OSVEŽI

Košarka » Danes » Vse tekme

EVROPA: Evropski pokal

18:00Lietkabelis - Brescia -:-
18:00Turk Telekom - Gran Canaria -:-
18:30Cluj-Napoca - Joventut Badalona -:-
19:30Budućnost - Trento -:-
19:30Hamburg - Hapoel Tel Aviv -:-
20:00Slask - Paris -:-

EVROPA: Liga prvakov

18:00Pinar Karsiyaka - Bonn -:-
18:00Szombathely - Tofas -:-
18:30AEK - Reggiana -:-
20:00Strasbourg - Murcia -:-

ZDA: NBA

01:30Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers 116:102
01:30Miami Heat - Detroit Pistons 96:116
04:00Denver Nuggets - Dallas Mavericks 115:116

ARGENTINA: Liga A

23:30Obras Sanitarias - Union De Santa Fe 80:69
01:30Quimsa - Atenas 96:74
23:30San Lorenzo - Riachuelo -:-

AVSTRALIJA: WNBL ženske

1. četrtinaMelbourne Boomers Ž - Townsville Ž 0:3

AZIJA: EASL

11:00PreklicanaAnyang - Ryukyu -:-
11:00PreklicanaUtsunomiya Brex - TNT Tropang Giga -:-

BAHRAIN: Premier liga

15:30Al Najma - ISSA Town -:-
17:30Nuwaidrad - Samaheej -:-

BELORUSIJA: Premier liga ženske

14:00Horizont Minsk Ž - Gomel Ž -:-
15:00Grodno Ž - Victoria Grodno Ž -:-
16:00Dinamo Brest Ž - Horizont Minsk 2 Ž -:-
16:00Rguor Minsk Ž - BDU-Tsmoki Ž -:-

BOLGARIJA: NBL

17:30Šumen - Balkan -:-
18:00Academic Plovdiv - Levski -:-
18:00Spartak Pleven - Rilski sportist -:-

BRAZILIJA: NBB

00:00Caxias do Sul - Pato A. 73:84
00:00Sao Jose - Flamengo 74:84

CIPER: Divizija A

18:00Keravnos S. - AEL -:-

DANSKA: Basketligaen

19:00Svendborg - Amager -:-
19:15Vaerlose - Næstved -:-
19:30Herlev Wolfpack - Bears Academy -:-

EVROPA: BIBL

18:00Beroe - Budivelnik -:-

EVROPA: Latvijsko-estonska liga

17:30TTU KK - Latvijas Universitate -:-
18:00BK Ogre - Viimsi -:-
18:00Pärnu - Tartu Ulikool -:-
18:00Tallinna Kalev - Keila -:-
18:30BC Kalev/Cramo - Valmiera Glass Via -:-

EVROPA: Evroliga ženske

16:30Olympiakos Ž - Virtus Bologna Ž -:-
17:00Fenerbahče Ž - USK Praga Ž -:-
19:00Polkowice Ž - Valencia Ž -:-
20:00Bourges Ž - Szekszard Ž -:-

EVROPA: Evropokal ženske

17:00Galatasaray Ž - Gorzow Ž -:-
17:30FCC ICIM Arad Ž - Basket 25 Bydgoszcz Ž -:-
18:00Arka Gdynia Ž - Ormanspor Ž -:-
18:00KP Brno Ž - Angers Ž -:-
18:00Pieštanske Čajky Ž - Slavia Banska Bystrica Ž -:-
19:00Cadi La Seu Ž - Zaragoza Ž -:-
19:00Crvena zvezda Ž - Lublin Ž -:-
20:00ESB Villeneuve Ž - Sassari Ž -:-
20:00Flammes Carolo Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-
20:00La Roche Ž - BA London Lions Ž -:-
20:30Braine Ž - Grengewald Hueschtert Ž -:-

EVROPA: Liga WABA ženske

17:00Montana 2003 Ž - Budućnost Ž -:-
18:00Play Off Sarajevo Ž - Banovići Ž 0:20
19:00Cinkarna Celje Ž - Nikšić 1995 Ž -:-
19:00Lavovi Ž - Orlovi Ž -:-

EVROPA: WBBL ženske

17:00LCC Ž - TTT Riga Ž -:-
17:30Liepajas Papirs/LSSS Ž - TalTech Ž -:-

FILIPINI: Commissioners pokal - Končnica

2. četrtinaConverge FiberXers - San Miguel Beermen 21:38
10:45Ginebra Kings - NorthPort -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30Karhu Basket - Helsinki Seagulls -:-
17:30Pyrinto Tampere - Salon Vilpas -:-

