OSVEŽI

Rokomet » Včeraj » Vse tekme

FRANCIJA: Starligue

20:00Toulouse - Nimes 26:35

SLOVENIJA: 1. NLB liga

19:00Dobova - Celje 28:37
19:00Ivančna Gorica - Riko Ribnica 24:31
19:00Koper - Urbanscape Loka 33:30
19:00Šmartno - Jeruzalem Ormož 32:30

ŠPANIJA: Liga ASOBAL

12:00Barcelona - BM Sinfin 32:21
17:00Anaitasuna - La Rioja 33:29
17:00Antequera - Puente Genil 24:25
17:00Atl. Valladolid - Cuenca 27:29
17:00BM Huesca - Irun 30:29
17:00Benidorm - Nava 31:26
17:00Morrazo Cangas - Ademar 32:33
17:00Torrelavega - Granollers 24:33

AVSTRIJA: HLA - Skupina za obstanek

18:00Barnbach/K. - Voslauer 21:24
19:00SC Ferlach/T. - Fuchse 31:23

AVSTRIJA: WHA Ženske - Končnica

20:20Hypo NO Ž - Atzgersdorf Ž 27:21

BELGIJA: Divizija 1 - Skupina zmagovalcev

20:15Eynatten-Raeren - Kortrijk 25:29
20:15Houthalen - Sasja KV 27:25

BELORUSIJA: Divizija 1

12:00Gomel - Mašeka 24:25
15:30Kronon - BGUFK Minsk 23:34

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Borac - Sloboda Tuzla 27:27
18:00Iskra - Sloga Doboj 30:29
18:00Izviđač - Maglaj 43:28
18:00Krivaja - Bosna Visoko 28:26
18:00Leotar - Gradačac 35:32
18:00MRK Sloga - Konjuh 40:29
18:00Vogošća - Gračanica 33:34

DANSKA: Bambusa Kvindeligaen ženske - Končnica

16:00Odense Ž - Herning-Ikast Ž 29:23

EVROPA: Evropski pokal

17:00Naerbo (Nor) - Minaur Baia Mare (Rou) 29:25

EVROPA: MOL Liga ženske - Končnica

17:00Lazne Kynžvart Ž - Olomouc Ž 26:25
17:30Most Ž - Plzen Ž 32:19

FRANCIJA: Divizija 1 Ženske

20:00Besancon Ž - Brest Bretagne Ž 30:24
20:00Bourg De Peage Ž - Chambray Touraine Ž 28:34
20:00Dijon Ž - Merignac Ž 28:23
20:00Fleury Loiret Ž - Celles Ž 31:30
20:00Nantes Ž - Toulon/Saint-Cyr Ž 35:29
20:00Nice Ž - Plan de Cuques Ž 26:26
20:00Paris 92 Ž - Metz Ž 20:25

HRVAŠKA: Premier liga - Končnica

20:00PPD Zagreb - Nexe 31:26

HRVAŠKA: 1. HRL ženske

17:00Koka Ž - Zrinski Ž 38:24
18:00Split 2010 Ž - Bjelovar Ž 33:32
19:30Dalmatinka Ž - Trešnjevka Ž -:-
19:30Trogir Ž - Osijek Ž 30:28

ITALIJA: Serie A - Končnica

19:00Conversano - Sassari 24:23
19:00Junior Fasano - Brixen 26:25

ITALIJA: Serie A - Play-out

18:00Eppan - Albatro 24:24
19:00Carpi - Secchia Rubiera 25:26

LATVIJA: SynotTip Virsliga - Končnica

13:00Dobeles Tenax - ASK/LSPA 43:25

LITVA: Litovska liga - 5. - 8. mesto

17:00Amber - Grifas 34:32

LITVA: Litovska liga - Končnica

13:00Alytaus - Dragunas Klaipeda 25:31
16:00Granitas Kaunas - Sviesa 35:38

MADŽARSKA: NB I

17:00Ferencvaroš - Komloi 34:30
18:00Balatonfüredi KSE - Eger 38:25
18:00Csurgoi - Veszpremi KKFT 30:28
18:00Dabas - Gyongyosi 28:33
18:00Tatabanya Carbonex - Kecskemeti TE 42:34

