OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Bett1 Aces Berlin (Nemčija), trava

12:00Thiem D. (Aut) - Berrettini M. (Ita) -:-
17:30Bautista-Agut R. (Esp) - Sinner J. (Ita) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Challenge Elite FFT 2 (Francija), trda podlaga

09:30Halys Q. (Fra) - Cazaux A. (Fra) -:-
11:00Hoang A. (Fra) - Mahut N. (Fra) -:-
11:00Simon G. (Fra) - Grenier H. (Fra) -:-
12:30Crepatte B. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:-
15:30Barrere G. (Fra) - Gaston H. (Fra) -:-
15:30Humbert U. (Fra) - Bourgue M. (Fra) -:-
17:00Couacaud E. (Fra) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
17:00Moutet C. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Drugi dvoboji (Svet)

09:00Worn J. (Ger) - Schmitz C. (Ger) -:-
10:30Fritsche D. (Ger) - Vishnick D. (Ger) -:-
11:00Kopp S. (Aut) - Waldner N. (Aut) -:-
11:00Miedler L. (Aut) - Oberleitner N. (Aut) -:-
12:00Kaufmann H. P. (Aut) - Hampel L. (Aut) -:-
12:00Mortier S. (Ger) - Broska F. (Ger) -:-
12:00Thiem M. (Aut) - Pichler D. (Aut) -:-
13:30Puetz T. (Ger) - Hassan B. (Ger) -:-
15:00Penzlin J. (Ger) - Nielsen F. (Den) -:-
16:30Fanselow S. (Ger) - Naw H. (Syr) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: FPT Portugal Series 4 (Portugalska), trda podlaga

13:00Batista D. (Por) - Maia H. (Por) -:-
13:00Portugal A. (Usa) - Falcao G. (Por) -:-
14:30Coelho F. (Por) - Salgado A. (Por) -:-
14:30Vale D. (Por) - Stoliar I. (Ukr) -:-
16:00Cabral F. (Por) - Rocha H. (Por) -:-
16:00Leote Prata M. (Por) - Gomes M. (Por) -:-
18:00Faria F. (Por) - Torres T. (Por) -:-
18:00Goncalves M. (Por) - Fernandes P. (Por) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: International Tennis Series (Svet), trda podlaga

14:00Baker B. (Gbr) - Goldhoff G. (Usa) -:-
14:00Johnson M. (Gbr) - Lomakin G. (Kaz) -:-
15:30Murillo S. (Usa) - Goldhoff G. (Usa) -:-
15:30Ore J. A. (Usa) - Johnson M. (Gbr) -:-
17:00Baker B. (Gbr) - Ore J. A. (Usa) -:-
17:00Lomakin G. (Kaz) - Murillo S. (Usa) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Prostejov Open (Češka), pesek

10:00Kolar Z. (Cze) - Stanek R. (Cze) -:-
10:00Pavlašek A. (Cze) - Štyler O. (Cze) -:-
11:30Vrbenski M. (Cze) - Lehečka J. (Cze) -:-
11:30Šatral J. (Cze) - Gengel M. (Cze) -:-
13:00Klein L. (Svk) - Nejedly P. (Cze) -:-
13:00Poljak D. (Cze) - Siniakov D. (Cze) -:-
15:00Forejtek J. (Cze) - Sačko V. (Ukr) -:-
15:00Šafranek V. (Cze) - Michnev P. (Cze) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Prvenstvo Poljske (Poljska), pesek

10:00Bedra M. (Pol) - Rajski M. (Pol) -:-
10:00Lorens M. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) -:-
10:00Pawelski M. (Pol) - Dembek M. (Pol) -:-
11:30Marek W. (Pol) - Kwiatkowski A. (Pol) -:-
11:30Walkow S. (Pol) - Kasnikowski M. (Pol) -:-
13:00Pieczkowski O. (Pol) - Michalski D. (Pol) -:-
13:00Terczynski M. (Pol) - Bronka A. (Aus) -:-
13:00Wojnar B. (Pol) - Zdzuj A. (Pol) -:-
14:30Krawczynski K. (Pol) - Andrzejczak B. (Pol) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: UK Pro Series 2 (Velika Britanija), trda podlaga (dvorana)

