m.FlashScore.si

OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

advertisement

AFRIKA: CAF Liga prvakov - Play-off

00:00Wydad - Esperance 1:1

AFRIKA: Pokal COSAFA

16:30PreklicanaAngola - Eswatini -:-
PolčasEswatini - Mavricij 1:1

ALBANIJA: Superliga

17:00PreklicanaFlamurtari - Kamza -:-

ANGLIJA: League Two - Play-off

63'Newport - Tranmere 0:0

ARGENTINA: Copa de la Superliga

23:45Atl. Tucuman - Tigre -:-
advertisement

ARGENTINA: Primera B Nacional - Play-off za napredovanje

21:35Sarmiento Junin - Ind. Rivadavia -:-

ARGENTINA: Prim B Metropolitana - Play-off za napredovanje

18:05Colegiales - San Telmo -:-

ARGENTINA: Prim D Metropolitana - Play-off za napredovanje

20:00Argentino de Rosario - Real Pilar -:-
20:00CSR Espanol - Liniers -:-

ARMENIJA: Premier liga

15:00Gandzasar - Lori 1:1

AVSTRALIJA: NPL NSW

10:30Sutherland Sharks - Sydney Olympic 3:0
11:00Druitt Town Rangers - Blacktown City 1:4
11:00Marconi Stallions - APIA Tigers 2:4
11:00Sydney FC U21 - Hakoah Sydney 1:0

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Green Gully - Altona Magic 2:4
07:15Avondale FC - Dandenong City 0:0
09:30Hume City - Dandenong Thunder 3:0

AVSTRALIJA: Brisbane Premier League

09:30PreloženaGrange Thistle - Brisbane K. -:-
10:00Acacia Ridge - Caboolture 2:1
10:00Bayside - Brisbane K. 3:4
10:00Toowong City - The Gap 4:4

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Sorrento 2:3
09:00Balcatta - ECU Joondalup 1:0
09:00Bayswater City - Perth Glory U21 1:0
09:00Floreat Athena - Stirling Lions 1:2
09:00Inglewood Utd - Rockingham City 3:0
09:00Perth SC - Cockburn City 2:1

AVSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide U21 - Adelaide Raiders 1:3
07:30Blue Eagles - Campbelltown City 0:2
07:30Croydon Kings - Adelaide City 2:0
07:30MetroStars - Para 4:1
07:30West Adelaide - Adelaide Comets 1:1

AVSTRALIJA: Capital Territory

07:00Gungahlin - Riverina 5:1
07:00Tuggeranong Utd - Belconnen United 3:0

AVSTRIJA: Bundesliga - Skupina za obstanek

21'Hartberg - Admira 1:0
21'Innsbruck - Mattersburg 2:0
21'Rapid Dunaj - Altach 0:0

AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod

PolčasSt. Polten (Am) - Parndorf 1:0

AVSTRIJA: Regionalliga Central

18:30GAK - AC Wolfsberger (Am) -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Zahod

14:00Reichenau - USK Anif 3:1
63'Grodig - Hohenems 0:0
45+'Wals-Grunau - Kitzbuhel 0:0
21'Altach (Am) - St. Johann 0:1
21'Langenegg - Saalfelden 0:0
18:00Seekirchen - Dornbirn -:-

AVSTRIJA: Bundesliga ženske

16:00Innsbruck Ž - Sturm Graz Ž -:-

BELGIJA: Prva amaterska divizija - Skupina za napredovanje

20:00Deinze - Lierse K. -:-
20:00Virton - Tessenderlo -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija play-off - Play-off

18:00C.S. Vise - Oudenaarde -:-
18:00Wijgmaal - Ronse -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

15:15FC Minsk - Gorodeja 0:3
6'Slavia Mozir - Torpedo Minsk 0:0
19:45Dinamo Brest - Neman -:-

BELORUSIJA: Peršaja liga

14:00Smoleviči STI - Sputnik 1:2
15:00FC Slonim - Belšina 0:1
15:00Mikaševiči - Volna Pinsk 0:0
16:00Himik Svetlogorsk - Orša -:-
16:00Naftan - Smorgon -:-
16:30Lokomotiv Gomel - Krumkači -:-
17:00Baranoviči - Lida -:-

BENIN: Nacionalno prvenstvo

15:00JAC - ASVO -:-
17:00JS Pob - ASPAC (Ben) -:-
17:00Soleil - Bembereke -:-

BOCVANA: Premier liga

87'Black Forest - Orapa United 0:4
90'Jwaneng Galaxy - BR Highlanders 3:0
90+'Miscellaneous - Notwane 3:2
89'Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners 1:0
90+'Sharps Shooting Stars - Prisons XI Gaborone 0:1
83'Township Rollers - Police XI 0:0

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

02:00Real Potosi - Royal Pari 3:1

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

21'GOŠK Gabela - Sarajevo 0:1
21'Mladost DK - Krupa 1:0
21'Radnik Bijeljina - Sloboda 0:0
21'Tuzla City - Željezničar 0:0
21'Zvijezda 09 - Zrinjski 0:0
21'Čelik - Široki Brijeg 1:1

BOSNA IN HERCEGOVINA: FBiH

17:30Bratstvo Gračanica - Čapljina -:-
17:30Goražde - Orašje -:-
17:30Igman K. - ECOS Vitez -:-
17:30Metalleghe - TOŠK Tešanj -:-
17:30Novi Travnik - Jedinstvo Bihač -:-
17:30Olimpic Sarajevo - Kakanj -:-
17:30Visoko - Velež Mostar -:-
17:30Zvijezda Gradačac - Živinice -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za napredovanje

21'Borac Banja Luka - Podrinje Janja 1:0
21'Sloga Crnjelovo - Rudar Prijedor 0:0
21'Željezničar BL - Kozara 1:0

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za obstanek

21'Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča 0:1
21'Slavija - Drina Zvornik 1:0
21'Tekstilac - Modriča 0:0

BRAZILIJA: Serie A

21:00Botafogo RJ - Palmeiras -:-
00:00Gremio - Atletico-MG -:-

BRAZILIJA: Serie B

00:15CRB - Vila Nova 1:1
02:30Sport Recife - Londrina 3:2
59'Coritiba - Cuiaba Esporte 1:0
21:30Ponte Preta - Parana -:-
21:30Sao Bento - Oeste -:-
00:00Brasil de Pelotas - America MG -:-
00:00Operario - Botafogo SP -:-

