OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

ITALIJA: Serie A

18:30Bologna - Genoa -:-
20:45Atalanta - Sassuolo -:-
20:45Fiorentina - Inter -:-

ŠPANIJA: LaLiga

19:30Getafe - Atletico -:-
22:00Ath. Bilbao - Vallecano -:-
22:00Levante - Celta -:-

ANGLIJA: League One

20:45Crewe - Morecambe -:-
20:45Gillingham - Charlton -:-
20:45Portsmouth - Plymouth -:-

ANGLIJA: League Two

20:45Crawley - Harrogate -:-

ANGLIJA: National League

20:45Dover - Solihull Moors -:-

ANGLIJA: NL sever

20:45Alfreton - Leamington -:-

ANGLIJA: EFL Cup

20:45Brentford - Oldham -:-
20:45Burnley - Rochdale -:-
20:45Fulham - Leeds -:-
20:45Manchester City - Wycombe -:-
20:45Norwich - Liverpool -:-
20:45Preston - Cheltenham -:-
20:45QPR - Everton -:-
20:45Sheffield Utd - Southampton -:-
20:45Watford - Stoke -:-
20:45Wigan - Sunderland -:-

ANGLIJA: EFL Trophy

20:00Bradford City - Manchester Utd U21 -:-
20:00Cambridge Utd - Tottenham U21 -:-
20:00Doncaster - Manchester City U21 -:-

ANGLIJA: FA Pokal - Kvalifikacija

20:30Hadley - Enfield Town -:-
20:30Jersey Bulls - Sutton Common Rovers -:-
20:45Chester - Darlington -:-
20:45Chippenham - Poole -:-
20:45Corinthian-Casuals - Leatherhead -:-
20:45FC United - Blyth -:-
20:45Farnborough - Met. Police -:-
20:45Hemel Hempstead - Ware -:-
20:45Hereford - Lymington -:-
20:45Horsham FC - Kingstonian -:-
20:45Kettering - Spalding United -:-
20:45Leiston - Kings Langley -:-
20:45Needham Market - East Thurrock Utd -:-
20:45Southport - Chorley -:-
20:45Spennymoor - Fylde -:-
20:45St. Albans - Concord Rangers -:-
20:45Stowmarket Town - Sudbury -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Bristol City U23 - Peterborough U23 -:-
14:00Cardiff U23 - Sheffield Utd U23 -:-
14:00QPR U23 - Coventry U23 -:-
15:00Millwall U23 - Barnsley U23 -:-

ANGLIJA: Premier League U18

20:00Liverpool U18 - Derby U18 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Rosario - San Lorenzo 1:0
01:15Defensa y Justicia - Banfield 0:0

ARGENTINA: Primera Nacional

53'San Martin Tucuman - Belgrano 0:0

ARGENTINA: Prim D - Apertura

20:00Argentino de Rosario - Yupanqui -:-
20:00Deportivo Muniz - Puerto Nuevo -:-

ARMENIJA: Premier liga

14:00BKMA - Ararat -:-

AVSTRALIJA: Pokal FFA

11:30Queensland Lions - Casuarina -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Central

19:00Gleisdorf - Sturm Graz (Am) -:-

AVSTRIJA: Pokal OFB

18:30Kapfenberg - Austria (D) -:-
18:30Schwaz - St. Polten -:-
19:00ASV Siegendorf - Wolfsberger AC -:-
19:00Amstetten - Innsbruck -:-
19:00BW Linz - TWL Elektra -:-
19:00Treibach - FAC Dunaj -:-
19:00Union Gurten - Hartberg -:-
19:00Weiz - Austria Lustenau -:-
20:25Vorwarts Steyr - Ried -:-

AZERBAJDŽAN: Prva divizija

13:00Gabala 2 - Neftči Baku 2 -:-
13:30Moik Baku - Sabail 2 -:-

AZIJA: AFC pokal - Končnica

18:30Al Kuwait (Kuw) - Al Salt (Jor) -:-

AZIJA: Azijski pokal ženske - Kvalifikacije - Prva stopnja

12:00Hongkong Ž - Nepal Ž -:-

BELGIJA: Belgijski pokal - Kvalifikacija

20:30Royale Union SG - FC Lebbeke -:-

BELGIJA: Pro League U21

19:30Cercle B. U21 - Mechelen U21 -:-

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

14:00Šahter Soligorsk 2 - Energetik-BGU 2 -:-

BOLGARIJA: Pokal Bolgarije

14:45Rodopa Smoljan - Lokomotiva Plovdiv -:-
15:00Jambol 1915 - Arda -:-
15:00Levski Krumovgrad - Carsko Selo -:-
15:00Rozova dolina - Beroe -:-
17:00Montana - CSKA 1948 -:-
17:45Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv -:-

