OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Maia (Portugalska), pesek (dvorana)

11:40Domingues J. (Por) - Neuchrist M. (Aut) 0:2
12:05Sačko V. (Ukr) - Choinski J. (Gbr) 0:2
12:05Vukić A. (Aus) - Karlovski J. (Rus) 2:0
13:15Gahov I. (Rus) - Collarini A. (Arg) PREDAJA 1:1
13:30van Assche L. (Fra) - Ymer E. (Swe) 2:0
14:05Oliveira G. (Por) - Rodionov J. (Aut) 1:2
16:55Krutih O. (Ukr) - Sousa P. (Por) 0:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Maspalomas (Španija), pesek

11:05Moro Canas A. (Esp) - Llamas Ruiz P. (Esp) 0:2
11:10Diez S. (Can) - Echargui M. (Tun) 2:1
11:10Droguet T. (Fra) - Moroni M. (Ita) 0:2
13:50Giustino L. (Ita) - Neumayer L. (Aut) 2:0

CHALLENGER ŽENSKE - POSAMEZNO: Andorra (Andora), trda podlaga (dvorana)

13:05Chang S. (Usa) - Schoofs B. (Ned) 2:0
15:00Ozgen P. (Tur) - Baindl K. (Ukr) 0:2
16:35Peterson R. (Swe) - Snigur D. (Ukr) 2:0
17:05Lisicki S. (Ger) - Čarajeva A. (Rus) 2:0
2. nizDodin O. (Fra) - Parks A. (Usa) 0:1 (3:6,0:0)
18:35Scott K. (Usa) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
19:30Konjuh A. (Cro) - Monnet C. (Fra) -:-
20:00Maria T. (Ger) - Jimenez Kasinceva V. (And) -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Maia (Portugalska), pesek (dvorana)

14:55Jebens H./Schell N. - Cash J./Patten H. 0:2
15:20Istomin D./Karlovski J. - Faria J./Vale D. 0:2
1. nizBorges N./Cabral F. - Alvarez Varona N./Skatov T. 0:0 (1:1)
18:35Dabrian A./Oliveira G. - Coelho F./Falcao G. -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Maspalomas (Španija), pesek

13:25Šabanov I./Šabanov M. - Durasovic V./Geerts M. 2:0
13:55Barroso Campos A./Lopez Morillo I. - Alcala Gurri M./De Rueda De Genover I. 2:0
14:55Bergevi F./Vanshelboim E. - Kopriva V./Švrčina D. 2:1
15:30PreklicanaČepelev A./Madaras N. - Moro Canas A./Roca B. O. -:-
15:40Diez S./Moroni M. - Bortolotti M./Martos Gornes S. 0:2
16:10Barranco C. J./Vega Hernandez D. - Niklas-Salminen P./Stevens B. 0:2

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Antalya 22 (Turčija), pesek

07:30Duran B. (Tur) - Moundir A. (Mar) 0:2
07:30Filipov J. (Rus) - Shin M. (Uzb) 0:2
07:30Snitari I. (Mda) - Inoue G. (Jpn) 2:0
07:30Soyler B. (Tur) - Rodrigues D. (Por) 2:0
07:30Turker M. N. (Tur) PREDAJA - Fufigin M. (Rus) 0:1
07:30Wassermann D. (Ned) - Marti Pujolras A. (Esp) 1:2
09:00Aksu C. (Tur) - Perruzza V. (Ita) 0:2
09:00Antonescu V. (Rou) - La Cava I. (Ita) 2:1
09:00Lobanov A. (Rus) - Agabigun S. (Tur) 1:2

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Madrid 3 (Španija), trda podlaga

09:40Avendano C. M. (Esp) - Whitehouse M. (Gbr) 1:2
09:40Perez C. S. (Esp) - Cesar Porras J. (Arg) 2:1
09:40Pontjodikromo S. (Ned) - Nedelčev N. (Bul) 2:0
09:45Fernandez Flores D. (Chi) - Wiedenmann L. (Ger) 1:2
11:25Schaer J. (Sui) - Turriziani Alvarez A. (Esp) 2:0
11:35Handel T. (Ger) - Benzal Alia I. (Esp) 2:0
12:25Deschamps T. (Fra) - Manzano L. P. (Esp) 2:0
12:55Bondioli F. (Ita) - Mansilla Diez M. (Esp) 2:0
13:00Fernandez-Gonzalez M. (Esp) - Damas M. (Esp) 0:2
13:45Mu T. (Chn) - Cohen A. (Isr) 0:2

