OSVEŽI

Nogomet » Včeraj » Vse tekme

SLOVENIJA: Prva liga

14:00Gorica - Bravo 0:0
18:00Maribor - Radomlje 7:0

SVET: Svetovno prvenstvo - Končnica

16:00Maroko - Španija 1:011m
20:00Portugalska - Švica 6:1

ANGLIJA: National League

20:45Boreham Wood - Oldham 2:1
20:45Halifax - Dorking 3:1

ANGLIJA: NL sever

20:45PreloženaBlyth - Southport -:-
20:45Curzon Ashton - Darlington 0:2
20:45Farsley - King’s Lynn 2:0
20:45Hereford - Chorley 1:1
20:45Kettering - Gloucester 0:1
20:45Leamington - Brackley Town 0:0
20:45Scarborough - Peterborough Sports 2:1
20:45Spennymoor - Boston Utd. 3:2

ANGLIJA: NL jug

20:45Braintree - Oxford City 0:0
20:45Cheshunt - Dover 2:0
20:45Dulwich Hamlet - Chelmsford 2:1
20:45PreloženaHampton & Richmond - Taunton -:-
20:45Hemel Hempstead - Bath 1:0
20:45Slough Town - Concord Rangers 0:0
20:45Tonbridge - Eastbourne Boro 3:0
20:45Welling - Farnborough 1:2
20:45Worthing - Ebbsfleet 0:6

ANGLIJA: NPL Premier Division

20:45PreloženaMarske - Liversedge -:-
20:45Whitby - Hyde 1:1

ANGLIJA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Tamworth 1:3
20:45Alvechurch - Stratford 4:2
20:45Basford - Kings Langley 0:1
20:45Coalville Town - Nuneaton 0:2
20:45Needham Market - Hednesford 1:0
20:45Rushall - Leiston 0:2

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Bracknell - Plymouth Parkway 0:0
20:45Yate Town - Chesham United 0:3

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

20:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford 0:1
20:45Hastings - Canvey Island 1:1
20:45Herne Bay - Billericay 2:2
20:45Hornchurch - Folkestone Invicta 2:1

ANGLIJA: Pokal Premier lige

14:00Peterborough U21 - Aston Villa U21 4:1
20:00Everton U21 - Colchester U21 7:2

ANGLIJA: Premier liga U18

14:30Nottingham U18 - Manchester City U18 2:2

ARMENIJA: Prva liga

11:30Syunik - Ararat 2 1:3

AZERBAJDŽAN: Prva divizija

11:00Imisli FK - SumQayit City 2 3:2
11:00Karabag 2 - Zira 2 0:1
11:00Shamakhi 2 - Kapaz 2 1:0

EGIPT: Premier liga

13:45Al Masry - National Bank Egypt 0:0

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Baladiyat El Mahalla - Proxy 3:2

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Adama City - Legetafo Legedadi 3:0
17:00Bahir Dar Kenema - St. George 0:0

GRUZIJA: Erovnuli Liga 2 - Za obstanek

10:00Khobi - Rustavi 1:0
10:00WIT Georgia - Dusheti 0:0

GVINEJA: Liga 1

17:00Ashanti GB - Wakriya 1:0
17:00Satellite - Sangaredi 0:1

INDIJA: I-League

09:30Real Kashmir - Sreenidi Deccan 2:1
14:30Churchill Brothers - Mohammedan 2:1

INDONEZIJA: Liga 1

09:30Persebaya - PS Barito Putera 3:2
12:30Persija Džakarta - Borneo 1:0
12:30Persis Solo - RANS Nusantara 6:1

INDONEZIJA: Liga 2 - Prvi krog

12:30PreloženaSemen Padang - Karo United -:-

JAMAJKA: Premier League

23:00Chapelton - Portmore 0:1
01:30Arnett Gardens - Molynes 2:1

KONGO: Liga 1

14:00PreloženaEtoile du Congo - AS BNG -:-
14:00PreloženaNathalys - Inter Club -:-
15:00PreloženaOtoho d'Oyo - Leopard -:-
16:00PreloženaCheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00PreloženaJuk - CARA Brazzaville -:-

