Nogomet » 24.03.2024 » Končano
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
SLOVENIJA: 2. SNL
15:00Fužinar - Dravinja 1:215:00Primorje - Jadran Dekani 4:1
ALŽIRIJA: Division 1
15:30Magra - Constantine 2:322:00ES Setif - ASO Chlef 0:0
22:00JS Kabylie - CR Belouizdad 0:1
22:00USM Alger - Biskra 1:0
ANGLIJA: NL jug
16:00Worthing - Bath 2:2ANGLIJA: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Folkestone Invicta 0:1ANGLIJA: Super League ženske
14:00Everton Ž - Liverpool Ž 0:015:00Bristol City Ž - Tottenham Ž 0:1
16:00Leicester Ž - Brighton Ž 2:3
17:30West Ham Ž - Chelsea Ž 0:2
20:30Aston Villa Ž - Arsenal Ž 1:3
ANGLIJA: Championship ženske
15:00Birmingham Ž - Lewes Ž 2:015:00Blackburn Ž - Southampton Ž 2:1
15:00Charlton Ž - London City Lionesses Ž 1:2
15:00Crystal Palace Ž - Watford Ž 3:0
15:00Sheffield Utd Ž - Reading Ž 5:1
15:00Sunderland Ž - Durham Ž 5:3
ANGLIJA: Ženska National liga Sever
15:00Burnley Ž - Stoke City LFC Ž 2:115:00Derby Ž - Fylde Ž 2:1
15:00PreloženaHalifax Ž - Nottingham Ž -:-
15:00Huddersfield Ž - Liverpool Feds Ž 1:1
ANGLIJA: Ženska National liga Jug
15:00Cheltenham Ž - Billericay Ž 4:215:00Milton Keynes Ž - Cardiff City Ladies Ž 3:0
15:00Oxford Utd Ž - London Bees Ž 3:1
15:00Portsmouth Ž - Rugby Borough Ž 4:0
ANTIGVA IN BARBUDA: ABFA Premier Liga
23:00Parham - Pigotts Bullets 3:301:00SAP - Aston Villa 1:0
21:00Empire FC - Green City 0:1
23:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:7
ARGENTINA: Primera Nacional
01:00Gimnasia Jujuy - Patronato 1:1ARGENTINA: Torneo Federal
00:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:000:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
01:00Juventud U.U. - Argentino MM 0:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
23:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1ARGENTINA: Copa Argentina
00:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
21:00Caiquetio - CDRA 1:223:00Santa Fe - Jong Aruba 1:0
AVSTRALIJA: NPL NSW
05:00Sydney Utd - Sutherland Sharks 1:005:00Wollongong Wolves - WS Wanderers U21 0:2
AVSTRALIJA: NPL Queensland
06:00Brisbane U21 - Wynnum Wolves 1:107:30Olympic FC - Gold Coast Knights 0:1
AVSTRALIJA: A-Liga Ženske
04:00Canberra Ž - Wellington Phoenix Ž 1:006:00Brisbane Ž - Perth Ž 2:0
06:00Sydney Ž - Adelaide Ž 3:0
AVSTRIJA: Regionalliga Central
14:30ASK Klagenfurt - LASK (Am) 2:1AVSTRIJA: Regionalliga Zahod
15:00FC Wolfurt - Dornbirner SV 4:115:00Rothis - Kufstein 2:0
AVSTRIJA: Burgenland
15:00USVS Rudersdorf - Pinkafeld 2:1AVSTRIJA: Karnten
11:00Donau Klagenfurt - KAC 1909 0:515:00Spitall - Atus Ferlach 4:1
AVSTRIJA: Salzburg
15:00TSU Bramberg - Kuchl 1:3AVSTRIJA: Tirol
10:30Tirol am. (Am) - SK St. Johann 2:111:30Innsbrucker AC - Fugen 4:0
16:00Telfs - Ebbs 2:1
AVSTRIJA: Dunaj
10:30Slovan Hac - 1980 Wien 4:310:30WAF Brigittenau - Dinamo Helfort 2:4
AVSTRIJA: Bundesliga ženske
11:00Innsbruck Ž - Austria (D) Ž 0:412:00Sturm Graz Ž - Altach/Vorderland Ž 0:2
BARBADOS: Premier liga
23:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:1BELGIJA: National Division 1
14:30Namur - RAAL La Louviere 0:415:00Knokke - OH Leuven B 2:1
15:00Tienen - Hoogstraten 3:0
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF
15:00Hamoir - Royal Union SG 2 0:315:00Rebecquoise - Tournai 0:0
15:00Warnant - Ganshoren 5:0
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV A
15:00Petegem - Aalst 1:615:00Voorde Appelterre - Oudenaarde 0:0
15:00Wetteren - Merelbeke 2:5
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV B
15:00Londerzeel - Diegem 2:5BELGIJA: 1st National Ženske
15:00Standard Liege II Ž - Famkes Merkem Ž 3:0BENIN: Ligue 1 - Ligaška končnica
16:00Ayema - Bani Ganse 0:116:00Damissa - JS Pobe 2:0
16:00FC Loto - Coton FC 1:1
16:00Requins - Espoir 0:3
BENIN: Ligue 1 - Skupina za obstanek
16:00Avrankou Omnisport - Adjidja 1:116:00Bembereke - Hodio 1:1
16:00Djeffa - Aziza 1:2
16:00Dynamo Parakou - Soleil 2:1
16:00Etoiles Filantes - JAK 0:2
16:00Real Sport - Buffles du Borgou 1:1
BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod
14:00Haskovo - Dimitrovgrad 1:114:00Spartak Plovdiv - Asenovec 5:0
BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod
14:00Kubrat - Fratria 0:514:00Lokomotiv Ruse - Spartak II 0:1
14:00Ludogorec III - Svetkavica 3:0
14:00Ustrem Dončevo - Dunav Ruse II 2:2
BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - FBiH
15:30Gornji Rahic - Goražde 1:215:30TOŠK Tešanj - Zvijezda Gradačac 3:2
15:30Čelik - Mladost DK 2:1
18:30Sloboda - Budućnost Banovići 3:1
BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - RS
15:00Omarska - Laktaši 2:1BRAZILIJA: Acreano - Prva stopnja
23:00Placido de Castro - Galvez 1:2BRAZILIJA: Amazonense - Druga stopnja
20:45Operario Esporte Clube - Nacional-AM 2:220:45Sao Raimundo AM - Manauara 1:2
BRAZILIJA: Brasiliense - Končnica
19:30Capital - Brasiliense 3:2BRAZILIJA: Capixaba - Končnica
20:00Porto Vitoria - Rio Branco ES 1:2BRAZILIJA: Catarinense - Končnica
00:30Avai - Brusque 2:220:00Criciuma - Barra FC 3:111m
BRAZILIJA: Cearense 2
19:30Maranguape - Tiradentes 0:121:00Icasa-CE - Pacajus 2:2
BRAZILIJA: Maranhense
20:00Cordino EC - Pinheiro 2:220:00Tuntum - Chapadinha 5:4
BRAZILIJA: Matogrossense - Končnica
23:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:122:30Cuiaba - Luverdense 4:3
BRAZILIJA: Paranaense - Končnica
22:30Coritiba - Maringa FC 0:0BRAZILIJA: Paulista A2 - Končnica
23:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:115:00Juventus-SP - Ferroviaria 1:1
15:10Portuguesa Santista - Piracicaba 3:2
BRAZILIJA: Paulista A4
23:00Independente SP - Francana 0:214:00Jau - Sao-Carlense 1:0
14:00Penapolense - Barretos EC 0:1
14:00Vocem - Audax-SP 0:3
BRAZILIJA: Rondoniense
00:30Ji-Parana - Porto Velho 0:220:30Genus - Uniao Cacoalense 0:1
BRAZILIJA: Roraimense - Prva stopnja
23:30Monte Roraima - Progresso 5:1BRAZILIJA: Sul-Matogrossense - Končnica