11:00Broady L. (Gbr) - Peniston R. (Gbr) -:-
12:15McHugh A. (Gbr) - Gray A. (Gbr) -:-
13:30Harris B. (Gbr) - Patten H. (Gbr) -:-
15:00Choinski J. (Gbr) - Glasspool L. (Gbr) -:-
16:30Matusevich A. (Gbr) - Broom C. (Gbr) -:-
18:00Paris J. (Gbr) - Basing M. (Gbr) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: UTR Pro Match Series (Svet), trda podlaga

23:05Karimov J. (Uzb) - Bobrov B. (Rus) 0:2
02:55Walkin B. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
04:20Sekulic P. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:0
2. nizDelaney J. (Aus) - Volonski N. (Aus) 0:1 (1:6,2:4)
06:35Smith C. E. (Aus) - Bayldon B. (Aus) -:-
07:20Harper P. (Aus) - Dong C. (Aus) -:-
08:50Bouzige M. (Aus) - Barnett J. (Aus) -:-
09:00Tchoutakian M. (Fra) - Parker S. (Gbr) -:-
11:00Laurent T. (Fra) - Escoffier A. (Fra) -:-
15:00Cagnina J. (Bel) - Dougaz A. (Tun) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Vzhodnoevropsko prvenstvo (Evropa), pesek

12:00Jandrić D. (Srb) - Savelev D. (Rus) -:-
12:00Zukas M. (Arg) - Šabanov M. (Cro) -:-
14:00Daljev P. (Srb) - Rajić D. (Srb) -:-
14:00Tadic V. (Bih) - Butulija B. (Srb) -:-
16:00Drinić M. (Srb) - Dica N. G. (Rou) -:-
16:00PreklicanaČačić N. (Srb) - Stipic F. (Srb) -:-
18:00Berankis R. (. (Ltu) - Nadaf H. R. (Irn) -:-
20:00Tepavac M. (Srb) - Pavlović L. (Fra) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

03:15Krueger M. (Usa) - Fritz T. (Usa) 0:1

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Bett1 Aces Berlin (Nemčija), trava

13:30Svitolina E. (Ukr) - Kvitova P. (Cze) -:-
16:00Sevastova A. (Lat) - Bertens K. (Ned) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Challenge Elite FFT 2 (Francija), trda podlaga

09:30Tan H. (Fra) - Hesse A. (Fra) -:-
12:30Mladenovic K. (Fra) - Paquet C. (Fra) -:-
14:00Cornet A. (Fra) - Parry D. (Fra) -:-
14:00Ferro F. (Fra) - Georges M. (Fra) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: DTB German Pro Series (Nemčija), pesek

10:00Korpatsch T. (Ger) - Schunk N. M. (Ger) -:-
11:30Siegemund L. (Ger) - Niemeier J. (Ger) -:-
14:30Friedsam A-L. (Ger) - Zaja A. (Ger) -:-
16:00Gerlach K. (Ger) - Ponomar L. (Ger) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Drugi dvoboji (Svet)

23:30PreklicanaChang S. (Usa) - Sherif J. (Usa) -:-
23:30Morgina A. (Rus) - Sherif J. (Usa) 0:2
12:00Allen V. (Gbr) - Richardson E. (Gbr) -:-
12:00Burrage J. (Gbr) - Gillan A. (Gbr) -:-
12:00Miller N. (Gbr) - Bissett A. (Gbr) -:-
13:30Boulter K. (Gbr) - Arbuthnott E. (Gbr) -:-
13:30Hill S. (Gbr) - Mould L. (Gbr) -:-
13:30McCutcheon M. (Gbr) - Nicholls O. (Gbr) -:-
14:00Nefedova A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
14:00Parks A. (Usa) - Halbauer E. (Usa) -:-
15:00Barnett A. (Gbr) - Lumsden M. (Gbr) -:-
15:30Aikawa M. (Jpn) - Sysoeva A. (Rus) -:-
15:30Udvardy P. (Hun) - Fanning E. (Nzl) -:-
17:00Nefedova A. (Usa) - Halbauer E. (Usa) -:-
17:00Parks A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
18:30Fanning E. (Nzl) - Aikawa M. (Jpn) -:-
18:30Sysoeva A. (Rus) - Udvardy P. (Hun) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: FPT Portugal Series 4 (Portugalska) - Kvalifikacija, trda podlaga

