OSVEŽI

Nogomet » Danes » Kvote

ANGLIJA: Premier League

15:00Nottingham - West Ham 1:0 [ 3.80 | 3.50 | 1.95 ]
17:30Chelsea - Tottenham 2:2 [ 2.10 | 3.50 | 3.50 ]

FRANCIJA: Ligue 1

13:00PreloženaLorient - Lyon -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.75 ]
15:00AC Ajaccio - Lens 0:0 [ 3.25 | 3.10 | 2.30 ]
15:00Auxerre - Angers 2:2 [ 2.37 | 3.30 | 3.10 ]
15:00Reims - Clermont 2:4 [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]
15:00Troyes - Toulouse 0:3 [ 2.90 | 3.25 | 2.50 ]
17:05Nice - Strasbourg 1:1 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
PolčasBrest - Marseille 0:1 [ 3.80 | 3.75 | 1.95 ]

ITALIJA: Serie A

18:30Fiorentina - Cremonese 3:2 [ 1.60 | 4.20 | 5.25 ]
18:30Lazio - Bologna 2:1 [ 1.70 | 4.00 | 4.75 ]
PolčasSalernitana - AS Roma 0:1 [ 6.00 | 4.75 | 1.50 ]
PolčasSpezia - Empoli 1:0 [ 2.40 | 3.40 | 2.87 ]

NEMČIJA: Bundesliga

15:30Mainz - Union Berlin 0:0 [ 2.25 | 3.25 | 3.40 ]
17:30Bayern - Wolfsburg 2:0 [ 1.16 | 8.00 | 15.00 ]

SLOVENIJA: Prva liga

62'Domžale - Maribor 2:1

SLOVENIJA: 2. SNL

17:30Ilirija 1911 - Brinje 1:1
17:30Jadran Dekani - Rudar 1:1
17:30Krka - Triglav 2:0

ŠPANIJA: LaLiga

17:30Cadiz - Real Sociedad 0:1 [ 3.80 | 3.00 | 2.15 ]
19:30Valencia - Girona 1:0 [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]
22:00Almeria - Real Madrid -:- [ 7.00 | 4.75 | 1.44 ]

ANGLIJA: Championship, Druga liga

15:00Middlesbrough - Sheffield Utd 2:2 [ 2.15 | 3.30 | 3.30 ]
16:00Blackburn - West Brom 2:1 [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

15:00Potters Bar - Herne Bay 1:0

ANGLIJA: Premier liga 2

15:00Blackburn U21 - Wolves U21 0:1
15:00Manchester City U21 - Leicester U21 3:1
16:00Brighton U21 - Liverpool U21 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Lanus - Independiente 1:1 [ 3.00 | 3.00 | 2.70 ]
01:30River Plate - Newells Old Boys 4:1 [ 1.44 | 4.20 | 8.50 ]
PolčasVelez Sarsfield - Gimnasia L.P. 0:0 [ 1.90 | 3.30 | 4.50 ]
23:00Argentinos Jrs - Union Santa Fe -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
23:00Estudiantes - Talleres Cordoba -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.50 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10Instituto - Dep. Riestra 1:1 [ 1.85 | 3.00 | 5.75 ]
18:00Tristan Suarez - All Boys 0:1 [ 3.00 | 2.87 | 2.70 ]
89'Chacarita Juniors - San Martin S.J. 1:1 [ 2.87 | 2.70 | 3.10 ]
77'Almagro - Deportivo Madryn 1:1 [ 2.20 | 2.90 | 3.80 ]
81'Brown Adrogue - Chaco For Ever 1:1 [ 2.50 | 2.62 | 3.60 ]
73'Def. de Belgrano - San Telmo 0:0 [ 1.83 | 3.20 | 5.25 ]
75'Guillermo Brown - Atletico Atlanta 1:0 [ 1.90 | 3.00 | 5.00 ]
38'Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto 0:0 [ 2.70 | 2.75 | 3.10 ]
8'Club Atletico Mitre - Villa Dalmine 0:0 [ 2.40 | 2.90 | 3.40 ]
22:40San Martin Tucuman - Gimnasia Mendoza -:- [ 2.25 | 2.75 | 4.00 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

82'Sansinena - Olimpo 2:1
76'Villa Mitre - Camioneros Buenos Aires 3:0
20:30PreloženaClub Sportivo Penarol - Sol de Mayo -:-
PolčasFerro Gen. Pico - Argentino MM 1:1
PolčasGimnasia E.R. - Racing Cordoba 0:2
48'Juventud Unida Universitario - Circulo Deportivo 1:0
38'Cipolletti - Desamparados 0:0
38'Gimnasia y Tiro - Def. Pronunciamiento 1:0
38'Sportivo Las Parejas - Central Norte 0:0
23:00Atletico Parana - San Martin Formosa -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

PolčasColegiales - San Miguel 1:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

50'Liniers - Club Lujan 1:1
53'Porvenir - Real Pilar 0:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

48'Deportivo Muniz - Central Ballester 0:1

ARGENTINA: Primera A ženske

16:00Gimnasia L.P. Ž - Social Atletico Television Ž 2:1
18:00Huracan Ž - Rosario Central Ž 1:1
74'River Plate Ž - Villa San Carlos Ž 4:0

ARMENIJA: Prva liga

15:00Širak 2 - BKMA 2 1:3
15:45Pjunik 2 - Mika 4:0
17:30Urartu 2 - FC Gandzasar 1:2

AVSTRALIJA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 2:2

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:00PreloženaLake Macquarie - Cooks Hill United -:-
06:00Newcastle Olympic - Lambton J. 1:1
06:00Valentine P. - Weston Workers 2:1

AVSTRALIJA: NPL NSW - Končnica

08:00Blacktown City - APIA Leichhardt 2:0

AVSTRALIJA: NPL Queensland

08:00Brisbane City - Capalaba FC 4:0
08:00Eastern Suburbs - Brisbane U21 1:0
08:00Gold Coast Knights - Olympic FC 2:2
08:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd 3:1
08:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast 0:0

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Heidelberg Utd - Avondale FC 1:4
07:00St Albans Saints - Oakleigh Cannons 2:1
10:00Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks 0:1

AVSTRALIJA: Pokal Avstralije

06:00Sydney Utd - Western United 2:111m [ 7.50 | 5.50 | 1.33 ]
08:00Peninsula - Green Gully 2:1 [ 2.80 | 3.75 | 2.15 ]

AVSTRIJA: Bundesliga

17:00Austria Lustenau - Hartberg 4:1 [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]
17:00LASK - Rapid Dunaj 2:1 [ 1.61 | 4.00 | 5.25 ]
17:00Salzburg - Wolfsberger 2:1 [ 1.22 | 7.50 | 9.00 ]

AVSTRIJA: 2. Liga

10:30Kapfenberg - Lafnitz 1:5

AVSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

11:00Egg - Rothis 3:1
17:00RW Rankweil - Bregenz 2:5

AZERBAJDŽAN: Premier liga

16:20Gabala - Shamakhi 3:1
18:30Nefči Baku - Kapaz 5:2

BELGIJA: Jupiler Pro League

13:30St. Truiden - Anderlecht 0:3 [ 3.10 | 3.20 | 2.30 ]
16:00Eupen - Antwerp 0:1 [ 3.80 | 3.60 | 1.85 ]
18:30OH Leuven - Club Brugge 0:3 [ 4.50 | 3.60 | 1.75 ]
38'Waregem - Genk 0:2 [ 4.00 | 3.75 | 1.80 ]

BELGIJA: Challenger Pro League

16:00Genk U23 - Lierse K. 4:1 [ 4.20 | 3.75 | 1.65 ]
80'Anderlecht U23 - Deinze 0:0 [ 3.75 | 3.60 | 1.75 ]