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Monastir 47 (Tunizija), trda podlaga

14:00Abderrahman W. (Tun) - Yunis F. (Ger) 2:0
14:00Agafonov J. (Rus) - Boehler D. (Ger) 0:2
14:00Politowicz M. (Pol) - Bacaloni A. (Ita) 0:2
14:00Popović S. (Ger) - Badenhorst D. (Rsa) 0:2
14:00Rojas O. (Bel) - Wehnelt K. (Ger) 0:2
15:30Battaglino S. (Ita) - Szajrych J. (Pol) 0:2
15:30Bittoun C. (Fra) - Jones M. (Tha) -:-
15:30PreklicanaBondarenko J. (Ukr) - Canter A. (Gbr) -:-
15:30Jeniček J. (Cze) - Vasiliauskas M. (Ltu) 2:0
15:30Pereira T. (Por) - Canter A. (Gbr) -:-
15:30Prižmić D. (Cro) - Delage P. (Fra) 2:0
15:30Spiridon D. C. (Ita) - Reitano S. (Ita) -:-
15:30Yamanaka T. (Jpn) - Ouakaa A. (Tun) 2:0

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Santo Domingo 2 (Dominikanska republika), trda podlaga

14:30Cid R. (Dom) - Pinzon Moreno F. (Usa) 2:0
14:30Foster-Estwick M. (Bar) - Duarte A. (Col) -:-
14:30King D. (Bar) - Krasner D. (Usa) PREDAJA 1:0
14:30Marshall K. (Bar) - Chin J. (Jam) 1:2
14:30Sheehy J. (Usa) - Fernandes V. B. (Bra) 2:0
16:00Iaquinto A. (Dom) - Galus P. (Pol) -:-
16:00Lyeons J. (Usa) - Bertran P. (Dom) -:-
16:00Stakušić M. (Can) - Koistila Larsson K. (Swe) -:-
17:30Browning T. (Usa) - Lilov V. (Usa) -:-
17:30Cabrera M. A. (Chi) - Den Ouden G. (Ned) -:-
17:30Hardt N. (Dom) - Miyoshi K. (Jpn) -:-
17:30Petrov A. (Usa) - Draxl L. (Can) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Sharm ElSheikh 18 (Egipt), trda podlaga

09:00Bondarevskiy Y. (Rus) - Van Wyk K. (Rsa) 0:2
09:00Donald M. (Cze) - Krstin P. (Srb) 2:0
09:00Hyun J. H. (Kor) - Purtseladze S. (Geo) 1:2
09:00Lai J. (Usa) - Žukov M. (Rus) 0:2
10:30Dinev D. (Bul) - Petr V. (Cze) 0:2
10:30Krainer L. (Aut) - Kobelt N. (Sui) 2:0
10:30Lee T. (Kor) - Asrawy A. (Egy) 0:2
10:30Roncalli S. (Ita) - Mikula M. (Pol) 0:2
11:30Ljutarevič I. (Blr) - Binda A. (Rus) 1:2
11:30Pozzani N. (Ita) - Simakin I. (Rus) 0:2
11:30Speziali F. (Ita) - Hyeon-Yun J. (Kor) 0:2
11:30Strombachs R. (Lat) - Zakaryia F. (Egy) 2:0
13:00Artnak B. (Slo) - Shin S. (Kor) 1:2
13:00Bielinski O. (Ukr) - Menšik J. (Cze) 1:2
13:00Chrysochos P. (Cyp) - Ibragimov D. (Rus) 2:1
13:00Pennaforti G. (Ita) - Fossati C. (Ita) 2:0

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Monastir 11 (Tunizija), trda podlaga

