Nogomet » Danes » Kvote
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Kvote posodablja bet365 - Stavite zdaj!
ANGLIJA: Premier League
16:00Luton - Brentford -:- [ 3.20 | 3.75 | 2.10 ]16:00Sheffield Utd - Burnley -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.50 ]
20:30Wolves - Arsenal -:- [ 9.00 | 5.25 | 1.33 ]
ANGLIJA: FA Pokal
18:15Manchester City - Chelsea -:- [ 1.57 | 4.50 | 5.25 ]FRANCIJA: Ligue 1
17:00Nantes - Rennes -:- [ 2.90 | 3.30 | 2.45 ]21:00Lens - Clermont -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
ITALIJA: Serie A
18:00Empoli - Napoli -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.67 ]20:45Verona - Udinese -:- [ 2.60 | 3.00 | 3.00 ]
NEMČIJA: Bundesliga
15:30Heidenheim - RB Leipzig -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.44 ]15:30Hoffenheim - B. Monchengladbach -:- [ 2.20 | 4.00 | 2.90 ]
15:30Köln - Darmstadt -:- [ 1.50 | 4.75 | 5.75 ]
15:30Wolfsburg - Bochum -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
18:30Union Berlin - Bayern -:- [ 4.50 | 4.33 | 1.65 ]
SLOVENIJA: Prva liga
15:00Radomlje - Mura -:-17:30Olimpija - Aluminij -:-
SLOVENIJA: 2. SNL
17:00Bilje - Nafta -:-17:00Fužinar - Gorica -:-
ŠPANIJA: LaLiga
14:00Celta - Las Palmas -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.00 ]16:15Vallecano - Osasuna -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.80 ]
18:30Valencia - Betis -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.88 ]
21:00Girona - Cadiz -:- [ 1.40 | 4.75 | 8.00 ]
AFRIKA: CAF Liga prvakov - Končnica
15:00Mazembe - Al Ahly -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.10 ]21:00Esperance - Mamelodi Sundowns -:- [ 2.25 | 2.80 | 3.20 ]
ALBANIJA: Superliga
15:00Laci - Egnatia -:-18:00Partizani - Dinamo Tirana -:-
18:00Teuta - Vllaznia -:-
ALBANIJA: Prva divizija
15:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-ALŽIRIJA: Division 1
17:00Paradou - El Bayadh -:-ALŽIRIJA: Ligue 2
16:00El Khemis - Mostaganem -:-16:00Guir Abadla - ASM Oran -:-
16:00Hussein Dey - Arba -:-
16:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik -:-
16:00Kolea - Mecheria -:-
16:00Medea - RC Kouba -:-
16:00Temouchent - Oued Sly -:-
16:00WA Mostaganem - GC Mascara -:-
ANDORA: Primera Divisió
20:30Carroi - Atletic America -:-ANGLIJA: Championship, Druga liga
13:30Leicester - West Brom -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.50 ]16:00Cardiff - Southampton -:- [ 9.00 | 5.00 | 1.33 ]
16:00Huddersfield - Swansea -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.40 ]
16:00Norwich - Bristol City -:- [ 1.62 | 4.20 | 5.25 ]
16:00Rotherham - Birmingham -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.65 ]
16:00Stoke - Plymouth -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]
16:00Sunderland - Millwall -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
16:00Watford - Hull -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.40 ]
18:15QPR - Preston -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.50 ]
ANGLIJA: League One
15:00Northampton - Exeter -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.70 ]16:00Blackpool - Barnsley -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.30 ]
16:00Bolton - Port Vale -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
16:00Bristol Rovers - Peterborough -:- [ 4.33 | 4.20 | 1.70 ]
16:00Burton - Reading -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.38 ]
16:00Cambridge Utd - Derby -:- [ 6.00 | 4.00 | 1.53 ]
16:00Carlisle - Wycombe -:- [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]
16:00Charlton - Shrewsbury -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
16:00Cheltenham - Lincoln -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.10 ]
16:00Leyton Orient - Fleetwood -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]
16:00Portsmouth - Wigan -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.75 ]
ANGLIJA: League Two
13:30Crewe - Wrexham -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.38 ]16:00Doncaster - Barrow -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.40 ]
16:00Grimsby - Swindon -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
16:00Harrogate - Milton Keynes -:- [ 3.25 | 3.60 | 2.10 ]
16:00Mansfield - Gillingham -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
16:00Morecambe - Forest Green -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.40 ]
16:00Newport - Salford -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.85 ]
16:00Notts County - Colchester -:- [ 2.50 | 3.80 | 2.50 ]
16:00Stockport - Accrington -:- [ 1.33 | 5.25 | 9.00 ]
16:00Sutton - Crawley -:- [ 2.30 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Tranmere - Wimbledon -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.45 ]
16:00Walsall - Bradford City -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
ANGLIJA: National League
13:15Altrincham - Oxford City -:- [ 1.29 | 5.50 | 6.50 ]13:15Barnet - Kidderminster -:- [ 1.55 | 4.20 | 4.50 ]
13:15Boreham Wood - Ebbsfleet -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.00 ]
13:15Chesterfield - Maidenhead -:- [ 1.50 | 4.50 | 4.33 ]
13:15Dagenham & Red. - Aldershot -:- [ 2.88 | 3.60 | 2.10 ]
13:15Dorking - Hartlepool -:- [ 2.20 | 3.75 | 2.55 ]
13:15Eastleigh - Halifax -:- [ 3.25 | 3.80 | 1.91 ]
13:15Gateshead - Bromley -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.00 ]
13:15Oldham - Wealdstone -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.20 ]
13:15Solihull Moors - York -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.00 ]
13:15Southend - Rochdale -:- [ 1.45 | 4.20 | 5.00 ]
13:15Woking - Fylde -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.20 ]
ANGLIJA: NL sever
16:00Banbury - Tamworth -:-16:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton -:-
16:00Blyth - Brackley Town -:-
16:00Chester - Darlington -:-
16:00Farsley - Buxton -:-
16:00Gloucester - Scunthorpe -:-
16:00Hereford - Boston Utd. -:-
16:00Peterborough Sports - Chorley -:-
16:00Rushall - Warrington Town -:-
16:00Scarborough - Alfreton -:-
16:00South Shields - Southport -:-
16:00Spennymoor - King’s Lynn -:-
ANGLIJA: NL jug
16:00Aveley - Bath -:-16:00Braintree - Eastbourne Boro -:-
16:00Chippenham - Chelmsford -:-
16:00Dartford - Truro City -:-
16:00Dover - Yeovil -:-
16:00Maidstone Utd - Hampton & Richmond -:-
16:00Slough Town - Welling -:-
16:00Taunton - Hemel Hempstead -:-
16:00Tonbridge - St. Albans -:-
16:00Torquay - Havant & W -:-
16:00Weymouth - Farnborough -:-
16:00Worthing - Weston-super-Mare -:-
ANGLIJA: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Whitby -:-16:00Bradford PA - Gainsborough -:-
16:00Guiseley - FC United -:-
16:00Hyde - Matlock Town -:-
16:00Ilkeston - Morpeth -:-
16:00Macclesfield - Workington -:-
16:00Marine - Atherton -:-
16:00Radcliffe - Basford -:-
16:00Stafford - Ashton Utd -:-
16:00Worksop - Warrington Rylands -:-
ANGLIJA: Southern League Central Division
16:00Barwell - Redditch -:-16:00Halesowen - St. Ives -:-
16:00Kettering - Coalville Town -:-
16:00Leiston - Leamington -:-
16:00Needham Market - Mickleover Sports -:-
16:00Stamford - Hitchin -:-
16:00Stourbridge - Royston -:-
16:00Stratford - Bromsgrove -:-
16:00Sudbury - Long Eaton -:-
16:00Telford - Berkhamsted -:-
ANGLIJA: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Merthyr Town -:-16:00Basingstoke - Dorchester -:-
16:00Chesham United - Bracknell -:-
16:00Hanwell Town - Hungerford -:-
16:00Harrow - Tiverton -:-
16:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
16:00Hendon - Gosport -:-
16:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham -:-
16:00Poole - Didcot Town -:-
16:00Sholing - Swindon S -:-
16:00Winchester - Beaconsfield -:-
ANGLIJA: Isthmian League Premier Division
16:00Carshalton Ath. - Billericay -:-16:00Chatham - Horsham FC -:-
16:00Cheshunt - Canvey Island -:-
16:00Concord Rangers - Whitehawk -:-
16:00Cray Wanderers - Bognor Regis -:-
16:00Folkestone Invicta - Dulwich Hamlet -:-
16:00Hastings - Enfield Town -:-
16:00Kingstonian - Haringey -:-
16:00Lewes - Hashtag -:-
16:00Margate - Wingate & Finchley -:-
16:00Potters Bar - Hornchurch -:-
ANGLIJA: Premier liga 2
13:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 -:-ANGLIJA: Professional Development League
14:00Swansea U21 - Bristol City U21 -:-ANGLIJA: Premier liga U18
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-12:00Fulham U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Reading U18 - Southampton U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Liverpool U18 -:-
12:00Wolverhampton U18 - Newcastle U18 -:-
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
13:00Derby U18 - Everton U18 -:-
13:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
13:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
14:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
15:00Nottingham U18 - Stoke U18 -:-
ANGLIJA: Super League ženske
13:30Bristol City Ž - Liverpool Ž -:-ANGLIJA: Championship ženske
15:00Blackburn Ž - Watford Ž -:-ANGOLA: Girabola
16:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-16:00Sagrada - CD Lunda Sul -:-
16:00Uniao de Malanje - C.R.D. Libolo -:-
16:30Academica - Petro Atletico -:-
ANTIGVA IN BARBUDA: ABFA Premier Liga
22:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-00:00Garden Stars - SAP -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Končnica
20:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.10 ]23:30Estudiantes - Barracas Central -:- [ 1.73 | 3.40 | 5.50 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:0 [ 1.45 | 4.20 | 7.50 ]18:00PreloženaDeportivo Madryn - Chaco For Ever -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.75 ]
18:35Atletico Atlanta - Almagro -:- [ 2.10 | 2.90 | 4.20 ]
20:00CA Estudiantes - All Boys -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.80 ]
20:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.75 ]
00:05Colon - Temperley -:- [ 1.73 | 3.60 | 5.25 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
21:00Boca Unidos - Sol de America -:-21:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Canuelas - UAI Urquiza -:-20:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano -:-
20:30Deportivo Merlo - Acassuso -:-
22:05Comunicaciones BsAs - Argentino de Merlo -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Def. de Cambaceres - Atlas -:-20:30Yupanqui - Central Ballester -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:00Ezeiza - Nautico Hacoaj -:-20:00Social Atletico Television - Provincial -:-
20:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-
ARGENTINA: Primera A ženske - Apertura
16:00Boca Juniors Ž - Newells Old Boys Ž -:-16:00Ferro Ž - Platense Ž -:-
20:00Gimnasia L.P. Ž - Huracan Ž -:-
20:00Rosario Central Ž - Independiente Ž -:-
ARMENIJA: Prva liga
14:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-14:00Širak 2 - Mika -:-
ARUBA: Division di Honor - Skupina zmagovalcev
02:00Britannia - Racing Club Aruba 0:100:30River Plate - Dakota -:-
AVSTRALIJA: A-Liga
07:30WS Wanderers - Melbourne City 1:2 [ 3.50 | 4.00 | 1.91 ]09:30Melbourne Victory - Brisbane Roar 0:0 [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]
11:45Macarthur FC - Sydney FC -:- [ 4.33 | 4.50 | 1.67 ]
AVSTRALIJA: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd 2:107:00Tigers FC - Canberra Croatia 2:2
AVSTRALIJA: NPL Northern NSW
07:30PreloženaEdgeworth E. - Adamstown Rosebud -:- [ 1.33 | 4.50 | 7.00 ]08:30PreloženaCooks Hill United - Lake Macquarie -:- [ 1.11 | 9.00 | 17.00 ]
09:30PreloženaValentine P. - Newcastle Olympic -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.40 ]
AVSTRALIJA: NPL NSW
08:30Sutherland Sharks - Manly Utd 1:245+'St George Saints - Hills Brumbies 1:0
38'St. George City - Central Coast Mariners U23 0:0
AVSTRALIJA: NPL Queensland
90+'Redlands - Queensland Lions 2:476'Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior 0:3
62'Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 1:2