20:30Dourados - Costa Rica 2:111m21:00Operario MS - Ivinhema 1:111m
BRAZILIJA: Tocantinense - Končnica
20:00Tocantinopolis - Capital FC 1:0BRAZILIJA: Copa Alagoas - Končnica
23:00CSA - Murici AL 3:319:15SC Penedense - Coruripe 1:0
BRAZILIJA: Copa Verde
21:00Goias - Vila Nova 1:121:00Paysandu - Manaus 4:1
BRAZILIJA: Copa do Nordeste
00:30ABC - Sport Recife 0:200:30Fortaleza - Vitoria 0:1
20:00Bahia - Maranhao 1:0
20:00Itabaiana - Botafogo PB 0:1
20:00Treze - Ceará M. 0:1
23:00Juazeirense - River-PI 4:1
23:00Nautico - CRB 1:1
BRAZILIJA: Baiano U20
19:00Alagoinhas U20 - Jacuipense U20 1:219:00Conquista FC U20 - Itabuna U20 1:1
19:00Leonico U20 - SSA U20 0:1
BRAZILIJA: Capixaba U20
23:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:320:00SAO Mateus U20 - Real Noroeste U20 2:3
BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
20:00Iraty U20 - Parana U20 0:2BRAZILIJA: Brasileiro ženske
14:00Palmeiras Ž - Botafogo RJ Ž 0:219:00America Mineiro Ž - Santos Ž 2:1
19:00Gremio Ž - Fluminense Ž 3:2
DR KONGO: Ligue 1 - Ligaška končnica
13:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo (Cod) 1:215:40Don Bosco - AS Vita Club 0:0
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
14:30PreloženaUS Panda - Sanga Balende -:-DANSKA: Druga divizija
14:00Esbjerg - Aarhus Fremad 2:2DANSKA: Elitedivisionen ženske - Ligaška končnica
15:00Brondby Ž - Fortuna Hjorring Ž 0:0EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
18:00El Nacional - Dep. Cuenca 2:121:30Tecnico U. - Macara 1:1
00:00PreloženaBarcelona - LDU Quito -:-
00:00Ind. del Valle - Aucas 1:1
EVROPA: Evropsko U17 Prvenstvo Ženske - Kvalifikacije - 2. del - liga A
13:00Nemčija U17 Ž - Francija U17 Ž 1:213:00Slovaška U17 Ž - Češka U17 Ž 1:1
EVROPA: Evropsko U17 Prvenstvo Ženske - Kvalifikacije - 2. del - liga B
10:00Estonija U17 Ž - Bosna in Hercegovina U17 Ž 0:510:00Kazahstan U17 Ž - Armenija U17 Ž 7:0
EVROPA: Vse-Islandski pokal ženske
15:00Cliftonville Ž - Shelbourne Ž 1:116:00Bohemians WFC Ž - Lisburn Ladies Ž 4:0
17:30Glentoran Ž - Athlone WFC Ž 2:5
FIDŽI: Premier liga
03:00Rewa - Labasa 2:1FRANCIJA: 1.Liga - Ženske
21:00Montpellier Ž - PSG Ž 1:3FRANCIJA: Division 2 ženske
13:00Strasbourg Ž - Albi-Marssac Ž 4:014:00Le Mans Ž - Montauban Ž 2:0
15:00Nantes Ž - Marseille Ž 3:2
15:00Orleans Ž - Metz Ž 1:3
15:00Thonon Evian Ž - Rodez Ž 1:1
15:30Lens Ž - Nice Ž 0:2
GAMBIJA: Liga GFA
17:30Banjul Utd - Real Banjul 1:317:30Greater Tomorrow - Wallidan 0:1
17:30Steve Biko - TMT 1:1
17:30Team Rhino - Samger 1:1
GANA: Premier League
16:00Berekum Chelsea - Bechem United 1:116:00Bofoakwa Tano - Karela 2:1
16:00Great Olympics - Aduana 4:2
16:00Legon Cities - Nsoatreman 1:0
16:00Medeama - Dreams 0:0
19:00Asante Kotoko - Nations FC 0:1
GANA: Liga divizije ena
16:00Accra Athletic - Na God 1:216:00Akatsi All Stars - Uncle T United 2:2
16:00Asekem - King Faisal Babes 0:2
16:00Baffour SA - Young Apostles 1:1
16:00Debibi - Eleven Wonders 1:0
16:00Ebusua Dwarfs - New Edubiase 0:0
16:00Future Stars - Skyy 0:1
16:00Home Stars - ADVSA 1:1
16:00Maana - Wa Suntaa 0:1
16:00Mighty Royals - Berekum City 1:0
16:00Pac Academy - Sefwi All Stars 2:1
16:00Soccer Intellectuals - Elmina Sharks 1:0
16:00Steadfast - Tamale City 0:1
16:00Susubiribi - Kings Palace 1:0
16:00Swedru All Blacks - Venomous Vipers 1:0
16:00Techiman Liberty - BA Stars 1:0
GRČIJA: Superliga 2 - Skupina za napredovanje
14:00Ionikos - PAE Chania 5:114:00Makedonikos - Levadiakos 1:3
14:00Niki Volos - AEL Larissa 1:1
GRČIJA: Superliga 2 - Skupina za obstanek
14:00Aiolikos - Iraklis 1:114:00Kozani - Anagennisi Karditsa 1:0
14:00Panachaiki 2005 - Giouchtas 0:1
15:00PreloženaDiagoras Rodou - Olympiakos B -:-
15:00PreloženaKampaniakos - PAOK B -:-
15:00PreloženaPAE Egaleo - Panathinaikos B -:-
GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1
14:00Aetos Varvaras - Niki Efkarpias 2:214:00Anagennisi Epanomis - Chaniotis 0:3
14:00Aris Petinos - Apollon Paralimniou 0:0
14:00Chrisoupolis - M. Alexandros Agia Marina 2:0
14:00Doxa Dramas - Kavala 0:1
14:00Keravnos Anchelochori - Orestis Orestiadas 0:3
14:00PAOK Kristonis - Aris Avatou 0:0
14:00Panthrakikos - Thermaikos FC 2:2
12:00Thyella Katsikas - Zakynthos 2:3
13:00Trikala FC - Lefkimmi 4:0
14:00Anagennisi Arta - Kastoria 0:0
14:00Asteras Stavrou - Fikis 3:0
14:00Kileler - Eordaikos 1:1
14:00Magnisiakos - Asteras Petriti 0:3
14:00Nea Artaki - Svoronos FC 0:0
14:00Pierikos - Ethnikos Neou 0:2
14:00Vataniakos - Thesprotos 1:3
11:00PAO Varda - Afantou 1:1
12:00Panelefsiniakos F.C. - Mykonos 0:3
14:00Panargiakos - Filiatron 1:1
14:00Panegialios - Marko 0:1
14:00Thyella D. - Pas Korinthos 1:4
14:00Vyzas - Ermionidas-Ermis 1:1
GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4
14:00Agios Nikolaos - Ethnikos 1:314:00Almyros Gaziou - Agia Paraskevi 6:1
14:00Atsalenios - Ermis Z. 1:1
14:00Chaidari - Ipato 1:0
14:00Episkopi - Aris Petroupolis 3:2
14:00Fostiras - Ellopiakos 1:1
14:00Panionios - Apollon Smirnis 2:2
14:00Peramaikos - Proodeftiki 0:3
GRČIJA: Divizija A ženske
14:00AEL Larissa Ž - Elpides Karditsas Ž 2:114:00Atromitou Ž - Asteras T. Ž 0:0
14:00Olimpiada Imittou Ž - Seirines Grevenon Ž 0:0
14:00Rethymniakos Ž - Kastoria Ž 3:0
14:00Trikala Ž - OFI Kreta Ž 0:1
14:00Volos 2004 Ž - Panathinaikos Ž 0:7
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
01:00Xinabajul - Guastatoya 3:122:00Coatepeque - Deportivo Mixco 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Juventus - Racing Haitien 1:221:00Ouanaminthe - Racing des Gonaives 0:0
21:00Real Hope - Fica 2:0
22:00Cosmopolites - Baltimore 0:1
HONGKONG: Premier liga
08:00PreloženaTai Po - Hong Kong FC -:-HRVAŠKA: Prva NL
16:00Šibenik - Cibalia 1:0HRVAŠKA: 1. HNL ženske
14:00Dinamo Maksimir Ž - Zadar Ž 3:014:00HNK Gorica Ž - Osijek Ž 0:11
14:00Medimurje Cakovec Ž - Agram Zagreb Ž 2:2
INDIJA: I-League
12:00Sreenidi Deccan - Churchill Brothers 2:214:30TRAU FC - Neroca FC 1:2
INDIJA: I-League 2
