OSVEŽI

Košarka » Danes » Vse tekme

ARGENTINA: Torneo Super 20

02:00Boca Juniors - Weber Bahia 74:54
02:30Comunicaciones Mercedes - Regatas 90:89
02:30Libertad - Quimsa 74:95

AVSTRALIJA: NBL

10:30Sydney Kings - NZ Breakers 96:91
2. četrtinaPerth Wildcats - Cairns Taipans 42:37

AVSTRALIJA: WNBL ženske

11:00Townsville Ž - Adelaide Ž 68:86

BELGIJA: Belgijski pokal

20:30Limburg 2 - Limburg -:-

BOLGARIJA: NBL

18:00Lukoil Levski - Jambol -:-

BRAZILIJA: NBB

01:00Paulistano - Mogi 94:105
00:30Cearense - Pato A. -:-

CIPER: Divizija A

18:00Apoel - Omonia -:-

DANSKA: Basketligaen

17:30Bakken Bears - EBAA -:-
19:30Amager - Randers -:-

EVROPA: Evroliga

20:30Olympiakos - Zenit Petersburg -:-
21:00Barcelona - Alba Berlin -:-
21:00Valencia - Anadolu Efes -:-

EVROPA: Liga ABA

18:00Cibona - Železnik -:-
20:00Mega Bemax - Zadar -:-

EVROPA: WBBL ženske

18:30RSU Merks Ž - Aistes LSU Kaunas Ž -:-

FILIPINI: Pokal Governors

10:30Meralco Bolts - Blackwater Elite 106:97
1. četrtinaTNT KaTropa - Alaska Aces 17:14

FINSKA: Korisliiga

17:30KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
17:30Kouvot - Kobrat -:-

FRANCIJA: LNB

20:00Chalons-Reims - Nanterre -:-
20:00Gravelines-Dunkerque - Chalon/Saone -:-
20:00Le Portel - Roanne -:-

FRANCIJA: Pro B

20:00Gries Oberhoffen - Aix-Maurienne -:-
20:00Lille - Antibes -:-
20:00Saint Quentin - Nantes -:-
20:00Vichy-Clermont - Rouen -:-

ISLANDIJA: Premier liga

20:30IR - Valur -:-
22:15Keflavik - Njardvik -:-

ITALIJA: A2 vzhod

20:30Orzinuovi - Poderosa Montegranaro -:-

JUŽNA AMERIKA: Južnoameriška liga - Uvodni del

00:10Leones Quilpue - Malvin 76:84
02:30Olimpico - Pinheiros 82:78

JUŽNA KOREJA: KBL

3. četrtinaAnyang - Ulsan 58:58

KAZAHSTAN: Premier liga

06:00Bars Petropavlovsk - BC Almaty 2 107:68
08:00Pavlodar - Kazygurt 91:102

MADŽARSKA: NB I. A

18:00Alba Fehervar - Szedeak -:-
18:00Atomeromu Paks - Kormend -:-
18:00Szolnoki Olaj - DEAC -:-

MEHIKA: LNBP

02:00Correcaminos - Huracanes 85:100
03:00Laguneros - Plateros 77:78
03:15Abejas - Michoacan 65:91
03:30Mineros - Dorados 79:68
03:30Panteras - Soles de Mexicali 77:87
03:30San Luis - Astros 97:87

NEMČIJA: BBL

20:30Vechta - Bayreuth -:-

NEMČIJA: Pro A

19:30Chemnitz - Tübingen -:-
19:30Nurnberger - Panthers Schwenningen -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Polpharma Starogard - GTK Gliwice -:-
19:00Trefl Sopot - Spojnia Stargard -:-

ROMUNIJA: Divizia A - Prva stopnja

16:00CSM Focsani - ASC Targu Jiu -:-
16:00Gaz Metan Medias - Sighetu Marmatiei -:-
16:15BCM Pitesti - Cluj Napoca -:-
18:00CSU Sibiu - BC Steaua Bukarešta -:-
18:45CSM Oradea - Dinamo Bukarešta -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga

18:00MZT Skopje - MZT Skopje 2 -:-

SLOVENIJA: 1. SKL ženske

20:00Ledita Ž - Konjice Ž -:-

SRBIJA: Prva liga

16:00Mladost Admiral - Tamiš -:-

SVET: World Tour Jeddah 3x3

19:10Riga 3x3 - Balanga 3x3 -:-
19:30Liman 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
20:00Piran 3x3 - Jeddah 3x3 -:-
20:20Sakiai 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-
20:50Riga 3x3 - Lyon 3x3 -:-
21:10Liman 3x3 - Cheon An 3x3 -:-
22:30Balanga 3x3 - Lyon 3x3 -:-
22:50Utsunomiya 3x3 - Cheon An 3x3 -:-

TURČIJA: TBL

17:00Bornova - Samsun -:-
18:00Merkezefendi - Duzce Belediye -:-

TURČIJA: TB2L - Prva stopnja

17:00Karsiyaka Belediyespor - Bossan -:-
17:30Beylikduzu - Gecit Spor -:-

UKRAJINA: FBU superliga

17:00BK Zaporožje - Odesa -:-
17:30Čerkaski mavpi - Kyiv Basket -:-
18:00Prometey - Himik -:-

VELIKA BRITANIJA: BBL Pokal

20:00Manchester Giants - Cheshire Phoenix -:-
20:30Newcastle Eagles - Sheffield Sharks -:-
20:30Worcester Wolves - Plymouth Raiders -:-

ZDA: NBA - Predsezona

01:00Orlando Magic - Miami Heat 98:107
02:00Chicago Bulls - Atlanta Hawks 111:93
02:00Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 118:96
03:00Denver Nuggets - Portland Trail Blazers 110:104
04:30Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks 87:102

ČRNA GORA: Prva A liga

18:00Studentski Centar - Primorje -:-

ŠPANIJA: LEB Oro

20:00Real Canoe - Granada -:-
20:15Melilla - Caceres -:-
21:00Huesca - Leyma Coruna -:-

ŠPANIJA: LEB Plata

20:30Navarra - Gijon -:-

ŠPANIJA: Liga Femenina (ženske)

20:45Al-Qazeres Ž - Bembibre Ž -:-
20:45Campus Promete Ž - Quesos El Pastor Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04Djurgarden - Norrkoping -:-
19:04Nassjo - Koping Stars -:-
19:04Wetterbygden Stars - Umea -:-

ŠVEDSKA: Basketligan ženske

19:00Visby Ž - Hogsbo Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, košarka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.