OSVEŽI

Nogomet » Danes » Kvote

SLOVENIJA: Prva liga

15:00Koper - Tabor Sežana -:-
17:30Domžale - Celje -:-

ALBANIJA: Superpokal

19:00Tirana - Vllaznia -:-

ALŽIRIJA: Division 1

15:00Chelghoum - Biskra -:-
15:00Constantine - ASO Chlef -:-
15:00El Bayadh - ES Setif -:-
15:00Khenchela - Magra -:-
15:00Paradou - Saoura -:-
15:00USM Alger - CR Belouizdad -:-
16:00JS Kabylie - Arba -:-
18:00Oran - MC Alger -:-

ANGLIJA: NL sever

20:30Kidderminster - Chester -:-

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Harrow - Hartley Wintney -:-
20:45Tiverton - North Leigh -:-
20:45Truro City - Beaconsfield -:-

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Cray Wanderers -:-
20:45Kingstonian - Lewes -:-

ANGLIJA: FA Pokal

20:45Stockport - Charlton -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.30 ]

ANGLIJA: League Cup ženske

20:00Liverpool Ž - Manchester City Ž -:-
20:00Manchester Utd Ž - Everton Ž -:-
20:30Sheffield Utd Ž - Aston Villa Ž -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Bravos do Maquis - Sporting de Benguela -:-
16:00Wiliete - Academica -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Deportivo Nacional - Dakota -:-

BAHRAIN: Premier liga

15:30Al-Hidd - Al-Rifaa -:-
16:30Al-Muharraq - Al-Budaiya -:-
18:30Sitra - Al-Hala -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Flambeau du Centre -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Motema Pembe - Tshinkunku -:-

EGIPT: Premier liga

13:45Pharco - El Daklyeh -:-
13:45Pyramids - Arab Contractors -:-
16:00Ghazl El Mahallah - Al Ahly -:-
18:00El Gaish - Zamalek -:-

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Abu Qir Semad - Nabarouh -:-
13:30Al Hammam - Gomhoriat Shebin -:-
13:30Alexandria SC - Dekernes -:-
13:30El Mansoura - Salloum -:-
13:30El Olympi - El Dabaa -:-
13:30Kafr El Sheikh - Tanta -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier liga

13:30Royal Leopards - Moneni Pirates -:-

ETIOPIJA: Premier liga

14:00Ethio Electric - Arba Menche -:-
17:00Hawassa - Defence Force -:-
17:00PreloženaWelayta Dicha - Sidama Bunna -:-

EVROPA: Mednarodni pokal Premier lige

20:00Wolves U21 - Valencia B -:-

EVROPA: Liga prvakov ženske

18:45Lyon Ž - Zurich Ž -:-
18:45Rosengard Ž - Benfica Ž -:-
21:00Arsenal Ž - Juventus Ž -:-
21:00Bayern Ž - Barcelona Ž -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga - Za obstanek

10:00Samtredia - Sioni Bolnisi -:-

GRUZIJA: Pokal Gruzije

16:00Torpedo Kutaisi - Lokomotiva Tbilisi 2 -:-

GRČIJA: Superliga 2

14:00Apollon Smirnis - Olympiakos B -:-
14:00Rouf Pao - Kifisias -:-

GVINEJA: Liga 1

17:00Flamme Olympique - Horoya -:-
17:00Milo FC - Kamsar -:-
17:00Renaissance - Hafia -:-
17:00SOAR - Fello Star -:-

INDIJA: I-League

12:00Rajasthan United - Kenkre -:-
14:30Gokulam - Sudeva Delhi -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15Dewa United - Arema -:-
12:15Persik Kediri - Persib Bandung -:-

INDONEZIJA: Liga 2 - Prvi krog

12:30PreloženaKalteng Putra - Putra Delta -:-

ITALIJA: Serie B

20:30Ternana - Cagliari -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.70 ]

ITALIJA: Serie D - Skupina I

14:30Canicatti - Paterno -:-
14:30Mariglianese - Lamezia Terme -:-
14:30Real Aversa - Trapani -:-

ITALIJA: Pokal Italije Serie C

14:30Foggia - Catanzaro -:-
14:30Viterbese - L.R. Vicenza -:-
18:00Virtus Entella - Renate -:-
19:00Padova - Juventus U23 -:-

