m.FlashScore.si

OSVEŽI

Tenis » Danes » Vse tekme

advertisement

ATP - POSAMEZNO: Bastad (Švedska), pesek

11:05Lestienne C. (Fra) - Ramos A. (Esp) 0:2
11:10Laaksonen H. (Sui) - Jarry N. (Chi) 0:2
11:10Novak D. (Aut) - Darcis S. (Bel) 2:0
3. nizChardy J. (Fra) - Carreno-Busta P. (Esp) 1:1 (6:4,4:6,3:3)
12:35Londero J. I. (Arg) - Arguello F. (Arg) 2:0
2. nizRuud C. (Nor) - Džumhur D. (Bih) 0:1 (4:6,1:3)
14:40Monteiro T. (Bra) - Ymer E. (Swe) -:-
14:45Dellien H. (Bol) - Gulbis E. (Lat) -:-
16:10Kovalik J. (Svk) - Sousa J. (Por) -:-
16:15Delbonis F. (Arg) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-

ATP - POSAMEZNO: Davisov pokal - svetovna skupina (Svet)

09:40Carr S. (Irl) - Tommesani F. (San) 2:0
09:40Kranz T. (Lie) - Soghoyan A. (Arm) 1:2
10:05Efstathiou M. (Cyp) - Gunnarsson B. (Ice) 2:0
10:10Casar Torregiani M. (Mlt) - Rodeiro-Stetson R. (And) 0:2
10:20Bothwell P. (Irl) - De Rossi M. (San) 1:2
10:40Chrysochos P. (Cyp) - Sigurdsson E. (Ice) 2:0
12:10Leuch V. F. (Lie) - Khachatryan M. (Arm) 2:0

ATP - POSAMEZNO: Newport (ZDA), trava

17:00Bublik A. (Kaz) - Bolt A. (Aus) -:-
17:00Ebden M. (Aus) - Schnur B. (Can) -:-
17:00Kudla D. (Usa) - Klahn B. (Usa) -:-
18:30Ramanathan R. (Ind) - Stahovski S. (Ukr) -:-
18:30Troicki V. (Srb) - Jung J. (Tpe) -:-
20:00Eubanks C. (Usa) - Johnson S. (Usa) -:-
21:30Zverev M. (Ger) - Smyczek T. (Usa) -:-

ATP - POSAMEZNO: Umag (Hrvaška), pesek

16:00Kližan M. (Svk) - Bagnis F. (Arg) -:-
16:00Torebko P. (Ger) - Lorenzi P. (Ita) -:-
16:00Travaglia S. (Ita) - Fabbiano T. (Ita) -:-
16:30Trungelliti M. (Arg) - Serdarušić N. (Cro) -:-
17:30Andujar-Alba P. (Esp) - Mayer L. (Arg) -:-
17:30Balazs A. (Hun) - Galovic V. (Cro) -:-
19:00Rublev A. (Rus) - Haase R. (Ned) -:-
20:30Daniel T. (Jpn) - Krajinović F. (Srb) -:-
20:30Moutet C. (Fra) - Caruso S. (Ita) -:-

WTA - POSAMEZNO: Bukarešta (Romunija), pesek

11:05Rus A. (Ned) - Kudermetova V. (Rus) 0:2
12:50Cadantu A. (Rou) - Pliškova Kr. (Cze) 0:2
13:00PreklicanaJorović I. (Srb) - Juvan K. (Slo) -:-
2. nizCirstea S. (Rou) - Cristian J. A. (Rou) 0:1 (4:6,3:0)
2. nizŠinikova I. (Bul) - Juvan K. (Slo) 1:0 (7:5,1:5)
14:30Fourlis J. (Aus) - Bara Irina M. (Rou) -:-
15:00Begu I. (Rou) - Krunić A. (Srb) -:-
15:00Xu S. (Chn) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-
16:00Bondar A. (Hun) - Tig P. M. (Rou) -:-
16:30Lepčenko V. (Usa) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
16:30Sevastova A. (Lat) - Bogdan A. (Rou) -:-
19:30Ruse G. (Rou) - Krejčikova B. (Cze) -:-
advertisement