10:30SC Bengaluru - SC Goa 1:010:30United SC - Dempo 0:1
INDIJA: IWL ženske
11:00Gokulam Kerala Ž - East Bengal Ž 5:111:00Odisha FC Ž - Kickstart Ž 6:0
ITALIJA: Serie C - Skupina A
14:00Pergolettese - Novara 1:114:00Pro Vercelli - Padova 2:0
16:15Renate - Arzignano 0:3
ITALIJA: Serie C - Skupina B
14:00Arezzo - Fermana 2:014:00Lucchese - Cesena 0:1
ITALIJA: Serie C - Skupina C
14:00Turris - Catania 2:116:15Audace Cerignola - Potenza 2:1
18:30Brindisi - Taranto 0:2
ITALIJA: Serie D - Skupina A
14:30PDHA - Citta di Varese 2:214:30Vogherese - Borgosesia 1:0
15:00Alba - Ligorna 1:2
15:00Gozzano - Vado 1:1
15:00Sanremese - Fezzanese 0:0
15:30Lavagnese - Alcione Milano 2:1
ITALIJA: Serie D - Skupina B
14:30Brusaporto - Caldiero Terme 1:114:30Casatese - Arconatese 1:1
14:30Castellanzese - Legnano 0:0
14:30Ciserano-Bergamo - Desenzano 0:2
14:30Clivense - Tritium 1:0
14:30Folgore Caratese - Calcio Caravaggese 2:1
14:30Piacenza - Ponte San Pietro 4:0
14:30Varesina - Crema 2:0
14:30Villa Valle - Palazzolo 1:3
ITALIJA: Serie D - Skupina C
14:30Cjarlins Muzane - Campodarsego 0:014:30Treviso - Bassano 0:1
14:30Union Clodiense - Mori 2:0
ITALIJA: Serie D - Skupina D
14:30AC Carpi - Mezzolara 3:014:30Fanfulla - San Donnino 2:0
14:30Pistoiese - Prato 0:1
14:30Ravenna - Sammaurese 1:0
14:30Sant'Angelo - AC Imolese 3:2
ITALIJA: Serie D - Skupina E
14:30Figline - SC Cenaia 3:014:30Mobilieri Ponsacco - Vivi Altotevere 0:0
14:30Pianese - Montevarchi 4:3
14:30Poggibonsi - Tau 1:3
14:30Sangiovannese - Follonica Gavorrano 0:2
ITALIJA: Serie D - Skupina F
14:30Campobasso - Vastogirardi 0:014:30Chieti - United Riccione 2:0
14:30L Aquila - Fossombrone 2:0
14:30Matese - Sambenedettese 0:0
14:30Roma City - AS Sora 2:2
14:30Termoli - S. N. Notaresco 2:0
15:00Vigor Senigallia - Fano 5:1
ITALIJA: Serie D - Skupina G
14:30Atletico Uri - Latte Dolce 2:014:30Flaminia - Cavese 0:2
14:30Ischia - Romana 2:0
14:30Nuova Florida - Budoni 0:0
14:30Ostia Mare - Boreale 0:0
14:30Sarrabus Ogliastra - Cynthialbalonga 1:1
14:30Trastevere Calcio - Cassino 1:0
15:00Gladiator - Anzio Calcio 1924 1:0
ITALIJA: Serie D - Skupina H
14:30Casarano - Paganese 2:014:30Gelbison - Manfredonia 2:1
14:30Rotonda - Bitonto 3:0
15:00Altamura - Santa Maria Cilento 1:0
15:00Gravina - Barletta 2:2
16:00Fidelis Andria - Gallipoli 1:1
17:00Martina Calcio - Citta di Fasano 1:0
ITALIJA: Serie D - Skupina I
14:30Castrovillari - AS Acireale 0:114:30Gioiese - Portici 1906 2:3
14:30Vibonese - Reggina 1:0
15:00Akragas - Igea Virtus 3:0
15:00Canicatti - Locri 1909 3:0
15:00S. Agata - Siracusa 1:1
15:00US Ragusa - San Luca 3:2
ITALIJA: Serie A ženske - Ligaška končnica
15:00Fiorentina Ž - Inter Ž 0:3ITALIJA: Serie A ženske - Skupina za obstanek
12:30Milan Ž - Pomigliano Ž 4:0ITALIJA: Serie B ženske
14:30Arezzo Ž - Verona Ž 1:214:30Bologna Ž - Tavagnacco Ž 6:2
14:30Cesena Ž - RES Roma Ž 3:0
14:30Chievo Verona Ž - Pavia Ž 6:2
14:30Genoa Ž - Brescia Ž 3:0
14:30Lazio Ž - Freedom Ž 4:0
14:30Ravenna Ž - San Marino Academy Ž 1:3
14:30Ternana Ž - Parma Ž 0:1
JAMAJKA: Premier League
19:00Portmore - Vere United 0:121:30Mount Pleasant - Arnett Gardens 2:0
21:30Treasure Beach - Cavalier 0:5
22:00Waterhouse - Dunbeholden 1:0
23:30Montego Bay - Molynes 2:1
JAPONSKA: Liga J2
06:00Fujieda MYFC - Kumamoto 2:106:00Iwaki - Montedio Yamagata 0:0
06:00Kagoshima Utd - Yokohama 0:4
06:00Mito - Chiba 0:0
06:00Renofa Yamaguchi - Ehime 1:1
06:00Sendai - Tokushima 0:0
06:00Shimizu - Blaublitz 1:0
06:00Tochigi - Oita 2:1
06:00V-Varen Nagasaki - Kofu 1:1
09:00Kusatsu - Okayama 1:2
JAPONSKA: J3 League
05:00Imabari - Kitakyushu 0:105:00Vanraure - Nagano 1:1
06:00Azul Claro Numazu - Ryukyu 2:1
06:00Fukushima - Toyama 0:0
06:00Kamatamare - Nara Club 1:1
06:00Kanazawa - Sagamihara 1:0
06:00YSCC - Tottori 1:1
07:00Gifu - Grulla Morioka 3:1
JAPONSKA: Liga WE ženske
05:00Albirex Niigata Ž - C-Osaka Ž 1:006:00Beleza Ž - Hirošima Ž 2:1
06:00JEF United Ž - Urawa Ž 1:2
06:00Omiya Ž - Nojima Stella Ž 1:0
08:00Inac Kobe Leonesa Ž - Parceiro Nagano Ž 3:0
JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske
04:30Orca Kamogawa Ž - Miyazaki Ž 0:405:00Kunoichi Ž - Gunma Ž 6:1
05:00NGU Nagoya Ž - Takatsuki Ž 2:0
JUŽNA KOREJA: Pokal Koreje
06:00Bucheon FC 1995 - Busan Kyotong 2:106:00Busan - Ulsan Citizen 1:011m
06:00Cheonan City - Yangsan Eogok 4:0
06:00Cheongju - Geoje 2:0
06:00Hwaseong - Yeoju Citizen 2:0
06:00Jeonnam - Gangneung 1:0
06:00Suwon Bluewings - Chuncheon 2:1
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Diski Challenge
09:00Cape Town City U23 - Chippa Utd. U23 4:109:00Polokwane U23 - Sekhukhune U23 1:1
12:00Cape Town Spurs U23 - Stellenbosch U23 2:1
14:00Orlando Pirates U23 - Kaizer Chiefs U23 0:2
KAMERUN: Elite One - Ligaška končnica
14:00Canon Yaounde - Colombe 0:116:00Dynamo Douala - Victoria Limbe 0:1
KAMERUN: Elite One - Skupina za obstanek
15:00Bamboutos FC - Fauve Azur Elite 0:0KAMERUN: Elite Two - Ligaška končnica
14:00Tonerre - Bafmeng United 2:015:00PreloženaAigle Moungo - Bafmeng United -:-
15:00PreloženaBafoussam - Dragon de Yaounde -:-
15:00PreloženaEding Sport - Feutcheu -:-
15:00PreloženaPanthere - Tonerre -:-
16:00Dragon de Yaounde - Feutcheu 0:5
KAMERUN: Elite Two - Skupina za obstanek
14:00Isohsa - AS Fap 2:214:00Renaissance - Yafoot 0:2
15:00PreloženaFC Rangers of Bafut - Leopard de Douala -:-
15:00PreloženaRenaissance - AS Fap -:-
15:00PreloženaUnisport Bafang - Foncha -:-
15:00PreloženaYafoot - Isohsa -:-
16:00Leopard de Douala - Foncha 1:1
16:00Unisport Bafang - FC Rangers of Bafut 2:0
KENIJA: Super liga
13:00Darajani Gogo - Mulembe United 1:113:00Kisumu All-Stars - Gusii 1:0
13:00Migori - Vihiga 0:0
13:00Mombasa Stars - Kajiado 4:0
13:00Silibwet - Mombasa Elite 2:0
KITAJSKA: Liga Jia
08:30Dalian Yingbo - Guangxi Pingguo Haliao 1:008:30Shanghai Jiading Huilong - Liaoning Tieren 1:0
08:30Wuxi Wugou - Suzhou Dongwu 0:1
KITAJSKA: Yi liga
