OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Euro

15:00Gruzija - Češka -:-
18:00Turčija - Portugalska -:-
21:00Belgija - Romunija -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa América

02:00Peru - Čile 0:0
00:00Ekvador - Venezuela -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:00Almagro - Nueva Chicago -:-
20:00Brown Adrogue - Deportivo Moron -:-
20:00Def. de Belgrano - Gimnasia Mendoza -:-
20:00Deportivo Madryn - Estudiantes Rio Cuarto -:-
20:00San Miguel - Talleres RE -:-
20:00Tristan Suarez - All Boys -:-
20:15Temperley - Quilmes -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Ferro Gen. Pico - Ciudad Bolivar -:-
23:00Gutierrez Mendoza - Argentino MM -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:00Comunicaciones BsAs - Excursionistas -:-
20:00Argentino de Merlo - San Martin Burzaco -:-
20:00Argentino de Quilmes - Deportivo Merlo -:-
20:00Flandria - Dock Sud -:-
20:00Liniers - Acassuso -:-
20:00Sportivo Italiano - UAI Urquiza -:-
20:00Villa San Carlos - Colegiales -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

21:00Mercedes - Victoriano A. -:-

ARGENTINA: Primera A ženske - Apertura

20:00Rosario Central Ž - Racing Club Ž -:-

AVSTRALIJA: NPL ACT

42'O'Connor Knights - Canberra Croatia 0:2
42'Tigers FC - Monaro Panthers 2:0

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

53'Adamstown Rosebud - Maitland 0:2
08:00Lake Macquarie - New Lambton -:-
09:00Valentine P. - Cooks Hill United -:-

AVSTRALIJA: NPL NSW

09:00Sydney Olympic - APIA Leichhardt -:-
11:00Hills United - Wollongong Wolves -:-
11:00Marconi Stallions - Sutherland Sharks -:-
11:15St. George City - NWS Spirit -:-

AVSTRALIJA: NPL Queensland

08:45Queensland Lions - Sunshine Coast Wanderers -:-
09:00Peninsula - Rochedale -:-
10:00Redlands - Brisbane City -:-
10:15Wynnum Wolves - Brisbane Roar U23 -:-

AVSTRALIJA: NPL South Australian

42'Croydon - Para 1:0
09:30Adelaide City - Adelaide Croatia Raiders -:-
09:30Adelaide Comets - FK Beograd -:-
09:30MetroStars - Adelaide United U23 -:-
10:30Adelaide Olympic - Modbury Jets -:-

AVSTRALIJA: NPL Tasmanija

08:30Devonport - Riverside Olympic -:-
08:30Launceston United - Clarence Utd. -:-
08:45Launceston - Kingborough Lions -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

05:00Green Gully - Oakleigh Cannons 4:2
42'Avondale FC - Manningham United Blues 2:1
08:00Heidelberg Utd - Port Melbourne Sharks -:-
11:00Dandenong Thunder - Dandenong City -:-

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Fremantle City -:-
09:00Balcatta - Perth RedStar -:-
09:00Floreat Athena - Perth Glory U23 -:-
09:00Olympic Kingsway - Bayswater City -:-
09:00Western Knights - Inglewood Utd -:-
11:00Stirling Macedonia - Perth SC -:-

AVSTRALIJA: Capital Premier League

04:30Queanbeyan City - Brindabella 1:1
42'Anu - Belconnen Utd. 0:0
42'Canberra Juventus - West Canberra Wanderers 0:0
42'Canberra White Eagles - Wagga City Wanderers 0:0

AVSTRALIJA: Northern NSW State League

08:00Cessnock City Hornets - Singleton Strikers -:-
08:30West Wallsend - Thornton Redbacks -:-

AVSTRALIJA: NSW League One

42'Bankstown City Lions - Bulls Academy 1:0
10:30Northern Tigers - Dulwich Hill -:-
11:00Bonnyrigg White Eagles - Dunbar Rovers -:-
11:00Inter Lions - Hakoah Sydney -:-
11:00Macarthur Rams - SD Raiders -:-
11:00Rydalmere Lions - UNSW -:-

AVSTRALIJA: Queensland Premier League

10:00Capalaba - Mitchelton -:-
11:00Eastern Suburbs - Moreton City Excelsior U21 -:-

