OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

ATP - POSAMEZNO: Buenos Aires (Argentina), pesek

19:00Schwartzman D. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) -:-

ATP - POSAMEZNO: Doha (Katar) - Kvalifikacija, trda podlaga

13:30Gombos N. (Svk) - Ramanathan R. (Ind) -:-
13:30Harris G. (Rsa) - Lacko L. (Svk) -:-
13:30O’Connell C. (Aus) - Fabbiano T. (Ita) -:-
13:30Rola B. (Slo) - Puetz T. (Ger) -:-

ATP - POSAMEZNO: Marseille (Francija) - Kvalifikacija, trda podlaga (dvorana)

11:00Muller A. (Fra) - Cressy M. (Usa) -:-
11:00Rinderknech A. (Fra) - Janvier M. (Fra) -:-
12:30Gulbis E. (Lat) - Horansky F. (Svk) -:-
12:30Polmans M. (Aus) - Lestienne C. (Fra) -:-
14:00Hoang A. (Fra) - Molcan A. (Svk) -:-
14:00Troicki V. (Srb) - Diez S. (Can) -:-
15:30Ebden M. (Aus) - Ferreira Silva F. (Por) -:-
15:30Zapata Miralles B. (Esp) - Bourgue M. (Fra) -:-

ATP - POSAMEZNO: Rotterdam (Nizozemska), trda podlaga (dvorana)

15:30Fucsovics M. (Hun) - Rublev A. (Rus) -:-

ATP - POSAMEZNO: Santiago (Čile) - Kvalifikacija, pesek

15:00Gomez E. (Ecu) - Rune H. (Den) -:-
15:00Tabilo A. (Chi) - Sakamoto P. (Bra) -:-
15:00Varillas J. P. (Per) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
16:30Baez S. (Arg) - Menezes J. (Bra) -:-
16:30Kicker N. (Arg) - Bellucci T. (Bra) -:-
16:30Velotti A. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
18:00Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Vilella M. M. (Esp) -:-
18:00Olivo R. (Arg) - Casanova H. (Arg) -:-

WTA - POSAMEZNO: Dubaj (Združeni arabski emirati) - Kvalifikacija, trda podlaga

07:00Bogdan A. (Rou) - Rakhimova K. (Rus) -:-
07:00Kanepi K. (Est) - Zvonareva V. (Rus) -:-
07:00Trevisan M. (Ita) - Curenko L. (Ukr) -:-
08:30Doi M. (Jpn) - Liang E. S. (Tpe) -:-
08:30Kerkhove L. (Ned) - Martincova T. (Cze) -:-
08:30Zavatska K. (Ukr) - Tomova V. (Bul) -:-
10:00Begu I. (Rou) - Haas B. (Aut) -:-
10:00Konjuh A. (Cro) - Krunić A. (Srb) -:-

WTA - POSAMEZNO: Dubaj (Združeni arabski emirati), trda podlaga

09:00Wang Q. (Chn) - Kuznecova S. (Rus) -:-
10:30Pavljučenkova A. (Rus) - Kudermetova V. (Rus) -:-
12:00Cornet A. (Fra) - Kasatkina D. (Rus) -:-
13:00Jabeur O. (Tun) - Siniakova K. (Cze) -:-
13:30Sevastova A. (Lat) - Pera B. (Usa) -:-
16:00Gauff C. (Usa) - Aleksandrova K. (Rus) -:-
17:30Krejčikova B. (Cze) - Sakkari M. (Gre) -:-

WTA - POSAMEZNO: Guadalajara (Mehika) - Kvalifikacija, trda podlaga

23:00Zacarias M. (Mex) - Vickery S. (Usa) 2:0
23:20Perez E. (Aus) - Dolehide C. (Usa) 1:2
00:20Govorcova O. (Blr) - Piter K. (Pol) 2:0
00:25Abdelaziz M. (Egy) - Olmos G. (Mex) 0:2
19:00Cocciaretto E. (Ita) - Lepčenko V. (Usa) -:-
19:00Davis L. (. (Usa) - Arconada U. M. (Usa) -:-
19:00Raina A. (Ind) - Kung L. (Sui) -:-
20:30Sharma A. (Aus) - Dart H. (Gbr) -:-
21:00Govorcova O. (Blr) - Dolehide C. (Usa) -:-
21:00Olmos G. (Mex) - Zacarias M. (Mex) -:-

WTA - POSAMEZNO: Lyon (Francija), trda podlaga (dvorana)

