Nogomet » Danes » Kvote
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Kvote posodablja bet365 - Stavite zdaj!
ALBANIJA: Prva divizija
14:00Lushnja - Vora -:-ANGLIJA: Southern League South Division
21:00Walton & Hersham - Harrow -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:2 [ 1.95 | 3.25 | 4.50 ]00:00Rosario - Barracas Central -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
ARGENTINA: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
19:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-
ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
19:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
21:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
ARGENTINA: Primera A ženske - Apertura
00:00Belgrano Ž - Gimnasia L.P. Ž -:-AVSTRALIJA: NPL South Australian
10:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:010:00Adelaide U21 - MetroStars 0:4
AVSTRALIJA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood Utd 6:0AVSTRALIJA: A-Liga Ženske
09:00Central Coast Mariners Ž - Western United Ž 1:1AVSTRIJA: Karnten
19:00Lendorf - Donau Klagenfurt -:-19:00Volkermarkt - SAK Celovec -:-
19:00Wolfsberger - SV Kraig -:-
19:09KAC 1909 - Bleiburg -:-
AVSTRIJA: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Ostermiething -:-AVSTRIJA: Steiermark
19:00Lebring - Hohenhaus Schladming -:-19:00Weinland Gamlitz - SV Wildon -:-
AVSTRIJA: Tirol
19:00Kematen - Telfs -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu 0:012:00Lokbatan - Iravan 3:0
PolčasAraz Saatli - Mingachevir 2:0
BELGIJA: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-BELORUSIJA: Višaja liga ženske
12:00Smorgon Ž - Minsk FK Ž 0:14PolčasVitebsk Ž - Dinamo Minsk Ž 1:2
14:00Bobrujčanka Ž - Belorusija U19 Ž -:-
BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura
20:00GV San Jose - Always Ready -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]BRAZILIJA: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:300:00Sao Paulo AP - Trem -:-
BRAZILIJA: Amazonense - Druga stopnja
20:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZILIJA: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista SC - Botafogo RJ 0:4BRAZILIJA: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol am. - Maranguape 4:1
BRAZILIJA: Goiano - Končnica
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIJA: Mineiro - 5. - 8. mesto
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZILIJA: Paraense - Končnica
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:100:00Tuna Luso - Remo -:-
BRAZILIJA: Paranaense - Končnica
00:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]BRAZILIJA: Paulista - Končnica
00:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]BRAZILIJA: Paulista A2 - Končnica
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:111m23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIJA: Potiguar - Druga stopnja
19:00Globo - Baraunas -:-BRAZILIJA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIJA: Copa do Nordeste
01:30America RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Ceará M. - Itabaiana 2:1
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZILIJA: Goiano U20
19:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZILIJA: Brasileiro ženske
19:00Botafogo RJ Ž - Real Brasilia Ž -:-19:00Gremio Ž - Palmeiras Ž -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
14:30PreloženaFC Renaissance - AC Rangers -:-DANSKA: Druga divizija
PolčasFremad Amager - Middelfart 0:1PolčasHellerup - FA 2000 0:1
14:00Aarhus Fremad - Skive -:-
14:00Esbjerg - Roskilde -:-
15:00AB Kobenhavn - Nykobing -:-
15:00Thisted - Brabrand -:-
DANSKA: Tretja divizija
PolčasAvarta - Ishoj IF 0:0PolčasHolbaek - Lyseng 1:0
PolčasHolstebro - Næsby 1:0
45+'Vejgaard - Vanløse 0:0
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus -:-
14:00Young Boys - BK Frem -:-
DŽIBUTI: Divizija 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
EKVADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:222:30Chacaritas - Manta -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier liga
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers -:-ETIOPIJA: Premier liga
14:00Defence Force - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
18:45Barcelona Ž - Brann Ž -:- [ 1.02 | 21.00 | 41.00 ]21:00PSG Ž - Hacken Ž -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Antigua GFC - Comunicaciones 3:018:00Zacapa - Xelaju -:-
