OSVEŽI

Košarka » Danes » Vse tekme

EVROPA: Evropski pokal

18:30Promitheas - Valencia -:-
19:00Budućnost - Ulm -:-
20:00MoraBanc Andorra - Lokomotiv Kuban -:-
20:30Cedevita Olimpija - Gran Canaria -:-
20:30Levallois - Turk Telekom -:-
20:30PreloženaVirtus Bologna - Bursaspor -:-

EVROPA: Liga prvakov - Kvalifikacije - zmagovalci

20:00Hapoel Holon - Bešiktaš -:-

ITALIJA: Lega A

20:00Brindisi - Basket Napoli -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

19:00Helios Domžale - Tajfun Šentjur -:-

TURČIJA: Superliga

16:00Merkezefendi - Bahcesehir Univ. -:-

ZDA: NBA

01:30New York Knicks - Minnesota Timberwolves -:-
04:00Golden State Warriors - Detroit Pistons -:-

ŠPANIJA: ACB

19:00Breogan - Baskonia -:-
20:00PreloženaReal Betis - Fuenlabrada -:-
21:30Manresa - Obradoiro CAB -:-

ARGENTINA: Liga A

2. četrtinaPenarol - Atenas 34:34
02:00Riachuelo - Ferro -:-

AVSTRALIJA: NBL

09:30PreloženaNZ Breakers - Tasmania JackJumpers -:-

AVSTRALIJA: WNBL ženske

07:00PreloženaMelbourne Boomers Ž - Adelaide Ž -:-
09:30Perth Lynx Ž - Canberra Capitals Ž -:-

BELGIJA: Prva divizija ženske

20:30Liege Ž - Kortrijk Ž -:-

BELORUSIJA: Premier liga

16:00Borisfen - Cmokі Minsk 3 -:-

BOLGARIJA: NBL

17:00PreloženaČerno more - Balkan -:-
17:00Šumen - Jambol -:-
18:00Rilski sportist - Beroe -:-
18:00PreloženaČernomorec - Spartak Pleven -:-

BRAZILIJA: Super 8

4. četrtinaFlamengo - Minas 46:55
23:00Sao Paulo - Caxias do Sul -:-

CIPER: Divizija A

17:30Achilleas K. - Etha Encomi -:-
18:30E.N. Paralimni - Omonia -:-

DANSKA: Dameligaen Ženske

19:00BMS Herlev Ž - Falcon Ž -:-

EVROPA: Pokal Alpe Adria - Končnica

19:00PreloženaIlirija - Pardubice -:-

EVROPA: BIBL - Prva stopnja

18:00Levski - FMP Akademija -:-

EVROPA: Liga BNXT

19:30PreloženaZwolle - Amsterdam -:-
20:00Groningen - Den Helder -:-
20:30Leiden - Hague -:-

EVROPA: ENBL

15:00PreloženaTartu Ulikool - Brno -:-
18:00Liepaja - Šiauliai -:-

EVROPA: Latvijsko-estonska liga

18:00BC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev -:-

EVROPA: Liga Unike

17:00Rahoveci - Tirana -:-
19:00Kamza Basket - Prizreni -:-

EVROPA: Evroliga ženske

17:00Dinamo Kursk Ž - Sopron Ž -:-
17:00PreloženaFenerbahče Ž - Schio Ž -:-
17:00PreloženaMBA Moskva Ž - Venezia Ž -:-
18:00Arka Gdynia Ž - Landes Ž -:-
18:00Galatasaray Ž - Uni Girona Ž -:-
18:00TTT Riga Ž - Lattes Montpellier Ž -:-
20:30Perfumerias Avenida Ž - USK Praga Ž -:-

EVROPA: Evropokal ženske - Končnica

16:00Nesibe Aydin Ž - Olympiakos Ž -:-
20:00Flammes Carolo Ž - CBK Mersin Ž -:-

EVROPA: Liga WABA ženske - Skupina zmagovalcev

16:30Vojvodina Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-
17:00Orlovi Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
18:00PreloženaBudućnost Ž - Montana 2003 Ž -:-
20:15Triglav Ž - Plamen Požega Ž -:-