AVSTRALIJA: SA State League

12'Fulham Utd. - Sturt Lions 0:0
12'Playford Patriots - Adelaide Victory 0:0
12'Salisbury Utd. - Western Strikers 0:0
07:30West Adelaide - Cumberland Utd. -:-
08:00Adelaide Vipers - Blue Eagles -:-

AVSTRALIJA: Tasmania Northern Championship

04:15Launceston U21 - Ulverstone 1:1
06:15Launceston United U21 - Burnie Utd. -:-
06:30Somerset - Northern Rangers -:-
10:30Devonport U21 - Riverside Olympic U21 -:-

AVSTRALIJA: Tasmania Southern Championship

06:30Hobart City - Taroona -:-
06:30New Town - Hobart Utd. -:-
06:30South East Utd. - Clarence Utd. U21 -:-
06:30University of Tasmania - South Hobart U21 -:-

AVSTRALIJA: WA State League

42'Gosnells City - Nedlands 0:1
09:00Kingsley Westside - Murdoch Melville -:-
09:00Mandurah City - Dianella White Eagle -:-
09:00Rockingham City - Cockburn City -:-
09:00Subiaco - Gwelup Croatia -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

15:00Naftan - Slavia Mozir -:-
17:00FC Minsk - Arsenal Dzjaržinsk -:-
19:00BATE Borisov - Dinamo Brest -:-

BELORUSIJA: Peršaja liga

15:00Energetik-BGU - Maxline -:-
15:00Lokomotiv Gomel - Belorusija U17 -:-
16:00Ostrovec - Žodino 2 -:-
17:00Šahter Soligorsk 2 - Belšina -:-
19:00Dinamo Minsk 2 - Slonim -:-

BENIN: Ligue 1 - Ligaška končnica

17:00AS Cotonou - Espoir -:-
17:00AS Sobemap - Takunnin -:-
17:00Ayema - Damissa -:-
17:00Bani Ganse - JS Pobe -:-
17:00Dragons - Cavaliers -:-
17:00Dynamo Abomey - Requins -:-
17:00FC Loto - ASPAC (Ben) -:-

BRAZILIJA: Serie A

21:00Criciuma - Botafogo RJ -:-
22:30Gremio - Internacional -:-
23:30Cuiaba - Atletico GO -:-

BRAZILIJA: Serie B

22:00CRB - Guarani -:-
22:00Operario - Botafogo SP -:-

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

22:00Tombense - Floresta EC -:-
00:30Londrina - Botafogo PB -:-

BRAZILIJA: Serie D

20:00Ipora - Anapolis -:-
20:00Nova Iguacu - Itabuna -:-
20:00Novo Hamburgo - Cianorte -:-
20:00Santo Andre - Internacional de Limeira -:-
21:00Manauara - Manaus -:-
21:00Pouso Alegre - Maringa FC -:-
21:00Sao Jose EC - Agua Santa -:-
21:30Uniao Rondonopolis - Brasiliense -:-
22:00Aguia De Maraba - Moto Club -:-
22:00Ipatinga - Serra -:-
23:00Sao Raimundo RR - Humaita -:-
23:30Portuguesa RJ - Audax RJ -:-

BRAZILIJA: Carioca 2

19:45CEAC/Araruama - Resende -:-
19:45Cabofriense - Olaria -:-
19:45Duque De Caxias - America RJ -:-
19:45Serrano FC - Marica -:-

BRAZILIJA: Cearense 3

20:30Terra e Mar - Esporte Limoeiro -:-

BRAZILIJA: Goiano 2

20:30Inhumas - Ouvidorense -:-
21:00Gremio Anapolis - Anapolina -:-

BRAZILIJA: Mineiro 2

20:00Betim - Tupi-MG -:-
20:00Caldense - North Esporte Clube -:-
20:00Democrata SL - Valeriodoce -:-
20:00Ituiutaba - URT -:-
20:00Mamore - Varginha -:-
20:00Nacional de Muriae - Aymores -:-

BRAZILIJA: Paranaense 2

01:30Parana - Gremio Maringa 6:2
21:00Nacional PR - Rio Branco PR -:-
23:30Laranja Mecanica - AA Iguacu -:-

