OSVEŽI

Nogomet » Včeraj » Vse tekme

AFRIKA: Afriški pokal narodov - Končnica

17:00Burkina Faso - Gabon 2:111m
20:00Nigerija - Tunizija 0:1

ANGLIJA: Premier League

15:00Arsenal - Burnley 0:0
15:00Crystal Palace - Liverpool 1:3
15:00Leicester - Brighton 1:1
17:30Chelsea - Tottenham 2:0

FRANCIJA: Ligue 1

13:00Metz - Nice 0:2
15:00Angers - Troyes 2:1
15:00Bordeaux - Strasbourg 4:3
15:00Clermont - Rennes 2:1
15:00Nantes - Lorient 4:2
17:05Montpellier - Monaco 3:2
20:45PSG - Reims 4:0

ITALIJA: Serie A

12:30Cagliari - Fiorentina 1:1
15:00Napoli - Salernitana 4:1
15:00Spezia - Sampdoria 1:0
15:00Torino - Sassuolo 1:1
18:00Empoli - AS Roma 2:4
20:45Milan - Juventus 0:0

NEMČIJA: Bundesliga

15:30RB Leipzig - Wolfsburg 2:0
17:30Hertha Berlin - Bayern 1:4

ŠPANIJA: LaLiga

14:00Granada - Osasuna 0:2
16:15Real Madrid - Elche 2:2
18:30Real Sociedad - Getafe 0:0
18:30Vallecano - Ath. Bilbao 0:1
21:00Alaves - Barcelona 0:1

ALBANIJA: Superliga

16:45Kukesi - Skenderbeu 1:0

ALŽIRIJA: Ligue 2

14:00ASM Oran - Saida 2:0

ANDORA: Pokal Andore

12:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 2:0
12:00Extremenya - Carroi 1:0
16:00Inter Escaldes - FC Santa Coloma 1:0pp
16:00Penya - UE Engordany 0:3pp

ANGLIJA: Premier liga 2

15:00Southampton U23 - Middlesbrough U23 1:0

ANGLIJA: Super League ženske

13:00Manchester Utd Ž - Tottenham Ž 3:0
13:30Brighton Ž - Chelsea Ž 0:0
15:00Leicester Ž - Aston Villa Ž 1:2
15:00Reading Ž - Birmingham Ž 3:2
16:00West Ham Ž - Everton Ž 3:0
19:45Manchester City Ž - Arsenal Ž 1:1

ANGLIJA: Championship ženske

13:00Durham Ž - Sheffield Utd Ž 1:1
15:00Coventry United Ž - London City Lionesses Ž 0:1
15:00Crystal Palace Ž - Liverpool Ž 0:4
15:00Lewes Ž - Sunderland Ž 2:0
16:00Bristol City Ž - Charlton Ž 0:2
16:00Watford Ž - Blackburn Ž 0:0

ANGOLA: Girabola

16:00Wiliete - Bravos do Maquis 0:2

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:00Talleres Cordoba - San Lorenzo 0:1

AVSTRALIJA: A-Liga

06:05Central Coast Mariners - Melbourne City 1:3
08:45Brisbane Roar - Adelaide United 1:3

AVSTRALIJA: A-Liga Ženske

06:05PreloženaBrisbane Ž - Newcastle Ž -:-
08:45Perth Ž - WS Wanderers Ž 1:0

AZIJA: Azijski pokal ženske

11:00Iran Ž - Kitajska Ž 0:7
15:00PreklicanaTajvan Ž - Indija Ž -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

13:30Standard Liege - Club Brugge 2:2
16:00Royale Union SG - Genk 2:1
18:30KV Mechelen - Anderlecht 0:1
21:00Cercle Brugge - Waregem 3:1

BELGIJA: Pro liga 1B

16:00Virton - Waasland-Beveren 0:4
20:00Mouscron - Lierse K. 0:0

BENIN: Ligue 1

16:00Ayema - AS Sobemap 2:2
16:00Baboni - Hodio 0:2
16:00Damissa - Takunnin 2:1
16:00Djeffa - Dragons 1:0
16:00Dynamo Abomey - Espoir 2:1
16:00Pantheres - Real Sport 1:0
16:00Police - Eternel 0:3
16:00Requins - Sitatunga 0:1

BERMUDI: Premier League

20:00Devonshire Colts - North Village Rams 1:2
20:00SBRC - Robin Hood 1:4
20:00PreloženaSomerset - St. Georges Colts -:-

BRAZILIJA: Campeonato Alagoano

20:00Cruzeiro Arapiraca - CSE 2:1

BRAZILIJA: Campeonato Baiano

20:00Barcelona - Vitoria 0:1
20:00Juazeirense - Jacuipense 2:5

BRAZILIJA: Campeonato Brasiliense

19:30Brasiliense - Paranoa 2:1
19:30Luziania - Brasilia 0:2
19:30Unai EC - Santa Maria 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

23:00Concordia - Brusque 0:0
20:00Hercilio Luz - Gremio Juventus 1:0
20:00Marcilio Dias - Avai 0:0
23:00Figueirense - Joinville 0:0

BRAZILIJA: Campeonato Maranhense - Prva stopnja

19:30Sao Jose MA - Moto Club 1:1
19:30PreloženaTuntum - Cordino EC -:-

BRAZILIJA: Campeonato Matogrossense

23:00Gremio Sorriso - Nova Mutum 0:1
21:00Luverdense - Sinop 2:0
22:00Dom Bosco - Uniao Rondonopolis 1:0

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Rio Branco PR 3:0
15:00Sao Joseense - Azuriz 0:0
20:00Athletico-PR - Parana 1:0
20:00Londrina - Maringa FC 2:1
23:00Operario - Uniao PR 1:0

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

20:00Novorizontino - Palmeiras 0:2

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

20:00Oeste - Monte Azul 2:0

BRAZILIJA: Campeonato Pernambucano

19:00Vera Cruz - Retro 1:2
20:00Salgueiro - Caruaru 2:2
20:00PreloženaSanta Cruz - Afogados da Ingazeira -:-

