OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

ATP - POSAMEZNO: Indian Wells (ZDA) - Kvalifikacija, trda podlaga

19:05PreklicanaKwon Soonwoo (Kor) - Watanuki Y. (Jpn) -:-
1. nizDžumhur D. (Bih) - Vavassori A. (Ita) 0:0 (1:2)
1. nizHalys Q. (Fra) - Quinn E. (Usa) 0:0 (1:4)
1. nizKwon Soonwoo (Kor) - Hong S. C. (Kor) 0:0 (1:3)
1. nizNagal S. (Ind) - Dostanić S. (Usa) 0:0 (3:1)
1. nizPolmans M. (Aus) - Broady L. (Gbr) 0:0 (0:3)
1. nizSeyboth Wild T. (Bra) - Walton A. (Aus) 0:0 (4:1)
20:30Cazaux A. (Fra) - Hassan B. (Leb) -:-
20:30Mochizuki S. (Jpn) - Schwartzman D. (Arg) -:-
20:30Paire B. (Fra) - Molcan A. (Svk) -:-
20:40Grenier H. (Fra) - Međedović H. (Srb) -:-
20:40Marterer M. (Ger) - Klein L. (Svk) -:-
20:40Svajda Z. (Usa) - Ajduković D. (Cro) -:-
22:10Lestienne C. (Fra) - Ymer E. (Swe) -:-
22:10Woestendick C. (Usa) - Kopriva V. (Cze) -:-
23:40Moreno De Alboran N. (Usa) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-
23:40Rodionov J. (Aut) - Gaio F. (Ita) -:-

ATP - POSAMEZNO: Santiago (Čile), pesek

23:10Tabilo A. (Chi) - Baez S. (Arg) 1:2

WTA - POSAMEZNO: Indian Wells (ZDA) - Kvalifikacija, trda podlaga

23:40Galfi D. (Hun) - Rodionova Ar. (Aus) 0:2
23:55Wickmayer Y. (Bel) - Šramkova R. (Svk) 0:2
00:00Pera B. (Usa) - Mcneil C. (Usa) 2:1
00:10Day K. (Usa) - Parks A. (Usa) 2:0
01:05Ponchet J. (Fra) - Zarazua R. (Mex) 2:1
01:20Parrizas-Diaz N. (Esp) - Carle M. L. (Arg) 2:0
02:00Montgomery R. (Usa) - Bassols M. (Esp) 2:0
22:00Arango E. (Col) - Andrejeva E. (Wrl) -:-
22:00Bejlek S. (Cze) - Baptiste H. (Usa) -:-
22:00Pigossi L. (Bra) - Osorio Serrano M. C. (Col) -:-
22:10Cristian J. (Rou) - Sanders S. (Aus) -:-
23:30Dart H. (Gbr) - Semenistaja D. (Lat) -:-
23:30Ngounoue C. (Usa) - Cornet A. (Fra) -:-
23:30Townsend T. (Usa) - Jovic I. (Usa) -:-
23:40Podoroska N. (Arg) - Gadecki O. (Aus) -:-

WTA - POSAMEZNO: San Diego (ZDA), trda podlaga

02:50Kostjuk M. (Ukr) - Boulter K. (Gbr) 1:2

WTA - DVOJICE: Austin (ZDA), trda podlaga

00:05Kawa K./Schoofs B. - Gadecki O./Nicholls O. 0:2

WTA - DVOJICE: San Diego (ZDA), trda podlaga

01:05Krawczyk D./Pegula J. - Melichar N./Perez E. 0:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Kigali 2 (Ruanda) - Kvalifikacija, pesek

09:05Schachter N. (Usa) - Lyeons J. (Usa) 2:0
09:10El Sallaly A. (Egy) - Stevenson K. (Can) 2:0
09:10Kozlov S. (Usa) - Denisov I. (Wrl) 2:1
09:10Majchrzak K. (Pol) - Bouquet L. (Fra) 2:0
10:40Fancutt T. J. (Aus) - Sheyngezikht L. (Bul) 2:0
11:25Bax F. (Fra) - Watanabe S. (Jpn) 2:0

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Kigali 2 (Ruanda), pesek

10:35Tabur C. (Fra) - Voisin E. (Fra) 2:0
12:05Iradukunda G. (Bur) - Ouakaa A. (Tun) 1:2
12:50Oliel Y. (Isr) - Paz J. P. (Arg) 0:2
13:40Denolly C. (Fra) - Sheehy J. (Usa) 2:0

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Lugano (Švica) - Kvalifikacija, trda podlaga (dvorana)

10:05Bonadio R. (Ita) - Masur D. (Ger) 0:2
10:10Marčenko I. (Ukr) - Ilkel C. (Tur) 0:2
11:20Uchiyama Y. (Jpn) - Gea A. (Fra) 0:2
12:40Hsu Y. H. (Tpe) - Gerasimov E. (Wrl) 2:0
13:00Berankis R. (Ltu) - Celikbilek A. (Tur) 2:1
14:05Shimizu Y. (Jpn) - Squire H. (Ger) 1:2

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Lugano (Švica), trda podlaga (dvorana)

16:10Brouwer G. (Ned) - Blanchet U. (Fra) 2:0
18:10Bergs Z. (Bel) - Travaglia S. (Ita) 2:0
19:45Albot R. (Mda) - Huesler M. (Sui) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Santa Cruz (Bolivija) - Kvalifikacija, pesek

16:10Boscardin Dias P. (Bra) - Boitan G. A. (Rou) 0:2
16:10Campana Lee G. (Kor) PREDAJA - Kestelboim M. (Arg) 1:1
16:10Villanueva G. (Arg) - Ribakov A. (Usa) PREDAJA 1:1
2. niz
tiebreak
Torres J. B. (Arg) - Leite W. (Bra) 1:0 (6:2,6:6)
18:10Buse I. (Per) - Justo G. I. (Arg) 0:2
1. nizAboian V. (Arg) - Zeballos F. (Bol) 0:0 (2:3)

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Santa Cruz (Bolivija), pesek

21:50Pucinelli de Almeida M. (Bra) - Collarini A. (Arg) -:-
23:30Monteiro T. (Bra) - Lavagno E. (Ita) -:-
23:30Passaro F. (Ita) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
23:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Vallejo D. (Par) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Kish Island 3 (Iran), pesek

13:00Jianu F. C. (Rou) - Djuric B. (Srb) 2:0

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Tucuman (Argentina), pesek

10:00Sakamoto P. (Bra) - Popko D. (Kaz) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Tucuman (Argentina), pesek

17:00Neffa A. P. (Par) - Meliss V. (Ita) -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.