Hokej » 22.03.2024 » Vse tekme
Stavite na Hokej s svojega mobilnega telefona z bet365!
FINSKA: Liiga - Končnica
17:30IFK Helsinki - Pelicans Lahti 1:417:30Jukurit - Kärpät Oulu 1:2pp
17:30TPS Turku - Tappara 4:2
NEMČIJA: DEL - Končnica
19:30Bremerhaven - ERC Ingolstadt 4:3pp19:30Eisbaren Berlin - Adler Mannheim 3:2
19:30Grizzly Wolfsburg - Munchen 3:4
19:30Straubing Tigers - Schwenninger 3:4pp
ZDA: NHL
00:00Boston Bruins - New York Rangers 2:500:00Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 3:2pp
00:00Detroit Red Wings - New York Islanders 6:3
00:00New Jersey Devils - Winnipeg Jets 4:1
00:00Ottawa Senators - St. Louis Blues 2:5
00:30Florida Panthers - Nashville Predators 0:3
02:00Edmonton Oilers - Buffalo Sabres 8:3
03:00Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 4:0
03:00Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 4:1
03:30San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 1:4
03:30Vegas Golden Knights - Seattle Kraken 3:1
00:00Washington Capitals - Carolina Hurricanes 7:6ks
ČEŠKA: Extraliga - Končnica
17:00Litvinov - Kometa Brno 1:517:30Česke Budejovice - Trinec 4:1
ŠVEDSKA: Elitserien - Končnica
19:00Frolunda - Leksand 1:2pp19:00Skelleftea - Linkoping 4:3pp
ŠVEDSKA: Elitserien - Play-out
19:30Oskarshamn - HV 71 4:2AVSTRIJA: ICE Hokejska liga - Končnica
19:30Valpusteria - Celovec 2:419:45Bolzano - Salzburg 1:3
BELORUSIJA: Ekstraliga - Končnica
17:25Vitebsk - Brest 1:2ppDANSKA: Metal Ligaen - Končnica
19:30Odense Bulldogs - Esbjerg 1:4FINSKA: Mestis - Končnica
17:30IPK - RoKi 4:3pp17:30Kettera - Kiekko-Pojat 4:0
17:30Kiekko-Espoo - TUTO 3:5
FINSKA: Suomi-sarja - Končnica
17:30Pyry - LeKi 2:1ppFINSKA: SM-sarja U20 - Za obstanek
17:30K-Vantaa U20 - TUTO U20 2:3ppFRANCIJA: Ligue Magnus - Končnica
20:00Rouen - Cergy-Pontoise 7:220:15Bordeaux - Grenoble 3:2
FRANCIJA: Ligue Magnus - Play-out
20:30Anglet - Chamonix Mont-Blanc 4:620:30Gap - Briancon 5:3
KANADA: OHL
00:00Guelph Storm - Owen Sound Attack 5:300:00Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 1:3
00:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 0:9
00:05Windsor Spitfires - Erie Otters 5:6
00:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 3:2pp
00:00Kitchener Rangers - Oshawa Generals 1:2pp
00:00London Knights - Windsor Spitfires 4:3
00:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4:5
00:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 2:4
00:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 13:4
00:07Soo Greyhounds - Flint Firebirds 4:2
KANADA: WHL
01:00Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 5:3KANADA: QMJHL
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 1:323:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:4
23:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 3:4
23:00Saint John - Halifax Mooseheads 5:2
00:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:2
00:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3pp
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 4:2
00:00Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:7
00:30Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs 4:6
MADŽARSKA: Erste Liga - Končnica
17:30Brasov - Gyergyoi 5:318:30Ferencvaroš - Miercurea Ciuc 2:4
NEMČIJA: 2. Bundesliga - Končnica
19:30Crimmitschau - Krefeld Pinguine 0:219:30Kassel - Lausitzer Füchse 3:6
19:30Landshut - Kaufbeuren 3:0
20:00Regensburg - Ravensburg 4:1
NEMČIJA: 2. Bundesliga - Play-out
19:30Selber - Dresdner Eislöwen 0:3NEMČIJA: Oberliga - Končnica
19:30Peiting - Weiden 3:520:00Deggendorfer - Trappers 4:2
20:00EC Hannover - Hannover Scorpions 1:5
20:00Memmingen - Heilbronner 3:2
NORVEŠKA: EHL - Za obstanek
19:00Narvik - Ringerike 4:3POLJSKA: Poljska hokej liga - Končnica
