OSVEŽI

Odbojka » Danes » Vse tekme

ITALIJA: SuperLega

20:30Piacenza - Lube Civitanova -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

20:00Calcit Kamnik - Črnuče -:-

SLOVENIJA: 1. DOL ženske

18:00Nova Gorica Ž - Ankaran Ž -:-
20:30Grosuplje Ž - Calcit Kamnik Ž -:-
20:30PreloženaKrim Ž - Branik Maribor Ž -:-

BELGIJA: Liga EuroMillions

19:00PreloženaRoeselare - Noliko Maaseik -:-

BELGIJA: Liga A ženske

20:30PreloženaGent Ž - Oostende Ž -:-

DANSKA: 1. divizija zahod

19:00Aarhus 2 - Aarhus 3 -:-

DANSKA: 1. divizija vzhod

19:00Frederiksberg - Ishoj -:-
20:30VLI - DTU -:-

DANSKA: Volleyligaen ženske

20:00Amager Ž - Gentofte Ž -:-

DANSKA: 1. divizija vzhod ženske

19:00VLI Ž - DTU Ž -:-

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

18:00TBD-Biodiscovery Tartu Ž - Tartu Ulikool Ž -:-

EVROPA: Liga prvakov Ženske

17:00Dinamo Moskva Ž - THY Ž -:-
17:00Fenerbahče Ž - Marica Plovdiv Ž -:-
19:30Mulhouse Ž - Monza Ž -:-

EVROPA: Pokal CEV

13:00Kemerovo - Montpellier 3:0
19:00Monza - Spor Toto -:-
20:30Guaguas - Haasrode Leuven -:-
20:30Modena - Tours -:-

EVROPA: Pokal Challenge

13:00Waldviertel - Halkbank 0:3
17:00Steaua Bukarešta - ACH Ljubljana -:-
20:00Voleibol Teruel - Myjava -:-
20:20Amstetten NO - Lausanne -:-
22:30A. J. F. Bastardo - PAOK -:-

EVROPA: MEVZA

17:00VKP Bratislava (Svk) - UVC Graz (Aut) -:-
19:30OK Maribor (Slo) - Mladost (Cro) -:-

EVROPA: MEVZA ženske

19:00Vasas Ž (Hun) - Mladost Ž (Cro) -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

17:00ETTA - Loimu -:-
17:30Vantaa Ducks - TUTO -:-

FRANCIJA: Ligue A

20:00Toulouse Toac - Plessis Robinson -:-

IRAN: Superliga

12:30Azar Battery Urmia - Amol -:-
13:30Gorgan - Shahdab Yazd -:-
13:30Paykan - Javaheri Gonbad -:-
13:30Rafsanjan - Matin Varamin -:-
13:30Saipa Teheran - Rah Yab Marivan -:-
13:30Sirjan - Hoorsun Ramsar -:-
15:30Shahrdari Urmia - Sepahan -:-

ISLANDIJA: Mizunodeild

21:00Throttur Vogum - Fylkir -:-
21:15Afturelding - Hamar -:-

ISLANDIJA: Mizunodeild ženske

18:45Afturelding Ž - HK Kopavogur Ž -:-
20:00Husavik Ž - Throttur Nes Ž -:-
21:15Akureyri Ž - Alftanes Ž -:-

ITALIJA: Pokal Italije A1

20:30Perugia - Padova -:-

ITALIJA: Serie A1 ženske

18:00Scandicci Ž - Casalmaggiore Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Odbojkarska liga

11:00Hyundai Skywalkers - Woori -:-

JUŽNA KOREJA: Odbojkarska liga ženske

11:00Hyundai Ž - Hungkuk Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga

19:00Limbazi - Riga -:-

LIBANON: 1. divizija

18:30Mechmech - Bouchrieh -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske

19:30PreloženaFAST Ž - VV Utrecht Ž -:-
19:30PreloženaPapendal/Arnhem Ž - Voltena Ž -:-
19:30PreloženaSliedrecht Ž - Zwolle Ž -:-
20:00Sneek Ž - Eurosped Ž -:-

POLJSKA: Pokal Poljske

18:00Kluczbork - GKS Katowice -:-
18:00Legia Warszawa - Jastrzebski Wegiel -:-
18:00Swidnik - Zawiercie -:-
18:30Gdansk - Cuprum -:-
19:00Projekt Warszawa - Luk Lublin -:-
20:30Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn -:-

POLJSKA: I. liga ženske

17:00Energetyk Poznan Ž - Stezyca Ž -:-

ROMUNIJA: Divizia A1 ženske

16:00Turda Ž - Stiinta Bacau Ž -:-

TURČIJA: 1. ligi ženske

13:00Fenerbahče 2 Ž - Muratpasa Ž -:-

ČEŠKA: Extraliga ženske

17:00Ostrava Ž - Šternberk Ž -:-

ŠPANIJA: Superliga - ženske

17:00PreloženaLas Palmas Ž - Sayre Mayser Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien ženske

19:00Orebro Ž - Sollentuna Ž -:-

ŠVICA: NLA ženske

19:00Schaffhausen Ž - Val-de-Travers Ž -:-
20:00Dudingen Ž - Geneve Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, odbojka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.