BRAZILIJA: Paulista B - Prva stopnja

20:00Atletico Mogi - Ecus SP -:-
20:00Barcelona SP - Paulista -:-
20:00Fernandopolis - Olimpia FC -:-
20:00Flamengo SP - Colorado Caieiras -:-
20:00Inter de Bebedouro - Tupa -:-
20:00Manthiqueira - Mauaense -:-
20:00Maua - Uniao Mogi -:-
20:00Tanabi - AEA Aracatuba -:-

BRAZILIJA: Copa Espirito Santo - Prva stopnja

20:00Linhares - Vitoria ES -:-
20:00Porto Vitoria - Desportiva -:-
20:00Real Noroeste - Vilavelhense -:-
20:00Rio Branco ES - Capixaba SC -:-

BRAZILIJA: Copa Paulista

20:00Bragantino - Sao Bento -:-
20:00Capivariano - Rio Branco SP -:-
20:00Piracicaba - Rio Claro -:-
20:00Portuguesa - Oeste -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:30Jau - Vocem -:-
21:00Sao-Carlense - Taquaritinga -:-

BRAZILIJA: Alagoano U20

20:00Dimensao Capela U20 - Liga do Sertao U20 -:-
20:00Santa Cruz AL U20 - UNEC U20 -:-
14:30CRB U20 - Ponte Preta AL U20 -:-
20:00CAP Paulo Jacinto U20 - ASA U20 -:-
20:00Flamengo do Ipiranga U20 - Gaviao Izidorense U20 -:-
20:00Lajense U20 - Zumbi U20 -:-
20:00Talisma U20 - Canoense U20 -:-
20:00Ubertec U20 - Guarani de Paripueira U20 -:-

BRAZILIJA: Brasiliense U20 - Končnica

20:00Canaa U20 - Gama U20 -:-
20:00Real Brasilia U20 - Luziania U20 -:-
20:30Paranoa U20 - Brasiliense U20 -:-

BRAZILIJA: Carioca U20 - Taca Guanabara

15:00Audax RJ U20 - Flamengo RJ U20 -:-
15:00Madureira U20 - Fluminense U20 -:-
19:45Nova Iguacu U20 - Sampaio Correa FE U20 -:-

BRAZILIJA: Catarinense U20

15:30Avai U20 - Nacao U20 -:-
19:00Joinville U20 - Inter de Lages U20 -:-

BRAZILIJA: Cearense U20

14:30Icasa-CE U20 - Crato U20 -:-
14:30Santa Cruz CE U20 - CA Cearense U20 -:-
20:00Acopiara U20 - Iguatu U20 -:-
20:00Ceará M. U20 - Tiradentes U20 -:-

BRAZILIJA: Matogrossense U20

21:00Acao U20 - Mixto U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - Operario-VG U20 -:-

BRAZILIJA: Mineiro U20

14:00Coimbra U20 - Atletico-MG U20 -:-
14:30Cruzeiro U20 - Contagem U20 -:-
15:00Santarritense U20 - Ipatinga U20 -:-
20:00America Mineiro U20 - Futgol U20 -:-
20:00Boston City U20 - Minas Boca U20 -:-

BRAZILIJA: Paraibano U20

15:00Sport PB U20 - Auto Esporte U20 -:-

BRAZILIJA: Paranaense U20 - Druga stopnja

20:30Azuriz U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Londrina U20 - Apucarana U20 -:-
15:00Athletico-PR U20 - Parana U20 -:-
20:00Coritiba U20 - Hope Internacional U20 -:-
20:00Patriotas FC U20 - Cascavel U20 -:-

BRAZILIJA: Paulista U20 - Druga stopnja

20:00Portuguesa Santista U20 - Palmeiras U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-

BRAZILIJA: Sergipano U20

20:00Atletico Gloriense U20 - Falcon U20 -:-
20:00Dorense U20 - Lagarto U20 -:-
20:00Olimpico EC U20 - Confianca U20 -:-
20:00Sergipe U20 - America SE U20 -:-

BRAZILIJA: Sul-Matogrossense U20

21:00Aquidauanense U20 - Comercial MS U20 -:-
21:00Dourados U20 - Operario AC U20 -:-
21:00Sao Gabriel MS U20 - Campo Grande U20 -:-
21:00Sete de Dourados U20 - Ivinhema U20 -:-

