Nogomet » Danes » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Evropska liga - Končnica
21:00AS Roma - Milan -:-21:00Atalanta - Liverpool -:-
21:00Marseille - Benfica -:-
21:00West Ham - Leverkusen -:-
EVROPA: Evropska konferenčna liga - Končnica
18:45Fiorentina - Plzen -:-18:45Lille - Aston Villa -:-
21:00Fenerbahče - Olympiakos -:-
21:00PAOK - Club Brugge -:-
SLOVENIJA: Prva liga
16:00Domžale - Koper -:-ALŽIRIJA: Liga U21
15:00ES Setif U21 - Saoura U21 -:-17:00CR Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
17:00Khenchela U21 - Constantine U21 -:-
17:00Magra U21 - Alger U21 -:-
17:00Paradou U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00US Souf U21 - ASO Chlef U21 -:-
18:00JS Kabylie U21 - Oran U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 -:-
ANGLIJA: National League
20:45Halifax - Oldham -:-ANGLIJA: NL jug
20:45Taunton - Weston-super-Mare -:-20:45Truro City - Weymouth -:-
ANGLIJA: Southern League South Division
20:45Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-20:45Tiverton - Winchester -:-
ANGLIJA: Isthmian League Premier Division
20:45Potters Bar - Canvey Island -:-ANGLIJA: Professional Development League
19'Fleetwood U21 - Millwall U21 1:0ANGLIJA: Premier liga U18
19:00Aston Villa U18 - Brighton U18 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1ARGENTINA: Copa Argentina
02:15Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:221:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. -:-
ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:120:00Argentinos Jrs 2 - River Plate 2 -:-
20:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
20:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
20:00Tigre 2 - Lanus 2 -:-
20:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 -:-
ARMENIJA: Premier liga
15:00Alashkert - Zah. Armenija -:-17:00Širak - Van -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
64'Zaqatala - Araz Saatli 2:045+'Difai Agsu - Imisli FK 2:0
19'Karvan - Lokbatan 0:0
AZIJA: AFC Prvenstvo Azije U23
15:00Indonezija U23 - Avstralija U23 -:-17:30Jordanija U23 - Katar U23 -:-
BAHRAIN: Premier liga
18:00Al-Najma - Sitra -:-18:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
18:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BELGIJA: Pro League U21
20:00RFC De Liege U21 - Lommel SK U21 -:-BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura – skupina
02:00The Strongest - GV San Jose 2:1BRAZILIJA: Serie A
00:00Bragantino - Vasco 2:100:00Gremio - Athletico-PR 2:0
01:00Atletico-MG - Criciuma 1:1
01:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1
01:00Juventude - Corinthians 2:0
01:00Palmeiras - Internacional 0:1
02:30Flamengo RJ - Sao Paulo 2:1
BRAZILIJA: Acreano - Druga stopnja
22:30Sao Francisco FC - Rio Branco -:-00:30Humaita - Vasco da Gama AC -:-
BRAZILIJA: Copa Verde
01:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZILIJA: Brasileiro U20
20:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 -:-20:15Gremio U20 - America Mineiro U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 -:-
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 -:-
BRAZILIJA: Catarinense U20
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0BRAZILIJA: Brasileiro A3 ženske
21:00Paysandu Ž - Esmac Ž -:-BURKINA FASO: Premier liga
18:00AS Douanes - Rahimo -:-18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Salitas - Kadiogo -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
14:30PreloženaCeleste - Etoile de Kivu -:-15:00PreloženaGroupe Bazano - Simba -:-
16:30PreloženaAC Kuya - Motema Pembe -:-
DANSKA: 1. divizija - Skupina za napredovanje
18:00Sonderjyske - Vendsyssel FF -:-DANSKA: Druga divizija - Skupina za napredovanje
19:00Esbjerg - Middelfart -:-DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:200:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
EGIPT: Premier liga
16:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad -:-19:00Future FC - Pharco -:-
19:00Ismaily - ZED -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
23:30Cumbaya - Libertad 0:002:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 2:1
21:00Imbabura - U. Catolica -:-
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
ETIOPIJA: Premier liga
15:00Wolkite Kenema - Ethiopian Insurance -:-18:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana -:-
FERSKI OTOKI: 1. Deild
20:00Hoyvik - HB Torshavn 2 -:-FINSKA: Finski pokal
19:15NOPS - Pallo-Iirot -:-GAMBIJA: Liga GFA
18:30Banjul Utd - Falcons -:-18:30Brikama U. - Real Banjul -:-
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Comunicaciones - Municipal 0:0GVINEJA: Liga 1
18:00SOAR - Sangaredi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1IRAN: Pro Liga
15:00Peykan - Havadar SC -:-16:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan -:-
17:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
JAPONSKA: Liga WE ženske
10:00Beleza Ž - Nojima Stella Ž 3:111:00Omiya Ž - Urawa Ž 0:4
11:00Saitama Ž - Albirex Niigata Ž 1:2
