OSVEŽI

Nogomet » Danes » Končano

AVSTRALIJA: A-Liga

09:45PreloženaWellington Phoenix - Melbourne Victory -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

22:00PreloženaSergipe - Lagarto -:-

FINSKA: Liiga Pokal

16:00PreloženaLahti - Haka -:-

FRANCIJA: National 2 - skupina B

17:00PreloženaBelfort - Sainte-Genevieve -:-

GAMBIJA: Liga GFA

23:00PreloženaWallidan - Armed Forces -:-
17:00PreloženaWAA Banjul - Brikama U. -:-

GIBRALTAR: National League - Ligaška končnica

16:00PreloženaSt Josephs - Mons Calpe -:-

INDIJA: I-League

09:30PreloženaNeroca FC - Indian Arrows -:-
12:00PreloženaAizawl - Kenkre -:-
15:00PreloženaSreenidi Deccan - Churchill Brothers -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Clausura

02:30PreloženaCalor De San Pedro - Ciervos -:-
22:00PreloženaGuerreros De Xico - Lobos Huerta -:-

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00PreloženaDusseldorf II - Ahlen -:-
14:00PreloženaFortuna Köln - RW Essen -:-
14:00PreloženaHomberg - Rodinghausen -:-
14:00PreloženaOberhausen - Aachen -:-
14:00PreloženaWuppertaler - Straelen -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

13:00PreloženaRostocker FC - Ludwigsfelder -:-

NEMČIJA: Oberliga Bremen

13:00PreloženaBTS Neustadt - Werder III -:-
13:00PreloženaBremer - Leher -:-
14:00PreloženaAumund-Vegesack - Habenhauser -:-
17:00PreloženaBorgfeld - Brinkumer -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

15:00PreloženaJong Volendam - ASWH -:-
15:00PreloženaKozakken Boys - Noordwijk -:-
15:00PreloženaQuick Boys - Excelsior Maassluis -:-
15:00PreloženaRijnsburgse Boys - IJsselmeervogels -:-
15:00PreloženaSpakenburg - AFC -:-
15:30PreloženaHardenberg - Katwijk -:-
15:30PreloženaJong Sparta Rotterdam - GVVV -:-
15:30PreloženaSVV Scheveningen - TEC -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30PreloženaAjax (Am) - GOES -:-
14:30PreloženaBarendrecht - VVOG -:-
14:30PreloženaErmelo - ODIN '59 -:-
14:30PreloženaHoek - Lisse -:-
14:30PreloženaStaphorst - Harkemase Boys -:-
15:00PreloženaSportlust - Excelsior 31 -:-
15:00PreloženaTer Leede - ACV Assen -:-
15:00PreloženaVV DOVO - Stedoco -:-
18:00PreloženaVVSB - Sparta Nijkerk -:-

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL

11:00PreloženaStromsgodset U19 - Stabaek U19 -:-
11:00PreloženaValerenga U19 - Bodo/Glimt U19 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00PreloženaJuvenes/Dogana - Folgore -:-
15:00PreloženaLa Fiorita - Cosmos -:-
15:00PreloženaLibertas - Tre Fiori -:-
15:00PreloženaVirtus - Faetano -:-

SVET: Klubske prijateljske

10:30PreklicanaTrinec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
11:00PreklicanaPlzen (Cze) - Sered (Svk) -:-
13:00PreklicanaPrepere (Cze) - Chrudim B (Cze) -:-
14:00PreklicanaBielsko-Biala (Pol) - Pawlowice (Pol) -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 2

11:00Preložena52 Orduspor - Hacettepe -:-
11:00PreloženaAltindag Bld. - Aksaray Bld. -:-
11:00PreloženaBayrampasa - Siirt Ozel -:-
11:00PreloženaCarsambaspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
11:00PreloženaDuzcespor - Sile Yildizspor -:-
11:00PreloženaElazig Karakocan - Kestel -:-
11:00PreloženaIskenderun - Kizilcabolukspor -:-
11:00PreloženaMalatya - Darica Genclerbirligi -:-
11:00PreloženaYomraspor - Kusadasispor -:-

WALES: Cymru North

15:30PreloženaBangor City - Llanrhaeadr -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

16:30PreloženaVillacanas - Quintanar -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.