m.FlashScore.si

OSVEŽI

Nogomet » Danes » Kvote

advertisement

AFRIKA: CAF Liga prvakov - Play-off

00:00Wydad - Esperance 1:1 [ 2.05 | 2.90 | 3.80 ]

AFRIKA: Pokal COSAFA

16:30PreklicanaAngola - Eswatini -:-
16:30Eswatini - Mavricij -:-

ALBANIJA: Superliga

17:00PreklicanaFlamurtari - Kamza -:-

ANGLIJA: League Two - Play-off

16:00Newport - Tranmere -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.70 ]

ARGENTINA: Copa de la Superliga

23:45Atl. Tucuman - Tigre -:-
advertisement

ARGENTINA: Primera B Nacional - Play-off za napredovanje

21:35Sarmiento Junin - Ind. Rivadavia -:- [ 1.83 | 3.30 | 3.80 ]

ARGENTINA: Prim B Metropolitana - Play-off za napredovanje

18:05Colegiales - San Telmo -:-

ARGENTINA: Prim D Metropolitana - Play-off za napredovanje

20:00Argentino de Rosario - Real Pilar -:-
20:00CSR Espanol - Liniers -:-

ARMENIJA: Premier liga

15:00Gandzasar - Lori -:-

AVSTRALIJA: NPL NSW

45'Sutherland Sharks - Sydney Olympic 1:0
15'Druitt Town Rangers - Blacktown City 0:0
15'Marconi Stallions - APIA Tigers 0:0
15'Sydney FC U21 - Hakoah Sydney 0:0

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Green Gully - Altona Magic 2:4 [ 2.30 | 3.75 | 2.80 ]
07:15Avondale FC - Dandenong City 0:0 [ 1.40 | 4.75 | 5.75 ]
86'Hume City - Dandenong Thunder 3:0 [ 1.61 | 4.00 | 4.33 ]

AVSTRALIJA: Brisbane Premier League

09:30PreloženaGrange Thistle - Brisbane K. -:-
50'Acacia Ridge - Caboolture 2:0
58'Bayside - Brisbane K. 3:2
53'Toowong City - The Gap 0:2

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Sorrento 2:3
09:00Balcatta - ECU Joondalup 1:0
09:00Bayswater City - Perth Glory U21 1:0
09:00Floreat Athena - Stirling Lions 1:2
09:00Inglewood Utd - Rockingham City 3:0
09:00Perth SC - Cockburn City 2:1

AVSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide U21 - Adelaide Raiders 1:3
07:30Blue Eagles - Campbelltown City 0:2
07:30Croydon Kings - Adelaide City 2:0
07:30MetroStars - Para 4:1
07:30West Adelaide - Adelaide Comets 1:1

AVSTRALIJA: Capital Territory

07:00Gungahlin - Riverina 5:1
07:00Tuggeranong Utd - Belconnen United 3:0

AVSTRIJA: Bundesliga - Skupina za obstanek

17:00Hartberg - Admira -:- [ 1.55 | 4.33 | 5.25 ]
17:00Innsbruck - Mattersburg -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
17:00Rapid Dunaj - Altach -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.20 ]

AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod

16:30St. Polten (Am) - Parndorf -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Central

18:30GAK - AC Wolfsberger (Am) -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Zahod

14:00Reichenau - USK Anif -:-
16:00Grodig - Hohenems -:-
16:30Wals-Grunau - Kitzbuhel -:-
17:00Altach (Am) - St. Johann -:-
17:00Langenegg - Saalfelden -:-
18:00Seekirchen - Dornbirn -:-

AVSTRIJA: Bundesliga ženske

16:00Innsbruck Ž - Sturm Graz Ž -:-

BELGIJA: Prva amaterska divizija - Skupina za napredovanje

20:00Deinze - Lierse K. -:-
20:00Virton - Tessenderlo -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija play-off - Play-off

18:00C.S. Vise - Oudenaarde -:-
18:00Wijgmaal - Ronse -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

15:15FC Minsk - Gorodeja -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.00 ]
17:15Slavia Mozir - Torpedo Minsk -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.00 ]
19:45Dinamo Brest - Neman -:- [ 1.44 | 4.00 | 6.50 ]

BELORUSIJA: Peršaja liga

14:00Smoleviči STI - Sputnik -:-
15:00FC Slonim - Belšina -:-
15:00Mikaševiči - Volna Pinsk -:-
16:00Himik Svetlogorsk - Orša -:-
16:00Naftan - Smorgon -:-
16:30Lokomotiv Gomel - Krumkači -:-
17:00Baranoviči - Lida -:-

BENIN: Nacionalno prvenstvo

15:00JAC - ASVO -:-
17:00JS Pob - ASPAC (Ben) -:-
17:00Soleil - Bembereke -:-

BOCVANA: Premier liga

15:30Black Forest - Orapa United -:-
15:30Jwaneng Galaxy - BR Highlanders -:-
15:30Miscellaneous - Notwane -:-
15:30Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners -:-
15:30Sharps Shooting Stars - Prisons XI Gaborone -:-
15:30Township Rollers - Police XI -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

02:00Real Potosi - Royal Pari 3:1 [ 1.36 | 5.00 | 6.50 ]

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

17:00GOŠK Gabela - Sarajevo -:-
17:00Mladost DK - Krupa -:-
17:00Radnik Bijeljina - Sloboda -:-
17:00Tuzla City - Željezničar -:-
17:00Zvijezda 09 - Zrinjski -:-
17:00Čelik - Široki Brijeg -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: FBiH

17:30Bratstvo Gračanica - Čapljina -:-
17:30Goražde - Orašje -:-
17:30Igman K. - ECOS Vitez -:-
17:30Metalleghe - TOŠK Tešanj -:-
17:30Novi Travnik - Jedinstvo Bihač -:-
17:30Olimpic Sarajevo - Kakanj -:-
17:30Visoko - Velež Mostar -:-
17:30Zvijezda Gradačac - Živinice -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za napredovanje

17:00Borac Banja Luka - Podrinje Janja -:-
17:00Sloga Crnjelovo - Rudar Prijedor -:-
17:00Željezničar BL - Kozara -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za obstanek

17:00Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča -:-
17:00Slavija - Drina Zvornik -:-
17:00Tekstilac - Modriča -:-

BRAZILIJA: Serie A

21:00Botafogo RJ - Palmeiras -:- [ 10.00 | 4.00 | 1.40 ]
00:00Gremio - Atletico-MG -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]

BRAZILIJA: Serie B

00:15CRB - Vila Nova 1:1 [ 2.40 | 2.70 | 3.30 ]
02:30Sport Recife - Londrina 3:2 [ 1.72 | 3.25 | 5.50 ]
16:00Coritiba - Cuiaba Esporte -:- [ 1.83 | 3.30 | 4.00 ]
21:30Ponte Preta - Parana -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.60 ]
21:30Sao Bento - Oeste -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.87 ]
00:00Brasil de Pelotas - America MG -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.75 ]
00:00Operario - Botafogo SP -:- [ 2.30 | 2.70 | 3.50 ]

