OSVEŽI

Odbojka » Danes » Vse tekme

ARGENTINA: Liga ž - Druga stopnja

01:00Douglas Haig Ž - Banco Provincia Ž 0:3
01:00La Rioja Ž - Velez Sarsfield Ž 0:3
22:30Banco Provincia Ž - Ferro Carril Oeste Ž -:-
22:30Velez Sarsfield Ž - Tucuman Ž -:-

AVSTRIJA: 2. Bundesliga - Druga stopnja

12:00VC Mils - hotVolleys -:-
14:00Wr. Neustadt - Tirol Innsbruck -:-
15:00VBK Celovec 2 - Dobling -:-

BELGIJA: Liga EuroMillions - Skupina poražencev

14:00Waremme - VDK G. -:-

BELGIJA: Liga EuroMillions - Skupina zmagovalcev

18:00Noliko Maaseik - Roeselare -:-

BOLGARIJA: SuperLiga - Skupina zmagovalcev

16:00Marek Dupnica - CSKA Sofija -:-

BRAZILIJA: Superliga

23:00Funvic - Sada Cruzeiro 3:0
23:00Guarulhos - Sesi 3:2
23:00Volei Renata - Ponta Grossa 3:0
00:00Blumenau - Volei Ribeirao 3:0
00:00Minas - America Volei 3:1

DANSKA: Volleyligaen - Play-off

13:00Aarhus - Marienlyst -:-
14:30Vestsjaelland - Middelfart -:-
16:00Nordenskov UIF - Hvidovre -:-

DANSKA: Volleyligaen ženske - Play-off

12:00Vestsjaelland Ž - Gentofte Ž -:-
14:00Holte Ž - Brondby Ž -:-

ESTONIJA: EMV - Play-off

16:00Talin - Saaremaa -:-

ESTONIJA: Esiliiga - Skupina poražencev

11:00Valio Voru - Saaremaa 2 -:-
12:00Tallinn II - Noortekoondis -:-
15:00Jarvamaa - Liider -:-

ESTONIJA: Esiliiga - Skupina zmagovalcev

12:00PreloženaEesti Maaulikooli - Viljandi -:-
12:00Kiili - Tallin univ. -:-
13:00Rakvere - Neemeco -:-

FINSKA: Mestaruusliiga Ženske - Play-off

16:00Kangasala Ž - Nurmon Jymy Ž -:-
16:00LiigaPloki Ž - Hameenlinna Ž -:-
16:00OrPo Ž - Polkky Kuusamo Ž -:-

FRANCIJA: Ligue A

16:30Montpellier - Nantes Rezé -:-

HRVAŠKA: Prva Liga ženske

15:00Veli Vrh Ž - ŽOK Osijek II Ž -:-

IRAN: Superliga - Play-off

11:30Amol - Shahrdari Urmia -:-
14:30Sirjan - Sepahan -:-

ITALIJA: Serie A2

16:00Reggio Emilia - Lagonegro -:-
18:00Brescia - Lupi Santa Croce -:-
18:00Cantu - Ortona -:-
18:00Mondovi - Bergamo -:-
18:00Siena - BCC-NEP Castellana -:-

ITALIJA: Serie A1 ženske

17:00Perugia Ž - Trentino Ž -:-
17:00Scandicci Ž - Monza Ž -:-
17:30Firenze Ž - Brescia Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 ženske - Skupina poražencev

12:00Olbia Ž - Martignacco Ž -:-
17:00Futura Volley Giovani Ž - Montecchio Ž -:-
17:00PreloženaTalmassons Ž - Montale Ž -:-
17:00Torino Ž - Ravenna Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 ženske - Skupina zmagovalcev

17:00Macerata Ž - Marsala Ž -:-
17:00Marignano Ž - Pinerolo Ž -:-
17:00Roma Ž - Soverato Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Vallefoglia Ž -:-

JAPONSKA: V.League

05:00Osaka Sakai - Suntory Sunbirds 0:3
5. nizTokio - JT Thunders 2:2
05:05JTEKT - Nagano 3:0
3. nizNagoya - Toray Arrows 1:1
3. nizPanasonic Panthers - Oita Miyoshi 2:0

JUŽNA KOREJA: Odbojkarska liga ženske

08:00IBK Ž - Daejeon KGC Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga ženske

