m.FlashScore.si

OSVEŽI

Nogomet » Danes » Končano

advertisement

AFRIKA: CAF Liga prvakov - Play-off

00:00Wydad - Esperance 1:1

AFRIKA: Pokal COSAFA

16:30PreklicanaAngola - Eswatini -:-

ALBANIJA: Superliga

17:00PreklicanaFlamurtari - Kamza -:-

ARMENIJA: Premier liga

15:00Gandzasar - Lori 1:1

AVSTRALIJA: NPL NSW

10:30Sutherland Sharks - Sydney Olympic 3:0
11:00Druitt Town Rangers - Blacktown City 1:4
11:00Marconi Stallions - APIA Tigers 2:4
11:00Sydney FC U21 - Hakoah Sydney 1:0
advertisement

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Green Gully - Altona Magic 2:4
07:15Avondale FC - Dandenong City 0:0
09:30Hume City - Dandenong Thunder 3:0

AVSTRALIJA: Brisbane Premier League

09:30PreloženaGrange Thistle - Brisbane K. -:-
10:00Acacia Ridge - Caboolture 2:1
10:00Bayside - Brisbane K. 3:4
10:00Toowong City - The Gap 4:4

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Sorrento 2:3
09:00Balcatta - ECU Joondalup 1:0
09:00Bayswater City - Perth Glory U21 1:0
09:00Floreat Athena - Stirling Lions 1:2
09:00Inglewood Utd - Rockingham City 3:0
09:00Perth SC - Cockburn City 2:1

AVSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide U21 - Adelaide Raiders 1:3
07:30Blue Eagles - Campbelltown City 0:2
07:30Croydon Kings - Adelaide City 2:0
07:30MetroStars - Para 4:1
07:30West Adelaide - Adelaide Comets 1:1

AVSTRALIJA: Capital Territory

07:00Gungahlin - Riverina 5:1
07:00Tuggeranong Utd - Belconnen United 3:0

AVSTRIJA: Regionalliga Zahod

14:00Reichenau - USK Anif 3:1
16:00Grodig - Hohenems 0:2

BELORUSIJA: Višaja liga

15:15FC Minsk - Gorodeja 0:3

BELORUSIJA: Peršaja liga

14:00Smoleviči STI - Sputnik 1:2
15:00FC Slonim - Belšina 0:1
15:00Mikaševiči - Volna Pinsk 0:0
16:00Himik Svetlogorsk - Orša 2:1
16:00Naftan - Smorgon 5:0

BOCVANA: Premier liga

15:30Black Forest - Orapa United 0:4
15:30Jwaneng Galaxy - BR Highlanders 3:0
15:30Miscellaneous - Notwane 3:2
15:30Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners 2:0
15:30Sharps Shooting Stars - Prisons XI Gaborone 0:1
15:30Township Rollers - Police XI 0:0

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

02:00Real Potosi - Royal Pari 3:1

BRAZILIJA: Serie B

00:15CRB - Vila Nova 1:1
02:30Sport Recife - Londrina 3:2
16:00Coritiba - Cuiaba Esporte 2:1

BRAZILIJA: Serie D

00:30Novorizontino - Tupi 1:1
01:30Maranhao - Atletico-CE 1:2

DANSKA: 1. divizija

13:45Fredericia - Hvidovre 2:2
13:45Helsingor - Lyngby 1:2
13:45Koge - Roskilde 3:1
13:45Naestved - Thisted 1:1
13:45Silkeborg - Nykobing 2:0
13:45Viborg - Fremad Amager 4:0

DANSKA: 2. divizija - za napredovanje

13:00Aarhus Fremad - Ringkobing IF 1:3
13:00Vanløse - Middelfart 1:2
14:00Jammerbugt - Hellerup 2:2
15:00Bronshoj - B.93 0:2
15:00Kolding - Brabrand 0:2

DANSKA: 2. divizija - skupina za obstanek

13:00Hillerod - Fyn 2:2
13:00Tarup-Paarup - Odder 1:2
13:00Vejgaard - Slagelse B&I 1:0
14:00BK Frem - BK Marienlyst 1:2
14:00FC Sydvest 05 - Kjellerup 1:2

DANSKA: 3F Ligaen ženske - Za obstanek

13:00Odense Q Ž - Næsby Ž 3:0
15:00Vildbjerg Ž - Farum BK Ž 2:3

EKVADOR: Liga Pro

00:00U. Catolica - America de Quito 1:0
02:30Barcelona - Olmedo 2:0

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Legion - Tartu Welco 2:1
12:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere 1:6