BRAZILIJA: Serie C

22:15Confianca - Nautico -:-
23:00EC Sao Jose - Juventude -:-
00:15Santa Cruz - ABC -:-

BRAZILIJA: Serie D

00:30Novorizontino - Tupi 1:1
01:30Maranhao - Atletico-CE 1:2
20:00Portuguesa RJ - Sobradinho -:-
21:00Bahia De Feira - America RN -:-
21:00Floresta EC - Bragantino -:-
21:00Juazeirense - Aparecidense -:-
22:00Sao Raimundo RR - Rio Branco -:-
22:00Serra - URT -:-
23:00Ferroviaria - Maringa FC -:-
23:00Joinville - Avenida -:-
00:00Caldense - Vitoria ES -:-
00:00Coruripe - Fluminense de Feira -:-
00:00Fast Clube - Barcelona RO -:-
00:00Sinop - Palmas -:-

DANSKA: Superliga - Ligaški play-off

17:00FC Kobenhavn - Nordsjaelland -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.50 ]
17:00Midtjylland - Esbjerg -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.50 ]
17:00Odense - Brondby -:- [ 2.20 | 3.75 | 2.90 ]

DANSKA: 1. divizija

13:45Fredericia - Hvidovre -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.75 ]
13:45Helsingor - Lyngby -:- [ 2.80 | 3.75 | 2.25 ]
13:45Koge - Roskilde -:- [ 2.10 | 3.75 | 3.10 ]
13:45Naestved - Thisted -:- [ 1.33 | 5.00 | 8.50 ]
13:45Silkeborg - Nykobing -:- [ 1.25 | 5.50 | 10.00 ]
13:45Viborg - Fremad Amager -:- [ 1.65 | 4.00 | 5.00 ]

DANSKA: 2. divizija - za napredovanje

13:00Aarhus Fremad - Ringkobing IF -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]
13:00Vanløse - Middelfart -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.66 ]
14:00Jammerbugt - Hellerup -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.80 ]
15:00Bronshoj - B.93 -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.25 ]
15:00Kolding - Brabrand -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.40 ]

DANSKA: 2. divizija - skupina za obstanek

13:00Hillerod - Fyn -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.25 ]
13:00Tarup-Paarup - Odder -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.70 ]
13:00Vejgaard - Slagelse B&I -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.62 ]
14:00BK Frem - BK Marienlyst -:- [ 1.20 | 6.00 | 12.00 ]
14:00FC Sydvest 05 - Kjellerup -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]

DANSKA: 3F Ligaen ženske - Za obstanek

13:00Odense Q Ž - Næsby Ž -:-
15:00Vildbjerg Ž - Farum BK Ž -:-

EKVADOR: Liga Pro

00:00U. Catolica - America de Quito 1:0 [ 1.53 | 3.80 | 6.50 ]
02:30Barcelona - Olmedo 2:0 [ 1.36 | 4.75 | 7.00 ]
22:00Fuerza A. - LDU Quito -:- [ 6.50 | 3.75 | 1.44 ]
00:15El Nacional - Macara -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.10 ]

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Legion - Tartu Welco -:-
12:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

15:00Trans Narva - Nomme Kalju -:-

ETIOPIJA: Premier liga

08:00Hawassa - Ethiopia Bunna -:-
14:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. -:-
14:00Sidama Bunna - Debub Police -:-
14:00Welayta Dicha - Fasil Ketema -:-

EVROPA: Premier liga (Krim)

17:00Jevpatorija - Gvardejec -:-
17:00Kiziltaš - TSK Simferopol -:-
17:00Krimteplicja - Ocean Kerč -:-
17:00SKCHF Sevastopol - Inkomport -:-

FILIPINI: PFL

59'Kaya - Green Archers 3:0
13:00Ceres - Stallion -:-

FINSKA: Veikkausliiga

16:00HIFK - Inter Turku -:- [ 3.80 | 3.30 | 2.00 ]
16:00Rovaniemi - SJK -:- [ 3.10 | 2.80 | 2.62 ]

FINSKA: Ykkonen

16:00AC Kajaani - KTP -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.37 ]
16:00AC Oulu - TPS Turku -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.00 ]
16:00Jaro - Haka -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.80 ]
16:00MuSa - MyPa -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.50 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

16:00JIPPO - MP Mikkeli -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.15 ]
16:00MiPK - JaPS -:- [ 2.15 | 4.00 | 2.50 ]
16:00VJS - PEPO -:- [ 3.10 | 4.00 | 1.83 ]
16:00Viikingit - Lahden Reipas -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.25 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00Espoo - Honka Akatemia -:- [ 1.83 | 4.00 | 3.10 ]
16:00Ilves 2 - EPS -:- [ 1.75 | 4.20 | 3.30 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00KuFu-98 - VIFK -:- [ 1.36 | 4.33 | 6.50 ]

FINSKA: Liiga ženske

14:00ONS Oulu Ž - Myran Ž -:-
15:00Honka Ž - Jypk Ž -:-
15:00TiPS Ž - KuPS Ž -:-
17:00Aland Utd Ž - Ilves Ž -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina A

18:00Athletico M. - Pontarlier -:-
18:00Frejus - Marseille Endoume -:-
18:00Grasse - Hyeres -:-
18:00Lyon II - Jura Sud-Lava -:-
18:00Marseille II - Nice II -:-
18:00Martigues - Annecy -:-
18:00Saint Priest - Monaco II -:-
18:00Toulon - Monts -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina B

18:00Bergerac - Nimes II -:-
18:00Bordeaux II - Moulins-Yzeure -:-
18:00Colomiers - Romorantin -:-
18:00Le Puy - Blois -:-
18:00Les Herbiers - Stade Bordelais -:-
18:00Saint-Pryve - Trelissac -:-
18:00Sete - Andrezieux -:-
18:00St Etienne II - Stade Montois -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina C

18:00Boulogne - Oissel -:-
18:00Chartres - Vitre -:-
18:00Furiani Agliani - Granville -:-
18:00Nantes II - Mantes -:-
18:00Poissy - Lorient II -:-
18:00Saint-Malo - Le Havre II -:-
18:00Stade Briochin - Paris SG II -:-
18:00Vannes - Bastia-Borgo -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina D

18:00Feignies-Aulnoye - Schiltigheim -:-
18:00Fleury-Merogis - Arras -:-
18:00Haguenau - Bobigny -:-
18:00IC Croix - Reims II -:-
18:00Lens II - Sainte-Genevieve -:-
18:00Lille II - Creteil -:-
18:00Lusitanos - Epinal -:-
18:00Sedan - Belfort -:-

HONGKONG: FA pokal

55'Kitchee - Southern District 0:0

HRVAŠKA: 1. HNL

20:00Slaven B. - Rijeka -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.62 ]

