OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Liga prvakov

18:45Celje - Szeged -:-
18:45Elverum - Vive Kielce -:-
20:45Barcelona - Kiel -:-
20:45GOG - PSG -:-
20:45PPD Zagreb - Veszprem -:-

SLOVENIJA: 1. NLB liga

1. polčasTrimo Trebnje - Gorenje 14:15

AVSTRIJA: HLA

19:00Barnbach/K. - UHK Krems -:-

AZIJA: Azijsko prvenstvo ženske

04:00Tajska Ž - Hongkong Ž 24:20
06:00Avstralija Ž - Uzbekistan Ž 26:36
08:00Japonska Ž - Kazahstan Ž 33:21
10:00Južna Koreja Ž - Iran Ž 41:11

BELORUSIJA: Divizija 1

15:30Mašeka - Kronon 33:29
15:30SKA Minsk - Aist Kitaya 39:19
2. polčasBGUFK Minsk - Gomel 23:24

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

1. polčasBjerringbro/Silkeborg - Sonderjyske 3:1

DANSKA: Kvindeligaen ženske

19:00Odense Ž - Horsens Ž -:-
19:30Ajax Kobenhavn Ž - NFH Nyk Ž -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Kehra - Viljandi -:-
18:00Raasiku/Mistra - Pölva Serviti -:-

EVROPA: MOL Liga ženske

2. polčasSlavia Praga Ž - Poruba Ž 29:13
PolčasLazne Kynžvart Ž - Olomouc Ž 9:14
1. polčasMost Ž - Šala Ž 16:12
PolčasPisek Ž - Michalovce Ž 15:17
PolčasStupava Ž - Dunajska Streda Ž 9:17

FINSKA: SM-sarja

1. polčasDicken - AIFK 14:9

FINSKA: SM-sarja Ženske

1. polčasSIF Ž - KyIF Ž 3:2

FRANCIJA: Divizija 1 Ženske

20:00Bourg De Peage Ž - Nantes Ž -:-
20:00Metz Ž - Besancon Ž -:-
20:30Brest Bretagne Ž - Toulon/Saint-Cyr Ž -:-

GRČIJA: A1

14:00Olympiacos SFP - Zafeirakis 32:22
18:00AEK Atene - Doukas School -:-

HRVAŠKA: Premier liga

19:00Gorica - Dubrava -:-
19:30Sesvete - Bjelovar -:-

HRVAŠKA: 1. HRL ženske

18:00PreloženaBjelovar Ž - Lokomotiva Z. Ž -:-

ITALIJA: Serie A ženske

18:30Jomi Salerno Ž - Padova Ž -:-

JAPONSKA: JHL

10:00Toyoda Gosei - Toyota Auto Body 27:30

LATVIJA: SynotTip Virsliga

18:30Dobeles Tenax - Salaspils -:-
18:30MSG/LAT - ASK/LSPA -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

PolčasAlba Fehervar Ž - Gyor Ž 9:15

NEMČIJA: Pokal DHB ženske

19:00Blomberg-Lippe Ž - Borussia Dortmund Ž -:-
19:30Buxtehuder SV Ž - Bad Wildungen Ž -:-
19:30Leverkusen Ž - Bietigheim Ž -:-
19:30Metzingen Ž - Thuringer Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

PolčasKolstad - Kristiansand 20:13
1. polčasArendal - Fjellhammer 3:1
1. polčasDrammen - Naerbo 5:3
1. polčasHaslum HK - Sandnes 5:4
20:15Halden - Runar -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske

PolčasFana Ž - Byasen Ž 13:15
1. polčasFredrikstad Ž - Storhamar Ž 5:8
1. polčasKristiansand Ž - Sola Ž 5:4
1. polčasVolda Ž - Molde Ž 1:5

NORVEŠKA: 1. Divizija Ženske

20:30Glassverket Ž - Nordstrand Ž -:-

POLJSKA: I liga

18:00Przeworsk - ZPRP Kielce II -:-

ROMUNIJA: Liga Nationala ženske

16:00CSM Bukarešta Ž - CSM Galati Ž 34:20

RUSIJA: Superliga

14:30Akbuzat - Omsk 34:31
15:00Dinamo Astrahan - Stavropol 33:33
15:00Perm - Čehovski medvedi 31:29
15:30Saratov - Dynamo Sungul 31:31
2. polčasSt. Petersburg - CSKA Moskva 19:14

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske

19:00Sava Kranj Ž - Olimpija Ž -:-
19:30Veplas Velenje Ž - ŽRK TRGO ABC Izola Ž -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

PolčasKikinda - Partizan Beograd 8:15
19:30Pančevo - Rudar Kostolac -:-

ČEŠKA: Extraliga

PolčasZubri - Karvina 14:13
19:00Jičin - Dukla Praga -:-

ČRNA GORA: Prva liga

18:00Budvanska Rivijera - Lovćen -:-

ŠPANIJA: División de Honor ženske

20:00Aula Valladolid Ž - Gran Canaria Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Vasteras Irsta - Tyreso -:-

ŠVEDSKA: SHE ženske

19:00Kristianstad Ž - Hoor Ž -:-
19:00Savehof Ž - Skovde Ž -:-

ŠVEDSKA: Švedski pokal ženske - Končnica

19:00Onnereds Ž - Skuru Ž -:-

ŠVICA: NLA

19:00Zürich - Thun -:-
19:30HC Kriens - Bern -:-

ŠVICA: SPL ženske

20:15Herzogenbuchsee Ž - Bruhl Ž -:-
20:15Spono Nottwil Ž - Kreuzlingen Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.