ESTONIJA: Pokal Estonije

15:00Trans Narva - Nomme Kalju 2:1pp

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 2:2
14:00Sidama Bunna - Debub Police 4:2
14:00Welayta Dicha - Fasil Ketema 2:1

FILIPINI: PFL

10:00Kaya - Green Archers 4:0
13:00Ceres - Stallion 2:2

FINSKA: Veikkausliiga

16:00HIFK - Inter Turku 1:1
16:00Rovaniemi - SJK 1:1

FINSKA: Ykkonen

16:00AC Kajaani - KTP 1:2
16:00AC Oulu - TPS Turku 0:1
16:00Jaro - Haka 1:3
16:00MuSa - MyPa 1:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

16:00JIPPO - MP Mikkeli 0:0
16:00MiPK - JaPS 4:1
16:00VJS - PEPO 2:3
16:00Viikingit - Lahden Reipas 2:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00Espoo - Honka Akatemia 1:0
16:00Ilves 2 - EPS 1:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00KuFu-98 - VIFK 3:0

FINSKA: Liiga ženske

14:00ONS Oulu Ž - Myran Ž 0:2
15:00Honka Ž - Jypk Ž 2:0
15:00TiPS Ž - KuPS Ž 1:2

HONGKONG: FA pokal

10:00Kitchee - Southern District 2:0

INDONEZIJA: Liga 1

15:30PSS Sleman - Semen Padang 1:1

IRAK: Superliga

15:00Al Simawa - Al Zawraa 0:0

ISLANDIJA: Divizija 2

16:00Kari - Fjardabyggd 1:4

ITALIJA: Serie C - Nazadovanje

14:30Cuneo - Lucchese 0:1

ITALIJA: Primavera 1

11:00Inter U19 - Palermo U19 0:1
13:00Juventus U19 - Napoli U19 4:0
15:00Cagliari U19 - Torino U19 2:2
15:00Empoli U19 - Atalanta U19 2:4
15:00Fiorentina U19 - Milan U19 1:1
15:00Sampdoria U19 - Chievo U19 6:1
15:00Sassuolo U19 - Genoa U19 2:0
15:00Udinese U19 - AS Roma U19 1:3

JAPONSKA: J-Liga

07:00Sapporo - G-Osaka 0:0
07:00Shimizu - Sendai 4:3
08:00C-Osaka - Tokyo 1:0

JAPONSKA: J-Liga Divizija 2

07:00Kyoto - Renofa Yamaguchi 2:0
07:00V-Varen Nagasaki - Tokushima 1:0
08:00Verdy - Chiba 1:1
09:00Kofu - Yokohama FC 2:1
10:00Ehime - Mito 0:1
12:30Ryukyu - Albirex Niigata 2:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

10:00Pohang - Seoul 0:0
12:00Gangwon - Jeju Utd 0:1
12:00Seongnam - Ulsan Hyundai 1:4

JUŽNA KOREJA: K League 2

10:00Suwon City - Daejeon 2:0
12:00Anyang - Seoul E. 2:1

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga - Skupina za obstanek

15:00Tshakhuma - Royal Eagles 2:1

KAMBODŽA: C-liga

10:30Angkor Tiger FC - Police Commissary 4:2
10:30Boeung Ket - Asia Euro United 0:0

KENIJA: Premier liga

12:00Sony Sugar - Nzoia Sugar 0:0
14:00Chemelil - Mathare Utd. 0:1
15:05Rangers - Gor Mahia 1:1

KIRGIZISTAN: Premier liga

12:00FK Kara Balta - Alay Osh 0:3
14:00Akademia-Lider - Dordoi Biškek 2:3

KITAJSKA: Superliga

09:30Beijing Renhe - Tianjin Teda 2:1
13:35Hebei Yilinshanzhuang - Jiangsu Suning 3:2
13:35Wuhan Zall - Tianjin Quanjian 2:1

KITAJSKA: Liga Jia

09:30Heilongjiang Lava - Liaoning 2:0
13:30Beijing EG - Zhejiang Greentown 2:2
13:30Guangdong Tigers - Shijiazhuang 1:1
13:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan 0:0
13:30Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna 1:0
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 0:1

