m.FlashScore.si

OSVEŽI

Hokej » Danes » Vse tekme

AVSTRALIJA: AIHL

09:00Melbourne Ice - Perth -:-
09:00Newcastle - Melbourne Mustangs -:-
09:00Sydney Bears - Adelaide -:-

EVROPA: Višegrqadski pokal

18:00MMKS Podhale - Detva -:-

EVROPA: U20 Super Challenge - Play-off

13:00Farjestads U20 - Leksands U20 -:-
16:30Vaxjo U20 - Norveška U20 -:-

EVROPA: U20 Super Challenge - 5. - 8. mesto

12:45HC Riga - Francija U20 -:-
16:15Madžarska U20 - Avstrija U20 -:-

EVROPA: EHT Finska ž

3. tretjinaJaponska Ž - Češka Ž 5:3
12:00PreklicanaFinska Ž - Švedska Ž -:-
12:00Finska Ž - Rusija Ž -:-

KANADA: QMJHL - Predsezona

00:00Saint John - Halifax Mooseheads 2:4
01:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 5:4
01:30Chicoutimi Sagueneens - Shawinigan Cataractes 5:2
20:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts -:-
22:00Cape Breton Eagles - Moncton Wildcats -:-
22:00Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres -:-

KAZAHSTAN: Pokal Kazahstana - Play-off

3. tretjinaBeibarys Atyrau - Almati 3:0
15:00Kazzinc-Torpedo - Kulager -:-

SVET: Klubske prijateljske

07:00Sarmaty (Rus) - HK Orenburg (Rus) 4:6
OdmorTolpar (Rus) - Stalnje lisi (Rus) 3:2
2. tretjinaČerepovec (Rus) - Nižni Novgorod (Rus) 0:4
1. tretjinaDizelist (Rus) - Reaktor (Rus) 0:2
1. tretjinaSpišska Nova Ves (Svk) - Zaglebie (Pol) 0:0
12:00Cheboksary (Rus) - Čajka (Rus) -:-
12:00Dinamo Riga (Lat) - Dinamo Minsk (Blr) -:-
12:00Penza (Rus) - CSK VVS (Rus) -:-
12:40Atlanti (Rus) - Amurskie tigri (Rus) -:-
13:00Molodečno (Blr) - Baranavichy (Blr) -:-
13:30Kapitan (Rus) - Tayfun (Rus) -:-
14:00Jyvaskyla (Fin) - Saipa (Fin) -:-
14:00Lausanne (Sui) - Zürich (Sui) -:-
14:00Peliitat (Fin) - Pelicans Lahti (Fin) -:-
14:30CSKA Moskva (Rus) - Podolsk (Rus) -:-
15:00Krakow (Pol) - Košice (Svk) -:-
15:00Ladja (Rus) - Sputnik Almetievsk (Rus) -:-
15:00Linkopings (Swe) - Oskarshamn (Swe) -:-
15:00Mora (Swe) - Storhamar (Nor) -:-
15:30Stavanger (Nor) - Graz 99ers (Aut) -:-
16:00Brynäs (Swe) - Djurgardens (Swe) -:-
16:00Frolunda (Swe) - Farjestads (Swe) -:-
16:00Krefeld Pinguine (Ger) - Litvinov (Cze) -:-
16:00Lokomotiv Jaroslavl (Rus) - Jekaterinburg (Rus) -:-
16:30Fehervar AV19 (Hun) - Grenoble (Fra) -:-
16:30Villach (Aut) - Grenoble (Fra) -:-
17:00B. Bistrica (Svk) - Unia Oswiecim (Pol) -:-
17:00Kettera (Fin) - KooKoo (Fin) -:-
17:00Rjazan (Rus) - HC Rostov (Rus) -:-
17:30Rapperswil (Sui) - Ambri-Piotta (Sui) -:-
17:30Straubing Tigers (Ger) - Dornbirn (Aut) -:-
18:00Frankfurt Lowen (Ger) - Heilbronner (Ger) -:-
18:15Spartak Moskva (Rus) - Dinamo Moskva (Rus) -:-
19:00Lustenau (Aut) - Kaufbeuren (Ger) -:-
19:00Poprad (Svk) - Nice (Fra) -:-
19:30Dresdner Eislöwen (Ger) - Landshut (Ger) -:-
19:45Ajoie (Sui) - Fribourg (Sui) -:-
20:00Belfast (Gbr) - Herning Blue Fox (Den) -:-
20:00Braehead (Gbr) - Freiburg (Ger) -:-
20:00Dundee (Gbr) - Odense Bulldogs (Den) -:-
20:00Jesenice (Slo) - HK Olimpija (Slo) -:-
20:00Nottingham (Gbr) - Coventry (Gbr) -:-
20:00Sheffield (Gbr) - MAC Ujbuda (Hun) -:-
20:15Fife (Gbr) - Herlev (Den) -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

1. tretjinaČeška U20 - Finska U20 1:0
15:00Švedska U20 - Rusija U20 -:-

SVET: Juniorsko klubsko svetovno prvenstvo

11:00Modo U20 - Davos U20 -:-
14:00Trinec U20 - Red Bull -:-
19:00NAHL - Kärpät Oulu U20 -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, hokej na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.