Tenis » Danes » Vse tekme
Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
ATP - POSAMEZNO: Barcelona (Španija), pesek
1. nizNorrie C. (Gbr) - Etcheverry T. M. (Arg) 0:0 (5:5)14:30Arnaldi M. (Ita) - Ruud C. (Nor) -:-
16:30Diaz Acosta F. (Arg) - Cicipas S. (Gre) -:-
18:00Arthur F. (Fra) - Lajović D. (Srb) -:-
ATP - POSAMEZNO: Bukarešta (Romunija), pesek
09:10Korda S. (Usa) - Barrere G. (Fra) 0:209:15Kecmanović M. (Srb) - Martinez P. (Esp) 1:2
09:15Seyboth Wild T. (Bra) - Navone M. (Arg) 1:2
3. nizMoutet C. (Fra) - Fucsovics M. (Hun) 1:1 (6:4,4:6,1:2)
2. nizCerundolo F. (Arg) - Coria F. (Arg) 1:0 (7:5,1:0)
14:05Fonseca J. (Bra) - Tabilo A. (Chi) -:-
14:15Barrere G. (Fra) - Martinez P. (Esp) -:-
ATP - POSAMEZNO: Munchen (Nemčija), pesek
11:10Fritz T. (Usa) - Draper J. (Gbr) 2:113:40Zverev A. (Ger) - Garin C. (Chi) -:-
15:10Huesler M. (Sui) - Rune H. (Den) -:-
16:40Auger-Aliassime F. (Can) - Struff J-L. (Ger) -:-
WTA - POSAMEZNO: Rouen (Francija), pesek (dvorana)
13:40Stephens S. (Usa) - Yuan Y. (Chn) -:-15:00Rus A. (Ned) - Linette M. (Pol) -:-
17:30Ruse G. (Rou) - Garcia C. (Fra) -:-
19:30Kalinina A. (Ukr) - Andreeva M. (Wrl) -:-
WTA - POSAMEZNO: Stuttgart (Nemčija), pesek (dvorana)
2. nizRibakina J. (Kaz) - Paolini J. (Ita) 1:0 (6:3,4:2)14:00Vondroušova M. (Cze) - Sabalenka A. (Wrl) -:-
17:00Swiatek I. (Pol) - Raducanu E. (Gbr) -:-
18:30Kostjuk M. (Ukr) - Gauff C. (Usa) -:-
ATP - DVOJICE: Barcelona (Španija), pesek
14:00Granollers M./Zeballos H. - Machač T./Zhang Z. -:-15:30Arevalo M./Pavić M. - Dodig I./Skupski N. -:-
ATP - DVOJICE: Bukarešta (Romunija), pesek
12:15Glasspool L./Rojer J. - Martin F./Molčanov D. 2:013:50Heliovaara H./Patten H. - Cabral F./Nedovjesov A. -:-
15:15Glasspool L./Rojer J. - Arends S./Middelkoop M. -:-
15:45Borges N./Stalder R. - Doumbia S./Reboul F. -:-
17:00Martinez P./Tabilo A. - Barrientos N./Matos R. -:-
ATP - DVOJICE: Munchen (Nemčija), pesek
11:10Daniell M./Oswald P. - Arribage T./Cornea V. V. 0:22. nizBhambri Y./Olivetti A. - Erler A./Miedler L. 1:0 (6:1,2:4)
WTA - DVOJICE: Rouen (Francija), pesek (dvorana)
11:40Marozava L./Zimmermann K. - Bains N./Lumsden M. 0:215:30Murray S./Piter K. - Baboš T./Hromačeva I. -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Acapulco (Mehika), trda podlaga
00:05Walton A. (Aus) - Schoolkate T. (Aus) 2:001:30Cressy M. (Usa) - Svajda Z. (Usa) WO -:-
01:55Hijikata R. (Aus) - Galarneau A. (Can) 0:2
04:05Mpetshi Perricard G. (Fra) - Pacheco Mendez R. (Mex) 2:0
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Gwangju (Južna Koreja), trda podlaga
04:05Harris L. (Rsa) - Shimabukuro S. (Jpn) 2:004:05Wu Tung-Lin (Tpe) - Kachmazov A. (Wrl) 2:1
05:35Lajal M. (Est) - Berankis R. (Ltu) 1:2
07:15Hsu Y. H. (Tpe) - Yunchaokete B. (Chn) 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Oeiras 3 (Portugalska), pesek
1. nizRoyer V. (Fra) - Novak D. (Aut) 0:0 (3:3)15:00Vincent Ruggeri S. (Ita) - Comesana F. (Arg) -:-
16:30Napolitano S. (Ita) - Blanchet U. (Fra) -:-
16:45Gaubas V. (Ltu) - Faria J. (Por) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: San Miguel de Tucuman (Argentina), pesek