21:00Municipal - Coban Imperial -:-
22:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
HRVAŠKA: Prva NL
15:30Bijelo Brdo - Sesvete -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.80 ]15:30Dugopolje - Dubrava -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
INDIJA: I-League
11:00Delhi FC - Lajong 3:115:30Aizawl - Churchill Brothers -:-
INDONEZIJA: Liga 1
14:30Persib Bandung - FC Bhayangkara -:-14:30Persik Kediri - Persikabo 1973 -:-
IRAK: Superliga
19:30Erbil - Al Karkh -:-ITALIJA: Serie C - Skupina A
20:45Padova - Pergolettese -:-ITALIJA: Serie C - Skupina B
20:30Carrarese - Perugia -:-20:45Fermana - Rimini -:-
20:45Gubbio - Torres -:-
20:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
ITALIJA: Serie C - Skupina C
20:45Catania - Giugliano -:-ITALIJA: Serie D - Skupina A
14:30Albenga - Pinerolo -:-14:30Alcione Milano - Vogherese -:-
14:30Asti - Derthona FbC -:-
14:30Borgosesia - Gozzano -:-
14:30Bra - Lavagnese -:-
14:30Ticino - PDHA -:-
14:30Vado - Chisola -:-
15:00Citta di Varese - Sanremese -:-
15:00Fezzanese - Alba -:-
15:30Ligorna - Chieri -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina B
14:30Arconatese - Ciserano-Bergamo -:-14:30Calcio Caravaggese - Casatese -:-
14:30Caldiero Terme - Piacenza -:-
14:30Club Milano - Varesina -:-
14:30Crema - Castellanzese -:-
14:30Desenzano - Villa Valle -:-
14:30Legnano - Brusaporto -:-
14:30Ponte San Pietro - Clivense -:-
14:30Tritium - Folgore Caratese -:-
20:00Palazzolo - Real Calepina -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina C
14:30Adriese - Cjarlins Muzane -:-14:30Bassano - Montecchio Maggiore -:-
14:30Luparense - Chions -:-
14:30Montebelluna - Castegnato -:-
14:30Mori - Breno -:-
14:30Portogruaro - Mestre -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina D
14:30AC Imolese - Fanfulla -:-14:30Aglianese Calcio - AC Carpi -:-
14:30Certaldo - Sant'Angelo -:-
14:30Forli - Lentigione -:-
14:30Mezzolara - Ravenna -:-
14:30Prato - Sangiuliano City -:-
14:30SCD Progresso - Corticella -:-
14:30Sammaurese - Victor San Marino -:-
14:30San Donnino - Pistoiese -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina E
14:30Follonica Gavorrano - Figline -:-14:30Montevarchi - Real Forte Querceta -:-
14:30SC Cenaia - Livorno -:-
14:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-
14:30Tau - Trestina -:-
14:30Vivi Altotevere - Poggibonsi -:-
15:00San Donato - Pianese -:-
18:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina F
14:30AS Sora - Vigor Senigallia -:-14:30Avezzano - L Aquila -:-
14:30Fano - Atletico Ascoli -:-
14:30Fossombrone - Campobasso -:-
14:30Sambenedettese - Chieti -:-
14:30Tivoli Calcio - Roma City -:-
14:30United Riccione - Termoli -:-
14:30Vastogirardi - Matese -:-
15:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina G
14:00Cavese - Budoni -:-14:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia -:-
14:30Atletico Uri - Trastevere Calcio -:-
14:30Boreale - Sarrabus Ogliastra -:-
14:30Cynthialbalonga - Ischia -:-
14:30Latte Dolce - Gladiator -:-
14:30Romana - Nocerina -:-
14:30San Marzano - Nuova Florida -:-
15:00Cassino - Ostia Mare -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina H
14:30Barletta - Fidelis Andria -:-14:30Bitonto - Gelbison -:-
14:30Paganese - Gravina -:-
14:30Santa Maria Cilento - Casarano -:-
15:00Gallipoli - Palmese 1914 -:-
15:00Manfredonia - A.C.D. Nardo -:-
15:00Matera - Rotonda -:-
15:30Citta di Fasano - Altamura -:-
16:00Angri - Martina Calcio -:-
ITALIJA: Serie D - Skupina I
14:30Licata - Gioiese -:-14:30Portici 1906 - S. Agata -:-
14:30Reggina - Akragas -:-
14:30Siracusa - US Ragusa -:-
15:00AS Acireale - Vibonese -:-
15:00Igea Virtus - Real Casalnuovo -:-
15:00San Luca - Trapani -:-
16:00Sancataldese - Canicatti -:-
IZRAEL: Liga Alef sever
14:00Hapoel Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna -:-17:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine -:-
20:00Ironi Baka - Tayibe -:-
IZRAEL: Liga Alef jug
PolčasMaccabi Shaarayim - Holon Yermiyahu 1:217:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv -:-
19:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod -:-
JORDANIJA: Premier liga
20:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-JUŽNA AMERIKA: Južnoameriško prvenstvo ženske U17 - Finalna skupina