EVROPA: WBBL ženske

15:00Neptunas Ž - Aistes LSU Kaunas Ž -:-

FILIPINI: Pokal Governors

08:00PreloženaBlackwater Bossing - TNT KaTropa -:-
11:00PreloženaPhoenix Fuelmasters - Meralco Bolts -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30BC Nokia - Bisons Loimaa -:-
17:30Helsinki Seagulls - Salon Vilpas -:-
17:30Kataja - Karhu Basket -:-
17:30Lahti Basketball - UU-Korihait -:-
17:30Pyrinto Tampere - Kobrat -:-

FINSKA: Korisliiga ženske

17:30Espoo Team Ž - Forssan Alku Ž -:-
17:30Lappeenranta Ž - Vimpelin Veto Ž -:-
17:30PeKa Ž - Tapiolan Honka Ž -:-

FRANCIJA: Espoirs U21

15:30JL Bourg U21 - Orleans U21 -:-
19:00Pau-Orthez U21 - Dijon U21 -:-

GRČIJA: A2

16:00Harilaos Trikoupis - AS Karditsas -:-

HRVAŠKA: Premijer liga

18:00Cedevita - Zabok -:-

HRVAŠKA: Premijer Liga ženske

18:30Sibenik Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-

INDONEZIJA: IBL

07:00Surabaya - Pelita Jaya -:-
09:00West Bandits Solo - NSH Jakarta -:-
11:00Bumi Borneo - Prawira Bandung -:-
13:00RANS PIK - Satria Muda -:-

IRAN: Super liga - Druga stopnja

12:30Palayesh Naft Abadan - Zob Ahan -:-
15:00Sanaye Hormozgan - Foolad Sepahan -:-

ISLANDIJA: Premier liga ž

19:15Breidablik Ž - Grindavik Ž -:-
20:15Njardvik Ž - Fjolnir Ž -:-
21:15Keflavik Ž - Haukar Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

20:00PreloženaChieti Basket - Stella Azzurra -:-
20:30Baltur Cento - Chieti Basket -:-
20:45Capo d'Orlando - Piacenza -:-

ITALIJA: Serie A2 ženske- sever

19:00Ponzano Ž - Brixia Ž -:-
19:30Libertas Udine Ž - Vicenza Ž -:-
21:00Basket Crema Ž - Mantova Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 ženske - jug

18:00Nico Basket Ž - Savona Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00H. Hevel Modiin - Ramat Hasharon -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00Jeonju - Daegu -:-
11:00Suwon KT - Seoul Knights -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL ženske

11:00Woori WON Ž - Hana 1Q Ž -:-

KAZAHSTAN: Nacionalna liga

12:30Tobol - Astana -:-
15:00PreloženaAktobe - Kaspiy Aktau -:-

KITAJSKA: CBA

08:00Beijing - Tianjin -:-
08:00Nanjing Tongxi - Jilin -:-
12:35Sichuan - Qingdao -:-
12:35Zhejiang Guangsha - Shanxi -:-

LITVA: LKL

17:50Neptunas - Alytaus Dzukija -:-

LUKSEMBURG: Total League ženske

18:45Grengewald Hueschtert Ž - Handball Esch Ž -:-

MADŽARSKA: NB I. A

18:00Pecsi VSK - Szombathely -:-

NEMČIJA: Pro A

19:30Leverkusen - Bochum -:-

NEMČIJA: DBBL Ženske

17:00Wasserburg Ž - Freiburg Ž -:-
18:00TK Hannover Ž - Keltern Ž -:-
19:30Gottingen Ž - Saarlouis Ž -:-
20:00Marburg Ž - Halle Ž -:-

PORTUGALSKA: LPB

20:00PreloženaBenfica - FC Porto -:-
22:00Ovarense - Imortal -:-
22:15Vitoria S.C. - Oliveirense -:-

ROMUNIJA: Divizia A - Prva stopnja

16:00CSM Focsani - Rapid Bukarešta -:-
17:00BCM Pitesti - Miercurea Ciuc -:-
17:00CSM Ploiesti - Municipal Galati -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
17:30Constanta - CSU Sibiu -:-
19:00CSM Oradea - Dinamo Bukarešta -:-

SLOVAŠKA: Ekstraliga

18:00BC Komarno - Svit -:-
18:00BKM Lučenec - Spišski Rytieri -:-
18:00PreloženaInter Bratislava - Prievidza -:-

