OSVEŽI

Nogomet » Danes » Končano

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

23:20Colon - Aldosivi 2:1
23:20Lanus - Atl. Tucuman 2:1
01:30San Lorenzo - Huracan 1:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

23:20Los Andes - Argentino de Quilmes 0:0

AVSTRALIJA: NPL NSW

03:00Wollongong Wolves - Manly Utd 1:1
05:00Blacktown City - Northbridge Bulls FC 2:0

BRAZILIJA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:05Volta Redonda - Vasco 1:0

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho - Prva stopnja

00:00Esportivo - Brasil de Pelotas 0:1
20:00PreloženaEC Sao Jose - Gremio -:-

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro

23:00Caldense - Patrocinense 0:0
23:00Pouso Alegre - America MG 1:2
01:00URT - Cruzeiro 0:2

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

23:00Sao Paulo - Santos 4:0

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

23:00Portuguesa - Atibaia 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Tocantinense

00:15Nova Conquista - Tocantinopolis 0:3

BRAZILIJA: Copa do Nordeste

00:30Sampaio Correa - Fortaleza 0:2

BURKINA FASO: Premier liga

17:00PreloženaRoyal - Rahimo -:-
17:00PreloženaSonabel Ouagadougou - Kozaf -:-
19:15PreloženaSalitas - Vitesse -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30PreloženaDon Bosco - St Eloi Lupopo (Cod) -:-
15:30PreloženaSanga Balende - FC Renaissance -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja

23:30LDU Quito - U. Catolica 2:1
02:00Emelec - Delfin 1:0

ESTONIJA: Meistriliiga

14:00PreloženaLevadia - Kuressaare -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00PreloženaMaardu - Tammeka U21 -:-

FIDŽI: Premier liga

04:00Lautoka - Navua 1:0
04:00Nadroga - Nadi 2:2

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Santa Lucia 3:1
02:00Sacachispas - Guastatoya 0:1

ITALIJA: Serie D - Skupina B

14:30PreloženaBrusaporto - USD Casatese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina C

14:30PreloženaUnion Clodiense - Ambrosiana -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

14:30PreloženaMarignanese - Corticella -:-
14:30PreloženaSeravezza Pozzi - Rimini -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina E

14:30PreloženaTrestina - Lornano Badesse -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina G

14:30PreloženaLatina - Cassino -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

14:30PreloženaBitonto - Altamura -:-
14:30PreloženaCasarano - Gravina -:-

ITALIJA: Serie B ženske

14:30PreloženaRavenna Ž - Tavagnacco Ž -:-

JAPONSKA: Liga J1

05:00Yokohama M. - Hirošima 3:3

JAPONSKA: Liga J2

05:00Sagamihara - Kusatsu 0:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Ženske

23:30Penarol Ž - U. De Chile Ž 0:1
23:30River Plate Ž - Sol De America Ž 0:0

JUŽNA KOREJA: K League 2

05:30Daejeon - Busan 1:2

KAMERUN: Elite One

15:00PreloženaCotonsport - APEJES Academy -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:30Once Caldas - Dep. Cali 0:0
02:00Aguilas - Atl. Nacional 1:1

KOSTARIKA: Primera Division - Clausura

00:30Zeledon - Alajuelense 1:5
03:30Herediano - Sporting San Jose 2:1

LIBIJA: Premier League

14:00PreloženaAl Akhdar - Al Ahly Bengazi -:-

MALI: Premiere Division

17:00PreloženaCercle Olympique - USFAS Bamako -:-

MEHIKA: Liga MX - Clausura

00:00Atlas - Juarez 2:0
02:00Club America - Club Leon 2:1
02:06Monterrey - Queretaro 2:1
04:00Mazatlan FC - Guadalajara Chivas 1:1

NIGERIJA: NPFL

16:00PreloženaEnyimba - Ifeanyi Ubah -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

00:00Ferretti - Real Madriz 2:0
02:00Esteli - Ocotal 1:1
03:00Managua FC - CD Junior 3:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Esteli U20 - Ocotal U20 3:0

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL

14:00PreloženaMolde U19 - Aalesund U19 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Chiriqui - Union D. U. 1:1
01:00Plaza Amador - Costa del Este 0:0

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:30Sol De America - Olimpia 0:2

SALVADOR: Primera Division - Clausura - prvi del

02:00Santa Tecla - Alianza FC 0:3
02:00Sonsonate - 11 Deportivo 0:1

SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske

15:00PreloženaPrimorje Ž - Olimpija Ž -:-

SRBIJA: Srpska liga - vzhod

14:00PreloženaTimocanin - Budućnost Popovac -:-
14:00PreloženaZupa - Car Konstantin -:-

TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1

14:00PreloženaUS Tataouine - Esperance -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:15Penarol - River Plate 2:0

ČEŠKA: 1. liga

16:00PreloženaJablonec - Sparta Praga -:-

ČEŠKA: Divizija D

14:00PreloženaHumpolec - Polna -:-
14:00PreloženaLanzhot - Start Brno -:-

ČEŠKA: Divizija E

10:15PreloženaSlavičin - SK Hranice -:-
15:00PreloženaŠumperk - Bzenec -:-

ČEŠKA: Divizija F

14:00PreloženaFrenštat p. R. - Opava B -:-

ŠPANIJA: Segunda Divizija B - Skupina 1

12:00PreloženaCoruxo - Ferrol -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 7

16:00PreloženaMoratalaz - Santa Ana -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 17

18:00Atletico Monzon - San Juan Zaragoza 3:0

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.