OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Liga prvakov - Kvalifikacija

18:00Žalgiris (Ltu) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
19:00Apollon (Cyp) - Maccabi Haifa (Isr) -:-
19:00Pjunik (Arm) - Crvena zvezda (Srb) -:-
19:00Plzen (Cze) - Šerif Tiraspol (Mda) -:-
19:45Midtjylland (Den) - Benfica (Por) -:-
20:00Dinamo Z. (Cro) - Ludogorec (Bul) -:-
20:00Ferencvaroš (Hun) - Karabag (Aze) -:-
20:30PSV (Ned) - Monaco (Fra) -:-
20:30Sturm Graz (Aut) - Dinamo Kijev (Ukr) -:-
20:45Rangers (Sco) - Royale Union SG (Bel) -:-

EVROPA: Evropska liga - Kvalifikacija

21:00Škupi (Mkd) - Shamrock R. (Irl) -:-

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

18:00Gzira (Mlt) - Wolfsberger (Aut) -:-
20:00B36 Torshavn (Fai) - Viborg (Den) -:-

ANGLIJA: EFL pokal

20:30Shrewsbury - Carlisle -:-
20:45Accrington - Tranmere -:-
20:45Blackpool - Barrow -:-
20:45Bolton - Salford -:-
20:45Bradford City - Hull -:-
20:45Cardiff - Portsmouth -:-
20:45Charlton - QPR -:-
20:45Cheltenham - Exeter -:-
20:45Crawley - Bristol Rovers -:-
20:45Doncaster - Lincoln -:-
20:45Fleetwood - Wigan -:-
20:45Forest Green - Leyton Orient -:-
20:45Grimsby - Crewe -:-
20:45Harrogate - Stockport -:-
20:45Huddersfield - Preston -:-
20:45Ipswich - Colchester -:-
20:45Luton - Newport -:-
20:45Mansfield - Derby -:-
20:45Milton Keynes - Sutton -:-
20:45Morecambe - Stoke -:-
20:45Northampton - Wycombe -:-
20:45Norwich - Birmingham -:-
20:45Oxford Utd - Swansea -:-
20:45Rochdale - Burton -:-
20:45Walsall - Swindon -:-
20:45Wimbledon - Gillingham -:-
21:00Reading - Stevenage -:-

ANGLIJA: Professional Development League

15:00Barnsley U21 - Bristol City U21 -:-
18:00Sheffield Utd U21 - Reading U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Tigre - Rosario 3:1

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Atletico Atlanta - Chacarita Juniors 1:1

ARGENTINA: Copa Argentina

21:10Gimnasia L.P. - Patronato -:-

ARGENTINA: Primera A ženske

20:00Rosario Central Ž - Lanus Ž -:-

ARMENIJA: Prva liga

15:30Syunik - Širak 2 -:-
15:45Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 -:-
15:45Mika - Lernayin Artsakh 2 -:-

AVSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Eastern Suburbs - Gold Coast -:-

AZIJA: AFC pokal - Končnica

13:00PSM Makassar (Ina) - Kedah (Mys) -:-

BOLGARIJA: Vtora liga

17:00Sozopol - Dunav Ruse -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

21:00PreloženaRoyal Pari - Always Ready -:-
00:00Tomayapo - Independiente Petrolero -:-

BRAZILIJA: Serie A

01:00Coritiba - Santos 1:2

BRAZILIJA: Serie B

00:00Gremio - Operario -:-
00:00Ituano - Sport Recife -:-

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

01:00Botafogo PB - Figueirense 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense 2 - Končnica

01:00Criciuma - Guarani de Palhoca 2:1

BRAZILIJA: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

EGIPT: Premier liga

18:30Ghazl El Mahallah - Pyramids -:-
21:00National Bank Egypt - Pharco -:-
21:00Zamalek - Misr Elmaqasah -:-

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

02:00Gualaceo - Nueve de Octubre 1:0

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00ReUnited - Legion U21 -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

18:00Atlantis - KuPS Akatemia -:-

ISLANDIJA: Urvalsdeild ženske

19:30Thor/KA Ž - Afturelding Ž -:-
19:30Vestmannaeyjar Ž - KR Reykjavik Ž -:-
21:15Keflavik Ž - Valur Ž -:-
22:00Stjarnan Ž - Breidablik Ž -:-
22:00Throttur Reykjavik Ž - Selfoss Ž -:-

IZRAEL: Pokal Toto

19:00Kiryat Shmona - Sakhnin -:-
19:30Beitar Jeruzalem - Sektzya Ness Ziona -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Atletico GO (Bra) - Nacional (Uru) -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00Richards Bay - Marumo Gallants -:-
17:00Swallows - Cape Town City -:-
19:30Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd -:-

KATAR: QSL

16:30Umm-Salal - Al-Sadd -:-
18:40Qatar SC - Almarkhiya -:-

KITAJSKA: Liga Jia

10:00Hebei Kungfu - Jiangxi Beidamen -:-
10:00Nanjing City - Beijing SU -:-
10:00Sichuan Jiuniu - Guangxi Pingguo Haliao -:-
13:30Heilongjiang IC - Beijing Tech -:-