16:00Casanova H. (Arg) - Kirkin E. (Tur) -:-16:00Collarini A. (Arg) - Villanueva G. (Arg) -:-
17:30Aboian V. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-
17:30Roncadelli F. (Uru) - Midon L. (Arg) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Tallahassee (ZDA), pesek
18:00Crawford O. (Gbr) - Kozlov S. (Usa) -:-19:30Ritschard A. (Sui) - Hemery C. (Fra) -:-
21:00Schwaerzler J. J. (Aut) - Krueger M. (Usa) -:-
00:00Melzer G. (Aut) - Bergs Z. (Bel) -:-
CHALLENGER ŽENSKE - POSAMEZNO: Oeiras (Portugalska), pesek
11:40Falei A. (Wrl) - Lamens S. (Ned) 0:211:40Lepčenko V. (Usa) - Mladenovic K. (Fra) 0:2
13:50Pera B. (Usa) - Jorge F. (Por) -:-
15:15Tauson C. (Den) - Jorge M. (Por) -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Acapulco (Mehika), trda podlaga
01:45Johnson L./Mansouri S. - Seggerman R./Trhac P. 2:102:20Bellier A./Sanchez L. - Brouwer G./McHugh A. 0:2
03:40Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. - Matuszewski P./Romios M. C. 2:0
05:10Chandrasekar A./Hach H. - Hijikata R./Kiger M. 2:1
00:00Johnson L./Mansouri S. - Brouwer G./McHugh A. -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Gwangju (Južna Koreja), trda podlaga
08:30Berankis R./Marčenko I. - Lee J. M./Song M.-K. 0:209:45Cui J./Lee D. H. WO - Chung Y./Hsu Y. H. -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Oeiras 3 (Portugalska), pesek
2. nizVega Hernandez D./Walkow S. - Bergevi F./Veldheer M. 0:1 (6:7,0:0)14:15Guinard M./Jacq G. - Martos Gornes S./Cicipas P. -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: San Miguel de Tucuman (Argentina), pesek
19:00Carou I./Casanova H. - Britto L./Villanueva G. -:-20:30Harper P./Stevenson D. - Aboian L./Aboian V. -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Tallahassee (ZDA), pesek
01:15Duncan S./Gomez F. A. - Ritschard A./Sigouin B. 0:202:35Blumberg W./Martinez L. D. - Kirchheimer S./Kodat T. A. 2:1
22:00Freund S./Ingildsen J. - Harrison C./Willis M. -:-
CHALLENGER ŽENSKE - DVOJICE: Oeiras (Portugalska), pesek
15:45Kumkhum L./Pliphuech P. - Dart H./Mladenovic K. -:-18:15Kolodziejova M./Siskova A. - Jorge F./Jorge M. -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Antalya 11 (Turčija), pesek
09:30Paz J. P. (Arg) - Juarez F. (Ita) 0:209:30Turker M. N. (Tur) - Metreveli A. (Geo) 0:2
11:00Henning P. (Rsa) - Isomura K. (Jpn) -:-
11:00Picchione A. (Ita) - La Vela G. (Ita) 2:0
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Azay-le-Rideau (Francija), trda podlaga (dvorana)
12:00Dussin L. (Fra) - Reco A. (Fra) -:-14:00Sakharov G. (Fra) - Ghazouani Durand Y. (Fra) -:-
16:00Bouquier A. (Fra) - Brosset S. (Fra) -:-
18:00Hudd E. (Gbr) - De Schepper K. (Fra) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Dubrovnik (Hrvaška), pesek
11:00Marino P. (Ita) - Chazal M. (Fra) 0:211:00Perruzza V. (Ita) - Oberleitner N. (Aut) 0:2
12:30Hess S. (Arg) - Bašić M. (Bih) -:-
12:30Karol M. (Svk) - Caniato C. A. (Ita) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
10:15Popović S. (Srb) - Juhas K. (Srb) 2:010:15Vujić S. (Aus) - Barbier Gazeu P. (Fra) 0:2
10:15Vukomanovic T. (Srb) - Ferrari F. (Ita) 0:2
11:45Rossi L. (Ita) - Pavlović L. (Fra) -:-
11:45Tammaro M. (Ita) - Djuric B. (Srb) -:-