AVSTRALIJA: NPL South Australian
07:30Campbelltown City - Adelaide Comets 0:409:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd 3:2
AVSTRALIJA: NPL Tasmanija
06:30Devonport - South Hobart 1:108:45Launceston - Clarence Utd. 2:1
AVSTRALIJA: NPL Victoria
05:00Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:207:00Manningham United Blues - Hume City 1:3
80'Altona Magic - Melbourne Knights 1:0
PolčasDandenong Thunder - Avondale FC 0:2
AVSTRALIJA: NPL Western Australia
09:00Armadale - Perth SC 1:109:00Balcatta - Inglewood Utd 3:1
09:00Bayswater City - Perth Glory U23 5:2
09:00Floreat Athena - Stirling Macedonia 2:0
09:00Perth RedStar - Fremantle City 2:3
09:00Western Knights - Olympic Kingsway 3:3
AVSTRALIJA: Capital Premier League
07:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 8:007:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
07:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles 5:0
07:15Anu - Wagga City Wanderers 2:2
AVSTRALIJA: Northern NSW State League
06:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:306:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
08:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-
AVSTRALIJA: NSW League One
08:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions -:-09:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
11:00Bonnyrigg White Eagles - Dulwich Hill -:-
11:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams -:-
11:00Mt Druitt Town - Inter Lions -:-
11:00SD Raiders - Bulls Academy -:-
AVSTRALIJA: Queensland Premier League
09:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. -:-10:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-
10:00Ipswich - Mitchelton -:-
11:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles -:-
AVSTRALIJA: SA State League
07:30Adelaide Eagles - West Torrens 3:007:30Adelaide Victory - Fulham Utd. 2:3
07:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. 2:0
07:30Playford Patriots - Adelaide Vipers 2:4
07:30Sturt Lions - West Adelaide 1:0
11:30Adelaide Cobras - Western Strikers -:-
AVSTRALIJA: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston U21 - Burnie Utd. 8:106:30Northern Rangers - Ulverstone 5:0
08:30Devonport U21 - Somerset -:-
08:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 -:-
AVSTRALIJA: Tasmania Southern Championship
06:15New Town - South East Utd. 1:106:30Glenorchy Knights U21 - Taroona -:-
06:30Hobart City - Olympia Warriors 2:3
06:30University of Tasmania - Clarence Utd. U21 6:1
AVSTRALIJA: Victoria Premier League
07:00Langwarrin - Melbourne U21 1:307:00North Geelong - Eastern Lions 1:1
09:30George Cross - Bentleigh Greens -:-
AVSTRALIJA: WA State League
09:00Gosnells City - Mandurah City -:-09:00Gwelup Croatia - Nedlands 3:2
09:00Rockingham City - Joondalup Utd. 3:3
09:00Subiaco - Cockburn City -:-
11:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville -:-
AVSTRIJA: Bundesliga - Skupina za obstanek
17:00Altach - BW Linz -:- [ 2.10 | 3.00 | 4.00 ]17:00Austria (D) - Tirol -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
17:00Wolfsberger - Austria Lustenau -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
AVSTRIJA: 2. Liga
14:30Stripfing - Dornbirn -:-AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod
16:00Mauerwerk - Wiener Viktoria -:-AVSTRIJA: Regionalliga Central
16:00Union Gurten - Weiz -:-19:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Zahod
12:45Altach U21 - Saalfelden -:-15:00FC Wolfurt - Bischofshofen -:-
16:00Austria Salzburg - Rothis -:-
17:00Dornbirner SV - Motz/Silz -:-
17:00Hohenems - RW Rankweil -:-
17:00SC Imst - Wals-Grunau -:-
17:00TSV St. Johann - Kufstein -:-
AVSTRIJA: Burgenland
17:00Halbturn - Pinkafeld -:-17:00Margarethen - Marz -:-
18:00Schattendorf - USVS Rudersdorf -:-
AVSTRIJA: Karnten
15:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt -:-16:00Austria Celovec (Am) - Kottmannsdorf -:-
16:00Bleiburg - SV Kraig -:-
16:00Donau Klagenfurt - SC Landskron -:-
16:30Atus Ferlach - Wolfsberger -:-
AVSTRIJA: Niederosterreich
16:00Warth - SCU Kilb -:-16:30Retz - Rohrbach -:-
AVSTRIJA: Oberosterreich
13:30Ask St. Valentin - Dietach -:-16:30Bad Ischl - Oedt -:-
16:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach -:-
AVSTRIJA: Salzburg
14:00UFC Siezenheim - Union Henndorf -:-15:00Strasswalchen - Grodig -:-
15:00USK Anif - Eugendorf -:-
16:00Burmoos - Kuchl -:-
17:30SAK 1914 - SC Golling -:-
AVSTRIJA: Steiermark
16:00Heiligenkreuz - UFC Fehring -:-AVSTRIJA: Tirol - Skupina za napredovanje
14:30Tirol am. (Am) - Fugen -:-AVSTRIJA: Tirol - Skupina za obstanek
14:30Innsbrucker AC - Vols -:-AVSTRIJA: Vorarlberg
15:00Göfis - Austria Lustenau (Am) -:-16:00FC Lustenau - Andelsbuch -:-
16:00Lochau - Nenzing -:-
17:00Hard - Admira Dornbirn -:-
17:00Horbranz - Alberschwende -:-
18:00Rotenberg - Egg -:-
AVSTRIJA: Dunaj
12:00Dinamo Helfort - Stadlau -:-14:00Sportunion Mauer - Red Star Penzing -:-
15:30Simmeringer - 1980 Wien -:-
16:00A XIII-Auhof Center - Slovan Hac -:-
16:00ASV 13 Dunaj - Mannsworth -:-
AZERBAJDŽAN: Premier liga
14:30Karabag - Gabala -:-17:00Zira - Nefči Baku -:-
AZIJA: AFC Prvenstvo Azije U23
15:00Malezija U23 - Vietnam U23 -:-17:30Kuvajt U23 - Uzbekistan U23 -:-
BANGLADEŠ: Premier liga
45+'Fortis - Bashundara Kings 0:18'Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS 0:0
8'Mohammedan - Brothers U. 0:0
BELGIJA: Jupiler Pro League - Ligaška končnica
20:45Genk - Anderlecht -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.20 ]BELGIJA: Jupiler Pro League - Skupina Konferenčne lige
16:00OH Leuven - St. Truiden -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.63 ]18:15Westerlo - Standard Liege -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.25 ]
20:00Gent - KV Mechelen -:- [ 1.55 | 4.20 | 5.75 ]
BELGIJA: Challenger Pro League
15:00Anderlecht U23 - Club Brugge U23 -:- [ 1.83 | 4.00 | 3.40 ]BELGIJA: National Division 1
20:00Antwerp B - Knokke -:-20:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
20:00Hoogstraten - Saint Eloois -:-
20:00K.S.K. Heist - URSL Vise -:-
20:00Lokeren-Temse - Virton -:-
20:00RAAL La Louviere - Gent B -:-
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF
19:30Jette - Hamoir -:-19:30La Calamine - Rebecquoise -:-
19:30Tournai - Renaissance Mons -:-
20:00Meux - Acren -:-
20:00Tubize - Stade Vervietois -:-
20:00Verlaine - Warnant -:-
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV A
18:30Waregem 2 - Voorde Appelterre -:-19:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
19:30Oudenaarde - Torhout -:-
20:00KRC Gent - Gullegem -:-
20:00Merelbeke - Oostkamp -:-
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV B
20:00Bocholter - Londerzeel -:-20:00City Pirates - Wezel Sport -:-
20:00Hasselt - Houtvenne -:-
20:00K. Berchem Sport - Hades -:-
20:00KRC Mechelen - Lille -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen -:-
20:00Tongeren - Overijse -:-
BELGIJA: Pro League U21
14:00Beveren U21 - Westerlo U21 -:-20:00Patro Maasmechelen U21 - St. Truiden U21 -:-
BELGIJA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev
13:30Genk Ž - Club Brugge Ž -:-19:00Standard Liege Ž - Leuven Ž -:-
BELGIJA: 1st National Ženske
14:00Club Brugge II Ž - Genk II Ž -:-15:00Waregem II Ž - RFC De Liege Ž -:-
15:30Gent II Ž - Aalst Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - Alken Ž -:-
18:00Tienen Ž - Chastre Ž -:-
BELORUSIJA: Višaja liga
13:10FC Minsk - Naftan -:-15:00Arsenal Dzjaržinsk - Soligorsk -:-
17:00Slavia Mozir - Dinamo Brest -:-
BELORUSIJA: Peršaja liga
12:00BATE Borisov 2 - Ostrovec -:-14:00BumProm Gomel - Belšina -:-
16:00Slonim - Volna Pinsk -:-
18:00Dinamo Minsk 2 - Baranoviči -:-
BELORUSIJA: Višaja liga ženske
12:30Smorgon Ž - Zorka-BDU Ž -:-14:30Dinamo Brest Ž - Dinamo Minsk Ž -:-
16:30Dnjapro Ž - FC Gomel Ž -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina za obstanek
17:00Abeilles - Dynamo Parakou -:-17:00Ainonvi - Djeffa -:-
17:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
17:00Police - ASVO -:-
BOCVANA: Premier liga
15:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-15:30Jwaneng Galaxy - Morupule -:-
15:30Orapa United - Eleven Angels -:-
15:30Sua Flamingoes - Matebele -:-
15:30Tafic FC - Nico United -:-
15:30VTM FC - Police XI -:-
BOLGARIJA: Parva liga
14:15Pirin Blagoevgrad - Černo more -:- [ 6.00 | 3.60 | 1.60 ]16:45Hebar - Ludogorec -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.25 ]
19:15Levski - Beroe -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.50 ]
BOLGARIJA: Vtora liga
16:00Dobrudža - Marica Plovdiv -:-16:00Liteks Loveč - Černomorec 1919 -:-
16:00Montana - Belasica -:-
16:00Spartak Pleven - Sportist Svoge -:-
16:00Strumska Slava - Spartak -:-
16:00Černomorec Balčik - Bdin Vidin -:-
BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod
16:00Atletik Kuklen - Sliven -:-16:00Beroe II - Sozopol -:-
16:00Haskovo - Jambol 1915 -:-
16:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
16:00Nesebar - Spartak Plovdiv -:-
16:00Rodopa Smoljan - Gigant Sajedinenje -:-
16:00Rozova dolina - Lokomotiva Plovdiv II -:-
16:00Sokol Markovo - Asenovec -:-
16:00Zagorec - Levski Karlovo -:-
19:00Botev II - Sekirovo Rakovski -:-
BOLGARIJA: Tretja liga - Jugozahod
14:00Levski II - Kostinbrod -:-15:00Balkan Botevgrad - Bistrica -:-
15:00Bansko - Rilski sportist -:-
15:00CSKA 1948 III - CSKA Sofija II -:-
15:00Septemvri Simitli - Hebar 2 -:-
15:00Septemvri Sofija 2 - Oborište Panadžurište -:-
15:00Slivniški geroj - Slavia Sofija 2 -:-
15:00Vihren - Botev Ihtiman -:-
17:00Minjor Pernik - Razlog -:-
BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod
15:00Fratria - Černo More II -:-15:00Riltzi - Benkovski -:-
15:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II -:-
15:00Černolomec - Svetkavica -:-
16:00Ludogorec III - Lokomotiv Ruse -:-
BOLGARIJA: Tretja liga - Severozahod
16:00Boruna - Etar Veliko Tarnovo II -:-16:00Drenovec - Akademik Svishtov -:-
16:00Jantra PT - Mezdra -:-
16:00Partizan Červen Brjag - Vihar Slavjanovo -:-
16:00Pavlikeni - Lok. Gorna -:-
BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura – skupina
23:30Universitario de Vinto - The Strongest -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]BOSNA IN HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Široki Brijeg - Igman K. -:-16:00Sloga - Zrinjski -:-
20:45Sarajevo - Borac -:-
BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - FBiH
17:00BFK Simm Bau - Mladost DK -:-17:00Bratstvo Gračanica - Gornji Rahic -:-
17:00Kakanj - Gradina Srebrenik -:-
17:00Sloboda - Hadžići -:-
17:00Tomislav - Čelik -:-
BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Ljubić Prnjavor -:-16:30Drina Zvornik - Rudar Prijedor -:-
16:30Famos Vojkovići - Radnik Bijeljina -:-
16:30Kozarska Dubica - Slavija -:-
16:30Laktaši - Nevesinje -:-
16:30Leotar - Romanija Pale -:-
16:30Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča -:-
BRAZILIJA: Serie A
21:00Fluminense - Vasco -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]22:00PreloženaCriciuma - Fortaleza -:-
23:30Bragantino - Corinthians -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.20 ]
23:30Gremio - Cuiaba -:- [ 1.70 | 3.50 | 5.75 ]
BRAZILIJA: Serie B
00:00Botafogo SP - America MG 1:100:00Novorizontino - CRB 2:1
02:00Operario - Avai 1:0
20:30Chapecoense-SC - Ituano -:-
21:30Santos - Paysandu -:-
22:00Amazonas - Sport Recife -:-
23:00Ceará M. - Goias -:-
BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
22:00Remo - Volta Redonda -:-22:00Tombense - EC Sao Jose -:-
00:30SER Caxias - Athletic Club -:-
00:30Ypiranga FC - CSA -:-
BRAZILIJA: Amapaense - Končnica
21:00Trem - Santos AP -:-BRAZILIJA: Cearense 2 - Končnica
21:00Tirol am. - Itapipoca -:-BRAZILIJA: Gaucho 2
16:00Monsoon - Pelotas -:-20:00Sao Gabriel - Aimore -:-
00:00GE Gloria - Uniao RS -:-
BRAZILIJA: Maranhense - Končnica
21:30PreklicanaMaranhao - Sampaio Correa -:-BRAZILIJA: Paulista A3 - Končnica