KITAJSKA: Yi liga

09:30Dandong Tengyue - Wuxi Wugou -:-
09:30Hubei Istar - Qingdao Red Lions -:-
09:30Quanzhou Yassin - Zibo Qisheng -:-
09:30Shaoxing Shangyu - Nantong Haimen -:-
09:30Taian Tiankuang - Dongguan Guanlian -:-
09:30Wuhan Jiangcheng - Hunan Billows -:-
09:30Yanbian Longding - Jinan Xingzhou -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

00:00Tigres - Quindio 2:0
02:15Barranquilla - Leones 3:1
23:00Cucuta - Chico -:-

LIECHTENSTEIN: Pokal Liechtensteina

20:00Triesen C - Eschen C -:-

MALEZIJA: Superliga

14:15Sabah - Sarawak Utd. -:-
15:00NS Matrix - Penang -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Sri Pahang -:-

MALEZIJA: Premier League

14:15Kuching City - Johor DT II -:-
15:00PDRM FC - Selangor 2 -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Celaya - Tepatitlan de Morelos -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

00:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 0:4
02:00Club Leon Ž - Club America Ž 2:2
02:00Juarez Ž - Atlas Ž 0:2
17'Club Tijuana Ž - Pachuca Ž 1:0

NEMČIJA: 3. liga

18:30Oldenburg - Elversberg -:-
19:00Freiburg II - Hallescher -:-
19:00Muenchen 1860 - Meppen -:-
19:00RW Essen - Viktoria Koln -:-
19:00Zwickau - Duisburg -:-

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

19:00Illertissen - 1. FC Schweinfurt -:-

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

18:30Ingolstadt II - Dachau -:-
18:30Ismaning - Deisenhofen -:-
18:30Kirchanschoring - Rosenheim -:-
18:30Kottern-St. Mang - Nordlingen -:-
18:30TSV Landsberg - Schwaben Augsburg -:-
19:30Erlbach - Garching -:-
19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Schalding -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

19:00Lillehammer - Raufoss 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

17:00Start 2 - Fredrikstad 2 -:-

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Končnica

14:00Viking U19 - Molde U19 -:-
16:00Kristiansund U19 - Lillestrom U19 -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:30Independiente F.B.C. - Sportivo Luqueno 0:1

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

22:00Atl. Tembetary - Deportivo Capiata -:-
00:30River Plate - 12 de Octubre -:-

POLJSKA: Divizija 1

18:00Odra Opole - Sandecja -:-
20:30Wisla - Katowice -:-

ROMUNIJA: Liga 2

19:00Steaua - Metaloglobus Bukarešta -:-

SEVERNA IRSKA: Pokal Irish League

20:45Moyola - Portstewart -:-

SIRIJA: Pokal Sirije

16:00Al Jaish - Al-Ittihad -:-
16:00Tishreen - Wathbah -:-

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

17:30Devinska N. Ves - Rusovce -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

11:00Malezija U19 - Mjanmar U19 -:-
13:30Tajska U19 - Vietnam U19 -:-

SVET: Klubske prijateljske

20:00Excelsior Maassluis (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) -:-
20:15Worksop (Eng) - Huddersfield (Eng) -:-
21:00Linares (Esp) - Ejido (Esp) -:-

SVET: Prijateljska tekma ženske

15:00RSC Anderlecht Ž (Bel) - PSV Ž (Ned) -:-

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Ankaragucu 2 - Konyaspor 2 -:-
16:00Fenerbahče 2 - Umraniyespor 2 -:-
16:00Istanbul B.B. 2 - Kasimpaša 2 -:-

VIETNAM: Vietnamski pokal ženske

11:00Phong Phu Ha Nam 2 Ž - Thai Nguyen Ž -:-
13:30Hanoi 2 Ž - Hošiminh Ž -:-

WALES: Cymru South

20:30PreloženaAbergavenny Town - Carmarthen -:-
20:30PreloženaGoytre Utd - Trefelin -:-
20:30PreloženaSwansea University - Cwmbran Celtic -:-
20:30PreloženaTaffs Well - Briton Ferry -:-

WALES: Ligaški pokal

20:45Colwyn Bay - Flint -:-

ČEŠKA: Liga U19

13:00Karvina U19 - Slavia Praga U19 -:-

ČILE: Primera Division

23:30Huachipato - U. Calera 3:4

ČILE: Primera B

85'Deportes Iquique - S. Morning 3:0
85'San Luis - Rangers 0:0

ŠKOTSKA: Pokal Challenge

20:30Brora Rangers - Aberdeen 2 -:-
20:45Albion Rovers - Celtic B -:-
20:45Bonnyrigg Rose - Livingston 2 -:-
20:45Elgin - Dundee Utd 2 -:-
20:45Fraserburgh - St. Johnstone 2 -:-
20:45Kilmarnock 2 - Cowdenbeath -:-
20:45Motherwell 2 - East Kilbride -:-
20:45St Mirren 2 - East Stirlingshire -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Norrby - Brage -:-
19:00Skövde - Östers -:-
19:00Utsikten - Trelleborg -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

19:00Karlstad - Forward -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

19:00Angelholm - Falkenberg -:-
19:00Atvidaberg - Oskarshamn -:-
19:00Ljungskile - Lindome -:-

ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske - Kvalifikacija

19:00Eskilsminne Ž - Hittarp Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.