BRAZILIJA: Serie C

22:15Confianca - Nautico -:-
23:00EC Sao Jose - Juventude -:-
00:15Santa Cruz - ABC -:-

BRAZILIJA: Serie D

00:30Novorizontino - Tupi 1:1
01:30Maranhao - Atletico-CE 1:2
20:00Portuguesa RJ - Sobradinho -:-
21:00Bahia De Feira - America RN -:-
21:00Floresta EC - Bragantino -:-
21:00Juazeirense - Aparecidense -:-
22:00Sao Raimundo RR - Rio Branco -:-
22:00Serra - URT -:-
23:00Ferroviaria - Maringa FC -:-
23:00Joinville - Avenida -:-
00:00Caldense - Vitoria ES -:-
00:00Coruripe - Fluminense de Feira -:-
00:00Fast Clube - Barcelona RO -:-
00:00Sinop - Palmas -:-

DANSKA: Superliga - Ligaški play-off

21'FC Kobenhavn - Nordsjaelland 0:0
21'Midtjylland - Esbjerg 0:1
21'Odense - Brondby 0:0

DANSKA: 1. divizija

13:45Fredericia - Hvidovre 2:2
13:45Helsingor - Lyngby 1:2
13:45Koge - Roskilde 3:1
13:45Naestved - Thisted 1:1
13:45Silkeborg - Nykobing 2:0
13:45Viborg - Fremad Amager 4:0

DANSKA: 2. divizija - za napredovanje

13:00Aarhus Fremad - Ringkobing IF 1:3
13:00Vanløse - Middelfart 1:2
14:00Jammerbugt - Hellerup 2:2
15:00Bronshoj - B.93 0:2
15:00Kolding - Brabrand 0:2

DANSKA: 2. divizija - skupina za obstanek

13:00Hillerod - Fyn 2:2
13:00Tarup-Paarup - Odder 1:2
13:00Vejgaard - Slagelse B&I 1:0
14:00BK Frem - BK Marienlyst 1:2
14:00FC Sydvest 05 - Kjellerup 1:2

DANSKA: 3F Ligaen ženske - Za obstanek

13:00Odense Q Ž - Næsby Ž 3:0
15:00Vildbjerg Ž - Farum BK Ž 2:3

EKVADOR: Liga Pro

00:00U. Catolica - America de Quito 1:0
02:30Barcelona - Olmedo 2:0
22:00Fuerza A. - LDU Quito -:-
00:15El Nacional - Macara -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Legion - Tartu Welco 2:1
12:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere 1:6

ESTONIJA: Pokal Estonije

PodaljšekTrans Narva - Nomme Kalju 2:1

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 2:2
14:00Sidama Bunna - Debub Police 4:2
14:00Welayta Dicha - Fasil Ketema 2:1

EVROPA: Premier liga (Krim)

17:00Jevpatorija - Gvardejec -:-
17:00Kiziltaš - TSK Simferopol -:-
17:00Krimteplicja - Ocean Kerč -:-
17:00SKCHF Sevastopol - Inkomport -:-

FILIPINI: PFL

10:00Kaya - Green Archers 4:0
13:00Ceres - Stallion 2:2

FINSKA: Veikkausliiga

64'HIFK - Inter Turku 1:1
62'Rovaniemi - SJK 0:1

FINSKA: Ykkonen

60'AC Kajaani - KTP 1:1
62'AC Oulu - TPS Turku 0:1
63'Jaro - Haka 1:1
64'MuSa - MyPa 1:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

64'JIPPO - MP Mikkeli 0:0
63'MiPK - JaPS 2:1
64'VJS - PEPO 1:2
63'Viikingit - Lahden Reipas 0:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

63'Espoo - Honka Akatemia 1:0
66'Ilves 2 - EPS 1:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

65'KuFu-98 - VIFK 2:0

FINSKA: Liiga ženske

14:00ONS Oulu Ž - Myran Ž 0:2
15:00Honka Ž - Jypk Ž 2:0
15:00TiPS Ž - KuPS Ž 1:2
21'Aland Utd Ž - Ilves Ž 1:0

FRANCIJA: National 2 - skupina A

18:00Athletico M. - Pontarlier -:-
18:00Frejus - Marseille Endoume -:-
18:00Grasse - Hyeres -:-
18:00Lyon II - Jura Sud-Lava -:-
18:00Marseille II - Nice II -:-
18:00Martigues - Annecy -:-
18:00Saint Priest - Monaco II -:-
18:00Toulon - Monts -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina B

18:00Bergerac - Nimes II -:-
18:00Bordeaux II - Moulins-Yzeure -:-
18:00Colomiers - Romorantin -:-
18:00Le Puy - Blois -:-
18:00Les Herbiers - Stade Bordelais -:-
18:00Saint-Pryve - Trelissac -:-
18:00Sete - Andrezieux -:-
18:00St Etienne II - Stade Montois -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina C

18:00Boulogne - Oissel -:-
18:00Chartres - Vitre -:-
18:00Furiani Agliani - Granville -:-
18:00Nantes II - Mantes -:-
18:00Poissy - Lorient II -:-
18:00Saint-Malo - Le Havre II -:-
18:00Stade Briochin - Paris SG II -:-
18:00Vannes - Bastia-Borgo -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina D

18:00Feignies-Aulnoye - Schiltigheim -:-
18:00Fleury-Merogis - Arras -:-
18:00Haguenau - Bobigny -:-
18:00IC Croix - Reims II -:-
18:00Lens II - Sainte-Genevieve -:-
18:00Lille II - Creteil -:-
18:00Lusitanos - Epinal -:-
18:00Sedan - Belfort -:-

HONGKONG: FA pokal

10:00Kitchee - Southern District 2:0

HRVAŠKA: 1. HNL

20:00Slaven B. - Rijeka -:-

HRVAŠKA: 2. HNL

17:30Bijelo Brdo - Kustošija -:-
17:30H. Dragovoljac - Osijek 2 -:-
17:30Lučko - Hajduk Split 2 -:-
17:30Međimurje - Zadar -:-
17:30Sesvete - Varaždin -:-
17:30Solin - Dugopolje -:-
17:30Šibenik - Dinamo Zagreb 2 -:-