WTA - POSAMEZNO: Lausanne (Švica), pesek

11:05Maria T. (Ger) - Kiick A. (Usa) 0:2
11:05Samsonova L. (Rus) - Parmentier P. (Fra) 2:1
11:10Stosur S. (Aus) - Haas B. (Aut) 2:1
2. nizPerrin C. (Sui) - Vihljanceva N. (Rus) 0:1 (6:7,2:2)
1. nizCornet A. (Fra) - Trevisan M. (Ita) 0:0 (2:1)
15:30Goerges J. (Ger) - Waltert S. (Sui) -:-
17:00Voegele S. (Sui) - Buzarnescu M. (Rou) -:-
18:30Bacsinszky T. (Sui) - Teichmann J. B. (Sui) -:-

ATP - DVOJICE: Bastad (Švedska), pesek

13:05Carballes Baena R./Munar J. - Cerretani J./Romboli F. 2:0
2. nizHsieh C./Rungkat C. - Huey T./Nielsen F. 0:1 (1:6,1:1)

ATP - DVOJICE: Davisov pokal - svetovna skupina (Svet)

12:10Kyratzis S./Neos E. - Magnusson A./Siddall D. 2:0
12:30Asciak M./Sudzuka O. - Cervos Noguer E./Rodeiro-Stetson R. 2:0
13:10PreklicanaBothwell P./Bradley J. - Simoncini T./Vicini D. -:-
14:10PreklicanaForster R./Leuch V. F. - Khachatryan M./Soghoyan A. -:-
1. nizKranz T./Leuch V. F. - Khachatryan M./Soghoyan A. 0:0 (0:2)
14:30Bothwell P./Bradley J. - Tommesani F./Vicini D. -:-

ATP - DVOJICE: Newport (ZDA), trava

18:30Purcell M./Saville L. - Daniell M./Paes L. -:-
20:00Arevalo M./Reyes-Varela M. - Sandgren T./Schnur M. J. -:-
20:00McLachlan B./Smith J. P. - Humbert U./Nys H. -:-

ATP - DVOJICE: Umag (Hrvaška), pesek

17:30Behar A./Lammons N. - Čačić N./Lajović D. -:-
19:00Fabbiano T./Lorenzi P. - Bolelli S./Fognini F. -:-
19:00Marach O./Melzer J. - Sousa P./Travaglia S. -:-

WTA - DVOJICE: Bukarešta (Romunija), pesek

2. nizFichman S./Stojanović N. - Benoit M./Bonaventure Y. 0:1 (6:7,2:1)
15:00Amanmuradova A./Dinu C. - Bolsova Zadoinov A./Mrdeža T. -:-
16:30Bains N./Grimalska A. - Kuzmova V./Pliškova Kr. -:-

WTA - DVOJICE: Lausanne (Švica), pesek

12:15Dzalamidze N./Kania P. - Potapova A./Sizikova J. 0:2
1. nizLister C. E./Voračova R. - Guarachi A./Routliffe E. 0:0 (6:5)
14:45Adamczak M./Han X.Y. - Gumulya B./Rompies J. -:-
16:15Gavrilova D./Parmentier P. - Bai A./Geuer N. -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Amersfoort (Nizozemska), pesek

10:10Griekspoor S. (Ned) - De Jong J. (Ned) 1:2
10:10Lenz J. (Ger) - Sijsling I. (Ned) 0:2
10:10Ruusuvuori E. (Fin) - Verbeek S. (Ned) 2:0
11:30Ignatik V. (Blr) - Van Rijthoven T. (Ned) 2:0
11:35Metreveli A. (Geo) - Moraing M. (Ger) 0:2
13:05Rune H. (Den) - Brouwer G. (Ned) 2:0
2. nizHeyman C. (Bel) - Safwat M. (Egy) 0:1 (2:6,0:2)
14:30Robert S. (Fra) - Gahov I. (Rus) -:-
15:05Pavlašek A. (Cze) - Rola B. (Slo) -:-
17:20Kuzmanov D. (Bul) - Coppejans K. (Bel) -:-
18:30De Bakker T. (Ned) - Choinski J. (Gbr) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Gatineau (Kanada), trda podlaga

