OSVEŽI

Nogomet » Jutri » Vse tekme

SLOVENIJA: Prva liga

17:30Olimpija - Mura -:-

ANGLIJA: FA Pokal

20:15Gillingham - Dagenham & Red. -:-

ANGLIJA: League Cup ženske

20:30Sunderland Ž - Leicester Ž -:-

ANGOLA: Girabola

15:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto -:-

ARMENIJA: Premier liga

13:00Širak - Noah -:-
15:00Ararat - BKMA -:-

AZERBAJDŽAN: Azerbajdžanski pokal

15:00Zira - Nefči Baku -:-
17:30Karabag - Gabala -:-

BAHRAIN: Premier liga

15:30Manama Club - Bahrain SC -:-
16:30East Riffa - Al-Ahli Manama -:-
18:30Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugozahod

13:00Čavdar Etropole - Marek -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30St Eloi Lupopo (Cod) - Celeste -:-
15:30FC Renaissance - Mazembe -:-

EGIPT: Premier liga

13:45Enppi - Haras El Hodood -:-
13:45Smouha - Aswan SC -:-
16:00Future FC - Al Ittihad -:-
18:00Ceramica Cleopatra - Ismaily -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Al Aluminium - Fayoum -:-
13:30Asyut Petroleum - El Gounah -:-
13:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef -:-
13:30Kima Aswan - Tamya -:-
13:30La Viena - Mallawi -:-
13:30Misr Elmaqasah - Nasr Taadeen -:-

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
17:00Wolkite Kenema - Ethiopian Insurance -:-

EVROPA: Liga prvakov ženske

18:45Vllaznia Ž - PSG Ž -:-
18:45Wolfsburg Ž - AS Roma Ž -:-
21:00Real Madrid Ž - Chelsea Ž -:-
21:00St. Polten Ž - Slavia Praga Ž -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga - Za obstanek

10:00Gagra - Spaeri -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura – skupina

02:00Comunicaciones - Coban Imperial -:-

GVINEJA: Liga 1

17:00Sequence - Kaloum Star -:-

INDIJA: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur -:-

INDIJA: I-League

09:30Aizawl - Neroca FC -:-
12:00TRAU FC - Punjab -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15PSM Makassar - Persita -:-
09:15PSS Sleman - Madura United -:-
10:00PreloženaPersib Bandung - Borneo -:-
12:15Bali United - Bhayangkara Solo -:-

ITALIJA: Serie B

12:30Parma - Benevento -:-
15:00Cittadella - Bari -:-
15:00Cosenza - Brescia -:-
15:00Genoa - Sudtirol -:-
15:00Modena - Venezia -:-
15:00Perugia - Spal -:-
15:00Reggina - Frosinone -:-
18:00Pisa - Ascoli -:-
20:30Palermo - Como -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:30H. Petah Tikva - Hapoel Afula -:-
18:30I. Ramat HaSharon - Maccabi Jaffa -:-
18:30Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-

IZRAEL: Liga Alef sever

12:30MS Tira - Ihud Bnei Shfaram -:-
17:00Hapoel Raanana - Hapoel Karf Kanna -:-

IZRAEL: Liga Alef jug

18:00Maccabi Yavne - M. Ironi Ashdod -:-
20:15Shimshon Kafr Qasim - FC Dimona -:-

IZRAEL: Pokal Toto - Končnica

19:00Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv -:-

IZRAEL: Pokal Toto - Končnica za uvrstitve

18:00Ashdod - Maccabi Bnei Raina -:-
19:15Maccabi Haifa - Sakhnin -:-

KITAJSKA: Liga Jia

07:00Shanghai Jiading Huilong - Nantong Zhiyun -:-
07:00Shenyang Urban FC - Qingdao Youth Island -:-
07:00Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu -:-
07:00Zibo Cuju - Kunshan -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura – skupina

01:00Pereira - Ind. Medellin -:-

KOSTARIKA: Pokal Kostarike

03:00Saprissa - Cartagines -:-

KUVAJT: Prestolonaslednikov pokal

14:00Al Salmiya - Al Sahel -:-
17:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-

