OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

AFRIKA: Afriški pokal narodov

20:00Egipt - Sudan -:-
20:00Gvineja-Bissau - Nigerija -:-

ANGLIJA: Premier League

20:30Leicester - Tottenham -:-
21:00Brentford - Manchester Utd -:-

FRANCIJA: Ligue 1

19:00Clermont - Strasbourg -:-
19:00Lille - Lorient -:-
19:00Montpellier - Troyes -:-

ŠPANIJA: LaLiga

18:30PreloženaBarcelona - Vallecano -:-
19:00Celta - Osasuna -:-
21:30Valencia - Sevilla -:-

ALBANIJA: Superliga

16:45Kukesi - Dinamo Tirana -:-

ANDORA: Primera Divisió

17:00Sant Julia - FC Santa Coloma -:-
20:45Inter Escaldes - Carroi -:-

ANGLIJA: Championship, Druga liga

20:45Hull - Blackburn -:-
21:00Reading - Luton -:-

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Gosport - Hayes & Yeading -:-
20:45Tiverton - Yate Town -:-

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

20:45Cray Wanderers - Leatherhead -:-

ANGLIJA: Professional Development League

13:00Peterborough U23 - Sheffield Wed U23 2:0

ANGLIJA: Pokal Premier lige

20:00Nottingham U23 - QPR U23 -:-

ANGLIJA: Pokal FA mladi

20:00Cambridge Utd U18 - Leeds U18 -:-

ANGLIJA: League Cup ženske - Končnica

20:00Manchester City Ž - Bristol City Ž -:-
20:15Arsenal Ž - Manchester Utd Ž -:-
20:30Tottenham Ž - Liverpool Ž -:-
20:30West Ham Ž - Chelsea Ž -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:00Talleres Cordoba - Independiente 1:3

AVSTRALIJA: A-Liga

07:25PreloženaNewcastle Jets - Western United -:-
09:45PreloženaAdelaide United - WS Wanderers -:-
09:45Brisbane Roar - Perth Glory 1:0
09:45PreloženaMelbourne City - Central Coast Mariners -:-

AVSTRALIJA: Pokal FFA

08:00PreloženaMelbourne Victory - Wellington Phoenix -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

20:45PreloženaGenk - KV Mechelen -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF

20:00PreloženaWaremme - Givry -:-

BRAZILIJA: Campeonato Baiano

23:15Bahia - Unirb -:-

BRAZILIJA: Campeonato Cearense

23:00Iguatu - Atletico-CE 4:0

BRAZILIJA: Campeonato Piauiense

01:30Fluminense-PI - Flamengo PI 4:0
00:00AE Altos - Parnahyba -:-
00:00Julho Esporte - Oeirense -:-

BRAZILIJA: Campeonato Potiguar - Prva stopnja

19:00America RN - Globo -:-
00:00ABC - Potiguar -:-
00:00Potyguar - CE Forca E Luz -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

19:15America SE - Boca Junior -:-

BRAZILIJA: Copa Sao Paulo de juniores - Končnica

23:00America Mineiro U20 - Botafogo U20 1:0
01:30Mirassol U20 - Santos U20 2:311m
23:00Palmeiras U20 - Oeste U20 -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Bujumbura C. - Rukinzo 1:2
14:00Aigle Noir FC - TOP Junior -:-
14:00Bumamuru - Flambeau de l’Est -:-
14:00Flambeau du Centre - Vital O -:-
14:00Le Messager Ngozi - Olympic S. -:-
15:00Dynamik - Les Crocos -:-

CIPER: Divizija 2

64'Olympiada Lympion - Omonia Aradippou 0:0

CIPER: Ciprski pokal

12:30Karmiotissa - Sotiras 0:1
26'E.N. Paralimni - Ermis 1:0
15:30A.E. Paphos - Anorthosis -:-
18:00APOEL - Ol. Nikozija -:-