MADŽARSKA: NB I ženske

17:00Dunaujvarosi Ž - Kisvardai KC Ž 25:26
17:00Vasas Ž - Siofok KC Ž 27:33
18:00Erdi Ž - Budaors Ž 28:29

NEMČIJA: 2. Bundesliga

19:15Hamm-Westfalen - Eisenach 24:19
19:30Huttenberg - Emsdetten 35:28

NEMČIJA: 1. Bundesliga Ženske

18:00Bad Wildungen Ž - Bensheim-Auerbach Ž 35:34
18:00Bietigheim Ž - Metzingen Ž 38:25
18:00Blomberg-Lippe Ž - Halle-Neustadt Ž 30:25
18:00Neckarsulmer Ž - Buxtehuder SV Ž 30:32
18:00Oldenburg Ž - Zwickau Ž 22:29
18:00Rosengarten Ž - Leverkusen Ž 23:28
18:00Thuringer Ž - Borussia Dortmund Ž 38:27

NEMČIJA: 2. Bundesliga Ženske

18:00Fuchse Berlin Ž - Herrenberg Ž 33:22
18:00Goppingen Ž - Werder Ž 32:23
18:00Heide Ž - Solingen Ž 33:31
18:00Kurpfalz Baren Ketsch Ž - Regensburg Ž 32:24
18:00Mainz Ž - Nurtingen Ž 27:22
18:00TuS Lintfort Ž - Nord Harrislee Ž 32:23
18:00Waiblingen Ž - Aldekerk Ž 43:25
18:00Wuppertal Titans Ž - Leipzig Ž 25:23

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:00Arnhem - Houten 32:31
20:00EHC - HV Kras Volendam 2 29:35
20:00Vlug en Lenig - Dynamico 27:23
20:00Waalwijk - BFC 28:28
20:45Emmen - Bevo HC 2 32:30
21:00Hellas - Havas 33:32

NIZOZEMSKA: Liga HandbalNL

19:00Quintus - Figas Aalsmeer 17:30
20:00Hurry-Up - HV Kras Volendam 24:27
20:00Limburg Lions - Bevo HC 38:23

NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Končnica

14:15HandbaL Venlo Ž - VOC Amsterdam Ž 34:28
19:00Westfriesland SEW Ž - Vlug en Lenig Ž 31:25
19:30Kwiek Ž - HV Kras Volendam Ž 38:29

POLJSKA: Osrednja liga

16:00Przemysl - Nielba Wagrowiec 33:31
17:00Gorzów Wlkp. - Olsztyn 29:31
17:00Zamosc - Slask 27:23
18:00Biala Podlaska - Ostrow Wielkopolski 31:28
18:00GKS Zukowo - Wielun 28:29
18:00Legnica - Legionowo 27:32
18:00Zaglebie Sosnowiec - Grudziadz 36:27

POLJSKA: Superliga ženske

14:30JKS Jaroslaw Ž - Kielce Ž 31:22
14:30Zaglebie Lubin Ž - Kobierzyce Ž 27:24
16:00MKS Lublin Ž - Start Elblag Ž 36:23

POLJSKA: I liga ženske

16:00Radom Ž - Karczew Ž 19:27
17:00Cracovia Ž - Zory Ž 21:28
17:00Jelenia Gora Ž - Olkusz Ž 32:26
17:00Lubicz Ž - Arka Gdynia Ž 21:33
17:00Ruch Chorzow Ž - Legnica Ž 39:15
17:00Ruda Slaska Ž - Lodz Ž 23:29
17:00Wroclaw Ž - Sosnica Gliwice Ž 28:27
18:00Bukowsko Dopiewski Ž - Sambor Tczew Ž 37:25

PORTUGALSKA: Andebol 1

16:00Gaia - Povoa 28:28
17:30Boa Hora - SC Horta 29:33
18:00Porto - Benfica 32:28
18:00Sporting - Madeira 33:25
19:05Avanca - Vitoria 23:23
19:30ABC Braga - Xico Andebol 35:22
20:00Maia-Ismai - Belenenses 26:29

PORTUGALSKA: 1a Divisao ženske

16:00Uminho Ž - Colegio Joao de Barros Ž 25:26
18:00Maiastars Ž - CALE Ž 16:14
18:30Alpendorada Ž - Benfica Ž 26:29
19:00Clube Jovem Ž - Porto Salvo Ž 24:30
20:00Colegio de Gaia Ž - Juventude Desportiva do Lis Ž 23:22