BOLIVIJA: Division Profesional

21:00Guabira - San Jose -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

00:00Caracollo - Em Huanuni -:-
00:00Fatic - Municipal Achocalla -:-
00:00Maestranza - ABB -:-
00:00Sur-Car - Deportivo Shalon -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

16:00Sloboda - Posušje -:-
20:10Velež Mostar - Borac -:-

BRAZILIJA: Serie A

01:00Cuiaba - Fluminense 2:2

BRAZILIJA: Serie B

21:00Guarani - Remo -:-
00:00Avai - Goias -:-
00:00Brasil de Pelotas - CRB -:-
00:00Sampaio Correa - Brusque -:-

BRAZILIJA: Copa Paulista

20:00Atibaia - Juventus-SP -:-
20:00Botafogo SP B - Comercial -:-
20:00Rio Claro - Noroeste -:-
20:00Santos 2 - Primavera EC -:-
20:00Sao Bento - Piracicaba -:-
20:00Sao Bernardo - EC Sao Bernardo -:-
20:00Taubate - Sao Caetano -:-
20:00Votuporanguense - Velo Clube -:-

DANSKA: Landspokal

16:30Brabrand - Kolding -:-
17:45Helsingor - Odense -:-
18:00AB Kobenhavn - Fredericia -:-
18:30Lyngby - Aalborg -:-

EGIPT: Superpokal

19:00Al Ahly - El Gaish -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

16:00Tartu Kalev - Nomme Utd -:-
19:00FCI Tallinn - Flora U21 -:-

EVROPA: Evropsko prvenstvo U19 ženske - Kvalifikacije - 1. del - liga A

11:00Belgija U19 Ž - Nemčija U19 Ž -:-
11:00Slovenija U19 Ž - Rusija U19 Ž -:-
13:00Srbija U19 Ž - Islandija U19 Ž -:-
19:00Švedska U19 Ž - Francija U19 Ž -:-

EVROPA: Svetovno prvenstvo ženske - Kvalifikacije

16:00Nemčija Ž - Srbija Ž -:-
16:00Rusija Ž - Črna Gora Ž -:-
17:15Finska Ž - Slovaška Ž -:-
17:30Armenija Ž - Poljska Ž -:-
17:30Hrvaška Ž - Italija Ž -:-
17:30Češka Ž - Ciper Ž -:-
18:00Azerbajdžan Ž - Danska Ž -:-
18:00Severna Makedonija Ž - Avstrija Ž -:-
18:30Malta Ž - Bosna in Hercegovina Ž -:-
18:30Švedska Ž - Gruzija Ž -:-
19:00Estonija Ž - Wales Ž -:-
19:00Grčija Ž - Kazahstan Ž -:-
19:00Kosovo Ž - Norveška Ž -:-
19:00Moldavija Ž - Švica Ž -:-
19:30Romunija Ž - Litva Ž -:-
20:00Madžarska Ž - Španija Ž -:-
20:00Severna Irska Ž - Latvija Ž -:-
20:15Luksemburg Ž - Anglija Ž -:-
20:30Belgija Ž - Albanija Ž -:-
20:35Škotska Ž - Ferski otoki Ž -:-
20:45Islandija Ž - Nizozemska Ž -:-
21:00Slovenija Ž - Francija Ž -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - PIF Pargas -:-

FRANCIJA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Niort -:-
20:00Amiens - Pau -:-
20:00Auxerre - Rodez -:-
20:00Caen - Dijon -:-
20:00Dunkerque - Toulouse -:-
20:00Grenoble - Nancy -:-
20:00Guingamp - Sochaux -:-
20:00Le Havre - Quevilly Rouen -:-
20:00Paris FC - Nimes -:-
20:00Valenciennes - Bastia -:-

GRUZIJA: Pokal Gruzije

13:00PreloženaGagra - Shukura -:-
13:00PreloženaGareji Sagarejo - Saburtalo Tbilisi -:-
13:00PreloženaGori - Samgurali -:-
13:00PreloženaLokomotiva Tbilisi - Dinamo Batumi -:-

HRVAŠKA: Hrvaški pokal

15:00NK Pitomača - Rijeka -:-
15:30Dugopolje - Lokomotiva Z. -:-
15:30Vuteks Sloga - Istra 1961 -:-
15:30Ždralovi - Zaprešič -:-
17:00Primorac Biograd - Hajduk Split -:-