23:00Votuporanguense - Desportivo -:-BRAZILIJA: Paulista A4 - Končnica
20:00Rio Branco SP - Jau -:-00:30SKA Brasil - Francana -:-
BRAZILIJA: Rondoniense
21:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-BRAZILIJA: Roraimense - Druga stopnja
22:30GAS - Atletico Rio Negro -:-00:30Nautico FC - Monte Roraima -:-
BRAZILIJA: Copa Rio U20 - Končnica
15:00Flamengo RJ U20 - Vasco U20 -:-BRAZILIJA: Baiano U20
13:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 -:-15:00SSA U20 - Jacobina U20 -:-
20:00Alagoinhas U20 - Bahia De Feira U20 -:-
20:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 -:-
20:00Grapiuna U20 - Jequie U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia U20 -:-
BRAZILIJA: Capixaba U20 - Končnica
20:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 -:-20:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 -:-
BRAZILIJA: Catarinense U20
16:00Nacao U20 - Avai U20 -:-20:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 -:-
BRAZILIJA: Goiano U20
20:30Jataiense U20 - Goias U20 -:-BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
15:30Iraty U20 - Batel U20 -:-15:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 -:-
20:30Apucarana U20 - Prudentopolis U20 -:-
20:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 -:-
20:30Coritiba U20 - Patriotas FC U20 -:-
20:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 -:-
20:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 -:-
BRAZILIJA: Paulista U20 - Prva stopnja
20:00Botafogo SP U20 - Francana U20 -:-20:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Santos U20 - Maua U20 -:-
20:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 -:-
BRAZILIJA: Pernambucano U20 - Prva stopnja
15:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 -:-15:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-
20:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 -:-
20:00CA Porto U20 - Nautico U20 -:-
20:00Central SC U20 - Petrolina U20 -:-
20:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 -:-
20:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 -:-
BRAZILIJA: Brasileiro ženske
01:00Palmeiras Ž - America Mineiro Ž 2:020:00Avai Kindermann Ž - Santos Ž -:-
20:00Fluminense Ž - Botafogo RJ Ž -:-
20:00Real Brasilia Ž - Sao Paulo Ž -:-
BRAZILIJA: Brasileiro A2 ženske
20:00Juventude Ž - Taubate Ž -:-20:00Sport Recife Ž - Fortaleza Ž -:-
00:00Doce Mel Ž - Sao Jose Ž -:-
BURUNDI: Primus League
13:00Magara Young Boys - Dynamik -:-15:00Aigle Noir FC - Amasipiri -:-
15:00Le Messager Ngozi - Musongati -:-
15:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-
15:00Telaviv - Kayanza -:-
15:30Bumamuru - Tigre Noir -:-
CIPER: Prvenstvo Cyta - Skupina za obstanek
18:00Zakakiou - Karmiotissa -:-18:30Apollon - AEL Limasol -:-
CIPER: Divizija 2 - Ligaška končnica
15:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-15:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
15:30Peyia 2014 FC - E.N. Paralimni -:-
15:30Ypsonas - Ol. Nikozija -:-
CIPER: Divizija 2 - Skupina za obstanek
15:30Chloraka - Achyronas-Onisilos -:-15:30Enad - Ermis -:-
15:30PO Xylotympou 2006 - M.E.A.P. Nisou -:-
15:30Paeek - Digenis Akritas -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
13:30PreloženaTshinkunku - Blessing -:-15:30PreloženaSanga Balende - US Panda -:-
DANSKA: 1. divizija - Skupina za napredovanje
14:00Hobro - Fredericia -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.63 ]DANSKA: Druga divizija - Skupina za napredovanje
14:00Aarhus Fremad - Nykobing -:-DANSKA: Druga divizija - Skupina za obstanek
14:00Hellerup - Thisted -:-14:00Skive - Brabrand -:-
DANSKA: Tretja divizija - Ligaška končnica
13:30VSK Aarhus - Næsby -:-14:00BK Frem - Avarta -:-
DANSKA: Tretja divizija - Skupina za obstanek
14:00SfB-Oure - Vejgaard -:-14:00Young Boys - Holstebro -:-
DANSKA: Elitedivisionen ženske - Ligaška končnica
13:00Brondby Ž - Koge Ž -:-DANSKA: Elitedivisionen ženske - Za obstanek
14:00Naestved Ž - Aalborg Ž -:-14:00Thisted Ž - Odense Q Ž -:-
14:30Osterbro IF Ž - B93 Ž -:-
DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
22:00Delfines Del Este - Moca -:-00:00San Cristobal - Cibao -:-
DŽIBUTI: Divizija 1
14:00PreloženaCDC Q7 - Dikhil -:-16:30PreloženaPorts - Hopital -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
23:30Aucas - Emelec 3:1 [ 1.80 | 3.40 | 4.20 ]23:30Orense - LDU Quito 1:0 [ 3.40 | 3.00 | 2.20 ]
ESTONIJA: Meistriliiga
23'Nomme Utd - Tallinna Kalev 0:113:30Paide - Tammeka -:-
16:00Levadia - Parnu JK Vaprus -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier liga
13:00Denver - Ezulwini -:-15:00Green M. - Royal Leopards -:-
15:00Illovo - Mbabane Swall. -:-
15:00Moneni Pirates - Madlenya -:-
15:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs -:-
15:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-
ETIOPIJA: Premier liga
15:00Dire Dawa - Shashemene Kenema -:-18:00Welayta Dicha - St. George -:-
EVROPA: Premier liga (Krim)
14:00GFK Yalta - Inkomport -:-14:30Simferopol - Ocean Kerč -:-
EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
13:30Barcelona Ž - Chelsea Ž -:- [ 1.22 | 7.50 | 9.50 ]19:00Lyon Ž - PSG Ž -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]
EVROPA: Vse-Islandski pokal ženske
15:00Shelbourne Ž - Cork City Ž -:-16:00Linfield Ž - Bohemians WFC Ž -:-
17:00Shamrock R. Ž - DLR Waves Ž -:-
18:00Galway United Ž - Glentoran Ž -:-
19:00Wexford Ž - Cliftonville Ž -:-
20:30Athlone WFC Ž - Sligo R. Ž -:-
FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga
19:30Klaksvik - Toftir B68 -:-FERSKI OTOKI: 1. Deild
14:00FC Suduroy - B71 Sandur -:-16:00Argir - B36 Torshavn 2 -:-
17:00Runavik 2 - TB/FCS/Royn -:-
FIDŽI: Premier liga
09:00Lautoka - Rewa 2:3FILIPINI: PFL
09:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 4:28'Tuloy - Cebu FC 0:0
14:30Philippine Army - Taguig -:-
FINSKA: Veikkausliiga
14:00HJK Helsinki - Mariehamn -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]15:15Lahti - Haka -:- [ 2.88 | 3.25 | 2.50 ]
17:30Vaasa - Gnistan -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.60 ]
FINSKA: Ykkosliiga
15:00JIPPO - KTP -:-15:00JaPS - PK-35 -:-
15:00SJK Akatemia - Jaro -:-
15:00TPS Turku - MP Mikkeli -:-
FINSKA: Ykkonen
15:00EPS - VIFK -:- [ 2.50 | 3.80 | 2.20 ]15:00KPV - Vaajakoski -:- [ 1.36 | 4.50 | 7.00 ]
15:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:- [ 3.00 | 3.75 | 2.00 ]
FINSKA: Kakkonen - Skupina A
14:00MyPa - PPJ -:-15:00Futura - PEPO -:-
15:00NJS - Lahden Reipas -:-
16:30Kiffen - Atlantis 2 -:-
FINSKA: Kakkonen - Skupina B
12:00Ilves-Kissat - Poxyt -:-15:00HJS - TPV -:-
16:00EBK - Turku 2 -:-
16:00VJS - Honka -:-
18:30Tampere Utd - Ilves 2 -:-
FINSKA: Kakkonen - Skupina C
13:00OTP - Kuopion Elo -:-15:00JBK - Hercules -:-
16:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola -:-
17:00OPS - Narpes Kraft -:-
18:00SJK Akatemia 2 - TP-47 -:-
FINSKA: Finski pokal
13:30KaPa 1924 - KePS -:-19:00Edustus IPS - MiPK -:-
FINSKA: Kansallinen Liiga ženske
15:00HPS Ž - KuPS Ž -:-15:00Honka Ž - HJK Ž -:-
16:00Aland Utd Ž - Ilves Ž -:-
19:00PKKU Ž - JyPK Ž -:-
FINSKA: Ykkonen ženske
13:00EBK Ž - TPS Ž -:-13:00VJS Ž - ONS Oulu Ž -:-
17:00Pallo-Iirot Ž - Lahti Ž -:-
FRANCIJA: Ligue 2
15:00Rodez - Auxerre -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.15 ]19:00AC Ajaccio - Caen -:- [ 2.50 | 2.80 | 3.00 ]
19:00Amiens - Dunkerque -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.50 ]
19:00Angers - Troyes -:- [ 1.70 | 3.50 | 4.75 ]
19:00Annecy - Grenoble -:- [ 1.91 | 3.10 | 4.20 ]
19:00Concarneau - Quevilly Rouen -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.20 ]
19:00Guingamp - Bastia -:- [ 1.70 | 3.40 | 5.00 ]
19:00Paris FC - Valenciennes -:- [ 1.36 | 4.33 | 8.00 ]
19:00Pau - Laval -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.10 ]
19:00St. Etienne - Bordeaux -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.00 ]
FRANCIJA: National 2 - skupina A
18:00Ales - Frejus -:-18:00Hyeres - Grasse -:-
18:00Jura Sud-Lava - Chamalieres -:-
18:00Le Puy-en-Velay - Aubagne -:-
19:00Cannes - Toulon -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina B
15:00Paris 13 Atl. - Libourne -:-18:00Angers II - Trelissac -:-
18:00Bourges 18 - Saumur -:-
18:00La Roche - Blois -:-
18:00Romorantin - Avoine -:-
18:00Saint-Pryve - Angouleme -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina C
18:00Beauvais - Guingamp II -:-18:00Racing CFF - Dinan Lehon -:-
18:00Saint-Malo - Chateaubriant -:-
18:00Virois - Boulogne -:-
18:30Lorient II - Granville -:-
19:00Stade Briochin - Aubervilliers -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina D
16:00Haguenau - Creteil -:-17:00Feignies-Aulnoye - Colmar -:-
18:00Auxerre II - St Quentin -:-
18:00Biesheim - Bourg en Bresse -:-
18:00FC 93 - Fleury-Merogis -:-
18:00Macon - Besancon -:-
FRANCIJA: Division 2 ženske
18:00Nantes Ž - Orleans Ž -:-GABON: Championnat D1
15:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-15:30CF Mounana - FC Libreville -:-
15:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30Missile - Dikaki -:-
15:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GANA: Premier League
17:00Karela - Accra Lions -:-17:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-
GANA: Liga divizije ena
12:00Steadfast - Techiman Heroes -:-17:00Berekum City - BA Stars -:-
17:00Golden Kick - Susubiribi -:-
17:00Nania - Uncle T United -:-
17:00New Edubiase - Elmina Sharks -:-
17:00Young Redbull - Asekem -:-
GIBRALTAR: National League - Ligaška končnica
19:30Mons Calpe - St Josephs -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-17:00Samgurali - Dinamo Tbilisi -:-
19:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi -:-
GRČIJA: Superliga - Skupina za obstanek
17:30OFI Kreta - Volos -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.80 ]18:30Asteras T. - Panetolikos -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.50 ]
18:30Atromitos - Kifisia -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.50 ]
GRČIJA: Superliga 2 - Skupina za napredovanje
15:00AEL Larissa - Niki Volos -:-15:00Levadiakos - Makedonikos -:-
GRČIJA: Superliga 2 - Skupina za obstanek
14:00Olympiakos B - Diagoras Rodou -:-GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1
15:00Aetos Varvaras - Panthrakikos -:-15:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas -:-
15:00Aris Petinos - PAOK Kristonis -:-
15:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
15:00Niki Efkarpias - Chaniotis -:-
15:00Poseidonas Michanionas - Anagennisi Epanomis -:-
16:30Kavala - Thermaikos FC -:-
14:30Zakynthos - Eordaikos -:-
15:00Anagennisi Arta - Trikala FC -:-
15:00Asteras Stavrou - Kileler -:-
15:00Ethnikos Neou - Thesprotos -:-
15:00Kastoria - Asteras Petriti -:-
15:00Pierikos - Nea Artaki -:-
15:00Thyella Katsikas - Vataniakos -:-
12:00Kyanos A. V. - Mykonos -:-
15:00Filiatron - Mesolongi AE -:-
15:00PAO Varda - Vyzas -:-
15:00Panargiakos - Pyliou -:-
15:00Panelefsiniakos F.C. - Marko -:-
15:00Pas Korinthos - Ermionidas-Ermis -:-
15:00Thyella D. - Panegialios -:-
GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4
13:00Ermis Z. - Ipato -:-15:00Agia Paraskevi - Aris Petroupolis -:-
15:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
15:00Apollon Smirnis - Ellopiakos -:-
15:00Atsalenios - Episkopi -:-
15:00Chaidari - Ethnikos -:-
15:00Panionios - Atromitos Piraeus -:-
15:00Peramaikos - Agios Nikolaos -:-
15:00Proodeftiki - AO Ilisiakos -:-
GRČIJA: Divizija A ženske
12:45Seirines Grevenon Ž - Kastoria Ž -:-GVINEJA: Liga 1
18:00Horoya - Loubha -:-18:00Milo FC - Kamsar -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Tempete -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Victoria - UPNFM 0:123:00Marathon - Real Espana -:-
HONGKONG: Premier liga
09:00Southern District - Sham Shui Po 0:209:00Tai Po - Kitchee 0:0
12:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC -:-
HRVAŠKA: HNL
17:00Osijek - Istra 1961 -:- [ 1.62 | 3.60 | 6.50 ]19:10Slaven B. - Hajduk Split -:- [ 5.50 | 3.50 | 1.67 ]
