Nogomet » 05.04.2024 » Kvote
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Kvote posodablja bet365 - Stavite zdaj!
FRANCIJA: Ligue 1
20:00Lille - Marseille -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]ITALIJA: Serie A
19:45Salernitana - Sassuolo -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.50 ]NEMČIJA: Bundesliga
19:30Eintracht - Werder -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.75 ]SLOVENIJA: Prva liga
19:15Aluminij - Maribor -:-AFRIKA: CAF Liga prvakov - Končnica
19:00Mamelodi Sundowns - Young Africans -:-21:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKA: Olimpijske igre Ženske - Kvalifikacije
16:00Zambija Ž - Maroko Ž -:-17:00Nigerija Ž - Južna Afrika Ž -:-
ALŽIRIJA: Division 1
15:45El Bayadh - Magra -:-22:00ASO Chlef - Saoura -:-
22:00Biskra - JS Kabylie -:-
22:00MC Alger - US Souf -:-
ALŽIRIJA: Ligue 2
15:30Annaba - Olympique Magrane -:-15:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
15:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ANGLIJA: Championship, Druga liga
20:00Rotherham - Plymouth -:-ANGLIJA: Isthmian League Premier Division
19:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ANGLIJA: Premier liga 2
19:00Newcastle U21 - West Brom U21 -:-19:00Norwich U21 - Southampton U21 -:-
19:00West Ham U21 - Derby U21 -:-
ANGLIJA: Professional Development League
19:00Sheffield Utd U21 - Burnley U21 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Velez Sarsfield - Argentinos Jrs -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.60 ]ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-ARMENIJA: Premier liga
12:00Zah. Armenija - Noah -:-ARMENIJA: Prva liga
12:00FC Gandzasar - Širak 2 -:-AVSTRALIJA: A-Liga
09:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:- [ 1.91 | 4.00 | 3.50 ]AVSTRALIJA: NPL ACT
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AVSTRALIJA: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-11:30Peninsula - Olympic FC -:-
AVSTRALIJA: NPL South Australian
10:00Adelaide City - Campbelltown City -:-10:00South Adelaide - Modbury Jets -:-
10:15MetroStars - Croydon -:-
AVSTRALIJA: NPL Victoria
09:30Heidelberg Utd - St Albans Saints -:-09:45Dandenong City - Green Gully -:-
10:30Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks -:-
AVSTRIJA: Bundesliga - Skupina za obstanek
18:30Altach - Tirol -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.25 ]AVSTRIJA: 2. Liga
17:10First Vienna - St. Polten -:-17:10Horn - Lafnitz -:-
17:10Kapfenberg - Ried -:-
17:10Stripfing - Liefering -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod
18:00Leobendorf - Marchfeld -:-18:00Neusiedl - Austria (D) (Am) -:-
18:30Favoritner - Drassburg -:-
18:30SK Rapid (Am) - Wiener Viktoria -:-
18:30SV Oberwart - Donaufeld Dunaj -:-
18:30Sportklub - Traiskirchen -:-
18:30TWL Elektra - Kremser -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Central
18:00Allerheiligen - LASK (Am) -:-18:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
18:00Union Gurten - Ried (Am) -:-
18:00Vöcklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
18:30Voitsberg - Vorwarts Steyr -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Zahod
18:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-AVSTRIJA: Burgenland
18:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-18:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
18:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
AVSTRIJA: Karnten
17:30Spitall - Volkermarkt -:-17:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
AVSTRIJA: Niederosterreich
18:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-18:30Kottingbrunn - St. Polten (Am) -:-
18:30Schrems - SCU Kilb -:-
18:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
AVSTRIJA: Oberosterreich
18:00Edelweiss - Dietach -:-18:00Micheldorf - Ask St. Valentin -:-
18:00Mondsee - Perg -:-
18:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
AVSTRIJA: Salzburg
18:00Burmoos - Adnet -:-18:00Strasswalchen - Seekirchen -:-
18:00UFC Hallein - Thalgau -:-
18:30SAK 1914 - Grodig -:-
AVSTRIJA: Steiermark
18:00Furstenfeld - Tillmitsch -:-18:00Heiligenkreuz - Hartberg (Am) -:-
18:00Hohenhaus Schladming - Koflach -:-
18:00Ilzer SV - Lafnitz (Am) -:-
18:00Kalsdorf - Lebring -:-
18:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
18:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
AVSTRIJA: Tirol
18:00SC Kundl - Kitzbuhel -:-18:30SV Worgl - Kematen -:-