INDONEZIJA: Liga 1

90+'PSS Sleman - Semen Padang 1:1

IRAK: Superliga

15:00Al Simawa - Al Zawraa 0:0

IRSKA: Divizija 1

20:30Longford - Athlone -:-

IRSKA: Pokal FAI

20:00St. Michael's - Sheriff YC -:-

ISLANDIJA: Pepsideild liga

18:00HK Kopavogur - Grindavik -:-
18:30Akureyri - Vestmannaeyjar -:-
20:00Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:-

ISLANDIJA: Inkasso-deildin

18:00Magni - Fram -:-

ISLANDIJA: Divizija 2

61'Kari - Fjardabyggd 0:3
62'Vestri - Vogar 0:0
16:30Husavik - IR Reykjavik -:-

ITALIJA: Serie A

18:00Frosinone - Chievo -:-
20:30Bologna - Napoli -:-

ITALIJA: Serie C - Nazadovanje

14:30Cuneo - Lucchese 0:1
18:00Bisceglie - Paganese -:-

ITALIJA: Serie B - Play-off

21:00Benevento - Cittadella -:-

ITALIJA: Super Pokal (Serie C)

18:00Pordenone - Juve Stabia -:-

ITALIJA: Primavera 1

11:00Inter U19 - Palermo U19 0:1
13:00Juventus U19 - Napoli U19 4:0
15:00Cagliari U19 - Torino U19 2:2
15:00Empoli U19 - Atalanta U19 2:4
15:00Fiorentina U19 - Milan U19 1:1
15:00Sampdoria U19 - Chievo U19 6:1
15:00Sassuolo U19 - Genoa U19 2:0
15:00Udinese U19 - AS Roma U19 1:3

IZRAEL: Ligat ha'Al - Ligaški play-off

19:00Bnei Yehuda - Hapoel Hadera -:-
19:00Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv -:-
19:00M. Netanya - Maccabi Haifa -:-

JAPONSKA: J-Liga

07:00Sapporo - G-Osaka 0:0
07:00Shimizu - Sendai 4:3
08:00C-Osaka - Tokyo 1:0

JAPONSKA: J-Liga Divizija 2

07:00Kyoto - Renofa Yamaguchi 2:0
07:00V-Varen Nagasaki - Tokushima 1:0
08:00Verdy - Chiba 1:1
09:00Kofu - Yokohama FC 2:1
10:00Ehime - Mito 0:1
12:30Ryukyu - Albirex Niigata 2:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

10:00Pohang - Seoul 0:0
12:00Gangwon - Jeju Utd 0:1
12:00Seongnam - Ulsan Hyundai 1:4

JUŽNA KOREJA: K League 2

10:00Suwon City - Daejeon 2:0
12:00Anyang - Seoul E. 2:1

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga - Skupina za obstanek

15:00Tshakhuma - Royal Eagles 2:1

KAMBODŽA: C-liga

10:30Angkor Tiger FC - Police Commissary 4:2
10:30Boeung Ket - Asia Euro United 0:0
13:00National Defense - Visakha -:-

KAMERUN: Elite One - Ligaški play-off

21'UMS de Loum - Feutcheu 2:0

KANADA: Kanadska Premier liga

22:00York 9 - Forge -:-
00:30Cavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

00:00Vorkuta - Kingsman -:-
00:30Hamilton City - Waterloo -:-

KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo - Play-off

19:00Mindelense - Onze Estrelas -:-
19:00Oasis - Ultramarina -:-

KENIJA: Premier liga

12:00Sony Sugar - Nzoia Sugar 0:0
14:00Chemelil - Mathare Utd. 0:1
15:05Rangers - Gor Mahia 1:1

KIRGIZISTAN: Premier liga

12:00FK Kara Balta - Alay Osh 0:3
14:00Akademia-Lider - Dordoi Biškek 2:3

KITAJSKA: Superliga

09:30Beijing Renhe - Tianjin Teda 2:1
13:35Hebei Yilinshanzhuang - Jiangsu Suning 3:2
13:35Wuhan Zall - Tianjin Quanjian 2:1

KITAJSKA: Liga Jia

09:30Heilongjiang Lava - Liaoning 2:0
13:30Beijing EG - Zhejiang Greentown 2:2
13:30Guangdong Tigers - Shijiazhuang 1:1
13:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan 0:0
13:30Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna 1:0
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 0:1

KITAJSKA: Yi liga

09:00Jiangxi Liansheng - Hangzhou Wuyue 3:1
09:00Notranja Mongolija - Jiangsu Yancheng 1:1
09:00Qingdao Jonoon - Yanbian Beiguo 3:1
09:00Shenzhen Pengcheng - Chengdu Qianbao 0:2
09:00Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 2:1
09:00Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde 7:0
09:00Yinchuan Helanshan - Hebei Elite 2:3
09:30Jilin Baijia - Zibo Sunday 0:2
10:00Shenyang Urban FC - Dalian Chanjoy 3:1
10:30Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye 1:0
13:30Guangxi Baoyun - Fujian Tianxin 0:1
13:30Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu 2:0
13:30Zhejiang Yiteng - Lhasa Chengtou 2:0

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura - štirikrožno

00:00Millonarios - Deportivo Pasto -:-

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Apertura - štirikrožno

22:30Cortulua - Barranquilla -:-
22:30Real Cartagena - Leones -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

15:00Spartaks - Metta/LU 1:0

LATVIJA: 1. liga

14:00Auda Riga - Rezekne 2:2
15:00FK Smiltene - New Project 3:1
16:00Tukums 2000 - Alberts -:-
17:00Riga/Staicele - Balvu -:-

LATVIJA: Latvijski pokal

13:00Riga United - Karosta 1:0
16:00Ldz Cargo - Monarhs -:-
16:00Talsu/Laidze - Aliance -:-

LITVA: Pokal Litve

67'Tera Vilnius - Banga Gargzdai 0:1
18:00FSK Radviliskis - Stumbras -:-
18:00Navigatoriai Vilnius - Dziugas Telsiai -:-