HRVAŠKA: 2. HNL

17:30Bijelo Brdo - Kustošija -:-
17:30H. Dragovoljac - Osijek 2 -:-
17:30Lučko - Hajduk Split 2 -:-
17:30Međimurje - Zadar -:-
17:30Sesvete - Varaždin -:-
17:30Solin - Dugopolje -:-
17:30Šibenik - Dinamo Zagreb 2 -:-

INDONEZIJA: Liga 1

15:30PSS Sleman - Semen Padang -:-

IRAK: Superliga

15:00Al Simawa - Al Zawraa -:-

IRSKA: Divizija 1

20:30Longford - Athlone -:- [ 1.36 | 4.50 | 7.00 ]

IRSKA: Pokal FAI

20:00St. Michael's - Sheriff YC -:-

ISLANDIJA: Pepsideild liga

18:00HK Kopavogur - Grindavik -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]
18:30Akureyri - Vestmannaeyjar -:- [ 1.44 | 4.20 | 7.50 ]
20:00Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.90 ]

ISLANDIJA: Inkasso-deildin

18:00Magni - Fram -:-

ISLANDIJA: Divizija 2

16:00Kari - Fjardabyggd -:-
16:00Vestri - Vogar -:-
16:30Husavik - IR Reykjavik -:-

ITALIJA: Serie A

18:00Frosinone - Chievo -:- [ 2.20 | 3.80 | 3.00 ]
20:30Bologna - Napoli -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.83 ]

ITALIJA: Serie C - Nazadovanje

14:30Cuneo - Lucchese -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.60 ]
18:00Bisceglie - Paganese -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.33 ]

ITALIJA: Serie B - Play-off

21:00Benevento - Cittadella -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]

ITALIJA: Super Pokal (Serie C)

18:00Pordenone - Juve Stabia -:-

ITALIJA: Primavera 1

15'Inter U19 - Palermo U19 0:0
13:00Juventus U19 - Napoli U19 -:-
15:00Cagliari U19 - Torino U19 -:-
15:00Empoli U19 - Atalanta U19 -:-
15:00Fiorentina U19 - Milan U19 -:-
15:00Sampdoria U19 - Chievo U19 -:-
15:00Sassuolo U19 - Genoa U19 -:-
15:00Udinese U19 - AS Roma U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Ligaški play-off

19:00Bnei Yehuda - Hapoel Hadera -:- [ 1.61 | 3.80 | 4.33 ]
19:00Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.50 ]
19:00M. Netanya - Maccabi Haifa -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.37 ]

JAPONSKA: J-Liga

07:00Sapporo - G-Osaka 0:0 [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
07:00Shimizu - Sendai 4:3 [ 2.15 | 3.25 | 3.40 ]
08:00C-Osaka - Tokyo 1:0 [ 3.00 | 2.90 | 2.60 ]

JAPONSKA: J-Liga Divizija 2

07:00Kyoto - Renofa Yamaguchi 2:0 [ 1.95 | 3.40 | 4.00 ]
07:00V-Varen Nagasaki - Tokushima 1:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.75 ]
08:00Verdy - Chiba 1:1 [ 2.87 | 3.20 | 2.50 ]
09:00Kofu - Yokohama FC 2:1 [ 1.80 | 3.50 | 4.50 ]
55'Ehime - Mito 0:1 [ 3.75 | 2.90 | 2.20 ]
12:30Ryukyu - Albirex Niigata -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.30 ]

JUŽNA KOREJA: K League 1

56'Pohang - Seoul 0:0 [ 2.90 | 3.25 | 2.45 ]
12:00Gangwon - Jeju Utd -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
12:00Seongnam - Ulsan Hyundai -:- [ 3.75 | 3.20 | 2.05 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

57'Suwon City - Daejeon 1:0 [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]
12:00Anyang - Seoul E. -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga - Skupina za obstanek

15:00Tshakhuma - Royal Eagles -:- [ 2.40 | 2.87 | 2.87 ]

KAMBODŽA: C-liga

10:30Angkor Tiger FC - Police Commissary -:-
10:30Boeung Ket - Asia Euro United -:-
13:00National Defense - Visakha -:-

KAMERUN: Elite One - Ligaški play-off

17:00UMS de Loum - Feutcheu -:-

KANADA: Kanadska Premier liga

22:00York 9 - Forge -:-
00:30Cavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

00:00Vorkuta - Kingsman -:-
00:30Hamilton City - Waterloo -:-

KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo - Play-off

19:00Mindelense - Onze Estrelas -:-
19:00Oasis - Ultramarina -:-

KENIJA: Premier liga

12:00Sony Sugar - Nzoia Sugar -:-
14:00Chemelil - Mathare Utd. -:-
14:00Rangers - Gor Mahia -:-

KIRGIZISTAN: Premier liga

12:00FK Kara Balta - Alay Osh -:-
14:00Akademia-Lider - Dordoi Biškek -:-

KITAJSKA: Superliga

84'Beijing Renhe - Tianjin Teda 2:1 [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]
13:35Hebei Yilinshanzhuang - Jiangsu Suning -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.20 ]
13:35Wuhan Zall - Tianjin Quanjian -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.75 ]

KITAJSKA: Liga Jia

85'Heilongjiang Lava - Liaoning 2:0 [ 1.90 | 3.40 | 3.60 ]
13:30Beijing EG - Zhejiang Greentown -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.10 ]
13:30Guangdong Tigers - Shijiazhuang -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.87 ]
13:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan -:- [ 1.45 | 4.20 | 6.50 ]
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.80 ]
13:35Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]

KITAJSKA: Yi liga

09:00Guangxi Baoyun - Fujian Tianxin -:-
09:00Jiangxi Liansheng - Hangzhou Wuyue -:-
09:00Notranja Mongolija - Jiangsu Yancheng -:-
09:00Qingdao Jonoon - Yanbian Beiguo -:-
09:00Shanxi Xindu - Qingdao Red Lions -:-
09:00Shenzhen Pengcheng - Chengdu Qianbao -:-
09:00Sichuan Jiuniu - Wuhan Three Towns -:-
09:00Taizhou Yuanda - Xian Daxing Chongde -:-
09:00Yinchuan Helanshan - Hebei Elite -:-
09:30Jilin Baijia - Zibo Sunday -:-
10:00Shenyang Urban FC - Dalian Chanjoy -:-
10:30Hubei Chufeng Heli - Nanjing Shaye -:-
13:30Suzhou Dongwu - Yunnan Kunlu -:-
13:30Zhejiang Yiteng - Lhasa Chengtou -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura - štirikrožno

00:00Millonarios - Deportivo Pasto -:- [ 1.50 | 3.90 | 6.00 ]

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Apertura - štirikrožno

22:30Cortulua - Barranquilla -:-
22:30Real Cartagena - Leones -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

15:00Spartaks - Metta/LU -:- [ 1.72 | 3.75 | 4.00 ]