BUTAN: Premier liga

12:00Tsirang - Thimphu City -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Delfines Del Este - Universidad O&M -:-
00:00San Cristobal - Atletico Pantoja -:-

EGIPT: Premier liga

18:00El Gaish - Smouha -:-
18:00Enppi - El Gounah -:-

EKVADOR: Ekvadorski pokal

19:00Banos - Vargas Torres -:-

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Ethiopian Insurance - Ethiopia Bunna -:-
17:00Sidama Bunna - Defence Force -:-

EVROPA: Premier liga (Krim)

16:00Alushta-Crimea - Inkomport -:-
16:30Kiziltaš - Ocean Kerč -:-
17:00Gvardiya - GFK Yalta -:-
18:00Sparta-KT - Simferopol -:-

EVROPA: Vse-Islandski pokal ženske - Končnica

15:00Linfield Ž - Wexford Ž -:-
15:00Shelbourne Ž - Athlone WFC Ž -:-
17:00Shamrock R. Ž - Peamount Ž -:-

FERSKI OTOKI: 1. Deild

16:00B71 Sandur - Hoyvik -:-
16:00Klaksvik 2 - Vikingur Gotu 2 -:-
18:00HB Torshavn 2 - B36 Torshavn 2 -:-
19:00FC Suduroy - Runavik 2 -:-

FILIPINI: PFL

09:00Philippine Air Force - Manila Digger -:-
09:30Kaya - Philippine Army -:-
11:45Maharlika - Stallion -:-
14:00United City - Mendiola FC 1991 -:-

GRENADA: Premier Division

22:00PreloženaCamerhogne - St. John's -:-
22:00Hard Rock - Mt. Rich -:-
22:00PreloženaHurricanes - Hard Rock -:-
22:00Paradise - St. John's -:-

GVINEJA: Liga 1

18:00Flamme Olympique - Wakriya -:-
18:00Sequence - Kamsar -:-

IRAK: Stars Liga

16:00Al-Hudod - Al Minaa -:-
16:00Karbala - Al Karkh -:-
18:30Al Wasat - Al Zawraa -:-
18:30Bagdad - Al Kahraba -:-
18:30Naft Al-Basra - Al-Qassim -:-

ISLANDIJA: Besta-deild karla

16:00Vestri - Valur -:-
19:00HK Kopavogur - Stjarnan -:-
21:15Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:-

ISLANDIJA: Lengjudeildin

18:00Grindavik - Dalvik/Reynir -:-
18:00Thor Akureyri - Leiknir -:-

JAPONSKA: Liga J1

08:00Machida - Avispa Fukuoka -:-
11:00Albirex Niigata - Kawasaki F. -:-
11:00Verdy - Nagoya -:-
11:30G-Osaka - Kobe -:-
11:30Iwata - C-Osaka -:-
12:00Kashiwa - Hirošima -:-
12:00Sagan Tosu - Kyoto -:-
12:00Shonan - Tokyo -:-
12:00Urawa - Kashima -:-

JAPONSKA: Liga J2

10:00Montedio Yamagata - Sendai -:-
11:00Kofu - Ehime -:-
11:00Yokohama - Kumamoto -:-
12:00Kagoshima Utd - Oita -:-
12:00Okayama - Kusatsu -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Iwaki -:-
12:00Tochigi - Chiba -:-
12:00V-Varen Nagasaki - Fujieda MYFC -:-

JAPONSKA: J3 League

11:00Grulla Morioka - Imabari -:-
11:00Nagano - Toyama -:-
11:00Sagamihara - Yamaga -:-
12:00Omiya - Ryukyu -:-
12:00Tegevajaro Miyazaki - Kamatamare -:-
12:00Tottori - Gifu -:-

JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske

05:00NGU Nagoya Ž - Harima Albion Ž 0:0
84'Setagaya Sfida FC Ž - Kunoichi Ž 0:1
42'Shizuoka Bonita Ž - Ehime Ž 2:0
11:00Orca Kamogawa Ž - Nittaidai Ž -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

11:00Daegu - Jeonbuk -:-
12:00Daejeon - Gwangju -:-
12:00Gangwon - Gimcheon Sangmu -:-
13:00Seoul - Suwon FC -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Asan - Gyeongnam -:-
12:30Anyang - Seoul E-Land -:-
12:30Suwon Bluewings - Seongnam -:-