MADŽARSKA: Madžarski pokal

19:30Honved - MOL Vidi -:-

MADŽARSKA: NB I ženske - Play-off

17:00Diosgyor Ž - Haladas Ž -:-

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaBlue Eagles - Big Bullets -:-

MALEZIJA: Superliga

61'PKNS FC - Petaling Jaya CFC 2:0
16:00PreloženaPahang - Felda United -:-
57'Perak - Melaka United 1:2

MALEZIJA: Premier League

58'Penang - Sabah 0:0
62'Sarawak - Johor DT II 1:0
63'Terengganu 2 - Kelantan 1:2

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Zimbru 0:0
64'Codru Lozova - Speranta Nisporeni 0:3

MOLDAVIJA: Pokal Moldavije

16:00Edinet - Floresti -:-
16:00FCM Ungheni - Singerei -:-
64'Maiak Chirsova - Olimp Comrat 1:0
16:00Slobozia - Sireti -:-
16:00Speranta Drochia - Iskra Ribnita -:-
16:00Tighina - Real Succes -:-
16:00Trestieni - Sucleia -:-

NAMIBIJA: MTC Premiership

15:00Orlando Pirates - Young Brazilians -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

14:00Lohfelden - Ginsheim 2:2
15:00Eddersheim - Viktoria Griesheim 1:2
15:00Ederbergland - Hadamar -:-
15:00Flieden - Kassel 1:3
15:00Friedberg - Baunatal -:-
15:00Giessen - Alzenau -:-
15:00Hunfelder - Bad Vilbel -:-
15:00Neu-Isenburg - Waldgirmes -:-

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Pforzheim - Reutlingen 1:1
14:30Neckarsulmer - Nottingen 0:4

NEMČIJA: Pokal DFB

20:00RB Leipzig - Bayern -:-

NIGERIJA: Pokal Aiteo

15:00Crown FC - Bayelsa -:-
17:00Adamawa - Bukola Babes -:-
17:00Amanda - Calabar Rovers -:-
17:00De-Leo - EFCC -:-
17:00Ekiti United - Ebonyi -:-
17:00Osun - Shooting Stars -:-
17:00Yobe Desert Feeders - Smart City -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Za obstanek

18:30Waalwijk - G.A. Eagles -:-
20:45Sparta Rotterdam - De Graafschap -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

13:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers 1:2
90+'Excelsior Maassluis - Jong Vitesse 3:4
90+'GVVV - Rijnsburgse Boys 6:5
87'HFC - Katwijk 4:0
82'HHC - Spakenburg 1:0
15:30IJsselmeervogels - AFC 2:1
15:30Jong Almere City - Barendrecht 8:0
15:30SVV Scheveningen - Kozakken Boys 4:2
90'VVSB - Lienden 6:2

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

12:30Ajax (Am) - VVOG 2:1
14:30ASWH - SJC Noordwijk 3:1
14:30Achilles 29 - ODIN '59 1:3
14:30De Dijk - VV DOVO 4:3
14:30Ermelo - Jong Groningen 1:5
14:30Harkemase Boys - Hoek 4:2
14:30Noordwijk - Eemdijk 4:0
14:30Quick Boys - ONS Sneek 3:1
14:30Stedoco - Lisse 2:5

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Valerenga - Lillestrom -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

15:30Tromsdalen - KFUM Oslo 2:3
90+'Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 0:0

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

15:00Brattvag - Fredrikstad 3:2
66'Byasen - Nardo 1:1

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

15:00Elverum - Odds 2 3:1
15:00Oppsal - Sotra 1:1
64'Asker - Baerum Sportsklubb 0:3

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

15:30Aalesund 2 - Eidsvold -:-
16:00Nordstrand - Rommen SK -:-
16:00Spjelkavik - Traeff -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

16:00Follo - Orn-Horten -:-
16:00Frigg - Grei -:-
16:00Ready - Halsen -:-
17:00Norild - Lyn -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

14:00Brodd - Viking 2 2:6
16:00Donn - Pors Grenland -:-
16:00Flekkeroy - Flint -:-
16:00Vindbjart - Mandalskameratene -:-
13:00Djerv 1919 - Vestfossen 2:1
15:00Fjora - Bergen Nord 3:1
15:00OS - Sogndal 2 2:3
15:00Vard Haugesund - Lysekloster 2:0
16:00Stord - Fyllingsdalen -:-
14:00Ranheim 2 - Gjovik-Lyn 6:3
14:00Tiller - Verdal 1:0
15:00Steinkjer - Brumunddal 1:1
16:00Nybergsund - Kolstad -:-
16:00Orkla - Strindheim -:-
16:00Raufoss 2 - Melhus -:-
13:00Melbo - Floya 3:0
13:30Junkeren - Leknes 5:0
16:00Tromso 2 - Harstad -:-

PANAMA: LPF - Clausura – play-off

03:00Arabe Unido - Independiente 2:211m

PERU: Liga 1 - Apertura

03:00Cesar Vallejo - Carlos Mannucci 1:0
18:15Sporting Cristal - Melgar -:-
22:30Ayacucho - Universitario Lima -:-
00:45AD Cantolao - U. San Martin -:-

PERU: Liga 2

20:15Alianza Atl. - Los Caimanes -:-
20:15Juan Aurich - Sport Victoria -:-
22:30Deportivo Coopsol - Sport Loreto -:-

POLJSKA: III. Liga - skupina I

11:00Legia II - Legionowo 0:1
17:00Biala Piska - Bron Radom -:-
17:00Huragan Morag - Skierniewice -:-
17:00LKS Lomza - W. Mazowieckie -:-
17:00Mazur Elk - Ursus Varšava -:-
17:00Zambrow - Pelikan -:-
18:00Ostroda - Polonia W. -:-
19:00Sulejowek - T. Mazowiecki -:-

POLJSKA: III Liga - skupina II

15:00Stezyca - KP Starogard Gdanski 2:0
16:00Kotwica Kolobrzeg - Kleczew -:-
17:00Gornik Konin - Gwardia Koszalin -:-
17:00Jarocin - Koszalin -:-
17:00Swit Skolwin - Lech 2 -:-
17:00Wierzyca - Sroda -:-
18:00Wda Swiecie - KKS Kalisz 0:3