AVSTRIJA: Dunaj
17:00Stammersdorf - Stadlau -:-17:30Schwechat - SV Donau -:-
AZERBAJDŽAN: Premier liga
17:00Araz - Kapaz -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
11:00Zaqatala - Karvan -:-12:00Moik Baku - Shamakhi -:-
BANGLADEŠ: Premier liga
10:15Abahani Limited - Fortis -:-10:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
10:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELGIJA: Jupiler Pro League - Skupina Konferenčne lige
19:45KV Mechelen - St. Truiden -:-BELGIJA: Challenger Pro League
19:00Beveren - Anderlecht U23 -:-19:00Waregem - Patro Maasmechelen -:-
BELGIJA: Pro League U21
18:30Deinze U21 - St. Truiden U21 -:-18:30Patro Maasmechelen U21 - Eupen U21 -:-
19:00Dender U21 - Kortrijk U21 -:-
19:00RFC De Liege U21 - Oostende U21 -:-
19:00RWDM U21 - Westerlo U21 -:-
BELORUSIJA: Višaja liga
15:00Arsenal Dzjaržinsk - Vitebsk -:-17:00FC Minsk - Smorgon -:-
BELORUSIJA: Peršaja liga
15:00Ostrovec - Energetik-BGU -:-BOLGARIJA: Vtora liga
15:00Septemvri Sofija - Spartak -:-BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura
23:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRAZILIJA: Acreano - Prva stopnja
21:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRAZILIJA: Amapaense
00:00Macapa - Ypiranga AP -:-BRAZILIJA: Matogrossense - Končnica
00:00Luverdense - Mixto -:-BRAZILIJA: Capixaba U20
19:00Porto Vitoria U20 - Desportiva U20 -:-BRAZILIJA: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Guanabara City U20 -:-19:30Aparecidense U20 - Itaberai U20 -:-
19:30Guapo M19 U20 - Jataiense U20 -:-
19:30Royal U20 - Trindade U20 -:-
CIPER: Divizija 2 - Ligaška končnica
17:00Omonia 29th May - E.N. Paralimni -:-DANSKA: Superliga - Skupina za obstanek
18:00Lyngby - Odense -:-DANSKA: 1. divizija - Skupina za obstanek
18:00B.93 - Helsingor -:-18:00Horsens - Hillerod -:-
DŽIBUTI: Divizija 1
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-19:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
EKVADOR: Serie B
01:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ESTONIJA: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Tammeka -:-ETIOPIJA: Premier liga
14:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EVROPA: Evropsko prvenstvo ženske - Kvalifikacije - Liga A
17:00Norveška Ž - Finska Ž -:-17:00Češka Ž - Danska Ž -:-
17:15Italija Ž - Nizozemska Ž -:-
17:45Islandija Ž - Poljska Ž -:-
19:30Avstrija Ž - Nemčija Ž -:-
19:45Belgija Ž - Španija Ž -:-
20:00Anglija Ž - Švedska Ž -:-
20:10Francija Ž - Irska Ž -:-
EVROPA: Evropsko prvenstvo ženske - Kvalifikacije - Liga B
14:00Slovaška Ž - Izrael Ž -:-16:00Ukrajina Ž - Kosovo Ž -:-
16:45Madžarska Ž - Azerbajdžan Ž -:-
17:00Srbija Ž - Škotska Ž -:-
18:00Švica Ž - Turčija Ž -:-
19:00Severna Irska Ž - Malta Ž -:-
19:15Wales Ž - Hrvaška Ž -:-
20:45Portugalska Ž - Bosna in Hercegovina Ž -:-
EVROPA: Evropsko prvenstvo ženske - Kvalifikacije - Liga C
12:00Armenija Ž - Romunija Ž -:-12:00Kazahstan Ž - Bolgarija Ž -:-
15:30Latvija Ž - Severna Makedonija Ž -:-
15:30Slovenija Ž - Moldavija Ž -:-
15:30Črna Gora Ž - Andora Ž -:-
16:00Ciper Ž - Belorusija Ž -:-
16:00Gruzija Ž - Litva Ž -:-
18:00Grčija Ž - Ferski otoki Ž -:-
18:30Luksemburg Ž - Albanija Ž -:-
EVROPA: Evropsko prvenstvo U19 ženske - Kvalifikacije - 2. del - liga B
10:00Kosovo U19 Ž - Luksemburg U19 Ž -:-14:00Izrael U19 Ž - Gibraltar U19 Ž -:-
FERSKI OTOKI: 1. Deild
14:00Argir - Klaksvik 2 -:-FINSKA: Kakkonen - Skupina B
16:30Turku 2 - HJS -:-FRANCIJA: National, 3. liga
18:30Epinal - Nimes -:-18:30Goal FC - Cholet -:-
18:30Le Mans - Avranches -:-
18:30Martigues - Villefranche -:-
18:30Orleans - Marignane GCB -:-
18:30Red Star - Niort -:-
18:30Versailles - Dijon -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina A
18:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-FRANCIJA: National 2 - skupina B
18:00La Roche - Libourne -:-FRANCIJA: National 2 - skupina C
17:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-GANA: Premier League
16:00Nations FC - Great Olympics -:-GANA: Liga divizije ena
16:00Tamale City - VC Warriors -:-GVINEJA: Liga 1
17:00Flamme Olympique - Kamsar -:-17:00Loubha - Sequence -:-
17:00Wakriya - Hafia -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Vida - Marathon -:-02:15Real Sociedad - Olimpia -:-
HRVAŠKA: HNL
17:00Rudeš - Osijek -:-HRVAŠKA: Prva NL
14:50Sesvete - Solin -:-INDIJA: ISL
15:00Goa - Hyderabad -:-INDIJA: I-League