BELGIJA: Belgijski pokal - Kvalifikacija

15:00Avanti - Linden 1:3
16:00Aalst - Mandel United 8:0
16:00Binche - Wijgmaal -:-
16:00Dikkelvenne - Herstal 3:1
16:00Erpe-Mere - Lille 1:211m
16:00Fizoise - Roeselare Daisel 3:2
16:00Gullegem - Witgoor Sport 1:0
16:00KRC Mechelen - Drongen 6:2
16:00Knokke - ASV Geel 3:1
16:00Lokeren-Temse - Renaissance Mons 3:0
16:00Londerzeel - RAAL La Louviere 2:4
16:00Mariekerke - Wellen 1:7
16:00Mormont - Hoogstraten 0:1
16:00Raeren - Tubize-Braine 0:4
16:00Ranst - Houtvenne 0:3
16:00Royal Gosselies - Wezel Sport 1:2
16:00Sp. Hasselt - Union Bossiere Gembloux 7:0
16:00Trois-Ponts - Jette 1:6
16:00Verlaine - RFC De Liege 0:3
16:00Waremme - Ganshoren 0:2
16:00Westhoek - Habay La Neuve 3:2
16:00Zelzate - Olsa Brakel 3:4
18:00Bocholter - Entite Manageoise 2:1
18:00Deerlijk Sport - Overijse 0:2
18:00K.S.K. Heist - Achel 3:0
18:00Onhaye - Beringen 2:111m
19:30City Pirates - OC Charleroi 1:0
19:30Dessel - Wielsbeke -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

16:30BATE Borisov - Belšina 2:2
18:30Arsenal Dzjaržinsk - Dinamo Minsk 0:1

BELORUSIJA: Peršaja liga

12:00Baranoviči - Osipoviči 0:3
14:00Orša - Lokomotiv Gomel 0:0
16:00Molodečno - Ostrovec 0:0

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

12:00Minsk 2 - Vitebsk 2 4:0
14:00Isloč Minsk 2 - Dinamo Brest 2 1:1
15:00Slavia Mozir 2 - Gomel 2 0:1

BELORUSIJA: Višaja liga ženske

14:00Bobrujčanka Ž - Smorgon Ž 0:5
16:00FC Gomel Ž - Dnjapro Ž 0:1

BOLGARIJA: Parva liga

19:00CSKA Sofija - Septemvri Sofija 1:0 [ 1.45 | 5.00 | 5.75 ]
20:00PreloženaLudogorec - Levski -:- [ 1.75 | 3.60 | 5.00 ]

BOLGARIJA: Vtora liga

17:00CSKA 1948 II - Botev II 1:0

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod

17:00Haskovo - Spartak Plovdiv 2:1
17:00Sliven - Lokomotiva Plovdiv II 0:1

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugozahod

19:00Septemvri Simitli - Rilski sportist -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod

17:00Ludogorec III - Svetkavica 0:1
17:00Riltzi - Dunav Ruse II 2:2
17:00Černo More II - Ustrem Dončevo 2:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Palmaflor 1:1 [ 1.36 | 5.25 | 8.50 ]
01:30Guabira - Independiente Petrolero 1:1 [ 1.72 | 4.20 | 4.50 ]
38'Nacional Potosi - J. Wilstermann 0:0 [ 1.60 | 3.80 | 6.00 ]
23:15U. Sucre - Universitario de Vinto -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.90 ]

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

19:00Maestranza - GAM Sica Sica -:-
19:30Stormers SC - Real Candua 13:1
21:00Atletico Warnes - 24 de Septiembre -:-
21:00Wils. Cooperativas - Cerveceria -:-
21:15Mojocoya - Morro Municipal -:-
21:30Comercio Bermejo - Garcia Agreda -:-
22:00Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

17:30Igman K. - Sarajevo 2:0

BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - FBiH

17:00Stupcanica - Mladost DK 3:0
17:00TOŠK Tešanj - Goražde 1:1
17:00Travnik - Hadžići 2:1

BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - RS

17:30Mrkonjić Grad - Krupa 1:2

BRAZILIJA: Serie A

00:00Corinthians - Palmeiras 0:1 [ 3.30 | 3.10 | 2.37 ]
01:30Cuiaba - Juventude 1:0 [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]
02:00Botafogo RJ - Atletico GO 0:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
16:00Coritiba - Atletico-MG 0:1 [ 4.75 | 3.75 | 1.72 ]
38'Ceará M. - Fortaleza 0:1 [ 2.80 | 3.00 | 2.70 ]
38'Flamengo RJ - Athletico-PR 0:0 [ 1.33 | 5.00 | 10.00 ]
38'Sao Paulo - Bragantino 1:0 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
23:00America MG - Santos -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]
00:00Internacional - Fluminense -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]

BRAZILIJA: Serie B

23:30Guarani - Nautico 1:0
01:30CRB - Gremio 2:0
16:00Novorizontino - Criciuma 3:1

BRAZILIJA: Serie D - Končnica

00:00Moto Club - America RN 0:1
78'Nova Venecia - Portuguesa RJ 2:2
38'ASA - Rio Branco 0:0
38'Amazonas - Lagarto 1:0
38'Tocantinopolis - Santa Cruz 0:0

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense 2 - Končnica

00:00Carlos Renaux - Inter de Lages 0:1

BRAZILIJA: Copa Paulista

15:00Rio Claro - Desportivo 1:4
16:00Portuguesa - Juventus-SP 2:0

BRAZILIJA: Brasileiro U20 - Končnica

38'Vasco U20 - Palmeiras U20 0:0

BRAZILIJA: Brasileiro ženske - Končnica

16:00Ferroviaria Ž - Sao Paulo Ž 0:0
16:00Gremio Ž - Palmeiras Ž 0:5
16:00Real Brasilia Ž - Corinthians Ž 0:2

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - Magara Young Boys 1:0
15:00Musongati - Aigle Noir FC 0:0
15:00Olympic S. - Bumamuru 0:1
15:00Rukinzo - Flambeau du Centre 1:0

CURAÇAO: Prome Divishon

01:00Centro Dominguito - SUBT 2:2
03:15Scherpenheuvel - CSD Barber 0:0
23:30Undeba - Victory Boys -:-

DANSKA: Superliga

14:00Viborg - Silkeborg 2:0 [ 2.80 | 3.50 | 2.40 ]
16:00Aalborg - Nordsjaelland 0:0 [ 2.45 | 3.50 | 2.80 ]
18:00Brondby - Odense 2:0 [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]

DANSKA: Druga divizija

13:00AB Kobenhavn - Brabrand 2:2
15:00Esbjerg - Skive 0:0

DANSKA: Elitedivisionen ženske

13:00Brondby Ž - Sundby Ž 2:1
15:00KoldingQ Ž - Nordsjaelland Ž 0:3

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Skupina zmagovalcev

00:00Moca - Jarabacoa -:-

EGIPT: Pokal Egipta

78'Al Ahly - Misr Elmaqasah 0:0

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

00:30Nueve de Octubre - Aucas 1:2 [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
03:00Barcelona - U. Catolica 0:0 [ 1.95 | 3.40 | 4.20 ]
76'Cumbaya - Macara 1:0 [ 3.00 | 3.00 | 2.55 ]
22:30Tecnico U. - Guayaquil City -:- [ 1.83 | 3.30 | 4.75 ]

ESTONIJA: Meistriliiga

16:15Paide - Kuressaare 0:0

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

13:30Parnu JK Vaprus Ž - Tallina Kalev Ž 3:5

FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga

16:00Streymur - HB Torshavn 1:4
17:0007 Vestur Sorvagur - Toftir B68 2:6
18:00Argir - Klaksvik 0:2