DR KONGO: Ligue 1

26'St Eloi Lupopo (Cod) - AS Vita Club 2:0

FRANCIJA: Ligue 2

19:00Amiens - AC Ajaccio -:-
19:00Toulouse - Nancy -:-

GRČIJA: Superliga

PolčasVolos - Apollon Smirnis 1:0

GRČIJA: Superliga 2

13:00Kifisias - Zakynthos 3:0
PolčasAEK B - PAE Egaleo 0:0
PolčasAlmopos - Niki Volos 0:0
14:00PreloženaApollon Larissa - Thesprotos -:-
PolčasApollon Pontou - Iraklis 0:0
PolčasAsteras Vlachioti - Kalamata 0:0
PolčasIrodotos - Episkopi 0:1
14:00PreloženaKavala - Trikala FC -:-
PolčasPanathinaikos B - Ierapetra 2:0
PolčasPierikos - Olympiakos B 0:1
PolčasThesprotos - AEL Larissa 0:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

14:00A. Asteras - Thermaikos FC -:-
14:00Aris Avatou - Chrisoupolis -:-
14:00Ethnikos Sochos - Orfeas Xanthi -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Plagia -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Alexandroupoli -:-
11:30Iraklis Ampelokipi - Agios Matthaios -:-
12:30Lefkimmi - M. Alexandros Trikala -:-
14:00AS Giannitsa - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Asteras Kalirachis - Kozani -:-
14:00Kozani - Makedonikos -:-
14:00Thyella Sarakinoi - Edessaikos -:-
14:00Amvrysseas - Iraklis Larissa -:-
14:00Atalanti - Thiseas Agria -:-
14:00Dimitra Efxeinoupolis - Elassona -:-
14:00Ethnikos Neou - Fikis -:-
14:00Ipato - Nea Artaki -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4

14:00Aias Gastounis - Tilikratis L. -:-
14:00Anagennisi Arta - Panachaiki 2005 -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Diavolitsi -:-
14:00Nafpaktiakos A. - PAO Varda -:-
14:00Panagriniakos - Panegialios -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

14:00Agios Ierotheos - Aris Skalas -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Panarkadikos -:-
14:00Fostiras - Charavgiakos -:-
12:00PreloženaEthnikos - Aiolikos -:-
14:00PreloženaAias - Panelefsiniakos F.C. -:-
14:00PreloženaProodeftiki - Keratsini -:-
14:00PreloženaPyliou - Karavas -:-
14:00PreloženaThyella D. - Aittitos Spata -:-
14:00Almyros Gaziou - Ierapetra -:-
14:00Aris Soudas - Panionios -:-
14:00Giouchtas - Atsalenios -:-
14:00Poros - Neapolis -:-
14:00Rouf Pao - Agios Nikolaos -:-

GRČIJA: Grški pokal

PolčasPanetolikos - Olympiakos 1:1
16:00Panathinaikos - Anagennisi Karditsa -:-
18:00PAOK - AEK -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

22:00PreloženaHonduras Progreso - UPNFM -:-
22:00PreloženaMarathon - Olimpia -:-
22:00PreloženaMotagua - Vida -:-
22:00PreloženaPlatense - Real Espana -:-
22:00PreloženaVictoria - Real Sociedad -:-
00:00UPNFM - Vida -:-

INDIJA: ISL

15:00Goa - East Bengal -:-

INDIJA: I-League

09:30PreloženaIndian Arrows - Aizawl -:-
12:00PreloženaSudeva Delhi - Sreenidi Deccan -:-
15:00PreloženaPunjab - Neroca FC -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

18:00Lecco - Pro Vercelli -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina A

14:30PreloženaAsti - PDHA -:-
14:30PreloženaCasale - Asti -:-
14:30PreloženaChieri - Fossano -:-
26'Citta di Varese - Caronnese 0:0
14:30PreloženaGozzano - HSL Derthona -:-
14:30PreloženaImperia - Casale -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina B

26'Calcio Caravaggese - Crema 1:0
26'Castellanzese - Arconatese 0:0
26'Folgore Caratese - Desenzano Calvina 0:0
26'Real Calepina - SG City Nova 0:0
14:30PreloženaVilla Valle - Legnano -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

26'Aglianese Calcio - Ath. Carpi 2:1
14:30PreloženaFanfulla - Forli -:-
26'Ghivizzano Borgo - Rimini 0:0

ITALIJA: Serie D - Skupina E

PolčasScandicci - Arezzo 0:1
26'Tiferno Lerchi - Cannara 0:0

ITALIJA: Serie D - Skupina F

14:30PreloženaCastelfidardo - S. N. Notaresco -:-
26'Vastese - Montegiorgio 0:0

ITALIJA: Serie D - Skupina G

14:30PreloženaCarbonia - Aprilia -:-
26'Gladiator - Nuova Florida 0:0
14:30PreloženaVis Artena - Arzachena -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

