OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

ATP - POSAMEZNO: Australian Open (Avstralija), trda podlaga

04:35Čilić M. (Cro) - Auger-Aliassime F. (Can) 1:3
05:00Cressy M. (Usa) - Medvedev D. (Rus) 1:3
07:15De Minaur A. (Aus) - Sinner J. (Ita) 0:3
10:40Fritz T. (Usa) - Cicipas S. (Gre) 2:3

WTA - POSAMEZNO: Australian Open (Avstralija), trda podlaga

01:15Collins D. R. (Usa) - Mertens E. (Bel) 2:1
04:25Halep S. (Rou) - Cornet A. (Fra) 1:2
08:50Swiatek I. (Pol) - Cirstea S. (Rou) 2:1
11:45Kanepi K. (Est) - Sabalenka A. (Blr) 2:1

ATP - DVOJICE: Australian Open (Avstralija), trda podlaga

01:10Giron M./Kwon Soonwoo - Koolhof W./Skupski N. 0:2
02:50Klaasen R./McLachlan B. - Ebden M./Purcell M. 0:2
02:50Sweeny D./Tu L. - Ram R./Salisbury J. 0:2

WTA - DVOJICE: Australian Open (Avstralija), trda podlaga

01:10Guarachi A./Melichar N. - Martić P./Rogers S. 0:2
01:10Dolehide C./Sanders S. - Kostjuk M./Jastremska D. 2:0
03:00Kuzmova V./Zvonareva V. - Aoyama S./Shibahara E. 1:2
06:30Krejčikova B./Siniakova K. - Collins D. R./Krawczyk D. 2:0

MEŠANE DVOJICE: Australian Open (Avstralija), trda podlaga

03:25Olmos G./Arevalo M. - Hradecka L./Escobar G. 0:2
05:25Pera B./Koolhof W. - Zhang S./Peers J. 0:2
06:55Routliffe E./Venus M. - Guarachi A./Puetz T. 2:0
08:15Stosur S./Ebden M. - Fourlis J./Kubler J. 1:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Columbus (ZDA) - Kvalifikacija, trda podlaga (dvorana)

23:40Nava E. (Usa) - Cozbinov A. (Mda) 2:1
00:15Galarneau A. (Can) - Kovačević A. (Usa) 2:1
01:45Miller C. (Usa) - Hardt N. (Dom) 0:2
16:10Kamke T. (Ger) - Quiroz R. (Ecu) 1:2
16:10Young D. (Usa) - Harrison R. (Usa) 1:2
18:20Polansky P. (Can) - Fanselow S. (Ger) 0:2
18:45Watanuki Y. (Jpn) - Ribakov A. (Usa) 2:0
2. nizNava E. (Usa) - Hardt N. (Dom) 0:1 (2:6,3:2)
21:10Mejia N. (Col) - Galarneau A. (Can) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Columbus (ZDA), trda podlaga (dvorana)

21:15Stricker D. (Sui) - Sandgren T. (Usa) -:-
22:40Blancaneaux G. (Fra) - Gomez E. (Ecu) -:-
22:45Bernard A. (Usa) - Kozlov S. (Usa) -:-
23:30Sock J. (Usa) - Eubanks C. (Usa) -:-
00:10Uchiyama Y. (Jpn) - Kuhn N. (Ger) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Quimper (Francija) - Kvalifikacija, trda podlaga (dvorana)

11:05Moeller M. (Ger) - Mochizuki S. (Jpn) 1:2
11:10Furness E. (Fra) - Martineau M. (Fra) 2:1
13:15Muller A. (Fra) - Vrbenski M. (Cze) 2:0
13:20Van Rijthoven T. (Ned) - Jianu F. C. (Rou) 2:0
14:55Kuznecov An. (Rus) - Forejtek J. (Cze) 2:0
15:10Arnaboldi A. (Ita) - Moriya H. (Jpn) 1:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Quimper (Francija), trda podlaga (dvorana)

17:40Novak D. (Aut) - Bergs Z. (Bel) 2:1
18:15Janvier M. (Fra) - Pouille L. (Fra) 0:2
19:40Huesler M. (Sui) - Tsonga J-W. (Fra) 0:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Santa Cruz (Bolivija) - Kvalifikacija, pesek