ITALIJA: Coppa Italia Serie D

14:30Arconatese - Giana Erminio -:-
14:30Bra - Ligorna -:-
14:30Citta di Varese - Franciacorta -:-
14:30Derthona FbC - Crema -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
14:30Francavilla - Casertana -:-
14:30Montebelluna - Adriese -:-
14:30Orvietana - Arezzo -:-
14:30Puteolana - Trastevere Calcio -:-
14:30United Riccione - G.S. Bagnolese -:-
15:00Altamura - Cavese -:-
17:00ASD Pineto Calcio - US Tolentino -:-
20:30Seravezza Pozzi - Prato -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:30Akei Nazareth - H. Kfar Saba -:-
18:30H. Akko - M. Petach Tikva -:-
18:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:30Hapoel I. R. Lezion - MS Kafr Qasim -:-
18:30Ironi Tiberias - Agudat Sport Ashdod -:-

IZRAEL: Pokal Toto - Končnica

19:15M. Netanya - Hapoel Hadera -:-

IZRAEL: Pokal Toto - Končnica za uvrstitve

18:00Sektzya Ness Ziona - Hapoel Haifa -:-
18:45Beitar Jeruzalem - Kiryat Shmona -:-
19:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jeruzalem -:-

KITAJSKA: Liga Jia

87'Beijing SU - Jiangxi Beidamen 0:1
87'Guangxi Pingguo Haliao - Qingdao Hainiu 2:2
86'Heilongjiang IC - Shaanxi Changan 2:1
86'Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City 1:3
87'Xinjiang Tianshan - Beijing Tech 0:3

LIBIJA: Premier League

14:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura – Zmagovalci

23:00Managua FC - Esteli -:-

OMAN: Profesionalna liga

13:40Oman FC - Sohar -:-
14:05Dhofar - Al Oruba -:-
16:10Al-Rustaq - Al-Bashaeer -:-

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

19:30Farense - Maritimo -:-
21:30Rio Ave - Sporting -:-

ROMUNIJA: Pokal Romunije

13:00CSM Alexandria - CSC Dumbravita -:-
16:00ACS Arges - Univ. Craiova -:-
16:00Hermannstadt - Chindia Targoviste -:-
16:00Ocna Mures - Baia Mare -:-
19:00Farul Constanta - CFR Cluj -:-
19:00U. Cluj - Rapid Bukarešta -:-

ROMUNIJA: Romunski pokal ženske

11:00Univ. Craiova Ž - CSM Alexandria Ž -:-
12:30Atletic Drobeta Ž - Banat Ž -:-
12:30Bihor Ž - Piros Security Ž -:-
12:30CFR Cluj Ž - Targu Mures Ž -:-
12:30Chindia Targoviste Ž - Carmen Bukarešta Ž -:-
12:30Coltea Brašov Ž - Hermannstadt Ž -:-
12:30Dream Team Ž - Fairplay Bukarešta Ž -:-
12:30Magura Bacau Ž - Universitatea Galati Ž -:-
12:30Nicu Gane Falticeni Ž - Miercurea Ciuc Ž -:-
12:30Olimpia Gherla Ž - Olimpia Cluj Ž -:-
12:30Vulpitele Galbene Roman Ž - Vasas Odorhei Ž -:-

RUANDA: Premier liga

17:00Gorilla - Rayon Sport -:-

SEJŠELI: First Division League

14:00Foresters FC - Saint Louis -:-
16:30Real Maldives - Mont Fleuri -:-

SENEGAL: Liga 1

17:30Casa - Guediawaye -:-
17:30Dakar SC - Mbour -:-
17:30Diambars - Sonacos -:-
17:30Generation F. - Excellence -:-
17:30Linguere - Jaraaf -:-
17:30Pikine - Teungueth -:-
17:30US Goree - Douanes -:-

SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1

16:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-
19:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