26'Brindisi - Audace Cerignola 0:2

ITALIJA: Serie D - Skupina I

26'Rende Calcio - Gelbison Cilento 0:1
26'Troina - Biancavilla 0:0

ITALIJA: Italijanski pokal

17:30Sassuolo - Cagliari -:-
21:00Inter - Empoli -:-

ITALIJA: Pokal Italije Serie C

15:30Catanzaro - Padova -:-

ITALIJA: Coppa Italia Serie D

14:30PreloženaCittanovese - Trapani -:-

KENIJA: Premier liga

12:00Sofapaka - Kariobangi Sharks 0:0
90+'Gor Mahia - Bidco United 1:1
13:00Nzoia Sugar - Talanta FC 2:3
90+'Police FC - Ulinzi Stars 0:0
13:00Rangers - KCB -:-

KONGO: Liga 1

14:00Diables Noirs - AS BNG -:-
14:00Nathalys - Etoile du Congo -:-
16:00Nico-Nicoye - CARA Brazzaville -:-
16:00Otoho d'Oyo - Patronage Sainte-Anne -:-

KUVAJT: Prestolonaslednikov pokal

14:25PreloženaYarmouk - Al Shabab -:-
17:25Al Jahra - Al-Fahaheel -:-

LIBIJA: Premier League

14:00Al Sadaqa - Khaleej Sirte -:-
14:00Al Taawun - Al Tahaddi -:-

MALTA: Premier liga

17:00Santa Lucia - Gudja -:-
21:00Birkirkara - Balzan -:-

MALTA: Challenge League

21:00Lija Athletic - Zejtun Corinthians -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Cancun - Dorados de Sinaloa 1:2
02:05Tlaxcala - Cimarrones de Sonora 1:0
04:05Correcaminos - Zacatecas Mineros 0:0
00:00Celaya - Atlante -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

00:00Atl. San Luis Ž - Cruz Azul Ž 1:1

NEMČIJA: Pokal DFB

18:30Hannover - B. Monchengladbach -:-
18:30RB Leipzig - Rostock -:-
20:45Hertha Berlin - Union Berlin -:-
20:45Hoffenheim - Freiburg -:-

NIGERIJA: NPFL

16:00Dakkada FC - Wikki -:-
16:00Katsina Utd - Lobi Stars -:-
16:00MFM FC - Rivers United -:-
16:00Niger Tornadoes - Shooting Stars -:-
16:00Plateau United - Nasarawa -:-
16:00Sunshine Stars - Gombe United -:-

NIZOZEMSKA: Pokal KNVB

18:45Groningen - Nijmegen -:-
20:00Breda - Zwolle -:-
21:00Twente - Alkmaar -:-

OMAN: Sultanov pokal

31'Dhofar - Al Suwaiq 0:0
16:45Sur Club - Seeb -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

19:00Academica - Rio Ave -:-

PORTUGALSKA: Liga 3

17:30Oliveirense - Montalegre -:-

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

21:00Camara de Lobos - Limianos -:-

PORTUGALSKA: Liga BPI ženske - Ligaška končnica

15:00Benfica Ž - Braga Ž -:-

RUANDA: Premier liga

PolčasAPR - Gorilla 0:0
PolčasBugesera FC - AS Kigali 0:1
PolčasEtincelles - Rayon Sport 0:1
PolčasEtoile de L'Est - Kiyovu 0:0

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

70'Al-Kawkab - Al Adalh 0:1
PolčasAl Akhdoud - Al Wehda 1:1
15:45Al-Sahel - Al-Shoalah -:-