HRVAŠKA: Prva NL
14:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:- [ 1.85 | 3.25 | 3.60 ]17:00Vukovar 1991 - Dugopolje -:- [ 1.62 | 3.50 | 4.75 ]
17:00Šibenik - Solin -:- [ 1.17 | 5.50 | 13.00 ]
HRVAŠKA: Druga NL
15:00Ždralovi - Radnik Križevci -:-17:00Dugo Selo - Bjelovar -:-
17:00Grobničan - Belišče -:-
17:00Hrvace - Kustošija -:-
17:00Jadran LP - Marsonia -:-
17:00Krk - Opatija -:-
17:00Trnje - H. Dragovoljac -:-
INDIJA: ISL - Končnica
16:00Goa - Chennaiyin -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.00 ]INDIJA: I-League 2
12:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd -:-12:30United SC - Maharashtra Oranje -:-
INDONEZIJA: Liga 1
90+'Persib Bandung - Persebaya 3:190+'Persik Kediri - Persita 1:1
14:00Bali United - FC Bhayangkara -:-
14:00PSS Sleman - Dewa United -:-
IRAK: Stars Liga
17:00PreloženaAl Naft - Al Shorta -:-17:00PreloženaAl Wasat - Naft Missan -:-
IRSKA: Divizija 1
20:30Longford - Cork City -:-ISLANDIJA: Besta-deild karla
16:00HK Kopavogur - FH Hafnarfjordur -:-18:15KR Reykjavik - Fram -:-
ISLANDIJA: Islandski pokal ženske
16:00Dalvik/Reynir Ž - Einherji Ž -:-16:00Haukar Ž - IR Reykjavik Ž -:-
ITALIJA: Serie B
14:00Ascoli - Modena -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.75 ]14:00Bari - Pisa -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.10 ]
14:00Brescia - Ternana -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]
14:00FeralpiSalo - Como -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
16:15Catanzaro - Cremonese -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]
16:15Lecco - Venezia -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.65 ]
16:15Spezia - Sampdoria -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.20 ]
16:15Sudtirol - Cittadella -:- [ 2.63 | 2.75 | 3.20 ]
ITALIJA: Serie C - Skupina A
18:30Atalanta U23 - Pro Sesto -:-18:30Fiorenzuola - Padova -:-
18:30L.R. Vicenza - Trento -:-
18:30Legnago Salus - Alessandria -:-
18:30Lumezzane - Mantova -:-
18:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
18:30Pro Patria - Virtus Verona -:-
18:30Pro Vercelli - Arzignano -:-
18:30Renate - Giana Erminio -:-
18:30Triestina - Novara -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina G
20:45Cavese - Cynthialbalonga -:-ITALIJA: Serie D - Skupina I
20:30Trapani - Licata -:-ITALIJA: Primavera 1
45+'Inter U19 - Cagliari U19 2:013:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-
15:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
15:00Genoa U19 - Fiorentina U19 -:-
ITALIJA: Primavera 2
PolčasPisa U19 - Ascoli U19 1:0PolčasTernana U19 - Crotone U19 0:1
PolčasUdinese U19 - Renate U19 2:1
38'Cesena U19 - Bari U19 2:0
38'Spezia U19 - Benevento U19 1:1
14:00Cosenza U19 - Palermo U19 -:-
14:30Como U19 - Alessandria U19 -:-
15:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
15:00Brescia U19 - Padova U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Parma U19 -:-
15:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:00Monopoli U19 - Virtus Entella U19 -:-
15:00Napoli U19 - Salernitana U19 -:-
15:00Pescara U19 - Perugia U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Vicenza U19 -:-
15:30Sudtirol U19 - Spal U19 -:-
ITALIJA: Serie A ženske - Ligaška končnica
14:30Juventus Ž - Sassuolo Ž -:-16:15Fiorentina Ž - AS Roma Ž -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Ligaška končnica
16:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa -:- [ 1.33 | 5.00 | 8.00 ]17:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.80 ]
19:00Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.20 ]
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina za obstanek
17:00M. Netanya - Hapoel Jeruzalem -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.25 ]19:00M. Petach Tikva - Hapoel Tel Aviv -:- [ 2.80 | 2.80 | 2.80 ]
JAPONSKA: Liga J1
07:00Kyoto - Albirex Niigata 0:1 [ 2.80 | 3.30 | 2.50 ]07:00Sagan Tosu - Kashima 4:2 [ 4.75 | 3.60 | 1.80 ]
07:00Sapporo - Hirošima 1:1 [ 4.33 | 4.00 | 1.75 ]
08:00Avispa Fukuoka - Iwata 2:2 [ 2.30 | 3.10 | 3.40 ]
08:00Shonan - Kobe 0:1 [ 5.25 | 4.00 | 1.62 ]
09:00Kawasaki F. - Verdy 0:0 [ 2.05 | 3.40 | 3.75 ]
09:00Urawa - G-Osaka 0:1 [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
JAPONSKA: Liga J2
07:00Fujieda MYFC - Tokushima 0:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.70 ]07:00Kofu - Kusatsu 4:1 [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
07:00Montedio Yamagata - Ehime 2:1 [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]
07:00Okayama - Kumamoto 2:0 [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]
07:00Shimizu - Sendai 3:2 [ 1.91 | 3.40 | 4.00 ]
JAPONSKA: J3 League
07:00Grulla Morioka - Ryukyu 1:107:00Yamaga - Kamatamare 2:1
JUŽNA AMERIKA: Južnoameriško prvenstvo ženske U20
23:00Argentina U20 Ž - Paragvaj U20 Ž 0:001:30Ekvador U20 Ž - Urugvaj U20 Ž 2:1
23:00Venezuela U20 Ž - Čile U20 Ž -:-
JUŽNA KOREJA: K League 1
07:00Suwon FC - Jeju Utd 2:1 [ 2.30 | 3.25 | 2.90 ]09:30Pohang - Gimcheon Sangmu 0:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.50 ]
09:30Seoul - Jeonbuk 2:3 [ 2.55 | 3.25 | 2.63 ]
JUŽNA KOREJA: K League 2
07:00Bucheon FC 1995 - Busan 1:3 [ 2.80 | 3.25 | 2.38 ]09:30Seongnam - Cheongju 1:2 [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
JUŽNA KOREJA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gimhae 2:307:00Chuncheon - Ulsan Citizen 2:0
07:00Daegu 2 - Siheung Citizen 1:4
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga
15:00Golden Arrows - Royal AM -:-17:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-
17:30Orlando Pirates - AmaZulu -:-
20:00Supersport Utd - Chippa Utd. -:-
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - Casric Stars -:-15:00JDR Stars - Venda -:-
15:00Platinum City - Milford FC -:-
15:00Pretoria U. - Magesi -:-
15:00Upington City - Black Leopards -:-
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Diski Challenge
10:00Polokwane U23 - TS Galaxy U23 2:290+'Supersport Utd U23 - Royal AM U23 3:2
KAMBODŽA: CPL
PolčasKirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 1:113:00Boeung Ket - Svay Rieng -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina za obstanek
15:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-17:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-
KANADA: Kanadska Premier liga
04:00Pacific FC - Valour 2:020:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-
KATAR: Divizija 2
17:30Al Mesaimeer - Al-Waab -:-17:30Al Sailiya - Al Khor -:-
17:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-
17:30Lusail - Al Bidda -:-
KAZAHSTAN: Premier liga
PolčasKaisar - Atyrau 0:045+'Zhenis - Turan 1:0
13:30Ordabasy - Kyzylzhar -:-
16:00Kairat Almaty - Aktobe -:-
KENIJA: Premier liga
12:00Bidco United - Rangers -:-12:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar -:-
14:00Bandari - KCB -:-
14:00Shabana - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Talanta FC - Nairobi City -:-
15:00Police FC - Sofapaka -:-
KENIJA: Super liga
45+'Naivas FC - Kibera 0:012:00Luanda Villa - Gusii -:-
12:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars -:-
14:00Assad - Mombasa Elite -:-
14:00Darajani Gogo - Mara Sugar -:-
14:00Kajiado - Migori -:-
KITAJSKA: Superliga
09:30Shandong Taishan - Cangzhou 4:1 [ 1.45 | 4.75 | 6.50 ]13:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
13:35Wuhan TT - Changchun Yatai -:- [ 1.73 | 4.50 | 4.00 ]
14:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua -:- [ 5.50 | 5.25 | 1.44 ]
KITAJSKA: Liga Jia
09:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan 2:109:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang IC 1:0
09:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 1:1
KITAJSKA: FA pokal
08:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City 0:111m08:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse 2:0
08:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi 0:111m
08:30Shanxi Xiangyu - Beijing Tech 1:4
09:00Changchun Xidu - Shaanxi Union 0:5
09:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin 3:2
09:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang 1:3
09:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors 1:4
09:30Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang 3:1
09:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power 0:4
13:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-
KITAJSKA: Superliga ženske
09:00PreloženaGuangdong Meizhou Ž - Beijing Beikong Ž -:-09:00Henan Songshan Longmen Ž - Shanghai RCB Ž 0:1
09:00Shandong SL Ž - Wuhan Jiangda Ž 0:4
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
03:10Bucaramanga - Chico 2:3 [ 1.70 | 3.50 | 6.00 ]23:00Pereira - Millonarios -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.00 ]
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:223:00Tigres - Cucuta 4:0
01:05Llaneros - Orsomarso 1:0
21:00Real Cundinamarca - Bogota FC -:-
22:00Leones - Real Cartagena -:-
22:30Atletico - Quindio -:-
22:30Huila - Barranquilla -:-
KOLUMBIJA: Liga ženske
22:30Dep. Cali Ž - Santa Fe Ž -:-23:00Real Santander Ž - La Equidad Ž -:-
KONGO: Liga 1
16:00Etoile du Congo - Nathalys -:-19:00Kondzo - Cheminots -:-
KOSOVO: Superliga
15:00Ballkani - Drita -:-15:00Gjilani - Feronikeli -:-
15:00Liria - Dukagjini -:-
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
00:00Zeledon - Grecia -:- [ 1.80 | 3.40 | 3.80 ]KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura – skupina
04:00Escorpiones - Marineros PFC 4:4pp22:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-
LATVIJA: 1. liga
PolčasOgre United - Alberts 0:214:00Riga FC 2 - Rezekne -:-
15:00Leevon PPK - Marupe -:-
18:00Skanste - Super Nova -:-
LATVIJA: 1. Liga ženske
13:00Auda Riga Ž - Liepaja Ž -:-13:00FK Olaine Ž - Iecava Ž -:-
18:30SFK Riga Ž - Riga FC Ž -:-
LESOTO: Premier liga
15:00Defence Force - LCS -:-15:00Lijabatho - Bantu -:-
LIBANON: Lebanese Cup
15:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-LIBIJA: Premier League
16:00Al Sadaqa - Al Murooj -:-16:00Al-Anwar - Al-Suqoor -:-
19:00Al Madina - Al Ahly Tripoli -:-
LITVA: A Lyga
14:00Kauno Žalgiris - Suduva -:-17:00Šiauliai FA - Dainava Alytus -:-
LUKSEMBURG: BGL Ligue
18:00Differdange - Hesperange -:-18:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch -:-
18:00Mondercange - Niedercorn -:-
18:00Mondorf - Union Titus Petange -:-
MACAO: Elite League
13:00Benfica - Lun Lok -:-15:00Gala - Monte Carlo -:-
MADŽARSKA: OTP Bank Liga
14:30Puskas Akademia - Paks -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]17:00Ferencvaroš - Kisvarda -:- [ 1.20 | 5.25 | 12.00 ]
19:30Diosgyor - Debrecen -:- [ 2.88 | 3.25 | 2.30 ]
MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank
12:30Nyiregyhaza - Vasas -:-MADŽARSKA: NB I ženske
15:00Diosgyor Ž - Astra Hungary Ž -:-15:00Gyor Ž - Haladas Ž -:-
16:00Szekszardi UFC Ž - Fehervar FC Ž -:-
17:00Soroksar Ž - Szent Mihaly Ž -:-
19:00Budaorsi Ž - MTK Hungaria Ž -:-
MALAVI: Superliga
14:30Bangwe All Stars - Karonga Utd. -:-14:30Chitipa United - Big Bullets -:-
14:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-
14:30Moyale Barracks - Civo Utd -:-
MALI: Premiere Division
18:30Bakaridjan - Bougouba -:-18:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
18:30US Bougouni - Real Bamako -:-
20:30Cercle Olympique - USFAS Bamako -:-
MALTA: Premier liga
14:00Gzira - Birkirkara -:-14:00Hamrun Spartans - Santa Lucia -:-
16:15Marsaxlokk - Floriana -:-
16:15Sliema Wanderers - Naxxar -:-
MALTA: Challenge League - Skupina za napredovanje
13:30Melita - Marsa -:-19:00Pieta - Senglea -:-
MALTA: Challenge League - Skupina za obstanek
14:00Attard - Tarxien Rainbows -:-16:30Lija - Zebbug -:-
MAROKO: Botola Pro
18:00IR Tanger - FUS Rabat -:- [ 2.60 | 2.80 | 2.63 ]20:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia -:- [ 2.10 | 2.80 | 3.50 ]
22:00Wydad - Hassania Agadir -:- [ 1.45 | 3.40 | 7.50 ]
MAROKO: Botola 2
18:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-18:00Sale - Rapide Oued Zem -:-
18:00Wydad Fes - RAC Casablanca -:-
20:00Olympique Khouribga - Stade Marocain -:-
MEHIKA: Liga MX - Clausura
03:00Mazatlan FC - Juarez 0:2 [ 2.00 | 3.60 | 3.40 ]05:00Atl. San Luis - Toluca 1:5 [ 3.80 | 4.00 | 1.83 ]
05:10Club Tijuana - Puebla 3:1 [ 1.50 | 4.75 | 5.50 ]
MEHIKA: Liga Premier Serie A
01:00Canamy - Tampico Madero 0:201:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
02:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
03:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
03:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
04:00Alacranes de Durango - Mineros de Fresnillo 4:1
19:00Deportiva Venados - Montaneses -:-
23:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
00:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras -:-
MEHIKA: Liga Premier Serie B
00:00Chilangos - CDM 3:203:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
18:00Canoneros Marina - Chilpancingo -:-
00:00Ciervos - Pachuca 2 -:-
00:00Uruapan - Huracanes Izcalli -:-
MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura
00:45Club Tijuana U23 - Puebla U23 3:117:00Club Leon U23 - Monterrey U23 -:-
17:00Guadalajara Chivas U23 - Queretaro U23 -:-
17:00Tigres U23 - Necaxa U23 -:-
17:00UNAM U23 - Club America U23 -:-
MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura
01:00Queretaro Ž - Club Leon Ž 3:203:00Atlas Ž - Tigres Ž 0:1
MOLDAVIJA: Super Liga - Ligaška končnica
17:00Balti - Petrocub -:-MOLDAVIJA: Super Liga - Skupina za obstanek
15:00Drochia - Floresti -:-15:00Sparta Selemet - Victoria -:-
15:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri -:-
MONGOLIJA: Premier liga
79'Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim 0:113:15Khovd - Tuv Azarganuud -:-
MOZAMBIK: Mocambola
14:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-15:15Brera Tchumene - Nacala -:-
NAMIBIJA: MTC Premiership
16:00Julinho Sporting - Okahandja -:-16:00Okakarara - Blue Waters -:-
16:00Young Brazilians - Civics -:-
NEMČIJA: 2. Bundesliga
13:00Dusseldorf - Furth -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]13:00Kaiserslautern - Wehen -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.20 ]
13:00VfL Osnabruck - Braunschweig -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.38 ]
20:30Hamburger SV - Kiel -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.25 ]
NEMČIJA: 3. liga
14:00Aue - Unterhaching -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]14:00Dresden - Viktoria Koln -:- [ 1.33 | 5.50 | 7.50 ]
14:00Hallescher - Verl -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.70 ]
14:00Lübeck - Dortmund II -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]
14:00Muenchen 1860 - Saarbrucken -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.15 ]
16:30Ingolstadt - Duisburg -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]
NEMČIJA: Regionalliga Sever
13:00Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt -:-14:00Havelse - SC Weiche-08 -:-
17:00Kilia Kiel - Hamburger SV II -:-
NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
13:00Eilenburg - Zwickau -:-13:30Meuselwitz - Altglienicke -:-
16:00Greifswald - Chemie Leipzig -:-
NEMČIJA: Regionalliga Zahod
14:00Bocholt - Ahlen -:-14:00Borussia M. II - Gutersloh -:-
14:00Duren - Fortuna Köln -:-
14:00Köln II - SSVg Velbert -:-
14:00Paderborn II - Aachen -:-
14:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck -:-
14:00Wuppertaler - Dusseldorf II -:-
NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod
14:00Bahlinger - Aalen -:-14:00Freiberg - Kassel -:-
14:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II -:-
14:00Homburg - TuS Koblenz -:-
14:00Offenbach - Balingen -:-
14:00Walldorf - Mainz II -:-
NEMČIJA: Regionalliga Bavarska
14:00Ansbach - Bayern II -:-14:00Aubstadt - Illertissen -:-
14:00Bamberg - Schalding -:-
14:00Furth II - Vilzing -:-
14:00Turkgucu Munchen - Nurnberg II -:-
NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Lichtenberg - RSV Eintracht -:-13:00Wismar - Rostocker FC -:-
NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd
14:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-14:00Krieschow - Halberstadt -:-
14:00Ludwigsfelder - Grimma -:-
14:00Magdeburg II - Sandersdorf -:-
14:00Motor Marienberg - Auerbach -:-
14:00Plauen - Einheit Wernigerode -:-
NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV -:-14:00Flensburg - Oldenburger -:-
14:00Heider SV - Bordesholm -:-
14:00Neumunster - Todesfelde -:-
14:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup -:-
15:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-
NEMČIJA: Oberliga Hamburg
13:00Duneberg - Harksheide -:-14:00Turkiye Wilhelmsburg - Barmbecker SG -:-
NEMČIJA: Oberliga Bremen
13:00OSC Bremerhaven - Brinkumer -:-13:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
14:00TURA Bremen - Blockdiek -:-
14:00Werder II - Leher -:-
14:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen -:-
NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
14:00BSV Rehden - Vorsfelde -:-14:00Meppen II - Eintracht Celle -:-
14:00Schoningen - Bornreihe -:-
15:00Eilvese - Egestorf-Langreder -:-
17:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen -:-
18:00Emden - Rotenburger -:-
NEMČIJA: Oberliga Hessen
14:00Giessen - Weidenhausen -:-14:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
14:00VfB Marburg - Erlensee -:-
14:30Baunatal - Waldgirmes -:-
15:00Hanau - TUS Dietkirchen -:-
16:00Friedberg - RW Walldorf -:-
NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:30Baumholder - Gonsenheim -:-15:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Mechtersheim - Bitburg -:-
15:30RW Koblenz - Auersmacher -:-
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
14:00Eichstatt - Bayern Hof -:-14:00Gebenbach - Fortuna Regensburg -:-
15:00Donaustauf - Neumarkt -:-
15:00Wurzburger FV - Eltersdorf -:-
16:00Cham - Abtswind -:-
16:00Hankofen-Hailing - Ammerthal -:-
16:00Regensburg II - Feucht -:-
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
14:00Rain/Lech - Deisenhofen -:-14:00Schwaben Augsburg - Muenchen 1860 II -:-
14:30Ismaning - Dachau -:-
15:00Kirchanschoring - Nordlingen -:-
15:30Sonthofen - Türkspor Augsburg -:-
16:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-
NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg
14:00FC Holzhausen - Hollenbach -:-14:00Normannia Gmund - Oberachern -:-
14:00Ravensburg - ATSV Mutschelbach -:-
14:30Offenburger - Goppinger SV -:-
15:30Bissingen - Denzlingen -:-
15:30Essingen - Backnang -:-
15:30FC 08 Villingen - Reutlingen -:-
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Sever
12:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 -:-12:00Meppen U19 - Jena U19 -:-
12:00Rostock U19 - RB Leipzig U19 -:-
15:00St. Pauli U19 - Werder U19 -:-
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug
59'Muenchen 1860 U19 - Kaiserslautern U19 3:3PolčasFrankfurt U19 - Augsburg U19 1:0
PolčasFurth U19 - Nurnberg U19 1:1
PolčasHoffenheim U19 - Sandhausen U19 2:0
13:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod
45+'B. Monchengladbach U19 - Aachen U19 1:0PolčasDortmund U19 - Duisburg U19 1:0
45+'Viktoria Koln U19 - Schalke U19 3:0
18:00Köln U19 - Verl U19 -:-
NEMČIJA: Bundesliga - ženske
12:00SGS Essen Ž - Hoffenheim Ž -:-14:00Eintracht Ž - 1.FC Nürnberg Ž -:-
NIGERIJA: NPFL
17:00Abia Warriors - Bayelsa United -:-NIGERIJA: NNL
16:00Beyond Limits FC - Stormers -:-16:00Crown FC - Tradesafe -:-
16:00Giant Brillars - Gateway Utd. -:-
16:00Ijebu - Warri Wolves -:-
16:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
16:00Nasarawa - EFCC -:-
16:00Yobe Stars - El Kanemi -:-
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 -:-00:00Ocotal U20 - Jalapa U20 -:-
NIZOZEMSKA: Eerste Divisie
16:30Den Haag - Eindhoven -:- [ 1.45 | 5.00 | 5.75 ]18:45Maastricht - Willem II -:- [ 4.75 | 4.75 | 1.57 ]
21:00Groningen - Cambuur -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.00 ]
NIZOZEMSKA: Tweede Divisie
14:30GVVV - Noordwijk -:-14:30HFC - Excelsior Maassluis -:-
14:30SVV Scheveningen - Hardenberg -:-
15:00AFC - Katwijk -:-
15:00Quick Boys - Kozakken Boys -:-
15:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
18:00De Treffers - Lisse -:-
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
14:30Eemdijk - Urk -:-14:30Genemuiden - VVSB -:-
14:30Harkemase Boys - DEM -:-
14:30Hoek - Gemert -:-
15:00Ermelo - VV DOVO -:-
15:00IJsselmeervogels - Rijnvogels -:-
15:00VV Kloetinge - Sportlust -:-
15:30Kampong - Sparta Nijkerk -:-
15:30TEC - Stedoco -:-
15:30USV Hercules - Staphorst -:-
18:00GVV Unitas - Barendrecht -:-
18:00Hsc 21 - RKAV Volendam -:-
18:00VV Hoogeveen - ODIN '59 -:-
19:30Groene Ster - Meerssen -:-
NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Spomladanska sezona
13:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 -:-14:00Groningen U21 - Feyenoord U21 -:-
15:00FC Twente/Heracles U21 - De Graafschap U21 -:-
NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Spomladanska sezona
12:30Groningen U18 - PSV U18 -:-14:30Ajax U18 - Vitesse U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske
14:00Ajax Ž - Alkmaar Ž -:-14:00Zwolle Ž - Telstar Ž -:-
16:30PSV Ž - Heerenveen Ž -:-
NORVEŠKA: OBOS liga
16:00Egersunds - Aalesund -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]16:00Levanger - Kongsvinger -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.25 ]
16:00Ranheim - Asane -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.20 ]
16:00Raufoss - Bryne -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.45 ]
16:00Sogndal - Moss -:- [ 1.80 | 3.80 | 3.75 ]
16:00Start - Sandnes -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.00 ]
18:00Lyn - Valerenga -:- [ 4.33 | 4.00 | 1.57 ]
NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1
13:00Lysekloster - Arendal -:-14:00Brattvag - Notodden -:-
14:00Vard Haugesund - Sotra -:-
16:00Flekkeroy - Halden -:-
NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2
14:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim -:-15:00Stjordals Blink - Follo -:-
NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1
13:00Djerv 1919 - Floro -:-14:00Askoy - Stord -:-
14:00Bjarg - Ardal -:-
14:00Froya - Forde -:-
15:00Loddefjord - Fana -:-
NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2
13:00Odds 2 - Staal Jorpeland -:-14:00Vigor - Vindbjart -:-
15:00Mandalskameratene - Sola -:-
16:00Fram - Vidar -:-
16:00Madla IL - Pors -:-
16:00Sandefjord 2 - Brodd -:-
NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1
14:00Gamle Oslo - Nordstrand -:-14:00Skeid 2 - Flint -:-
15:00Asker - Frigg -:-
15:00Baerum Sportsklubb - Askollen -:-
15:00Byasen - Rana FK -:-
15:00Nardo - Orkla -:-
15:00Tiller - Verdal -:-
14:00Skjetten - Skedsmo -:-
15:00Ready - Bjorkelangen -:-
12:30Jeloy - Skjervoy -:-
16:00Ham-Kam 2 - Innstrandens -:-
18:00Fyllingsdalen - Mjolner -:-
NORVEŠKA: Toppserien ženske
13:00Roa Ž - Valerenga Ž -:-14:00Arna-Bjørnar Ž - Stabaek Ž -:-
14:00Asane Ž - Brann Ž -:-
16:45Kolbotn Ž - Rosenborg Ž -:-
NORVEŠKA: 1. Divizija ženske
14:00Fyllingsdalen Ž - Bodo/Glimt Ž -:-15:00Honefoss Ž - Viking Ž -:-
PANAMA: LPF - Apertura
03:00Arabe Unido - Alianza 0:223:00Herrera - San Francisco -:-
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
00:00Sol De America - Sportivo Luqueno 0:3 [ 2.75 | 3.20 | 2.45 ]02:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2 [ 4.00 | 3.20 | 1.91 ]
23:30Ameliano - General Caballero JLM -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.90 ]
PARAGVAJ: Division Intermedia
23:15Rubio Nu - Recoleta 2:201:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
15:30Colegiales - Guairena FC -:-
15:30Resistencia - Atl. Tembetary -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:2 [ 2.60 | 3.50 | 2.60 ]20:00Los Chankas - Sport Huancayo -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]
22:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.50 ]
22:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.10 ]
PERU: Liga 2
20:00Santos - Moquegua -:-22:00PreloženaAD Cantolao - Binacional -:-
22:00PreloženaComerciantes - Dep. Municipal -:-
22:00PreloženaDeportivo Coopsol - Santos -:-
22:00PreloženaJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
22:00PreloženaMoquegua - U. San Martin -:-
22:00PreloženaPirata - ADA Jaen -:-
22:00PreloženaSan Marcos - Carlos Stein -:-
22:00PreloženaUnion Huaral - Juan Aurich -:-
PERU: Liga ženske
17:30Melgar Ž - A. Lima Ž -:-22:00Killas Ž - Dep. Municipal Ž -:-
POLJSKA: Ekstraklasa
15:00Pogon - Piast -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.80 ]17:30Ruch - Widzew Lodz -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.25 ]
20:00Zaglebie - Jagiellonia -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.30 ]
POLJSKA: Divizija 1
15:00Tychy - R. Rzeszow -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.33 ]17:30Gornik Leczna - Lechia -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.10 ]
20:00Odra Opole - Chrobry Glogow -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]
POLJSKA: Divizija 2
12:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy -:-17:30Sandecja - Hutnik Krakow -:-
POLJSKA: III. Liga - skupina I
15:00Grodzisk M. - Zambrow -:-16:00LKS Lomza - Belchatow -:-
16:00Mlawa - Concordia Elblag -:-
16:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan -:-
17:00Skierniewice - Legia II -:-
17:00Swit - Bron Radom -:-
17:00T. Mazowiecki - Wikielec -:-
17:00Warta Sieradz - Legionowo -:-
18:00Sulejowek - Jagiellonia II -:-
POLJSKA: III Liga - skupina II
12:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz -:-12:00Luzino - Solec Kujawski -:-
14:00Vineta W. - Starogard Gdanski -:-
15:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino -:-
15:00Notec Czarnkow - Swinoujscie -:-
15:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
16:00Kleczew - Elana Torun -:-
17:00Sroda - Pogon II -:-
17:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy -:-
POLJSKA: III Liga - skupina III
12:00Slask II - Gornik Z. II -:-12:30Rakow II - Bytom Odrzanski -:-
14:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw -:-
14:00Pawlowice - Warta Gorzow -:-
15:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
16:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne -:-
17:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska -:-
17:00Zielona Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
POLJSKA: III Liga - skupina IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec -:-13:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-
13:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska -:-
15:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
16:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica -:-
16:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice -:-
16:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm -:-
17:00Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-
POLJSKA: Centralna mladinska liga
12:00Warta P. U19 - Sandecja U19 -:-14:00Korona U19 - Polonia. U19 -:-
14:00Widzew Lodz U19 - Wisla U19 -:-
POLJSKA: Ekstraliga ženske
12:00Slask Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž -:-13:00Katowice Ž - Pogon Tczew Ž -:-
13:00UJ Krakow Ž - Gdansk Ž -:-
14:30Czarni Sosnowiec Ž - Medyk Konin Ž -:-
PORTUGALSKA: Liga Portugal
16:30Moreirense - Gil Vicente -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.50 ]19:00Boavista - Estrela -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.75 ]
21:30Braga - Vizela -:- [ 1.25 | 5.75 | 11.00 ]
PORTUGALSKA: Liga Portugal 2
12:00Penafiel - Ferreira -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.55 ]15:00Torreense - Leiria -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.75 ]
16:30Santa Clara - Tondela -:- [ 1.55 | 3.60 | 6.00 ]
PORTUGALSKA: Liga 3 - Skupina za napredovanje
12:00Sp. Covilha - Braga B -:-16:00Academica - Lusitania -:-
18:00Alverca - Felgueiras -:-
20:00Varzim - Atletico -:-
PORTUGALSKA: Campeonato Nacional U19 - Ligaška končnica
12:00Braga U19 - Famalicao U19 -:-17:00Benfica U19 - Guimaraes U19 -:-
17:00Farense U19 - Sporting U19 -:-
PORTUGALSKA: Campeonato Nacional U19 - Skupina za obstanek
13:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 -:-17:00Academica U19 - Estoril U19 -:-
17:00Belenenses U19 - Alverca U19 -:-
17:00Chaves U19 - Ferreira U19 -:-
17:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 -:-
17:00Maritimo U19 - Lusitania U19 -:-
17:00Setubal U19 - Torreense U19 -:-
17:00Vizela U19 - Boavista U19 -:-
ROMUNIJA: Liga 1 - Ligaška končnica
19:30FCSB - Rapid Bukarešta -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.80 ]ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek
14:00Poli Iasi - Voluntari -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.25 ]16:30U Craiova 1948 - Dinamo Bukarešta -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.88 ]
ROMUNIJA: Liga 2 - Ligaška končnica
23'Corvinul Hunedoara - Mioveni 0:0ROMUNIJA: Liga 2 - Skupina za obstanek
90+'ACS Arges - CSM Resita 0:010:00CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu 2:0
90+'Ceahlaul - Alexandria 4:0
90+'Chindia Targoviste - Steaua 0:0
90+'Metaloglobus Bukarešta - U. Dej 0:1
10:00Tunari - Concordia 1:2
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 1 - Skupina za napredovanje
16:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 1 - Skupina za obstanek
16:00CSM Vaslui - Brodoc -:-16:00Somuz Falticeni - Aerostar -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 2 - Skupina za napredovanje
16:00Sporting Liesti - CSM Focsani -:-16:00Unirea Branistea - Metalul Buzau -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 2 - Skupina za obstanek
16:00Braila - Hamangia Baia -:-16:00Sutesti - Fortino Ianca -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 3 - Skupina za napredovanje
16:00Agricola Borcea - Calarasi -:-16:00LPS HD Clinceni - Afumati -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 3 - Skupina za obstanek
16:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda -:-16:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu -:-
16:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za napredovanje
16:00Blejoi Vispesti - Popesti Leordeni -:-16:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za obstanek
16:00FC Pucioasa - Muscel -:-16:00Moreni - CSO Plopeni -:-
16:00Paulesti - Tricolorul Breaza -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za napredovanje
16:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za obstanek
16:00SR Brašov - Tarlungeni -:-16:00Targu Secuiesc - Sepsi 2 -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6 - Skupina za obstanek
16:00Calimanesti - Petrolul Potcoava -:-16:00Horezu - Curtisoara -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za napredovanje
16:00Viitorul Simian - CSO Filiasi -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za obstanek
16:00Turceni - U Craiova 1948 2 -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za napredovanje
16:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za obstanek
16:00Progresul Pecica - Teuz Cermei -:-16:00Soimii Lipova - Avantul Periam -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za napredovanje
16:00Unirea Ungheni - ACS Medias -:-16:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za obstanek
16:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za napredovanje
16:00Santandrei - CSM Satu Mare -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za obstanek
16:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej -:-16:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj -:-
ROMUNIJA: Liga 1 ženske - Ligaška končnica
12:00Miercurea Ciuc Ž - Olimpia Cluj Ž -:-RUANDA: Premier liga
15:00APR - Kiyovu -:-15:00Amagaju - Etoile de L'Est -:-
15:00Bugesera FC - Rayon Sport -:-
15:00Marines - Police -:-
RUSIJA: Premier liga
13:00Rubin - Lokomotiva Moskva -:-15:30Baltika - Krilja Sovjetov Samara -:-
18:30CSKA Moskva - Ahmat Grozni -:-
RUSIJA: FNL
06:00SKA Habarovsk - Jenisej 3:059'Tjumen - Neftehimik 0:2
15:00Akron Toljati - Kuban -:-
15:00Leningradec - Saratov -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrahan -:-
16:00Kamaz Čelni - Černomorec -:-
16:00Šinik Jaroslavl - Dinamo Mahačkala -:-
17:00Torpedo Moskva - Arsenal Tula -:-
RUSIJA: FNL 2 - Zlata A Divizija - Spomladanska sezona
PolčasUfa - Krasnodar 2 0:112:00FK Novosibirsk - Rotor Volgograd -:-
13:00Veles Moskva - M. Lipetsk -:-
14:00Rodina Moskva 2 - Čajka -:-
16:00Murom - Čeljabinsk -:-
RUSIJA: FNL 2 - Srebrna A Divizija - Spomladanska sezona
13:00Kaluga - Irtiš Omsk -:-13:00Uljanovsk - Tekstilštik -:-
13:30S. Kostroma - Mašuk -:-
15:00Avangard Kursk - Khimik -:-
15:00Din. Brjansk - Mjas -:-
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 1
13:00Astrahan - Alania 2 -:-14:00Dinamo Mahačkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
14:00Dinamo Stavropol - Majkop -:-
14:30FK Pobeda - Nart Čerkesk -:-
15:00Biolog - Nalčik -:-
15:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala -:-
15:00Holding - Angust Nazran -:-
16:00Rostov 2 - Rubin Jalta -:-
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 2
14:00Luki-Energija - Vladimir -:-14:00Zvezda St. Peterburg - Čertanovo -:-
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 4
88'Ural 2 - Akron Toljati 2 2:012:00Krilja Sovjetov Samara 2 - Volna Nižegorodska -:-
13:00Kirov - Orenburg 2 -:-
13:00Pari NN 2 - Nosta -:-
14:00Rubin 2 - Lada Toljati -:-
RUSIJA: Divizija Supreme ženske
09:00Jenisej Ž - FK Rostov Ž 0:114:00Rjazan Ž - Rubin Ž -:-
16:00Dinamo Moskva Ž - Krilja Sovjetov Samara Ž -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Cailungo - La Fiorita -:-15:00Domagnano - Tre Fiori -:-
15:00Faetano - Cosmos -:-
15:00Murata - Fiorentino -:-
15:00Tre Penne - Virtus -:-
SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga
17:00Al Akhdoud - Damac -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.88 ]20:00Al-Ettifaq - Al Wehda -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.00 ]
20:00Al-Hazem - Al-Ittihad -:- [ 7.00 | 5.00 | 1.40 ]
SEJŠELI: Premier Liga
13:00Cote d'Or - Northern Dynamo -:-14:00St Michel Utd - Anse Reunion -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership - Ligaška končnica
16:00Cliftonville - Glentoran -:-16:00Coleraine - Crusaders -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership - Skupina za obstanek
16:00Ballymena - Newry City -:-16:00C. Rangers - Loughgall -:-
16:00Dungannon - Glenavon -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Skupina za napredovanje
16:00H&W Welders - Annagh -:-16:00Institute - Bangor FC -:-
16:00Portadown - Dundela -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Skupina za obstanek
15:00Newington - Ballyclare -:-16:00Ballinamallard - Ards -:-
16:00Dergview - Knockbreda -:-
SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL
16:00Bregalnica - Rabotnički -:-SEVERNA MAKEDONIJA: 2. MFL
16:00Arsimi - Besa 1976 -:-16:00Detonit Plackovica - Belasica -:-
16:00FK Skopje - Teteks -:-
16:00Karaorman - Pobeda -:-
16:00Kožuf Gevgelija - Osogovo -:-
16:00Negotino - Baškimi -:-
16:00Pelister - Ohrid -:-
16:00Saša - Novaci -:-
SIERRA LEONE: Premier liga
18:15PreloženaKholifa Stars - Lamboi -:-18:15PreloženaLuawa - Kahunla -:-
18:15PreloženaMighty Blackpool - Real Republicans -:-
18:15PreloženaPorts Authority - Bhantal -:-
18:15Wusum Stars - SLIFA -:-
SIRIJA: Premier liga
15:00Al Wahda - Horriya -:-15:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya -:-
15:00Al-Sahel - Al Jaish -:-
SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1
17:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-17:30Mouna - Stella Adjame -:-
17:30San Pedro - Zoman -:-
19:45AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
SLOVAŠKA: Nike liga - Ligaška končnica
15:30Podbrezova - Žilina -:-18:00Dun. Streda - Ružomberok -:-