09:30Philibert N. (Gbr) - Jans J. (Ned) 0:2
09:30Yunchaokete B. (Chn) - Dubrouski M. (Blr) 2:0
10:00Morolli A. (Ita) - Tomanski K. (Pol) 2:0
10:00Van Rensburg S. (Aus) - Donski A. (Bul) 1:2
11:30Ho R. (Tpe) - Bozemoj B. (Ned) 0:2
12:00Bellifemine A. (Ita) - Noce G. M. (Ita) 1:2
12:00Mansouri S. (Tun) - Nel J. (Rsa) 2:1
12:00Oberleitner N. (Aut) - Claverie L. (Ita) 0:2
13:30Kumar O. (Usa) - Trochu P. (Fra) 2:0
13:30Lajal M. (Est) - Evans T. (Aus) -:-
13:30Larwig N. (Ger) - Berger A. (Fra) 0:2
13:30Miličević L. (Srb) - Bouquier A. (Fra) 0:2
13:30Obradović D. (Srb) - Dougaz A. (Tun) 1:2
13:30Waldner N. (Aut) - Camilli G. (Ita) 2:0

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Trnava (Slovaška), trda podlaga (dvorana)

10:00Bašić M. (Bih) - Sakellaridis S. (Gre) 2:0
10:00Paty D. (Cze) - Vrbenski M. (Cze) 0:2
10:00Rincon D. (Esp) - Tresca G. (Ita) 2:0
11:30Kivatcev K. (Rus) - Kyjaci S. (Svk) 2:0
11:30Poljak D. (Cze) - Lanik T. (Svk) 2:0
11:30Veldheer M. (Ned) - Krajci M. (Svk) 0:2
12:30Broska F. (Ger) - Nad P. (Svk) 2:0
12:30Nejedly P. (Cze) - Kupčič J. (Slo) 0:2
12:30Smith R. (Usa) - Guerrieri A. (Ita) 0:2

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Vacaria (Brazilija), pesek

14:00Carnevalle L. (Arg) - De Lima M. A. (Bra) 2:0
14:00Escurra Isnardi H. J. (Par) - Franco T. (Arg) 2:1
14:00Heide G. (Bra) - Saraiva Dos Santos P. A. (Bra) 2:0
15:30Burruchaga R. A. (Arg) - de A. G. R. (Bra) 2:0
15:30Gimenez I. (Bra) - Tedesco G. (Bra) 2:0
15:30Tumasonis G. P. (Bra) - Schenekenberg G. (Bra) -:-
17:00Leal V. (Bra) - Alves M. (Bra) -:-
17:00Pinto L. (Bra) - Lama G. (Chi) -:-
17:00Ribeiro E. (Bra) - Tosetto R. (Bra) -:-
22:00Luz O. (Bra) - Fortes E. (Bra) -:-
22:00Zormann Da Silva M. (Bra) - Zanellato N. (Bra) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Antalya 23 (Turčija), pesek

07:30Kargina V. M. (Lat) - Obradovic A. (Srb) 0:2
07:30Spasova B. (Bul) - Fornasieri C. (Ita) 0:2
07:30Ureke A. (Rus) - Li Y. (Tpe) 2:1
09:00Ionescu I. A. (Rou) - Oljanovska V. (Rus) 0:2
09:00Senić N. (Srb) - Svatikova L. (Svk) 2:0
09:00Yoruk I. (Tur) - Ortenzi B. (Ita) 2:1
10:00Cirpanli D. (Tur) - Jurić N. (Slo) 0:2
10:00Elmas L. N. (Tur) - Aikawa M. (Jpn) 0:2
10:00Lene E. (Fra) - Soriano S. M. (Esp) 0:2
10:00Čurović T. (Srb) - Zhilina A. (Rus) 2:0
11:30Sevčikova L. (Cze) - Hageman M. (Ned) 0:2
11:30Zyryanova A. (Rus) - Šapatava S. (Geo) 0:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Buenos Aires (Argentina), pesek

13:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Blatter L. (Arg) 2:1
13:00Moron F. B. (Arg) - Bulbarella M. (Arg) 0:2
13:00Mutilba V. (Arg) - Gomez Pezuela Cano M. (Mex) 2:1
13:00Sposetti I. (Ita) - Poj N. (Arg) 2:0
14:30Arangio G. (Ita) - Merlo R. (Arg) 0:2
14:30Astete F. (Chi) - Gulin G. (Bra) -:-
14:30Buris B. (Arg) - Ayala L. (Arg) 1:2
14:30Madrid Rocca M. (Arg) - Estevez J. (Arg) 0:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Lousada 2 (Portugalska), trda podlaga (dvorana)