SLOVAŠKA: Pokal Slovaške

18:00Levice - Handlova -:-

SRBIJA: Prva liga

18:00PreloženaKK Dunav - Kolubara -:-
18:00KK Dynamic - OKK Novi Pazar -:-
18:00PreloženaRadnički - Sloga -:-
18:00PreloženaSloboda - Zlatibor Čajetina -:-
18:00PreloženaVršac - Metalac -:-
18:30Tamiš - Slodes -:-
18:30Vojvodina Novi Sad - Leskovac Zdravlje -:-

TURČIJA: TBL

15:30Manisa - Konyaspor -:-

TURČIJA: KBSL ženske

12:00Cankaya Ž - Botas Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

01:15PreloženaNacional - Urunday -:-
01:15PreloženaPenarol - Olimpia -:-

ZDA: NBA G League

2. četrtinaMotor City Cruise - College Park Skyhawks 41:23
1. četrtinaSioux Falls Skyforce - South Bay Lakers 2:7
02:00Windy City Bulls - Raptors 905 -:-
03:00Salt Lake City Stars - Memphis Hustle -:-
04:00Agua Caliente Clippers - Iowa Wolves -:-
18:30Wisconsin Herd - Lakeland Magic -:-

ZDA: NCAA

23:00West Virginia - Baylor -:-
00:00Akron - Western Michigan -:-
01:00Arkansas - South Carolina -:-
01:00Bellarmine - North Alabama -:-
01:00PreloženaBuffalo - Central Michigan -:-
01:00Dayton - St. Bonaventure -:-
01:00East Carolina - UCF Knights -:-
01:00Eastern Kentucky - Lipscomb -:-
01:00Eastern Michigan - Kent State -:-
01:00Liberty - Jacksonville -:-
01:00Manhattan - Niagara -:-
01:00Miami (FL) - North Carolina -:-
01:00Miami (Ohio) - Ohio -:-
01:00Michigan - Maryland -:-
01:00Monmouth (N.J.) - Iona -:-
01:00Ohio State - IUPUI -:-
01:00Oklahoma - Kansas -:-
01:00Ole Miss - Missouri -:-
01:00Stetson - Florida Gulf Coast -:-
01:00Toledo - Ball State -:-
01:00Uconn - Butler -:-
01:00VCU Rams - Davidson -:-
02:00Central Arkansas - Jacksonville St. -:-
02:00Evansville - Loyola Chicago -:-
02:00Fordham - Richmond -:-
02:00Houston - South Florida -:-
02:00Northern Illinois - Bowling Green -:-
02:30Texas - Kansas State -:-
03:00Boise State - Air Force -:-
03:00Florida State - Duke -:-
03:00Northwestern - Wisconsin -:-
03:00PreloženaSan Diego State - UNLV -:-
03:00PreloženaSeton Hall - Providence -:-
03:00Syracuse - Clemson -:-
03:00Texas Tech - Iowa State -:-
03:00Vanderbilt - Tennessee -:-
04:00Cal St. Bakersfield - Cal Poly -:-
05:00Fresno State - Utah State -:-
00:00Army - American -:-
00:30Florida - Mississippi St. -:-
00:30NC Asheville - N. Carolina A&T -:-
00:30Penn State - Minnesota -:-
00:30Radford - Hampton -:-

ČEŠKA: ZBL ženske

18:00KP Brno Ž - Hradec Kralove Ž -:-

ČEŠKA: Češki pokal ženske

19:30Chomutov Ž - Slovanka Ž -:-

ŠPANIJA: LEB Oro

20:30Estudiantes - Huesca -:-
20:30Granada - Castello -:-
20:30PreloženaLeyma Coruna - Alicante -:-
20:45Melilla - Palencia -:-
20:45Real Valladolid - Prat Joventut -:-
21:00Almansa - Caceres -:-

ŠPANIJA: LEB Plata

20:00Benicarlo - Cartagena -:-
20:00Valencia B - Alginet -:-
20:00Vive Menorca - Sant Antoni -:-

ŠVICA: SB League

19:30BBC Monthey - SAM Massagno -:-
19:30Geneva Lions - BC Boncourt -:-
19:30Neuchatel - Regio Basel -:-
19:30Swiss Central Basket - Lugano -:-

ŠVICA: SB League Women

20:30Geneve Ž - Helios VS Ž -:-
20:30Nyon Ž - BBC Troistorrents Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, košarka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.