BRAZILIJA: Campeonato Piauiense

21:00Corisabba - Fluminense-PI 0:2

BRAZILIJA: Campeonato Potiguar - Prva stopnja

20:00ABC - America RN 1:2
20:00Globo - Santa Cruz de Natal 3:3
21:00Potiguar - CE Forca E Luz 0:2

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

19:15Atletico Gloriense - Lagarto 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Tocantinense

20:00Nova Conquista - Gurupi 3:1

BRAZILIJA: Copa do Nordeste

20:00AE Altos - Alagoinhas 1:1
22:00Sousa - CSA 1:0

BRAZILIJA: Copa Sao Paulo de juniores - Končnica

23:00Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 0:1

BURUNDI: Primus League

14:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. 0:0
14:00Olympic S. - Bumamuru 2:1
14:00TOP Junior - Kayanza 0:0
14:00Vital O - Royal de Muramvya 3:2

CIPER: Prva divizija

15:00APOEL - Aris 1:1
18:00Doxa - Ol. Nikozija 0:0

CIPER: Divizija 2

13:30Achyronas Liopetriou - Olympiada Lympion 0:1
13:30Omonia 29th May - Karmiotissa 1:1
13:30Omonia Aradippou - PO Xylotympou 2006 1:2

DR KONGO: Ligue 1

14:30AS Maniema - Etoile de Kivu 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier liga

11:30Manzini Wanderers - Green M. 1:1
11:30PreloženaTinyosi - Tambuti -:-
14:00Malanti Chiefs - Moneni Pirates 1:1
14:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swall. 1:0
14:00PreloženaRoyal Leopards - Young Buffaloes -:-
14:00Tambankulu - Denver 0:1

FINSKA: Pokal Suomen ženske

13:30HJK U18 Ž - VJS Ž 3:2

FRANCIJA: 1.Liga - Ženske

14:45St Etienne Ž - PSG Ž 0:5

FRANCIJA: Division 2 ženske

13:00PreloženaVendenheim Ž - Saint-Maur Ž -:-
14:30PreloženaGrenoble Ž - Nord Allier Ž -:-
14:30La Roche Ž - Orleans Ž 2:0
14:30Lille Ž - Lens Ž 2:3
14:30Merignac Ž - Thonon Evian Ž 0:4
14:30Metz Ž - Le Havre Ž 0:1
14:30Montauban Ž - Nimes Ž 3:2
14:30Nantes Ž - Strasbourg Ž 0:0
14:30Nice Ž - Marseille Ž 4:1
14:30Rodez Ž - Albi-Marssac Ž 4:1
14:30Saint-Malo Ž - Brest Ž 1:0

GAMBIJA: Liga GFA

17:00Banjul Utd - Marimoo 2:0
17:00PreloženaMarimoo - Hawks -:-
17:00PreloženaTeam Rhino - Gamtel -:-
20:00Fortune - Falcons 1:2
22:00Wallidan - Gamtel 2:0

GANA: Premier League

16:00Asante Kotoko - Medeama 1:0
16:00Bechem United - WAFA 0:0
16:00Bibiani Gold Stars - Legon Cities 2:1
16:00Eleven Wonders - Real Tamale 1:0
16:00Elmina Sharks - Berekum Chelsea 0:0
16:00Great Olympics - King Faisal Babes 2:1

GIBRALTAR: National League

16:00Lynx - Mons Calpe 2:3
18:30Lions Gibraltar - Glacis United 0:7

GRČIJA: Superliga

14:00Aris - Lamia 0:0
16:15Atromitos - AEK 0:2
16:15Volos - PAOK 0:4
18:30Olympiakos - PAS Giannina 2:0

GRČIJA: Superliga 2

13:00AEK B - Episkopi 1:0
13:00Diagoras Rodou - Ierapetra 0:0
13:45Asteras Vlachioti - Kallithea 0:2
13:45Ergotelis - PAE Egaleo 1:0
13:45PreloženaKalamata - Rodos -:-
13:45Karaiskakis - Irodotos 2:1
13:45Kavala - Panserraikos 2:2
13:45Olympiakos Volou - AEL Larissa 1:2
13:45PAE Chania - Zakynthos 5:1
13:45Panathinaikos B - Levadiakos 1:3
13:45Pierikos - Apollon Pontou 1:0
13:45Thesprotos - Iraklis 1:5

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

14:00A. Asteras - Chrisoupolis 3:1
14:00Apollon Paralimniou - Aris Avatou 0:1
14:00Ethnikos Sochos - Alexandroupoli 2:0
14:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou 1:1
14:00Orfeas Xanthi - Doxa Dramas 0:3
14:00Plagia - Thermaikos FC 0:1
14:00Asteras Kalirachis - AS Giannitsa 1:0
14:00Edessaikos - Kozani 0:3
14:00Kozani - Iraklis Ampelokipi 1:0
14:00Lefkimmi - Poseidonas Michanionas 2:0
14:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala 3:0
14:00Thyella Sarakinoi - Agios Matthaios 4:0
14:00PreloženaAmvrysseas - Atalanti -:-
14:00Dimitra Efxeinoupolis - Aetos Makrychoriou 3:0
14:00Ethnikos Neou - Thiseas Agria 2:0
14:00Fikis - Elassona 3:0
14:00PreloženaIpato - Atromitos Palamas -:-
14:00Iraklis Larissa - Nea Artaki 1:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4

14:00Acheron Kanalaki - Panegialios 1:0
14:00Amvrakikos Loutrou - Diavolitsi 0:3
14:00Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis 3:0
14:00Ethnikos Skoulikadou - Panagriniakos 0:0
14:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. 1:2
14:00PAO Varda - Panachaiki 2005 2:4

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

09:30Ermis Meligous - Santorini 0:2
12:00Ilioupoli - Mykonos 3:0
14:00Agios Ierotheos - Panarkadikos 3:2
14:00PreloženaErmionidas-Ermis - Aris Skalas -:-
14:00Fostiras - Foinikas N. Epidavrou 1:0
14:00Ethnikos - Panelefsiniakos F.C. 1:1
14:00Kyanos A. V. - Aittitos Spata 2:1
14:00Proodeftiki - Thyella D. 1:1
14:00PreloženaPyliou - Aias -:-
14:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou 1:2
14:00Ierapetra - Atsalenios 0:2
14:00PreloženaNeapolis - Rouf Pao -:-
14:00Panionios - Giouchtas 1:0
14:00Poros - Aris Soudas 3:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