JUŽNA KOREJA: K3 League

10:30Gyeongju KHNP - Incheon Korail -:-
12:00Mokpo - Yangpyeong -:-
12:00Ulsan Citizen - Pocheon FC -:-
12:00Yeoju Citizen - Daegu 2 -:-

KANADA: Kanadska Premier liga

03:00Cavalry - Atl. Ottawa 1:1

KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo - Končnica

19:00ACA - FC Derby -:-

KAZAHSTAN: Premier liga

15:00Kyzylzhar - Astana -:-
15:00Zhetysu - Kaisar -:-

KENIJA: Super liga

13:00Darajani Gogo - Mombasa Elite -:-
13:00Dimba Patriots - Silibwet -:-
13:00Kajiado - Luanda Villa -:-
13:00Kisumu All-Stars - MCF -:-
13:00Mara Sugar - Mathare Utd. -:-
13:00Mombasa Stars - Vihiga -:-
13:00Mulembe United - Assad -:-
13:00Nairobi United - Migori -:-
13:00Naivas FC - Gusii -:-
13:00Rainbow - Kibera -:-

KITAJSKA: Yi liga

10:00Shanghai Port B - Guangxi Lanhang -:-
11:00Jiangxi Dark Horse - Quanzhou Yassin -:-
13:00Dalian Kuncheng - Beijing Tech -:-

KITAJSKA: FA pokal

12:30Jiangxi Lushan - Zhejiang Professional -:-
13:30Chongqing Tonglianglong - Shandong Taishan -:-
13:30Qingdao Red Lions - Shenzhen Xinpengcheng -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao West Coast -:-
13:30Suzhou Dongwu - Beijing Guoan -:-

KITAJSKA: Superliga ženske

13:35Hainan Qiongzhong Ž - Henan Songshan Longmen Ž -:-
13:35Shaanxi Changan Ž - Wuhan Jiangda Ž -:-
13:35Yongchuan Chashan Ž - Shanghai RCB Ž -:-

KOLUMBIJA: Liga ženske - Skupina za napredovanje

22:00Alianza Ž - Atl. Nacional Ž -:-
00:00Ind. Medellin Ž - Santa Fe Ž -:-

LATVIJA: Virsliga

13:00Grobina - Riga FC -:-

LATVIJA: Latvijski pokal

13:00Kekava-Auda - Alberts -:-
16:00LSPA - Beitar/Riga Mariners -:-
17:00Marupe - Smiltene -:-

LATVIJA: 1. Liga ženske

11:00Iecava Ž - FK Olaine Ž -:-
16:00Liepaja Ž - SFK Riga Ž -:-

LITVA: A Lyga

16:00Transinvest - Dziugas Telsiai -:-
18:00Panevežys - Dainava Alytus -:-

LITVA: I Lyga

17:00Riteriai - BE1 NFA -:-
17:00Tauras - BFA Vilnius -:-
18:00Šiauliai 2 - Ekranas -:-

MACAO: Elite League - Skupina za obstanek

13:00Monte Carlo - University of Macau -:-
15:00Gala - Sporting Macau -:-

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaBaka City - Dedza Dynamos -:-
14:30PreloženaBaka City - Mighty Wanderers -:-
14:30PreloženaBangwe All Stars - Big Bullets -:-
14:30PreloženaChitipa United - MAFCO -:-
14:30PreloženaCreck Sporting - Karonga Utd. -:-
14:30PreloženaDedza Dynamos - Kamuzu Barracks -:-
14:30PreloženaMAFCO - Mighty Wanderers -:-
14:30PreloženaMighty Tigers - FOMO -:-
14:30PreloženaSilver Strikers - FOMO -:-

MALEZIJA: Superliga

11:30Johor DT - Sri Pahang -:-
14:15Kuching City - Terengganu -:-
15:00Penang - Kedah -:-

MONGOLIJA: Premier liga

10:15Khoromkhon - Falcons -:-
13:15Deren - Ulaanbaatar -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Nampula - Costa -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

17:00Sogndal - Kongsvinger -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

14:00Brann 2 - Notodden -:-
15:00Eik-Tonsberg - Arendal -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