LIBIJA: Premier League

14:30Asswehly - Al Ahly Tripoli 2:0

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona

18:45Zwolle U18 - Ajax U18 5:4

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

21:45Estoril - Torreense 2:2

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23

12:00Farense U23 - Estoril U23 4:1
12:00Portimonense U23 - Sporting U23 3:2
14:00Mafra U23 - Benfica U23 0:1
16:00Gil Vicente U23 - Braga U23 2:0
16:00Vizela U23 - Famalicao U23 2:2

ROMUNIJA: Pokal Romunije

18:00Petrolul - U Craiova 1948 0:1
18:00Sepsi - Voluntari 4:0
18:00Unirea Slobozia - Dinamo Bukarešta 3:3

ROMUNIJA: Romunski pokal ženske

12:30Roma Florin Padurean Ž - Politehnica Timisoara Ž 0:10

SEJŠELI: First Division League

15:00Bazar Brothers - Anse Royale 4:0

SEVERNA IRSKA: Pokal Irish League

20:45Cliftonville - Coleraine 2:311m
20:45Glentoran - Linfield 0:3

SVET: Klubske prijateljske

12:00Ath. Bilbao (Esp) - Valladolid (Esp) 2:0
12:00Genk (Bel) - Heerenveen (Ned) 3:1
13:00Liepaja (Lat) - Gol Gohar (Irn) 0:1
14:00Atromitos (Gre) - Nottingham (Eng) 3:2
14:00Panetolikos (Gre) - Anderlecht (Bel) 1:2
14:00Ried (Aut) - First Vienna (Aut) 6:1
18:00Galatasaray (Tur) - Villarreal (Esp) 3:4
20:00Cambridge Utd (Eng) - West Ham (Eng) 2:4

TUNIZIJA: Ligue 2

13:30CO Medenine - ES Djerba 1:1
13:30Espoir Rogba - AS Gabes 1:0
13:30Jendouba Sport - Oued Ellil 1:2
13:30Korba - Bembla 0:0
13:30Marsa - AS Mohamdia 4:1
13:30Rades - Kairouanaise 1:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

10:00Ašgabat - Energetik 2:1
11:00Merw - Nebitci 2:2

UGANDA: Premier liga

14:00Arua Hill - BUL 0:1
14:00UPDF - Uganda Revenue 1:1

UKRAJINA: Mladinska liga

11:00Ruh Lviv U19 - Černomorec Odesa U19 2:0

UKRAJINA: Žensko prvenstvo

11:00Kolos Kovalivka Ž - Šahtar Ž 0:1
11:00Vorskla Poltava Ž - Ateks Ž 14:0

WALES: Cymru South

20:30Afan Lido - Ynyshir Albions 1:0
20:30Ammanford - Pontardawe 3:2
20:30Barry - Cwmbran Celtic 2:1
20:30Briton Ferry - Abergavenny Town 8:0
20:30Cambrian & Clydach - Swansea University 2:3
20:30Carmarthen - Taffs Well 1:1
20:30Goytre Utd - Llantwit Major 4:3
20:30Llanelli - Trefelin 1:4

WALES: Cymru North

20:30Guilsfield - Porthmadog 4:0

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Presidents pokal

13:35Taawon - Al Hamriyah 1:2
13:40Fursan Hispania - Gulf Heroes 0:2
13:50Al Dhafra - Baynounah 3:0

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Celtic B - Berwick 1:3
20:45Rangers B - East Kilbride 0:0
20:45Tranent Juniors - Cumbernauld Colts 2:1

ŠPANIJA: LaLiga2

19:00Leganes - Mirandes 2:2
19:00Real Oviedo - Las Palmas 0:0
21:00Albacete - Zaragoza 0:0

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

12:00Fuenlabrada - Merida 0:1
12:00Rayo Majadahonda - Real Madrid B 1:2
12:00Unionistas - Alcorcon 2:1
20:00Badajoz - Dep. La Coruna 1:0

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

19:00Logrones - Real Sociedad B 1:1
20:00La Nucia - CF Intercity 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

13:30Mensajero - Lanzarote 2:1
18:30Tamaraceite - CD Marino 1:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.