03:00Xelaju - Antigua GFC 0:0
19:00Achuapa - Santa Lucia 0:3
19:00Iztapa - Solola 2:2
22:00Nueva Concepcion - Dep. Malacateco 3:3

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

02:15Honduras Progreso - UPNFM 1:2
02:30Victoria - Real Sociedad 2:0
23:00Motagua - Vida 0:0
23:06Marathon - Olimpia 1:0
00:00Platense - Real Espana 2:1

HONGKONG: Premier liga

08:00PreloženaHong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-
10:30PreloženaHK U23 - Eastern AA -:-
12:30PreloženaHong Kong FC - Resources Capital -:-

INDIJA: ISL

15:00Bengaluru - Goa 1:1
17:00ATK Mohun Bagan - Odisha 0:0

IRAN: Pro Liga

12:30Aluminium Arak - Padideh Khorasan 2:2
12:30Naft M.I.S - Peykan 1:2
12:30Tractor-Sazi - Gol Gohar 0:0
12:30Zob Ahan - Sanat-Naft 0:1

IRAN: Divizija 1

11:30Arman Gohar - Saipa 2:1
11:30Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam 0:1
11:30Malavan - Machine Sazi 3:2
11:30Mes Kerman - Astara 1:0
11:30Qashqai Shiraz - Kheybar Khorramabad 0:1
11:30Rayka Babol - Khooshe Talaee 1:1
11:30Shahin Bushehr - Esteghlal Molasani 0:1
11:30Shahrdari Hamedan - Shams Azar Qazvin 2:2
11:30Vista Toorbin - Mes Shahr Babak 1:1

ITALIJA: Serie B

16:15L.R. Vicenza - Cittadella 3:3
18:30Lecce - Cremonese 2:1

ITALIJA: Serie C - Skupina A

14:30FeralpiSalo - Lecco 1:0
14:30Fiorenzuola - Pro Sesto 3:1
14:30Giana Erminio - Trento 0:0
14:30Legnago Salus - Virtus Verona 1:1
14:30Mantova - AlbinoLeffe 1:1
14:30Pergolettese - Sudtirol 0:2
14:30Pro Patria - Piacenza 2:2
14:30Pro Vercelli - Juventus U23 2:0
14:30Renate - Seregno 1:0
14:30Triestina - Padova 0:2

ITALIJA: Serie C - Skupina B

14:30Grosseto - Carrarese 0:0
14:30Olbia - Lucchese 1:0
14:30Siena - AC Imolese 2:2

ITALIJA: Serie C - Skupina C

17:30Avellino - Monopoli 2:2
17:30Bari - Catania 3:3
17:30Campobasso - Juve Stabia 0:0
17:30Foggia - Latina 1:3
17:30Monterosi - Potenza 3:1
17:30Picerno - Turris 0:1
17:30Taranto - Paganese 1:1
17:30Vibonese - Fidelis Andria 0:0
17:30Virtus Francavilla - Messina 5:1

ITALIJA: Serie D - Skupina A

14:30PreloženaAsti - Fossano -:-
14:30PreloženaBorgosesia - Lavagnese -:-
14:30Bra - Caronnese 0:0
14:30PreloženaChieri - Gozzano -:-
14:30PreloženaCitta di Varese - PDHA -:-
14:30PreloženaHSL Derthona - Novara -:-
14:30PreloženaImperia - Saluzzo -:-
14:30PreloženaLigorna - Casale -:-
14:30Sestri Levante - Vado 2:1
14:30Ticino - Sanremese 3:1

ITALIJA: Serie D - Skupina B

14:30Arconatese - SG City Nova 1:1
14:30Calcio Caravaggese - Castellanzese 1:4
14:30Ciserano-Bergamo - Casatese 2:0
14:30Folgore Caratese - Ponte San Pietro 2:0
14:30Franciacorta - Crema 3:2
14:30Leon - Olginatese 0:2
14:30Real Calepina - Legnano 2:1
14:30Sona - Desenzano Calvina 1:2
14:30PreloženaVilla Valle - Breno -:-
14:30Vis Nova Giussano - Brusaporto 1:3

ITALIJA: Serie D - Skupina C

14:30PreloženaAdriese - Delta Rovigo -:-
14:30PreloženaArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
14:30Cattolica Calcio - Campodarsego 1:3
14:30Cjarlins Muzane - Caldiero Terme 0:2
14:30Levico Terme - Montebelluna 1:1
14:30PreloženaLuparense - Ambrosiana -:-
14:30PreloženaMestre - Dolomiti Bellunesi -:-
14:30PreloženaSan Martino Speme - Este -:-
14:30PreloženaSpinea - Cartigliano -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

14:30Forli - Correggese 0:2
14:30PreloženaG.S. Bagnolese - Aglianese Calcio -:-
14:30Lentigione - Rimini 0:2
14:30Prato - Fanfulla 1:0
14:30Ravenna - Ghivizzano Borgo 3:1
14:30PreloženaSCD Progresso - San Donnino -:-
14:30PreloženaSammaurese - Real Forte Querceta -:-
14:30Sasso Marconi - Alcione Milano 1:2
14:30Seravezza Pozzi - Ath. Carpi 1:0
14:30PreloženaTritium - Mezzolara -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina E

14:30ASD Cascina - Poggibonsi 0:1
14:30Cannara - San Donato 0:2
14:30PreloženaFlaminia - Arezzo -:-
14:30Lornano Badesse - Sangiovannese 1:2
14:30Pianese - Pro Livorno 4:1
14:30PreloženaRieti - Montespaccato -:-
14:30Scandicci - Tiferno Lerchi 1:2
14:30PreloženaTrestina - Follonica Gavorrano -:-
14:30PreloženaUnipomezia - Foligno -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina F