SEJŠELI: First Division League

14:30PreloženaSt John Bosco - Saint Louis -:-

SIRIJA: Premier liga

13:00Al Jaish - Jableh 0:0

SVET: Mednarodne prijateljske

10:30PreklicanaItalija U19 - Španija U19 -:-

SVET: Klubske prijateljske

01:30Defensor Sp. (Uru) - U. Espanola (Chi) 0:2
09:30Dandenong Thunder (Aus) - Melbourne Knights (Aus) 0:2
09:30Rakow (Pol) - Navbahor Namangan (Uzb) 3:0
10:00PreklicanaL. Mikulaš (Svk) - Rohožnik (Svk) -:-
11:00Dabas (Hun) - Rakosmenti KSK (Hun) 2:3
11:00Iskra (Mne) - Opatija (Cro) 3:3
11:00Mihalovce (Svk) - Košice (Svk) 3:0
11:00Plzen (Cze) - Brno (Cze) 1:1
11:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Shevardeni Tbilisi (Geo) 11:0
12:00Algeciras (Esp) - Pardubice (Cze) 1:1
12:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Strumska Slava (Bul) 3:0
12:45Beroe (Bul) - Sozopol (Bul) 1:1
13:00Cracovia (Pol) - Rapid Dunaj (Aut) 1:2
13:00Kaspij Aktau (Kaz) - Borec (Mkd) -:-
13:00Legia (Pol) - Krasnodar (Rus) 2:1
13:00Napredak (Srb) - Timok (Srb) 2:0
13:00Rathenow (Ger) - Luckenwalde (Ger) 1:4
13:00Slaven B. (Cro) - Rudeš (Cro) 1:1
13:00Termalica B-B. (Pol) - MTK Budimpešta (Hun) 4:1
13:00Wisla Plock (Pol) - Nefči Baku (Aze) 1:1
13:00Yverdon (Sui) - Dukagjini (Kos) -:-
73'Zaprešič (Cro) - Jarun (Cro) 0:0
PolčasBasel (Sui) - Lausanne (Sui) 0:0
14:00Bravo (Slo) - Gorica (Slo) -:-
PolčasDiosgyor (Hun) - Bekescsaba (Hun) 3:0
14:00FAC Dunaj (Aut) - Drita (Kos) -:-
48'Mlada Boleslav (Cze) - Jihlava (Cze) 2:1
68'Piast (Pol) - Škendija (Mkd) 0:2
PolčasSesvete (Cro) - HAŠK (Cro) 2:0
PolčasVaraždin (Cro) - Ždralovi (Cro) 1:0
14:00Černo more (Bul) - Dobrudža (Bul) 3:3
26'Dinamo Z. (Cro) - Domžale (Slo) 0:0
26'FC Kobenhavn (Den) - Hvidovre IF (Den) 1:0
26'Lokomotiva Z. (Cro) - Dugopolje (Cro) 2:0
15:00Kapfenberg (Aut) - Mauerwerk (Aut) -:-
15:00Slask (Pol) - Hartberg (Aut) -:-
15:00Wil (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
15:00Zenit (Rus) - Emirates Club (Uae) -:-
15:00Zorja (Ukr) - Pogon (Pol) -:-
15:30PreklicanaFC Kobenhavn (Den) - B.93 (Den) -:-
15:30PreklicanaSparta Praga (Cze) - Admira (Aut) -:-
16:00Korona (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
16:30PreklicanaBanska Bystrica (Svk) - L. Mikulaš (Svk) -:-
16:30Dun. Streda (Svk) - Ferencvaroš (Hun) -:-
17:00KKS Kalisz (Pol) - Centra Ostrow Wielkopolski (Pol) -:-
17:00Walldorf (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
17:00Šala (Svk) - Sered (Svk) -:-
17:30Humenne (Svk) - Lubovna (Svk) -:-
17:30SV Wallern (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
17:30Trinec (Cze) - FK Frydek-Mistek (Cze) -:-
18:00Dubrava (Cro) - Lučko (Cro) -:-
18:00Kriens (Sui) - Luzern II (Sui) -:-
18:00Nordhausen (Ger) - Halberstadt (Ger) -:-
18:30Donaufeld Dunaj (Aut) - Kagran (Aut) -:-
18:30Raufoss (Nor) - Elverum (Nor) -:-
18:30Wiener Viktoria (Aut) - Favoritner (Aut) -:-
18:45Sandersdorf (Ger) - Eilenburg (Ger) -:-
19:15Bovinghausen (Ger) - Holzwickeder SC (Ger) -:-
19:30Bergisch Gladbach (Ger) - TuRU Düsseldorf (Ger) -:-
19:30Jablonec (Cze) - Lincoln (Gib) -:-
19:30Mannsworth (Aut) - Mannersdorf (Aut) -:-
19:30Wulsdorf (Ger) - Leher (Ger) -:-
20:00Stern (Ger) - Brandenburger (Ger) -:-
23:00Tombense (Bra) - Desportiva (Bra) -:-
23:15Nacional (Uru) - Barracas Central (Arg) -:-

