:00Romunija U16 - Poljska U16 3:012:00Španija U18 - Švica U18 3:0
14:00Azerbajdžan U16 - Uzbekistan U16 0:2
16:00Danska U16 - Kitajska U16 4:4
17:00Belorusija U16 - Tadžikistan U16 5:1
SVET: Prijateljska tekma ženske
12:30Köln Ž (Ger) - PSV Ž (Ned) 3:2UGANDA: Premier liga
15:00Bright Stars - Kampala City 2:215:00Gadaffi - Villa 0:1
UKRAJINA: U19 League
11:00LNZ Cherkasy U19 - Šahtar U19 1:4ZDA: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0ZIMBABVE: Nogometna premier liga
15:00Arenel Movers - Manica 0:115:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
15:00OpuščenaChegutu Pirates - Dynamos (Zim) 0:1
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Renaissance 0:516:45Algoy - Elect Sport 0:2
16:45As Dgssie - Ascot 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
19:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:1ŠVEDSKA: Allsvenskan
19:00Djurgarden - Malmo FF 0:119:00Halmstad - Hammarby 2:1
19:00Kalmar - GAIS 2:3
19:00Norrkoping - Elfsborg 4:2
19:00Vasteras SK - Mjallby 2:1
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
19:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane 4:1Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.