POLJSKA: III Liga - skupina III

11:00Zaglebie 2 - Warta Gorzow 1:1
15:00Legnica 2 - Foto-Higiena Gac 1:6
15:00Stilon Gorzow - Gornik Z. 2 -:-
17:00Brzeg - Piast Zmigrod -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala -:-
17:00Kluczbork - Pniowek Pawlowice -:-
17:00Lechia Dzierzoniow - Polkowice -:-
17:00Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionkow -:-
17:00Sleza Wroclaw - LZS Agroplon Gluszyna -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

17:00Biala Podlaska - Spartakus Daleszyce -:-
17:00PreloženaCzarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
17:00Lublin - NKP Podhale Nowy Targ -:-
17:00Sandomierz - S. Rzeszow -:-
17:00Stal Krasnik - Wolka Pelkinska -:-

POLJSKA: Centralna mladinska liga

13:15Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 1:0
13:30Jagiellonia U18 - Motor Lublin U18 3:0
14:30Belchatow U18 - Escola Warszawa U18 0:3
15:30Arka U18 - Wisla U18 -:-
17:00Torun U18 - Legia U18 -:-

POLJSKA: Ekstraliga ženske - Ligaški play-off

12:00UKS SMS Lodz Ž - Gornik Leczna Ž 2:2
13:00Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž 4:0

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal - Play-off

16:00Fafe - SC Praiense -:-
18:00Casa Pia - Sp. Espinho -:-
18:00Lusitania - Leiria -:-
18:00Vilafranquense - Vizela -:-

PORTUGALSKA: Pokal Portugalske

18:15Sporting - Porto -:-

ROMUNIJA: Liga 2

10:00Braila - Farul Constanta 0:2
10:00Metaloglobus - Energeticianul 3:0
10:00Pandurii - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Poli Timisoara - Mioveni 1:4
10:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 1:1
10:00Sportul Snagov - Aerostar 1:0
11:00Balotesti - U. Cluj 0:2
13:00Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea 4:1

ROMUNIJA: Pokal Romunije

19:00Astra - FC Viitorul -:-

RUANDA: Nacionalna nogometna liga

88'APR - Espoir 1:1
90+'Kiyovu - Amagaju 0:0
90+'Marines - Sunrise 0:0

RUSIJA: FNL

12:00Sibir - FK Krasnodar rezerve 2 0:0
14:00Armavir - SKA Habarovsk 2:0
14:00Baltika - Tjumen 1:1
14:00Fakel Voronež - Tomsk 0:0
14:00Himki - Luč 2:1
14:00Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 3:1
14:00Rotor Volgograd - Čertanovo M. 1:2
14:00Spartak Moskva 2 - Soči 1:1
14:00Tambov - Zenit 2 2:1
14:00Šinik Jaroslavl - Avangard Kursk 4:2

RUSIJA: PFL - vzhod

10:00Zenit Irkutsk - Irtiš Omsk 1:3
11:00Čita - Dinamo Barnaul 0:0

RUSIJA: PFL - zahod

15:00Luki-Energija - Murom 0:1

RUSIJA: Mladinska liga

10:00Krasnodar U21 - Kazan U21 3:0
11:00Dinamo Moskva U21 - Arsenal Tula U21 1:0
11:00Lokomotiva Moskva U21 - Ufa U21 6:1
11:00Zenit Petersburg U21 - Jenisej U21 4:2
12:00FK Orenburg U21 - Spartak Moskva U21 0:2
13:00CSKA Moskva U21 - Krilja Sovjetov Samara U21 3:0
14:00Ahmat Grozni U21 - FK Rostov U21 1:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off

20:45La Fiorita - Tre Penne -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Divizija 1

16:30Borec - FK Tikveš Kavadarci -:-
16:30Gench Kalemler - Pelister -:-
16:30Goblen - KF Gostivar -:-
16:30Korab - FK Skopje -:-
16:30Negotino - Kit Go Pehčevo -:-
16:30Partizan Obršani - Bregalnica -:-
16:30Plačkovica - Kožuv Gevgelija -:-
16:30Struga Trim & Lum - Labuništa -:-
16:30Vellazerimi - Teteks -:-

SIERRA LEONE: Premier liga

18:30Bo Rangers - Ports Authority -:-
18:30Mighty Blackpool - Kamboi Eagles -:-

SINGAPUR: Premier liga

14:30Tampines - Geylang 1:1
14:30Warriors - Hougang 3:2

SIRIJA: Pokal Sirije

21:00Al Karamah - Tishreen -:-

SLOVAŠKA: 2. liga

21'Komarno - Trebišov 1:0
21'Lipany - Inter Bratislava 0:0
21'Lok. Košice - Bardejov 0:0
21'Poprad - Petržalka 0:0
21'Samorin - Pohronie 0:1
21'Tatran - Banska Bystrica 1:0
21'Žilina B - L. Mikulaš 0:0

SLOVAŠKA: Divizija C- zahod

17:00FK Nove Zamky - Spartak Trnava B -:-
17:00Kalna n. Hronom - Gabčikovo -:-
17:00Nove Mesto - FC Zlate Moravce B -:-
17:00Puchov - TJ Družstevnik Velke Ludince -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- vzhod

17:00Giraltovce - Gelnica -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Sredina

17:00MSK Martin - TJ Sklotatran Poltar -:-
17:00Novohrad Lucenec - FK Čadca -:-
17:00Žarnovica - L. Hradok -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Bratislava

17:00Bahon - Lozorno -:-
17:00D. Lužna - Rača -:-
17:00Devinska N. Ves - Rohožnik -:-
17:00Ivanka pri Dunaji - Slovan Most -:-
17:00Rusovce - Rovinka -:-
17:00Slovan Bratislava B - Pezinok -:-
17:00Vajnory - Malacky -:-

SLOVENIJA: Prva liga

74'Domžale - Maribor 2:1
17:55Aluminij - Olimpija -:-
17:55Krško - ND Gorica -:-
17:55Mura - Celje -:-
17:55Rudar - Triglav -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Bilje - Brda -:-

SVET: Klubske prijateljske

02:00Forward Madison (Usa) - Hertha Berlin (Ger) 0:4
21:00Buffalo (Usa) - St. Pauli (Ger) -:-