FIDŽI: Premier liga

03:00Ba - Tailevu Naitasiri 4:2
05:00Lautoka - Nasinu 2:0
05:00Suva - Navua 3:0

FILIPINI: PFL

10:00Maharlika - Stallion 1:2
10:00Mendiola FC 1991 - United City 0:5
13:00Kaya - Cebu FC 3:0

FINSKA: Veikkausliiga

15:00KuPS - Mariehamn 1:0 [ 1.44 | 4.75 | 5.50 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30Futura - Atlantis 2:6
18:15KuPS Akatemia - NJS 1:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Klubi 04 - VJS 4:3

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

13:00OLS Oulu - JBK 0:1
17:30Hercules - Rovaniemi 4:0
17:30JJK Jyvaskyla - Kajaani 5:1

GAMBIJA: Liga GFA

18:00Team Rhino - Hawks 0:1

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Lokomotiva Tbilisi - Gagra 0:2
19:00Dila Gori - Dinamo Batumi 0:1

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Dep. Malacateco 4:1
02:00Deportivo Mixco - Xinabajul 2:0
04:00Xelaju - Guastatoya 1:1
19:00Achuapa - Iztapa 1:1
19:00Coban Imperial - Antigua GFC 3:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00UPNFM - Honduras Progreso 1:2
03:30Vida - Real Sociedad 2:0
23:00Olancho - Olimpia -:-
00:00Motagua - Marathon -:-
00:00Real Espana - Victoria -:-

HRVAŠKA: HNL

18:55Osijek - Varaždin 2:2 [ 1.65 | 3.40 | 5.25 ]
38'Rijeka - Slaven B. 0:0 [ 2.00 | 3.10 | 3.80 ]

HRVAŠKA: Prva NL

16:55Jarun - Rudeš 1:3 [ 2.87 | 3.00 | 2.30 ]

INDONEZIJA: Liga 1

10:15Dewa United - Bhayangkara Solo 2:0
11:00Persebaya - Madura United 2:2
13:15Persis Solo - Persita 1:2
15:30Persikabo 1973 - Persija Džakarta 1:1

IRSKA: Premier Division

18:00St. Patricks - Sligo R. 1:0 [ 1.61 | 3.75 | 4.75 ]

ISLANDIJA: Besta-deild karla

18:00Akureyri - IA Akranes 3:0
18:00Vestmannaeyjar - FH Hafnarfjordur 4:1
23'Valur - Stjarnan 0:1

ISLANDIJA: Lengjudeildin

82'Grindavik - Kordrengir 2:0
77'Thor Akureyri - HK Kopavogur 2:0

ITALIJA: Serie B

PolčasAscoli - Ternana 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.30 ]
PolčasBenevento - Cosenza 0:0 [ 1.53 | 3.60 | 6.50 ]
PolčasBrescia - Sudtirol 1:0 [ 1.65 | 3.20 | 5.25 ]
PolčasModena - Frosinone 0:1 [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
PolčasSpal - Reggina 0:1 [ 1.83 | 3.20 | 3.80 ]
PolčasVenezia - Genoa 0:1 [ 4.00 | 3.30 | 1.85 ]

JAPONSKA: Liga J1

11:00Kashima - Avispa Fukuoka 2:0 [ 1.70 | 3.40 | 5.75 ]
11:30Kashiwa - Hirošima 2:3 [ 3.50 | 3.40 | 2.10 ]
12:00G-Osaka - Shimizu 0:2 [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
12:00Sagan Tosu - Nagoya 0:0 [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]

JAPONSKA: Liga J2

11:00Chiba - Machida 1:2 [ 3.40 | 2.90 | 2.37 ]
11:00Tochigi - Albirex Niigata 0:2 [ 3.80 | 3.10 | 2.15 ]
12:00Tokushima - Oita 2:2 [ 2.37 | 3.00 | 3.30 ]

JAPONSKA: J3 League

09:00Imabari - Gifu 1:0
10:00YSCC - Kitakyushu 1:0
11:00Ehime - Tottori 7:2
11:00Kagoshima Utd - Yamaga 4:2
11:00Nagano - Toyama 1:0

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Jeju Utd - Pohang 5:0 [ 2.80 | 3.30 | 2.37 ]
12:30Suwon - Seongnam 4:1 [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

11:00Daejeon - Asan 2:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.20 ]
13:00Gimpo FC - Gyeongnam 1:3 [ 3.75 | 3.75 | 1.80 ]

JUŽNA KOREJA: K3 League

10:00Gangneung - Yangju 2:1
12:00Ulsan Citizen - Cheongju 0:1

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00Orlando Pirates - Chippa Utd. 0:1
17:30TS Galaxy - Supersport Utd 2:0

KANADA: Kanadska Premier liga

23:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:0
22:00York - Edmonton -:-

KANADA: CSL - Končnica

00:00Scarborough B. - BGHC 3:2

KAZAHSTAN: Pokal Kazahstana

14:00Zhetysu - Turan 0:0
14:00Šahtar K. - Astana 1:7
17:00Aktobe - Tobol 1:0
17:00Kaisar - Kyzylzhar 3:1

KITAJSKA: Liga Jia

10:00Hebei Kungfu - Kunshan 1:2
10:00Qingdao Youth Island - Beijing SU 2:1
10:00Shenyang Urban FC - Nantong Zhiyun 0:3

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

00:30Santa Fe - Deportes Tolima 2:1 [ 2.30 | 3.30 | 3.00 ]
02:45Junior - Ind. Medellin 4:2 [ 1.80 | 3.40 | 5.00 ]
23:00Jaguares de Cordoba - Pereira -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Atletico - Orsomarso -:-
22:00Valledupar FC - Tigres -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drenica - Llapi 0:1
17:00PreloženaMalisheva - Ballkani -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

02:00AD Santos - Alajuelense 2:1 [ 4.75 | 4.00 | 1.50 ]
19:00Grecia - Cartagines 3:5 [ 2.75 | 3.40 | 2.20 ]

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Cariari Pococi 3:1
19:00Municipal Turrialba - San Jose FC 1:0
38'ADR Jicaral - Quepos Cambute 1:1
23:00Ad Aserri - Santa Ana -:-
23:00Limon Black Star - Escorpiones -:-

LAOS: Liga Lao

11:00Master 7 - Luangprabang United 3:4
14:00Young Elephant - Viengchanh 8:0

LATVIJA: Optibet Virslīga

15:00Spartaks - Liepaja 2:3

LATVIJA: Latvijski pokal

15:00Tukums 2000 - RFS 1:4
17:00Valmiera - Auda Riga 0:111m

LITVA: A Lyga

16:55Riteriai - Žalgiris 1:5
19:00Banga Gargzdai - Suduva 0:0

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

16:00Wiltz - Victoria Rosport 3:1
18:00UNA Strassen - Differdange 3:2
18:30Niedercorn - Dudelange 2:3
19:00Jeunesse Esch - Kaerjeng 0:0
19:00US Hostert - Hesperange 0:4
19:30Mondercange - Ettelbruck 1:2

MADŽARSKA: OTP Bank Liga

18:00Kisvarda - Puskas Akademia 1:1 [ 2.60 | 3.25 | 2.80 ]
81'Ferencvaroš - MOL Fehervar 3:0 [ 1.75 | 3.75 | 5.00 ]
78'Honved - Paks 3:2 [ 2.30 | 3.60 | 2.87 ]