11:00Babel O. (Fra) - Hays G. (Gbr) 2:1
11:00Sall A. (Fra) PREDAJA - Morozova E. (Rus) 0:0
11:00Zara M. (Ita) - Ryser V. (Sui) 0:2
12:30Dapkute I. (Ltu) - Kotliar Y. (Ukr) 0:2
12:30Janssen C. (Ned) - Mohamed H. (Fra) 2:0
14:00Benaissa A. (Alg) - Saner J. (Swe) 0:2
14:30Weckerle M. (Lux) - Cervino Ruiz C. (Esp) -:-
15:00Siedliska N. (Ger) - Courcoux P. (Fra) 2:0

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Monastir 41 (Tunizija), trda podlaga

09:30PreklicanaKordolaimi E. (Gre) - Tsao C. Y. (Tpe) -:-
12:00Bataille E. (Fra) - Bejenaru K. P. (Rou) 0:2
12:00Kordolaimi E. (Gre) - Iila E. (Est) 2:0
12:00RadenkovicćM. (Swe) - Lindh E. (Gbr) 2:1
12:00Vanlangendonck E. (Bel) - Tran D. (Ned) 2:0
12:30Gavrila O. (Rou) - Romeo C. (Fra) 0:2
13:30Bechri C. (Tun) - Girard E. (Fra) 0:2
13:30Frahn M. (Aus) - Bai Z. (Chn) 0:2
13:30Liu Y. (Chn) - Li Z. (Chn) 0:2
13:30Moga C. (Fra) - Keller N. (Sui) 0:2
13:30Radanović D. (Srb) - Kawaguchi N. (Jpn) 2:1
13:30Radovanovic N. (Fra) - Danisova N. (Svk) 2:0
13:30Swierczynska M. (Pol) - Milenković K. (Sui) 1:2
13:30Vinahradava H. (Blr) - Sziedat F. (Ger) 0:2
15:15Yamaguchi A. (Jpn) - Vrancken Peeters A. (Ned) 1:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Oberpullendorf (Avstrija), trda podlaga (dvorana)

09:30Chudejova M. (Svk) - Čirić Bagarić L. (Cro) 0:2
09:30Hrdinkova D. (Cze) - Desai Z. (Ind) 0:2
09:30Mašić M. (Srb) - Nagornaia S. (Rus) 2:1
10:30Radaković L. (Bih) - Bokor V. (Aut) 0:2
11:00Kostic T. (Aut) - Perelygina E. (Rus) 2:0
11:00Meri E. (Svk) - Šebestova I. (Cze) 2:0
12:30Jaruškova T. (Svk) - Cirotte A. (Fra) 2:0
12:30Klincov B. (Sui) - Platenikova E. (Svk) 2:1
12:30Michalitsch A. (Aut) - Primorac I. (Cro) 0:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Santo Domingo 2 (Dominikanska republika), trda podlaga

10:00Baranovski A. (Usa) - Dutta M. (Usa) 0:2
10:00Fernandez B. (Can) - Kendall-Woseley M. (Usa) -:-
14:30Defalco J. (Usa) - Valdez R. (Cub) 2:0
14:30Petruželova L. (Cze) - Borisova V. (Rus) 2:0
16:00Mazzoni J. (Fra) - Hu V. (Usa) 0:2
16:00Seivane Torres S. A. (Mex) - Pinson L. (Usa) 2:0
17:30Goel A. (Usa) - Vernet C. (Fra) -:-
17:30Ngounoue M. (Usa) - Dorcil S. (Usa) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Sharm ElSheikh 18 (Egipt), trda podlaga

08:30Cho I-H. (Tpe) - Kummel A. (Rus) 2:1
08:30Kuzmova K. (Svk) - Turkmen D. (Tur) 2:0
08:30Lewis M. (Usa) - Berecoechea N. (Fra) 0:2
08:30Rustemova Z. (Kaz) - Ezzat Y. (Egy) 1:2
10:00Mester C. M. (Rou) - Cho T. (Tpe) 1:2
10:00Popa M. S. (Rou) - Lizunova A. (Rus) 2:0
10:00Zelničkova R. (Svk) - Fedorova A. (Rus) 0:2
10:30Apalihina A. (Rus) - Solomatina A. (Rus) 0:2
10:30Atia M. (Egy) - Šalimova J. (Rus) 0:2
10:30Szabo B. (Rou) - Tedesco G. (Ita) 2:0
11:00Varul L. (Est) - Ahn Y. J. (Kor) 0:2
12:00Kim S. (Kor) - Aksu A. (Tur) 0:2
12:00Sherif J. (Egy) - Sarkisova K. (Rus) 0:2
12:00Welker E. (Ger) - Sagandikova A. (Kaz) -:-
12:00Šebekina J. (Rus) - Delai M. (Ita) 2:0
12:30Popa Teiusanu V. I. G. (Rou) - Carbonaro G. (Ita) 1:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Valencia (Španija), pesek