SVET: U20 Svetovno prvenstvo

90+'Portugalska U20 - Južna Koreja U20 1:0
18:00Francija U20 - Savdska Arabija U20 -:-
18:00Panama U20 - Mali U20 -:-
20:30Argentina U20 - Južna Afrika U20 -:-

SVET: Mednarodne prijateljske ženske

14:00Anglija Ž - Danska Ž 2:0
61'Francija Ž - Tajska Ž 0:0

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:30Kuktosh - Istaravshan -:-
14:30Panjsher - Khatlon -:-

TAJSKA: Tajska Premier liga

12:45Nakhon Ratchasima - Port MTI FC 1:1
13:00Trat FC - Chiangrai United 3:1
14:00Chiangmai FC - Prachuap 1:0
14:00Sukhothai - Chainat 2:0
15:00Suphanburi - PTT Rayong 0:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Simba - Biashara Mara United 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:45Energetik - Ahal -:-
14:45Sagadam - Altyn Asyr -:-
15:30Kopetdag Asgabat - Balkan -:-

TURČIJA: Super Lig

18:00Konyaspor - Akhisarspor -:-

UKRAJINA: Premier liga - Skupina za obstanek

63'Desna - Arsenal Kijev 1:0
60'Karpati - Olimpik Doneck 1:1
63'Vorskla - Černomorec Odesa 1:1

UKRAJINA: Perša Liga

13:45Mikolaiv - Dnipro-1 0:2
65'Hirnik-Sport - Volin Lutsk 0:0
58'Kolos Kovaljovka - Obolon Brovar Kyjev 2:1
62'Kramatorsk - Metalist 1925 Harkiv 0:0
58'Ruh Viniki - Šumi 3:1
16:30Zirka - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAJINA: Druha liga

64'Hmelnicki - Niva 0:0
64'Hornostajivka - Nikopol 2:2
64'Kaluš - Bukovina 1:2
64'Kijev-Svjatošin - Žitomir 1:2
63'Mikolaiv 2 - Hirnik Krivji Rih 1:1
64'Niva Ternopil - Minaj 0:1
69'Nova Kahovka - Kristal 0:0
64'Real Pharma - Kremin 1:1
65'Tavrija - MFC Metalurh 1:0
61'Veres Rivne - Čerkaščina-Ak. 1:0

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

11:00Zorja U21 - Oleksandrija U21 1:1
12:00Šahtar U21 - Vorskla U21 2:0
13:00Dinamo Kijev U21 - Arsenal Kijev U21 7:1

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina poražencev

11:00Desna U21 - Mariupol U21 1:3
11:00Karpati U21 - Lviv U21 3:2
11:00Olimpik Doneck U21 - Černomorec U21 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

20:00Defensor Sp. - Fenix -:-
20:00Juventud - River Plate -:-
20:00Rampla Juniors - Nacional -:-

UZBEKISTAN: Superliga

14:45Dinamo Samarkand - Qizilqum 2:2
14:45Termez Surkhon - Kokand 1912 2:1
73'Navbahor Namangan - Andijon 0:1
64'Met. Bekobod - Bunyodkor 0:1

VENEZUELA: Primera Division - Apertura – play-off

00:00Zamora - Mineros 2:1
22:00Zulia - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura – play-off

21:30Real Frontera - Gran V. -:-
21:30Yaracuy - Universidad Central -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Gia Lai 2:1
12:00Khanh Hoa - BHTS Quang Nam 3:2
14:00Hošiminh - Song Lam Nghe An 2:1

ZDA: MLS

01:00Orlando City - Los Angeles Galaxy 0:1
03:00Salt Lake - Atlanta United 2:1
04:30Los Angeles FC - Montreal Impact 4:2
21:30Chicago Fire - New York City -:-

ZDA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - North Carolina 1:2

ZDA: USL League Two

01:00North Carolina II - Tobacco Road 2:0
01:30Peachtree City MOBA - Tormenta II 0:4
01:30Western Mass Pioneers - Portland Phoenix 1:0
02:30Menace - WSA Winnipeg 5:0
03:00Calgary-Foothills - TSS Rovers 3:2
03:15Albion Hurricanes - Houston FC 0:0
04:00Breakers FC - Golden State Force 2:1
04:00Portland U23 - Seattle U23 0:4
18:00Kaw Valley - Thunder Bay Chill -:-

ZDA: NWSL ženske

00:00Sky Blue Ž - Portland Thorns Ž -:-

ZAMBIJA: Superliga

15:00Kabwe - Red Arrows 0:1
15:00Mufulira - Green Buffaloes FC 0:0
15:00Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos 1:1
15:00Zanaco - Prison Leopards 2:1
15:00Zesco Utd - Kitwe United 3:0

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga

20:00Al-Ahli Dubai - Al Ahli Fujairah -:-
20:00Dibba Al Fujairah - Bani Yas -:-
20:00Emirates Club - Al Sharjah -:-

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00Chicken Inn - Black Rhinos 0:0
15:00Herentals - Chapungu Utd 0:0
15:00Yadah - Platinum 0:1
15:00ZPC Kariba - Manica 1:1

ČEŠKA: 1. liga - Skupina za obstanek

21'Bohemians 1905 - Opava 0:0
21'Pribram - Dukla Praga 0:1
21'Slovacko - Karvina 0:0

ČEŠKA: Divizija 2

15:00Chrudim - Žižkov 1:2
15:00Hradec Kralove - Mas Taborsko 1:0
15:00Jihlava - Brno 1:6
15:00Sokolov - Usti n. L. 1:5
15:00Trinec - Česke Budejovice 2:3
15:00Varnsdorf - Znojmo 7:1
15:00Vitkovice - Pardubice 1:0
15:00Vlašim - Prostejov 0:1

ČEŠKA: CFL

10:15Pisek - Živanice 3:1
10:15Prevyšov - Vltavin 2:4
10:15Vyšehrad - Usti nad Orlici 2:0
21'Dobrovice - Domažlice 0:0
21'Velvary - Benešov 0:0

ČEŠKA: MSFL

10:15ČSK Uhersky Brod - Hodonin 0:2
21'Frydek-Mistek - Petrkovice 1:0
21'Valašske Meziriči - Lisen 0:0