15:30Tauson C. (Den) - Golubic V. (Sui) -:-

ATP - DVOJICE: Buenos Aires (Argentina), pesek

17:00Behar A./Escobar G. - Brkić T./Čačić N. -:-

ATP - DVOJICE: Rotterdam (Nizozemska), trda podlaga (dvorana)

12:45Krawietz K./Tecau H. - Mektić N./Pavić M. -:-

WTA - DVOJICE: Dubaj (Združeni arabski emirati), trda podlaga

10:30Klepač A./Mirza S. - Rogers S./Zheng S. -:-
12:00Bertens K./Kerkhove L. - Christian K./Santamaria S. -:-
12:00Ribakina J./Švedova J. - Pliškova Ka./Pliškova Kr. -:-
13:30Behbehani S./Buyukakcay C. - Guarachi A./Jurak D. -:-
13:30Benčič B./Hradecka L. - Kičenok L./Ostapenko J. -:-

WTA - DVOJICE: Lyon (Francija), trda podlaga (dvorana)

13:00Kuzmova V./Rus A. - Bouchard E./Danilović O. -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Biella (Italija) - Kvalifikacija, trda podlaga

10:30Lenz J. (Ger) - Cobolli F. (Ita) -:-
10:30Miceli M. (Ita) - Forejtek J. (Cze) -:-
12:00Vanni L. (Ita) - Hassan B. (Ger) -:-
12:30Bachinger M. (Ger) - Strombachs R. (Lat) -:-
13:30Arnaboldi A. (Ita) - Doumbia S. (Fra) -:-
14:00Kivatcev K. (Rus) - Ehrat S. (Sui) -:-
15:00Santillan A. (Aus) - Gigante M. (Ita) -:-
15:30Catarina L. (Mon) - Peniston R. (Gbr) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Gran Canaria 2 (Španija), pesek

12:00Coppejans K. (Bel) - Gimeno Valero C. (Esp) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Nur-Sultan 2 (Kazahstan), trda podlaga (dvorana)

08:00Machač T. (Cze) - Ofner S. (Aut) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: St. Petersburg (Rusija) - Kvalifikacija, trda podlaga (dvorana)

08:00Bourchier H. (Aus) - Bega A. (Ita) -:-
08:00Pecotić M. (Cro) - Ignatik V. (Blr) -:-
09:30Kravčuk K. (Rus) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-
09:30Sultanov K. (Uzb) - Glinka D. (Est) -:-
11:00Kuznecov An. (Rus) - Sels J. (Ned) -:-
11:00Lehečka J. (Cze) - Nedelko I. (Rus) -:-
12:30Bašić M. (Bih) - Durasovic V. (Nor) -:-
12:30Golubev D. (Rus) - Nedovjesov A. (Kaz) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: St. Petersburg (Rusija), trda podlaga (dvorana)

11:00Celikbilek A. (Tur) - Bergs Z. (Bel) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Antalya (Turčija), pesek

09:30Madaras N. (Swe) - Zekić M. (Srb) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Bratislava (Slovaška), trda podlaga (dvorana)

10:00Briand J. (Fra) - Sačko V. (Ukr) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Lucknow (Indija), trda podlaga

05:00Myneni S. (Ind) - Khan Z. (Usa) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Monastir (Tunizija), trda podlaga

09:30Tokuda R. (Jpn) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Sharm El Sheikh (Egipt), trda podlaga

08:30Hsu Yu H. (Tpe) - Eremin E. (Ita) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Faro (Portugalska), trda podlaga

12:00Avidzba A. (Rus) - Poullain L. (Fra) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Antalya (Turčija), pesek

08:00Jang S. J. (Kor) - Brancaccio N. (Ita) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Monastir (Tunizija), trda podlaga

09:30Falkowska W. (Pol) - Kraus S. (Aut) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 New Delhi (Indija), trda podlaga

05:30Lovrič P. (Slo) - Hromačeva I. (Rus) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Šarm El Šejh (Egipt), trda podlaga

08:00Andreeva E. (Rus) - Duerst J. (Sui) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W25 Manacor (Španija), trda podlaga

10:00Bassols M. (Esp) - Parrizas-Diaz N. (Esp) -:-

EKIPE - MOŠKI: Davisov pokal - Svetovna skupina I (Svet)

06:35Pakistan - Japonska 0:4
14:15Ukrajina - Izrael 3:2

EKIPE - MOŠKI: Davisov pokal - Svetovna skupina II (Svet)

14:10Poljska - Salvador 3:1
15:20Bolgarija - Mehika 1:3

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.