Tenis » Danes » Vse tekme
Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
ATP - POSAMEZNO: Barcelona (Španija), pesek
13:30Ruud C. (Nor) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-16:00Cicipas S. (Gre) - Lajović D. (Srb) -:-
ATP - POSAMEZNO: Bukarešta (Romunija), pesek
11:00UstavljenaCerundolo F. (Arg) - Navone M. (Arg) 1:113:00Tabilo A. (Chi) - Fucsovics M. (Hun) -:-
ATP - POSAMEZNO: Munchen (Nemčija), pesek
11:30UstavljenaAuger-Aliassime F. (Can) - Struff J-L. (Ger) 0:113:30Garin C. (Chi) - Fritz T. (Usa) -:-
WTA - POSAMEZNO: Rouen (Francija), pesek (dvorana)
15:00Stephens S. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:-16:30Linette M. (Pol) - Kalinina A. (Ukr) -:-
WTA - POSAMEZNO: Stuttgart (Nemčija), pesek (dvorana)
14:00Swiatek I. (Pol) - Ribakina J. (Kaz) -:-16:00Kostjuk M. (Ukr) - Vondroušova M. (Cze) -:-
ATP - DVOJICE: Barcelona (Španija), pesek
14:30Machač T./Zhang Z. - Nys H./Zielinski J. -:-17:30Gonzalez M./Molteni A. - Arevalo M./Pavić M. -:-
ATP - DVOJICE: Bukarešta (Romunija), pesek
11:00Arends S./Middelkoop M. - Heliovaara H./Patten H. -:-12:30UstavljenaBorges N./Stalder R. - Doumbia S./Reboul F. 1:1
ATP - DVOJICE: Munchen (Nemčija), pesek
13:00Arribage T./Cornea V. V. - Mies A./Struff J-L. -:-WTA - DVOJICE: Rouen (Francija), pesek (dvorana)
13:00Hibino N./Kalašnikova O. - Bains N./Lumsden M. -:-WTA - DVOJICE: Stuttgart (Nemčija), pesek (dvorana)
10:00Eikeri U./Neel I. WO - Krejčikova B./Siegemund L. -:-12:00Chan H-C./Kudermetova V. - Mattek-Sands B./Zhang S. -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Acapulco (Mehika), trda podlaga
01:40Galarneau A. (Can) - Walton A. (Aus) 0:204:10Svajda Z. (Usa) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Gwangju (Južna Koreja), trda podlaga
06:00Harris L. (Rsa) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:-06:00Yunchaokete B. (Chn) - Berankis R. (Ltu) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Oeiras 3 (Portugalska), pesek
14:00Comesana F. (Arg) - Faria J. (Por) -:-15:30Blanchet U. (Fra) - Royer V. (Fra) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: San Miguel de Tucuman (Argentina), pesek
16:00Midon L. (Arg) - Collarini A. (Arg) -:-17:30Casanova H. (Arg) - Aboian V. (Arg) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Tallahassee (ZDA), pesek
23:40Schwaerzler J. J. (Aut) - Krueger M. (Usa) 0:202:00Melzer G. (Aut) - Bergs Z. (Bel) 0:2
18:00Krueger M. (Usa) - Kozlov S. (Usa) -:-
19:30Hemery C. (Fra) - Bergs Z. (Bel) -:-
CHALLENGER ŽENSKE - POSAMEZNO: Oeiras (Portugalska), pesek
11:00Pera B. (Usa) - Tauson C. (Den) -:-12:30Lamens S. (Ned) - Mladenovic K. (Fra) -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Acapulco (Mehika), trda podlaga
00:15Johnson L./Mansouri S. - Brouwer G./McHugh A. 2:001:40Chandrasekar A./Hach H. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 0:2
00:00Johnson L./Mansouri S. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Gwangju (Južna Koreja), trda podlaga
07:30Lee J. M./Song M.-K. - Cui J./Lee D. H. -:-CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Oeiras 3 (Portugalska), pesek
12:00Martos Gornes S./Cicipas P. - Bergevi F./Veldheer M. -:-CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: San Miguel de Tucuman (Argentina), pesek
19:00Harper P./Stevenson D. - Britto L./Villanueva G. -:-CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Tallahassee (ZDA), pesek