ČEŠKA: Divizija A

10:15Preštice - Mas Taborsko B 2:0
15:00Viktoria Marianske Lazne - Horovicko 3:1
21'Dobriš - Sobeslav 0:0
21'SK Doubravka - TJ Klatovy 0:0
21'Tachov - Beroun 2:0

ČEŠKA: Divizija B

10:15Chomutov - Libiš 4:2
10:15Motorlet Praga - Kladno 3:0
10:15Neratovice - Mostecky FK 1:3
10:15Tatran Rakovnik - Hostoun 2:111m
10:15Zbuzany - Ostra 4:2
21'Sous - FK Ostrov 0:0

ČEŠKA: Divizija C

10:15Mseno - FK Turnov 6:0
10:30Prepere - Časlav 5:1
21'Nachod - ŠK Česky Brod 0:0
Čakajoč
posodobitev
Trutnov - Horky nad Jizerou 0:0

ČEŠKA: Divizija D

10:15Ždar nad Sazavou - Slovan Rosice 1:2
21'Breclav - FK Blansko 0:2
21'Bzenec - Tasovice 0:0

ČEŠKA: Divizija E

10:30Opava B - Slavičin 1:1
15:00PreloženaUsti - Havirov -:-
Čakajoč
posodobitev
HFK Olomouc - Detmarovice 0:0
Čakajoč
posodobitev
Všetin - Bohumin 0:0

ČEŠKA: Pražsky prebor

10:15Ujezd Prague - Tempo Praga 4:2
10:30Dukla JM - Podoli 0:2
10:30Hostivar - Kralovice 1:3
10:30Vršovice - Predni Kopanina 2:5

ČEŠKA: Stredočesky KP

10:15Kutna Hora - Nespeky 2:3
10:15Velim - Hrebec 3:0
21'Bohemia Podebrady - Tuchlovice 0:1
21'Nove Strašeci - Banik Libusin 0:0
21'Porici n. S. - Hvozdnice 0:0
21'Slany - Spartak Pribram 0:0

ČEŠKA: Jihočesky KP

21'Blatna - Katovice 1:0
21'Dražice - Jankov 0:0
21'Hluboka nad Vltavou - Olesnik 0:0
21'SK Rudolfov - Osek 0:0
21'Sokol Lom - Česky Krumlov 0:0
21'Želeč - Malše Roudne 0:0

ČEŠKA: Plzensky KP

10:15Petrin Plzen - Sokol Lhota 2:1
21'Chotikov - Nyrsko 0:0
21'Horni Briza - Rapid Plzen 0:0
Čakajoč
posodobitev
Stribro - Bolevec 0:0
21'Vejprnice - Myto 1:0

ČEŠKA: Karlovarsky KP

15:00Lomnice - SK Touzim 2:1pp
64'Frantiskovy Lazne - Citice 3:2
21'Chodov - Slavkov 1:0
21'Kralovske Poriči - Zlutice 2:0
19:00Cheb - Nejdek -:-

ČEŠKA: Ustecky KP

10:15Kadan - Zatec 2:111m
10:30Horni Jiretin - Šteti 3:2
14:00Srbice - Brna 9:3
14:30Lovosice - Modlany 4:1
21'FK Jilove - Louny 0:0
21'Krupka - Perstejn 0:0

ČEŠKA: Liberecky KP - Skupina za napredovanje

21'Doksy - Skalice 0:1

ČEŠKA: Liberecky KP - Skupina za obstanek

10:30Frydlant - Rovensko p. Tr. 3:2
21'Bily Kostel nad Nisou - Chrastava 1:0
Čakajoč
posodobitev
Sedmihorky - Hradek nad Nisou 0:0

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Vrchlabi 5:0
21'Chlumec nad Cidlinou - Trebes 0:0
21'Libcany - Kostelec n. O. 0:0

ČEŠKA: Pardubicky KP

Čakajoč
posodobitev
Moravany - Hermanuv Mestec 0:0
21'Moravska Trebova - Lanskroun 0:0
21'SK Holice - Žamberk 0:0
21'Tremosnice - Hlinsko 0:1

ČEŠKA: Vysočina KP

14:00Velke Mezirici B - Žirovnice 1:1
Čakajoč
posodobitev
Chotebor - Ledec nad Sazavou 0:0
Čakajoč
posodobitev
Trebič - Okrišky 0:0

ČEŠKA: Jihomoravsky KP

Čakajoč
posodobitev
Tisnov - Brno Bohunice 0:0
Čakajoč
posodobitev
Kurim - Sparta Brno 0:0
Čakajoč
posodobitev
Moravsky Krumlov - SK Krumvir 0:0
Čakajoč
posodobitev
Mutenice - Rousinov 0:0
Čakajoč
posodobitev
Svratka Brno - Moravska Slavia 0:0
Čakajoč
posodobitev
Vojkovice - Start Brno 0:0

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00PreklicanaLitovel - Hnevotin -:-
Čakajoč
posodobitev
Zelatovice - Mohelnice 0:0
Čakajoč
posodobitev
Šternberk - Sokol Opatovice 0:0

ČEŠKA: Zlinsky KP

Čakajoč
posodobitev
FC Provodov - Morkovice 0:0
Čakajoč
posodobitev
FC Velke Karlovice - Brumov 0:0
21'Holešov - Boršice 2:0
Čakajoč
posodobitev
Nevsova - Hluk 0:0
21'Skastice - Bystrice pod Hostynem 0:0

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

Čakajoč
posodobitev
Bilovec - Brusperk 0:0
Čakajoč
posodobitev
Haj ve Slezsku - Dolni Datyne 0:0
Čakajoč
posodobitev
Petrovice - Frenštat p. R. 0:0
Čakajoč
posodobitev
Stara Bela - Bridlična 0:0
Čakajoč
posodobitev
Čeladna - Polanka 0:0
Čakajoč
posodobitev
Česky Tešin - Krnov 0:0
Čakajoč
posodobitev
Šenov - Hlubina 0:0

ČEŠKA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

13:30Plzen U21 - Sigma Olomouc U21 1:4

ČEŠKA: U19 League

11:00Hradec Kralove U19 - Pribram U19 3:2
11:00Mlada Boleslav U19 - Pardubice U19 2:1
13:00Karvina U19 - Jihlava U19 2:111m
13:00Slovacko U19 - Dukla Praga U19 1:2
14:00Česke Budejovice U19 - Zlin U19 1:0