LATVIJA: 1. liga

14:00Auda Riga - Rezekne -:-
15:00FK Smiltene - New Project -:-
16:00Tukums 2000 - Alberts -:-
17:00Riga/Staicele - Balvu -:-

LATVIJA: Latvijski pokal

13:00Riga United - Karosta -:-
16:00Ldz Cargo - Monarhs -:-
16:00Talsu/Laidze - Aliance -:-

LITVA: Pokal Litve

16:00Tera Vilnius - Banga Gargzdai -:-
18:00FSK Radviliskis - Stumbras -:-
18:00Navigatoriai Vilnius - Dziugas Telsiai -:-

MADŽARSKA: Madžarski pokal

19:30Honved - MOL Vidi -:- [ 4.00 | 3.30 | 1.83 ]

MADŽARSKA: NB I ženske - Play-off

17:00Diosgyor Ž - Haladas Ž -:-

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaBlue Eagles - Big Bullets -:-

MALEZIJA: Superliga

16:00PKNS FC - Petaling Jaya CFC -:-
16:00PreloženaPahang - Felda United -:-
16:00Perak - Melaka United -:-

MALEZIJA: Premier League

16:00Penang - Sabah -:-
16:00Sarawak - Johor DT II -:-
16:00Terengganu 2 - Kelantan -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Zimbru -:-
16:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni -:-

MOLDAVIJA: Pokal Moldavije

16:00Edinet - Floresti -:-
16:00FCM Ungheni - Singerei -:-
16:00Maiak Chirsova - Olimp Comrat -:-
16:00Slobozia - Sireti -:-
16:00Speranta Drochia - Iskra Ribnita -:-
16:00Tighina - Real Succes -:-
16:00Trestieni - Sucleia -:-

NAMIBIJA: MTC Premiership

15:00Orlando Pirates - Young Brazilians -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

14:00Lohfelden - Ginsheim -:-
15:00Eddersheim - Viktoria Griesheim -:-
15:00Ederbergland - Hadamar -:-
15:00Flieden - Kassel -:-
15:00Friedberg - Baunatal -:-
15:00Giessen - Alzenau -:-
15:00Hunfelder - Bad Vilbel -:-
15:00Neu-Isenburg - Waldgirmes -:-

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Pforzheim - Reutlingen -:-
14:30Neckarsulmer - Nottingen -:-

NEMČIJA: Pokal DFB

20:00RB Leipzig - Bayern -:- [ 5.75 | 4.20 | 1.53 ]

NIGERIJA: Pokal Aiteo

15:00Crown FC - Bayelsa -:-
17:00Adamawa - Bukola Babes -:-
17:00Amanda - Calabar Rovers -:-
17:00De-Leo - EFCC -:-
17:00Ekiti United - Ebonyi -:-
17:00Osun - Shooting Stars -:-
17:00Yobe Desert Feeders - Smart City -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Za obstanek

18:30Waalwijk - G.A. Eagles -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.60 ]
20:45Sparta Rotterdam - De Graafschap -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.33 ]

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

13:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-
15:30Excelsior Maassluis - Jong Vitesse -:-
15:30GVVV - Rijnsburgse Boys -:-
15:30HFC - Katwijk -:-
15:30HHC - Spakenburg -:-
15:30IJsselmeervogels - AFC -:-
15:30Jong Almere City - Barendrecht -:-
15:30SVV Scheveningen - Kozakken Boys -:-
15:30VVSB - Lienden -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

12:30Ajax (Am) - VVOG -:-
14:30ASWH - SJC Noordwijk -:-
14:30Achilles 29 - ODIN '59 -:-
14:30De Dijk - VV DOVO -:-
14:30Ermelo - Jong Groningen -:-
14:30Harkemase Boys - Hoek -:-
14:30Noordwijk - Eemdijk -:-
14:30Quick Boys - ONS Sneek -:-
14:30Stedoco - Lisse -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Valerenga - Lillestrom -:- [ 1.45 | 4.33 | 6.00 ]

NORVEŠKA: OBOS liga

15:30Tromsdalen - KFUM Oslo -:- [ 3.75 | 3.50 | 1.90 ]
15:30Ullensaker/Kisa - Ham-Kam -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

15:00Brattvag - Fredrikstad -:- [ 3.10 | 3.75 | 1.90 ]
16:00Byasen - Nardo -:- [ 2.60 | 3.60 | 2.20 ]

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

15:00Elverum - Odds 2 -:- [ 1.80 | 5.25 | 2.90 ]
15:00Oppsal - Sotra -:- [ 2.25 | 3.75 | 2.70 ]
16:00Asker - Baerum Sportsklubb -:- [ 2.10 | 3.75 | 2.87 ]

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

15:30Aalesund 2 - Eidsvold -:-
16:00Nordstrand - Rommen SK -:-
16:00Spjelkavik - Traeff -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

16:00Follo - Orn-Horten -:-
16:00Frigg - Grei -:-
16:00Ready - Halsen -:-
17:00Norild - Lyn -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

14:00Brodd - Viking 2 -:-
16:00Donn - Pors Grenland -:-
16:00Flekkeroy - Flint -:-
16:00Vindbjart - Mandalskameratene -:-
13:00Djerv 1919 - Vestfossen -:-
15:00Fjora - Bergen Nord -:-
15:00OS - Sogndal 2 -:-
15:00Vard Haugesund - Lysekloster -:-
16:00Stord - Fyllingsdalen -:-
14:00Ranheim 2 - Gjovik-Lyn -:-
14:00Tiller - Verdal -:-
15:00Steinkjer - Brumunddal -:-
16:00Nybergsund - Kolstad -:-
16:00Orkla - Strindheim -:-
16:00Raufoss 2 - Melhus -:-
13:00Melbo - Floya -:-
13:30Junkeren - Leknes -:-
16:00Tromso 2 - Harstad -:-

PANAMA: LPF - Clausura – play-off

03:00Arabe Unido - Independiente 2:211m

PERU: Liga 1 - Apertura

03:00Cesar Vallejo - Carlos Mannucci 1:0 [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]
18:15Sporting Cristal - Melgar -:- [ 1.61 | 3.80 | 4.33 ]
22:30Ayacucho - Universitario Lima -:- [ 1.72 | 3.75 | 3.75 ]
00:45AD Cantolao - U. San Martin -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.50 ]

PERU: Liga 2

20:15Alianza Atl. - Los Caimanes -:-
20:15Juan Aurich - Sport Victoria -:-
22:30Deportivo Coopsol - Sport Loreto -:-

POLJSKA: III. Liga - skupina I

11:00Legia II - Legionowo -:-
17:00Biala Piska - Bron Radom -:-
17:00Huragan Morag - Skierniewice -:-
17:00LKS Lomza - W. Mazowieckie -:-
17:00Mazur Elk - Ursus Varšava -:-
17:00Zambrow - Pelikan -:-
18:00Ostroda - Polonia W. -:-
19:00Sulejowek - T. Mazowiecki -:-