10:00Madile D. (Por) - Guedes M. (Por) -:-
10:00Santos M. (Por) - Cerqueira C. C. (Por) -:-
11:30Pelayo L. (Por) - Koehler M.- J. (Por) -:-
11:30Silva R. (Por) - Baptista J. (Por) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Prostejov Open (Češka), pesek

10:00Markova J. (Cze) - Kolodziejova M. (Cze) -:-
10:00Miklova B. (Cze) - Noskova L. (Cze) -:-
11:30Siniakova K. (Cze) - Vidmanova D. (Cze) -:-
11:30Šiškova A. (Cze) - Fruhvirtova B. (Cze) -:-
13:00Horačkova G. (Cze) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
13:00Krejčikova B. (Cze) - Laboutkova A. (Cze) -:-
15:00Smitkova T. (Cze) - Vlkovska V. (Cze) -:-
15:00Tomanova N. (Cze) - Palicova B. (Cze) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Prvenstvo Poljske (Poljska), pesek

10:00Bergler O. (Pol) - Forys W. J. (Pol) -:-
10:00Komar M. Ž (Pol) - Czarnik P. (Pol) -:-
11:30Falkowska W. (Pol) - Bajorek M. (Pol) -:-
11:30Podlinska M. (Pol) - Oczachowska J. (Pol) -:-
12:00Sosnowska A. (Pol) - Chwalinska M. (Pol) -:-
13:00Duhl L. (Svk) - Zawadzka J. (Pol) -:-
13:30Szczepanska Z. (Pol) - Frech M. (Pol) -:-
14:30Jaskiewicz K. (Pol) - Kubka M. (Pol) -:-
15:00Kawa K. (Pol) - Swierczynska M. (Pol) -:-
16:00Piter K. (Pol) - Wierzbowska A. (Pol) -:-
17:00Gruszczynska R. (Pol) - Wysoczanska K. (Pol) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: UK Pro Series 2 (Velika Britanija), trda podlaga (dvorana)

11:00Staff H. (Gbr) - Amos A. (Gbr) -:-
12:15Morton E. (Gbr) - Russell C. (Gbr) -:-
13:30Broady N. (Gbr) - Appleton E. (Gbr) -:-
15:00Grey S. B. (Gbr) - Maloney E. (Gbr) -:-
16:30Mpukusa K. A. (Zim) - Rajecki A. (Gbr) -:-
18:00Deigman L. (Gbr) - Rawson N. (Gbr) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: UTR Pro Match Series (Svet), trda podlaga

01:40McBryde R. (Aus) - Jones R. (Aus) 2:0
01:40Walker, L. (Aus) - Sun C. (Aus) 2:0
03:10Schumacher G. (Aus) - Branković Z. (Aus) 0:2
2. nizNayar S. (Mys) - Đoković A. (Aus) 1:0 (6:1,3:0)
07:00Belovuković S. (Aus) - Aulia C. (Aus) -:-
09:30Dascalu N-C. (Rou) - Lejkina P. (Rus) -:-
10:30Arcangioli M. (Fra) - Belgraver J. (Fra) -:-
12:00Leonard M. (Fra) - Tubello A. (Fra) -:-
13:30Pribylova A. (Rus) - Lamens S. (Ned) -:-

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

02:45McNally C. (Usa) - Kenin S. (Usa) 0:1

EKSHIBICIJA - DVOJICE MOŠKI: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

23:05Sandgren T./Ward J. - Ram R./Nakashima B. 1:0
02:05Rojer J./Lindstedt R. - Martin F./Young D. 1:0

EKSHIBICIJA - DVOJICE ŽENSKE: Drugi dvoboji (Svet)

15:00Allen V./Hill S. - Arbuthnott E./Popescu A. -:-
15:00Davis A./Pethybridge S. - Adeshina E./Kartal S. -:-
16:30Burrage J./Christie F. - Anane S./Griffin A. -:-
18:00Barnett A./Nicholls O. - Bissett A./Miller N. -:-

EKSHIBICIJA - DVOJICE ŽENSKE: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

01:30Carter H./McNally C. - Dolehide C./Townsend T. 0:1

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

01:10Lindstedt R./McNally C. - Martin F./Townsend T. 0:1

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (ZDA), trda podlaga

01:10Springfield Lasers (Usa) - Philadelphia Freedoms (Usa) 12:24
17:00Orange County Breakers (Usa) - Chicago Smash (Usa) -:-
21:00New York Empire (Usa) - Philadelphia Freedoms (Usa) -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.