ČEŠKA: Pokal Češke ženske

15:00Sparta Praga Ž - Slavia Praga Ž 2:111m

ČILE: Primera Division

00:00Cobresal - Coquimbo 4:1
02:30Everton - Huachipato 0:0
20:45Antofagasta - U. Calera -:-

ČILE: Primera B

22:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
23:00Cobreloa - Magallanes -:-
00:00La Serena - Rangers -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

17:30Budućnost - Sutjeska -:-
17:30Grbalj - Mornar -:-
17:30Iskra - Rudar -:-
17:30OFK Titograd - OFK Petrovac -:-
17:30Zeta - Lovćen -:-

ČRNA GORA: Divizija 2

17:30Berane - Dečić -:-
17:30Bokelj - Kom Podgorica -:-
17:30Igalo - Jezero -:-
17:30Jedinstvo - Otrant -:-
17:30Mladost Lješkopolje - Arsenal Tivat -:-

ŠKOTSKA: Pokal Škotske

62'Hearts - Celtic 1:0

ŠPANIJA: LaLiga2

65'Rayo Majadahonda - Cordoba 0:0
18:00Gijon - Albacete -:-
18:00Osasuna - Las Palmas -:-

ŠPANIJA: Segunda Division B Poraženci play off

18:00Real Madrid B - Cartagena -:-
19:00Badajoz - UD Logrones -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - končnica

18:00Llagostera - Portugalete -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - končnica za napredovanje

17:30EDMF Churra - G. Segoviana -:-
18:00Cayon - SD Logrones -:-
18:00Numancia B - Laredo -:-
18:00Prat - Ceuta -:-
18:00San Ignacio - Marino de Luanco -:-
20:00Moralo - Horta -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

21:00Barcelona - Valencia -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

61'Hacken - Göteborg 0:1
65'Malmo FF - AFC Eskilstuna 2:0
18:00Helsingborg - Falkenbergs -:-

ŠVEDSKA: Superettan

63'Halmstad - Degerfors 2:0
65'IK Frej - Varbergs 0:1
67'Syrianska FC - Brommapojkarna 1:0
18:00Jonkopings - Brage -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

14:00Team TG FF - Karlslunds 4:2
61'Bodens - Carlstad Utd 0:0
64'Karlstad - Gefle 1:1
64'Sollentuna - Forward 0:0
64'Sylvia - Akropolis 1:3

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

13:00Lindome - Eskilsminne 0:0
15:00Oskarshamns - Lunds 5:1
62'Assyriska IK - Ljungskile 0:2
63'Atvidabergs - Tvaakers 1:1
60'Kristianstads - Värnamo 2:1
61'Utsiktens - Oddevold 0:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

14:00Anundsjo - Skelleftea 0:3
14:00Gottne IF - Friska Viljor 0:0
14:00IFK Umea - Pitea 2:0
14:00Ytterhogdals - Timra 3:0
16:00Sandviks - IFK Lulea -:-
16:00Taftea IK - IFK Ostersund -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Kungsangens 2:1
14:00Skiljebo - Lidingo IFK 2:3
16:00Hudiksvalls - IFK Stocksund -:-
16:00Taby - Kvarnsvedens -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

14:00IFK Malmo - Onsala 4:3
14:00Olympic - Prespa Birlik 4:2
16:00Angelholms - Assyriska BK -:-
16:00Eslovs - Stafsinge -:-
16:00Vinbergs - Rosengard -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Motala - Stockholm Internazionale 0:3
14:00Tyreso - Aspudden Tellus 1:0
16:00Arameisk-Syrianska - Assyriska IF -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

13:30Savedalens - Tidaholm IFK 0:1
14:00Amal - Grebbestads 1:0
16:00Nordvarmland - Orebro Syr. -:-
16:00Uddevalla - Vargarda IK -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Dalstorps 1:3
14:00Bromolla - Nässjö 0:1
15:00Rappe GOIF - Hassleholms IF -:-
16:00Nosaby IF - Osterlen FF -:-

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

13:00Borgeby Ž - AIK Ž 1:3
13:00IF Brommapojkarna Ž - Moron Ž 3:2
15:00Kvarnsvedens Ž - Kalmar Ž 3:4
15:00Mallbackens Ž - Lidkopings FK Ž 2:3
61'Assi Ž - Umea Ž 1:0

ŠVICA: Superliga

19:00Basel - Xamax -:-
19:00Lugano - Grasshoppers -:-
19:00Sion - Thun -:-
19:00Young Boys - Luzern -:-
19:00Zurich - St. Gallen -:-

ŠVICA: 1. Liga za napredovanje

16:00Basel II - Munsingen -:-
16:00Bruhl SG - Nyonnais -:-
16:00Cham - Zurich II -:-
16:00Koniz - Yverdon -:-
16:00La Chaux-De-Fonds - Bavois -:-
16:00Sion II - Bellinzona -:-
16:00Wohlen - Breitenrain -:-
16:00YF Juventus - Lausanne Ouchy -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

16:00Azzurri Lausanne - Vevey -:-
16:00Chenois - Thun II -:-
16:00Echallens - Lausanne II -:-
16:00Martigny-Sports - Etoile-Carouge -:-
16:00Meyrin - Lancy -:-
16:00Oberwallis Naters - Bulle -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2

16:00Biel - Solothurn -:-
16:00Buochs - Black Stars -:-
16:00Delemont - Zug -:-
16:00Grasshopper II - Bassecourt -:-
16:00Luzern II - Schotz -:-
16:00Old Boys - Langenthal -:-
16:00Zofingen - Goldau -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3

16:00Eschen - Baden -:-
16:00Gossau - United Zurich -:-
16:00Linth - Hongg -:-
16:00Mendrisio - Kosova -:-
16:00Thalwil - Red Star Zurich -:-
16:00Tuggen - Winterthur II -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - St. Gallen II -:-

ŠVICA: Nationalliga A ženske

19:00Servette Ž - Grasshoppers Ž -:-
19:00Yverdon Ž - Luzern Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način