23:35Ortega-Olmedo R. (Esp) - Mansouri S. (Tun) 0:2
00:40Galarneau A. (Can) - Barrios T. (Chi) 2:1
02:50Gojo B. (Cro) - Sigouin B. (Can) 2:1
16:00Escobedo E. (Usa) - Lee D. H. (Kor) -:-
16:00Hoyt E. (Gbr) - Moriya H. (Jpn) -:-
16:00Wolf J. (Usa) - Polmans M. (Aus) -:-
17:30Holt B. (Usa) - Mmoh M. (Usa) -:-
17:30Menezes J. (Bra) - Novikov D. (Usa) -:-
19:00Imai S. (Jpn) - Kwon Soon W. (Kor) -:-
19:00Torpegaard M. (Den) - Ilkel C. (Tur) -:-
19:00Watanuki Y. (Jpn) - Grills J. (Aus) -:-
20:30Couacaud E. (Fra) - Gomez-Herrera C. (Esp) -:-
20:30Hoang A. (Fra) - Galarneau A. (Can) -:-
20:30Janvier M. (Fra) - Gojo B. (Cro) -:-
00:30Draxl L. (Can) - Arconada J. (Arg) -:-

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Nur-Sultan (Kazahstan), trda podlaga

07:15Golubev A. (Kaz) - Leshem E. (Isr) 0:2
07:15Kotov P. (Rus) - Elias G. (Por) 0:2
07:15Sekiguchi S. (Jpn) - Zhang Z. (Chn) 2:0
08:45Gerasimov E. (Blr) - Kravčuk K. (Rus) 2:0
08:50Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Margaroli L. (Sui) 2:1
09:00Yang T. (Tpe) - Kadhe A. (Ind) 2:1
10:00Crepatte B. (Fra) - Sultanov K. (Uzb) 0:2
10:45Gabashvili T. (Rus) - Nam Ji S. (Kor) 1:2
11:05Rinderknech A. (Fra) - Manafov V. (Ukr) 2:0
11:15Vrbensky M. (Cze) - Jevsejev D. (Kaz) 0:2
11:35Marčenko I. (Ukr) - Ofner S. (Aut) 1:2
12:45Donskoj J. (Rus) - Ayeni A. (Usa) 2:0
12:50Ly Nam H. (Vie) - Oliveira G. (Por) 0:2
1. nizKorda S. (Usa) - Giustino L. (Ita) 0:0 (0:2)

CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: San Benedetto (Italija), pesek

10:00PreklicanaDescotte M. F. (Arg) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
12:10Nedelko I. (Rus) - Bonadio R. (Ita) 0:2
12:10O’Connell C. (Aus) - Balzerani R. (Ita) 2:0
12:10Trusendi W. (Ita) - Galan Riveros D. E. (Col) 1:2
14:00Gomez E. (Ecu) PREDAJA - Šatral J. (Cze) 0:0
3. nizCid R. (Dom) - Sakamoto P. (Bra) 1:1 (6:2,2:6,1:2)
14:40Zeppieri G. (Ita) - Basso A. (Ita) -:-
15:30Krstin P. (Srb) - Roca B. O. (Esp) -:-
16:30Giraldo S. (Col) - Varillas J. P. (Per) -:-
17:00Martin A. (Svk) - Vanneste J. (Bel) -:-
19:30Forti F. (Ita) - Mager G. (Ita) -:-
20:30Vavassori A. (Ita) - Coria F. (Arg) -:-
21:15Pellegrino A. (Ita) - Vanni L. (Ita) -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Amersfoort (Nizozemska), pesek

