OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Liga prvakov - Kvalifikacija

18:00Pjunik (Arm) - CFR Cluj (Rou) -:-
19:00Malmo FF (Swe) - Vikingur Reykjavik (Ice) -:-
19:45Ludogorec (Bul) - Sutjeska (Mne) -:-
20:00Ballkani (Kos) - Žalgiris (Ltu) -:-
20:00Lech (Pol) - Karabag (Aze) -:-
20:00TNS (Wal) - Linfield (Nir) -:-
20:30Shamrock R. (Irl) - Hibernians (Mlt) -:-
20:45Škupi (Mkd) - Lincoln (Gib) -:-

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

19:00Gzira (Mlt) - Atletic Escaldes (And) -:-
19:00St Josephs (Gib) - Larne (Nir) -:-

AFRIKA: Pokal COSAFA

14:00Sejšeli - Bocvana -:-
17:00Angola - Komori -:-

AFRIKA: Afriško prvenstvo Ženske

19:00Burkina Faso Ž - Senegal Ž -:-
22:00Uganda Ž - Maroko Ž -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Aldosivi - Rosario 2:1
00:00Newells Old Boys - Patronato 2:2
02:30Independiente - Platense 1:3

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

10:15Newcastle Olympic - Valentine P. -:-

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

13:30Stirling Macedonia - Cockburn City -:-

AZIJA: AFF prvenstvo U19

10:00Kambodža U19 - Malezija U19 -:-
14:00Singapur U19 - Vzhodni Timor U19 -:-

AZIJA: AFF prvenstvo Ženske

10:00Vzhodni Timor Ž - Mjanmar Ž -:-
13:00Laos Ž - Kambodža Ž -:-

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

11:00Dnepr M. 2 - Minsk 2 -:-
12:00Žodino 2 - Sluck 2 -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

21:00Palmaflor - Tomayapo -:-
00:15Royal Pari - Independiente Petrolero -:-

BRAZILIJA: Serie A

01:00Bragantino - Botafogo RJ 0:1

BRAZILIJA: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Londrina -:-
00:00Ituano - Cruzeiro -:-

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

01:00Aparecidense - ABC 2:2

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro 2 - Zaključni boji

00:00Varginha - Ipatinga -:-

CURAÇAO: Prome Divishon

02:00Centro Dominguito - Sithoc -:-
02:00SUBT - Scherpenheuvel -:-
02:00Victory Boys - Jong Colombia -:-

EGIPT: Premier liga

21:00El Gounah - Al Ahly -:-

EGIPT: Pokal Egipta

18:00Smouha - Kafr El Sheikh -:-

EKVADOR: Ekvadorski pokal

02:00Nueve de Octubre - Orense 2:111m
23:00Delfin - Gualaceo -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00Marjamaa Kompanii - Helm -:-

ISLANDIJA: Inkasso-deildin

20:00Selfoss - Vestri -:-
20:00Thor Akureyri - KV Reykjavik -:-
21:15Afturelding - Kordrengir -:-
21:15Grotta Seltjarnarnes - Fjolnir -:-
21:15HK Kopavogur - Grindavik -:-
21:15Vogar - Fylkir -:-

JORDANIJA: Premier liga

19:30Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Končnica

00:15Atletico-MG (Bra) - Emelec (Ecu) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Union Santa Fe (Arg) - Nacional (Uru) -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Gimcheon Sangmu - Jeju Utd -:-
12:00Seongnam - Pohang -:-
12:30Ulsan Hyundai - Gangwon -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Gwangju - Bucheon FC 1995 -:-
12:30Daejeon - Ansan Greeners -:-

KAMBODŽA: CPL

13:30NagaWorld - Visakha -:-
13:30Svay Rieng - Phnom Penh Crown -:-

KARIBI: Prvenstvo CONCACAF Ženske - Kvalifikacije - Drugi krog

01:00ZDA Ž - Haiti Ž 3:0
04:00Mehika Ž - Jamajka Ž 0:1

KIRGIZISTAN: Premier liga

14:30Alga - Kara Balta -:-
14:30Kant - Ilbirs -:-

KITAJSKA: Liga Jia

09:30Kunshan - Shaanxi Changan -:-
09:30Nanjing City - Beijing Tech -:-
09:30Shanghai Jiading Huilong - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Shenyang Urban FC - Heilongjiang IC -:-