INDIJA: Nogometna liga Kalkute

11:00Railway - United SC -:-
11:00Southern Samity - Bhawanipore -:-
11:00Tollygunge Agragami - ATK Mohun Bagan -:-

INDIJA: Durand Cup

11:30Bengaluru - Indian Navy -:-
11:30Delhi FC - Kerala Blasters -:-

IRAK: Superliga

14:30Al Quwa Al Jawiya - Al-Qassim -:-
14:30Al Wasat - Samarra -:-
14:30Bagdad - Al Kahraba -:-
17:00Al Minaa - Erbil -:-
19:30Al Zawraa - Al Sinaah -:-

IRSKA: Pokal FAI

20:45Dundalk - Finn Harps -:-

ITALIJA: Serie B

18:00Alessandria - Ascoli -:-
18:00Benevento - Cittadella -:-
20:30Cosenza - Como -:-
20:30Crotone - Lecce -:-
20:30Pisa - Monza -:-
20:30Pordenone - Reggina 1914 -:-
20:30Spal - L.R. Vicenza -:-

JEMEN: Division 1

15:00Al Ahli - Al Yarmuk -:-
15:00Al Wahda - Al Oruba Zabid -:-

JORDANIJA: Pokal Jordanije

17:00Al Wehdat - Al Jazeera Aman -:-
19:30Sahab - Al Faisaly Aman -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:00Suwon - Gangwon -:-
09:30Gwangju - Jeonbuk -:-
12:00Pohang - Ulsan Hyundai -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town Spurs - Hungry Lions -:-
15:00Pretoria U. - Cape Town All Stars -:-
15:00Tshakhuma - Black Leopards -:-
15:00Uthongathi - Platinum City -:-

KATAR: QSL

15:45Shamal - Qatar SC -:-
18:30Al Arabi - Al Sailiya -:-
18:30Umm-Salal - Al Ahli Doha -:-

KAZAHSTAN: Prva divizija

11:00Kyzylzhar Academy - Taraz-Karatau 2 -:-
12:00Ekibastuz - Igilik -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Okzhetpes -:-
13:00Kairat akad. - Aksu -:-
13:00Maqtaaral - Kyran -:-
13:00Šahtar Bulat - Ontustik -:-

KIRGIZISTAN: Premier liga

12:00Alay Osh - Kant -:-
12:00Ilbirs - Dordoi Biškek -:-
12:00Kara Balta - Alga -:-
12:00Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat -:-

KITAJSKA: Liga Jia

09:30Sichuan Jiuniu - Heilongjiang IC -:-
13:35Beijing Tech - Chengdu Rongcheng -:-
13:35Guizhou - Nantong Zhiyun -:-
13:35Meizhou Hakka - Nanjing City -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

01:00La Equidad - Pereira 1:1
22'Alianza Petrolera - Patriotas FC 0:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Orsomarso - Chico -:-

MALEZIJA: Premier League

10:45Kelantan United - Terengganu 2 -:-
15:00Johor DT II - Sarawak Utd. -:-
15:00Kelantan - Selangor 2 -:-
15:00Kuching City - PKNP 2 -:-
15:00NS Matrix - PDRM FC -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Zacatecas Mineros -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Dongu - Montaneses 2:3

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

17:00Juarez U20 - Atl. San Luis U20 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

15:00Sf. Gheorghe - Petrocub -:-

MONGOLIJA: Premier liga

04:00Ulaanbaatar City - Mazaalainuud -:-
07:00Khoromkhon - Khangarid -:-
10:00Falcons - Athletic 220 -:-
13:00Khaan Khuns-Erchim - Ulaanbaatar -:-

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

19:30Ramlingen-Ehlershausen - Tundern -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:45Fort. Sittard - Ajax -:-
21:00Waalwijk - Willem II -:-

NIZOZEMSKA: Pokal KNVB

20:00ASWH - HV & CV Quick -:-
20:00Achilles Veen - DTS Ede -:-
20:00Ajax (Am) - VVSB -:-
20:00Barendrecht - SVV Scheveningen -:-
20:00Ermelo - Noordwijk -:-
20:00GOES - VV DOVO -:-
20:00GVVV - VVOG -:-
20:00HHC - Capelle -:-
20:00Hoek - Stedoco -:-
20:00IJsselmeervogels - Sportlust -:-
20:00Katwijk - Harkemase Boys -:-
20:00Lisse - AFC -:-
20:00ODIN '59 - De Treffers -:-
20:00Quick Boys - Rijnsburgse Boys -:-
20:00Sparta Nijkerk - Sliedrecht -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