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

17:30Gyirmot - Bekescsaba 0:1
17:30Haladas - Gyor 2:1
17:30Soroksar - Csakvari 2:2
17:30Szentlorinc - Szeged 2:0
17:30Tiszakecske - Diosgyor 1:2
19:00Ajka - Kozarmisleny 4:2
19:00Kazincbarcika - Budafoki 2:1
19:00MTK Budimpešta - Dorogi 5:2
19:00Pecsi - Mosonmagyarovari TE 2:1
19:00Siofok - Nyiregyhaza 1:0

MADŽARSKA: NB III - vzhod

11:00Diosgyor II - Korosladany MSK 0:5
11:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 1:1
12:00Vasas II - DEAC 0:1
13:00Bekescsaba II - Eger SE 0:3
13:00Debrecen II - BVSC-Zuglo 1:1
17:30Fuzesgyarmati SK - Hajduszoboszloi SE 1:2
17:30Hatvan - Penzugyor SE 2:4
17:30Karcagi - Putnok VSE 1:0
17:30Senyo Carnifex - Elore 0:2
17:30Tiszafuredi - Jaszberenyi 4:3

MADŽARSKA: NB III - center

11:00Honved II - MTK II 0:4
11:00Kecskemeti II - Monori 4:3
17:30Dabas - Cegledi 4:1
17:30Dunaujvaros - Ferencvaroš II 5:5
17:30ESMTK Budimpešta - Balassagyarmat 1:0
17:30Hodmezovasarhely - PTE-PEAC 2:1
17:30Majosi - Paks II 3:3
17:30Makoi - Ivancsa 1:2
17:30Szekszardi UFC - Ujpesti TE II 0:1
17:30Szolnoki - Bank 5:1

MADŽARSKA: NB III - zahod

11:00Gyor II - Puskas Akademia II 2:3
11:00MOL Fehervar II - Bicskei 0:2
11:00ZTE II - VLS Veszprem 0:4
17:00Csornai - Zsambek 5:0
17:30Balatonfuredi - Erdi 0:5
17:30Budaorsi - Nagykanizsa 1:3
17:30III. Keruleti - Kelen 3:2
17:30Komaromi VSE - Mori SE 3:1
17:30Tatabanya - Gyirmot II 5:1
19:00Kaposvar - Teskand 1:2

MADŽARSKA: NB I ženske

17:30Astra Hungary Ž - Diosgyor Ž 1:1

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaBlue Eagles - Sable Farming -:-
14:30Kamuzu Barracks - Karonga Utd. 1:0
14:30PreloženaMighty Tigers - TN Stars -:-
14:30Mighty Wanderers - Big Bullets 3:3
14:30PreloženaMighty Wanderers - MAFCO -:-
14:30PreloženaRumphi United - Silver Strikers -:-
14:30Rumphi United - MAFCO 1:3
14:30TN Stars - Dedza Dynamos 0:3

MALEZIJA: Premier League

15:00Skuad Projek - Kuching City 0:3

MEHIKA: Liga MX - Apertura

00:00Club Leon - Mazatlan FC 0:3 [ 1.61 | 4.00 | 5.50 ]
02:05UNAM - Club America 0:3 [ 3.25 | 3.30 | 2.25 ]
04:05Guadalajara Chivas - Atlas 1:1 [ 2.50 | 3.00 | 3.30 ]
00:00Cruz Azul - Toluca -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Tigres U20 - Santos Laguna U20 2:2

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

19:00Puebla Ž - Club Tijuana Ž 3:2
00:00Atl. San Luis Ž - Juarez Ž -:-

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Yangon - Hantharwady United 2:1

MOLDAVIJA: Super Liga

17:00Šerif Tiraspol - Dinamo-Auto 2:0
19:00Milsami - Petrocub 1:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Nacala 3:2
15:00ENH Vilankulo - LD Maputo 2:0
15:00Ferroviario - Ferroviario Nampula 1:0
15:00Ferroviario Beira - Costa 3:1
15:00Incomati Xinavane - Matchedje Mocuba 0:0
15:00UD Songo - Ferroviario Lichinga 1:0

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Dusseldorf - Furth 2:2 [ 2.00 | 3.75 | 3.50 ]
13:30Hannover - Regensburg 1:0 [ 2.05 | 3.75 | 3.50 ]
13:30St. Pauli - Magdeburg 3:0 [ 1.66 | 4.50 | 4.33 ]

NEMČIJA: 3. liga

13:00Meppen - Mannheim 6:2 [ 3.50 | 3.40 | 1.95 ]
14:00Aue - Wehen 1:5 [ 2.15 | 3.25 | 3.00 ]

NEMČIJA: Regionalliga Sever

14:00Phonix Lubeck - Delmenhorst 0:2
14:00Werder II - St. Pauli II 2:0
15:00Bremer - Lübeck 1:3
15:00Hildesheim - BSV Rehden 3:0

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:00Greifswald - Chemnitzer 0:0
13:00Halberstadt - Meuselwitz 0:3
13:00TB Berlin - Jena 0:6
15:30Erfurt - Lichtenberg 5:0
16:00BFC Dynamo - Berlin Ankaraspor 0:1

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00Borussia M. II - Dusseldorf II 3:0

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

14:00Homburg - Frankfurt 7:0
14:00Kassel - RW Koblenz 2:2
14:00Stuttgart II - Trier 4:2

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

14:00CFC Hertha - MSV Neuruppin 2:2
14:00Furstenwalde - Blau Weiss Berlin 1:1
14:00Hansa Rostock II - Rostocker FC 2:0
14:00Mahlsdorf - Pampow 0:0
14:00Schwerin - 1.FC Frankfurt 0:7
14:00Staaken - TuS Makkabi Berlin 0:2

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Halle - SV 1890 Westerhausen 2:1
14:00Nordhausen - Krieschow 5:1

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Neumunster 1:3
14:00Lübeck II - Todesfelde 2:4
15:00Eckernforder SV - Frisia Risum-Lindholm 3:0
15:00GW Siebenbaumen - Bordesholm 2:2

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

10:45Barmbecker SG - HEBC Hamburg 1:1
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Curslack-Neuengamme 4:1
14:00Niendorfer TSV - Suderelbe 6:2
15:00Sasel - Harksheide 5:1
15:00TSV Buchholz 08 - Victoria Hamburg 1:4
15:00Tornesch - TuS Osdorf 1:0

NEMČIJA: Oberliga Bremen

13:00Hemelingen - Werder III 7:1
13:00Schwachhausen - Vatan Bremen 0:2
14:00Brinkumer - Oberneuland 0:3
15:00Union 60 Bremen - BTS Neustadt 3:2
15:30Leher - Aumund-Vegesack 1:2

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

15:00Hannoverscher SC - Rotenburger 0:5
15:00Hansa Luneburg - Papenburg 1:2
15:00Heeslinger - Schoningen 3:0
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck 1:0
15:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 3:0

NEMČIJA: Oberliga Westfalen

15:00Clarholz - Finnentrop/Bamenohl 3:1
15:00Delbrucker - Gutersloh 1:1
15:00Paderborn II - Westfalia Rhynern 0:1
15:00Siegen - ASC 09 Dortmund 3:0
15:00Sprockhovel - Gievenbeck 0:4
15:00Vreden - Schermbeck 2020 4:3
15:15Ennepetal - Eintracht Rheine 2:1

NEMČIJA: Oberliga Hessen

15:00RW Walldorf - Fernwald 3:1
15:00Steinbach Haiger II - Neuhof 0:2

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Schott Mainz 3:4
15:00Gonsenheim - Karbach 2:2
15:00Mechtersheim - Diefflen 2:3