POLJSKA: III Liga - skupina II

15:00Stezyca - KP Starogard Gdanski -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Kleczew -:-
17:00Gornik Konin - Gwardia Koszalin -:-
17:00Jarocin - Koszalin -:-
17:00Swit Skolwin - Lech 2 -:-
17:00Wierzyca - Sroda -:-
18:00Wda Swiecie - KKS Kalisz 0:3

POLJSKA: III Liga - skupina III

11:00Zaglebie 2 - Warta Gorzow -:-
15:00Legnica 2 - Foto-Higiena Gac -:-
15:00Stilon Gorzow - Gornik Z. 2 -:-
17:00Brzeg - Piast Zmigrod -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala -:-
17:00Kluczbork - Pniowek Pawlowice -:-
17:00Lechia Dzierzoniow - Polkowice -:-
17:00Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionkow -:-
17:00Sleza Wroclaw - LZS Agroplon Gluszyna -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

17:00Biala Podlaska - Spartakus Daleszyce -:-
17:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
17:00Lublin - NKP Podhale Nowy Targ -:-
17:00Sandomierz - S. Rzeszow -:-
17:00Stal Krasnik - Wolka Pelkinska -:-

POLJSKA: Centralna mladinska liga

13:15Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
13:30Jagiellonia U18 - Motor Lublin U18 -:-
14:30Belchatow U18 - Escola Warszawa U18 -:-
15:30Arka U18 - Wisla U18 -:-
17:00Torun U18 - Legia U18 -:-

POLJSKA: Ekstraliga ženske - Ligaški play-off

12:00UKS SMS Lodz Ž - Gornik Leczna Ž -:-
13:00Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž -:-

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal - Play-off

16:00Fafe - SC Praiense -:-
18:00Casa Pia - Sp. Espinho -:-
18:00Lusitania - Leiria -:-
18:00Vilafranquense - Vizela -:-

PORTUGALSKA: Pokal Portugalske

18:15Sporting - Porto -:- [ 3.50 | 3.10 | 2.20 ]

ROMUNIJA: Liga 2

57'Braila - Farul Constanta 0:1
59'Metaloglobus - Energeticianul 1:0 [ 2.75 | 4.00 | 2.10 ]
58'Pandurii - Politehnica Timisoara 1:0 [ 1.57 | 3.75 | 5.25 ]
58'Poli Timisoara - Mioveni 1:3 [ 4.50 | 3.60 | 1.65 ]
60'Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 1:0 [ 2.20 | 3.30 | 3.00 ]
56'Sportul Snagov - Aerostar 1:0
15'Balotesti - U. Cluj 0:0 [ 15.00 | 6.00 | 1.12 ]
13:00Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea -:- [ 1.16 | 5.75 | 11.00 ]

ROMUNIJA: Pokal Romunije

19:00Astra - FC Viitorul -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.00 ]

RUANDA: Nacionalna nogometna liga

15:30APR - Espoir -:-
15:30Kiyovu - Amagaju -:-
15:30Marines - Sunrise -:-

RUSIJA: FNL

12:00Sibir - FK Krasnodar rezerve 2 -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.20 ]
14:00Armavir - SKA Habarovsk -:- [ 2.50 | 2.87 | 2.75 ]
14:00Baltika - Tjumen -:- [ 1.25 | 5.25 | 10.00 ]
14:00Fakel Voronež - Tomsk -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.50 ]
14:00Himki - Luč -:- [ 1.70 | 3.30 | 5.00 ]
14:00Nižni Novgorod - Mordovia Saransk -:- [ 1.20 | 5.50 | 12.00 ]
14:00Rotor Volgograd - Čertanovo M. -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.60 ]
14:00Spartak Moskva 2 - Soči -:- [ 3.40 | 3.60 | 1.85 ]
14:00Tambov - Zenit 2 -:- [ 1.16 | 6.50 | 12.00 ]
14:00Šinik Jaroslavl - Avangard Kursk -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.60 ]

RUSIJA: PFL - vzhod

59'Zenit Irkutsk - Irtiš Omsk 1:2
15'Čita - Dinamo Barnaul 0:0

RUSIJA: PFL - zahod

15:00Luki-Energija - Murom -:-

RUSIJA: Mladinska liga

57'Krasnodar U21 - Kazan U21 3:0
15'Dinamo Moskva U21 - Arsenal Tula U21 0:0
15'Lokomotiva Moskva U21 - Ufa U21 1:0
15'Zenit Petersburg U21 - Jenisej U21 0:0
12:00FK Orenburg U21 - Spartak Moskva U21 -:-
13:00CSKA Moskva U21 - Krilja Sovjetov Samara U21 -:-
14:00Ahmat Grozni U21 - FK Rostov U21 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off

20:45La Fiorita - Tre Penne -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Divizija 1

16:30Borec - FK Tikveš Kavadarci -:-
16:30Gench Kalemler - Pelister -:-
16:30Goblen - KF Gostivar -:-
16:30Korab - FK Skopje -:-
16:30Negotino - Kit Go Pehčevo -:-
16:30Partizan Obršani - Bregalnica -:-
16:30Plačkovica - Kožuv Gevgelija -:-
16:30Struga Trim & Lum - Labuništa -:-
16:30Vellazerimi - Teteks -:-

SIERRA LEONE: Premier liga

18:30Bo Rangers - Ports Authority -:-
18:30Mighty Blackpool - Kamboi Eagles -:-

SINGAPUR: Premier liga

14:30Tampines - Geylang -:- [ 1.36 | 4.50 | 6.50 ]
14:30Warriors - Hougang -:- [ 4.20 | 4.00 | 1.61 ]

SIRIJA: Pokal Sirije

21:00Al Karamah - Tishreen -:-

SLOVAŠKA: 2. liga

17:00Komarno - Trebišov -:-
17:00Lipany - Inter Bratislava -:-
17:00Lok. Košice - Bardejov -:-
17:00Poprad - Petržalka -:-
17:00Samorin - Pohronie -:-
17:00Tatran - Banska Bystrica -:-
17:00Žilina B - L. Mikulaš -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- zahod

17:00FK Nove Zamky - Spartak Trnava B -:-
17:00Kalna n. Hronom - Gabčikovo -:-
17:00Nove Mesto - FC Zlate Moravce B -:-
17:00Puchov - TJ Družstevnik Velke Ludince -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- vzhod

17:00Giraltovce - Gelnica -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Sredina

17:00MSK Martin - TJ Sklotatran Poltar -:-
17:00Novohrad Lucenec - FK Čadca -:-
17:00Žarnovica - L. Hradok -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Bratislava

17:00Bahon - Lozorno -:-
17:00D. Lužna - Rača -:-
17:00Devinska N. Ves - Rohožnik -:-
17:00Ivanka pri Dunaji - Slovan Most -:-
17:00Rusovce - Rovinka -:-
17:00Slovan Bratislava B - Pezinok -:-
17:00Vajnory - Malacky -:-