13:30Stjordals Blink - Skeid -:-
14:00Eidsvold - Strommen -:-
14:00Grorud - Follo -:-
14:00Strindheim - Kjelsas -:-
15:30Tromsdalen - Ullensaker/Kisa -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

14:00Bjarg - Fana -:-
14:00Haugesund 2 - Stord -:-
15:00Askoy - Floro -:-
15:00Forde - Ardal -:-
15:00Sandviken - Loddefjord -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

14:00Sandefjord 2 - Pors -:-
15:00Odds 2 - Vindbjart -:-
15:00Vigor - Madla IL -:-
16:00Mandalskameratene - Fram -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

14:00Asker - Flint -:-
14:00Gamle Oslo - Sarpsborg 2 -:-
15:00Frigg - Kfum Oslo 2 -:-
15:00Nordstrand - Askollen -:-
12:30Rana FK - Surnadal -:-
13:00Trygg/Lade - Lillestrom 2 -:-
15:00Verdal - Orkla -:-
14:00Gjellerasen - Bjorkelangen -:-
15:00Funnefoss/Vormsund - Lorenskog -:-
15:00Ready - Spjelkavik -:-
16:15Hødd 2 - Skedsmo -:-
13:00Jeloy - Ulfstind -:-
17:00Ham-Kam 2 - Honefoss -:-
18:15Fyllingsdalen - Harstad -:-

NORVEŠKA: Toppserien ženske

12:45Rosenborg Ž - Valerenga Ž -:-
13:00Brann Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-
13:00Lyn Ž - Asane Ž -:-
13:00Roa Ž - Kolbotn Ž -:-
13:00Stabaek Ž - LSK Kvinner Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Divizija ženske

15:00Viking Ž - Avaldsnes Ž -:-
18:00Aalesund Ž - Tromso Ž -:-

OCEANIJA: OFC Pokal narodov

83'Samoa - Papua Nova Gvineja 1:2
09:00Fidži - Tahiti -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

23:00Guairena FC - Deportivo Santani 1:1
16:0012 de Junio - Recoleta -:-
16:00Pastoreo - Sp. Carapegua -:-

PERU: Liga 2

20:15ADA Jaen - Pirata -:-
20:15Santos - Deportivo Coopsol -:-

PERU: Liga ženske

18:00Carlos Mannucci Ž - Defensores Ž -:-
18:00UNSAAC Ž - Biavo Ž -:-
20:00Killas Ž - Ayacucho Ž -:-
22:15A. Lima Ž - Cesar Vallejo Ž -:-

RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 4

12:00Dinamo Barnaul - Lada Toljati -:-
14:00Nosta - Volna Nižegorodska -:-
15:00Amkar - Akron Toljati 2 -:-
17:00Pari NN 2 - Orenburg 2 -:-
17:00Rubin 2 - Kirov -:-

RUSIJA: Divizija Supreme ženske

10:00Zvezda 2005 Ž - Krilja Sovjetov Samara Ž -:-
15:00Rjazan Ž - Jenisej Ž -:-

SIERRA LEONE: Premier liga

18:15Wusum Stars - Diamond Stars -:-
18:30Kallon - Kholifa Stars -:-

SINGAPUR: Premier liga

12:00Young Lions - Tanjong Pagar -:-
14:15DPMM - Geylang -:-

SOMALIJA: National league

14:30Elman - Dekedda -:-

SURINAM: SML

01:00PVV - Broki -:-
22:30Leo Victor - Flora -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