FRANCIJA: Espoirs U21

16:00Lyon-Villeurbanne U21 - Nanterre U21 -:-

GRUZIJA: Superliga

13:50Titebi - Kutaisi -:-

HRVAŠKA: Pokal Hrvaške

17:00Kvarner - KK Zagreb -:-
17:00Osijek - Bosco -:-
18:00Cibona - Split -:-
18:00Šibenka - Škrljevo -:-
18:30Dinamo Zagreb - Gorica -:-
18:30Dubrovnik - Cedevita -:-
19:30Furnir - Zabok -:-

ISLANDIJA: Premier liga ž

19:15Valur Ž - Grindavik Ž -:-
20:15Breidablik Ž - Njardvik Ž -:-
20:15IR Reykjavik Ž - Keflavik Ž -:-
21:15Haukar Ž - Fjolnir Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

20:30Baltur Cento - San Severo -:-
20:30Cantu - Stella Azzurra -:-
20:30Cremona - Trapani -:-
20:30Ferrara - Fortitudo Bologna -:-
20:30Forli - Chiusi -:-
20:30Latina - JuVi Cremona -:-
20:30Pallacanestro Nardo - Rimini -:-
20:30Piacenza - Agrigento -:-
20:30Pistoia - Chieti Basket -:-
20:30Ravenna - Mantova -:-
20:30Treviglio - Monferrato -:-
20:45Cividale - Udine -:-
21:00NPC Rieti - Basket Torino -:-

ITALIJA: Serie A2 ženske- sever

21:00Costa Masnaga Ž - Valbruna Bolzano Ž -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Changwon - KoGas -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL ženske

11:00Hana 1Q Ž - Woori WON Ž -:-

KAZAHSTAN: Nacionalna liga

15:00Aktobe - Atyrau -:-
15:00Irbis Almaty - Astana -:-

KAZAHSTAN: Višja liga

10:30ChelSU Kostanay - BC Almaty 2 -:-
12:30Bars Petropavlovsk - Kaspiy Aktau -:-
14:30Atyrau 2 - GOTOBELES Astana -:-

KITAJSKA: CBA

04:00Liaoning - Beijing Royal Fighters 103:63
04:00Sichuan - Tianjin 89:88
08:00Jilin - Nanjing Tongxi 20:0
2. četrtinaZhejiang Guangsha - Ningbo Rockets 39:37
12:35Guangdong - Beijing -:-
12:35Qingdao - Shandong -:-

KITAJSKA: WCBA ženske

03:00Shanxi Xing Rui Ž - Guangdong Ž 62:69
06:30Shandong Ž - Notranja Mongolija Ž 50:86
09:30Shanghai Ž - Sichuan Ž -:-
12:30Xinjiang Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž -:-

LITVA: NKL

17:00Mazeikiai - Suduva- Mantinga -:-

LITVA: Pokal kralja Mindaugasa - Končnica

15:50Nevezis - Rytas -:-

MADŽARSKA: NB I. A

18:00Szedeak - Kormend -:-

NEMČIJA: Pro B

19:30Bernau - Rist Wedel -:-
20:30Ludwigsburg 2 - Ehingen -:-

NORVEŠKA: BLNO

18:30Froya - Fyllingen -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

18:00Dabrowa Gornicza - Gdynia -:-

POLJSKA: 1. liga

18:00HydroTruck Radom - Krosno -:-

ROMUNIJA: Divizia A - Prva stopnja

16:00CSM Focsani - Voluntari -:-
16:00Laguna Bukarešta - CSM Oradea -:-
16:00Miercurea Ciuc - BCM Pitesti -:-
17:00Constanta - Dinamo Bukarešta -:-
17:00Municipal Galati - BC Timisoara -:-
17:00Rapid Bukarešta - SCM Craiova -:-

RUSIJA: VTB United League

13:30Jenisej - Unics Kazan -:-
17:30MBA Moskva - Astana -:-

RUSIJA: Premier liga ženske

15:00Nadežda Ž - Novosibirsk Ž -:-
15:00UMMC Jekaterinburg Ž - Rostov Ž -:-
16:00Spartak Moskva Ž - Jenisej Krasnojarsk Ž -:-
16:30Nika Siktivkar Ž - Samara Ž -:-
17:00Dinamo Kursk Ž - Neftjanik Omsk Ž -:-

SLOVAŠKA: Ekstraliga

18:00BKM Lučenec - BC Komarno -:-
18:00Handlova - Inter Bratislava -:-
19:00Levice - Spišski Rytieri -:-

SLOVENIJA: Slovenski pokal

20:30Branik Maribor - Podčetrtek -:-
21:00Zlatorog Laško - Tajfun Šentjur -:-

SRBIJA: Prva liga

19:30OKK Beograd - Sloga -:-

UKRAJINA: FBU superliga

12:00BIPA - Goverla -:-
15:00Budivelnik - BK Zaporožje -:-
18:00Dnipro - Čerkaski mavpi -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Larre Borges - Urunday 91:82