SLOVENIJA: Prva liga

15:45Domžale - Maribor -:- [ 3.40 | 3.50 | 1.95 ]
17:55Aluminij - Olimpija -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.72 ]
17:55Krško - ND Gorica -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.30 ]
17:55Mura - Celje -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.80 ]
17:55Rudar - Triglav -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.00 ]

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Bilje - Brda -:-

SVET: Klubske prijateljske

02:00Forward Madison (Usa) - Hertha Berlin (Ger) 0:4
21:00Buffalo (Usa) - St. Pauli (Ger) -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.33 ]

SVET: U20 Svetovno prvenstvo

15:30Portugalska U20 - Južna Koreja U20 -:- [ 1.33 | 4.75 | 7.50 ]
18:00Francija U20 - Savdska Arabija U20 -:- [ 1.20 | 6.00 | 11.00 ]
18:00Panama U20 - Mali U20 -:- [ 7.00 | 3.80 | 1.53 ]
20:30Argentina U20 - Južna Afrika U20 -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.00 ]

SVET: Mednarodne prijateljske ženske

14:00Anglija Ž - Danska Ž -:- [ 1.22 | 6.00 | 9.00 ]
16:00Francija Ž - Tajska Ž -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:30Kuktosh - Istaravshan -:-
14:30Panjsher - Khatlon -:-

TAJSKA: Tajska Premier liga

12:45Nakhon Ratchasima - Port MTI FC -:-
13:00Trat FC - Chiangrai United -:-
14:00Chiangmai FC - Prachuap -:-
14:00Sukhothai - Chainat -:-
15:00Suphanburi - PTT Rayong -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Simba - Biashara Mara United -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:45Energetik - Ahal -:-
14:45Sagadam - Altyn Asyr -:-
15:30Kopetdag Asgabat - Balkan -:-

TURČIJA: Super Lig

18:00Konyaspor - Akhisarspor -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]

UKRAJINA: Premier liga - Skupina za obstanek

16:00Desna - Arsenal Kijev -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]
16:00Karpati - Olimpik Doneck -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
16:00Vorskla - Černomorec Odesa -:- [ 2.30 | 3.00 | 2.87 ]

UKRAJINA: Perša Liga

13:00Mikolaiv - Dnipro-1 -:-
16:00Hirnik-Sport - Volin Lutsk -:-
16:00Kolos Kovaljovka - Obolon Brovar Kyjev -:-
16:00Kramatorsk - Metalist 1925 Harkiv -:-
16:00Ruh Viniki - Šumi -:-
16:30Zirka - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAJINA: Druha liga

16:00Hmelnicki - Niva -:-
16:00Hornostajivka - Nikopol -:-
16:00Kaluš - Bukovina -:-
16:00Kijev-Svjatošin - Žitomir -:-
16:00Mikolaiv 2 - Hirnik Krivji Rih -:-
16:00Niva Ternopil - Minaj -:-
16:00Nova Kahovka - Kristal -:-
16:00Real Pharma - Kremin -:-
16:00Tavrija - MFC Metalurh -:-
16:00Veres Rivne - Čerkaščina-Ak. -:-

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

15'Zorja U21 - Oleksandrija U21 0:0
12:00Šahtar U21 - Vorskla U21 -:-
13:00Dinamo Kijev U21 - Arsenal Kijev U21 -:-

UKRAJINA: Mladinska liga - Skupina poražencev

15'Desna U21 - Mariupol U21 1:0
15'Karpati U21 - Lviv U21 1:0
11:00Olimpik Doneck U21 - Černomorec U21 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

20:00Defensor Sp. - Fenix -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.20 ]
20:00Juventud - River Plate -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.20 ]
20:00Rampla Juniors - Nacional -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.80 ]

UZBEKISTAN: Superliga

14:45Dinamo Samarkand - Qizilqum -:-
14:45Termez Surkhon - Kokand 1912 -:-
15:50Navbahor Namangan - Andijon -:-
16:00Met. Bekobod - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura – play-off

00:00Zamora - Mineros 2:1
22:00Zulia - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura – play-off

21:30Real Frontera - Gran V. -:-
21:30Yaracuy - Universidad Central -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Gia Lai -:-
12:00Khanh Hoa - BHTS Quang Nam -:-
14:00Hošiminh - Song Lam Nghe An -:-

ZDA: MLS

01:00Orlando City - Los Angeles Galaxy 0:1 [ 1.66 | 4.33 | 4.33 ]
03:00Salt Lake - Atlanta United 2:1 [ 2.40 | 3.40 | 2.80 ]
04:30Los Angeles FC - Montreal Impact 4:2 [ 1.36 | 5.00 | 7.50 ]
21:30Chicago Fire - New York City -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.80 ]

ZDA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - North Carolina 1:2

ZDA: USL League Two

01:00North Carolina II - Tobacco Road 2:0
01:30Kaw Valley - Thunder Bay Chill -:-
01:30Peachtree City MOBA - Tormenta II 0:4
01:30Western Mass Pioneers - Portland Phoenix 1:0
02:30Menace - WSA Winnipeg 5:0
03:00Calgary-Foothills - TSS Rovers 3:2
03:15Albion Hurricanes - Houston FC 0:0
04:00Breakers FC - Golden State Force 2:1
04:00Portland U23 - Seattle U23 0:4

ZDA: NWSL ženske

00:00Sky Blue Ž - Portland Thorns Ž -:-

ZAMBIJA: Superliga

15:00Kabwe - Red Arrows -:-
15:00Mufulira - Green Buffaloes FC -:-
15:00Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos -:-
15:00Zanaco - Prison Leopards -:-
15:00Zesco Utd - Kitwe United -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga

20:00Al-Ahli Dubai - Al Ahli Fujairah -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.40 ]
20:00Dibba Al Fujairah - Bani Yas -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.50 ]
20:00Emirates Club - Al Sharjah -:- [ 2.20 | 4.00 | 2.45 ]

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00Chicken Inn - Black Rhinos -:-
15:00Herentals - Chapungu Utd -:-
15:00Yadah - Platinum -:-
15:00ZPC Kariba - Manica -:-

ČEŠKA: 1. liga - Skupina za obstanek

17:00Bohemians 1905 - Opava -:- [ 1.44 | 4.00 | 8.00 ]
17:00Pribram - Dukla Praga -:- [ 1.40 | 4.00 | 9.00 ]
17:00Slovacko - Karvina -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.50 ]

ČEŠKA: Divizija 2

15:00Chrudim - Žižkov -:- [ 4.75 | 5.00 | 1.44 ]
15:00Hradec Kralove - Mas Taborsko -:- [ 2.00 | 4.20 | 2.62 ]
15:00Jihlava - Brno -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.10 ]
15:00Sokolov - Usti n. L. -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.55 ]
15:00Trinec - Česke Budejovice -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.40 ]
15:00Varnsdorf - Znojmo -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.10 ]
15:00Vitkovice - Pardubice -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.10 ]
15:00Vlašim - Prostejov -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.20 ]