22:00Brazilija U17 Ž - Kolumbija U17 Ž -:-00:30Ekvador U17 Ž - Paragvaj U17 Ž -:-
KAMERUN: Elite One - Ligaška končnica
14:00Gazelle - Victoria Limbe -:-14:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
16:00Cotonsport - Colombe -:-
16:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina za obstanek
14:00Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-14:00Les Astres (Cmr) - Bamenda -:-
16:00UMS de Loum - APEJES Academy -:-
16:00Union Douala - Aigle Royal -:-
KAMERUN: Elite Two - Ligaška končnica
13:30Bafmeng United - Panthere -:-15:30Feutcheu - Bafoussam -:-
KAMERUN: Elite Two - Skupina za obstanek
13:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-31'Isohsa - Renaissance 0:0
15:30AS Fap - Yafoot -:-
15:30Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
KIRGIZISTAN: Premier liga
31'Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 0:0KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]02:20Millonarios - Santa Fe 3:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]03:00Cartagines - Saprissa 3:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]
LIBERIJA: LFA First Division
17:00Watanga - BEA Mountain -:-MAROKO: Kraljevi pokal
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Wydad Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - KAC Kenitra 2:111m
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
23:00Kawkab Marakeš - Hassania Agadir -:-
23:00Maghreb Fes - IR Tanger -:-
MAVRETANIJA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEHIKA: Liga Premier Serie B
19:00Chilangos - Uruapan -:-NEMČIJA: Regionalliga Sever
19:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-19:30Spelle-Venhaus - Eintracht Norderstedt -:-
NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
19:00Erfurt - Greifswald -:-19:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
NEMČIJA: Regionalliga Zahod
19:30Oberhausen - Duren -:-NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod
19:00Frankfurt - TuS Koblenz -:-19:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger -:-
19:00Walldorf - Homburg -:-
NEMČIJA: Regionalliga Bavarska
19:00Bayern II - 1. FC Schweinfurt -:-NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Bordesholm - Eichede -:-NEMČIJA: Oberliga Hamburg
19:00Niendorfer TSV - Sasel -:-19:30Altona - Wandsbeker Concordia -:-
19:30HEBC Hamburg - Barmbecker SG -:-
19:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg -:-
19:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
19:30Rugenbergen - Suderelbe -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
20:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
NEMČIJA: Oberliga Bremen
19:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen -:-NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
17:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-19:00Eintracht Celle - Emden -:-
19:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen -:-
19:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder -:-
NEMČIJA: Oberliga Westfalen
19:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-19:00Clarholz - Turkspor Dortmund -:-
19:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:00Lotte - ASC 09 Dortmund -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck -:-
19:30Siegen - Erkenschwick -:-
NEMČIJA: Oberliga Hessen
19:00Baunatal - Weidenhausen -:-19:00Fernwald - Stadtallendorf -:-
19:30Erlensee - Giessen -:-
19:30RW Walldorf - Alzenau -:-
NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Worms - SpVgg Quierschied -:-20:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
19:00Neudrossenfeld - Regensburg II -:-NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
19:00Heimstetten - Ismaning -:-19:30Kirchheimer - Muenchen 1860 II -:-
NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg
19:00ATSV Mutschelbach - Nottingen -:-NEMČIJA: Oberliga Mittelrhein
20:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
19:30Hilden - Hamborn -:-19:30Meerbusch - Buderich -:-
19:30Mulheimer FC 97 - Baumberg -:-
19:30SW Essen - Germania Ratingen -:-
19:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]01:30Sportivo Trinidense - Sportivo Luqueno 0:1 [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
PERU: Liga 1 - Apertura
