OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Liga prvakov

18:45Aalborg - Vardar 1961 -:-
18:45Elverum - PPD Zagreb -:-
18:45Kiel - Szeged -:-
18:45Vive Kielce - Porto -:-
20:45Montpellier - Meškov Brest -:-

AVSTRIJA: HLA

19:30Aon Fivers - Handball Tirol -:-
20:00Voslauer - UHK Krems -:-

BELORUSIJA: Divizija 1

16:30Kronon - BGUFK Minsk -:-

DANSKA: Bambusa Kvindeligaen ženske

18:30Esbjerg Ž - Ringkøbing Ž -:-
18:30Odense Ž - Randers Ž -:-
18:45Aarhus United Ž - Holstebro Ž -:-
19:30Viborg Ž - NFH Nyk Ž -:-

EVROPA: MOL Liga ženske

17:30Slavia Praga Ž - Dunajska Streda Ž -:-

FRANCIJA: Divizija 1 Ženske

20:00Bourg De Peage Ž - Besancon Ž -:-
20:00Chambray Touraine Ž - Plan de Cuques Ž -:-
20:00Metz Ž - Merignac Ž -:-
20:00Nantes Ž - Nice Ž -:-
20:00Paris 92 Ž - Celles Ž -:-
20:00Toulon/Saint-Cyr Ž - Brest Bretagne Ž -:-
20:15Fleury Loiret Ž - Dijon Ž -:-

HRVAŠKA: 1. HRL ženske

18:00Podravka Vegeta Ž - Bjelovar Ž -:-

ISLANDIJA: Olis Deild ž

20:00Kopavogs Ž - IBV Ž -:-

ISLANDIJA: Olis Deildin

21:30Selfoss - Stjarnan -:-

IZRAEL: Divizija 1

18:00Hapoel Le Zion - Hapoel Hevel Eilot -:-

JAPONSKA: JHL

11:30Daido - Toyoda Gosei -:-

LUKSEMBURG: Liga AXA

20:45Differdange - Dudelange -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

15:00MTK Ž - Erdi Ž -:-
18:00Gyor Ž - Szombathelyi Ž -:-
18:30Dunaujvarosi Ž - Ferencvaroš Ž -:-

NEMČIJA: 1. Bundesliga Ženske

19:00Blomberg-Lippe Ž - Oldenburg Ž -:-
19:30Bensheim-Auerbach Ž - Borussia Dortmund Ž -:-
19:30Metzingen Ž - Zwickau Ž -:-
19:30Rosengarten Ž - Thuringer Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

18:00Drammen - Sandefjord TIF -:-
19:00Runar - Bækkelaget -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske

18:00Tertnes Ž - Oppsal Ž -:-
18:30Romerike Ravens Ž - Kristiansand Ž -:-
20:30Storhamar Ž - Molde Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Divizija Ženske

17:30Ålgård Ž - Nordstrand Ž -:-

NORVEŠKA: NM pokal ženske

18:30Fana Ž - Sola Ž -:-

ROMUNIJA: Liga Nationala

17:30CSM Focsani - Bacau -:-

ROMUNIJA: Liga Nationala ženske

15:00Magura Cisnadiei Ž - Ramnicu Valcea Ž -:-

RUSIJA: Superliga

17:00Kaustik - Stavropol -:-
18:00Taganrog - Krasnodar -:-

RUSIJA: Superliga ženske

18:00Kuban Krasnodar Ž - Astrahanočka Ž -:-
18:30CSKA Moskva Ž - Lada Toljati Ž -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske

16:00Feniks Ž - Kuzman Vardar Ž -:-

ČEŠKA: Češki pokal

19:30Uvaly - Dukla Praga -:-
20:00Velke Meziriči - Nove Veseli -:-

ŠPANIJA: División de Honor ženske

20:20Zuazo Barakaldo Ž - Guardes Ž -:-
20:30Gran Canaria Ž - Porrino Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:00IFK Ystads - Alingsas -:-

ŠVEDSKA: Švedski pokal - Končnica

19:00Amo HK - Skovde -:-

ŠVEDSKA: SHE ženske

19:00Karra Ž - Savehof Ž -:-

ŠVICA: NLA

20:30Ženeva - Suhr Aarau -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.