09:00Gerald Gonzalez J. G. (Chi) - Koevermans A. (Ned) 2:0
09:00Oliver Sanchez M. (Esp) - Cortez Llorca L. (Esp) 0:2
09:00Semenistaja D. (Lat) - Mercadier N. (Fra) 2:0
09:00Szostak M. (Fra) - Mi T. (Chn) 1:2
10:30Brunskog L. (Swe) - Moreno A. (Esp) PREDAJA 1:0
10:30Ceschi G. (Ita) - Rizzetto E. (Ita) 2:1
10:30Giraldi Requena A. (Esp) - Bouzo Z. (Esp) 0:2
10:30Samudio A. (Col) - Rakotomanga Rajaonah T. (Fra) 0:2
12:00Jebawy J. (Ger) - Shin J. (Kor) 2:1
12:00Pico N. B. (Esp) - Spigarelli M. (Ita) 0:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W25 Selva Gardena (Italija), trda podlaga (dvorana)

10:30Marcinkevica D. (Lat) - Lopatecka D. (Ukr) 0:2
10:30Ovčarenko K. (Rus) - Kawa K. (Pol) 0:2
12:00Bektaš E. (Usa) - Turati A. (Ita) -:-
12:00Garland J. (Tpe) - Di Giuseppe M. (Ita) 2:1
12:00Jokić K. (Srb) - Fett J. (Cro) 1:2
12:00Ng T. (Usa) - Berberović N. (Bih) 2:0
13:30Tauson C. (Den) - Karunaratne A. (Hkg) 2:0
15:00Papadakis L. (Ger) - Mair L. (Ita) 0:2

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W60 Rio de Janeiro (Brazilija), pesek

14:05Aney J. (Usa) - Cavalle-Reimers I. (Esp) 0:2
14:10Baptiste H. (Usa) - Capurro Taborda M. (Arg) 2:0
14:10Šimanovič I. (Blr) - Jorge F. (Por) 2:1
2. nizHerazo M. F. (Col) - Anshba A. (Rus) 1:0 (7:6,1:3)
16:15Osuigwe W. (Usa) - Strahova V. (Ukr) 2:0
16:50You X. (Chn) - Hromačeva I. (Rus) 0:2
18:35Ueno D. P. (Bra) - Pigossi L. (Bra) -:-
18:50Jani R-L. (Hun) - Zeballos N. (Bol) -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Antalya 22 (Turčija), pesek

11:00Golubev D./Pichler D. - Noskin E./Filipov J. 0:2
11:00Soyler B./Sutekin E. - Isomura K./Rodrigues D. 0:2
11:30Cungu R./Vojinović L. - Duran B./Duran T. 0:2
12:30Beloborodko I./Shin M. - Alkaya M./Ilkel B. 2:0

ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Madrid 3 (Španija), trda podlaga

13:25Manzanera Pertusa A./Martinez Arjona S. - Nedelčev N./Stepanian A. 0:2
14:35Lopez N./Saura M. M. - Mukherjee E./Sanchez L. 2:0
14:55Martinez M./Turriziani Alvarez A. - Fernandez Flores D./Soriano Barrera A. 2:0
16:00Perez C. S./Winter Lopez B. - Carretero P./Garcia-Mondelo C. 2:0

ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Monastir 47 (Tunizija), trda podlaga

16:30Vandermeersch C./Wehnelt K. - Abderrahman W./Darras M. -:-
16:45Amiri F./Amiri F. - Boehler D./Oetzbach A. -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Santo Domingo 2 (Dominikanska republika), trda podlaga

16:00Jones A./Stefano L. - Flores J./Sheehy J. -:-
19:00Chin J./Jones M. - Foster-Estwick M./Rodriguez J. A. -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Monastir 11 (Tunizija), trda podlaga