12:00Rajasthan United - Delhi FC -:-14:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRAK: Superliga
16:00Al Minaa - Al Karkh -:-16:00Al Najaf - Al Naft -:-
16:00Al-Hudod - Karbala -:-
16:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
16:00Newroz - Bagdad -:-
IRSKA: Premier Division
19:45Bohemians - Waterford -:-19:45Derry City - Dundalk -:-
19:45Drogheda - Shelbourne -:-
19:45St. Patricks - Shamrock R. -:-
IRSKA: Divizija 1
19:45Bray - Athlone -:-19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-
ISLANDIJA: Pokal Islandije
20:15Hafnir - KM Reykjavik -:-20:15Hamar - Hviti -:-
20:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
20:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
20:15Smari - Arbaer -:-
20:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
20:15Tindastoll - Samherjar -:-
ITALIJA: Serie B
19:30Bari - Cremonese -:-ITALIJA: Serie C - Skupina B
19:45Sestri Levante - ASD Pineto Calcio -:-ITALIJA: Serie C - Skupina C
19:45Foggia - Casertana -:-IZRAEL: Leumit liga
14:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-14:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
IZRAEL: Liga Alef sever
11:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-11:00Hapoel Raanana - Hapoel Kaukab -:-
11:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
11:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
IZRAEL: Liga Alef jug
11:00Agudat Sport Ashdod - Hapoel Herzliya -:-11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
11:00Shimshon Tel Aviv - FC Dimona -:-
JORDANIJA: Premier liga
20:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-20:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al Faisaly Aman -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinski del
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
01:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
01:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinski del
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-01:00Sportivo Luqueno (Par) - Racing Club (Arg) -:-
01:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
JUŽNA KOREJA: K3 League
07:00Incheon Korail - Gimhae -:-JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Casric Stars - Pretoria U. -:-KATAR: QSL
19:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-19:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
KAZAHSTAN: Prva divizija
10:00Akžajik Uralsk - Ekibastuz -:-12:00Arys - Kaspij Aktau -:-
12:00Kyran - Turkistan -:-
KITAJSKA: Superliga
08:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-12:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
12:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
12:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
13:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
KITAJSKA: Liga Jia
08:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-08:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
08:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
12:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
KITAJSKA: Yi liga
08:00Dalian Kuncheng - Xian Ronghai -:-08:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
08:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
11:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
12:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
12:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
22:00Envigado - Pereira -:-00:10Atl. Nacional - Fortaleza -:-
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-21:30Tigres - Huila -:-
KOLUMBIJA: Liga ženske
22:00Dep. Cali Ž - Cucuta Ž -:-KONGO: Liga 1
15:00Kondzo - Juk -:-LATVIJA: Virsliga
16:00Auda Riga - Valmiera -:-LITVA: I Lyga
14:00Tauras - Banga Gargzdai 2 -:-16:00Babrungas - Ekranas -:-
16:00Kauno Žalgiris 2 - BE1 NFA -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Šiauliai 2 -:-
17:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
MACAO: Elite League
12:00Chao Pak Chei - Gala -:-14:00University of Macau - Sporting Macau -:-
MADŽARSKA: OTP Bank Liga
19:00Ujpest - ZTE -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.25 ]MALTA: Challenge League - Skupina za obstanek
19:30Lija - Zejtun -:-MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-04:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEHIKA: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Montaneses -:-MEHIKA: Liga Premier Serie B
23:00Chilangos - Dongu -:-MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura
17:00Mazatlan FC U23 - UNAM U23 -:-23:45Club Tijuana U23 - Necaxa U23 -:-
MJANMAR: MNL League Cup
10:00Glory Goal - Kachin United -:-10:00Mahar United - Yangon -:-
10:30Rakhine United - Shan United -:-
MONGOLIJA: Premier liga
12:15Deren - Falcons -:-NEMČIJA: 2. Bundesliga
17:30Paderborn - Hertha Berlin -:-17:30Rostock - Wehen -:-
NEMČIJA: 3. liga
18:00Ingolstadt - Arminia -:-NEMČIJA: Regionalliga Sever
18:00Eimsbutteler - Teutonia Ottensen -:-NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
17:00Jena - Energie Cottbus -:-18:00BFC Dynamo - Hertha II -:-
NEMČIJA: Regionalliga Zahod
18:30Köln II - Paderborn II -:-18:30Rodinghausen - Wiedenbruck -:-
NEMČIJA: Regionalliga Bavarska
18:00Buchbach - Schalding -:-18:00Illertissen - Bayern II -:-
NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord
17:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-18:30Zehlendorf - TB Berlin -:-
NEMČIJA: Oberliga Hamburg
18:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-18:30Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-
18:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
NEMČIJA: Oberliga Bremen
18:30Oberneuland - Blockdiek -:-NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
18:30Heeslinger - Rotenburger -:-NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
17:30Eichstatt - Feucht -:-18:00ATSV - Wurzburger FV -:-
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
18:30Muenchen 1860 II - Deisenhofen -:-NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg
17:00Bissingen - Pforzheim -:-18:00Nottingen - Hollenbach -:-
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug
17:00Heidenheim U19 - Augsburg U19 -:-NIGERIJA: NPFL
16:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie
19:00Cambuur - Den Haag -:-19:00Dordrecht - De Graafschap -:-
19:00Maastricht - Helmond -:-
19:00Oss - Eindhoven -:-
19:00Telstar - Jong PSV -:-
NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Spomladanska sezona
14:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1
17:00Tiller - Mosjoen -:-PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGVAJ: Division Intermedia
21:00Colegiales - Encarnacion FC -:-21:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
21:00Fernando de la Mora - 3 De Febrero -:-
21:00Independiente F.B.C. - Guairena FC -:-
21:00Resistencia - Pastoreo -:-
21:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
21:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
21:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:30Grau - Sport Boys -:-POLJSKA: Ekstraklasa
17:00Cracovia - LKS Lodz -:-19:30Radomiak Radom - Rakow -:-
POLJSKA: Divizija 1
17:00Gornik Leczna - Podbeskidzie -:-19:30Arka - Chrobry Glogow -:-
POLJSKA: Divizija 2
17:00Elblag - LKS Lodz II -:-18:00Skra - Zaglebie II -:-
19:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
POLJSKA: III. Liga - skupina I
18:00Skierniewice - Belchatow -:-POLJSKA: III Liga - skupina II
15:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-PORTUGALSKA: Liga Portugal
20:15Farense - Boavista -:-PORTUGALSKA: Liga Portugal 2
18:00Nacional - AVS -:-ROMUNIJA: Liga 1 - Ligaška končnica
18:30Sepsi - Farul Constanta -:-ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek
15:30UTA Arad - Botosani -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 1 - Skupina za napredovanje
15:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 2 - Skupina za obstanek
15:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za napredovanje
15:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za obstanek
15:00FC Pucioasa - Moreni -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za napredovanje
15:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za obstanek
15:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6 - Skupina za napredovanje
15:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za napredovanje
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za obstanek
15:00U Craiova 1948 2 - Vointa -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za napredovanje
15:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za obstanek
15:00Ineu - Teuz Cermei -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za napredovanje
15:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za obstanek
15:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za napredovanje
15:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za obstanek