08:00Xian Ronghai - Beijing Tech 0:408:30Quanzhou Yassin - Haikou Mingcheng 2:1
09:00Shenzhen Juniors - Ganzhou Ruishi 0:0
10:00Jiangxi Dark Horse - Shanghai Port B 2:1
12:30Guangxi Lanhang - Guangxi Hengchen 2:2
KITAJSKA: Superliga ženske
08:00Guangdong Meizhou Ž - Shandong SL Ž 2:108:00Zhejiang Ž - Beijing Beikong Ž 1:2
08:05Henan Songshan Longmen Ž - Changchun Dazhong Zhuoyue Ž 3:3
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
00:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:102:30America De Cali - Chico 3:2
22:00Bucaramanga - Envigado 3:1
00:10Atl. Nacional - Deportivo Pasto 1:0
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
21:30Llaneros - Real Cundinamarca 3:322:00Cucuta - Real Santander 2:1
KOLUMBIJA: Liga ženske
23:30America de Cali Ž - Dep. Cali Ž 2:122:00Corporación Social Deportiva y Cultural de Pereira Ž - Alianza Ž 0:1
KONGO: Liga 1
15:00CARA Brazzaville - Kondzo 2:015:00V. Club Mokanda - Diables Noirs 1:2
18:00Etoile du Congo - Leopard 0:0
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
18:15AD Sarchi - ADR Jicaral 2:120:00Municipal Turrialba - Santa Ana 1:1
22:00CS Uruguay - Escorpiones 1:1
22:00Quepos Cambute - Puerto Golfito FC 3:0
LESOTO: Premier liga
14:00CCX - Liphakoe 0:114:00LMPS - ACE Maseru 4:1
14:00Lifofane - Naughty Boys 2:1
14:00Lioli - Likila 1:0
14:00Machokha - Manonyane 1:1
LIBANON: Premier League - Skupina poražencev
13:15Tripoli - Al Ahli Nabatiya 1:2LIBERIJA: LFA First Division
17:00Heaven Eleven - Paynesville 3:117:00Mighty Barrolle (Lbr) - LISCR FC 0:1
17:00Nimba Kwado - Global Pharma 0:1
MACAO: Elite League
08:00Gala - Benfica 1:2MADŽARSKA: NB III - Severovzhod
11:00Debrecen II - Tiszaujvaros 4:211:00Diosgyor II - Ujpesti TE II 1:2
14:00Cigand SE - SBTC 1:0
14:00Eger SE - Karcagi 1:1
14:00Gyongyosi - DEAC 0:1
14:00Putnok VSE - Hatvan 0:1
14:00Senyo Carnifex - Kisvarda II 1:3
14:00Tiszafuredi - REAC 3:2
MADŽARSKA: NB III - Severozahod
11:00Gyirmot II - Tatabanya 3:311:00Gyor II - Komaromi VSE 0:1
11:00Puskas Akademia II - Csornai 2:0
11:00ZTE II - SC Sopron 1:0
14:00Balatonfuredi - VLS Veszprem 0:1
14:00Bicskei - Dorogi 2:3
14:00Budaorsi - Kelen 2:1
14:00III. Keruleti - Haladas Zanati 3:2
MADŽARSKA: NB III - Jugovzhod
11:00Szeged II - Kecskemeti II 0:111:00Vasas II - Penzugyor SE 4:2
14:00Bekescsaba - Fuzesgyarmati SK 8:2
14:00ESMTK Budimpešta - Martfui 2:2
14:00Elore - Honved II 2:1
14:00Hodmezovasarhely - Cegledi 2:1
14:00Korosladany MSK - Monori 0:1
14:00Szolnoki - Dabas 4:2
MADŽARSKA: NB III - Jugozahod
11:00Fehervar FC II - MTK II 0:014:00Dunaujvaros - Ferencvaroš II 0:0
14:00Erdi - Nagykanizsa 0:1
14:00Ivancsa - Majosi 4:1
14:00Kaposvar - Paks II 1:3
14:00Mohacsi - Szekszardi UFC 1:1
14:00PTE-PEAC - Gardony Varosi 2:2
14:00Szentlorinc - Dunafoldvar 3:1
MADŽARSKA: NB I ženske
15:00Astra Hungary Ž - Gyor Ž 1:2MALI: Premiere Division
17:15Black Stars - Bakaridjan 0:217:15Bougouba - Koro 0:0
17:15US Bougouni - Stade Malien 0:0
17:15USFAS Bamako - Djoliba 0:2
MAROKO: Kraljevi pokal
23:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:123:00Taza - Union Touarga 0:2
23:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:1
MAVRICIUS: Super liga
12:00Entente Boulet - Chebel Citizens 2:412:30Savanne - Port Louis 1:5
MEHIKA: Liga MX - Clausura
02:00Juarez - Puebla 4:3MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura
00:00Zacatecas Mineros - Dorados de Sinaloa 3:102:05Correcaminos - Venados 2:1
04:05Tlaxcala - Leones Negros 0:4
19:00Atlante - Atl. Morelia 0:0
MEHIKA: Liga Premier Serie A
23:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:223:00Pioneros - Escorpiones 0:1
00:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
00:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
02:00Irapuato - Aguacateros de Periban 3:211m
04:00Los Cabos - Colima FC 3:2
19:00UA Zacatecas - Dep. Tepic 3:0
23:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:0
23:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEHIKA: Liga Premier Serie B
23:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:023:00Uruapan - Dongu 5:0
01:00Ayense - Huracanes Izcalli 3:0
18:00Caja Oblatos - Pachuca 2 1:0
MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura
00:00Toluca Ž - Club Leon Ž 0:002:00Atlas Ž - Monterrey Ž 0:1
02:00Mazatlan FC Ž - Queretaro Ž 2:2
04:06Tigres Ž - Guadalajara Chivas Ž 1:0
22:45Club America Ž - Atl. San Luis Ž 2:1
NEMČIJA: Regionalliga Sever
14:00Eintracht Norderstedt - Eimsbutteler 1:014:00Holstein Kiel II - Oldenburg 1:3
14:00Teutonia Ottensen - Jeddeloh 1:1
15:00Drochtersen/Assel - Hannover II 2:1
15:00Spelle-Venhaus - Bremer 2:2
NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Eichede - Neumunster 1:114:00Lübeck II - Todesfelde 0:1
14:00VfR Neumunster - Eckernforder SV 3:2
15:30Inter Turkspor Kiel - Flensburg 2:2
NEMČIJA: Oberliga Hamburg
14:00Alsterbruder - Suderelbe 3:714:00ETSV Hamburg - Rugenbergen 3:0
14:00Niendorfer TSV - Altona 0:5
14:00Tornesch - Barmbecker SG 1:0
15:00Sasel - Duneberg 5:0
NEMČIJA: Oberliga Bremen
13:00Hemelingen - Aumund-Vegesack 6:315:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven 2:2
15:00Leher - Union 60 Bremen 2:2
NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
14:00Rotenburger - Lupo-Martini Wolfsburg 0:214:00Vorsfelde - Meppen II 2:0
15:00Bersenbruck - Arminia Hannover 1:4
15:00Bornreihe - Eintracht Celle 4:3
15:00Hildesheim - Schoningen 4:2
15:00VfL Oldenburg - Heeslinger 0:2
NEMČIJA: Oberliga Westfalen
15:00ASC 09 Dortmund - Munster 2 0:015:00Brunninghausen - Sprockhovel 1:1
15:00Eintracht Rheine - Clarholz 2:1
15:00Gievenbeck - Ennepetal 4:0
15:00Turkspor Dortmund - Westfalia Rhynern 3:1
15:00Vreden - Lotte 1:1
15:00Wattenscheid - Siegen 0:3
15:15Erkenschwick - Bovinghausen 1:0
15:30Finnentrop/Bamenohl - Schermbeck 2020 3:2
NEMČIJA: Oberliga Hessen
15:00RW Walldorf - VfB Marburg 2:315:00Viktoria Griesheim - Friedberg 0:2
NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:30RW Koblenz - Trier 0:115:15Baumholder - Diefflen 1:2
15:30SpVgg Quierschied - Kaiserslautern II 0:2
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
13:00Garching - Heimstetten 0:2NEMČIJA: Oberliga Mittelrhein
15:00Bonner - VfL Vichttal 0:015:00Freialdenhoven - Siegburger 1:0
15:00Hennef - Fortuna Köln II 0:5
15:15Bonn-Endenich 08 - Germania Teveren 3:4
15:30Eintracht Hohkeppel - Porz 5:0
15:30Konigsdorf - Hurth 1:1
NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
15:00Baumberg - TVD Velbert 2:115:00Germania Ratingen - Frintrop 2:1
15:00Homberg - Union Nettetal 0:1
15:00Schonnebeck - Meerbusch 2:2
15:30Buderich - Sonsbeck 1:0
15:30Mulheimer FC 97 - SW Essen 2:2
15:30SC St.Tonis - Kleve 1:0
NEMČIJA: Bundesliga - ženske
14:00RB Leipzig Ž - Duisburg Ž 3:018:30SGS Essen Ž - Leverkusen Ž 0:0
NEMČIJA: 2. Bundesliga ženske
11:00Andernach Ž - Bayern II Ž 2:011:00B. Monchengladbach Ž - Sand Ž 1:1
11:00Wolfsburg II Ž - Eintracht II Ž 0:0
14:00Hoffenheim II Ž - Weinberg Ž 0:0
14:00Ingolstadt Ž - Jena Ž 0:4
14:00Meppen Ž - Hamburger SV Ž 4:0
14:00Turbine Potsdam Ž - Gutersloh Ž 2:0
NIGERIJA: NPFL
16:00Heartland - Enugu Rangers 1:216:00Katsina Utd - Abia Warriors 2:1
16:00Kwara - Enyimba 2:1
16:00Lobi Stars - Bayelsa United 1:1
16:00Plateau United - Akwa 1:2
16:00PreloženaSunshine Stars - Rivers United -:-
17:30Remo Stars - Bendel 2:0
NIGERIJA: NNL
15:00Ekiti United - Vandrezzer 2:015:00Inter Lagos - Tradesafe 2:0
15:00Nigeria Airforce FC - Yobe Stars 3:1
15:00One Rocket - Warri Wolves 0:0
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
14:00Baronie - HV & CV Quick 0:414:00Gemert - Meerssen 3:3
14:30Groene Ster - UNA 3:1
14:30TEC - AWC 3:0
NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske
14:30PSV Ž - Feyenoord Ž 1:116:45Excelsior Ž - Utrecht Ž 1:4
NORVEŠKA: 1. Divizija ženske
13:00Avaldsnes Ž - Bodo/Glimt Ž 0:115:30Tromso Ž - Honefoss Ž 1:2
PANAMA: LPF - Apertura
00:15Herrera - Arabe Unido 3:002:30Miguelito - Union D. U. 1:1
22:00Potros del Este - Veraguas 2:1
00:15Plaza Amador - UMECIT 3:1
PERU: Liga ženske
16:30Cesar Vallejo Ž - UNSAAC Ž 4:121:00Defensores Ž - Sporting Cristal Ž 0:1
21:00Dep. Municipal Ž - A. Lima Ž 0:4
POLJSKA: Divizija 2
12:00Hutnik Krakow - S. Wola 1:119:10Polonia B. - Wisla Pulawy 2:2
POLJSKA: III Liga - skupina II
12:00Vineta W. - Swinoujscie 1:0POLJSKA: III Liga - skupina III
12:00Gornik Z. II - Warta Gorzow 1:0POLJSKA: III Liga - skupina IV
14:00Siarka Tarnobrzeg - Wislanie Jaskowice 2:114:00Swidniczanka Swidnik - Garbarnia 1:1
POLJSKA: Ekstraliga ženske
13:00Stomilanki Olsztyn Ž - UKS SMS Lodz Ž 0:4PORTUGALSKA: Portugalsko prvenstvo - Skupina A
16:00CD Portosantense - Dumiense 1:216:00Camacha - Vilar de Perdizes 0:1
16:00Maritimo B - Mirandela 4:0
17:00Brito - Os Sandinenses 0:0
17:00Limianos - Pevidem 0:0
17:00Montalegre - SC Vila Real 0:0
17:00Tirsense - Ribeirao 3:0
PORTUGALSKA: Portugalsko prvenstvo - Skupina B
17:00Amarante - SC Salgueiros 2:217:00Florgrade - Guimaraes B 1:1
17:00Gondomar - S. Joao Ver 2:0
17:00Paredes - AD Marco 09 0:2
17:00Rebordosa - Oliveira do Douro 2:0
17:00Valadares Gaia - ACDR Lamelas 2:1
PORTUGALSKA: Portugalsko prvenstvo - Skupina C
13:00SC Lusitania - Mortagua 2:317:00Castelo Branco - Sertanense 1:1
17:00Fontinhas - Tomar 2:0
17:00Gouveia - GD Peniche 1:3
17:00Rabo Peixe - Alverca B 1:1
17:00Uniao de Coimbra - Santarem 1:0
17:00Vitoria Sernache - AC Marinhense 0:2
PORTUGALSKA: Portugalsko prvenstvo - Skupina D
17:00Imortal - Vasco da Gama 1:217:00Louletano - Oriental 4:1
17:00Lusitano GC - O Elvas CAD 1:1
17:00Moncarapachense - FC Barreirense 1:1
17:00Real SC - Juv. Evora 0:2
17:00Serpa - Sintrense 2:2
19:00Setubal - Fabril do Barreiro 1:1
PORTUGALSKA: Liga BPI ženske
12:00Maritimo Ž - Damaiense Ž 1:415:00Ouriense Ž - Torreense Ž 2:3
16:00Albergaria/Durit Ž - Vilaverdense Ž 2:0
REUNION: Regionale 1
12:30Saint-Louisienne - Tamponnaise 1:013:00JS Gauloise - Saint-Pierroise 0:3
13:00Jeanne d'Arc - St. Louis 0:1
13:00Ravine Blanche - Sainte Rose 1:0
13:00Saint-Denis - Saint-Pauloise FC 2:1
13:00Sainte-Suzanne - Piton 3:2
13:00Trois Bassins - Excelsior 0:7
ROMUNIJA: Liga 1 ženske - Ligaška končnica
12:00Farul Constanta Ž - Politehnica Timisoara Ž 3:014:00Olimpia Cluj Ž - Miercurea Ciuc Ž 5:0
RUSIJA: FNL
14:00PreloženaVolgar-Astrahan - Neftehimik -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Municipal Limeno 2:402:00Metapan - FAS 1:2
22:0011 Deportivo - Alianza FC 3:1
22:15Dragon - Luis Angel Firpo 1:4
22:30Fuerte San Francisco - Aguila 1:1
SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - Liga A - končnica
23:00Jamajka - Panama 1:0SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - končnica za napredovanje
00:15Kostarika - Honduras 3:1SIERRA LEONE: Premier liga
17:15Bhantal - Diamond Stars 2:117:15PreloženaEast End Lions - Wilberforce Strikers -:-
17:15PreloženaKahunla - Bai Bureh Warriors -:-
17:15PreloženaKallon - Bo Rangers -:-
17:15PreloženaPorts Authority - Diamond Stars -:-
17:30Wusum Stars - East End Lions 0:2
SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1
16:30Korhogo - Academie de FAD 1:216:30Zoman - Sporting Gagnoa 0:1
19:00Stella Adjame - SO Armee 1:2
SLOVAŠKA: 2. liga
10:30Malženice - Trebišov 3:110:30Petržalka - Puchov 4:2
11:00L. Mikulaš - Slovan Bratislava B 3:1
14:30Dolny Kubin - Považska Bystrica 1:1
SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod
11:00Slavia Košice - Filakovo 2:415:00R. Sobota - Lubovna 0:1
15:00Snina - Oravske Vesele 4:2
15:00Stropkov - MSK Lucenec 1:3
15:00Svidnik - Spišske Podhradie 1:3
SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod
15:00Beluša - Dubnica 3:115:00Družstevnik VL - Zvolen 3:1
15:00Podkonice - Šala 0:0
15:00Sered - Galanta 0:1
SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
15:00D. Lužna - Slovan Most 0:215:00Ivanka pri Dunaji - Inter Bratislava 0:1