SLOVAŠKA: Nike liga - Skupina za obstanek
18:00Mihalovce - Skalica -:-18:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica -:-
SLOVAŠKA: 2. liga
14:00Spišska Nova Ves - Trebišov -:-15:00Komarno - Samorin -:-
16:30Humenne - Petržalka -:-
16:30L. Mikulaš - Puchov -:-
16:30Malženice - Dolny Kubin -:-
16:30Tatran - Považska Bystrica -:-
SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod
16:30Bardejov - Oravske Vesele -:-16:30MŠK Namestovo - Vranov -:-
SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod
16:30HA Banska Bystrica - Lehota p. V. -:-16:30MSK Martin - Zvolen -:-
16:30Nove Mesto - Galanta -:-
16:30TJ Jednota Banova - Rača -:-
16:30Častkovce - Beluša -:-
SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
17:00Domino - Nova Dedinka -:-SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna
16:00Banik Stranavy - Slavia Staškov -:-16:00K. Nove Mesto - Badin -:-
16:00TJD Pribelce - Kovačova -:-
16:00Tvrdošin - Javornik Makov -:-
SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod
16:00Kežmarok - Sabinov -:-16:00Poprad - Sokol Lubotice -:-
16:00Sobrance-Sobranecko - Medzilaborce -:-
SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod
16:00Boleraz - Hurbanovo -:-16:00FC Banik HN Prievidza & Handlova - Nove Zamky -:-
SLOVAŠKA: 1. liga ženske - Ligaška končnica
ČakajočposodobitevB. Bistrica Ž - Myjava Ž 0:0
45+'Slovan Bratislava Ž - Ružomberok Ž 1:0
SLOVAŠKA: 1. liga ženske - Skupina za obstanek
12:00Žilina Ž - Prešov Ž -:-17:00Petržalka Ž - Trenčin Ž -:-
SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod
16:30Hajdina - Drava -:-16:30Koroška Dravograd - Zavrč -:-
16:30Podvinci - Šampion -:-
18:00Dobrovce - Ljutomer -:-
18:30Brežice 1919 - Korotan -:-
SLOVENIJA: 3. SNL - zahod
17:00Dren Vrhnika - Žiri -:-17:00Jesenice - Izola -:-
17:00Roltek Dob - Svoboda Lj. -:-
17:00Slovan Ljubljana - Adria -:-
17:00Škofja Loka - Šenčur -:-
17:00Šobec Lesce - Fama Vipava -:-
SOMALIJA: National league
14:30Raadsan - Mogadishu City -:-SRBIJA: Superliga - Ligaška končnica
14:00Radnički 1923 - Čukarički -:-15:00Bačka Topola - Vojvodina -:-
18:00Crvena zvezda - Partizan -:-
SRBIJA: Prva liga - Ligaška končnica
16:00Inđija - Tekstilac Odzaci -:-16:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica -:-
SRBIJA: Srpska liga - Beograd
11:00Prva Iskra - Brodarac -:-12:30Torlak - Zvezdara -:-
16:00Usce - Polet Dorćol -:-
16:30Budučnost Dobanovci - Rad -:-
16:30Zemun - Studentski grad -:-
SRBIJA: Srpska liga - Vojvodina
16:30Bečej - Ruma -:-16:30Hajduk 1912 - Bačka -:-
16:30Jedinstvo SP - Radnički Zrenjanin -:-
16:30Kikinda - Dinamo Pančevo -:-
16:30Proleter - Tisa Adorjan -:-
16:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad -:-
SRBIJA: Srpska liga - vzhod
16:30Dunav Prahovo - Budućnost Popovac -:-16:30Jagodina - Pčinja -:-
16:30Radnicki Svilajnac - Meševo -:-
16:30Radnički Pirot - Paraćin -:-
16:30Sinđelić - Jedinstvo Krusevac -:-
SRBIJA: Srpska liga - zahod
16:00Borac Čačak - FAP -:-16:00Loznica - Zlatibor Čajetina -:-
16:00Omladinac Zablace - Sloga Požega -:-
16:00Real Podunavci - Jošanica -:-
16:00Sloga Petrovac - Polet Ljubić -:-
16:00Takovo - Mihajlovac -:-
16:00Tutin - Budućnost Krušik -:-
SURINAM: SML
01:00PVV - Voorwaarts 0:122:30Inter Moengotapoe - Flora -:-
SVET: Mednarodne prijateljske
16:00Tunizija U17 - Maroko U17 -:-19:00Egipt U17 - Libija U17 -:-
SVET: Klubske prijateljske
12:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) -:-TADŽIKISTAN: Višaja liga
15:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-17:00CSKA Pomir Dušanbe - Ravshan -:-
17:00Istiqlol Dušanbe - Kuktosh -:- [ 1.07 | 10.00 | 15.00 ]
TAJSKA: Tajska liga 1
13:00Pathum United - Chonburi -:-13:30Police Tero - Uthai Thani -:-
14:00Khonkaen Utd. - Trat FC -:-
15:00Ratchaburi - Buriram -:-
TAJSKA: Tajska liga 2
12:30Phrae - Ayutthaya United -:-13:00Pattaya United - Chanthaburi -:-
13:30Nakhon Ratchasima - Nong Bua Pitchaya -:-
14:00Nakhon Si - Kasetsart -:-
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
16:00Young Africans - Simba -:-TOGO: Nacionalno prvenstvo
17:30ASC Kara - Gbikinti Bassar -:-TUNIZIJA: Tunizijski pokal
15:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni -:-15:30Esperance Zarzis - Stade Tunisien -:-
15:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Kopetdag - Ahal -:-13:00Merw - Altyn Asyr -:-
13:15Energetik - Nebitci -:-
14:00Sagadam - Arkadag -:-
TURČIJA: Super Lig
12:30Istanbulspor - Karagumruk -:- [ 4.50 | 4.50 | 1.65 ]15:00Konyaspor - Alanyaspor -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.20 ]
18:00Kayserispor - Trabzonspor -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
18:00Samsunspor - Adana Demirspor -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.20 ]
TURČIJA: 1. Lig
12:30Bandirmaspor - Tuzlaspor -:- [ 1.60 | 3.80 | 5.25 ]15:00Giresunspor - Goztepe -:- [ 34.00 | 9.50 | 1.07 ]
18:00Eyupspor - Boluspor -:- [ 1.62 | 4.20 | 4.50 ]
UGANDA: Premier liga
15:00BUL - Express -:-UKRAJINA: Premier liga
14:30Černomorec Odesa - Kryvbas -:-17:00Vorskla - Kolos Kovalivka -:-
UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za napredovanje
13:30Ahrobiznes Voločijsk - FSC Mariupol -:-UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za obstanek
PolčasMetalurh Z. - Bukovina 0:18'Dinaz Višgorod - Khust 0:0
12:30Hirnyk-Sport - Hmelnicki -:-
UKRAJINA: Druha liga
12:00Lokomotiv Kijev - Niva -:-UKRAJINA: U19 League
45+'Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 1:112:00Dinamo Kijev U19 - Žitomir U19 -:-
13:00Oleksandrija U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
15:00Danubio - Cerro Largo -:- [ 2.40 | 2.90 | 3.25 ]20:00Boston River - Penarol -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.91 ]
23:00Nacional - Rampla Juniors -:- [ 1.30 | 4.50 | 11.00 ]
URUGVAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
00:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Carabobo - Caracas 1:001:00Metropolitanos - Angostura 2:0
01:00Zamora - Portuguesa 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-23:00Maritimo - Atletico La Cruz -:-
WALES: Cymru South
15:30Abergavenny Town - Caerau Ely -:-15:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido -:-
15:30Baglan Dragons - Pontardawe -:-
15:30Cambrian & Clydach - Trefelin -:-
15:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
15:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
15:30Taffs Well - Ammanford -:-
WALES: Cymru North
15:00Llanidloes - Bangor 1876 -:-ZDA: USL Championship
22:00Detroit - Oakland Roots -:-22:00Loudoun - Louisville City -:-
23:00Hartford Athletic - San Antonio -:-
00:00FC Tulsa - Charleston -:-
ZDA: MLS Next Pro
01:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:211m01:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
02:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
22:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
ZDA: USL League One
21:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-00:00Richmond Kickers - Spokane Velocity -:-
ZDA: NISA
01:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0ZDA: NWSL ženske
02:00Orlando Pride Ž - San Diego Wave Ž 1:019:00Washington Ž - Gotham Ž -:-
23:00Racing Louisville Ž - Utah Royals Ž -:-
ZAMBIJA: Superliga
15:00PreloženaForest Rangers - Konkola -:-15:00PreloženaMUZA - Power Dynamos -:-
15:00PreloženaMufulira - Prison Leopards -:-
15:00PreloženaMutondo Stars - Green Buffaloes -:-
15:00PreloženaNAPSA Stars - Green Eagles -:-
15:00PreloženaNkana - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Forest Rangers -:-
15:00Power Dynamos - Nkana -:-
15:00PreloženaRed Arrows - Kansanshi -:-
15:00PreloženaTrident - Nkwazi -:-
15:00PreloženaZanaco - Kabwe -:-
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
16:00Hatta - Emirates Club -:-18:30Al-Wahda - Ajman -:-
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Divizija 1
15:55Gulf United - Taawon -:-15:55Masafi - Masfut -:-
16:05Al Dhafra - Dubai City -:-
ZIMBABVE: Nogometna premier liga
15:00GreenFuel - Herentals -:-15:00Platinum - Bikita Minerals -:-
15:00Yadah - Chegutu Pirates -:-
15:00ZPC Kariba - Arenel Movers -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Gazelle - Agri - Tchad -:-ČEŠKA: 1. liga
15:00Jablonec - Zlin -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.75 ]15:00Karvina - Bohemians -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.55 ]
15:00Sparta Praga - Ostrava -:- [ 1.36 | 5.50 | 7.00 ]
18:00Teplice - Česke Budejovice -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
ČEŠKA: FNL
79'Vyškov - Brno 1:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.30 ]17:00Lisen - Sigma Olomouc B -:- [ 2.63 | 3.20 | 2.50 ]
17:00Pribram - Taborsko -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.70 ]
ČEŠKA: ČFL - skupina A
78'Motorlet Praga - Domažlice 0:214:30FK Robstav - Kraluv Dvur -:-
18:00Karlovy Vary - Hostoun -:-
ČEŠKA: CFL - skupina B
62'Prepere - Kolin 1:017:00Velvary - Zapy -:-
17:00Česka Lipa - Pardubice B -:-
ČEŠKA: MSFL
77'Brno Bohunice - ČSK Uhersky Brod 0:116:00Slovan Rosice - FK Frydek-Mistek -:-
ČEŠKA: Divizija A
ČakajočposodobitevPetrin Plzen - Česky Krumlov 1:1
17:00Horovice - Viktoria Marianske Lazne -:-
17:00Rokyčany - Katovice -:-
17:00Sobeslav - FK Komarov -:-
17:00Tachov - SK Doubravka -:-
ČEŠKA: Divizija B
80'Chomutov - Admira Praga B 1:183'Hrebec - Louny 1:2
79'Ujezd Prague - Brandys n. Labem 1:1
77'Šteti - Brezova 0:3
16:00Cheb - Neratovice -:-
17:00FK Ostrov - Meteor Praga -:-
17:00Nespeky - ŠK Česky Brod -:-
ČEŠKA: Divizija C
80'Benešov - Velke Hamry 1:576'Chrudim B - Letohrad 2:2
17:00Usti nad Orlici - Spoje Praga -:-
17:00Vysoke Myto - Slavia Hradec -:-
ČEŠKA: Divizija D
16:00Nove Mesto na Morave - Sperice -:-16:00Stara Riše - Lanzhot -:-
16:00Velka Biteš - Lisen B -:-
ČEŠKA: Divizija E
16:00Bzenec - Slavičin -:-16:00HFK Olomouc - Holešov -:-
16:00Kostelec na Hane - Šternberk -:-
16:00Novy Jičin - Skaštice -:-
16:00Rymarov - Nove Sady -:-
16:00Všetin - Prerov -:-
ČEŠKA: Divizija F
14:30Bridlična - Polanka nad Odrou -:-16:00Hlubina - Vitkovice -:-
16:00Repiste - Bruntal -:-
16:00Valašske Meziriči - Opava B -:-
ČEŠKA: Jihočesky KP
ČakajočposodobitevMirovice - Olešnik 0:0
Čakajoč
posodobitevTJ Osek - Tyn nad Vltavou 0:0
17:00Dražice - Protivin -:-
17:00Milevsko - Malše Roudne -:-
ČEŠKA: Jihomoravsky KP
16:30Bosonohi - Pohorelice -:-16:30Krumvir - Kunštat -:-
16:30Lednice - Svratka Brno -:-
16:30Ratiškovice - Boskovice - Letovice -:-
16:30Rousinov - Bystrc -:-
ČEŠKA: Karlovarsky KP
ČakajočposodobitevKV Dvory - Lomnice 3:0
Čakajoč
posodobitevTrstenice - Loko K. Vary 1:1
17:00Chodov - Viktoria Marianske Lazne B -:-
17:00Hroznetin - SK Touzim -:-
17:00Union Nove Sedlo - Vintirov -:-
ČEŠKA: Kralovehradecky KP
74'Dobruška - Jičin 3:077'Dvur Kralove - Lazne Belohrad 1:2
17:00Nachod - Solnice -:-
ČEŠKA: Liberecky KP
10:30Skalice - Frydlant -:-17:00Chrastava - FC Novy Bor -:-
17:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou -:-
17:00Železny Brod - Straz p. Ralskem -:-
ČEŠKA: Moravskoslezsky KP
79'Česky Tešin - Hermanice 2:016:00Brušperk - Jakubčovice -:-
16:00Haj ve Slezsku - Koberice -:-
16:00Krasne Pole - Dolni Datyne -:-
16:00Petrvald na Morave - Dolni Benešov -:-
ČEŠKA: Olomoucky KP
10:30Litovel - Brodek u Prerova -:-16:00Želatovice - Dolany -:-
ČEŠKA: Pardubicky KP
ČakajočposodobitevTremošnice - Lazne Bohdaneč 0:1
17:00Chocen - SK Pardubicky -:-
17:00Libišany - Horni Redice -:-
17:00Litomyšl - Lanškroun -:-
17:00Prelouč - Svitavy -:-
17:00SK Holice - Moravany -:-
17:00Česka Trebova - Prosetin -:-
ČEŠKA: Plzensky KP
76'Horni Briza - Sokol Lhota 2:113:00Rapid Plzen - Nyrško -:-
17:00Chotikov - Nepomuk -:-
17:00Myto - Kaznejov -:-
17:00Vejprnice - Stribro -:-
ČEŠKA: Pražsky prebor
76'Branik - Vyšehrad 1:553'Dukla JM - Uhrineves 1:0
62'Kralovice - Kolovraty 2:1
61'Zličin - Motorlet Praga B 1:3
PolčasTreboradice - Tempo Praga 0:1
17:00Dolni Chabry - Žižkov B -:-