ROMUNIJA: Liga Nationala - Za obstanek

10:00Timisoara - Oradea 38:23
12:00Bacau - Sighisoara 28:26

ROMUNIJA: Romunski pokal ženske

10:00CSM Bukarešta Ž - Magura Cisnadiei Ž 28:23
14:30Ramnicu Valcea Ž - Rapid Bukarešta Ž 41:39

RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto

12:00Saratov - Taganrog 30:23

RUSIJA: Superliga - Končnica

14:00St. Petersburg - Perm 24:27

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina poražencev

17:00PreklicanaMet. Skopje - Tinex Prolet Skopje -:-
18:30Prilep - Struga 33:31

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Eurofarm Pelister 2 - Eurofarm Pelister 27:30
19:00Tikveš - Ohrid 28:22

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina poražencev

12:00Astibo Ž - Dževdželija Ž 29:30

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev

14:30Metalurg Ž - Vardar SCJS Ž 26:23

SLOVAŠKA: Extraliga - 5. - 8. mesto

18:00Modra - Bojnice 24:30
18:00Nove Zamky - SKP Bratislava 33:25

SLOVAŠKA: Extraliga - Končnica

17:00Považska Bystrica - Hlohovec 36:35

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - 13. - 16. mesto

19:30Vrhnika Ž - Branik Ž 10:0

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - 5. - 8. mesto

19:00Aklimat Ptuj Ž - ŽRD Litija Ž 27:34

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - Ligaška končnica

20:00Ajdovščina Ž - Krka Ž 26:29

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - Od 9. do 12. mesta

19:00PreloženaŽalec Ž - Koper Ž -:-

SRBIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Partizan Beograd - Dubočica 35:34
19:00Metaloplastika - Samot 35:29

TURČIJA: Superlig ženske

13:00Tekirdag Ž - Antalya Ž 80:10
13:00PreloženaYalikavak Ž - Arac Belediyesi Ž -:-
14:00Uskudar Ž - Izmir BSB SK Ž 27:31
15:00Gorele BSK Ž - Anadolu Uni Eskisehir Ž 27:27
16:00Ego Spor Ž - Konyaalti Ž 19:34
17:00Kastamonu Ž - Ankara Yenimahalle Ž 29:28

ČEŠKA: Extraliga - Končnica

17:30Karvina - Plzen 29:24
18:00Zubri - Dukla Praga 31:24

ČEŠKA: Extraliga - Za obstanek

17:00Strakonice - Hranice 27:25

ŠPANIJA: Division de Honor Plata - Skupina poražencev

19:00Alcobendas - Sant Quirze 37:33
19:00Balonmano Soria - Sarria 34:23
19:00Teucro - Cordoba 21:25
19:00Villa de Aranda - Ciudad Real 26:29
19:00Zamora - Esplugues 26:25

ŠPANIJA: Division de Honor Plata - Skupina zmagovalcev

19:00Amenabar - Malaga 26:25
19:00Burgos - Eivissa 33:27
19:00Cisne - Barcelona II 36:29
19:00Guadalajara - Puerto Sagunto 34:26
19:00Novas - Horneo Alicante 28:30

ŠPANIJA: División de Honor ženske

18:00Lanzarote Zonzamas Ž - Gran Canaria Ž 24:29
19:00BM Granollers Ž - Aula Valladolid Ž 36:27
19:00Guardes Ž - Malaga Ž 21:27
19:00La Calzada Ž - Sant Quirze Ž 32:26
19:00Zuazo Barakaldo Ž - Tenerife Ž 25:18
20:00Elche Mustang Ž - Porrino Ž 26:23

ŠVEDSKA: Handbollsligan - Končnica

18:10Ystads IF - Skovde 29:34

ŠVICA: SPL ženske - Končnica

18:00Zug Ž - Spono Nottwil Ž 32:31

ŠVICA: SPL ženske - Za obstanek

17:30Arbon Ž - Amicitia Zurich Ž 30:28
17:30Kreuzlingen Ž - Rotweiss Thun Ž 27:33
17:30Olten Ž - Herzogenbuchsee Ž 32:32

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.