15:00Nova Dedinka - Rovinka 0:1
15:00Rusovce - Tomašov 0:3
15:00Vrakuna B. - Rohožnik 0:0
SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna
10:30Bešenova - Slavia Staškov 1:115:00Krasno - Kovačova 3:1
15:00Lip. Štiavnica - K. Nove Mesto 0:1
15:00Medzibrod - Javornik Makov 3:0
15:00Sokol Zubrohlava - Banik Stranavy 1:0
SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod
15:00Gerlachov - Medzilaborce 4:115:00Lok. Košice - Kežmarok 5:0
15:00Pavlovce n. Uhom - Sokol Lubotice 1:2
15:00Raslavice - Sabinov 0:0
15:00Velky Šariš - Mladost Kalša 1:0
SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod
15:00Blava - Levice 5:215:00Boleraz - Nove Zamky 0:1
15:00Gabčikovo - Hurbanovo 3:0
15:00Gbely - Trstice 2:0
15:00Pata - Trebatice 3:0
15:00Stankovce - Crystal 1:1
15:00Z. Moravce-Vrable B - Imel 2:0
SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod
15:00Šmartno - Podvinci 2:0SLOVENIJA: 3. SNL - zahod
15:00Brda - Jesenice 0:515:00Fama Vipava - Šenčur 5:0
SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske
11:00Cerklje Ž - Olimpija Ž 0:311:00Drava Ž - ŽNK Krim Ž 1:0
11:00ŽNK Ljubljana Ž - Primorje Ž 2:1
15:30ŽNK Radomlje Ž - Pomurje Ž 0:1
SRBIJA: Prva liga
15:00Mladost GAT - Novi Sad 0:117:00Kolubara - Tekstilac Odzaci 1:1
SRBIJA: Srpska liga - Beograd
15:30Padinska Skela - BASK 1:1SRBIJA: Srpska liga - Vojvodina
10:00Kabel Novi Sad - Omladinac NB 1:111:00Dinamo Pančevo - Bečej 2:0
15:00Podunavac - Jedinstvo SP 2:2
15:00Tisa Adorjan - Zeleznicar Indjija 1:3
SRBIJA: Srpska liga - vzhod
15:00Radnički Pirot - Budućnost Popovac 6:115:00OpuščenaTimočanin - Radnicki Svilajnac 2:1
15:00Žitorađa - Djerdap 1:1
SRBIJA: Srpska liga - zahod
11:00Polet Ljubić - Budućnost Krušik 2:114:30Mihajlovac - Loznica 0:3
SVET: Mednarodne prijateljske
23:00Dominikanska republika - Aruba 2:023:30Paragvaj U23 - Dominikanska republika U23 2:0
10:00Rusija U16 - Burkina Faso U17 3:1
11:00PreklicanaFinska U18 - Gruzija U18 -:-
11:00Italija U18 - Avstrija U18 2:0
12:00ZDA U19 - Anglija U19 3:2
12:45Hrvaška U18 - Finska U18 2:2
13:00Etiopija - Lesoto 2:1
13:30Alanyaspor - Curacao 2:2
14:00Ciper U18 - Poljska U18 0:0
14:00Malavi U20 - Kenija U20 3:1
15:30Švica U18 - Savdska Arabija U18 2:0
16:00Gruzija U18 - Danska U18 1:1
16:00Norveška U18 - Romunija U18 2:2
19:00Surinam - Martinik 1:1
20:45San Marino - Sveti Kitts in Nevis 0:0
21:00Italija - Ekvador 2:0
22:00Portugalska U18 - Maroko U18 2:1
23:00Gvatemala - Venezuela 0:0
SVET: Klubske prijateljske
14:00Asane (Nor) - Hodd (Nor) 2:014:00Eskilstuna (Swe) - FBK Karlstad (Swe) 3:0
14:00Kristiansund (Nor) - Aalesund (Nor) 1:1
14:00Moss (Nor) - Ullensaker/Kisa (Nor) 1:2
14:00Traeff (Nor) - Volda (Nor) 3:0
14:30Škendija (Mkd) - Rabotnički (Mkd) 1:1
15:00Kongsvinger (Nor) - Mjondalen (Nor) 1:0
16:00Haugesund (Nor) - Egersunds (Nor) 0:1
16:00Odd (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:2
17:00Viking (Nor) - Rosenborg (Nor) 5:0
00:30Guadalajara Chivas (Mex) - Atlas (Mex) 0:0
SVET: Prijateljska tekma ženske
14:00KTP Ž (Fin) - EBK Ž (Fin) 2:1TAJSKA: Tajska liga 2
11:30Kasetsart - Lampang 1:612:00Suphanburi - Rayong FC 3:2
12:30Chanthaburi - Krabi 2:0
13:00Nakhon Ratchasima - Phrae 5:0
TURČIJA: 2. Lig Bela skupina
12:00Adiyaman FK - Serik Belediyespor 1:212:00Ankaraspor - Diyarbekirspor 1:0
12:00Bucaspor 1928 - Kirsehir SK 4:1
12:00Karacabey Belediyespor - Vanspor FK 2:2
TURČIJA: 2. Lig Rdeča skupina
12:00Aksaray Bld. - Igdir FK 1:112:00Amedspor - 24Erzincanspor 4:1
12:00Belediye Derince - Fethiyespor 4:1
12:00Duzcespor - Soma Spor 0:2
12:00Iskenderunspor - Kastamonuspor 0:3
12:00Isparta 32 Spor - Arnavutkoy Bl. 0:1
12:00Karaman - Etimesgut 2:1
12:00Sariyer - Menemenspor 2:4
12:00Usakspor - Inegolspor 0:1
TURČIJA: 3. Lig Skupina 1
12:00Aliaga - Tarsus Idm.Y. 10:112:00Edirnespor - Kucukcekmece 2:0
12:00Gumushanespor - Mardin BB 2:3
12:00Karabuk Idmanyurdu - Talasgucu 1:0
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Arguvan 5:0
TURČIJA: 3. Lig Skupina 2
12:00Batman Petrolspor - Hacettepe 1945 1:012:00Elazigspor - Kelkit 2:1
12:00Ergene Velimese - Bulvarspor 0:0
12:00Pazarspor - Eynesil 4:1
12:00Silifke - Efeler 09 1:3
12:00Turgutluspor - Sapanca Genclikspor 3:1
TURČIJA: 3. Lig Skupina 3
12:001922 Konyaspor - Bayburt 4:012:00Agri 1970 - Fatsa Belediyespor 1:1
12:00Darica Genclerbirligi - Tepecik 1:2
12:00Kusadasispor - Bornova 4:1
12:00Kutahyaspor - Osmaniyespor 1:0
TURČIJA: 3. Lig skupina 4
12:00Adana - Tokat 2:112:00Cankaya FK - Balikesirspor 0:0
12:00Kestel - 23 Elazig FK 4:1
12:00Orduspor 1967 - Nevsehir 4:3
12:00Sebat Genclikspor - Bergama FK 0:1
12:00Siirt Ozel - Catalca 2:1
12:00Sultanbeyli - Bursa 3:0
TURČIJA: Super Lig Ženske
09:30Hakkarigucu Ž - Beylerbeyi Ž 2:110:001207 Antalyaspor Ž - ALG Spor Ž 0:1
10:00Adana Idmanyurd Ž - Bešiktaš Ž 0:7
10:00Belediyesi Ž - Amed SK Ž 0:2
10:00Karadeniz Ereglispor Ž - Karagumruk Ž 1:2
10:00Trabzonspor Ž - Gaziantep Ž 1:2
12:00Fenerbahče Ž - Galatasaray Ž 2:1
UGANDA: Big League
14:00Kataka - Onduparaka 2:114:00Kigezi HomeBoyz - Kiyinda Boys 1:0
14:00Lugazi - Calvary 1:0
14:00Young Elephant - Kyetume 0:0
UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za napredovanje
12:15Ahrobiznes Voločijsk - Viktoria 0:0UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za obstanek
11:00Kremin - Metalist Harkiv 0:011:30Dinaz Višgorod - Bukovina 0:2
UKRAJINA: Druha liga
11:15Real Pharma - UCSA 1:112:00Druzhba Myrivka - Lokomotiv Kijev 3:1
12:30Skala 1911 - Niva 0:0
UKRAJINA: U19 League
11:00Krivbas 2020 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:0URUGVAJ: Primera Division - Apertura
01:00Maldonado - Defensor Sp. 1:014:00Cerro CA - Cerro Largo 1:1
20:00Danubio - Wanderers 0:2
URUGVAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
20:00Atenas - Plaza Colonia 1:122:30Albion - Juventud 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Carabobo - Estudiantes M. 1:020:00La Guaira - Zamora 2:1