00:45PreklicanaEkvador U20 - Kanada U20 -:-

SVET: Klubske prijateljske

20:00Suderelbe (Ger) - Tesla Hamburg (Ger) -:-
02:00Zacatecas Mineros (Mex) - Pachuca (Mex) 1:2
04:45Guadalajara Chivas (Mex) - Cruz Azul (Mex) 4:311m
10:00CSKA Sofija (Bul) - Belasica (Bul) -:-
10:00PreklicanaDabas (Hun) - Erdi (Hun) -:-
10:00Montana (Bul) - CSKA 1948 II (Bul) -:-
10:00Paks (Hun) - Budaorsi (Hun) -:-
10:00Unirea Slobozia (Rou) - Dinamo Bukarešta (Rou) -:-
10:30Humenne (Svk) - Košice (Svk) -:-
10:30Lisen (Cze) - Zlin (Cze) -:-
10:30Petrin Plzen (Cze) - Plzen (Cze) -:-
10:30Pohorelice (Cze) - Brno (Cze) -:-
10:30Pohronie (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
10:30Spartak Subotica (Srb) - Tekstilac Odzaci (Srb) -:-
10:30Teplice (Cze) - Žižkov (Cze) -:-
11:00Aarhus (Den) - Brabrand (Den) -:-
11:00Jihlava (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
11:00Liberec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00Nyiregyhaza (Hun) - Cigand SE (Hun) -:-
11:00Polonia B. (Pol) - Piast (Pol) -:-
11:00Samorin (Svk) - Z. Moravce-Vrable (Svk) -:-
11:00Sigma Olomouc B (Cze) - Opava (Cze) -:-
11:00Taborsko (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
11:00Zurich (Sui) - Wil (Sui) -:-
11:30Heimstetten (Ger) - VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) -:-
11:30Ruch (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
12:00ATSV (Ger) - Furth II (Ger) -:-
13:00Bochum II (Ger) - Köln II (Ger) -:-
13:00Kreuzlingen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
14:00Botev Plovdiv (Bul) - Beroe (Bul) -:-
14:00DJK Fortuna Dilkrath (Ger) - Borussia M. II (Ger) -:-
14:00Domžale (Slo) - Ružomberok (Svk) -:-
14:00Korona (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
14:00Kotwica Kolobrzeg (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
14:00Lohne (Ger) - Vorsfelde (Ger) -:-
14:00Rakow (Pol) - Legnica (Pol) -:-
14:00Septemvri Sofija (Bul) - Strumska Slava (Bul) -:-
14:00Sportfreunde Seligenstadt (Ger) - Eint. Frankfurt II (Ger) -:-
14:00Tychy (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
14:00PreklicanaUTA Arad (Rou) - Egnatia (Alb) -:-
14:00Vaduz (Lie) - Kriens (Sui) -:-
14:00Widzew Lodz (Pol) - Katowice (Pol) -:-
14:45Caernarfon (Wal) - Connah's Q. (Wal) -:-
15:00Brechin (Sco) - Dundee Utd (Sco) -:-
15:00Frohnhausen (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
15:00Meppen (Ger) - Schalke II (Ger) -:-
15:00SV Rothenstein (Ger) - Jena (Ger) -:-
15:00SV Zehdenick 1920 (Ger) - Fortuna Babelsberg (Ger) -:-
15:00Stranraer (Sco) - Larne (Nir) -:-
15:30Mold Alexandra (Wal) - Conwy Borough (Wal) -:-
15:30Pwllheli (Wal) - Bala Town (Wal) -:-
16:00Abbey Vale (Sco) - Queen of South (Sco) -:-
16:00Ammerthal (Ger) - Vilzing (Ger) -:-
16:00Crusaders (Nir) - Derry City (Nir) -:-
16:00Lausanne (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
16:00Livingston (Sco) - Alloa (Sco) -:-
16:00Nenzing (Aut) - Altach (Aut) -:-
16:00Suderelbe (Ger) - St. Pauli II (Ger) -:-
17:00Dobrudža (Bul) - Spartak (Bul) -:-
17:00Ferencvaroš (Hun) - Nafta (Slo) -:-
17:00Maribor (Slo) - Spartak Trnava (Svk) -:-
17:00OFK Beograd (Srb) - Dečić (Mne) -:-
17:00Oudenaarde (Bel) - Dender (Bel) -:-
17:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Krumovgrad (Bul) -:-
17:00SV Donau (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
17:00Tikveš (Mkd) - Ballkani (Kos) -:-
17:00Zepperen-Brustem (Bel) - St. Truiden (Bel) -:-
17:30Dynamo Diviaky (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
17:30Levski (Bul) - Spartak Pleven (Bul) -:-
18:00Alemannia Haibach (Ger) - Aschaffenburg (Ger) -:-
18:00Deisenhofen (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
18:00Primorje (Slo) - Koper (Slo) -:-
18:00Spartak Subotica (Srb) - Vojvodina (Srb) -:-

SVET: Prijateljska tekma ženske

14:00Breda Ž (Ned) - Zwolle Ž (Ned) -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:30Panjsher - Eskhata -:-
14:30Vakhsh - Khosilot Parkhar -:-
16:00CSKA Pomir Dušanbe - Barkchi Hisor -:-