14:30Castelfidardo - Fiuggi 1:3
14:30PreloženaCastelnuovo Vomano - Vastogirardi -:-
14:30Chieti - Recanatese 1:0
14:30PreloženaFano - Porto D'Ascoli -:-
14:30PreloženaMatese - Trastevere Calcio -:-
14:30S. N. Notaresco - Alto Casertano 4:0
14:30Sambenedettese - ASD Pineto Calcio 0:0
14:30US Tolentino - Montegiorgio 0:3
14:30Vastese - Nereto 5:2

ITALIJA: Serie D - Skupina G

14:00Lanusei Calcio - Cassino 1:1
14:30Afragolese - Nuova Florida 1:2
14:30PreloženaAprilia - Muravera -:-
14:30Atletico Uri - Torres 0:3
14:30PreloženaCalcio Giugliano - Cynthialbalonga -:-
14:30Gladiator - Carbonia 1:1
14:30Insieme Formia - Ostia Mare 0:2
14:30PreloženaLatte Dolce - Arzachena -:-
14:30PreloženaR. Monterotondo - Vis Artena -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

14:30PreloženaAltamura - Casarano -:-
14:30Brindisi - Virtus Matino 1:0
14:30PreloženaFrancavilla - Mariglianese -:-
14:30Nocerina - Bitonto 0:3
14:30PreloženaRotonda - Lavello -:-
14:30PreloženaSS Nola 1925 - Bisceglie -:-
14:30San Giorgio - Casertana 0:1
14:30Sorrento - Audace Cerignola 0:3
15:30Citta di Fasano - Gravina 5:2
15:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo 5:0

ITALIJA: Serie D - Skupina I

14:30AS Acireale - Cavese 1:2
14:30Castrovillari - Biancavilla 0:1
14:30Cittanovese - Paterno 0:5
14:30PreloženaGiarre - Licata -:-
14:30Rende Calcio - Lamezia Terme 1:1
14:30Sancataldese - Portici 1906 0:3
14:30Santa Maria Cilento - Gelbison Cilento 0:0
14:30PreloženaTrapani - Real Aversa -:-
14:30Troina - San Luca 1:1

ITALIJA: Serie A ženske

12:30Napoli Ž - AS Roma Ž 0:1
14:30Lazio Ž - Inter Ž 1:3
14:30Milan Ž - Sampdoria Ž 4:0

ITALIJA: Serie B ženske

14:30PreloženaCesena Ž - Tavagnacco Ž -:-
14:30PreloženaCittadella Ž - Como Ž -:-
14:30PreloženaPalermo Ž - Pink Bari Ž -:-
14:30PreloženaPro Sesto Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30PreloženaRavenna Ž - Brescia Ž -:-
14:30PreloženaRoma CF Ž - Cortefranca Ž -:-
14:30PreloženaTorres Ž - San Marino Academy Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - Ashdod 0:1
19:15M. Petach Tikva - Hapoel Beer Sheva 0:1

JAMAJKA: Premier League

19:00Humble Lions - Tivoli 2:2
21:15Mount Pleasant - Harbour View 1:0

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Baroka U23 - Amazulu U23 1:4
09:00Cape Town City U23 - Swallows U23 1:2
11:30Chippa Utd. U23 - Kaizer Chiefs U23 1:4

KATAR: QSL

14:30Shamal - Umm-Salal 0:6
16:40Al-Rayyan - Al Ahli Doha 1:1
16:40Qatar SC - Al-Gharafa 2:3

KENIJA: Premier liga

11:00Kariobangi Sharks - Sofapaka 3:0
13:00Bidco United - Gor Mahia 1:1
13:00KCB - Rangers 2:1
13:00Mathare Utd. - Leopards 1:2
13:00PreloženaPolice FC - Mathare Utd. -:-
13:00PreloženaTalanta FC - Kakamega Homeboyz -:-
13:00Talanta FC - Nzoia Sugar 2:2
13:00PreloženaTusker - Nzoia Sugar -:-
13:00Ulinzi Stars - Police FC 2:2

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:10Once Caldas - U. Magdalena 1:1
02:15Junior - Patriotas FC 3:1
22:05Ind. Medellin - Deportes Tolima 1:0
00:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 2:1

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

20:00Tigres - Real Cartagena 1:2
21:00Valledupar FC - Real Santander 1:0

KONGO: Liga 1

14:00Otoho d'Oyo - Nathalys 1:0
15:00Leopard - Patronage Sainte-Anne 2:1
16:00Talangai - Nico-Nicoye 0:1

KOSTARIKA: Primera Division - Clausura

00:00Alajuelense - Guanacasteca 4:0
01:00Santos DG - Herediano 0:0
03:00Saprissa - Cartagines 2:4

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

01:00Cofutpa - Escorpiones 1:2
22:00Ad Aserri - Consultants Desamparados 1:1
22:00PreloženaCS Uruguay - Limon -:-

LESOTO: Premier liga

14:00Bantu - Linare 0:0

LIBERIJA: LFA First Division

15:00BEA Mountain - Mighty Barrolle (Lbr) 2:2
15:00LPRC Oiler - Heaven Eleven 3:1
16:30Nimba Kwado - MC Breweries 0:0
16:30PreloženaSandi - Invincible Eleven -:-
17:00LISCR FC - Nimba United 2:3
17:00Watanga - Freeport 3:2

MACAO: Elite League

12:00Chao Pak Chei - Benfica 2:1
14:00PreloženaCheng Fung - Policia -:-

MALI: Premiere Division

16:30AS Douanes de Sikasso - Djoliba 0:0
17:30Korofina - USFAS Bamako 0:1

MALTA: Premier liga

14:00Gzira - Valletta 1:1
16:00Sirens - Santa Lucia 2:1
18:00Floriana - Birkirkara 1:0

MALTA: Challenge League

14:00Swieqi - Tarxien Rainbows 2:2
15:00Luqa - Marsa FC 0:2
18:00Melita FC - Pembroke 1:3
19:00Senglea Athletics - Mgarr 0:0

MAROKO: Botola 2

15:00Kawkab Marakeš - Renaissance Zemamra 1:3
15:00Union Touarga - Dcheira 0:0
15:00Wydad Fes - Sale 2:1