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:- [ 1.60 | 3.60 | 6.50 ]POLJSKA: Divizija 2
17:00Wisla Pulawy - Elblag -:-19:00Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg -:-
19:30S. Wola - Sandecja -:-
POLJSKA: III Liga - skupina II
16:00Unia Swarzedz - Vineta W. -:-POLJSKA: III Liga - skupina III
15:30Sleza Wroclaw - Zielona Gora -:-POLJSKA: Centralna mladinska liga
11:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 0:012:00Lech U19 - Zaglebie U19 3:1
89'Sandecja U19 - Pogon U19 0:0
14:00Wisla U19 - Legia U19 -:-
15:00Polonia. U19 - Warta P. U19 -:-
PORTUGALSKA: Pokal Portugalske ženske
16:00Braga Ž - Racing Power Ž -:-ROMUNIJA: Liga 2 - Ligaška končnica
18:00Corvinul Hunedoara - Gloria Buzau -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
SAUDOVA ARABIJA: Division 1
19:45Al Batin - Hajer -:-20:00Al Ain - Al Jandal -:-
20:00Al Oruba - Jeddah -:-
SENEGAL: Liga 1
17:30Dakar SC - Teungueth -:-17:30Guediawaye - Mbour -:-
17:30Linguere - Jamono Fatick -:-
17:30Ouakam - Generation F. -:-
17:30Sonacos - Jaraaf -:-
17:30US Goree - Casa -:-
SLOVAŠKA: 2. liga
15:00Považska Bystrica - Humenne -:-SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod
15:00Lipany - Snina -:-SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod
15:00Dubnica - Častkovce -:-SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske
17:00ŽNK Krim Ž - ŽNK Ljubljana Ž -:-SVET: Mednarodne prijateljske
18:30Argentina U16 - Slonokoščena obala U16 -:-18:30Francija U16 - Savdska Arabija U16 -:-
18:30Japonska U16 - Wales U16 -:-
18:30Češka U16 - Mehika U16 -:-
SVET: Klubske prijateljske
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK Helsinki (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
12:00Orn-Horten (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) -:-
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) -:-
14:00Bešiktaš (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) -:-
14:00Skeid (Nor) - Kjelsas (Nor) -:-
15:15MP Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) -:-
SVET: Prijateljska tekma ženske
18:00Orebro Ž (Swe) - Norrkoping Ž (Swe) -:-TRINIDAD IN TOBAGO: TT Premier Liga
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00North East Stars - Eagles FC 2:1
23:00Point Fortin - Police 2:3
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier liga
14:00Maroons - Express -:-17:00Kampala City - Busoga -:-
UKRAJINA: Žensko prvenstvo - Ligaška končnica
11:00UstavljenaKryvbas Ž - Vorskla Poltava Ž 0:1UKRAJINA: Žensko prvenstvo - Skupina za obstanek
79'Mariupol Ž - Veres Rivne Ž 0:190+'Panthers FC Uman Ž - EMC Podolie Ž 3:0
URUGVAJ: Copa Uruguay
00:30River Plate - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Superliga
15:00Dinamo Samarkand - Met. Bekobod -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Horazm Urganch 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-ZDA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:111m02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
ZDA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
19:00Al Nasr - Hatta -:-19:00Emirates Club - Bani Yas -:-
ZIMBABVE: Nogometna premier liga
14:00Arenel Movers - Herentals -:-14:00CAPS Utd - Bikita Minerals -:-
14:00GreenFuel - TelOne -:-
14:00Manica - Chegutu Pirates -:-
14:00Platinum - Chicken Inn -:-
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum -:-
ČEŠKA: Ustecky KP
19:00Usti n. L. B - Banik Most - Souš B -:-ČEŠKA: Liga U19
11:00Mlada Boleslav U19 - Česke Budejovice U19 3:0PolčasBrno U19 - Pardubice U19 0:1
ČILE: Primera Division
22:00A. Italiano - Coquimbo -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.60 ]00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
ČILE: Segunda Division
23:00Ferroviario - Trasandino -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1
12:00Estradense - Pontevedra B 2:112:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
12:00Polvorin - UD Ourense 4:2
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
88'Silva SD - Bergantinos 0:2
17:00Arzua - Somozas -:-
17:00Barbadas-Bentraces - Alondras -:-
17:00Betanzos - Arosa SC -:-
17:00Paiosaco - Sarriana -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:112:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
12:00Luarca - Colunga -:-
74'Union Club Ceares - L'Entregu 0:0
17:15Llanes - Real Titanico -:-