23:55Merino A. (Per) - Mendoza A. (Bol) 0:2
18:00Folliot Q. (Fra) - Prado A. J. C. (Bol) WO -:-
18:10Descotte M. F. (Arg) - Brown P. (Usa) 2:1
18:15Hidalgo D. (Ecu) - Galdos S. (Per) PREDAJA 1:0
2. nizCachin P. (Arg) - Monzon I. (Arg) 1:0 (7:6,5:2)
3. nizRodriguez C. (Col) - Mendoza A. (Bol) 1:1 (6:7,6:1,0:0)
1. nizVillanueva G. (Arg) - Vernier M. (Chi) 0:0 (2:3)

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Santa Cruz (Bolivija), pesek

22:00Zeballos F. (Bol) - Moreno De Alboran N. (Usa) -:-
22:10Olivieri G. A. (Arg) - Mena F. (Arg) -:-
00:00King D. (Bar) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-

ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Cancun (Mehika), trda podlaga

16:30Clark E./Zhu E. - Bangoura S./Holt B. 2:1
18:00Bergevi F./Veldheer M. - Clark E./Zhu E. -:-

ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Cancun (Mehika), trda podlaga

16:30Arakawa N./Inoue H. - Behulova B./Kuzmova K. 2:0
18:00Belgraver J./Bornay J. - Arakawa N./Inoue H. -:-

FANTJE - POSAMEZNO: Odprto prvenstvo Avstralije (Avstralija), trda podlaga

01:10Bailly G. A. (Bel) - Demin J. (Rus) 1:2
01:10Donald M. (Cze) - Poljičak M. (Cro) 0:2
01:10Jones L. R. (Jpn) PREDAJA - Feldbausch K. (Sui) 1:1
01:10Koshis C. (Cyp) - Jin J. (Aus) 2:0
01:10Pieczkowski O. (Pol) - Rahman Y. (Usa) 1:2
02:55Colak O. (Usa) - Alvarez Valdes L. C. (Mex) 2:0
02:55Jones H. (Aus) - Nirundorn T. (Tha) 2:0
04:05Kim A. (Usa) - Menšik J. (Cze) 1:2

DEKLETA - POSAMEZNO: Odprto prvenstvo Avstralije (Avstralija), trda podlaga

01:10Ngounoue C. (Usa) - Khayrutdinova E. (Rus) 0:2
01:15Valentova T. (Cze) - Balus I. (Svk) 2:0
02:40Xu A. (Can) - Kuhl C. (Ger) 1:2
02:50Zaytseva K. (Rus) - Todoni A. A. (Rou) 2:0
03:00Kempenaers-Pocz C. (Aus) - Saito S. (Jpn) 2:0
03:05Pedone G. (Ita) - Hovde L. (Usa) 0:2
03:10Kupres M. (Can) - Salkova D. (Cze) 1:2
03:50Stoiber R. A. (Gbr) - Laki M. (Gre) 1:2

FANTJE - DVOJICE: Odprto prvenstvo Avstralije (Avstralija), trda podlaga

04:20Lee G. C./Midon L. - Jin J./Winter E. 1:2
04:25Gavrielides L./Kukasian A. - Brady P./van Schalkwyk C. H. PREDAJA 1:1
04:30Koshis C./Tokac T. - Kuzuhara B./Wong C. 1:2
05:15Miller K./Rahman Y. - Donald M./Nicod J. 0:2
05:45Nirundorn T./Weekes J. - Pieczkowski O./Zgola B. 2:1
06:15Boika L./Demin J. - Bowden L./Rankin M. 2:0
06:25Jones H./Viiala Z. - Mikrut L./Prižmić D. 0:2
06:40Batyutenko M./Gandolfi G. - Debru G./Feldbausch K. 0:2

DEKLETA - DVOJICE: Odprto prvenstvo Avstralije (Avstralija), trda podlaga

01:10Čirić Bagarić L./Costoulas S. - Cross K./Mboko V. 0:2
01:15Gilheany R./Larke Z. - Fontenel C./Lopez Q. 1:2
04:25Ngounoue C./Shnaider D. - Berecoechea N./Safi M. 2:0
05:50Candiotto A./Li Y. - Kempenaers-Pocz C./Preston T. 1:2
06:05Balus I./Paukstyte P. - Blokhina A./Hovde L. 1:2
06:50Bartashevich Y./Zaytseva K. - Šmejkalova A./Valentova T. 2:0
06:55Havličkova L./Salkova D. - Gibson T./Mićić E. 2:0
07:00Andreeva M./Rowinska M. - Khayrutdinova E./Sagandikova A. 0:2

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.