19:00Akra - Madla IL -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

61'Olimpia - Nacional Asuncion 1:2

PARAGVAJ: Division Intermedia

00:00San Lorenzo - 3 De Febrero 0:1

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

23:00Karai Chive - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cienciano - Cajamarca -:-
22:30Ayacucho - Alianza Atl. -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

22:30Santos - Los Chankas -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

16:00Wolka Pelkinska - Czarni Polaniec -:-

POLJSKA: Poljski pokal

15:00Ruch Zdzieszowice - Sosnowiec -:-
15:30Sroda - Jastrzebie -:-
17:30Jagiellonia - Lechia -:-
18:00KKS Kalisz - Pogon -:-
20:00Slask 2 - Zaglebie -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

19:00Varzim - Estrela -:-

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

21:15Sp. Covilha - Guimaraes -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23

16:00Leixoes U23 - Braga U23 -:-

ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5

16:00Odorheiu - FC Pucioasa -:-

ROMUNIJA: Pokal Romunije

14:00Somuz Falticeni - Voluntari -:-
15:00Baia Mare - Poli Iasi -:-
17:45Petrolul - U Craiova 1948 -:-
20:30Mioveni - Rapid Bukarešta -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2

12:00Čertanovo - Jenisej 2 -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 3

18:00Peresvet Podolsk - Kolomna -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

17:40Najran - Al-Sahel -:-
17:55Al Oruba - Al Jeel -:-
18:00Al Wehda - Al Jabalain -:-
19:15Hajer - Al-Kawkab -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga CONCACAF

23:45Inter Moengotapoe (Sur) - Olimpia (Hon) -:-

SINGAPUR: Premier liga

13:45Tampines - Lion City -:-

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

15:30MŠK Namestovo - Pohronie -:-
15:30Samorin - Sered -:-
16:00Rača - Trenčin -:-

SRBIJA: Superliga

16:30PreloženaRadnik - Bačka Topola -:-
18:30PreloženaRadnički Niš - Metalac GM -:-
18:30Vojvodina - Kolubara -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

14:00Danska U16 - Belgija U16 -:-
15:30Italija U16 - Švica U16 -:-

SVET: Mednarodne prijateljske Ženske

11:00Danska U19 Ž - Irska U19 Ž -:-
11:00Portugalska U19 Ž - Norveška U19 Ž -:-
12:30Nizozemska U19 Ž - Mehika U20 Ž -:-
15:00Nigerija Ž - Južna Afrika Ž -:-
18:00Ukrajina Ž - Turčija Ž -:-
20:00Irska Ž - Avstralija Ž -:-
22:00Ekvador Ž - Peru Ž -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

13:00Faizkand - Khujand -:-
13:00Istiqlol Dušanbe - Khatlon -:-

TURČIJA: Super Lig

16:00Karagumruk - Antalyaspor -:-
16:00Rizespor - Altay -:-
19:00Bešiktaš - Adana Demirspor -:-
19:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor -:-

UKRAJINA: Pokal Ukrajine

16:00Mikolaiv - Ruh Lviv -:-
18:00Metalist Harkiv - Desna -:-

URUGVAJ: Segunda Division

21:00Villa Teresa - Uruguay Montevideo -:-
23:30Atenas - Danubio -:-

UZBEKISTAN: Superliga

13:30Mashal Muborak - Sogdiana -:-
16:00Bunyodkor - Lok. Taškent -:-

WALES: Cymru South

20:30Carmarthen - Risca -:-

WALES: League Cup

20:45Bangor City - Bala Town -:-
20:45Barry - Trefelin -:-
20:45Connah's Q. - Airbus -:-
20:45Haverfordwest - Undy -:-
20:45Newtown - Caernarfon -:-
20:45Prestatyn - Holywell -:-
21:00Aberystwyth - Cardiff Metropolitan -:-

ČEŠKA: Pokal MOL

16:00Vlašim - Sigma Olomouc -:-
17:00Jihlava - Pardubice -:-
17:00Opava - Mlada Boleslav -:-
17:00Plzen - Pribram -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Helsingborg - Jonkopings -:-

ŠVICA: Superliga

20:30Zurich - Servette -:-

ŠVICA: Challenge liga

18:00Schaffhausen - Thun -:-
18:00Vaduz - Winterthur -:-
20:30Aarau - Wil -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.