KITAJSKA: Yi liga

09:00Jiangxi Liansheng - Hangzhou Wuyue 3:1
09:00Notranja Mongolija - Jiangsu Yancheng 1:1
09:00Qingdao Jonoon - Yanbian Beiguo 3:1
09:00Shenzhen Pengcheng - Chengdu Qianbao 0:2
09:00Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns 2:1
09:00Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde 7:0
09:00Yinchuan Helanshan - Hebei Elite 2:3
09:30Jilin Baijia - Zibo Sunday 0:2
10:00Shenyang Urban FC - Dalian Chanjoy 3:1
10:30Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye 1:0
13:30Guangxi Baoyun - Fujian Tianxin 0:1
13:30Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu 2:0
13:30Zhejiang Yiteng - Lhasa Chengtou 2:0

LATVIJA: Optibet Virslīga

15:00Spartaks - Metta/LU 1:0

LATVIJA: 1. liga

14:00Auda Riga - Rezekne 2:2
15:00FK Smiltene - New Project 3:1
16:00Tukums 2000 - Alberts 4:0

LATVIJA: Latvijski pokal

13:00Riga United - Karosta 1:0

LITVA: Pokal Litve

16:00Tera Vilnius - Banga Gargzdai 0:2

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaBlue Eagles - Big Bullets -:-

MALEZIJA: Superliga

16:00PKNS FC - Petaling Jaya CFC 3:0
16:00PreloženaPahang - Felda United -:-
16:00Perak - Melaka United 2:3

MALEZIJA: Premier League

16:00Penang - Sabah 0:0
16:00Sarawak - Johor DT II 1:1
16:00Terengganu 2 - Kelantan 2:2

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Zimbru 0:0
16:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni 1:3

MOLDAVIJA: Pokal Moldavije

16:00Maiak Chirsova - Olimp Comrat 2:0

NAMIBIJA: MTC Premiership

15:00Orlando Pirates - Young Brazilians 2:2

NEMČIJA: Oberliga Hessen

14:00Lohfelden - Ginsheim 2:2
15:00Eddersheim - Viktoria Griesheim 1:2
15:00Ederbergland - Hadamar 2:2
15:00Flieden - Kassel 1:3
15:00Friedberg - Baunatal 3:1
15:00Hunfelder - Bad Vilbel 3:3
15:00Neu-Isenburg - Waldgirmes 0:3

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Pforzheim - Reutlingen 1:1
14:30Neckarsulmer - Nottingen 0:4

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

13:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers 1:2
15:30Excelsior Maassluis - Jong Vitesse 3:4
15:30GVVV - Rijnsburgse Boys 6:5
15:30HFC - Katwijk 4:0
15:30HHC - Spakenburg 1:1
15:30IJsselmeervogels - AFC 2:1
15:30Jong Almere City - Barendrecht 8:0
15:30SVV Scheveningen - Kozakken Boys 4:2
15:30VVSB - Lienden 6:2

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

12:30Ajax (Am) - VVOG 2:1
14:30ASWH - SJC Noordwijk 3:1
14:30Achilles 29 - ODIN '59 1:3
14:30De Dijk - VV DOVO 4:3
14:30Ermelo - Jong Groningen 1:5
14:30Harkemase Boys - Hoek 4:2
14:30Noordwijk - Eemdijk 4:0
14:30Quick Boys - ONS Sneek 3:1
14:30Stedoco - Lisse 2:5

NORVEŠKA: OBOS liga

15:30Tromsdalen - KFUM Oslo 2:3
15:30Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 0:0

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

15:00Brattvag - Fredrikstad 3:2
16:00Byasen - Nardo 1:1

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

15:00Elverum - Odds 2 3:1
15:00Oppsal - Sotra 1:1
16:00Asker - Baerum Sportsklubb 0:4

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

15:30Aalesund 2 - Eidsvold 2:5
14:00Brodd - Viking 2 2:6
13:00Djerv 1919 - Vestfossen 2:1
15:00Fjora - Bergen Nord 3:1
15:00OS - Sogndal 2 2:3
15:00Vard Haugesund - Lysekloster 2:0
14:00Ranheim 2 - Gjovik-Lyn 6:3
14:00Tiller - Verdal 1:0
15:00Steinkjer - Brumunddal 1:1
16:00Nybergsund - Kolstad 2:3
16:00Orkla - Strindheim 0:1
16:00Raufoss 2 - Melhus 1:4
13:00Melbo - Floya 3:0
13:30Junkeren - Leknes 5:0
16:00Tromso 2 - Harstad 2:1