12:00Hirošima Ž - Inac Kobe Leonesa Ž 2:0
12:00JEF United Ž - C-Osaka Ž 0:2
12:00Parceiro Nagano Ž - Mynavi Sendai Ž 2:2
JUŽNA AMERIKA: Južnoameriško prvenstvo ženske U20
23:00Urugvaj U20 Ž - Peru U20 Ž 1:201:30Argentina U20 Ž - Ekvador U20 Ž 1:1
23:00Kolumbija U20 Ž - Bolivija U20 Ž -:-
JUŽNA KOREJA: WK League ženske
12:00Gyeongju Ž - Boeun Sangmu Ž 2:212:00Sejong Sportstoto Ž - Changnyeong Ž 4:0
12:00Seoul Ž - Hwacheon Ž 1:1
12:00Suwon FC Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 1:1
KAMERUN: Elite One - Ligaška končnica
19'Canon Yaounde - Gazelle 0:019'Cotonsport - Dynamo Douala 0:0
16:00Victoria Limbe - Stade Renard -:-
16:00Yong Sports Academy - Colombe -:-
KAZAHSTAN: Prva divizija
11:00Altai - Arys 0:111:00Okzhetpes - Khan Tengri 0:0
60'Aktobe 2 - Kyran 0:2
63'Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibastuz 0:0
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
23:00Aguilas - Alianza 4:001:10Millonarios - Junior 3:2
03:20Atl. Nacional - Pereira 0:1
23:00La Equidad - Fortaleza -:-
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
23:00Guanacasteca - San Carlos 0:123:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
02:00Sporting San Jose - AD Santos 2:1
04:00Alajuelense - Grecia 3:1
LATVIJA: Virsliga
16:30Grobina - Liepaja -:-18:30Jelgava - Valmiera -:-
LIBIJA: Premier League
16:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer -:-16:30Asaria - Al-Khmes -:-
MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
03:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 2:111m05:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros 2:3
MONGOLIJA: Premier liga
PolčasTuv Azarganuud - Ulaanbaatar 0:1NAMIBIJA: MTC Premiership
18:00Khomas Nampol - Tigers -:-20:30Ongos - Orlando Pirates -:-
NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:103:00Diriangen - Sport Sebaco 6:0
03:00Masachapa - Jalapa 2:3
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:200:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
18:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
OMAN: Profesionalna liga
15:45Seeb - Al-Wahda -:-15:50Bahla - Sur Club -:-
15:55Al Nasr - Oman FC -:-
18:10Al-Rustaq - Ibri -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Potros del Este 0:001:15Herrera - UMECIT 2:1
03:30Independiente - Veraguas 3:1
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
01:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1ROMUNIJA: Pokal Romunije - Končnica
19:30Otelul - U. Cluj -:-SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga
17:00Al-Taawon - Al Khaleej -:-20:00Al Shabab - Abha -:-
20:00Al-Fateh - Al-Raed -:-
SEJŠELI: Premier Liga
16:00Foresters FC - Red Star DF -:-SIERRA LEONE: Premier liga
19:00Real Republicans - Bhantal -:-SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1
18:00ASEC Mimosas - Bouake -:-SOMALIJA: National league
14:30Sahafi - Horseed -:-SVET: Mednarodne prijateljske
59'Madžarska U16 - Norveška U16 1:115:30Ciper U16 - Črna Gora U16 -:-
19:00Malta U19 - Črna Gora U19 -:-
SVET: Klubske prijateljske
15:00Al Wehdat (Jor) - Al Ahli (Jor) -:-SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
09:30Bocvana U16 Ž - Uganda U16 Ž -:-10:00Vietnam U16 Ž - Wales U16 Ž -:-
10:30Luksemburg U16 Ž - Gruzija U16 Ž -:-
13:00Turčija U16 Ž - Kitajska U16 Ž -:-
15:00ZDA U16 Ž - Paragvaj U16 Ž -:-
16:30San Marino U16 Ž - Estonija U17 Ž -:-
TAJSKA: Tajska liga 1
19'Bangkok Utd - Lamphun Warrior 1:0TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Ihefu - Singida Fountain Gate -:-TOGO: Nacionalno prvenstvo
17:30Barracuda - Kakadl -:-17:30Doumbe - Espoir -:-
17:30Entente II - Kara -:-
UGANDA: Premier liga
15:00Maroons - Busoga -:-18:00Kampala City - Mbarara City -:-
UKRAJINA: Premier liga
14:30Zorja - Šahtar -:-UKRAJINA: Žensko prvenstvo - Ligaška končnica
11:00Kryvbas Ž - Žitlobud-1 Ž 2:211:00Ladomir Ž - Šahtar Ž 0:2
11:00Vorskla Poltava Ž - Kolos Kovalivka Ž 6:0
UKRAJINA: Žensko prvenstvo - Skupina za obstanek
90+'Dnipro-1 Ž - Veres Rivne Ž 4:058'Dinamo Kijev Ž - EMC Podolie Ž 1:0
URUGVAJ: Copa Uruguay
01:30Penarol - Montevideo City 1:3VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes M. - Rayo Zuliano -:-ZDA: Pokal US Open
01:00Hartford Athletic - New York City II 2:3pp01:00North Carolina - Carolina Core 1:0
01:00Richmond Kickers - Loudoun 0:111m
01:30Memphis - Miami United 2:0
01:30Miami FC - Tormenta 2:4
02:00Birmingham - Chattanooga Red Wolves 4:2pp
02:00Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1
02:00FC Tulsa - Northern Colorado 2:1
02:00Union Omaha - El Paso 1:011m
04:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity 2:1pp
04:30Monterey Bay - Irvine Zeta 2:1
ZAMBIJA: Superliga
15:00Mufulira - Green Eagles -:-15:00Red Arrows - Zesco Utd -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Ascot -:-16:45Stars J. Talents - Foullah Edifice -:-
16:45Tourbillon (Cha) - Elect Sport -:-
ŠKOTSKA: Lowland League
20:45Civil Service Strollers - East Kilbride -:-Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.