MEHIKA: Liga MX - Clausura

00:00Guadalajara Chivas - Queretaro 1:1
02:00Club Leon - Pachuca 2:1
04:00Club America - Atlas 0:2
04:06Monterrey - Cruz Azul 2:2
19:00UNAM - Tigres 1:2

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Atl. Morelia - Raya2 1:0

MEHIKA: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 0:2
00:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite 3:211m
02:00PreloženaColima FC - Tecos FC -:-
22:00Lobos ULMX - Yalmakan 0:1
23:00Reboceros de La Piedad - Canamy 1:1

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00PreloženaCuautla - Calor De San Pedro -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Clausura

16:00UNAM U20 - Tigres U20 2:1
18:00Santos Laguna U20 - Necaxa U20 0:3

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Dresden 0:0
13:30Regensburg - Kiel 1:2

NEMČIJA: 3. liga

13:00Meppen - Zwickau 1:3
14:00Duisburg - Saarbrucken 3:4
15:00Magdeburg - Havelse 1:1

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:00Halberstadt - Chemie Leipzig 0:2

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00RW Essen - Wuppertaler 2:1

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

14:00Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf 0:6
14:00Niendorfer TSV - HEBC Hamburg 3:2
14:00PreloženaTSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-
15:00Sasel - Meiendorfer SV 3:1

NIGER: Liga 1

14:15Nigelec - US Gendarmerie 0:1
16:15ASFAN - Douanes Niamey 1:2

NIGERIJA: NPFL

16:00Abia Warriors - Dakkada FC 1:1
16:00Akwa - Sunshine Stars 0:0
16:00Kano Pillars - MFM FC 1:0
16:00Lobi Stars - Enyimba 1:0
16:00Nasarawa - Katsina Utd 1:0
16:00Wikki - Plateau United 2:1

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

23:00Ferretti - Real Madriz 3:0
01:00Ocotal - Jalapa 0:1
03:00Juventus Managua - Managua FC 1:2

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Nijmegen - Feyenoord 1:4
14:30Heracles - G.A. Eagles 1:1
14:30PSV - Ajax 1:2
16:45Sparta Rotterdam - Utrecht 0:3
20:00Waalwijk - Fort. Sittard 2:1

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

14:30Telstar - Jong Ajax 1:0

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30PreloženaTEC - Jong Sparta Rotterdam -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:00PreloženaBlauw Geel - EVV -:-
14:00PreloženaDEM - Watergraafsmeer -:-
14:00PreloženaHV & CV Quick - GVV Unitas -:-
14:00PreloženaHoogland - Oostzaan -:-
14:00PreloženaUSV Hercules - Gemert -:-
14:00PreloženaWestlandia - HVV Hollandia -:-
14:30PreloženaGroene Ster - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30PreloženaHsc 21 - Dongen -:-
14:30PreloženaOss - UNA -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske

12:15Twente Ž - PSV Ž 3:1

PORTUGALSKA: Liga Portugal

16:30Guimaraes - Estoril 3:1
16:30Maritimo - Belenenses 1:1
19:00Gil Vicente - Portimonense 1:0
21:30Porto - Famalicao 3:1

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Mafra 1:0
15:00Porto B - Casa Pia 0:3
16:30Rio Ave - Farense 2:1
19:00Benfica B - Penafiel 1:0
20:30Estrela - Trofense 2:0

PORTUGALSKA: Liga 3

12:00Oliveirense - Anadia 0:1
13:00Guimaraes B - Sanjoanense 3:3
16:00Leiria - Amora 3:0
16:00Montalegre - Braga B 1:1

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

12:00Maritimo B - Limianos 1:2
12:00O Elvas CAD - Sporting Ideal 0:3
12:00Pero Pinheiro - Rabo Peixe 0:1
16:00Amarante - Tirsense 0:1
16:00Berco - Macedo Cavaleiros 1:4
16:00FC Barreirense - Serpa 1:1
16:00GD Peniche - Castelo Branco 0:1
16:00Gouveia - Valadares Gaia 1:3
16:00Idanhense - Sertanense 1:1
16:00Imortal - Pinhalnovense 3:0
16:00Leca - Gondomar 0:0
16:00Loures - OS Belenenses 2:2
16:00Maria de Fonte - Merelinense 2:1
16:00Paredes - Vila Mea 2:0
16:00SC Vianense - Camara de Lobos 1:0
16:00SC Vila Real - Santa Marta Penaguiao 1:0
16:00Sintrense - Coruchense 1:1
16:00Uniao Montemor - Moncarapachense 0:1
16:00Uniao de Coimbra - Ferreira de Aves 0:0
16:00Vitoria Sernache - AC Marinhense 1:1
17:00Camacha - Vilaverdense FC 1:2
17:00Operario - Sacavenense 0:0
17:00Praiense - Fontinhas 1:2

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Skupina za obstanek

12:00Sporting U23 - Maritimo U23 0:0

ROMUNIJA: Liga 1

13:30Mioveni - Academica Clinceni 3:1
16:00UTA Arad - Gaz Metan 0:1
19:00FCSB - CFR Cluj 3:3

RUANDA: Premier liga

11:30Rayon Sport - Marines 0:3
14:00Mukura Victory Sports - Musanze 3:2
15:00Gasogi United - Etincelles 0:2

SALVADOR: Primera Division - Clausura

02:00Metapan - Chalatenango 2:1
02:00Santa Tecla - 11 Deportivo 1:1
22:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo 2:1
22:15FAS - Aguila 0:3
22:15Municipal Limeno - Platense Municipal 2:1