13:00VK miLATss Ž - Latvijas Universitate Ž -:-

MADŽARSKA: Madžarski pokal

16:00Kecskemeti RC - Vegyesz -:-
19:00Fino Kaposvár SE - Penzugyor SE -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

17:00MAV Elore SC Ž - TFSE Ž -:-

MADŽARSKA: NB I ženske - Play-off

16:00Kaposvar Ž - MTK Ž -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga Jug

15:00Mimmenhausen - Leipzig -:-
16:00Freiburg - Dresden -:-
16:00Hammelburg - Gonsenheim -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga Sever ženske

16:00ETV Hamburg Ž - Ostbevern Ž 3:0
16:00Essen-Borbeck Ž - Oythe Ž -:-
16:00Koln Ž - VCO Berlin Ž -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga Jug ženske

15:00Waldgirmes Ž - Bad Soden Ž -:-
16:00Allianz Stuttgart II Ž - VCO Dresden Ž -:-
16:00Grimma Ž - Holz Ž -:-
16:00Neuwied Ž - Altdorf Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivizie ženske - Play-out

15:30Eurosped Ž - Laudame Financials Ž -:-
15:30FAST Ž - Set-Up' 65 Ž -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Verva Varšava -:-
17:30Gdansk - Zawiercie -:-

POLJSKA: TAURON liga

18:00Radom Ž - MKS Kalisz Ž -:-

PORTUGALSKA: Pokal Portugalske

17:00Sporting CP - Benfica -:-

PORTUGALSKA: 1. Divisao ženske

16:00Castelo Maia Ž - Vilacondense Ž -:-
16:00Vitoria Guimaraes Ž - Sporting Ž -:-
17:00CD Aves Ž - Belenenses Ž -:-
18:00Benfica Ž - Famalicao Ž -:-

ROMUNIJA: Divizia A1 ženske

13:00Lugoj Ž - Medgidia Ž -:-
16:00Targovište Ž - Rapid Bukarešta Ž -:-
17:00Dinamo Bucuresti Ž - Cluj Ž -:-
17:00Targu Mures Ž - Alba Blaj Ž -:-

RUSIJA: Superliga

14:00Surgut - Dinamo Moskva -:-

RUSIJA: Superliga ženske

14:30Krasnodar Ž - Odincovo Ž -:-

SRBIJA: Liga - Play-off

15:00Mladi radnik - Ribnica -:-
17:00Partizan - Niš -:-
18:00Subotica - Radnički Kragujevac -:-

TURČIJA: Efeler Ligi

12:00Haliliye - Ziraat Bankasi -:-

TURČIJA: 1. ligi

10:00Cizre Bld - Siran Akademi -:-
11:00Akkus Bld - Malatya BSB -:-
11:00PreloženaMelikgazi Bld - Milas Bld -:-
11:00Yesilkent Spor - Niksar -:-
12:00Hatay B.Sehir - Dinamik Genclik -:-
12:00PreloženaKagitspor - Alanya Bld -:-
12:00Kula Bld. - Bigadic Bld. -:-
12:00Sanliurfa B.Sehir Bld. - Asur Genclik -:-
12:00Tursad - Kiziltepe -:-
13:00Saint Joseph - Duzce -:-
14:00Konya BSB - Ziraat Bankasi 2 -:-
14:30Maliye Ihtisas - Halkbank 2 -:-

TURČIJA: 1. ligi ženske

11:00Cukurova Bld Ž - Turkuaz Seramik OSB Ž -:-

UKRAJINA: Superliga - Play-out

10:00VSK VNAU - Sertse Podillya -:-
13:00Burevisnik - Harkiv -:-

ČEŠKA: Extraliga - Play-off

16:00PreklicanaKladno - Č. Budejovice -:-
17:00PreklicanaBeskydy - Karlovarsko -:-
18:00Kladno - Karlovarsko -:-
18:00Odolena Voda - Č. Budejovice -:-
20:15Ostrava - Liberec -:-

ŠPANIJA: SuperLiga

12:00Voleibol Teruel - Unicaja Almeria -:-

ŠVEDSKA: Elitserien ženske - Play-off

15:00Linkopings Ž - IKSU Ž -:-

ŠVICA: NLA ženske - 5. - 8. mesto

16:30Franches Montagnes Ž - Lugano Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, odbojka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.