LIBIJA: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al-Nasr -:-
14:00Al Taawun - Shabaab Al Jabal -:-

MALTA: Challenge League

14:00Attard - St. Andrews -:-
14:00Fgura - Vittoriosa Stars -:-
16:30Lija Athletic - San Gwann -:-
16:30Naxxar Lions - Melita FC -:-

MALTA: Superpokal

16:00Hibernians - Floriana -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura – Zmagovalci

23:00Managua FC - Esteli -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske

19:30Den Haag Ž - Feyenoord Ž -:-

OMAN: Profesionalna liga

13:30Sur Club - Al-Ittihad -:-
15:30Al-Msnaa - Al Nahda -:-

POLJSKA: Centralna mladinska liga

11:00Lechia G. U19 - Arka U19 -:-

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

17:30Feirense - Santa Clara -:-
20:00Chaves - Porto -:-

ROMUNIJA: Pokal Romunije

19:00Botosani - FCSB -:-
19:00Mioveni - UTA Arad -:-
19:00Otelul - Gloria Buzau -:-

RUANDA: Premier liga

17:00AS Kigali - APR -:-

SVET: Klubske prijateljske

11:00Girona (Esp) - Standard Liege (Bel) -:-
13:00Sivasspor (Tur) - Saarbrucken (Ger) -:-
14:00Al-Hilal (Sau) - Newcastle (Eng) -:-
14:00Aston Villa (Eng) - Brighton (Eng) -:-
14:00Fort. Sittard (Ned) - Livingston (Sco) -:-
14:00Hassania Agadir (Mar) - Le Havre (Fra) -:-
14:00Verl (Ger) - Paderborn II (Ger) -:-
15:00Lamia (Gre) - Volos (Gre) -:-
16:00Reims (Fra) - Sochaux (Fra) -:-
16:30Arsenal (Eng) - Lyon (Fra) -:-
17:00Bešiktaš (Tur) - Charleroi (Bel) -:-
18:00Getafe (Esp) - Guadalajara Chivas (Mex) -:-
20:00Hibernian (Sco) - FC Edinburgh (Sco) -:-
20:15Elche (Esp) - Leeds (Eng) -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Presidents pokal

13:45Al-Ain - Dibba Al Fujairah -:-
13:45Bani Yas - Masfut -:-
16:30Al Arabi - Ajman -:-
16:30Al Urooba - Khorfakkan -:-

ŠKOTSKA: Pokal Challenge

20:45Falkirk - Dundee -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

14:00Burgos CF - Eibar -:-
16:15Lugo - Gijon -:-
18:30Levante - Ponferradina -:-
18:30UD Ibiza - Racing Santander -:-
21:00Malaga - Granada -:-

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

12:00Ceuta - San Sebastian Reyes -:-

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

12:00Baleares - SD Logrones -:-
16:00Cornella - Murcia -:-
18:00Alcoyano - Ath. Bilbao B -:-
18:45Sabadell - Real Union -:-
20:00Osasuna B - Gimnastic -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1

12:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
12:00Racing Club Villalbes - Barco -:-
12:00Viveiro - Alondras -:-
12:15Silva SD - Arzua -:-
17:00Atletico Arteixo - Estradense -:-
17:00Choco - Arosa SC -:-
17:00Somozas - Paiosaco -:-
17:00UD Ourense - Dep. Fabril -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5

16:30Peralada - Rapitenca -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

12:00Almeria B - Motril -:-
12:00Arenas Armilla - El Palo -:-
12:00Malaga B - Torre del Mar -:-
12:00Malaga City - Huetor Vega -:-
12:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna -:-
12:45Huracan Melilla - Marbella -:-
17:30CD Torreperogil - Maracena -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

12:00Cartaya - CD Gerena -:-
12:00Conil - Cordoba B -:-
12:00Rota - Coria C.F. -:-
16:30Antoniano - Pozoblanco -:-
17:00Atletico Espeleno - Puente Genil -:-
17:00Bollullos - Xerez -:-
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

13:00La Cuadra - San Fernando -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13

12:00Bullense - Alcantarilla -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16

16:00Casalarreina - Oyonesa -:-
16:00Racing Rioja B - CDFC Calzada -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.