PANAMA: LPF - Clausura – play-off

03:00Arabe Unido - Independiente 2:211m

PERU: Liga 1 - Apertura

03:00Cesar Vallejo - Carlos Mannucci 1:0

POLJSKA: III. Liga - skupina I

11:00Legia II - Legionowo 0:1

POLJSKA: III Liga - skupina II

15:00Stezyca - KP Starogard Gdanski 2:0
18:00Wda Swiecie - KKS Kalisz 0:3

POLJSKA: III Liga - skupina III

11:00Zaglebie 2 - Warta Gorzow 1:1
15:00Legnica 2 - Foto-Higiena Gac 1:6

POLJSKA: III Liga - skupina IV

17:00PreloženaCzarni Polaniec - Avia Swidnik -:-

POLJSKA: Centralna mladinska liga

13:15Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 1:0
13:30Jagiellonia U18 - Motor Lublin U18 3:0
14:30Belchatow U18 - Escola Warszawa U18 2:3
15:30Arka U18 - Wisla U18 3:0

POLJSKA: Ekstraliga ženske - Ligaški play-off

12:00UKS SMS Lodz Ž - Gornik Leczna Ž 2:2
13:00Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž 4:0

ROMUNIJA: Liga 2

10:00Braila - Farul Constanta 0:2
10:00Metaloglobus - Energeticianul 3:0
10:00Pandurii - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Poli Timisoara - Mioveni 1:4
10:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 1:1
10:00Sportul Snagov - Aerostar 1:0
11:00Balotesti - U. Cluj 0:2
13:00Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea 4:1

RUANDA: Nacionalna nogometna liga

15:30APR - Espoir 1:2
15:30Kiyovu - Amagaju 0:0
15:30Marines - Sunrise 0:0

RUSIJA: FNL

12:00Sibir - FK Krasnodar rezerve 2 0:0
14:00Armavir - SKA Habarovsk 2:0
14:00Baltika - Tjumen 1:1
14:00Fakel Voronež - Tomsk 0:0
14:00Himki - Luč 2:1
14:00Nižni Novgorod - Mordovia Saransk 3:1
14:00Rotor Volgograd - Čertanovo M. 1:2
14:00Spartak Moskva 2 - Soči 1:1
14:00Tambov - Zenit 2 2:1
14:00Šinik Jaroslavl - Avangard Kursk 4:2

RUSIJA: PFL - vzhod

10:00Zenit Irkutsk - Irtiš Omsk 1:3
11:00Čita - Dinamo Barnaul 0:0

RUSIJA: PFL - zahod

15:00Luki-Energija - Murom 0:1

RUSIJA: Mladinska liga

10:00Krasnodar U21 - Kazan U21 3:0
11:00Dinamo Moskva U21 - Arsenal Tula U21 1:0
11:00Lokomotiva Moskva U21 - Ufa U21 6:1
11:00Zenit Petersburg U21 - Jenisej U21 4:2
12:00FK Orenburg U21 - Spartak Moskva U21 0:2
13:00CSKA Moskva U21 - Krilja Sovjetov Samara U21 3:0
14:00Ahmat Grozni U21 - FK Rostov U21 1:1

SINGAPUR: Premier liga

14:30Tampines - Geylang 1:1
14:30Warriors - Hougang 3:2

SLOVENIJA: Prva liga

15:45Domžale - Maribor 2:1

SVET: Klubske prijateljske

02:00Forward Madison (Usa) - Hertha Berlin (Ger) 0:4

SVET: U20 Svetovno prvenstvo

15:30Portugalska U20 - Južna Koreja U20 1:0

SVET: Mednarodne prijateljske ženske

14:00Anglija Ž - Danska Ž 2:0
16:00Francija Ž - Tajska Ž 3:0

TAJSKA: Tajska Premier liga

12:45Nakhon Ratchasima - Port MTI FC 1:1
13:00Trat FC - Chiangrai United 3:1
14:00Chiangmai FC - Prachuap 1:0
14:00Sukhothai - Chainat 2:0
15:00Suphanburi - PTT Rayong 0:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Simba - Biashara Mara United 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:45Energetik - Ahal 2:1
14:45Sagadam - Altyn Asyr 2:1

UKRAJINA: Premier liga - Skupina za obstanek

16:00Desna - Arsenal Kijev 1:0
16:00Karpati - Olimpik Doneck 3:3
16:00Vorskla - Černomorec Odesa 1:2