17:15Praviano - Tuilla -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
11:45Siete Villas - Solares 1:117:00Bezana - Samano -:-
17:00Castro - Atletico Albericia -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
11:30Basconia - Durango 1:111:30Beasain - Touring KE 1:1
11:30Portugalete - Padura 3:1
PolčasAlaves C - SD Deusto 0:0
16:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5
18:00Vilassar de Mar - Peralada -:-20:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
12:00Ilicitano - Villarreal C 3:020:00Burriana - Rayo Ibense -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7
10:30Canillas - Leganes B 1:211:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
12:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
12:00Pozuelo de Alarcon - Ad Torrejon 0:1
16:30Villanueva - Galapagar -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B 1:273'La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
16:30Laguna - Atl. Astorga -:-
16:30Mirandes B - Ponferradina B -:-
17:00Bembibre - Almazan -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9
65'Huetor Tajar - CP Almeria 0:0ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma 1:012:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
12:00Cartaya - CD Utrera 1:0
16:00Ceuta B - Puente Genil -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
11:30Collerense - Poblense 0:211:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
12:00Binissalem - Portmany 1:2
16:00Llosetense - Alcudia -:-
16:00Mercadal - Manacor -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
90+'Arucas - Tenerife B 0:1PolčasLa Cuadra - Yaiza 0:0
PolčasPanaderia - Lanzarote 0:0
PolčasSanta Ursula - Ibarra 1:0
PolčasTamaraceite - Teror 0:1
21:00CD Marino - Atletico Victoria -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14
12:00Castuera - CD Calamonte 3:172'Arroyo - Trujillo 1:1
17:00Diocesano - Don Alvaro -:-
17:00Villafranca - Pueblonuevo -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
11:00Beti Onak - Txantrea 1:011:30Alesves - Ardoi 2:2
12:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
20:00Cirbonero - Cortes -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16
11:30Comillas - Arnedo 0:212:00Berceo - Anguiano 0:2
12:00CDFC Calzada - Logrones B 0:1
12:00Calahorra B - Varea -:-
12:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
12:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
90+'Tedeon - Racing Rioja 0:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
11:00Calamocha - Binefar 0:011:00Huesca B - Borja B. 0:0
11:30Epila - Cuarte 1:1
12:00Belchite 97 - SD Ejea 1:2
16:30Caspe - Carinena -:-
16:30Ebro - Utrillas -:-
16:30Tamarite - Fuentes -:-
17:00Fraga - CF Illueca -:-
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18
11:30Conquense - San Clemente 4:112:00Azuqueca - Torrijos 3:0
12:00Cazalegas - La Solana 2:0
90+'Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
12:00Toledo - Puertollano 3:2
90+'Villarrobledo - Tomelloso 2:1
12:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
17:00Villacanas - Marchamalo -:-
17:30Huracan de Balazote - Albacete B -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland
16:00Skelleftea - IFK Ostersund -:-17:00Kiruna - Bergnasets AIK -:-
19:00Boden - Gottne IF -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland
19:15Vanersborg - Skövde -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
19:30Sleipner - Nacka Iliria -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland
19:00Husqvarna - Qviding -:-19:00Landvetter - Västra Frölunda -:-
ŠVICA: Liga za napredovanje
18:00Breitenrain - Paradiso -:-ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
19:30Sion II - Oberwallis Naters -:-20:00Vevey - Pully -:-
20:15FC La Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
20:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
20:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
20:30Meyrin - Lausanne II -:-
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
20:00Muttenz - Bassecourt -:-20:00Thun II - Muri -:-
20:15Munsingen - Solothurn -:-
20:15Rotkreuz - Koniz -:-
ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3
20:00Hongg - Kosova -:-20:00Tuggen - Balzers -:-
20:00YF Juventus - Gossau -:-
20:15Uzwil - Linth -:-
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.