LAOS: Liga Lao

13:00Young Elephant - Luangprabang United -:-

LIBIJA: Premier League - Za obstanek

17:00Al-Khmes - Dhahra Tripoli -:-
17:00Wefaq Ajdabiya - Shabaab Al Jabal -:-

MALEZIJA: Superliga

14:15Melaka United - Selangor -:-

MAROKO: Botola Pro

19:00Hassania Agadir - IR Tanger -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

04:00Pachuca - Queretaro 2:0

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Tlaxcala -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

18:00Santos Laguna U20 - Guadalajara Chivas U20 -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:15San Lorenzo - Sportivo Trinidense 3:0

SINGAPUR: Premier liga

13:45Young Lions - Hougang -:-

SUDAN: Premier League

16:00Ahli Shendi - Al Kartum -:-
16:00Al-Ahly Merowe - Al-Hilal -:-
16:00Al-Hilal - Hilal El Obeid Club -:-
19:15Al Shorta - Wad Nobawi -:-
19:15Al-Merreikh - Ahli Kartum -:-
19:15Alamal Atbara - Al Wadi -:-
19:15Kober - Hay al-Arab -:-
19:15Tuti - Hilal El-Fasher -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

23:00Bolivija U17 - Paragvaj U17 1:2

SVET: Klubske prijateljske

10:00Volgar-Astrahan (Rus) - Jenisej (Rus) -:-
10:00Šala (Svk) - Rača (Svk) -:-
12:30Brondby (Den) - Lyngby (Den) -:-
13:00Ural (Rus) - Ufa (Rus) -:-
14:00Abbey Rangers (Eng) - Met. Police (Eng) -:-
14:00Longwell Green (Eng) - Frome Town (Eng) -:-
14:00Stockport (Eng) - Bolton (Eng) -:-
15:00Tekstilštik (Rus) - Jenisej (Rus) -:-
15:00Ural (Rus) - Ufa (Rus) -:-
15:30Erzurum BB (Tur) - Konyaspor (Tur) -:-
15:30Gaziantep (Tur) - Gabala (Aze) -:-
16:00Dinamo Moskva (Rus) - Rubin (Rus) -:-
17:00Annecy (Fra) - Servette (Sui) -:-
17:00Maccabi Tel Aviv (Isr) - Lokomotiva Z. (Cro) -:-
17:00Slovacko (Cze) - Trinec (Cze) -:-
17:00Voluntari (Rou) - Hapoel Beer Sheva (Isr) -:-
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - Zwickau (Ger) -:-
17:30Furstenfeld (Aut) - Marchfeld (Aut) -:-
17:30PreklicanaIgman K. (Bih) - Velež Mostar (Bih) -:-
17:30Kisvarda (Hun) - AEK Larnaka (Cyp) -:-
18:00Donaufeld Dunaj (Aut) - FAC Dunaj (Aut) -:-
18:00Levski (Bul) - Etar Veliko Tarnovo (Bul) -:-
18:00Plzen (Cze) - Botosani (Rou) -:-
18:00Pobeda (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
18:00Sandhausen (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
18:00Slavia Praga (Cze) - Rapid Bukarešta (Rou) -:-
18:00Triglav (Slo) - Rijeka (Cro) -:-
18:00Varaždin (Cro) - Posušje (Bih) -:-
18:00Velež Mostar (Bih) - Sloboda (Bih) -:-
18:00Warta (Pol) - Aalborg (Den) -:-
18:30Aschaffenburg (Ger) - Eintracht (Ger) -:-
18:30Celje (Slo) - Sarajevo (Bih) -:-
18:30Fenerbahče (Tur) - MOL Fehervar (Hun) -:-
18:30Herzlake (Ger) - Meppen (Ger) -:-
18:30Illertissen (Ger) - Kottern-St. Mang (Ger) -:-
18:30Rudar (Mne) - Željezničar (Bih) -:-
18:30PreklicanaTraiskirchen (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
18:30Traiskirchen (Aut) - Vllaznia (Alb) -:-
18:30Young Boys (Sui) - Dinamo Kijev (Ukr) -:-
19:00Ahrweiler (Ger) - Fortuna Köln (Ger) -:-
19:00CSKA Sofija (Bul) - Sportist Svoge (Bul) -:-
19:00Frechen (Ger) - Duren (Ger) -:-
19:00Gleisdorf (Aut) - Lebring (Aut) -:-
19:00Heerenveen (Ned) - Oss (Ned) -:-
19:00Hoffenheim II (Ger) - Dudenhofen (Ger) -:-
19:00Luner SV (Ger) - Dortmund (Ger) -:-