UKRAJINA: Perša Liga

13:45Mikolaiv - Dnipro-1 0:2
16:00Hirnik-Sport - Volin Lutsk 0:0
16:00Kolos Kovaljovka - Obolon Brovar Kyjev 3:2
16:00Kramatorsk - Metalist 1925 Harkiv 1:0
16:00Ruh Viniki - Šumi 10:1
16:30Zirka - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAJINA: Druha liga

16:00Hmelnicki - Niva 1:1
16:00Hornostajivka - Nikopol 3:2
16:00Kaluš - Bukovina 1:4
16:00Kijev-Svjatošin - Žitomir 1:3
16:00Mikolaiv 2 - Hirnik Krivji Rih 1:3
16:00Niva Ternopil - Minaj 1:2
16:00Nova Kahovka - Kristal 0:0
16:00Real Pharma - Kremin 1:4
16:00Tavrija - MFC Metalurh 1:3
16:00Veres Rivne - Čerkaščina-Ak. 2:1

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

11:00Zorja U21 - Oleksandrija U21 1:1
12:00Šahtar U21 - Vorskla U21 2:0
13:00Dinamo Kijev U21 - Arsenal Kijev U21 7:1

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina poražencev

11:00Desna U21 - Mariupol U21 1:3
11:00Karpati U21 - Lviv U21 3:2
11:00Olimpik Doneck U21 - Černomorec U21 -:-

UZBEKISTAN: Superliga

14:45Dinamo Samarkand - Qizilqum 2:2
14:45Termez Surkhon - Kokand 1912 2:1
15:50Navbahor Namangan - Andijon 1:1
16:00Met. Bekobod - Bunyodkor 0:2

VENEZUELA: Primera Division - Apertura – play-off

00:00Zamora - Mineros 2:1

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Gia Lai 2:1
12:00Khanh Hoa - BHTS Quang Nam 3:2
14:00Hošiminh - Song Lam Nghe An 2:1

ZDA: MLS

01:00Orlando City - Los Angeles Galaxy 0:1
03:00Salt Lake - Atlanta United 2:1
04:30Los Angeles FC - Montreal Impact 4:2

ZDA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - North Carolina 1:2

ZDA: USL League Two

01:00North Carolina II - Tobacco Road 2:0
01:30Peachtree City MOBA - Tormenta II 0:4
01:30Western Mass Pioneers - Portland Phoenix 1:0
02:30Menace - WSA Winnipeg 5:0
03:00Calgary-Foothills - TSS Rovers 3:2
03:15Albion Hurricanes - Houston FC 0:0
04:00Breakers FC - Golden State Force 2:1
04:00Portland U23 - Seattle U23 0:4

ZAMBIJA: Superliga

15:00Kabwe - Red Arrows 0:1
15:00Mufulira - Green Buffaloes FC 0:0
15:00Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos 1:1
15:00Zanaco - Prison Leopards 2:1
15:00Zesco Utd - Kitwe United 3:0

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00Chicken Inn - Black Rhinos 0:0
15:00Herentals - Chapungu Utd 0:0
15:00Yadah - Platinum 0:1
15:00ZPC Kariba - Manica 1:1

ČEŠKA: Divizija 2

15:00Chrudim - Žižkov 1:2
15:00Hradec Kralove - Mas Taborsko 1:0
15:00Jihlava - Brno 1:6
15:00Sokolov - Usti n. L. 1:5
15:00Trinec - Česke Budejovice 2:3
15:00Varnsdorf - Znojmo 7:1
15:00Vitkovice - Pardubice 1:0
15:00Vlašim - Prostejov 0:1

ČEŠKA: CFL

10:15Pisek - Živanice 3:1
10:15Prevyšov - Vltavin 2:4
10:15Vyšehrad - Usti nad Orlici 2:0

ČEŠKA: MSFL

10:15ČSK Uhersky Brod - Hodonin 0:2

ČEŠKA: Divizija A

10:15Preštice - Mas Taborsko B 2:0
15:00Viktoria Marianske Lazne - Horovicko 3:1

ČEŠKA: Divizija B

10:15Chomutov - Libiš 4:2
10:15Motorlet Praga - Kladno 3:0
10:15Neratovice - Mostecky FK 1:3
10:15Tatran Rakovnik - Hostoun 2:111m
10:15Zbuzany - Ostra 4:2