12:00Črna Gora U16 - Albanija U16 -:-

SVET: Klubske prijateljske

11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) -:-
12:00Ajax (Ned) - Volendam (Ned) -:-
13:00Hertha Berlin (Ger) - Braunschweig (Ger) -:-
14:00Bochum (Ger) - Zwolle (Ned) -:-
14:00PreklicanaZurich II (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - Luzern (Sui) -:-
15:30Sturm Graz (Aut) - Nice (Fra) -:-
17:00Alanyaspor (Tur) - Fenerbahče (Tur) -:-
17:00Crystal Palace (Eng) - Trabzonspor (Tur) -:-
17:00Oostende (Bel) - Lille (Fra) -:-
17:30Nea Salamis (Cyp) - Panathinaikos (Gre) -:-
18:00Ardennen (Bel) - Waregem (Bel) -:-
18:00Celta (Esp) - Boavista (Por) -:-
18:00Fiorentina (Ita) - Always Ready (Bol) -:-
18:00Inter (Ita) - Salzburg (Aut) -:-
18:45Antalyaspor (Tur) - Napoli (Ita) -:-
19:00KRC Gent (Bel) - Gent (Bel) -:-
19:00Lohne (Ger) - VfL Osnabruck (Ger) -:-
19:30YF Juventus (Sui) - Grasshopper II (Sui) -:-
20:00Cadiz (Esp) - Manchester Utd (Eng) -:-
20:00Sevilla (Esp) - Monaco (Fra) -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Singida Big Star - Coastal Union -:-

TUNIZIJA: Ligue 2

13:30AS Djerba - Sporting Ben Arous -:-
13:30EM Mahdia - SS Sfaxien -:-
13:30Kalaa - EGS Gafsa -:-
13:30Moknine - CS Hammam-Lif -:-
13:30Msaken - Jeunesse Sportive -:-
13:30Stade Gabesien - Esperance Zarzis -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00Kopetdag - Altyn Asyr -:-
11:00Sagadam - Ahal -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.44 ]

TURČIJA: 2. Lig Bela skupina

12:00Duzcespor - Corum -:-

UGANDA: Premier liga

14:00Blacks Power - Villa -:-
14:00Maroons - Gadaffi -:-
14:00Vipers - Onduparaka FC -:-

UKRAJINA: Premier liga

12:00Ruh Lviv - Černomorec Odesa -:-

WALES: Cymru North

20:30Buckley - Mold Alexandra -:-
20:30Conwy Borough - Prestatyn -:-
20:30Druids - Chirk AAA FC -:-
20:30Holywell - Ruthin -:-
20:30Llandudno - Holyhead -:-
20:30Llanidloes - Penrhyncoch -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Presidents pokal

13:35Ittihad Kalba - Al Thaid -:-
13:45Al Wasl - Masafi -:-
16:30Al-Ahli Dubai - Al-Wahda -:-

ČEŠKA: Liga Tipsport

10:30PreloženaSparta Praga B - Vlašim -:-
13:00Žižkov - Liberec -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

13:00Arsenal Tivat - Petrovac -:-
13:00Jedinstvo - Sutjeska -:-
13:00Jezero - Rudar -:-
15:00Iskra - Budućnost -:-
17:00Mornar - Dečić -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Bo'ness United - Edinburgh University -:-
20:45Broomhill - Cowdenbeath -:-
20:45East Stirlingshire - Stirling University -:-
20:45Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
20:45Hearts 2 - Spartans -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

19:00Cartagena - Villarreal B -:- [ 1.73 | 3.60 | 5.25 ]
19:00Huesca - FC Andorra -:- [ 2.70 | 2.80 | 3.10 ]
21:00Tenerife - Alaves -:- [ 2.38 | 2.75 | 3.75 ]

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

19:00Ferrol - Linares -:- [ 1.55 | 3.80 | 5.00 ]
21:00Algeciras - Linense -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.50 ]
21:00CF Talavera - Celta B -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.10 ]
21:00Cordoba - Pontevedra -:- [ 1.45 | 4.20 | 5.25 ]
21:00Cultural Leonesa - San Fernando -:- [ 1.83 | 3.25 | 4.20 ]

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

19:00Amorebieta - Calahorra -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
21:00Barcelona B - CD Eldense -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.55 ]
21:00Castellon - Numancia -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.33 ]

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

20:00Huetor Tajar - Real Jaen -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

16:00Ceuta B - Sevilla C -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16

19:30Naxara - Comillas -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.