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Oberachern 1:1

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

15:00Homberg - MSV Dusseldorf 1:2
15:00Kleve - FC Monheim 1:2
15:00Meerbusch - Cronenberger 6:0
15:00SSVg Velbert - Sonsbeck 0:0
15:00SW Essen - Germania Ratingen 1:1
15:00Uerdingen - Schonnebeck 2:1
15:15Union Nettetal - TVD Velbert 3:1
15:30Hilden - Hamborn 3:1
15:30SC St. Tonis - Duisburg 4:1
15:30TuRU Düsseldorf - Kray 1:1

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Sever

11:00Hamburger SV U19 - Dresden U19 0:3
11:00Kiel U19 - Hertha Zehlendorf U19 0:3
11:00Meppen U19 - Berlin Ankaraspor U19 3:1
12:00BFC Viktoria 89 U19 - Cottbus U19 0:4
12:00Werder U19 - Magdeburg U19 2:1

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug

13:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 2:0
13:00Darmstadt U19 - Eintracht Trier U19 3:0
14:00Reutlingen U19 - Nurnberg U19 1:3

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod

11:00Dortmund U19 - Schalke U19 3:1
11:00Leverkusen U19 - Hilden U19 3:2
13:00Bonner U19 - Oberhausen U19 2:1
13:00Köln U19 - Verl U19 5:0
14:00Duisburg U19 - Paderborn U19 1:1

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Ocotal 1:0
23:00PreloženaEsteli - Diriangen -:-
23:00Juventus Managua - Ferretti -:-
23:00Sport Sebaco - Managua FC -:-
23:00UNAN-Managua - Matagalpa -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Volendam - Nijmegen 1:4 [ 3.10 | 3.75 | 2.25 ]
14:30Ajax - Groningen 6:1 [ 1.14 | 9.00 | 13.00 ]
14:30Twente - Fort. Sittard 3:0 [ 1.44 | 4.75 | 7.00 ]
16:45Sparta Rotterdam - Alkmaar 2:3 [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Den Haag - Den Bosch 0:2 [ 1.75 | 4.20 | 4.20 ]

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Jerv - Lillestrom 1:0 [ 6.50 | 4.50 | 1.50 ]
18:00Tromso - Kristiansund 2:1 [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
78'Ham-Kam - Valerenga 0:1 [ 3.60 | 3.75 | 2.00 ]

NORVEŠKA: OBOS liga

15:00Bryne - Grorud 2:1 [ 1.70 | 4.20 | 4.33 ]
15:00Fredrikstad - Ranheim 1:1 [ 2.40 | 3.75 | 2.62 ]
15:00Kongsvinger - Start 2:2 [ 3.00 | 3.60 | 2.25 ]
18:00Brann - Raufoss 3:0 [ 1.12 | 10.00 | 19.00 ]
18:00KFUM Oslo - Sandnes 3:2 [ 1.95 | 4.00 | 3.50 ]
18:00Mjondalen - Sogndal 0:4 [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
18:00Skeid - Asane 2:0 [ 2.10 | 3.80 | 3.20 ]
18:00Stjordals Blink - Stabaek 3:2 [ 6.00 | 4.50 | 1.50 ]

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

14:00PreklicanaOygarden - Flekkeroy -:-
15:00Strommen - Egersunds 1:3

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

13:00Levanger - Traeff 2:3
15:00Frigg - Hodd 0:3
16:00Tromsdalen - Kjelsas 0:1

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

15:00OS - Oppsal 5:0
15:00Sandviken - Ready 3:2

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

14:00Aalesund 2 - Brumunddal 4:1

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

15:00Sarpsborg 2 - Randesund 4:1

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

17:00Bodo/Glimt 2 - Steinkjer 4:0

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

16:00Lorenskog - Senja 6:1
16:30Lillestrom 2 - Skjervoy 1:3

NORVEŠKA: Toppserien ženske

14:00Avaldsnes Ž - Valerenga Ž 0:3
15:00Kolbotn Ž - Rosenborg Ž 0:2
15:00Lyn Ž - Arna-Bjørnar Ž 1:1
15:00Roa Ž - LSK Kvinner Ž 0:3

NORVEŠKA: 1. Divizija ženske - Prva stopnja

12:00Kil/Hemne Ž - Grand Bodo Ž 1:1
13:30Medkila Ž - Amazon Grimstad Ž 3:1
14:00Klepp Ž - Tromso Ž 0:1
15:00Asane Ž - Ovrevoll Hosle Ž 4:1
16:00Honefoss Ž - Aalesund Ž 3:1

OCEANIJA: OFC Liga prvakov - Končnica

01:30Venus (Tah) - Hienghene (Nca) 4:0
04:30Auckland City (Nzl) - Central Coast (Sol) 2:0

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Tauro - Arabe Unido 1:0
01:15Alianza - Plaza Amador 1:3
03:30Potros del Este - Miguelito 1:3
23:00Union D. U. - Independiente -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:00Guairena FC - 12 de Octubre 2:1 [ 1.85 | 3.40 | 4.20 ]
8'Olimpia - Cerro Porteno 0:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.10 ]
00:30Guarani - Nacional Asuncion -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.30 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Colegiales - 3 De Febrero 1:1
16:00Pastoreo - Atyra 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Universitario Lima - Binacional 2:0 [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
18:00Alianza Atl. - Cesar Vallejo 3:0 [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]
74'Grau - Dep. Municipal 2:0 [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
59'Sport Boys - Cienciano 2:1 [ 3.60 | 3.30 | 2.05 ]
22:30Sport Huancayo - Cajamarca -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.00 ]

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Llacuabamba - Alfonso Ugarte -:-
22:00Pirata - Chavelines -:-
22:00Santos - Union Comercio -:-
22:30Los Chankas - Cusco -:-
22:30Union Huaral - Alianza Huanuco -:-

PERU: Liga ženske

20:00U. San Martin Ž - Atletico Trujillo Ž -:-
22:00Cajamarca Ž - Sport Boys Ž -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Radomiak Radom - Lechia 4:1 [ 1.80 | 3.50 | 4.20 ]
17:30Rakow - Jagiellonia 2:2 [ 1.60 | 3.80 | 5.50 ]
76'Lech - Slask 0:1 [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]

POLJSKA: Divizija 1

12:40S. Rzeszow - LKS Lodz 1:0 [ 2.55 | 3.20 | 2.55 ]
15:00Gornik Leczna - Arka 1:2 [ 2.87 | 3.20 | 2.30 ]
18:00Chrobry Glogow - Podbeskidzie 0:1 [ 2.87 | 3.10 | 2.25 ]

POLJSKA: Divizija 2

12:00Pruszkow - Garbarnia 2:1
16:00Hutnik Krakow - Kotwica Kolobrzeg 1:5
16:00Lech 2 - Polonia V. 1:3
17:00Pogon Siedlce - Motor Lublin 2:1
17:30Jastrzebie - KKS Kalisz 1:1
18:00Wisla Pulawy - Zaglebie 2 1:2

POLJSKA: III Liga - skupina II

12:00Pogon II - Nowe Skalmierzyce 2:1

POLJSKA: III Liga - skupina III

12:00Gornik Z. 2 - Brzeg 2:2

POLJSKA: III Liga - skupina IV

17:00Sandomierz - Czarni Polaniec 0:1
17:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm 2:1

POLJSKA: Centralna mladinska liga

12:00Jagiellonia U18 - Legia U18 3:4
16:00Gornik Z. U18 - Rakow Czestochowa U18 0:1

POLJSKA: Ekstraliga ženske

10:30UJ Krakow Ž - Katowice Ž 4:3

PORTUGALSKA: Liga Portugal

16:30Boavista - Santa Clara 2:1 [ 2.45 | 3.00 | 2.90 ]
19:00Vizela - Porto 0:1 [ 8.50 | 4.75 | 1.33 ]
8'Guimaraes - Estoril 0:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.50 ]