18:00Jastrzebie - Katowice 1:418:00Tychy - Unia Oswiecim 2:3pp
ROMUNIJA: Campionatul National
17:30Fenestela - Sportul Studentesc 14:0RUSIJA: KHL - Končnica
15:00Traktor Čeljabinsk - Dinamo Moskva 5:417:30Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk 3:1
RUSIJA: MHL - Končnica
12:00Omskie jastrebi - Belije medvedi 2:516:30Čajka - Mamonti Jugri 2:1pp
SLOVAŠKA: Extraliga - Končnica
18:00B. Bistrica - Spišska Nova Ves 3:4pp18:00Slovan Bratislava - Košice 3:5
SLOVAŠKA: 1. Liga - Končnica
17:30Žilina - Žiar nad Hronom 3:1TURČIJA: Super Lig - Končnica
18:30Buz Adamlar - Istanbul BB 10:1VELIKA BRITANIJA: Elitna liga
20:30Braehead - Dundee 8:5ZDA: AHL
00:00Belleville Senators - Laval Rocket 2:3pp00:00Lake Erie Monsters - Hershey Bears 3:6
00:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 5:2
00:00Utica Comets - Bridgeport Islanders 1:2ks
00:05Rochester Americans - Toronto Marlies 1:2ks
00:05Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 0:2
ZDA: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Norfolk Admirals 5:400:00Jacksonville IceMen - Greenville Swamp Rabbits 4:5
00:00Reading Royals - Worcester Railers 3:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2:3pp
00:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 3:4
00:15Maine Mariners - Newfoundland 4:3
00:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 3:1
00:30Atlanta Gladiators - Trois-Rivieres Lions 1:3
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 4:0
00:30Indy Fuel - Cincinnati Cyclones 5:2
00:35Iowa Heartlanders - Wichita Thunder 2:1
ZDA: FPHL
00:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 5:200:05Port Huron Prowlers - Elmira River Sharks 4:3ks
00:30Wytheville - Danbury Hat Tricks 1:2pp
00:35Carolina Thunderbirds - Baton Rouge 4:0
00:35Columbus River Dragons - Motor City Rockers 5:2
ZDA: SPHL
00:00Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 1:600:05Roanoke Dawgs - Quad City Storm 3:4
ZDA: USHL
00:10Muskegon Lumberjacks - Sioux City 3:2ZDA: NCAA
21:00Boston College Eagles - Massachusetts Minutemen 8:121:00Quinnipiac Bobcats - St. Lawrence Saints 0:3
22:07North Dakota Fighting Hawks - Nebraska Omaha Mavericks 3:6
00:30Boston University Terriers - Maine Black Bears 4:1
00:30Cornell Big Red - Dartmouth Big Green 6:3
ČEŠKA: ELJ - Končnica
17:00Liberec U20 - Kometa Brno U20 6:417:00Mlada Boleslav U20 - Karlovy Vary U20 1:3
18:00Jihlava U20 - Sparta Praga U20 3:4pp
18:00Pardubice U20 - Trinec U20 5:4pp
ŠVEDSKA: Hockey Allsvenskan - Končnica
19:00BIK Karlskoga - Sodertalje 3:2pp19:00Bjorkloven - Djurgarden 3:4pp
ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra - Za obstanek
19:00Backen - Eskilstuna Linden 4:119:00Pantern - Grastorps 6:5
ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra - Za obstanek
19:00Malungs - Arboga 1:419:00Surahammar - Valbo 6:3
ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra - Za obstanek
19:00Sollentuna - Tumba 3:119:00Varmdo - Segeltorps IF 4:3
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Končnica
18:00Brynäs U20 - Orebro U20 1:2pp18:00Lulea U20 - Modo U20 6:2
19:00Djurgarden U20 - Mora U20 3:2
19:00Frolunda U20 - Rogle U20 3:4ks
19:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 2:5
19:00Leksand U20 - Farjestads U20 5:1
19:00Skelleftea U20 - AIK U20 4:3
19:00Vaxjo U20 - Linkoping U20 3:2pp
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Za obstanek
18:30Hanvikens U20 - Bjorkloven U20 1:5ŠVICA: Nacionalna liga - Končnica
20:00Biel - Zürich 0:420:00Lugano - Fribourg 3:2pp
ŠVICA: Švicarska liga - Končnica
19:45Chaux-de-Fonds - Lions 3:2ppStavite na Hokej s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, hokej na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.