22:45Monagas - Caracas 1:1
WALES: Premier ženske - Ligaška končnica
15:00Aberystwyth Ž - Cardiff City Ž 0:215:00Wrexham Ž - Swansea Ž 2:3
WALES: Premier ženske - Skupina za obstanek
15:00Pontypridd Ž - Barry Ž 2:115:00TNS Ž - Cardiff Met. Ž 3:1
ZDA: MLS
00:30Charlotte - Columbus Crew 2:000:30Cincinnati - New York City 1:0
00:30Orlando City - Austin FC 2:0
00:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:0
00:30Vancouver Whitecaps - Salt Lake 1:2
01:30Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 2:3
01:30St. Louis City - DC United 2:2
02:30Colorado Rapids - Houston Dynamo 0:1
03:30Los Angeles - Nashville SC 5:0
03:30Portland Timbers - Philadelphia Union 1:3
03:30San Jose Earthquakes - Seattle Sounders 3:2
ZDA: USL Championship
00:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:100:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
00:30Charleston - New Mexico 4:0
01:00Las Vegas Lights - El Paso 1:0
01:30San Antonio - Colorado Springs 2:0
03:00OC Blues - Miami FC 2:2
03:00Phoenix Rising - Oakland Roots 1:0
23:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2
ZDA: MLS Next Pro
20:00Atlanta United 2 - Carolina Core 4:020:00Crown Legacy - Columbus Crew 2 4:311m
20:00Philadelphia II - New England Revolution II 2:1
21:00Los Angeles II - Houston Dynamo 2 3:2
22:00New York Red Bulls 2 - Inter Miami II 4:311m
22:00Sporting Kansas City II - Ventura County 1:3
00:00St. Louis City 2 - North Texas 1:211m
ZDA: USL League One
23:00Richmond Kickers - Tormenta 1:323:30One Knoxville - Lexington 2:0
00:00Greenville - Forward Madison 0:0
02:00Spokane Velocity - Northern Colorado 1:0
ZDA: NISA
22:00PreloženaMaryland Bobcats - Arizona Monsoon -:-ZDA: NWSL ženske
00:30Washington Ž - Bay FC Ž 2:101:30Houston Dash Ž - Racing Louisville Ž 0:0
03:00San Diego Wave Ž - Kansas City Current Ž 1:2
00:00Portland Thorns Ž - Gotham Ž 0:1
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Divizija 1
19:00Al Ahli Fujairah - Al Jazira Hamra 4:119:00Dibba Al Fujairah - Gulf Heroes 1:0
19:00Masafi - Al Arabi 1:2
19:00United FC - Taawon 1:0
ZIMBABVE: Nogometna premier liga
14:00Bikita Minerals - Yadah 1:1ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00AS Psi - Ascot 1:116:00Gazelle - Algoy 1:0
16:00Tourbillon (Cha) - Emat 0:2
ČEŠKA: ČFL - skupina A
10:15Dukla Praga B - Bohemians 1905 B 3:010:30Plzen B - Taborsko akademie 3:3
ČEŠKA: CFL - skupina B
10:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy 2:011:00Teplice B - Kolin 2:1
15:00Brozany - Prepere 2:0
ČEŠKA: MSFL
10:15Karvina B - Frydlant n. O. 2:110:15Uničov - Trinec 0:0
10:30Zlin B - Znojmo 1:0
ČEŠKA: Divizija A
00:00PreloženaDomažlice B - SK Doubravka -:-15:00Jindrichuv Hradec - Rokyčany 1:1
ČEŠKA: Divizija B
15:00Louny - Admira Praga B 2:0ČEŠKA: Divizija C
15:00Benatky - Hlinsko 4:115:00FK Turnov - Kosmonosy 0:0
15:00Trutnov - Novy Bydžov 1:0
15:00Časlav - Usti nad Orlici 0:3
ČEŠKA: Divizija D
10:15Brno B - Sperice 2:010:15Velke Meziriči - Tasovice 1:1
15:00Humpolec - Slovan Havličkuv Brod 1:2
15:00Lanzhot - Lisen B 2:0
15:00Stara Riše - Ždirec n. D. 1:3
15:00Ždar nad Sazavou - Pelhrimov 4:2
ČEŠKA: Divizija E
15:00HFK Olomouc - Kostelec na Hane 0:115:00Kozlovice - Prerov 5:1
ČEŠKA: Divizija F
10:15Havirov - Opava B 1:115:00Bilovec - Vratimov 1:4
15:00Bohumin - Bruntal 4:1
15:00Frenštat p. R. - Bridlična 1:0
15:00Krnov - Valašske Meziriči 1:1
ČEŠKA: Jihočesky KP
15:00Malše Roudne - Jankov 8:015:00TJ Osek - Mirovice 3:3
15:00Trebetice - Olešnik 1:3
16:00Trebon - Hluboka nad Vltavou 2:0
ČEŠKA: Jihomoravsky KP
15:00Rajhradice - Sparta Brno 1:2ČEŠKA: Karlovarsky KP
10:00Karlovy Vary B - Union Nove Sedlo 3:115:00FK Ostrov B - Lomnice 5:2
ČEŠKA: Kralovehradecky KP
12:00Rychnov nad Knežnou - Horice 3:013:00Spartak PM - Trebeš 7:1
15:00Solnice - Jaromer 2:1
15:00Červeny Kostelec - Dvur Kralove 0:1
ČEŠKA: Moravskoslezsky KP
15:00Koberice - Stonava 0:215:00Kravare - Orlova 2:0
15:00Moravan Oldršsov - Dolni Datyne 1:4
15:00Pusta Polom - Dolni Benešov 4:1
ČEŠKA: Olomoucky KP
15:00Bohunovice - Medlov 0:315:00Konice - Litovel 1:1
15:00SK Lipova - Zabreh 1:1
15:30Velke Losiny - Určice 2:0
ČEŠKA: Pardubicky KP
15:00Moravany - Lanškroun 2:115:00SK Pardubicky - Svitavy 1:4
ČEŠKA: Plzensky KP
15:00Holyšov - Myto 3:515:00Sokol Radnice - Sokol Lhota 0:1
ČEŠKA: Stredočesky KP
15:00Sedlčany - SK Chlumec 2:1ČEŠKA: Ustecky KP
15:00Kadan - Zatec 3:0ČEŠKA: Vysočina KP
14:00Velke Meziriči B - Ždar nad Sazavou B 1:115:00Chotebor - Nove Mesto na Morave B 2:0
15:00Nova Ves - Pacov 2:0
ČEŠKA: Zlinsky KP
15:00Boršice - Francova Lhota 3:115:00Štitna nad Vlari - FS Napajedla 2:2
ČEŠKA: Prva liga Ženske
11:00Lok. Brno Ž - Slavia Praga Ž 0:11ČILE: Primera B
00:30Rangers - San Luis 2:416:00Antofagasta - Arica 2:1
22:00Magallanes - S. Morning 2:1
22:00S. Wanderers - Deportes Temuco 2:1
00:30Limache - U. De Concepcion 0:1
ČILE: Segunda Division
00:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:222:00Melipilla - San Antonio Unido 1:0
22:00Real San Joaquin - Lautaro 1:0
ČILE: Primera Division ženske
15:00U. De Chile Ž - Colo Colo Ž 0:115:00U. De Concepcion Ž - U. Catolica Ž 1:3
16:00Everton Ž - Cobresal Ž 2:0
17:00Palestino Ž - Antofagasta Ž 2:2
ČRNA GORA: Druga liga
15:00Berane - Igalo 0:015:00Grbalj - Lovćen 1:0
15:00Internacional - Iskra 1:0
15:00Otrant - Bokelj 0:0
15:00PreloženaPodgorica - Kom -:-
ŠKOTSKA: Lowland League
16:00Broomhill - East Kilbride 1:6ŠKOTSKA: Pokal Challenge
17:15TNS - Airdrieonians 1:2ŠKOTSKA: Pokal SWPL ženske
14:30Rangers Ž - Partick Ž 4:1ŠPANIJA: LaLiga2
14:00Amorebieta - Gijon 3:116:15Huesca - Burgos CF 3:0
16:15Valladolid - Eibar 3:1
18:30Levante - Elche 3:2
18:30Mirandes - Zaragoza 0:0
21:00Racing Santander - CD Eldense 2:1
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1
16:30Barcelona B - Cornella 1:018:00Tarazona - Ponferradina 2:0
19:00Lugo - Sestao 4:3