13:00Loge J. (Bel) - Ludoski Z. (Srb) -:-
13:00Romanov D. (Wrl) - Krajci M. (Svk) -:-
14:30Demanet E. (Bel) - Pisaric A. (Srb) -:-
19:30Andreescu S. A. (Rou) - Lopez N. (Sui) -:-
19:30Tomescu D. A. (Rou) - Michalik R. (Svk) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Monastir 16 (Tunizija), trda podlaga
10:30Coulibaly E. (Ivo) - Knaff A. (Lux) -:-10:30Sheehy J. (Usa) - Tamm K. (Est) -:-
12:00Bouzige M. (Aus) - Bertrand R. (Fra) -:-
12:00Wiskandt M. (Ger) - Parker S. (Gbr) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Santiago (Čile), pesek
17:00Becerra Otarola I. A. (Chi) - Brown T. (Usa) -:-17:00Mena F. (Arg) - Saraiva Dos Santos P. A. (Bra) -:-
18:30Nunez D. A. (Chi) - Decamps G. (Bra) -:-
18:30Tenti F. (Arg) - Ribero F. (Arg) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Shymkent (Kazahstan), pesek
07:00Fomin S. (Uzb) - Poluhin S. (Wrl) 2:107:00Vanshelboim E. (Ukr) - Singh K. (Ind) 0:2
08:30Javia D. (Ind) - Tjurnev J. (Wrl) 1:2
08:30Klok D. (Wrl) - Atlangeriev B. (Wrl) 1:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Telde 2 (Španija), pesek
10:10Barreto D. (Esp) - Manzanera Pertusa A. (Esp) 2:110:10Pietri B. (Fra) - Fernandez Flores D. (Chi) 0:2
2. nizRadulov I. (Bul) - Kližan M. (Svk) 0:1 (4:6,1:4)
1. nizPedrico Kravtsov A. (Esp) - Blanch Dar. (Usa) 0:0 (2:4)
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Hammamet 7 (Tunizija), pesek
10:30Dougaz A. (Tun) - Cias P. (Pol) 2:010:30Kuhn N. (Ger) - Nijboer R. (Ned) 2:0
12:00Bax F. (Fra) - Kopp S. (Aut) -:-
12:00Collignon R. (Bel) - Butvilas E. (Ltu) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:15Kivatcev K. (Wrl) - Kumar O. (Usa) 2:01. nizChidekh C. (Fra) - Piraino G. (Ita) 0:0 (4:4)
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Antalya 10 (Turčija), pesek
10:30Sevčikova L. (Cze) - Zelničkova R. (Svk) 1:210:30Yoruk I. (Tur) - Eraydin B. (Tur) 2:0
10:30Zhiyenbayeva S. (Kaz) - Sauvant C. (Ger) 0:2
12:00Hindova D. (Cze) - Cirpanli D. (Tur) 2:0
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
09:00Giraldi Requena A. (Esp) - Hageman M. (Ned) 0:209:00Grubor A. (Can) - Petrović D. (Srb) 2:0
09:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Cilekova L. (Svk) 2:0
09:00Stanković A. (Srb) - Zaparinjuk (Ukr) 2:1
09:00Vasileva A. (Wrl) - Bojica S. (Rou) 0:2
09:00Yesypchuk D. (Ukr) - Hernandez M. J. (Esp) 1:2
10:15Kolonus Z. (Pol) - Serban I. M. (Rou) 0:2
10:15Slavikova E. (Cze) - Palecek N. (Srb) 1:2
10:15Stojanova J. (Bul) - Laboutkova A. (Cze) 0:2
10:30Matoula M. (Gre) - Kasatkina A. (Rus) -:-
13:00Svatikova L. (Svk) - Senić N. (Srb) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Monastir 14 (Tunizija), trda podlaga
10:30Ivanova D. (Usa) - Inoue H. (Usa) 0:210:30Pfeifer L. (Ita) - Žabrailova M. (Wrl) -:-
12:00Daavettila S. (Usa) - Villet M. (Fra) -:-
12:00Radovanovic N. (Fra) - Akita S. (Jpn) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Shymkent (Kazahstan), trda podlaga
07:00Ainitdinova G. (Kaz) - Suhotina A. (Wrl) 0:207:00Kummel A. (Wrl) - Juščenko V. (Wrl) 0:2
07:00Laskutova K. (Wrl) - Lavino I. (Ita) 2:0
07:00Ureke A. (Wrl) - Balus I. (Svk) 2:0
