OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

FRANCIJA: Starligue

17:00Chartres - PSG -:-
17:00Montpellier - Limoges -:-

NEMČIJA: Bundesliga

14:00Erlangen - Fuchse Berlin 25:31
14:00Flensburg-H. - Kiel 27:28
14:00Leipzig - Bergischer 22:26
14:00N-Lübbecke - Göppingen 22:27
1. polčasHamburg - Magdeburg 5:7

BELGIJA: Divizija 1 - Skupina zmagovalcev

18:00Eupen - Izegem -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen - Skupina zmagovalcev

1. polčasAalborg - Skjern 8:3
1. polčasBjerringbro/Silkeborg - Ribe-Esbjerg 8:6
1. polčasFredericia - Mors-Thy 10:9
1. polčasGOG - Skanderborg Aarhus 8:7

EVROPA: MOL Liga ženske - Za obstanek

16:30Zlin Ž - Kunovice Ž -:-

HRVAŠKA: Premier liga - Končnica

20:00Sesvete - Gorica -:-

HRVAŠKA: 1. HRL ženske

18:30Dugo Selo Ž - Lokomotiva Z. Ž -:-

ISLANDIJA: Olis Deildin - Končnica

18:00IBV Vestmannaeyjar - Valur -:-

ITALIJA: Serie A - Play-out

15:30Eppan - Albatro -:-
19:00Carpi - Secchia Rubiera -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga - Končnica za uvrstitve

14:00RPI - Ulbrokas 40:36

LITVA: Litovska liga - 5. - 8. mesto

13:00Vilna - Kauno Azuolas 38:42

MADŽARSKA: NB I ženske

1. polčasMTK Ž - Szombathelyi Ž 8:8

NEMČIJA: 2. Bundesliga

1. polčasCoburg 2000 - Dessauer 4:9
1. polčasLudwigshafen - Hagen 8:7
17:00Aue - Rostock -:-
17:00Bietigheim-Metterzimmern - Lubeck-Schwartau -:-
17:00Nordhorn-Lingen - Großwallstadt -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

13:15Figas Aalsmeer 2 - Hercules 31:23
13:30GHV - Feyenoord -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Končnica

14:00Quintus Ž - JuRo Unirek Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske - Za obstanek

17:00Gjerpen Ž - Tertnes Ž -:-

POLJSKA: I liga ženske

15:00Pogon Ž - SMS ZPRP Plock II Ž -:-

PORTUGALSKA: Andebol 1

18:00Sanjoanense - Aguas Santas -:-

ROMUNIJA: Liga Nationala - Za obstanek

10:00Oradea - Sighisoara 25:18
12:00Timisoara - Bacau 29:31

ROMUNIJA: Romunski pokal ženske

10:00Magura Cisnadiei Ž - Rapid Bukarešta Ž 23:22
14:30CSM Bukarešta Ž - Ramnicu Valcea Ž 34:26

RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto

09:00Akbuzat - Dinamo Astrahan 24:32

RUSIJA: Superliga - Končnica

2. polčasCSKA Moskva - Čehovski medvedi 30:24

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Butel Skopje - Vardar 1961 -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina poražencev

12:00Spartak Ž - Šampion Ž 26:33

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev

12:00Pelister Bitola Ž - Despina Ž 20:17
12:00Čair Ž - Stružanka Ž 32:28
19:00Kumanovo Ž - Gjorche Petrov Ž -:-

SLOVAŠKA: Extraliga - Končnica

10:30Prešov - HK Košice 38:22

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - 13. - 16. mesto

1. polčasSava Kranj Ž - Logatec Ž 13:12

SRBIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Rudar Kostolac - Radnički -:-
18:00Vojvodina - Pančevo -:-

TURČIJA: Superliga

13:00Koycegiz Belediye - Eskisehir -:-
13:00PreloženaTokat - Trabzon -:-
15:00Beykoz Belediyespor - Spor Toto -:-
15:00Mamak - Hatay -:-
16:00PreklicanaAntalyaspor - MYK -:-
17:15Nilufer Bld. - Bešiktaš Istanbul -:-

ŠVICA: NLA - Končnica

1. polčasThun - Winterthur 8:3

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.