ČEŠKA: CFL

PolčasPisek - Živanice 1:0
PolčasPrevyšov - Vltavin 0:2
PolčasVyšehrad - Usti nad Orlici 1:0
17:00Dobrovice - Domažlice -:-
17:00Velvary - Benešov -:-

ČEŠKA: MSFL

PolčasČSK Uhersky Brod - Hodonin 0:1
17:00Frydek-Mistek - Petrkovice -:-
17:00Valašske Meziriči - Lisen -:-

ČEŠKA: Divizija A

PolčasPreštice - Mas Taborsko B 2:0
15:00Viktoria Marianske Lazne - Horovicko -:-
17:00Dobriš - Sobeslav -:-
17:00SK Doubravka - TJ Klatovy -:-
17:00Tachov - Beroun -:-

ČEŠKA: Divizija B

PolčasChomutov - Libiš 1:1
Čakajoč
posodobitev
Motorlet Praga - Kladno 0:0
PolčasNeratovice - Mostecky FK 1:1
PolčasTatran Rakovnik - Hostoun 0:0
Čakajoč
posodobitev
Zbuzany - Ostra 0:0
17:00Sous - FK Ostrov -:-

ČEŠKA: Divizija C

Čakajoč
posodobitev
Mseno - FK Turnov 0:0
45'Prepere - Časlav 1:0
17:00Nachod - ŠK Česky Brod -:-
17:00Trutnov - Horky nad Jizerou -:-

ČEŠKA: Divizija D

PolčasŽdar nad Sazavou - Slovan Rosice 0:1
17:00Breclav - FK Blansko -:-
17:00Bzenec - Tasovice -:-

ČEŠKA: Divizija E

45'Opava B - Slavičin 0:1
15:00Usti - Havirov -:-
17:00HFK Olomouc - Detmarovice -:-
17:00Novy Jičin - SK Hranice -:-
17:00Všetin - Bohumin -:-

ČEŠKA: Pražsky prebor

PolčasUjezd Prague - Tempo Praga 1:2
45'Dukla JM - Podoli 0:1
45'Hostivar - Kralovice 1:0
45'Vršovice - Predni Kopanina 1:2

ČEŠKA: Stredočesky KP

PolčasKutna Hora - Nespeky 0:1
PolčasVelim - Hrebec 0:0
17:00Bohemia Podebrady - Tuchlovice -:-
17:00Nove Strašeci - Banik Libusin -:-
17:00Porici n. S. - Hvozdnice -:-
17:00Slany - Spartak Pribram -:-

ČEŠKA: Jihočesky KP

17:00Blatna - Katovice -:-
17:00Dražice - Jankov -:-
17:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-
17:00SK Rudolfov - Osek -:-
17:00Sokol Lom - Česky Krumlov -:-
17:00Želeč - Malše Roudne -:-

ČEŠKA: Plzensky KP

PolčasPetrin Plzen - Sokol Lhota 1:0
17:00Chotikov - Nyrsko -:-
17:00Horni Briza - Rapid Plzen -:-
17:00Stribro - Bolevec -:-
17:00Vejprnice - Myto -:-

ČEŠKA: Karlovarsky KP

15:00Lomnice - SK Touzim -:-
16:00Frantiskovy Lazne - Citice -:-
17:00Chodov - Slavkov -:-
17:00Kralovske Poriči - Zlutice -:-
19:00Cheb - Nejdek -:-

ČEŠKA: Ustecky KP

PolčasKadan - Zatec 1:0
45'Horni Jiretin - Šteti 0:0
14:00Srbice - Brna -:-
14:30Lovosice - Modlany -:-
17:00FK Jilove - Louny -:-
17:00Krupka - Perstejn -:-

ČEŠKA: Liberecky KP - Skupina za napredovanje

17:00Doksy - Skalice -:-

ČEŠKA: Liberecky KP - Skupina za obstanek

45'Frydlant - Rovensko p. Tr. 1:2
17:00Bily Kostel nad Nisou - Chrastava -:-
17:00Sedmihorky - Hradek nad Nisou -:-

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

PolčasSlavia Hradec - Vrchlabi 2:0
17:00Chlumec nad Cidlinou - Trebes -:-
17:00Libcany - Kostelec n. O. -:-

ČEŠKA: Pardubicky KP

17:00Moravany - Hermanuv Mestec -:-
17:00Moravska Trebova - Lanskroun -:-
17:00SK Holice - Žamberk -:-
17:00Tremosnice - Hlinsko -:-

ČEŠKA: Vysočina KP

14:00Velke Mezirici B - Žirovnice -:-
16:30Chotebor - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Trebič - Okrišky -:-

ČEŠKA: Jihomoravsky KP

16:30Tisnov - Brno Bohunice -:-
17:00Kurim - Sparta Brno -:-
17:00Moravsky Krumlov - SK Krumvir -:-
17:00Mutenice - Rousinov -:-
17:00Svratka Brno - Moravska Slavia -:-
17:00Vojkovice - Start Brno -:-

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00PreklicanaLitovel - Hnevotin -:-
17:00Zelatovice - Mohelnice -:-
17:00Šternberk - Sokol Opatovice -:-

ČEŠKA: Zlinsky KP

17:00FC Provodov - Morkovice -:-
17:00FC Velke Karlovice - Brumov -:-
17:00Holešov - Boršice -:-
17:00Nevsova - Hluk -:-
17:00Skastice - Bystrice pod Hostynem -:-

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

17:00Bilovec - Brusperk -:-
17:00Haj ve Slezsku - Dolni Datyne -:-
17:00Petrovice - Frenštat p. R. -:-
17:00Stara Bela - Bridlična -:-
17:00Čeladna - Polanka -:-
17:00Česky Tešin - Krnov -:-
17:00Šenov - Hlubina -:-

ČEŠKA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

13:30Plzen U21 - Sigma Olomouc U21 -:-

ČEŠKA: U19 League

15'Hradec Kralove U19 - Pribram U19 0:1
15'Mlada Boleslav U19 - Pardubice U19 0:0
13:00Karvina U19 - Jihlava U19 -:-
13:00Slovacko U19 - Dukla Praga U19 -:-
14:00Česke Budejovice U19 - Zlin U19 -:-

ČEŠKA: Pokal Češke ženske

15:00Sparta Praga Ž - Slavia Praga Ž -:-

ČILE: Primera Division

00:00Cobresal - Coquimbo 4:1 [ 2.80 | 3.40 | 2.25 ]
02:30Everton - Huachipato 0:0 [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
20:45Antofagasta - U. Calera -:- [ 2.37 | 3.30 | 2.70 ]

ČILE: Primera B

22:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
23:00Cobreloa - Magallanes -:-
00:00La Serena - Rangers -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

17:30Budućnost - Sutjeska -:-
17:30Grbalj - Mornar -:-
17:30Iskra - Rudar -:-
17:30OFK Titograd - OFK Petrovac -:-
17:30Zeta - Lovćen -:-