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

12:00Academico Viseu - Moreirense 1:3 [ 3.00 | 3.00 | 2.25 ]
16:30BSAD - Porto B 2:3 [ 3.60 | 3.30 | 1.95 ]
16:30Vilafranquense - Oliveirense 2:1 [ 1.85 | 3.25 | 3.80 ]

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Uvodni del

12:00Braga U23 - Leixoes U23 2:0
12:00Gil Vicente U23 - Famalicao U23 2:0
12:00Mafra U23 - Maritimo U23 0:1
12:00Rio Ave U23 - Vizela U23 0:1
12:00Sporting U23 - Estrela U23 0:1

REUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Excelsior 2:1
13:30Marsouins - Saint-Pierroise 0:2
13:30Parfin - Saint-Denis 1:3
13:30PreloženaSainte Rose - Saint-Pauloise FC -:-
13:30Sainte-Marienne - Jeanne d'Arc 0:1
13:30St. Louis - Tamponnaise 1:1
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne 2:2

ROMUNIJA: Liga 1

15:00Univ. Craiova - Mioveni 1:0 [ 1.44 | 4.00 | 6.00 ]
17:30CFR Cluj - Botosani 0:1 [ 1.65 | 3.60 | 4.75 ]
48'FCSB - Chindia Targoviste 0:2 [ 1.66 | 3.40 | 5.00 ]

ROMUNIJA: Liga 2

12:30FC Brasov - Baia Mare 1:1

RUSIJA: Premier liga

14:00Himki - Ahmat Grozni 1:3
16:30Nižni Novgorod - FK Rostov 3:4
16:30Orenburg - Torpedo Moskva 1:0
19:00Spartak Moskva - Soči 3:0

RUSIJA: FNL

17:00Arsenal Tula - Dinamo Mahačkala 1:1
17:00SKA Habarovsk - Baltika 2:2
17:00Volgar-Astrahan - Jenisej 2:0
18:00Alania Vladikavkaz - Neftehimik 1:0
18:00Krasnodar 2 - Akron Toljati 0:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

16:00Nalčik - Holding 2:0
16:30Forte Taganrog - Alania 2 5:0
16:30Mašuk - Dinamo Stavropol 1:3
17:00SKA Rostov - Černomorec 0:2
18:00Rotor Volgograd - Biolog 2:1
18:30Čajka - Legion Dinamo 6:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2

12:00Jenisej 2 - Baltika 2 3:4
13:00Torpedo Moskva 2 - Čertanovo 3:1
15:00Dinamo Petersburg - Electron VN 1:0
15:00Dynamo Vologda - Murom 3:2
15:00Jadro - Leningradec 0:1
15:00Tver - Tekstilštik 0:3
16:00Zenit 2 - Luki-Energija 3:1
17:00S. Kostroma - Znamja Truda 1:2

RUSIJA: FNL 2 - skupina 3

12:00Kolomna - Himki 2 0:4
13:00Znamja Noginsk - Kosmos 1:0
15:00Rodina Moskva 2 - Avangard Kursk 1:2
15:30Penza - Saturn Ramensko 2:2
16:00Din. Brjansk - Kvant 2:1
16:00Saratov - Balašiha 1:0
17:00Spartak Tambov - Sahalin 1:1
18:00Sakhalinets - Strogino M. 1:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 4

11:30Ural 2 - Čeljabinsk 0:3
13:00Mjas - Himik Avgust 1:2
15:00Nosta - Orenburg 2 1:1
16:00Tjumen - FK Novosibirsk 2:2

SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

16:00Linfield - Portadown 4:0

SEVERNA IRSKA: Premiership ženske

14:30Cliftonville Ž - Sion Swifts Ž 6:2

SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL

17:00Bregalnica - Struga 0:1
17:00Pobeda - Tikveš 0:1
17:00Rabotnički - Akademija Pandev 0:5
17:00Škendija - Sileks 1:1

SINGAPUR: Premier liga

11:30Albirex Niigata - Geylang 2:2 [ 1.18 | 6.50 | 11.00 ]

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

18:00L. Mikulaš - Slovan Bratislava 1:5
18:00Mihalovce - Spartak Trnava 0:4
51'Dun. Streda - Banska Bystrica 1:0

SLOVAŠKA: 2. liga

10:30Rača - Trebišov 0:1
10:30Slovan Bratislava B - Puchov 1:4
17:00Dolny Kubin - Košice 0:4

SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod

17:00Filakovo - Snina 0:1
17:00R. Sobota - Giraltovce 3:0
17:00Svidnik - MSK Lucenec 0:1

SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod

10:30TJ Jednota Banova - MSK Martin 1:2
17:00Družstevnik VL - Beluša 4:1
17:00Podkonice - Nove Zamky 0:0

SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava

17:30D. Lužna - Rovinka 1:4
17:30Ivanka pri Dunaji - Pezinok 1:0
17:30Kalinkovo - Bernolakovo -:-
17:30Malacky - Slovan Most 0:2
17:30Rusovce - Nova Dedinka 0:0
17:30Tomašov - Senec 1:2

SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna

17:00Javornik Makov - Badin 3:1
17:00Lip. Štiavnica - Krasno 0:5

SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod

16:30FK Čana - Kechnec 3:2
16:30Lubovna - Gerlachov 1:0
16:30Medzev - Spišske Podhradie 2:2
16:30Medzilaborce - Sobrance-Sobranecko -:-
16:30Pavlovce n. Uhom - Raslavice -:-
16:30Sokolany - Sabinov -:-
16:30Velky Šariš - Sokol Lubotice -:-

SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod

17:00Gbely - Blava 2:2
17:00Nitra - Gabčikovo 1:1
17:00Trebatice - Imel 1:1

SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod

19:00Brežice 1919 - Podvinci -:-

SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske

17:00Cerklje Ž - ŽNK Krim Ž 3:0

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Sahafi - Elman 0:1

SRBIJA: Superliga

19:00Mladost - Radnik 3:2
19:00Spartak Subotica - Habitfarm Javor 2:2
19:30Mladost GAT - Partizan 0:1

SRBIJA: Prva liga

17:30Loznica - Sloboda 0:0
17:30Zlatibor Čajetina - Novi Sad 1:1
17:30Železničar Pančevo - Trayal Kruševac 1:0
19:00Mačva - Radnički Beograd 2:1
19:00Rad - Grafičar Beograd 0:3

SRBIJA: Srpska liga - Beograd

10:00Borac Lazarevac - Jedinstvo Surčin 1:0
17:00Zvezdara - Zemun 3:0

SRBIJA: Srpska liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Podunavac 0:0
17:00Stanisic - Hajduk 1912 0:1
17:00Tisa Adorjan - Borac Sajkas 1:3

SRBIJA: Srpska liga - vzhod

11:00Car Konstantin - SFS Borac 1:2
17:30Jagodina - Radnički Pirot 2:3
17:30Vlasina - Budućnost Popovac 2:2

SVET: Klubske prijateljske

15:15Bonn-Endenich 08 (Ger) - Hennef (Ger) 1:2
17:00Gubbio (Ita) - Follonica Gavorrano (Ita) 3:1
17:00Trento (Ita) - Levico Terme (Ita) 2:0
18:15Mosta FC (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) -:-
19:00Al Wehda (Sau) - Murcia (Esp) 0:3
19:00Badalona (Esp) - Barcelona B (Esp) 0:2
19:00Caspe (Esp) - Binefar (Esp) 1:0
78'Atletico de Porcuna (Esp) - Mancha (Esp) 0:0
73'San Cristobal CP (Esp) - Prat (Esp) 1:1
77'Union Estepona (Esp) - Atletico B (Esp) 0:4