TAJVAN: Mulan nogometna liga ženske

09:30Hualien Ž - Taoyuan Mars Ž -:-
10:00Hang Yuan Ž - Taipei Bravo Ž -:-
12:30Kaohsiung Ž - Taichung Blue Ž -:-

TOGO: Nacionalno prvenstvo

17:00ASC Kara - Doumbe -:-
17:00Kakadl - Dynamic Togol. (Tog) -:-

TUNIZIJA: Tunizijski pokal

17:00Olympique Beja - Marsa -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

15:00Cerro CA - Danubio -:-
17:30Maldonado - Fenix -:-
20:00Racing Montevideo - Defensor Sp. -:-
22:00PreloženaBoston River - Cerro CA -:-
22:00PreloženaCerro Largo - Liverpool M. -:-
22:00PreloženaDefensor Sp. - Wanderers -:-
22:00PreloženaFenix - River Plate -:-
22:00PreloženaMiramar - Danubio -:-
22:00PreloženaNacional - Rampla Juniors -:-
22:00PreloženaPenarol - Maldonado -:-
22:00PreloženaProgreso - Racing Montevideo -:-
23:00Progreso - Penarol -:-

URUGVAJ: Segunda Division

01:00Montevideo City - Cerrito 0:1
15:00La Luz - Cooper -:-
20:00Uruguay Montevideo - Rentistas -:-
20:30Sud America - Tacuarembo -:-

UZBEKISTAN: Superliga

17:00Dinamo Samarkand - Andijon -:-
17:00Lok. Taškent - Sogdiana -:-

ZDA: USL Championship

01:30Hartford Athletic - Tampa Bay 0:1
00:00Monterey Bay - Oakland Roots -:-

ZDA: MLS Next Pro

01:00Columbus Crew 2 - Chicago Fire II 1:211m

ZDA: USL League Two

00:00Pathfinder - Seacoast Utd Phantoms 0:4
01:00Lansing City - Kalamazoo FC 1:1
01:00Ocean City - LVU Rush 3:0
01:00Western Mass Pioneers - Boston City 6:1
02:00Bavarian United - Minneapolis City 4:0
02:30Twin City Toucans - Houston Sur 1:0
03:00Utah United - Flatirons -:-
04:00Midlakes United - Lane United -:-
04:00Tucson - Southern California -:-
04:00United PDX - Ballard -:-
04:30Almaden - Davis Legacy -:-
22:00Albany Rush - Boston Bolts -:-
22:00Black Rock - AC Connecticut -:-
23:00Brevard SC - Inter Gainesville -:-
00:00Charlotte Independ. 2 - Tobacco Road -:-
00:00Cleveland Force - Fort Wayne -:-
00:00Dayton - Kings Hammer -:-
00:00St. Petersburg FC - Tampa Bay U23 -:-
00:00Union FC Macomb - Michiana Lions -:-
00:00West Virginia - SC United Bantams -:-

ZDA: NISA

23:00Savannah Clovers - Michigan Stars -:-

ZDA: NWSL ženske

02:00Orlando Pride Ž - Utah Royals Ž 6:0

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00Arenel Movers - TelOne -:-
15:00Bikita Minerals - Chicken Inn -:-
15:00Herentals - Ngezi Platinum -:-
15:00Platinum - Simba Bhora -:-
15:00ZPC Kariba - Bulawayo Chiefs -:-

ČEŠKA: Pražsky prebor - Za obstanek

10:30Kunratice - Kralovice -:-
10:30Uhrineves - Aritma Praga B -:-

ČILE: Čilski pokal

18:30Copiapo - Cobresal -:-
22:00D. Puerto Montt - Deportes Temuco -:-

ČILE: Primera Division ženske

17:00Antofagasta Ž - U. Espanola Ž -:-
18:00Colo Colo Ž - Everton Ž -:-
21:00PreloženaDeportes Iquique Ž - Coquimbo Ž -:-

ŠPANIJA: Primera RFEF - končnica za napredovanje

20:30Gimnastic - Malaga -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - končnica za napredovanje

19:00Jove - Xerez D.F.C. -:-
20:00Coria - Real Murcia B -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.