17:00Predni Kopanina - CAFC P. -:-
17:00Strešovice - Podoli Praha -:-
ČEŠKA: Stredočesky KP
ČakajočposodobitevKutna Hora - Poriči n. S. 0:1
Čakajoč
posodobitevLibiš - Milin 0:2
Čakajoč
posodobitevSK Chlumec - Sokoleč 1:0
17:00Dobriš - Mnichovohradištsky -:-
17:00Povltavska FA B - Tuchlovice -:-
17:00Tochovice - Pruhonice -:-
ČEŠKA: Ustecky KP
ČakajočposodobitevKadan - Modlany 0:1
62'Krupka - Neštemice 2:3
Čakajoč
posodobitevOldrichov - Srbice 1:2
15:00Ledvice - Proboštov -:-
16:30Usti n. L. B - Litomericko -:-
17:00Brna - Banik Most - Souš B -:-
17:00FK Jilove - Černovice -:-
17:00Vilemov - Zatec -:-
ČEŠKA: Vysočina KP
16:00Bistrice n. P. - Nove Mesto na Morave B -:-16:00Kamenice nad Lipou - Pacov -:-
16:00Okrišky - Velke Meziriči B -:-
16:00Žirovnice - Rapotice -:-
ČEŠKA: Zlinsky KP
16:00Bystrice pod Hostynem - Nevšova -:-16:00FS Napajedla - Francova Lhota -:-
16:00Kvasice - Osvetimany -:-
16:00Morkovice - Hluk -:-
ČEŠKA: Liga U19
90+'Mlada Boleslav U19 - Sparta Praga U19 2:310:00Slovacko U19 - Plzen U19 2:1
80'Dukla Praga U19 - Liberec U19 2:2
61'Česke Budejovice U19 - Slavia Praga U19 1:1
PolčasJihlava U19 - Brno U19 1:0
PolčasSigma Olomouc U19 - Karvina U19 2:0
45+'Zlin U19 - Frydek-Mistek U19 1:0
12:00Pardubice U19 - Ostrava U19 -:-
ČEŠKA: Prva liga Ženske - Ligaška končnica
13:00Sparta Praga Ž - Slovacko Ž -:-14:00Slavia Praga Ž - Liberec Ž -:-
ČEŠKA: Prva liga Ženske - Skupina za obstanek
ČakajočposodobitevLok. Brno Ž - Ostrava Ž 2:1
14:00Plzen Ž - Pardubice Ž -:-
ČEŠKA: 2. Liga ženske
ČakajočposodobitevLisen Ž - Sparta Praga B Ž 0:0
ČILE: Primera Division
02:30U. Calera - Everton 0:1 [ 3.00 | 3.30 | 2.30 ]21:00Cobresal - Nublense -:- [ 2.38 | 3.25 | 3.00 ]
23:30U. Catolica - Colo Colo -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.15 ]
ČILE: Primera B
18:30Magallanes - Arica -:-21:00Deportes Temuco - San Luis -:-
ČILE: Segunda Division
01:00Ferroviario - Real San Joaquin 0:018:30Linares Unido - General Velasquez -:-
21:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
23:30Trasandino - San Antonio Unido -:-
ČILE: Primera Division ženske
22:00U. De Chile Ž - Everton Ž -:-22:30S. Morning Ž - Palestino Ž -:-
ČRNA GORA: Druga liga
16:30Grbalj - Otrant -:-16:30Igalo - Kom -:-
16:30Lovćen - Berane -:-
17:00Internacional - Podgorica -:-
18:00Iskra - Bokelj -:-
ŠKOTSKA: Championship
16:00Arbroath - Morton -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.53 ]16:00Dundee Utd - Ayr -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.00 ]
16:00Dunfermline - Queens Park -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.25 ]
16:00Partick - Airdrieonians -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.00 ]
ŠKOTSKA: League One
16:00Edinburgh City - Annan Athletic -:- [ 5.00 | 5.75 | 1.36 ]16:00Falkirk - Kelty Hearts -:- [ 1.17 | 6.50 | 11.00 ]
16:00Montrose - Hamilton -:- [ 3.10 | 4.00 | 1.85 ]
16:00Stirling - Queen of South -:- [ 2.15 | 3.75 | 2.55 ]
18:30Cove Rangers - Alloa -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.25 ]
ŠKOTSKA: League Two
16:00Bonnyrigg Rose - Spartans -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.00 ]16:00Clyde - Stenhousemuir -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.88 ]
16:00Elgin - Peterhead -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.10 ]
16:00Forfar - East Fife -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.80 ]
16:00Stranraer - Dumbarton -:- [ 2.70 | 3.50 | 2.38 ]
ŠKOTSKA: Highland League
15:00Clachnacuddin - Lossiemouth -:-16:00Brora Rangers - Brechin -:-
16:00Buckie Thistle - Keith -:-
16:00Deveronvale - Formartine Utd -:-
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
16:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
16:00Wick Academy - Banks O' Dee -:-
ŠKOTSKA: Lowland League
16:00Berwick - Albion Rovers -:-16:00Bo'ness United - Stirling University -:-
16:00Broomhill - East Stirlingshire -:-
16:00Caledonian Braves - Cowdenbeath -:-
16:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose -:-
16:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
16:00Gretna 2008 - Edinburgh University -:-
16:00Tranent - East Kilbride -:-
ŠKOTSKA: Pokal Škotske
13:30Aberdeen - Celtic -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.25 ]ŠPANIJA: LaLiga2
14:00Amorebieta - Valladolid -:- [ 3.60 | 3.10 | 2.15 ]16:15Racing Santander - Levante -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]
16:15Villarreal B - Ferrol -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.80 ]
18:30Elche - Gijon -:- [ 1.65 | 3.60 | 5.75 ]
21:00Huesca - Zaragoza -:- [ 2.38 | 2.63 | 3.80 ]
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1
16:00Real Sociedad B - Fuenlabrada -:- [ 1.85 | 3.10 | 4.00 ]17:00Sabadell - Cornella -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.40 ]
18:00Teruel - Sestao -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]
19:00Dep. La Coruna - Cultural Leonesa -:- [ 1.57 | 3.20 | 6.50 ]
20:00Rayo Majadahonda - Tarazona -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.75 ]
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2
18:00Algeciras - Antequera -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.20 ]20:00Real Madrid B - Alcoyano -:- [ 1.91 | 3.20 | 3.60 ]
20:00Sanluqueno - Huelva -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 1
16:00Real Oviedo B - Compostela -:-17:00Coruxo - Dep. Fabril -:-
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2
17:00AD San Juan - Mutilvera -:-19:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B -:-
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 3
15:30Andratx - Formentera -:-18:00La Nucia - CE Manresa -:-
20:00Alzira - Valencia B -:-
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5
18:00Guadalajara - Villanovense -:- [ 1.75 | 3.60 | 3.60 ]ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1
16:00Pontevedra B - Bergantinos -:-17:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces -:-
19:30Rapido de Bouzas - Polvorin -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
16:30Condal - CD Mieres -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
17:00Atletico Albericia - Revilla -:-17:00Samano - Atletico Mineros -:-
19:00Solares - Escobedo -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
15:30Vitoria - Beasain -:-16:00Alaves C - Basconia -:-
16:30Pasaia - San Ignacio -:-
17:00Durango - Derio -:-
17:00Lagun Onak - Portugalete -:-
17:00Padura - Touring KE -:-
17:15Leioa - Anaitasuna -:-
18:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5
17:30Rapitenca - Vilassar de Mar -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
16:00Castellon B - Burriana -:-16:00Roda - Utiel -:-
17:00Gandia - Torrellano -:-
17:00Jove - Castellonense -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8
16:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-16:30La Virgen - Becerril -:-
16:30Santa Marta Tormes - Laguna -:-
16:45Ponferradina B - Bembibre -:-
17:30Atl. Astorga - Villaralbo -:-
17:30Burgos CF B - Cultural Leonesa B -:-
17:30Mirandes B - Palencia CA -:-
18:00Palencia CF - Almazan -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9
18:00Ejido - Huetor Tajar -:-18:00Torre del Mar - Malaga City -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
17:00La Palma - Ceuta B -:-18:00Puente Genil - Conil -:-
19:00Bollullos - Cartaya -:-
19:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
16:00Santanyi - Binissalem -:-16:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:00Llosetense - Felanitx -:-
17:00Manacor - Arenal -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
13:00Panaderia - La Cuadra -:-13:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-
18:30San Bartolome - Yaiza -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
16:00Bidezarra - Beti Onak -:-16:30Huarte - Subiza -:-
16:30Txantrea - Oberena -:-
17:00Ardoi - Pamplona -:-
17:00Cortes - Ezcabarte -:-
18:00Lerines - Pena Sport -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16
16:00Pena Balsamaiso - Calahorra B -:-17:00Varea - Berceo -:-
18:00Vianes - River Ebro -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
17:15Ebro - Huesca B -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18
17:30Tarancon - Toledo -:-18:00Azuqueca - Villarrubia -:-
ŠPANIJA: Liga F ženske
12:00Levante Ž - Real Madrid Ž -:-14:00Granada Ž - Costa Adeje Tenerife Ž -:-
16:00Huelva Ž - Eibar Ž -:-
18:00Madrid C. Ž - Athletic Bilbao Ž -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan
15:00Göteborg - Norrkoping -:- [ 1.70 | 4.00 | 5.00 ]15:00Sirius - Värnamo -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
17:30Malmo FF - Vasteras SK -:- [ 1.25 | 5.50 | 12.00 ]
ŠVEDSKA: Superettan
13:00Sandvikens IF - Östers -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.00 ]13:00Skövde - Trelleborg -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.25 ]
15:00Utsikten - Sundsvall -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.25 ]
15:00Östersund - Orgryte -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.80 ]
ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever
12:00Friska Viljor - United Nordic -:-13:00Eskilstuna - Assyriska FF -:-
16:00Karlstad - Stockholm Internazionale -:-
16:00Sollentuna - FBK Karlstad -:-
ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug
13:00Rosengard - Onsala -:-16:00Eskilsminne - Jonkoping -:-
16:00Lunds - Trollhattan -:-
16:00Oskarshamn - Torslanda -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland
12:00Kiruna - Umea -:-13:00Froso IF - Boden -:-
14:00Bergnasets AIK - Team TG FF -:-
14:00Lucksta - Taftea IK -:-
14:00Skelleftea - Algarna-Harnosand -:-
14:00Ytterhogdal - Gottne IF -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - Ahlafors -:-13:00Vanersborgs - Vanersborg -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand
13:00Osteraker IFK - Dalkurd -:-16:00Farsta - Falu -:-
16:00IK Franke - Kungsangen -:-
17:00Gute - Viggbyholms -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland
14:00IFK Trelleborg - Kristianstad -:-14:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-
14:00Simrishamn - Osterlen FF -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
16:00Nyköpings - Haninge -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland
13:00Bergdalens IK - Jonsereds -:-14:00Husqvarna - Laholms -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske
15:00Vaxjo DFF Ž - Orebro Ž -:-15:00Vittsjo Ž - AIK Ž -:-
ŠVEDSKA: Elitettan ženske
15:00Alingsas Ž - Örebro Ž -:-15:00Gamla Upsala Ž - Mallbacken Ž -:-
15:00Jitex Ž - Bollstanas Ž -:-
ŠVICA: Superliga
18:00Servette - Grasshoppers -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.75 ]18:00Yverdon - Lausanne Ouchy -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.40 ]
20:30Lugano - Lausanne -:- [ 2.00 | 3.80 | 3.30 ]
ŠVICA: Challenge liga
18:00Vaduz - Wil -:-ŠVICA: Liga za napredovanje
15:30Basel II - Delemont -:-15:30Young Boys II - Bulle -:-
16:00Breitenrain - Etoile-Carouge -:-
16:00Luzern II - Cham -:-
16:00Rapperswil - Paradiso -:-
16:00Zurich II - Bavois -:-
17:00St. Gallen II - Kriens -:-
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
15:00Lausanne II - Portalban -:-17:00Echallens - Chenois -:-
17:00Monthey - FC La Sarraz-Ecleplens -:-
17:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex -:-
17:30Pully - Sion II -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
16:00Bassecourt - Thun II -:-16:00Dietikon - Munsingen -:-
16:00Koniz - Black Stars -:-
16:00Schotz - Rotkreuz -:-
16:00Solothurn - Concordia -:-
16:00Wohlen - Courtetelle -:-
18:00Emmenbrucke - Muri -:-
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3
16:00Balzers - Taverne -:-16:00Hongg - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Linth - YF Juventus -:-
17:00Freienbach - Uzwil -:-
17:00Winterthur II - Mendrisio -:-
18:00Grasshopper II - Eschen -:-
18:00Kosova - Tuggen -:-
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.