SVET: Mednarodne prijateljske

01:00PreklicanaGvatemala - Kanada -:-

SVET: Klubske prijateljske

23:00Nacional (Uru) - Penarol (Uru) 0:0
01:45PreklicanaSarmiento Junin (Arg) - S. Wanderers (Chi) -:-
08:00Rubin (Rus) - Wisla Plock (Pol) 0:0
09:00Fakel Voronež (Rus) - Nižni Novgorod (Rus) 0:0
09:00St. George Willawong (Aus) - New Farm United (Aus) 5:0
09:30Phnom Penh Crown (Cam) - Kirivong Sok Sen Chey (Cam) 3:0
11:00PreklicanaIvancsa (Hun) - Siofok (Hun) -:-
11:00Kiffen (Fin) - KaPa (Fin) 2:3
11:00Siofok (Hun) - Dunaujvaros (Hun) 2:2
11:00Tomsk (Rus) - Forte Taganrog (Rus) 2:2
12:00Fredericia (Den) - Næsby (Den) 6:0
12:00PreklicanaSilkeborg (Den) - Raufoss (Nor) -:-
13:00Bytovia Bytow (Pol) - Chojniczanka II (Pol) 0:1
13:00Freialdenhoven (Ger) - Bonn-Endenich 08 (Ger) 8:0
13:00Furstenwalde (Ger) - Inter Leipzig (Ger) 1:1
13:00Hannover II (Ger) - Tundern (Ger) 4:0
13:00Krasnodar (Rus) - Žilina (Svk) 3:2
13:00Leher (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) 1:5
13:00PreklicanaRakow (Pol) - Rabotnički (Mkd) -:-
13:00PreklicanaSoroksar (Hun) - Diosgyor (Hun) -:-
13:30FC Alliance (Est) - Harju Jalgpallikooli (Est) 2:2
13:30Heimstetten (Ger) - Aalen (Ger) 0:2
13:30Piast (Pol) - Radnički Niš (Srb) 1:1
13:30Warta (Pol) - Škendija (Mkd) 1:3
14:00Ajka (Hun) - Papai Perutz (Hun) 2:2
14:00Dinamo Z. (Cro) - Sturm Graz (Aut) 4:3
14:00Diosgyor (Hun) - Košice (Svk) 2:2
14:00PreklicanaMOL Fehervar (Hun) - Gyirmot (Hun) -:-
14:00Rain/Lech (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) 1:3
14:30PreklicanaKrasnodar (Rus) - Žilina (Svk) -:-
14:30Schaffhausen (Sui) - St. Gallen (Sui) 1:3
14:30TSG 1846 Bretzenheim (Ger) - Walluf (Ger) 3:2
14:45Duisburger S. (Ger) - Jahn Hiesfeld (Ger) 1:2
15:00Gulf Heroes (Uae) - Žilina (Svk) 0:1
15:00Hlohovec (Svk) - Pezinok (Svk) 3:3
15:00Niederwenigern (Ger) - Wattenscheid (Ger) 1:1
15:00Oleksandrija (Ukr) - Zaglebie (Pol) 1:2
15:00Orenburg (Rus) - Ufa (Rus) 1:4
15:00PreklicanaRSV Meinerzhagen (Ger) - YEG Hassel (Ger) -:-
15:00Rakow (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) 3:3
15:00Steele (Ger) - Duisburg (Ger) 3:1
15:00Zorja (Ukr) - Aktobe (Kaz) 2:2
15:00Černomorec Odesa (Ukr) - Drita (Kos) 1:1
15:30PreklicanaLechia (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
15:30Nomme Kalju (Est) - Trans Narva (Est) 5:0
15:30Wisla Plock (Pol) - Radnički 1923 (Srb) 2:2
15:30Čajka (Rus) - Gjilani (Kos) 1:0
16:00Novi Pazar (Srb) - Akademija Pandev (Mkd) 1:1
17:00Mariehamn (Fin) - Aland (Fin) 5:0
22:00PreklicanaOrlando City (Usa) - New York City (Usa) -:-
22:00Royal Pari (Bol) - Santa Cruz (Bol) 3:1
00:30Blooming (Bol) - Oriente Petrolero (Bol) 1:2

SVET: Prijateljska tekma ženske

13:00Freiburg Ž (Ger) - Sand Ž (Ger) 3:3
13:00Wolfsburg Ž (Ger) - Eintracht Ž (Ger) 1:2
14:00Delmenhorst Ž (Ger) - Werder Ž (Ger) 1:13

TAJSKA: Tajska liga 1

12:00Chonburi - Khonkaen Utd. 2:0
12:00Nakhon Ratchasima - Chiangmai Utd 2:2
13:00Buriram - Bangkok Utd 1:0

TAJSKA: Tajska liga 2

12:00Chainat - Customs Utd 2:2
12:30Ranong - Rayong FC 1:0
13:00Chiangmai FC - Khonkaen FC 2:1
13:00Muangkan Utd - Udon Thani 6:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Coastal Union - Namungo 1:3
14:00Polisi Tanzania - Young Africans 0:1

TOGO: Nacionalno prvenstvo

16:00AS Togo-Port - OTR 0:0
16:00Anges de Notse - Dynamic Togol. (Tog) 0:2
16:00Kara - Unisport 1:0
16:00Kotoko - Gbohloe-Su 1:0

TUNIZIJA: Tunizijski pokal

13:30AS Djerba - CO Medenine 0:1
13:30Bembla - Sfax Railways 1:1
13:30PreloženaCO Transports - Menzel Nour -:-
13:30Sidi Bouzid - Kairouanaise 1:0
13:30Sporting Ben Arous - EM Mahdia 0:1
13:30Tabarka - AS Mohamdia 2:1

TURČIJA: Super Lig

11:30Hatayspor - Rizespor 0:0
11:30Kasimpaša - Kayserispor 3:1
14:00Altay - Konyaspor 0:1
14:00Antalyaspor - Gaziantep 0:0
14:00Giresunspor - Alanyaspor 1:3
17:00Galatasaray - Trabzonspor 1:2

TURČIJA: 1. Lig

11:30Adanaspor - Keciorengucu 0:1
11:30Bandirmaspor - Erzurum BB 2:1
14:00PreloženaBoluspor - Tuzlaspor -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 1

11:00Batman Petrolspor - Fatsa Belediyespor 1:0
11:00PreloženaElazigspor - Mamak -:-
11:00PreloženaErbaaspor - Arnavutkoy Bl. -:-
11:00PreloženaHendek - Bergama Bld. -:-
11:00PreloženaKahta - Osmaniyespor -:-
11:00Kutahyaspor - Bursa 0:0
11:00PreloženaNevsehirspor - Hopaspor -:-
11:00PreloženaSancaktepe Belediye Spor - Karaman Bld. -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 2

