OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

SLOVENIJA: Prva liga

14:00Gorica - Tabor Sežana 1:1
18:00Maribor - Bravo 3:0

SVET: Svetovno prvenstvo

16:00Ekvador - Senegal 1:2
16:00Nizozemska - Katar 2:0
79'Iran - ZDA 0:1
82'Wales - Anglija 0:3

ALŽIRIJA: Division 1

15:00ASO Chlef - El Bayadh 0:0
15:00Arba - Khenchela 5:1
15:00Biskra - JS Kabylie 1:1
15:00CR Belouizdad - Constantine 2:1
15:00MC Alger - Paradou 2:2
15:00Magra - USM Alger 1:1
18:00ES Setif - Oran 4:0
18:00Saoura - Chelghoum 5:0

ANGLIJA: Premier liga U18

13:00Tottenham U18 - Norwich U18 3:0
14:00Chelsea U18 - West Ham U18 2:4

ANGOLA: Girabola

15:30Petro Atletico - Primeiro de Agosto 0:1

ARMENIJA: Premier liga

11:00Noah - Alashkert 3:2
13:00BKMA - Širak 0:1

ARMENIJA: Prva liga

11:00Syunik - FC Gandzasar 0:1

AZERBAJDŽAN: Premier liga

11:00Turan Tovuz - Sabah Baku 0:1
13:30SumQayit City - Gabala 1:1

BELGIJA: Pokal ženske

82'Charleroi Ž - Genk Ž 0:3
53'Leuven II Ž - Waregem Ž 0:2
20:00Standard Liege Ž - Leuven Ž -:-

BOCVANA: Premier liga

15:00Extension Gunners - Orapa United 1:2
15:00Morupule - Security Systems 0:3

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30El Dabaa - Alexandria SC 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier liga

14:00Seven Dreams - Denver -:-

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Dire Dawa - Wolkite Kenema 2:2
17:00Sidama Bunna - Fasil Kenema 2:4

GVINEJA: Liga 1

17:00Sequence - Sangaredi 0:1

INDIJA: I-League

14:30Kenkre - Neroca FC 0:1

IRAK: Superliga

12:00Al Karkh - Naft Missan 1:2
12:00Al-Hudod - Naft Al-Basra 0:0
12:00Newroz - Al-Qassim 0:3
14:15Duhok - Al Quwa Al Jawiya 0:0
16:30Al Naft - Al Wasat 3:3

ITALIJA: Serie C - Skupina B

13:00Alessandria - Olbia 1:1
17:30Carrarese - Ancona 2:0
17:30Pontedera - Virtus Entella 2:1
17:30Torres - Fiorenzuola 0:1
42'Lucchese - Cesena 0:0
42'Recanatese - Reggiana 0:0
42'Rimini - AC Imolese 2:1
42'San Donato - Montevarchi 1:0
42'Siena - Fermana 0:1
42'Vis Pesaro - Gubbio 0:2

ITALIJA: Coppa Italia ženske

14:30Arezzo Ž - AS Roma Ž 0:3

KITAJSKA: Liga Jia

07:00Beijing Tech - Qingdao Youth Island 1:3
07:00Heilongjiang IC - Nanjing City 0:1
07:00Shenyang Urban FC - Guangxi Pingguo Haliao 1:1
07:00Sichuan Jiuniu - Zibo Cuju 1:0

LIBIJA: Premier League

14:00Shabaab Al Jabal - Darnes 1:2

MAVRETANIJA: Ligue 1

17:00SNIM - Police -:-
17:15Kaedi - Ksar -:-
17:15Nouakchott King's - Gendrim -:-
18:00Garde Nationale - Madine Trarza -:-
20:40Tevragh-Zeina - Nouadhibou -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

19:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo 1:1

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

19:00PreloženaTurkgucu Munchen - Heimstetten -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

19:30SV Steinbach - Alzenau 3:1

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona

12:00Alkmaar U18 - PSV U18 2:2

OMAN: Profesionalna liga

13:40Al Suwaiq - Al-Msnaa 1:0
13:40Bahla - Al-Ittihad 2:0
16:15Seeb - Al Nahda 0:0

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

21:45Santa Clara - Oliveirense -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23

12:00Braga U23 - Maritimo U23 3:0
16:00Benfica U23 - Farense U23 2:1
17:00Estoril U23 - Portimonense U23 2:0

ROMUNIJA: Liga 1

18:00Chindia Targoviste - Univ. Craiova 1:1

SEJŠELI: First Division League

15:00St John Bosco - Northern Dynamo -:-

SUDAN: Premier League

16:00Ahli Shendi - Al Wadi -:-
16:00Haidob Al Nuhod - Kober -:-
16:00Hilal El-Fasher - Ahli Kartum -:-
17:00Hilal Alsahil - Al Zoma -:-
18:30Tuti - Al-Merreikh -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

10:00Češka U18 - ZAE U18 3:1
12:30Malta U19 - Poljska U19 1:5
15:00Madžarska U17 - Italija U17 1:2
16:00Izrael U18 - Nemčija U18 0:3
18:00Portugalska U19 - Nemčija U19 2:2

SVET: Klubske prijateljske

11:00Koge (Den) - B.93 (Den) 1:2
11:00Ostrava B (Cze) - Kvitkovice (Cze) 8:2
12:15Dusseldorf (Ger) - De Graafschap (Ned) 3:0
14:00QPR (Eng) - Livingston (Sco) 2:1
16:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Grafičar Beograd (Srb) 3:3
17:00Bešiktaš (Tur) - Istanbulspor (Tur) 4:0
18:00Željezničar (Bih) - Konyaspor (Tur) 1:2
18:30Odra W. (Pol) - Ornontowice (Pol) 3:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Ihefu - Young Africans 2:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00Sagadam - Nebitci 4:1
15:00Kopetdag - Ašgabat 1:1
15:00Merw - Energetik 4:2

UGANDA: Premier liga

14:00Blacks Power - UPDF 1:0
14:00Bright Stars - BUL 2:0
14:00Kampala City - Gadaffi 2:1
14:00Maroons - Uganda Revenue 2:2
14:00Vipers - Villa 2:0

UKRAJINA: Mladinska liga

11:00Oleksandrija U19 - Ruh Lviv U19 1:2
12:00Dinamo Kijev U19 - Metalist Harkiv U19 5:0

UKRAJINA: Žensko prvenstvo

11:00Mariupol Ž - Kryvbas Ž 2:8

ČEŠKA: Liga Tipsport

10:30Teplice - Pardubice 1:1
10:30Trenčin - Spartak Trnava 5:1

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Rangers B - Broomhill -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.