Rokomet » Danes » Vse tekme
Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije - Druga stopnja
16:15Grčija - Nizozemska -:-16:30Romunija - Češka -:-
20:00Ferski otoki - Severna Makedonija -:-
21:00Španija - Srbija -:-
21:30Islandija - Estonija -:-
AVSTRIJA: WHA Ženske - Končnica
18:00Stockerau Ž - Hypo NO Ž -:-20:20Atzgersdorf Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž -:-
DANSKA: Kvindeligaen ženske - Skupina zmagovalcev
20:00Esbjerg Ž - NFH Ž -:-20:00Herning-Ikast Ž - Odense Ž -:-
20:00Kobenhavn Ž - Viborg Ž -:-
20:00Silkeborg-Voel Ž - Sonderjyske Ž -:-
EVROPA: MOL Liga ženske - Mesta
18:00Šala Ž - Michalovce Ž -:-EVROPA: MOL Liga ženske - Play-out
17:00Plzen Ž - Olomouc Ž -:-FRANCIJA: Divizija 1 Ženske
20:00Brest Bretagne Ž - Metz Ž -:-HRVAŠKA: 1. HRL ženske
17:00Split 2010 Ž - Podravka Vegeta Ž -:-ITALIJA: Serie A ženske - Končnica
18:30Pontinia Ž - Erice Ž -:-19:30Brixen Ž - Jomi Salerno Ž -:-
ITALIJA: Serie A ženske - Play-out
17:00Sassari Ž - Dossobuono Ž -:-19:30Mezzocorona Ž - Padova Ž -:-
IZRAEL: Divizija 1 - Končnica
18:00Ramat Hasharon - M. R. Le Zion -:-NEMČIJA: 1. Bundesliga Ženske
19:30Buxtehuder SV Ž - Bietigheim Ž -:-NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske - Končnica
18:15Kristiansand Ž - Larvik Ž -:-POLJSKA: Osrednja liga
19:00Olimpia Piekary - Legnica -:-POLJSKA: I liga
20:00Mazur Sierpc - AZS AWF Warszawa -:-POLJSKA: Superliga ženske - Skupina poražencev
18:00JKS Jaroslaw Ž - Kalisz Ž -:-18:00Start Elblag Ž - Galičanka Lviv Ž -:-
POLJSKA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev
18:00Zaglebie Lubin Ž - Gniezno Ž -:-20:30Piotrcovia Ž - Kobierzyce Ž -:-
POLJSKA: I liga ženske
19:00Radzymin Ž - SMS ZPRP Lublin Ž -:-ROMUNIJA: Liga Nationala ženske
15:00Stiinta Bukarešta Ž - CSM Bukarešta Ž -:-RUSIJA: Superliga - Končnica
18:00CSKA Moskva - Perm -:-18:00Čehovski medvedi - St. Petersburg -:-
RUSIJA: Superliga ženske - Od 9. do 12. mesta
11:00Luč Ž - Iževsk Ž -:-18:00Stavropol Ž - Adjif Ž -:-
SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske
12:00Metalurg Avtokomanda Ž - Vardar SCJS Ž -:-SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - 5. - 8. mesto
20:00Izola Ž - Krka Ž -:-SRBIJA: Superliga ženske - Play-out
19:00Jugopetrol Radnički Ž - Bekament Ž -:-19:00Mladost NP Ž - Vojvodina Ž -:-
19:00Napredak Ž - Niš Ž -:-
ČEŠKA: Extraliga - Za obstanek
10:30Malomerice - Litovel -:-ŠVEDSKA: Handbollsligan ženske - Končnica
19:00Onnereds Ž - Skuru Ž -:-ŠVICA: SPL ženske - Končnica
19:30Amicitia Zurich Ž - Spono Nottwil Ž -:-19:30Kreuzlingen Ž - Bruhl Ž -:-
Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.