SVET: Igre muslimanske solidarnosti - Končnica

16:00Savdska Arabija U23 - Alžirija U23 2:1 [ 2.70 | 3.25 | 2.30 ]
16:00Turčija U23 - Azerbajdžan U23 1:0 [ 1.40 | 4.33 | 6.00 ]

SVET: Svetovno prvenstvo ženske U20

01:00Mehika U20 Ž - Kolumbija U20 Ž 0:0 [ 2.55 | 3.30 | 2.40 ]
04:00Kostarika U20 Ž - Španija U20 Ž 0:5 [ 23.00 | 12.00 | 1.06 ]
19:00Japonska U20 Ž - Gana U20 Ž 2:0 [ 1.14 | 6.50 | 13.00 ]
22:00Južna Koreja U20 Ž - Nigerija U20 Ž -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.50 ]

SVET: Prijateljska tekma ženske

12:00Athletic Bilbao Ž (Esp) - Bordeaux Ž (Fra) 2:0
12:00Charlton Ž (Eng) - West Ham Ž (Eng) 1:2
14:00Guingamp Ž (Fra) - Lille Ž (Fra) 4:1
14:00Hamburger SV Ž (Ger) - Werder Ž (Ger) 0:5
15:00Basel Ž (Sui) - Freiburg Ž (Ger) 1:1
15:00Birmingham Ž (Eng) - Reading Ž (Eng) 1:0
22:00Milan Ž (Ita) - Beleza Ž (Jpn) -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:00Khatlon - Regar-TadAZ 0:1 [ 1.66 | 3.50 | 4.33 ]

TAJSKA: Tajska liga 1

13:00Chiangrai United - Police Tero 1:0
13:30Sukhothai - Prachuap 0:3
14:00Port MTI FC - Lamphun Warrior 0:0

TAJSKA: Tajska liga 2

12:30Suphanburi - Customs Utd 2:0
13:00Udon Thani - Uthai Thani 2:4
13:30Samut Prakan City - Nakhon Pathom 0:1
14:00Ranong - Chiangmai FC 1:1

TAJVAN: Premier liga

10:00Taichung - Hang Yuen 4:2
10:00Taipower - Taiwan Shihu 5:3
12:00PreloženaMing Chuan University - Taiwan Steel -:-

TURČIJA: Super Lig

18:15Gaziantep - Ankaragucu 1:0 [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
18:15Umraniyespor - Antalyaspor 0:1 [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]
45+'Alanyaspor - Bešiktaš 1:3 [ 2.80 | 3.60 | 2.40 ]

TURČIJA: 1. Lig

16:00Bodrumspor - Yeni Malatyaspor 3:1 [ 2.00 | 3.50 | 3.10 ]
19:00Sakaryaspor - Goztepe 0:1 [ 2.40 | 3.30 | 2.70 ]

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Adana Demirspor 2 - Sivasspor 2 3:1
16:00Galatasaray 2 - Giresunspor 2 5:2
16:00Kayserispor 2 - Istanbulspor 2 0:0

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

23:30Penarol - Albion 2:0 [ 1.53 | 3.80 | 5.75 ]
17:30Montevideo City - Defensor Sp. 0:2 [ 2.70 | 3.30 | 2.37 ]
47'Liverpool M. - Nacional 0:0 [ 4.20 | 3.50 | 1.75 ]

URUGVAJ: Segunda Division

15:15Racing Montevideo - Progreso 2:1
23:15Miramar - Cerro CA -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00La Guaira - Caracas 2:0
01:15Puerto Cabello - Mineros 4:2
23:00Hermanos Colmenares - Universidad Central -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Viettel 0:2
14:15Hanoi - Gia Lai 2:1

VIETNAM: Vietnamski pokal ženske

11:00TKS Viet Nam Ž - Phong Phu Ha Nam Ž 2:0
13:30Hanoi Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž 5:0

WALES: Cymru Premier

15:30Penybont - Bala Town 2:0

ZDA: MLS

00:00New York Red Bulls - Orlando City 0:1 [ 1.75 | 3.80 | 4.33 ]
01:30Cincinnati - Atlanta Utd 2:2 [ 1.85 | 4.00 | 4.00 ]
01:30New England Revolution - DC United 1:0 [ 1.70 | 4.00 | 4.75 ]
01:30Philadelphia Union - Chicago Fire 4:1 [ 1.90 | 3.80 | 3.80 ]
01:30Toronto FC - Portland Timbers 3:1 [ 2.00 | 4.00 | 3.25 ]
02:00Inter Miami - New York City 3:2 [ 2.50 | 3.60 | 2.55 ]
03:00Austin FC - Sporting Kansas City 4:3 [ 1.70 | 4.33 | 4.20 ]
03:00Colorado Rapids - Columbus Crew 1:1 [ 1.90 | 3.75 | 3.80 ]
03:00Dallas - San Jose Earthquakes 4:1 [ 1.61 | 4.00 | 5.25 ]
03:00Houston Dynamo - CF Montreal 2:3 [ 2.45 | 3.40 | 2.87 ]
04:00Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 5:2 [ 1.50 | 4.75 | 6.50 ]
04:30Los Angeles - Charlotte 5:0 [ 1.36 | 5.25 | 7.50 ]

ZDA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Indy Eleven 2:1
01:00Pittsburgh - Memphis 0:2
01:30Atlanta United 2 - Miami FC 0:2
01:30Detroit - Oakland Roots 1:1
01:30Louisville City - Tampa Bay 1:0
02:00Birmingham - San Diego Loyal 1:0
03:00San Antonio - Las Vegas Lights 2:0
04:00Monterey Bay - Sacramento Republic 1:0

ZDA: MLS Next Pro

23:00Vancouver Whitecaps 2 - St. Louis City 2 -:-
00:00Cincinnati 2 - Columbus Crew 2 -:-
00:00New England Revolution II - Chicago Fire II -:-
00:00Philadelphia II - Inter Miami II -:-
00:00Sporting Kansas City II - Portland Timbers 2 -:-

ZDA: USL League One

23:00North Carolina - Central Valley Fuego 0:1
01:00Greenville - Richmond Kickers 1:0
01:30Tormenta - Charlotte Independ. 0:3
02:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 1:1
02:00Union Omaha - Northern Colorado 1:1

ZDA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Flower City 5:0

ZDA: NWSL ženske

02:00New York Flash Ž - Kansas City Current Ž 3:4
04:30San Diego Wave Ž - Orlando Pride Ž 0:1
38'Reign Ž - Gotham Ž 1:0

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00Bulawayo Chiefs - ZPC Kariba 2:1
15:00CAPS Utd - Bulawayo City FC 1:0
15:00Tenax CS - Dynamos (Zim) 0:2
15:00Triangle - Manica 1:1

ČEŠKA: 1. liga

16:00Jablonec - Slavia Praga 2:3 [ 4.50 | 3.75 | 1.72 ]
16:00Pardubice - Liberec 2:1 [ 2.62 | 3.30 | 2.50 ]
16:00Česke Budejovice - Slovacko 2:2 [ 2.87 | 3.25 | 2.37 ]
19:00Sparta Praga - Sigma Olomouc 2:0 [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]

ČEŠKA: Divizija 2

10:15Sigma Olomouc B - Opava 1:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.20 ]
17:00Varnsdorf - Prostejov 2:0 [ 1.85 | 3.30 | 3.75 ]

ČEŠKA: ČFL - skupina A

10:15Dukla Praga B - Vltavin 2:1
10:30Plzen B - Bohemians 1905 B 0:1

ČEŠKA: ČFL - skupina B

10:15Pardubice B - Jablonec B 2:0
10:15Žižkov - Hradec Kralove B 1:0
17:00Brozany - Chlumec nad Cidlinou 0:1