SVET: Prijateljska tekma ženske

14:00RB Leipzig Ž (Ger) - Turbine Potsdam Ž (Ger) -:-

TAJSKA: Tajski FA pokal

11:00Buriram - Chiangrai United 4:1
11:00Chiangmai Utd - Suphanburi 2:3
11:00Songkhla - Samut Prakan City 2:111m
12:00Bangkok Utd - Police Tero 0:1
12:00PreloženaMuangthong Utd - Uthai Thani -:-
12:00Nakhon Ratchasima - Lampang 3:1
PolčasLamphun Warrior - Nong Bua Pitchaya 0:0
13:00PreloženaPathum United - Port MTI FC -:-

TURČIJA: Super Lig

15:00Gaziantep - Yeni Malatyaspor 0:0
15:00Goztepe - Sivasspor -:-
15:00Rizespor - Antalyaspor -:-
16:00Kayserispor - Basaksehir -:-
18:00Fenerbahče - Altay -:-
18:00Trabzonspor - Giresunspor -:-

TURČIJA: Super Lig Ženske

10:00Konak Bld. Ž - Sivasspor Ž 2:0

ZAMBIJA: Superliga

PolčasPrison Leopards - Zanaco 0:0

ČEŠKA: Liga Tipsport

10:30Prostejov - Karvina 0:1
10:30Z. Moravce-Vrable - Skalica 0:0

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00Lugo - Almeria -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

16:00Lealtad - Basico Urraca -:-
18:00Navarro - Langreo B -:-
18:30Mosconia - Tuilla -:-
20:00Lenense - Roces -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4

12:00Alaves B - San Ignacio 1:2
19:30Aurrera Ondarroa - Tolosa -:-
19:30Basconia - Anaitasuna -:-
19:30Beasain - Uritarra -:-
19:30Beti Gazte - Urduliz -:-
19:30Lagun Onak - Vitoria -:-
19:30Portugalete - Leioa -:-
19:30Santuxu - Pasaia -:-
19:45Durango - Barakaldo -:-
20:15SD Deusto - Amurrio Club -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6

18:00Saguntino - Roda -:-
18:00Torrellano - Callosa -:-
19:00Beniganim - Recambios Colon -:-
19:00Torrent - Atzeneta -:-
19:30Jove - Olimpic Xativa -:-
20:00Villajoyosa - Silla CF -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7

18:00PreloženaVillaviciosa - Moratalaz -:-
20:00Getafe B - Colonia M. -:-
20:30Ad Torrejon - Alcorcon B -:-
20:30Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-
20:30Villaverde San Andres - Alcala Henares -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8

16:30PreloženaAlmazan - Ciudad Rodrigo CF -:-
19:00PreloženaReal Avila - Guijuelo -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

18:00Malaga B - Motril -:-
18:45Almeria B - Huetor Tajar -:-
20:00Huetor Vega - CD Alhaurino -:-
20:00UD San Pedro - Torre del Mar -:-
20:30Alhaurin - Intergym Melilla -:-
20:30Juventud Torremolinos - El Palo -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

19:00CD Gerena - Puente Genil -:-
19:30CD Utrera - Tomares UD -:-
19:45Ceuta B - Huelva -:-
20:00Pozoblanco - Antoniano -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11

20:00Binissalem - Felanitx -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13

16:00Cartagena B - Racing Murcia -:-
19:30CAP Ciudad de Murcia - Deportiva Minera -:-
20:00Bullense - Real Murcia B -:-
20:00La Union - Lorca Deportiva -:-
20:00Yeclano Deportivo - Cartagena FC -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14

21:00Olivenza - Villafranca -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16

19:30Vianes - Calahorra B -:-
20:30Oyonesa - Agoncillo -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

19:00Almansa - Ciudad Real -:-
20:30Hogar Alcarreno - Villarrubia -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

21:00Real Sociedad - Atletico -:-

ŠPANIJA: Superpokal ženske

19:15Barcelona Ž - Real Madrid Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.