20:00Gimnastic - Unionistas 0:1
20:00Osasuna B - Cultural Leonesa 0:0
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2
12:00Alcoyano - Baleares 1:112:00CF Intercity - Antequera 2:1
12:00Granada B - Atletico B 1:0
12:00Huelva - Merida 3:0
12:00Linares - Melilla 0:0
12:00UD Ibiza - Ceuta 1:2
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 1
12:00Cayon - Compostela 4:012:00Real Oviedo B - Rayo Cantabria 2:2
17:00Pontevedra - Marino de Luanco 2:1
17:00Torrelavega - Racing Club Villalbes 2:1
18:00Real Aviles - Zamora 0:1
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2
12:00Zaragoza B - Alaves B 2:117:00Calahorra - Logrones 0:1
17:00Mutilvera - Valle Egues 1:0
17:00Naxara - Gernika 2:1
17:00Tudelano - Brea 2:0
18:00Barakaldo - Ath. Bilbao B 1:2
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 3
12:00CE Europa - Alzira 0:012:00Formentera - Espanyol B 1:1
12:00Penya Indep. - CE Manresa 1:0
12:00Torrent - Lleida 2:0
17:00Cerdanyola - Saguntino 1:0
17:00Sant Andreu - Badalona Futur 1:1
18:00La Nucia - Valencia B 0:6
19:00Hercules - Terrassa 1:1
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 4
11:30La Union - Marbella 1:012:00Cartagena B - Yeclano Deportivo 1:2
12:00San Roque - Racing Cartagena MM 2:1
12:00UCAM Murcia - CD Estepona 1:0
12:00Velez - Cadiz B 0:3
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5
11:00Guadalajara - Atl. Paso 3:111:30Getafe B - Villanovense 4:1
12:00Union Adarve - Illescas 2:0
12:00Ursaria - Montijo 4:1
12:30Mensajero - Navalcarnero 0:1
13:00San Fernando - Llerenense 0:2
17:00CF Talavera - Gimnastica Segoviana 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1
12:00Somozas - Barbadas-Bentraces 0:0ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
12:00Condal - Llanera 0:312:00Lenense - Union Club Ceares 0:1
12:00Real Titanico - Luarca 1:3
17:00Tuilla - Lealtad 2:1
17:15Colunga - Aviles Stadium 3:1
17:30Basico Urraca - Gijon Industrial 1:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
17:00Samano - Naval Reinosa 0:117:00Vimenor - Torina 3:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5
11:45Grama - FC L'escala 1:212:00Castelldefels - Reus FCR 0:0
12:00L'Hospitalet - Rapitenca 1:2
12:00Mollerussa - Prat 1:0
12:00San Cristobal CP - Girona B 1:2
12:30Pobla Mafumet - Vilafranca 1:1
16:30Peralada - Montanesa 2:0
17:00Olot - Vilassar de Mar 1:0
17:30Badalona - UE Tona 3:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
12:00Castellon B - Patacona 1:417:00Acero - Castellonense 1:0
17:00Ontinyent 1931 - Levante B 1:0
17:00Soneja - Jove 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7
11:30Ad Torrejon - Paracuellos Antamira 1:311:30Alcorcon B - Pozuelo de Alarcon 2:0
11:30Collado Villalba - Trival Valderas 1:1
11:30Parla - Canillas 0:0
12:00Alcala Henares - Tres Cantos 1:2
12:00Real Madrid C - CD Mostoles 2:0
16:30Galapagar - Colonia M. 0:1
16:30Leganes B - Villanueva 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8
12:00Ponferradina B - La Virgen 3:017:00Palencia CF - Bembibre 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9
12:00Almeria B - Huetor Tajar 3:112:00CP Almeria - Arenas Armilla 0:0
12:00Torre del Mar - Huetor Vega 1:0
17:00PreloženaEjido - Malaga B -:-
19:00Torredonjimeno - Rincon 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
12:00Coria C.F. - Ciudad de Lucena 1:112:00Xerez D.F.C. - Atletico Espeleno 3:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
12:00Portmany - Inter Manacor 1:117:00Alaior - Mercadal 0:0
17:00Soller - Llosetense 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
12:00Tenerife B - Panaderia 4:213:00PreloženaGran Tarajal - CD Buzanada -:-
13:00PreloženaLanzarote - Las Palmas B -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13
11:45Molinense - Real Murcia B 3:112:00Alcantarilla - Montecasillas 2:1
12:00CD Algar - Deportiva Minera 1:4
16:00UCAM Murcia B - Balsicas Atletico 1:1
18:00Caravaca - CAP Ciudad de Murcia 1:0
18:30Bullense - CA Pulpileno 0:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14
12:30CD Calamonte - Moralo 3:113:00Azuaga - Don Benito 2:2
13:00Pueblonuevo - Montehermoso 1:1
17:00Don Alvaro - Castuera 0:1
17:00Jaraiz - Jerez 2:0
17:00Villafranca - Fuente de Cantos 1:1
17:30Coria - Arroyo 0:0
17:30RCP Valverdeno - Diocesano 2:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16
12:00Racing Rioja - Pena Balsamaiso 2:012:00Vianes - CDFC Calzada 0:2
16:30Anguiano - Casalarreina 2:1
17:00Arnedo - Berceo 1:0
17:00CCD Alberite - Comillas 2:1
17:00Haro Deportivo - Calahorra B 1:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
16:30Binefar - Borja B. 0:117:00CF Illueca - Belchite 97 1:2
17:00SD Ejea - Caspe 3:1
17:00Utrillas - Fraga 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18
12:00Albacete B - Marchamalo 1:117:00Quintanar del Rey - Villacanas 2:0
17:30Tomelloso - Villarrubia 0:3
ŠPANIJA: Liga F ženske
12:00Eibar Ž - Atletico Ž 1:114:00Las Planas Ž - Villarreal Ž 1:1
16:00Madrid C. Ž - Huelva Ž 2:1
18:00Real Madrid Ž - Barcelona Ž 0:3
ŠPANIJA: Primera Federacion ženske
17:00DUX Logrono Ž - CE Europa Ž 1:018:15Athletic Bilbao B Ž - Alhama Ž 0:0
ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske
14:00Pitea Ž - Brommapojkarna Ž 3:014:00Uppsala Ž - Umea Ž 0:2
15:00Djurgarden Ž - AIK Ž 2:2
15:00Hammarby Ž - Orebro Ž 5:2
16:00Hacken Ž - Kristianstad Ž 7:2
16:00Vaxjo DFF Ž - Lidkopings FK Ž 6:1
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
14:00Terre Sainte - Portalban 3:314:30Coffrane - FC La Sarraz-Ecleplens 3:0
14:30Oberwallis Naters - Meyrin 3:1
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
14:30Muri - Black Stars 1:315:00Solothurn - Muttenz 3:3
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3
14:00Gossau - Tuggen 1:114:30Kreuzlingen - YF Juventus 1:1
16:00Grasshopper II - Wettswil-Bonstetten 1:3
16:00Taverne - Mendrisio 0:2
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.