ČEŠKA: MSFL

10:15Slovacko B - Znojmo 0:0
10:30Zlin B - Uničov 2:1

ČEŠKA: Divizija A

17:00Sokol Lom - Viktoria Marianske Lazne 4:0

ČEŠKA: Divizija B

16:00Vilemov - Admira Praga B 1:3

ČEŠKA: Divizija C

17:00Dvur Kralove - Hlinsko 0:5
17:00Novy Bydžov - Usti nad Orlici 2:0
17:00Časlav - FK Turnov 3:2

ČEŠKA: Divizija D

17:00Lanzhot - Breclav 5:1
17:00Stara Riše - Slovan Havličkuv Brod 0:2

ČEŠKA: Divizija E

10:15Brno B - Všechovice 6:2
17:00Kozlovice - Holešov 2:2

ČEŠKA: Divizija F

10:15Karvina B - Polanka nad Odrou 2:2
17:00Bruntal - Opava B 1:4
17:00Frenštat p. R. - Rymarov 0:0

ČEŠKA: Jihočesky KP

16:00Jindrichuv Hradec - Protivin 5:3

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

17:00Slavia Hradec - Chlumec nad Cidlinou B 3:2
17:00Spartak PM - Vysoka n. Labem 2:1
17:00Tynište n. Orl. - Libčany 2:0
17:00Vrchlabi - Trebeš 1:2

ČEŠKA: Liberecky KP

10:30Velke Hamry B - Penčin 4:2
17:00Lomnice nad Popelkou - Rovensko p. Tr. 2:1
17:00Studenec - Železny Brod 2:2

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

17:00Bolatice - Moravan Oldršsov 2:4
17:00Pusta Polom - Vresina 2:3

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00Bohunovice - Lutin 2:1
17:00Konice - Želatovice 3:2
17:00SK Lipova - Mohelnice 3:0
17:00Velke Losiny - Dolany 2:2
17:00Zabreh - Medlov 0:0

ČEŠKA: Pardubicky KP

17:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B 4:1
17:00Horni Redice - SK Pardubicky 6:0
17:00Lanškroun - Moravany 2:1
17:00Lazne Bohdaneč - SK Holice 1:1

ČEŠKA: Plzensky KP

16:00Stankov - Petrin Plzen B 0:6
18:00Myto - Chotikov 2:3
18:00Sokol Radnice - Holyšov 3:1

ČEŠKA: Stredočesky KP

17:00Mnichovohradištsky - Dobriš 2:1
17:00Porićany - Tuchlovice 1:0
17:00Sokoleč - Pruhonice 2:1

ČEŠKA: Vysočina KP

10:15Velke Meziriči B - Nova Ves 1:4
10:30Sapeli Polna - Pelhrimov 3:0
16:30Chotebor - Rapotice 3:2
16:30Ledec nad Sazavou - Namešt n. Oslavou 4:2
16:30Polna - Kamenice nad Lipou 4:1

ČEŠKA: Zlinsky KP

10:15Brumov - Slušovice 4:2
10:15Kvasice - Francova Lhota 5:0
17:00Boršice - FS Napajedla 2:0
17:00Nedašov - Nevšova 4:3

ČILE: Primera Division

02:30U. Calera - Antofagasta 1:1 [ 1.65 | 4.00 | 5.25 ]
38'La Serena - Huachipato 0:1 [ 2.45 | 3.50 | 2.80 ]
23:30Colo Colo - Palestino -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.50 ]

ČILE: Primera B

00:15Ferroviario - U. De Concepcion 2:3
18:30Rangers - Recoleta 0:1

ČILE: Segunda Division

03:00Arica - Trasandino 1:1
18:00Iberia - Rodelindo 2:2
38'Real San Joaquin - Lautaro 0:0
22:00Limache - General Velasquez -:-

ČRNA GORA: Druga liga

17:00PreloženaIgalo - OFK Nikšić -:-
17:00PreloženaOtrant - Podgorica -:-
19:00PreloženaKom - Bokelj -:-
19:00PreloženaMladost DG - Zeta -:-
20:00PreloženaBerane - Grbalj -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

13:00Kilmarnock - Celtic 0:5 [ 17.00 | 7.50 | 1.16 ]
16:00Hearts - Dundee Utd 4:1 [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Stirling University - Broomhill 4:0

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

13:00Braehead Ž - Dundee Utd Ž 0:4
14:00Hibernian Ž - Hamilton Ž 4:0
14:00Partick Ž - Celtic Ž 0:2
14:00Spartans LFC Ž - Hearts Ž 2:1
17:00Aberdeen Ž - Rangers Ž 0:8
17:00Motherwell Ž - Glasgow City Ž 0:1

ŠPANIJA: LaLiga2

23:00Las Palmas - Zaragoza 0:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.75 ]
17:30Racing Santander - Villarreal B 0:2 [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
19:30UD Ibiza - Granada 0:2 [ 3.00 | 3.20 | 2.45 ]
22:00Burgos CF - Malaga -:- [ 2.50 | 3.00 | 3.10 ]

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00AIK Stockholm - Värnamo 2:2 [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
15:00Djurgarden - Kalmar 3:2 [ 1.72 | 3.80 | 4.75 ]
15:00Malmo FF - Sundsvall 3:1 [ 1.10 | 9.50 | 23.00 ]
17:30Degerfors - Varberg 1:1 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
17:30Elfsborg - Norrkoping 1:1 [ 1.83 | 3.60 | 4.20 ]

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Utsikten - Norrby 1:1 [ 2.37 | 3.50 | 2.62 ]
15:00Skövde - Östersund 1:3 [ 1.60 | 3.80 | 5.00 ]

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

12:00Team TG FF - Gefle 0:2
14:00Forward - Sylvia 0:2
14:00Motala - Vasalund 1:3
16:00Haninge - Orebro Syr. 1:4
16:00Taby - Pitea 1:2
16:30Umea - Hammarby TFF 3:4
17:00Sandvikens IF - Karlstad 1:3

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

16:00Falkenberg - Oddevold 2:0
17:00GAIS - Ljungskile 3:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Korsnas - Osteraker IFK 0:5
15:00Jarfalla - Forsbacka IK 3:0
16:00Ragsved - Kungsangen 3:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

12:30Ullareds IK - BK Astrio 0:2
14:00Hittarp - Eskilsminne 0:4
14:00Husqvarna - Savedalen 1:1

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland

15:00IFK Berga - Eslov 2:2

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - Eskilstuna 3:5
17:00Assyriska FF - Syrianska FC 0:0
17:00Enskede IK - Trosa-Vagnharads 3:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

15:00Lidkopings FK - Nordvarmland 4:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske

13:00Umea Ž - Kalmar Ž 1:1
15:00Eskilstuna United Ž - Hammarby Ž 0:1
15:00Orebro Ž - Brommapojkarna Ž 4:0
15:00Pitea Ž - AIK Ž 1:0

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

15:00Alvsjo Ž - Norrkoping Ž 1:4

ŠVICA: Superliga

14:15Winterthur - Zurich 1:1 [ 3.25 | 3.60 | 2.15 ]
16:30Basel - Lugano 0:2 [ 1.85 | 4.00 | 3.60 ]
16:30Young Boys - Servette 3:0 [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]

ŠVICA: Challenge liga

14:15Vaduz - Thun 2:4

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

14:00Coffrane - FC La Sarraz-Ecleplens 2:1
16:00Oberwallis Naters - Terre Sainte 1:2
16:00Servette U21 - Chenois 4:2

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2

14:30Munsingen - Thun II 2:2
15:00Langenthal - Koniz 2:3

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3

16:00Kosova - Freienbach 1:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.