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Telde 3 (Španija), pesek
10:00Andrijenko M. (Wrl) - Van den Broek I. L. (Ned) 0:210:00Nagy A. (Hun) - Steur J. L. S. (Ger) 1:2
10:00Seibold E. (Ger) - Cherny I. (Gbr) 2:0
11:30Werner C. (Ger) - Feistel G. (Pol) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Hammamet 5 (Tunizija), pesek
10:30Falkowska W. (Pol) - Rocchetti S. (Ita) -:-10:30Nahimana S. (Bur) - Lene E. (Fra) 2:0
12:00Ceschi G. (Ita) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
12:00Helgo M. (Nor) - Schmidt A. (Ger) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:00Aksu A. (Tur) - Berecoechea N. (Fra) 2:010:00Havličkova L. (Cze) - Hietaranta L. (Fin) -:-
10:00Ricci B. (Ita) - Šapatava S. (Geo) -:-
10:00Wagner S. (Ger) - Ruggeri, J. (Ita) 2:1
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50 Shenzhen 2 (Kitajska), trda podlaga
05:10Lu J. (Chn) - Wang Q. (Chn) 0:205:35Li Z. (Chn) - Yao X. (Chn) 2:0
06:45Wong H. Y. C. (Hkg) - Tararudee L. (Tha) 0:2
07:40Liu F. (Chn) - Ren Y. (Chn) 0:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50+H Calvi (Francija), trda podlaga
10:40Kartal S. (Gbr) - Ramialison I. (Fra) 0:210:40Ryser V. (Sui) - Grey S. B. (Gbr) 2:0
12:10Snigur D. (Ukr) - Kan V. (Wrl) 2:0
12:15Abduraimova N. (Uzb) - Klimovičova L. (Cze) 2:0
15:00Ramialison I. (Fra) - Barthel M. (Ger) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W75 Chiasso (Švica), pesek
2. nizCurmi F. (Mlt) - Bondar A. (Hun) 0:1 (4:6,3:4)14:00Riera J. (Arg) - Waltert S. (Sui) -:-
14:30Burillo Escorihuela I. (Esp) - Boisson L. (Fra) -:-
15:30Day K. (Usa) - Cengiz B. (Tur) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W75 Koper (Slovenija), pesek
11:05Ružić A. (Cro) - Erjavec V. (Slo) 0:211:10Hercog P. (Slo) - Lovrič P. (Slo) 2:0
2. nizMikulskyte J. (Ltu) - Paquet C. (Fra) 1:0 (6:3,0:0)
1. nizFourlis J. (Aus) - Chiesa D. (Ita) 0:0 (3:2)
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Antalya 11 (Turčija), pesek
11:00Barnat J./Lanik T. - Brunclik P./Brunold M. -:-12:30Mischker F./Paz J. P. - Saritas G./Turker M. N. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Azay-le-Rideau (Francija), trda podlaga (dvorana)
15:00Harper M./Romano F. - Dussin L./Jonot S. -:-16:30Ghazouani Durand Y./Massard L. - Garcian A./Nagel A. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Dubrovnik (Hrvaška), pesek
14:30Ivanisevic E./Milovanov T. - Oberleitner N./Oetzbach A. WO -:-14:30Pichler D./Vrbenski M. - Jakić M./Markovina D. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
11:30Obradović D./Radjenovic V. - Donev G./Ivanov S. A. -:-13:00Bozemoj B./Clavel T. - Bellifemine A./Valle F. -:-
14:30Fantini L./Tammaro M. - Cazacu D. N./Sueoka Y. -:-
14:30Ruehl T./Tomescu D. A. - Jovic V./Juhas K. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Monastir 16 (Tunizija), trda podlaga
12:00Agafonov J./Liaonenka A. - Donski A./Pokorny L. -:-13:00Azoides D./Efstathiou M. - Maginley J./Sheehy J. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Santiago (Čile), pesek
18:30Bancalari A./Torres B. - Alvarado A./Stater A. -:-18:30Almeida J./Tosetto R. - Ogura K./Vithoontien L. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Shymkent (Kazahstan), pesek