13:30Duncan D./Simpson M. - Donski A./Negritu Ch. -:-
13:30Adrian A./Suresh D. - De Carvalho V./Hamza Reguig S. -:-
16:00Claverie L./Noce G. M. - Bellifemine A./Camilli G. -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Trnava (Slovaška), trda podlaga

14:00Karol M./Pokorny L. - Rincon D./Vallejo D. 1:2
14:00Dimitris S./Sakellaridis S. - Parker S./Šetkić A. 0:2
14:00Barnat J./Vrbenski M. - Shelbayh A./Wong C. 2:0
15:30Kyjaci S./Lanik T. - Jurajda A./Siniakov D. 2:0
15:30Kekerčeni F./Nano M. - Hermans M./Veldheer M. 0:2
15:30Smith R./Tresca G. - Kopp S./Lemstra K. 1:2
17:00Nad P./Privara P. B. - Bilješko D./Kivatcev K. -:-
17:00Užilovski V./Wojcik Y. - Guerrieri A./Nejedly P. -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Vacaria (Brazilija), pesek

23:30de A. G. R./De Lima M. A. - Alves M./Roveri Sidney G. 0:2
23:30Carnevalle L./Mirgone F. - Guglieri T./Tedesco G. 2:1
20:00Bogo E./Escurra Isnardi H. J. - Loureiro J. V. C./Heide G. -:-
20:00Gimenez I./Lomakin G. - Schiessl J. E./Tosetto V. -:-
20:00Augusto d. S. R./Oliveira N. - Tumasonis G. P./Yamacita F. -:-
23:30PreklicanaAlves V. M./Cury Bueres M. - Boscardin Dias P./Ribeiro E. -:-
23:30Franco T./Roncadelli F. - Pinto L./Saraiva Dos Santos P. A. -:-

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Antalya 23 (Turčija), pesek

08:30PreklicanaAtay S./Jovanović M. - Anane S./Uyar M. A. -:-
08:30Frant R./Mosso C. - Anane S./Uyar M. A. 0:2
12:30Safta A./Todoni A. A. - Lodikova D./Ureke A. 0:2

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Lousada 2 (Portugalska), trda podlaga (dvorana)

16:00Kotliar Y./Pereira De Aguiar G. WO - Babel O./Sall A. -:-
16:00Lee P.-C./Viviani M. - Dzjachangirova M./Pirtac B. L. 2:0

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Monastir 41 (Tunizija), trda podlaga

14:00Bajorek M./Czapulak . E. - Ait el Bachir W./Takhmazyan E. 0:2

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Oberpullendorf (Avstrija), trda podlaga (dvorana)

14:00Auer S./Kan V. - Bokor V./Radaković L. 0:2
14:00Lejkina P./Nagornaia S. - Bednarz Z./Chudejova M. 2:1
15:30Gross A./Rothensteiner L. - Amos A./Koller A. 0:2

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Santo Domingo 2 (Dominikanska republika), trda podlaga

11:30Petruželova L./Schech R. - Sengphrachanh N./Van Poppel E. -:-
19:00Fernandez B./Hu V. - Mazzoni E./Mazzoni J. -:-

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Valencia (Španija), pesek

12:00Semenistaja D./Szostak M. - Gerald Gonzalez J. G./Petretic L. PREDAJA 1:0
14:00Gonzalez Vilar R./Rakotomanga Rajaonah T. - Murta I./Samudio A. 0:2
14:30Briones Ginesta A./Giraldi Requena A. - Cortez Llorca L./Hoste Ferrer C. 0:2
14:30Bouzo Z./Mettraux M. - Chen Yu/Ugrelidze N. 2:1

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W25 Selva Gardena (Italija), trda podlaga (dvorana)

12:00Gumulya B./Navarro M. F. - Kostjuk M./Selle S. -:-
12:00Mcadoo R./Ovčarenko K. - Jokić K./Ng T. -:-
15:00Knoll X./Moratelli A. - Hofer V./Pfeifer L. -:-

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W60 Rio de Janeiro (Brazilija), pesek

18:35Rogers A. S./Rosca C. - Hromačeva I./Šimanovič I. -:-
19:50Anshba A./Strahova V. - Cavalle-Reimers I./Vicens Mas R. -:-
20:05Candiotto A./Pereira R. - Aney J./Herazo M. F. -:-
21:35Capurro Taborda M./Riera J. - Gamarra Martins I./Jorge F. -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.