01:40Blumberg W./Martinez L. D. - Ritschard A./Sigouin B. 2:0CHALLENGER ŽENSKE - DVOJICE: Oeiras (Portugalska), pesek
17:30Jorge F./Jorge M. - Dart H./Mladenovic K. -:-ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Antalya 11 (Turčija), pesek
10:00Metreveli A. (Geo) - Henning P. (Rsa) -:-10:00Picchione A. (Ita) - Juarez F. (Ita) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Azay-le-Rideau (Francija), trda podlaga (dvorana)
15:30Reco A. (Fra) - Hudd E. (Gbr) -:-18:00Sakharov G. (Fra) - Bouquier A. (Fra) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Dubrovnik (Hrvaška), pesek
12:00Karol M. (Svk) - Chazal M. (Fra) -:-13:30Oberleitner N. (Aut) - Bašić M. (Bih) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
09:30Krajci M. (Svk) - Benchetrit E. (Mar) -:-12:00Barbier Gazeu P. (Fra) - Ivanov S. A. (Bul) -:-
12:00Snitari I. (Mda) - Djuric B. (Srb) -:-
12:00Tomescu D. A. (Rou) - Ferrari F. (Ita) -:-
13:30Obradović D. (Srb) - Ludoski Z. (Srb) -:-
13:30Pisaric A. (Srb) - Jovic V. (Srb) -:-
13:30Popović S. (Srb) - Bozemoj B. (Ned) -:-
17:30Lopez N. (Sui) - Pavlović L. (Fra) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Monastir 16 (Tunizija), trda podlaga
11:00Sheehy J. (Usa) - Coulibaly E. (Ivo) -:-11:00Wiskandt M. (Ger) - Bertrand R. (Fra) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Santiago (Čile), pesek
16:30Tenti F. (Arg) - Nunez D. A. (Chi) -:-17:00Mena F. (Arg) - Brown T. (Usa) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Shymkent (Kazahstan), pesek
08:00Fomin S. (Uzb) - Tjurnev J. (Wrl) -:-08:00Singh K. (Ind) - Atlangeriev B. (Wrl) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Telde 2 (Španija), pesek
11:00Blanch Dar. (Usa) - Barreto D. (Esp) -:-11:00Fernandez Flores D. (Chi) - Kližan M. (Svk) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Hammamet 7 (Tunizija), pesek
11:00Collignon R. (Bel) - Kopp S. (Aut) -:-11:00Dougaz A. (Tun) - Kuhn N. (Ger) -:-
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:00Piraino G. (Ita) - Kivatcev K. (Wrl) -:-ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Antalya 10 (Turčija), pesek
11:00Sauvant C. (Ger) - Zelničkova R. (Svk) -:-11:00Yoruk I. (Tur) - Hindova D. (Cze) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
09:30Grubor A. (Can) - Palecek N. (Srb) -:-09:30Ionescu E. M. (Rou) - Pavlou D. (Gre) -:-
09:30Stević H. (Fra) - Senić N. (Srb) -:-
10:00Stanković A. (Srb) - Hernandez M. J. (Esp) -:-
11:00Matoula M. (Gre) - Herea C. A. (Rou) -:-
11:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Serban I. M. (Rou) -:-
11:00Terzijska J. (Bul) - Laboutkova A. (Cze) -:-
12:00Hageman M. (Ned) - Bojica S. (Rou) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Monastir 14 (Tunizija), trda podlaga
11:00Daavettila S. (Usa) - Žabrailova M. (Wrl) -:-11:00Radovanovic N. (Fra) - Inoue H. (Usa) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Shymkent (Kazahstan), trda podlaga
08:00Juščenko V. (Wrl) - Suhotina A. (Wrl) -:-08:00Laskutova K. (Wrl) - Ureke A. (Wrl) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Telde 3 (Španija), pesek
11:00Seibold E. (Ger) - Van den Broek I. L. (Ned) -:-11:00Steur J. L. S. (Ger) - Feistel G. (Pol) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Hammamet 5 (Tunizija), pesek