19:00Mettersdorf (Aut) - Deutschlandsberger (Aut) -:-
19:00SV Wildon (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) -:-
19:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Hollenbach (Ger) -:-
19:00Steinbach Haiger (Ger) - Kaan-Marienborn (Ger) -:-
19:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Weiz (Aut) -:-
19:00Wittenhorst (Ned) - Venlo (Ned) -:-
19:30Hesperange (Lux) - Kaerjeng (Lux) -:-
19:30Nivo Sparta (Ned) - Den Bosch (Ned) -:-
20:00Hamilton (Sco) - Tranent Juniors (Sco) -:-
20:00Hitchin (Eng) - Stevenage (Eng) -:-
20:00PreklicanaSt Mirren (Sco) - Hartlepool (Eng) -:-
20:00St Mirren (Sco) - Northampton (Eng) -:-
20:00Telstar (Ned) - Lisse (Ned) -:-
20:00Totton (Eng) - Bashley (Eng) -:-
20:30AFC Rushden & Diamonds (Eng) - Milton Keynes (Eng) -:-
20:30Alloa (Sco) - Queens Park (Sco) -:-
20:30Ashton Utd (Eng) - Barrow (Eng) -:-
20:30Bamber Bridge (Eng) - Wigan (Eng) -:-
20:30Buckley (Wal) - Flint (Wal) -:-
20:30Dundela (Nir) - Moyola (Nir) -:-
20:30Dunfermline (Sco) - Kilmarnock (Sco) -:-
20:30East Fife (Sco) - Hearts (Sco) -:-
20:30Heath Hayes (Eng) - Hednesford (Eng) -:-
20:30Hendon (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:30Shildon (Eng) - Whitley Bay (Eng) -:-
20:30Stratford (Eng) - Burton (Eng) -:-
20:45Alton FC (Eng) - Havant & W (Eng) -:-
20:45Badshot (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
20:45Basford (Eng) - Notts County (Eng) -:-
20:45Bedford (Eng) - Barnet (Eng) -:-
20:45Bowers & Pitsea (Eng) - Sittingbourne (Eng) -:-
20:45Cray Wanderers (Eng) - Welling (Eng) -:-
20:45Dorking (Eng) - Sutton (Eng) -:-
20:45Folkestone Invicta (Eng) - Tonbridge (Eng) -:-
20:45Goole (Eng) - Scarborough (Eng) -:-
20:45Haringey (Eng) - Walthamstow (Eng) -:-
20:45Livingston (Sco) - Linlithgow Rose (Sco) -:-
20:45Macclesfield (Eng) - Crewe (Eng) -:-
20:45Market Drayton (Eng) - Telford (Eng) -:-
20:45Montrose (Sco) - Dundee (Sco) -:-
20:45PreloženaRothes (Sco) - Elgin (Sco) -:-
20:45PreklicanaSaffron (Eng) - King’s Lynn (Eng) -:-
20:45St. Ives (Eng) - Peterborough Sports (Eng) -:-
20:45St. Neots (Eng) - Charlton U23 (Eng) -:-
20:45Stalybridge (Eng) - Morecambe (Eng) -:-
20:45Weston-super-Mare (Eng) - Exeter (Eng) -:-
20:45Workington (Eng) - Dumbarton (Sco) -:-
20:45Worthing (Eng) - Three Bridges (Eng) -:-

SVET: Mednarodne prijateljske Ženske

11:00Latvija U17 Ž - Estonija U17 Ž -:-
14:00Latvija U19 Ž - Estonija U19 Ž -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:30Istaravshan - Khujand -:-

TAJVAN: Mulan nogometna liga ženske

11:00Taichung Blue Ž - Taoyuan Ž -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

00:30PreloženaCerrito - Cerro Largo -:-

UZBEKISTAN: Superliga

16:00Sogdiana - Qizilqum -:-
17:00Olympic - Navbahor Namangan -:-

ZDA: MLS

01:00Orlando City - DC United 3:5
03:00Colorado Rapids - Austin FC 2:3
03:00Dallas - Inter Miami 1:1
04:30Los Angeles Galaxy - CF Montreal 4:0

ZDA: USL Championship

03:00Colorado Springs - San Diego Loyal 2:3

ZDA: USL League Two

00:00Weston - Tampa Bay U23 -:-

ČILE: Primera B

00:00San Luis - Cobreloa 0:0
02:30U. De Concepcion - Melipilla 1:1

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Halmstad - Jonkoping -:-
19:00Orgryte - Örebro -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.