ČEŠKA: Divizija C

10:15Mseno - FK Turnov 6:0
10:30Prepere - Časlav 5:1

ČEŠKA: Divizija D

10:15Ždar nad Sazavou - Slovan Rosice 1:2

ČEŠKA: Divizija E

10:30Opava B - Slavičin 1:1
15:00PreloženaUsti - Havirov -:-

ČEŠKA: Pražsky prebor

10:15Ujezd Prague - Tempo Praga 4:2
10:30Dukla JM - Podoli 0:2
10:30Hostivar - Kralovice 1:3
10:30Vršovice - Predni Kopanina 2:5

ČEŠKA: Stredočesky KP

10:15Kutna Hora - Nespeky 2:3
10:15Velim - Hrebec 3:0

ČEŠKA: Plzensky KP

10:15Petrin Plzen - Sokol Lhota 2:1

ČEŠKA: Karlovarsky KP

15:00Lomnice - SK Touzim 2:1pp
16:00Frantiskovy Lazne - Citice 4:3

ČEŠKA: Ustecky KP

10:15Kadan - Zatec 2:111m
10:30Horni Jiretin - Šteti 3:2
14:00Srbice - Brna 9:3
14:30Lovosice - Modlany 4:1

ČEŠKA: Liberecky KP - Skupina za obstanek

10:30Frydlant - Rovensko p. Tr. 3:2

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Vrchlabi 5:0

ČEŠKA: Vysočina KP

14:00Velke Mezirici B - Žirovnice 1:1

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00PreklicanaLitovel - Hnevotin -:-

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

17:00PreloženaStara Bela - Bridlična -:-

ČEŠKA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

13:30Plzen U21 - Sigma Olomouc U21 1:4

ČEŠKA: U19 League

11:00Hradec Kralove U19 - Pribram U19 3:2
11:00Mlada Boleslav U19 - Pardubice U19 2:1
13:00Karvina U19 - Jihlava U19 2:111m
13:00Slovacko U19 - Dukla Praga U19 1:2
14:00Česke Budejovice U19 - Zlin U19 1:0

ČEŠKA: Pokal Češke ženske

15:00Sparta Praga Ž - Slavia Praga Ž 2:111m

ČILE: Primera Division

00:00Cobresal - Coquimbo 4:1
02:30Everton - Huachipato 0:0

ŠKOTSKA: Pokal Škotske

16:00Hearts - Celtic 1:2

ŠPANIJA: LaLiga2

16:00Rayo Majadahonda - Cordoba 0:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Hacken - Göteborg 1:2
16:00Malmo FF - AFC Eskilstuna 5:0

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Halmstad - Degerfors 3:0
16:00IK Frej - Varbergs 1:1
16:00Syrianska FC - Brommapojkarna 1:0

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

14:00Team TG FF - Karlslunds 4:2
16:00Bodens - Carlstad Utd 0:1
16:00Karlstad - Gefle 1:2
16:00Sollentuna - Forward 1:1
16:00Sylvia - Akropolis 1:3

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

13:00Lindome - Eskilsminne 0:0
15:00Oskarshamns - Lunds 5:1
16:00Assyriska IK - Ljungskile 1:3
16:00Atvidabergs - Tvaakers 1:2
16:00Kristianstads - Värnamo 3:2
16:00Utsiktens - Oddevold 1:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

14:00Anundsjo - Skelleftea 0:3
14:00Gottne IF - Friska Viljor 0:0
14:00IFK Umea - Pitea 2:0
14:00Ytterhogdals - Timra 3:0
16:00Sandviks - IFK Lulea 1:1

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Kungsangens 2:1
14:00Skiljebo - Lidingo IFK 2:3
16:00Hudiksvalls - IFK Stocksund 1:1

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

14:00IFK Malmo - Onsala 4:3
14:00Olympic - Prespa Birlik 4:2
16:00Angelholms - Assyriska BK 3:2
16:00Vinbergs - Rosengard 1:3

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Motala - Stockholm Internazionale 0:3
14:00Tyreso - Aspudden Tellus 1:0
16:00Arameisk-Syrianska - Assyriska IF 0:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

13:30Savedalens - Tidaholm IFK 0:1
14:00Amal - Grebbestads 1:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Dalstorps 1:3
14:00Bromolla - Nässjö 0:1
15:00Rappe GOIF - Hassleholms IF 3:2

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

13:00Borgeby Ž - AIK Ž 1:3
13:00IF Brommapojkarna Ž - Moron Ž 3:2
15:00Kvarnsvedens Ž - Kalmar Ž 3:4
15:00Mallbackens Ž - Lidkopings FK Ž 2:3
16:00Assi Ž - Umea Ž 1:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način