11:00PreloženaAksaray Bld. - 52 Orduspor -:-
11:00PreloženaDarica Genclerbirligi - Carsambaspor -:-
11:00Hacettepe - Iskenderun 0:1
11:00Kestel - Bayrampasa 1:0
11:00Kizilcabolukspor - Elazig Karakocan 1:0
11:00Kusadasispor - Altindag Bld. 0:0
11:00Siirt Ozel - Igdir FK 1:3
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Yomraspor 0:1

TURČIJA: 3. Lig Skupina 3

11:00Edirnespor - Ceyhanspor 6:0
11:00Erokspor - Fethiyespor 1:0
11:00PreloženaGumushanespor - Tepecik -:-
11:00Icel - Karsiyaka 2:1
11:00PreloženaKarabukspor - Cankaya FK -:-
11:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Belediye Derince 0:0
11:00Mardin BB - Agri 1970 2:1
11:00Ofspor - Modafenspor 3:1
11:00Orduspor 1967 - Karakopru 1:0

TURČIJA: Super Lig Ženske

10:00PreloženaALG Spor Ž - Sivasspor Ž -:-
10:00Adana Idmanyurd Ž - Hakkarigucu Ž 0:0
10:00Altay Ž - Amed SK Ž 2:3
10:00PreloženaBelediyesi Ž - Karadeniz Ereglispor Ž -:-
10:00PreloženaFatih Vatanspor Ž - Kirecburnu Ž -:-
10:00PreloženaKayseri Ž - Dudullu Ž -:-
10:00Konak Bld. Ž - Karagumruk Ž 1:1
10:00Trabzonspor Ž - Rizespor Ž 2:0
11:00PreloženaBešiktaš Ž - 1207 Antalyaspor Ž -:-
11:00PreloženaKocaeli Bayan Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž -:-

WALES: Premier ženske

15:00Cardiff Met. Ž - Cardiff City Ž 4:3

ZAMBIJA: Superliga

14:00Lusaka Dynamos - Green Eagles 0:1
14:00Nkwazi - Konkola 1:1

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Divizija 1

14:05Al Ahli Fujairah - Hatta 1:0
14:05Al Thaid - Al Arabi 0:0
14:05Dibba Al Fujairah - Al Bataeh 1:1
14:10Al Hamriyah - Al Ramms 2:0

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Pokal profesionalne lige - Od 9. do 14. mesta

14:15Al Dhafra - Emirates Club 3:2
14:15Khorfakkan - Al Urooba 2:2
16:45Al Sharjah - Bani Yas 2:2

ČILE: Superpokal

23:00U. Catolica - Colo Colo 0:2

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

14:00Partick Ž - Celtic Ž 0:7
14:00Spartans LFC Ž - Glasgow City Ž 0:4
15:00Hamilton Ž - Motherwell Ž 1:2
15:00Hearts Ž - Aberdeen Ž 0:4
17:00Rangers Ž - Hibernian Ž 2:1

ŠPANIJA: LaLiga2

14:00Burgos CF - Leganes 4:0
16:00Gijon - Amorebieta 2:1
18:15Girona - Lugo 1:1
18:15Huesca - Ponferradina 1:2
21:00Alcorcon - Mirandes 0:0

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

12:00CF Talavera - Zamora 0:1
12:00Calahorra - Badajoz 1:0
12:00Internacional de Madrid - Dep. La Coruna 2:3
17:00Ferrol - Logrones 0:1
17:00Unionistas - Rayo Majadahonda 2:1

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

12:00Baleares - Algeciras 2:1
12:00PreloženaBetis B - Sevilla Atletico B -:-
12:00Villarreal B - Sanluqueno 4:1
16:00Linense - Gimnastic 0:0
17:00Castellon - Linares 1:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 1

12:00CD Mostoles - Salamanca 2:0
12:00Coruxo - Palencia CA 3:1
12:00Llanera - Navalcarnero 3:2
17:00Compostela - Pontevedra 1:1
17:00Gimnastica Segoviana - Union Adarve 1:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2

12:30Real Sociedad C - Racing Santander B 1:0
16:00Izarra - Gernika 1:1
17:00AD San Juan - Cayon 0:1
17:00Arenas Club - Pena Sport 6:0
17:00Racing Rioja - Naxara 1:0
17:00Tropezon - Osasuna B 0:3

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 3

12:00Andratx - Tarazona 1:1
12:00CE Europa - Teruel 0:2
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera 2:1
12:00Numancia - Espanyol B 1:0
12:00Prat - Lleida 1:2
12:00SD Ejea - Pena Deportiva 0:1
13:00Huesca B - Terrassa 1:0
16:30Brea - Cerdanyola 3:3
17:00Badalona - Ebro 1:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 4

11:00Merida - Panaderia 2:1
12:00PreloženaCacereno - Velez -:-
12:00San Roque - Cadiz B 0:0
12:00Villanovense - Ceuta 0:1
12:30Mensajero - Don Benito 1:2
13:00Las Palmas B - Montijo 0:3
13:00PreloženaSan Fernando - Tamaraceite -:-
17:00Antequera - Coria 0:0
17:00Cordoba - Xerez D.F.C. 4:0

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5

11:30Toledo - Melilla 2:0
12:00Mar Menor - La Nucia 0:0
12:00Socuellamos - Levante B 0:0
16:15PreloženaCA Pulpileno - Puertollano -:-
16:30CF Intercity - CD Eldense 1:1
17:00Alzira - Ejido 2:0
17:00Marchamalo - Murcia 1:1
18:00Mancha - Aguilas FC 5:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1

12:00Viveiro - Dep. Fabril 1:0
16:00PreloženaPolvorin - Ourense CF -:-
16:00Racing Club Villalbes - Ponteareas 2:0
16:30PreloženaArnoia - Arzua -:-
17:00Estradense - Alondras 1:1
17:00Noia - Sofan 0:1
18:00PreloženaSilva SD - Somozas -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

12:00Colunga - L'Entregu 1:1
12:00Langreo B - Real Oviedo B 2:1
12:00Lealtad - Mosconia 1:1
16:15Tuilla - Navarro 1:1
16:30Luarca - Real Titanico 1:1
17:00Basico Urraca - Praviano 1:1
18:30CD Mieres - Lenense 2:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3

