Baseball » 22.06.2024 » Vse tekme
Stavite na Baseball s svojega mobilnega telefona z bet365!
JAPONSKA: NPB
07:00Chunichi Dragons - Hirošima Carp -:-07:00Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte Marines -:-
07:00Hanshin Tigers - Yokohama Baystars -:-
07:00Nippon Ham Fighters - Rakuten Gold. Eagles -:-
07:00Orix Buffaloes - Seibu Lions -:-
11:00Yomiuri Giants - Yakult Swallows -:-
JUŽNA KOREJA: KBO
10:00KIA Tigers - Hanwha Eagles -:-10:00Kiwoom Heroes - Lotte Giants -:-
10:00LG Twins - KT Wiz Suwon -:-
10:00SSG Landers - NC Dinos -:-
10:00Samsung Lions - Doosan Bears -:-
MEHIKA: LMB
02:30Quintana Roo - Campeche -:-03:00Chihuahua - Monclova -:-
03:00Oaxaca - Diablos -:-
03:00Queretaro - Puebla -:-
03:30Aguascalientes - Saltillo -:-
03:30Laguna - Jalisco -:-
03:35Yucatan - Veracruz -:-
04:00Tabasco - Bravos de Leon -:-
04:05Caliente de Durango - Monterrey -:-
04:35Toros de Tijuana - Dos Laredos -:-
ZDA: MLB
00:40Detroit Tigers - Chicago White Sox -:-00:40Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks -:-
00:40Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays -:-
01:05New York Yankees - Atlanta Braves -:-
01:10Cincinnati Reds - Boston Red Sox -:-
01:10Cleveland Guardians - Toronto Blue Jays -:-
01:10Miami Marlins - Seattle Mariners -:-
02:05Texas Rangers - Kansas City Royals -:-
02:10Houston Astros - Baltimore Orioles -:-
02:40Colorado Rockies - Washington Nationals -:-
03:40Oakland Athletics - Minnesota Twins -:-
03:40San Diego Padres - Milwaukee Brewers -:-
04:10Los Angeles Dodgers - Los Angeles Angels -:-
19:10Detroit Tigers - Chicago White Sox -:-
20:15St.Louis Cardinals - San Francisco Giants -:-
20:20Chicago Cubs - New York Mets -:-
22:05Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks -:-
22:05Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays -:-
22:05Texas Rangers - Kansas City Royals -:-
22:07Oakland Athletics - Minnesota Twins -:-
22:10Cincinnati Reds - Boston Red Sox -:-
22:10Cleveland Guardians - Toronto Blue Jays -:-
22:10Houston Astros - Baltimore Orioles -:-
22:10Miami Marlins - Seattle Mariners -:-
AVSTRIJA: Bundesliga
13:00Schwechat - Wr. Neustadt -:-14:00Vienna Wanderers - Dornbirn -:-
15:30Schwechat - Wr. Neustadt -:-
16:30Vienna Wanderers - Dornbirn -:-
BELGIJA: Division 1
12:30MSG Phoenix - Brasschaat -:-12:30Merchtem Cats - Hoboken -:-
14:30Deurne Spartans Antwerp - Borgerhout -:-
15:30MSG Phoenix - Brasschaat -:-
15:30Merchtem Cats - Hoboken -:-
FRANCIJA: Division 1
16:00Metz - Rouen -:-ITALIJA: Serie A1
15:00Collecchio - Verona -:-15:00Godo - Nettuno -:-
15:00Modena - Milano -:-
15:00Reggio Emilia - Catalana -:-
15:00Rimini - Padova -:-
15:00Ronchi - Crocetta -:-
15:30Torino - Ciemme -:-
16:00Rovigo - Cagliari -:-
16:30BBC Grosseto - Uni. Bologna -:-
16:30Parma - Macerata -:-
16:30San Marino Calcio - BSC Grosseto -:-
20:00Collecchio - Verona -:-
20:00Godo - Nettuno -:-
20:00Modena - Milano -:-
20:00Reggio Emilia - Catalana -:-