08:30Bakshi A./Schell N. - Shin M./Žukov M. 2:009:30Fomin S./Vanshelboim E. - Lomakin G./Verbin P. WO -:-
10:30Arutiunian E./Kastsiukevich R. - Lomakin G./Verbin P. 0:2
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Telde 2 (Španija), pesek
14:00Pietri B./Pujol Navarro B. - Barreto D./Blanch D. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Hammamet 7 (Tunizija), pesek
15:00Lobanov A./Ouakaa A. - Agostini S./De Vincentis M. -:-15:00Bittoun C./Ovčarenko O. - De Krom M./Nijboer R. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
2. nizPotenza L./Ricca G. - Noce G. M./Virgili A. 1:0 (7:6,2:1)1. nizOradini G./Serafini M. - Lopez Montagud C./Sanchez Quilez A. 0:0 (4:4)
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Antalya 10 (Turčija), pesek
13:30Sauvant C./Siedliska N. - Eraydin B./Zhiyenbayeva S. -:-13:30Nagata A./Zelničkova R. - Bestetti G./Stagno B. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
13:00Laboutkova A./Meyer Auf Der Heide L. - Bulatova A./Tanasković M. -:-13:00Giraldi Requena A./Zaparinjuk - De Koning R./Hageman M. -:-
14:30Bojica S./Herea C. A. - Djurasic M./Grubor A. -:-
14:30Palecek N./Vanik J. - Marinković B./Terzijska J. -:-
14:30Stanković A./Zabrdac N. - Kuznecova J./Onita P. M. -:-
16:00Lackova V./Volkova D. - Kolonus Z./Yesypchuk D. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Monastir 14 (Tunizija), trda podlaga
13:00Vanlangendonck E./Welker E. - Corley P. C./Ivanova D. -:-13:00Tkačeva M./Žabrailova M. - Pfeifer L./Zanolini C. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Shymkent (Kazahstan), trda podlaga
10:30Ureke A./Juščenko V. - Lavino I./Ogata H. -:-10:30Arystanbekova A./Kenzhibayeva S. - Ainitdinova G./Rustemova Z. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Telde 3 (Španija), pesek
11:30Amos A./Mettraux M. - Di Girolami T./Petretic L. 0:213:00Matsuda R./Seibold E. - Van den Broek I. L./Van Emst S. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Hammamet 5 (Tunizija), pesek
15:00Herazo M. F./McPhee K. - Hrda L./Turini V. -:-15:00Štruplova J./Zaytseva K. - Manzouri Y./Milovanović E. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
11:30Fornasieri C./Ghirardato E. O. - Alvisi E./Urgesi F. 0:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W50 Shenzhen 2 (Kitajska), trda podlaga
06:05Bhosale R./Ma Y. - Hartono A./Thombare P. 0:210:05Tsao C. Y./Zheng W. - Hartono A./Thombare P. 1:2
12:10Feng S./Osborne A. - Brooks M./Chong E. 0:2
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W50+H Calvi (Francija), trda podlaga
13:45Radwanska U./Ryser V. - Belgraver J./Weckerle M. -:-13:50Grey S. B./Hesse A. - Girelli C./RadenkovicćM. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W75 Chiasso (Švica), pesek
12:05Colmegna M./Pigato L. - Appleton E./Papadakis L. 0:217:30Papamichail D./Waltert S. - Radišić N./Husarić A. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W75 Koper (Slovenija), pesek
14:30Sakellaridi S./Zantedeschi A. - Lovrič P./Potočnik N. -:-14:35Erjavec V./Salkova D. - Gjorčeska L./Mitu A. -:-
Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.