16:00Noja - Castro 1:1
16:00Torina - Atletico Albericia 0:2
16:30Selaya - Naval Reinosa 1:1
17:00Textil Escudo - Guarnizo 0:0
17:00Torrelavega - Escobedo 1:1
17:00Vimenor - UC Cartes 3:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4

11:30Urduliz - Basconia 0:1
12:00San Ignacio - Aurrera Ondarroa 3:0
16:30Anaitasuna - Durango 3:0
17:00Barakaldo - Lagun Onak 2:2
17:00PreloženaLeioa - Beti Gazte -:-
17:30Uritarra - Alaves B 1:2
18:00Vitoria - SD Deusto 1:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5

11:45PreloženaGrama - Peralada -:-
12:00CE Manresa - Vilassar de Mar 2:1
12:00Girona B - UE Sants 0:0
12:00Pobla Mafumet - Sant Andreu 1:3
12:30San Cristobal CP - L'Hospitalet 1:3
16:30PreloženaUE Figueres - Olot -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6

11:30PreloženaIlicitano - Orihuela -:-
12:00Atzeneta - Castellon B 0:1
12:00Beniganim - Olimpic Xativa 1:2
12:00Roda - Acero 0:1
12:00Saguntino - Villarreal C 2:0
16:30Silla CF - Torrent 1:1
16:30Villajoyosa - Recambios Colon 0:1
17:00Callosa - Hercules B 1:0
17:00Valencia B - Jove 1:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7

11:00CDE Madrid - Galapagar 0:0
11:30Getafe B - Tres Cantos 3:2
11:30Parla - Alcorcon B 0:1
11:30Trival Valderas - Atletico B 1:1
11:30Villaverde San Andres - Colonia M. 1:0
12:00Alcala Henares - Ad Torrejon 2:0
12:00Villaviciosa - Vallecano B 0:2
16:00Moratalaz - Paracuellos Antamira 0:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8

12:00Ribert - Cultural Leonesa B 1:1
16:00Palencia CF - Mirandes B 1:2
16:15Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes 1:2
16:30Almazan - Real Avila 3:2
17:00Arandina - Guijuelo 1:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

10:30Intergym Melilla - Almeria B 0:4
12:15Alhaurin - CD Torreperogil 2:4
12:15CD Alhaurino - El Palo 1:2
12:15Juventud Torremolinos - Malaga B 2:1
13:00Marbella - Huetor Vega 3:0
18:00Huetor Tajar - UD San Pedro 2:0
18:30Atletico de Porcuna - Real Jaen 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

12:00CD Gerena - Pozoblanco 3:0
12:00Cabecense - Puente Genil 2:0
12:00Conil - Cartaya 3:1
12:00Rota - Huelva 0:1
17:00Ceuta B - CD Utrera 1:2
18:00Ciudad de Lucena - Tomares UD 2:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11

11:00PreloženaMurense - Mercadal -:-
11:30Mallorca B - Santanyi 4:0
12:00Binissalem - Collerense 2:0
16:00Soller - Constancia 0:3

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

13:00PreloženaCD Marino - Vera -:-
13:00Gran Tarajal - Lanzarote 1:1
13:00Tenerife B - Arucas 1:0
13:00PreloženaVilla Santa Brigida - Tenisca -:-
14:15Atl. Paso - Las Zocas 3:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13

11:30Yeclano Deportivo - Racing Murcia 1:1
12:00Bala Azul - Cartagena FC 2:2
12:00Caravaca - E.G. El Palmar 1:1
12:00Cartagena B - La Union 3:1
12:15Huercal-Overa - UD Los Garres 1:1
16:00UCAM Murcia B - Archena -:-
16:30Mazarron CF - Deportiva Minera 1:3
17:00Bullense - Lorca Deportiva 0:0
17:00CAP Ciudad de Murcia - Real Murcia B 0:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14

11:45UP Plasencia - Arroyo 0:0
12:00Azuaga - Badajoz B 2:0
12:00Moralo - Diocesano 3:1
16:30Llerenense - Olivenza 1:0
16:30Trujillo - Don Alvaro 1:1
16:30Villafranca - Miajadas 2:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15

16:30Azkoyen - Cirbonero 0:3
16:30Corellano - CD Gares 3:1
16:30Murchante - Burlades 1:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16

11:30Berceo - Cenicero 2:1
12:00Varea - Alfaro 0:3
16:30Arnedo - Yague 0:0
17:00CDFC Calzada - River Ebro 1:0
17:00Haro Deportivo - Agoncillo 3:2
17:00Oyonesa - Vianes 1:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17

12:00Robres - Atletico Monzon 1:0
12:15Binefar - Utebo FC 1:0
16:00Belchite 97 - Barbastro 1:1
16:00Biescas - Epila 0:1
16:00Santa Anastasia - Carinena 0:1
16:15CF Illueca - Zaragoza B 2:1
16:30Caspe - Giner Torrero 5:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

11:30Illescas - Conquense 1:1
12:00Azuqueca - Hogar Alcarreno 1:0
12:00Villarrubia - Almansa 1:0
16:00San Clemente - Albacete B 0:0
16:30Quintanar - Tarancon 3:0
17:00Huracan de Balazote - Villarrobledo 0:3
18:00PreloženaMiguelturreno - Torrijos -:-

ŠPANIJA: Segunda Division ženske

11:00Granada Ž - Santa Teresa Ž 1:1
11:45Gijon Ž - Seagull Ž 1:2
12:00PreloženaAlbacete Ž - Castellon Ž -:-
12:00PreloženaFemarguin Ž - Pozoalbense Ž -:-
12:00La Solana Ž - Cordoba Ž 1:1
12:00Las Planas Ž - Logrono Ž 2:2
12:15Racing Santander Ž - Real Oviedo Ž 1:1
16:00Barcelona B Ž - Zaragoza CFF Ž 1:0
16:30Pradejon Ž - Athletic Bilbao B Ž 3:3

ŠPANIJA: Superpokal ženske

12:00Barcelona Ž - Atletico Ž 7:0

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.