15:00Baia Mare - Satu Mare -:-15:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
15:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
RUANDA: Premier liga
14:00Marines - Bugesera FC -:-17:00AS Kigali - APR -:-
RUSIJA: Mladinska liga
09:00Strogino M. U19 - Baltika U19 -:-11:00FK Rostov U19 - Ural U19 -:-
11:00Krilja Sovjetov Samara U19 - Rubin U19 -:-
11:00Čertanovo M. U19 - Nižni Novgorod U19 -:-
13:00Ahmat Grozni U19 - Fakel Voronež U19 -:-
13:00CSKA Moskva U19 - Zenit U19 -:-
13:00Krasnodar U19 - Spartak Moskva U19 -:-
13:00Lokomotiva Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - Dinamo Moskva U19 -:-
15:00Soči U19 - Konoplev Academy U19 -:-
SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga
20:00Al Khaleej - Al-Hilal -:-20:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
20:00Al-Ittihad - Al-Taawon -:-
20:00Damac - Al-Nassr -:-
SEJŠELI: Premier Liga
12:00Anse Reunion - Foresters FC -:-15:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
SIERRA LEONE: Premier liga
17:15Old Edwardians - Ports Authority -:-17:15Real Republicans - SLIFA -:-
SLOVAŠKA: Nike liga - Ligaška končnica
16:30Žilina - Slovan Bratislava -:-SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
18:30Senec - Rovinka -:-SRBIJA: Srpska liga - Beograd
15:00Brodarac - Zvezdara -:-SVET: Klubske prijateljske
16:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
11:00Južna Koreja Ž - Filipini Ž -:-UGANDA: Premier liga
14:00Gadaffi - Kampala City -:-14:00Mbarara City - Maroons -:-
17:00Vipers - UPDF -:-
UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za napredovanje
11:00Prikarpatja - Livyi Bereg -:-UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za obstanek
10:00FC Chernihiv - Khust -:-10:30Kremin - Bukovina -:-
UKRAJINA: U19 League
10:00Veres Rivne U19 - Obolon Kijev U19 -:-URUGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Boston River - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Superliga
15:15Bunyodkor - Dinamo Samarkand -:-15:15Sogdiana - Qizilqum -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-13:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNAM: V.League 2
09:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-12:00Binh Phuoc - Hue FC -:-
WALES: Cymru Premier - Ligaška končnica
19:45Bala Town - Newtown -:-19:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Skupina za obstanek
19:45Haverfordwest - Barry -:-ZDA: MLS Next Pro
01:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Divizija 1
19:00Al Ahli Fujairah - Al Urooba -:-19:00Al Ramms - Taawon -:-
19:00Al Thaid - Dubai City -:-
19:00Masfut - Gulf United -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-ČEŠKA: FNL
17:00Vlašim - Žižkov -:-ČEŠKA: CFL - skupina B
17:00Usti n. L. - Brozany -:-ČEŠKA: MSFL
16:00Hlučin - ČSK Uhersky Brod -:-16:00Zlinsko - SK Hranice -:-
ČEŠKA: Divizija E
17:30Batov - Skaštice -:-ČEŠKA: Jihočesky KP
16:30SK Rudolfov - Trhove Sviny -:-17:00Hluboka nad Vltavou - Olešnik -:-
ČEŠKA: Plzensky KP
17:00Petrin Plzen B - Nepomuk -:-ČEŠKA: Zlinsky KP
17:00Luhačovice - Osvetimany -:-ČEŠKA: Liga U19
10:00Zlin U19 - Brno U19 -:-ČILE: Primera B
23:00Limache - Curico Unido -:-ŠKOTSKA: Lowland League
19:45Hearts B - East Stirlingshire -:-ŠPANIJA: LaLiga2
19:30Amorebieta - Ferrol -:-19:30Elche - Real Oviedo -:-
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2
18:00Tudelano - Ath. Bilbao B -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
12:00Alaves C - Urduliz -:-15:00Vitoria - Derio -:-
18:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:30Pasaia - Portugalete -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
21:00Ibarra - CD Marino -:-21:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever
18:00Taby - Sollentuna -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland
18:00Grebbestad - Ahlafors -:-18:30Vanersborgs - Kongahalla -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand
19:00Farsta - Viggbyholms -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland
18:00IFK Hassleholm - Kristianstad -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
18:00Mjolby AI FF - Atvidaberg -:-18:30Nacka Iliria - Syrianska FC -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland
18:00Lindome - Qviding -:-18:30Tord - Landvetter -:-
ŠVICA: Challenge liga
19:15Nyonnais - Baden -:-ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
19:30Yverdon II - Pully -:-Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.