VELIKA BRITANIJA: BBL

20:30Plymouth City Patriots - Sheffield Sharks -:-

ZDA: NBA G League - Uvodni del

01:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 119:101
01:30Raptors 905 - Greensboro Swarm 114:101
01:30Sioux Falls Skyforce - Wisconsin Herd 100:80
02:00Birmingham Squadron - Texas Legends 138:135
02:00Memphis Hustle - Mexico City Capitanes 112:126
04:00G League Ignite - South Bay Lakers 113:115pp

ZDA: NCAA

23:00Air Force - South Dakota Coyotes 79:58
00:00Buffalo - St. John Fisher 91:53
00:00Syracuse - Oakland 95:66
00:30Appalachian State - Carlow University 103:43
00:30Bellarmine - Wabash 86:45
00:30Butler - Yale 71:61
01:00Arkansas - NC Greensboro 65:58
01:00Boston College - New Hampshire 71:74pp
01:00Chattanooga Mocs - Wisc. Milwaukee 88:76
01:00Columbia - UMBC Retrievers 66:73
01:00Dartmouth - Vermont 52:68
01:00Fordham - Wagner 72:59
01:00Furman - High Point 82:85
01:00George Mason - Md.-East. Shore 67:54
01:00Georgia Tech - Georgia 79:77
01:00Iona - St. Louis 84:62
01:00La Salle - Bucknell 82:72
01:00Liberty - Summit 101:49
01:00Mt. St. Marys - American 61:69
01:00N.C. State - Coppin State 94:72
01:00NC Wilmington - East Carolina 74:61
01:00Presbyterian - Coll Of Charltn 62:67
01:00Princeton - Lafayette 69:58
01:00St. Francis (NY) - Hartford 68:50
01:00Temple - Saint Josephs 70:60
01:00Texas - Illinois 78:85pp
01:00PreloženaTulane - Bryant University -:-
01:00Winthrop - South Carolina St 81:67
01:30Belmont - Trevecca Nazarene 83:53
01:30Wofford - Coastal Carolina 71:61
02:00Austin Peay - Kentucky Christian 102:57
02:00Baylor - Tarleton 80:57
02:00Central Arkansas - Arkansas State 72:67
02:00Houston - North Florida 76:42
02:00Houston Christian - Maine-Fort Kent 100:33
02:00Kansas State - Abilene Christian 81:64
02:00Loyola Chicago - Wisc. Green Bay 70:46
02:00Memphis - Arkansas-Little Rock 87:71
02:00Oklahoma - UMKC 75:53
02:00SIU-Edwardsville - Bradley 54:56
02:00TCU - Jackson State 78:51
02:00Tennessee State - Boyce 103:49
02:00Texas Arlington - North Texas 57:60
02:00Valparaiso - Trinity (IL) 96:60
02:00Virginia - James M. 55:50
02:30Marquette - N.Carolina Central 90:78
02:30Northern Iowa - Toledo 75:83
03:00Boise State - Eastern Oregon 90:54
03:00Idaho - North Dakota 76:66
03:00Idaho State - Montana Western 61:53
03:00Montana - South Dakota State 81:56
03:00New Mexico - Western N. M. 102:63
03:00Oklahoma State - Sam Houston St. 65:51
03:00Wisconsin - Maryland 64:59
03:00Wyoming - TX A&M Commerce 91:76
03:30Duke - Iowa 74:62
04:00Pacific - Northern Arizona 69:73
04:00San Jose State - Cal St. Bakersfield 58:48
05:00Pepperdine - Nevada 77:85
22:30NC Asheville - Warren Wilson -:-
00:00Morgan State - Penn State Wilkes-Barre -:-
00:30Georgetown - Siena -:-
00:30Penn State - Michigan State -:-
00:30St. Johns - Depaul -:-

ČEŠKA: NBL

12:30Brno - USK Prague -:-
17:30Pardubice - Dečin -:-

ČILE: Copa Chile - Končnica

00:00CD Puerto Varas - U. De Concepcion 68:85
00:30Catolica - Leones Quilpue 62:81

ŠPANIJA: LEB Oro

19:30Gipuzkoa - Estudiantes -:-
20:00MoraBanc Andorra - Leyma Coruna -:-
20:45Alicante - Melilla -:-
20:45Caceres - Palencia -:-
20:45Castello - Lleida -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

18:04Nassjo - Boras -:-
19:04BC Lulea - KFUM Fryshuset -:-

ŠVEDSKA: Superettan

20:00Trelleborg - Team4Q -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, košarka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.