OSVEŽI

Odbojka » Danes » Vse tekme

POLJSKA: PlusLiga

16:15Olsztyn - Skra Belchatow -:-
18:30Luk Lublin - Cuprum -:-
21:00Bielsko-Biala - Barkom -:-

BELGIJA: Liga EuroMillions

20:30Achel - Guibertin -:-
20:30Lindemans Aalst - Waremme -:-
20:30Menen - Noliko Maaseik -:-
20:30VDK G. - Roeselare -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Bosna - Ilidža -:-
19:00Kakanj - Domaljevac -:-
19:00Ljubinje-Bankom - Mladost Brčko -:-
19:00Modrica - Borac -:-

BRAZILIJA: Superliga

23:30America Volei - Sesi -:-

BRAZILIJA: Superliga ženske

23:30Praia Clube Ž - ABEL Moda Volei Ž 3:0
01:30Minas Ž - SESC-RJ Ž 3:2

EVROPA: Liga prvakov Ženske

15:00Gunes Sigorta Ž - Crvena zvezda Ž -:-
17:00Eczacibasi Ž - Targovište Ž -:-
18:00LKS Lodz Ž - Stuttgart Ž -:-
18:30Conegliano Ž - Vasas Ž -:-
20:00Le Cannet Ž - Alba Blaj Ž -:-
20:00Vero Volley Ž - Prometey Ž -:-
20:30Chemik Police Ž - Marica Plovdiv Ž -:-

EVROPA: MEVZA ženske

18:00Bekescsabai Ž (Hun) - Mladost Ž (Cro) -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30Karelian Hurmos - Tiikerit -:-
17:30Loimu - Savo -:-
17:30TUTO - Hurrikaani -:-
17:30VaLePa - Vantaa Ducks -:-

FINSKA: Mestaruusliiga Ženske

17:30Hameenlinna Ž - Arctic Rovaniemi Ž -:-

FRANCIJA: Pokal Francije

20:00REC Volley - Illacaise -:-

GRČIJA: Ligaški pokal - Končnica

17:00Foinikas Syroy - Athlos Orestiadas -:-
17:30Polichnnis - AONS Milon -:-
18:30Olympiakos P. - Kifisia -:-

ISLANDIJA: Mizunodeild ženske

21:00Afturelding Ž - Alftanes Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

20:30BCC-NEP Castellana - Vibo Valentia -:-
20:30HRK Motta di Livenza - Pordenone -:-

JUŽNA KOREJA: Odbojkarska liga

11:00Hyundai Skywalkers - Samsung Blue Fangs -:-

JUŽNA KOREJA: Odbojkarska liga ženske

11:00Pepper Savings Bank Ž - Hungkuk Ž -:-

KAZAHSTAN: Državna liga

05:00Žajik Uralsk - Pavlodar 0:3
3. nizAltai - Ushkyn Kokshetau 1:1
10:00Atyrau - Burevestnik Almaty -:-
12:30Esil Petropavlovsk - Taraz Jambil -:-

KITAJSKA: CVL

07:30Sichuan - Liaoning 3:0
10:00Shenzhen - Fujian -:-
12:30Henan - Peking -:-

KITAJSKA: CVL ženske - Prva stopnja

3. nizBeijing Ž - Zheijang Ž 2:0
10:00Sichuan Ž - Shenzhen Ž -:-
12:30Bohai Ž - Liaoning Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga ženske

19:00Latvijas Universitate Ž - RSU-MVS Ž -:-

MADŽARSKA: Extraliga

19:00Szolnoki - Szegedi -:-
19:30Dunaferr - Dagi -:-

MADŽARSKA: Madžarski pokal

18:00Kistext - Fino Kaposvár SE -:-
20:00Debrecen - Vegyesz -:-

NEMČIJA: 1. Bundesliga

20:00Herrsching - BR Volleys -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

20:00Orion - Huizen -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:30Koll - OSI -:-

ROMUNIJA: Divizia A1

14:00Rapid Bukarešta - Arcada Galati -:-

RUSIJA: Superliga

13:00Kemerovo - Dinamo-Lo -:-
14:00Ufa - Novokujbiševsk -:-
15:00Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg -:-
15:00Novji Urengoj - Novosibirsk -:-
15:00Surgut - Dinamo Moskva -:-
17:00ASK N. Novgorod - Zenit -:-

SLOVAŠKA: Extraliga

18:00Prievidza - Prešov -:-

SLOVAŠKA: Extraliga ženske

17:00Slavia Bratislava Ž - Brusno Ž -:-
19:00Nove Mesto nad Vahom Ž - Projekt RD SVF Ž -:-
19:00UNIZA Zilina Ž - SVK Pezinok Ž -:-
19:30VKP Bratislava Ž - Prešov Ž -:-

SLOVENIJA: Pokal Slovenije

18:00ACH Ljubljana - Fužinar -:-
19:00Salonit Anhovo - Triglav -:-
19:30OK Maribor - Črnuče -:-
20:00Calcit Kamnik - Pomgrad -:-

SLOVENIJA: Slovenski pokal ženske

17:30Calcit Kamnik Ž - Grosuplje Ž -:-
18:00Branik Maribor Ž - Formula Formis Ž -:-

SRBIJA: Pokal Srbije ženske

19:00Železničar Ž - Stara Pazova Ž -:-

SVET: Svetovno klubsko prvenstvo

22:00Minas (Bra) - Paykan (Irn) -:-

TURČIJA: Sultanlar ligi ženske

12:00Nilufer Bld. Ž - Ankara PTT Ž -:-

UKRAJINA: Superliga

18:00Prometey - Epitsentr Podoliani -:-

ČEŠKA: Pokal Češke - Končnica

17:30Beskydy - Pribram -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, odbojka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.