ČRNA GORA: Divizija 2

17:30Berane - Dečić -:-
17:30Bokelj - Kom Podgorica -:-
17:30Igalo - Jezero -:-
17:30Jedinstvo - Otrant -:-
17:30Mladost Lješkopolje - Arsenal Tivat -:-

ŠKOTSKA: Pokal Škotske

16:00Hearts - Celtic -:- [ 8.00 | 5.25 | 1.33 ]

ŠPANIJA: LaLiga2

16:00Rayo Majadahonda - Cordoba -:- [ 1.22 | 5.25 | 11.00 ]
18:00Gijon - Albacete -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
18:00Osasuna - Las Palmas -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.60 ]

ŠPANIJA: Segunda Division B Poraženci play off

18:00Real Madrid B - Cartagena -:- [ 2.35 | 3.20 | 2.80 ]
19:00Badajoz - UD Logrones -:- [ 2.37 | 3.00 | 2.90 ]

ŠPANIJA: Tercera Division - končnica

18:00Llagostera - Portugalete -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - končnica za napredovanje

17:30EDMF Churra - G. Segoviana -:-
18:00Cayon - SD Logrones -:-
18:00Numancia B - Laredo -:-
18:00Prat - Ceuta -:-
18:00San Ignacio - Marino de Luanco -:-
20:00Moralo - Horta -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

21:00Barcelona - Valencia -:- [ 1.61 | 4.20 | 5.25 ]

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Hacken - Göteborg -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]
16:00Malmo FF - AFC Eskilstuna -:- [ 1.33 | 5.00 | 9.00 ]
18:00Helsingborg - Falkenbergs -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.50 ]

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Halmstad - Degerfors -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
16:00IK Frej - Varbergs -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.75 ]
16:00Syrianska FC - Brommapojkarna -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.30 ]
18:00Jonkopings - Brage -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.75 ]

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

14:00Team TG FF - Karlslunds -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.87 ]
16:00Bodens - Carlstad Utd -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.33 ]
16:00Karlstad - Gefle -:- [ 1.57 | 3.80 | 5.00 ]
16:00Sollentuna - Forward -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.20 ]
16:00Sylvia - Akropolis -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.61 ]

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

13:00Lindome - Eskilsminne -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.00 ]
15:00Oskarshamns - Lunds -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.20 ]
16:00Assyriska IK - Ljungskile -:- [ 3.60 | 3.80 | 1.80 ]
16:00Atvidabergs - Tvaakers -:- [ 2.10 | 3.80 | 2.80 ]
16:00Kristianstads - Värnamo -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.65 ]
16:00Utsiktens - Oddevold -:- [ 1.90 | 4.00 | 3.10 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

14:00Anundsjo - Skelleftea -:- [ 6.00 | 6.00 | 1.28 ]
14:00Gottne IF - Friska Viljor -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.40 ]
14:00IFK Umea - Pitea -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.44 ]
14:00Ytterhogdals - Timra -:- [ 1.44 | 4.75 | 4.75 ]
16:00Sandviks - IFK Lulea -:- [ 6.50 | 5.50 | 1.28 ]
16:00Taftea IK - IFK Ostersund -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.57 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Kungsangens -:- [ 1.33 | 5.00 | 6.00 ]
14:00Skiljebo - Lidingo IFK -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.10 ]
16:00Hudiksvalls - IFK Stocksund -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
16:00Taby - Kvarnsvedens -:- [ 1.50 | 4.50 | 4.50 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

14:00IFK Malmo - Onsala -:- [ 2.05 | 4.00 | 2.62 ]
14:00Olympic - Prespa Birlik -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.00 ]
16:00Angelholms - Assyriska BK -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.25 ]
16:00Eslovs - Stafsinge -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.10 ]
16:00Vinbergs - Rosengard -:- [ 2.87 | 4.20 | 1.90 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Motala - Stockholm Internazionale -:- [ 2.00 | 3.75 | 2.87 ]
14:00Tyreso - Aspudden Tellus -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
16:00Arameisk-Syrianska - Assyriska IF -:- [ 1.83 | 3.75 | 3.30 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

13:30Savedalens - Tidaholm IFK -:- [ 1.57 | 4.20 | 4.20 ]
14:00Amal - Grebbestads -:- [ 5.50 | 4.50 | 1.40 ]
16:00Nordvarmland - Orebro Syr. -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.44 ]
16:00Uddevalla - Vargarda IK -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.20 ]

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Dalstorps -:- [ 3.30 | 3.75 | 1.83 ]
14:00Bromolla - Nässjö -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
15:00Rappe GOIF - Hassleholms IF -:- [ 1.83 | 3.80 | 3.25 ]
16:00Nosaby IF - Osterlen FF -:- [ 2.20 | 3.60 | 2.62 ]

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

13:00Borgeby Ž - AIK Ž -:-
13:00IF Brommapojkarna Ž - Moron Ž -:-
15:00Kvarnsvedens Ž - Kalmar Ž -:-
15:00Mallbackens Ž - Lidkopings FK Ž -:-
16:00Assi Ž - Umea Ž -:-

ŠVICA: Superliga

19:00Basel - Xamax -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]
19:00Lugano - Grasshoppers -:- [ 1.28 | 5.50 | 9.00 ]
19:00Sion - Thun -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.25 ]
19:00Young Boys - Luzern -:- [ 1.61 | 4.20 | 4.75 ]
19:00Zurich - St. Gallen -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]

ŠVICA: 1. Liga za napredovanje

16:00Basel II - Munsingen -:-
16:00Bruhl SG - Nyonnais -:-
16:00Cham - Zurich II -:-
16:00Koniz - Yverdon -:-
16:00La Chaux-De-Fonds - Bavois -:-
16:00Sion II - Bellinzona -:-
16:00Wohlen - Breitenrain -:-
16:00YF Juventus - Lausanne Ouchy -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

16:00Azzurri Lausanne - Vevey -:-
16:00Chenois - Thun II -:-
16:00Echallens - Lausanne II -:-
16:00Martigny-Sports - Etoile-Carouge -:-
16:00Meyrin - Lancy -:-
16:00Oberwallis Naters - Bulle -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2

16:00Biel - Solothurn -:-
16:00Buochs - Black Stars -:-
16:00Delemont - Zug -:-
16:00Grasshopper II - Bassecourt -:-
16:00Luzern II - Schotz -:-
16:00Old Boys - Langenthal -:-
16:00Zofingen - Goldau -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3

16:00Eschen - Baden -:-
16:00Gossau - United Zurich -:-
16:00Linth - Hongg -:-
16:00Mendrisio - Kosova -:-
16:00Thalwil - Red Star Zurich -:-
16:00Tuggen - Winterthur II -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - St. Gallen II -:-

ŠVICA: Nationalliga A ženske

19:00Servette Ž - Grasshoppers Ž -:-
19:00Yverdon Ž - Luzern Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način