11:00Helgo M. (Nor) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-11:00Nahimana S. (Bur) - Rocchetti S. (Ita) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:00Havličkova L. (Cze) - Wagner S. (Ger) -:-10:00Ricci B. (Ita) - Aksu A. (Tur) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50 Shenzhen 2 (Kitajska), trda podlaga
05:05Tararudee L. (Tha) - Wang Q. (Chn) -:-06:30Ren Y. (Chn) - Li Z. (Chn) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50+H Calvi (Francija), trda podlaga
10:00Barthel M. (Ger) - Ryser V. (Sui) -:-10:00Snigur D. (Ukr) - Abduraimova N. (Uzb) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W75 Chiasso (Švica), pesek
13:30Bondar A. (Hun) - Boisson L. (Fra) -:-15:00Cengiz B. (Tur) - Riera J. (Arg) -:-
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W75 Koper (Slovenija), pesek
11:00Fourlis J. (Aus) - Erjavec V. (Slo) -:-12:30Hercog P. (Slo) - Paquet C. (Fra) -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Antalya 11 (Turčija), pesek
11:30Barnat J./Lanik T. - Mischker F./Paz J. P. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Azay-le-Rideau (Francija), trda podlaga (dvorana)
13:00Harper M./Romano F. - Garcian A./Nagel A. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
17:30Jovic V./Juhas K. - Bozemoj B./Clavel T. -:-17:30Cazacu D. N./Sueoka Y. - Obradović D./Radjenovic V. -:-
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Monastir 16 (Tunizija), trda podlaga
14:30Maginley J./Sheehy J. - Agafonov J./Liaonenka A. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Santiago (Čile), pesek
18:00Almeida J./Tosetto R. - Bancalari A./Torres B. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Shymkent (Kazahstan), pesek
10:00Lomakin G./Verbin P. - Bakshi A./Schell N. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Hammamet 7 (Tunizija), pesek
11:00Lobanov A./Ouakaa A. - De Krom M./Nijboer R. -:-ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:00Oradini G./Serafini M. - Potenza L./Ricca G. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Antalya 10 (Turčija), pesek
13:00Bestetti G./Stagno B. - Sauvant C./Siedliska N. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), pesek
17:30Marinković B./Terzijska J. - Bojica S./Herea C. A. -:-17:30Lackova V./Volkova D. - De Koning R./Hageman M. -:-
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Monastir 14 (Tunizija), trda podlaga
14:30Tkačeva M./Žabrailova M. - Vanlangendonck E./Welker E. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Shymkent (Kazahstan), trda podlaga
09:30Arystanbekova A./Kenzhibayeva S. - Lavino I./Ogata H. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Telde 3 (Španija), pesek
13:00Van den Broek I. L./Van Emst S. - Di Girolami T./Petretic L. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Hammamet 5 (Tunizija), pesek
13:30Herazo M. F./McPhee K. - Štruplova J./Zaytseva K. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), pesek
10:00Christofi E./Karatančeva L. - Alvisi E./Urgesi F. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W50 Shenzhen 2 (Kitajska), trda podlaga
09:30Brooks M./Chong E. - Hartono A./Thombare P. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W75 Chiasso (Švica), pesek
12:00Papamichail D./Waltert S. - Appleton E./Papadakis L. -:-ITF ŽENSKE - DVOJICE: W75 Koper (Slovenija), pesek
14:00Erjavec V./Salkova D. - Sakellaridi S./Zantedeschi A. -:-Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.