1. nizMaamoun K.M./Merino A. - Heliovaara H./Ruusuvuori E. 0:0 (1:5)
15:40Griekspoor S./Van Rijthoven T. - Kolar Z./Vervoort M. -:-
16:35Masur D./Moraing M. - Brouwer G./Sels J. -:-
17:10Benchetrit E./Tatlot J. S. - Draganja T./Metreveli A. -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Gatineau (Kanada), trda podlaga

22:00Neuchrist M./Pasha N. - Collard S./Holt B. -:-
22:00Maytin R./Withrow J. - King D./Polansky P. -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Nur-Sultan (Kazahstan), trda podlaga

12:35Bourchier H./Kotov P. - Lock B./Lock C. 2:0
1. nizMargaroli L./Yang T. - Miedler L./Viola M. 0:0 (3:4)
14:50Mukund S. K./Zhang Z. - Gabashvili T./Gerasimov E. -:-

CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: San Benedetto (Italija), pesek

15:30Šafranek V./Šatral J. - Igošin A./Safiulin R. -:-
17:00Bega A./Durasovic V. - Guinard M./Muller A. -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: Gandia (Španija), pesek

16:00Alcaraz Ivorra A. (Esp) - Roglan A. (Esp) -:-
16:00He Y. (Chn) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
16:00Justo G. I. (Arg) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
16:00March A. C. (Ecu) - Garcia A. (Esp) -:-
18:00Gaston H. (Fra) - Gennaro D. (Arg) -:-
18:00Kotecha S. (Ken) - Goveas A. (Ind) -:-
18:00Lopez Montagud C. (Esp) - Winter Lopez B. (Esp) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: Gubbio (Italija), pesek

15:30Furlanetto M. (Ita) - La Vela G. (Ita) -:-
16:00Prevosto L. (Ita) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
18:30Ciurletti A. G. (Ita) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
21:00Bocchi L. (Ita) - Fonio G. (Ita) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: Iowa City (ZDA), trda podlaga

20:00Boyer T. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-
20:00Geller A. (Arg) - Aguilar J. C. M. (Bol) -:-
20:00Okonkwo O. (Gbr) - Dougaz A. (Tun) -:-
20:00Ribakov A. (Usa) - Dunbar J. (Usa) -:-

ITF MOŠKI - POSAMEZNO: Kassel (Nemčija), pesek

2. nizEjupović E. (Ger) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) 0:1 (5:7,3:1)
1. nizGerch L. (Ger) - Squire H. (Ger) 0:0 (2:2)
1. nizVocel M. (Cze) - Martineau M. (Fra) 0:0 (1:4)
17:30Schell N. (Ger) - Tseng C. H. (Tpe) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: Berkeley (ZDA), trda podlaga

22:00Kuwata H. (Jpn) - Hives Z. (Aus) -:-
00:00Cabrera L. (Aus) - Shimizu A. (Jpn) -:-
00:00Zhang Y. (Chn) - Hibi M. (Jpn) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: Biarritz (Francija), pesek

11:30Ce G. (Bra) - Tan H. (Fra) -:-
11:30Pieri J. (Ita) - Zarycka A. (Cze) -:-
12:40Stollar F. (Hun) - Kostova E. (Bul) 0:2
1. nizHesse A. (Fra) - Podoroska N. (Arg) 0:0 (5:4)
17:00Ponchet J. (Fra) - Wagner S. (Ger) -:-
18:30Cepede V. (Par) - Albie A. (Fra) -:-

ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: Nur-Sultan (Kazahstan), trda podlaga

10:45Heisen V. (Ger) - Minokoshi M. (Jpn) 2:0
10:50Rakhimova K. (Rus) - Buyukakcay C. (Tur) 1:2

EKIPE - MOŠKI: Davisov pokal - svetovna skupina (Svet)

V živoIrska - San Marino 1:1
V živoLihtenštajn - Armenija 1:1
10:05Ciper - Islandija 3:0
10:10Malta - Andora 2:1
16:00Ciper - Armenija -:-
16:00Irska - Kosovo -:-
16:00Lihtenštajn - Albanija -:-
16:00Malta - San Marino -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.