20:00Rimini - Padova -:-
20:00Ronchi - Crocetta -:-
20:30BBC Grosseto - Uni. Bologna -:-
20:30Parma - Macerata -:-
20:30San Marino Calcio - BSC Grosseto -:-
20:30Torino - Ciemme -:-
NEMČIJA: Bundesliga Jug
13:00Hunstetten - Munchen-Haar -:-13:00Stuttgart - Heidenheim -:-
14:00Regensburg - Mainz -:-
NEMČIJA: Bundesliga Sever
14:00Dohren - Hamburg -:-18:00Paderborn - Bonn -:-
NIZOZEMSKA: Hoofdklasse - Skupina poražencev
14:00RCH-Pinguins - Hoofddorp Pioniers -:-15:00Twins - Amersfoort -:-
NIZOZEMSKA: Hoofdklasse - Skupina zmagovalcev
14:00Curacao Neptunus - DSS/Kinheim -:-14:00HCAW - L&D Amsterdam -:-
NORVEŠKA: Eliteserien
13:00Sola Aviators - Kristiansand Suns -:-16:00Sola Aviators - Kristiansand Suns -:-
RUSIJA: Prvenstvo
11:00Meteor Balashikha - Yunost Moscow -:-14:00Yunost Moscow - Meteor Balashikha -:-
TAJVAN: CPBL - Prva stopnja
11:05Rakuten Monkeys - Fubon Guardians -:-11:05TSG Hawks - Chinatrust Brothers -:-
11:05Uni Lions - Wei Chuan Dragons -:-
VENEZUELA: LMBP
00:00Delfines de La Guaira - Samanes de Aragua -:-00:00Guerreros de Lara - Centauros de La Guaira -:-
00:00Lideres de Miranda - Caciques de Distrito -:-
00:00Senadores de Caracas - Marineros de Carabobo -:-
23:00Caciques de Distrito - Marineros de Carabobo -:-
23:00Centauros de La Guaira - Senadores de Caracas -:-
23:00Samanes de Aragua - Delfines de La Guaira -:-
00:00Guerreros de Lara - Lideres de Miranda -:-
ZDA: IL - Prva stopnja
00:35Scranton/WB - Buffalo Bisons -:-00:35Syracuse Mets - Rochester Red Wings -:-
00:45Worcester - Columbus Clippers -:-
01:04Charlotte Knights - Gwinnett Stripers -:-
01:05Indianapolis Indians - Iowa Cubs -:-
01:05Lehigh Valley IronPigs - Norfolk Tides -:-
01:35Nashville Sounds - Durham Bulls -:-
02:05Memphis Redbirds - Jacksonville -:-
02:05Omaha Storm Chasers - Louisville Bats -:-
02:07St. Paul - Toledo Mud Hens -:-
22:05Worcester - Columbus Clippers -:-
00:05Charlotte Knights - Gwinnett Stripers -:-
00:05Scranton/WB - Buffalo Bisons -:-
00:35Lehigh Valley IronPigs - Norfolk Tides -:-
00:35Syracuse Mets - Rochester Red Wings -:-
ZDA: PCL - Prva stopnja
02:05Oklahoma City RedHawks - Albuquerque Isotopes -:-02:35El Paso Chihuahuas - Sugar Land -:-
02:35Salt Lake Bees - Reno Aces -:-
03:45Sacramento River Cats - Round Rock Express -:-
04:05Tacoma Rainiers - Las Vegas 51s -:-
ČEŠKA: Ekstraliga
13:00Eagles Prague - Kotlarka Praga -:-13:00Hluboka - Drači Brno -:-
13:00Ostrava - Hroši Brno -:-
13:00Tempo Praga - Trebic -:-
16:00Tempo Praga - Trebic -:-
ŠPANIJA: Division de Honor - Skupina poražencev
10:00Valencia - Pamplona -:-13:30Valencia - Pamplona -:-
ŠPANIJA: Division de Honor - Skupina zmagovalcev
11:30Sant Boi - San Inazio -:-14:00Tenerife - Barcelona -:-
15:00Sant Boi - San Inazio -:-
17:00Valencia - Navarra -:-
17:30Tenerife - Barcelona -:-
Stavite na Baseball s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, baseball na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.