Košarka » Danes » Vse tekme
Stavite na Košarka s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Evroliga - Končnica
19:00Monaco - Fenerbahče -:-21:00Barcelona - Olympiakos -:-
EVROPA: Liga prvakov - Končnica
18:00Tenerife - Peristeri -:-21:00Murcia - Unicaja -:-
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
18:30Ilirija - LTH Castings -:-TURČIJA: Superliga
17:00PreloženaBursaspor - Fenerbahče -:-17:00Galatasaray - Samsunspor -:-
ZDA: NBA - Končnica
01:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 121:8301:30Philadelphia 76ers - New York Knicks 125:114
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets 105:112
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:-
AFRIKA: BAL
16:00City Oilers - Bangui -:-19:00Al Ahly - Al Ahly -:-
AVSTRALIJA: NBL1 Vzhod
12:00Bankstown Bruins - Inner West Bulls -:-12:00Central Coast Crusaders - BA CoE -:-
12:00Penrith P. - Hills Hornets -:-
AVSTRALIJA: NBL1 Vzhod ženske
PolčasBankstown Bruins Ž - Inner West Bulls Ž 44:213. četrtinaCentral Coast Ž - BA CoE Ž 49:39
2. četrtinaPenrith P. Ž - Hills Hornets Ž 34:34
AVSTRALIJA: NBL1 Sever
12:00Ipswich Force - Brisbane Capitals -:-12:00North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder -:-
AVSTRALIJA: NBL1 Sever ženske
PolčasIpswich Force Ž - Brisbane Capitals Ž 35:54PolčasNorth Gold Coast Seahawks Ž - Logan Thunder Ž 42:34
AVSTRALIJA: NBL1 Jug
11:30NW Tasmania - Ballarat -:-12:00Hobart - Casey Cavaliers -:-
12:30Mt Gambier - Keilor Thunder -:-
AVSTRALIJA: NBL1 Jug ženske
4. četrtinaLaunceston Ž - Ballarat Ž 77:593. četrtinaHobart Ž - Casey Cavaliers Ž 40:34
2. četrtinaMt. Gambier Ž - Keilor Thunder Ž 29:16
AVSTRALIJA: NBL1 zahod
14:30Lakeside Lightning - South West Slammers -:-14:30Mandurah Magic - Perry Lakes Hawks -:-
AVSTRALIJA: NBL1 zahod ženske
12:30Lakeside Lightning Ž - South West Slammers Ž -:-12:30Mandurah Magic Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
AZIJA: Azijska liga prvakov - Kvalifikacije - Druga stopnja
11:30Prawira Bandung - NS Matrix -:-15:00Pelita Jaya - Hong Kong Eastern -:-
BAHRAIN: Premier liga - Končnica
19:00Al Muharraq - Al Ahli -:-BELORUSIJA: Premier liga - Končnica
16:30Grodno - Borisfen -:-18:00Minsk - Rubon -:-
BELORUSIJA: Premier liga ženske - Končnica
17:00Rguor Minsk Ž - Minsk Ž -:-19:00Grodno Ž - Horizont Minsk Ž -:-
BRAZILIJA: NBB - Končnica
00:30Unifacisa - Sao Paulo 82:88BRAZILIJA: CBB
00:30Universo/Vitoria - Cruzeiro 81:83ppBRAZILIJA: LBF ženske
00:00Catanduva Ž - SESI Araraquara Ž 64:8800:30Sao Jose Ž - Campinas Ž 67:76
00:00Blumenau Ž - Ponta Grossa Ž -:-
CIPER: Divizija A - Končnica
18:00AEK Larnaka - Apoel -:-DANSKA: Basketligaen - Skupina poražencev
18:30Amager - Holbaek-Stenhus -:-DANSKA: Kvindebasketligaen ženske - Končnica
19:30Falcon Ž - Aabyhoj Ž -:-ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Končnica
18:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-18:00Viimsi - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - Pärnu -:-
EVROPA: Liga BNXT - Skupina poražencev
20:30Circus Brussels - Kortrijk -:-20:30Okapi Aalst - Feyenoord -:-
20:30Spotter Leuven - LWD Basket -:-
EVROPA: Liga BNXT - Skupina zmagovalcev
20:00Liege - Leiden -:-20:30Antwerp Giants - Zwolle -:-
20:30Limburg - Dukes -:-
20:30Spirou Charleroi - Groningen -:-
FILIPINI: Filipinski pokal
1. četrtinaPhoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 21:2413:30Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen -:-
FRANCIJA: Pro B
20:00Boulazac - St. Chamond -:-20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Vichy - Poitiers -:-
GRUZIJA: Superliga - Končnica
16:30Orbi - Gau -:-HRVAŠKA: Premijer liga
17:30Dinamo Zagreb - Zabok -:-18:00Cedevita - Alkar -:-
19:30Split - Škrljevo -:-
ISLANDIJA: Premier liga ž - Za obstanek
21:15Athena Ž - Tindastoll Ž -:-IZRAEL: Superliga
12:45Galil Elyon - Hapoel Haifa -:-IZRAEL: Liga Leumit - Play-out
12:30Safed - Maccabi Haifa -:-13:30Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim -:-
KANADA: Super liga
23:30Newfoundland Rogues - London -:-KITAJSKA: CBA - Končnica
13:35Guangzhou - Xinjiang -:-13:35Shanghai - Zhejiang Chouzhou -:-
LATVIJA: LBL - Končnica
18:00Ventspils - Rigas Zelli -:-LITVA: NKL - Končnica
18:00BC Olimpas Palanga - Suduva- Mantinga -:-NEMČIJA: BBL
20:00Syntainics MBC - Heidelberg -:-NEMČIJA: Pro B - Končnica
18:00OrangeAcademy - Schwelm -:-19:30Leverkusen - Berlin Braves -:-
20:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-
20:00Rist Wedel - Köln -:-
NEMČIJA: DBBL Ženske - Končnica
19:00Keltern Ž - Alba Berlin Ž -:-NOVA ZELANDIJA: NBL
3. četrtinaWhai - Taranaki Airs 60:66PARAGVAJ: LNB - Apertura
01:30Libertad - Ciudad Nueva 78:6202:00Olimpia - Dep. San Jose 80:83
02:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo 74:60
PORTORIKO: BSN
02:00Cangrejeros - Osos de Manati 78:9002:00Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas 98:96
PORTUGALSKA: Proliga - Končnica
22:30Galitos Barreiro - Santo Andre -:-ROMUNIJA: Divizia A - Play-out
16:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bukarešta -:-18:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani -:-
RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto
09:00Sibirtelek-Lokomotiv - Barnaul 85:6813:00Irkutsk - Dome-Springs Iževsk -:-
RUSIJA: Premier liga ženske - 5. - 8. mesto
11:00Jenisej Krasnojarsk Ž - Spartak Moskva Ž -:-TAJVAN: SBL - Končnica
13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-TAJVAN: WSBL ženske - Končnica
11:00Cathay Life Ž - Taipower Ž -:-TURČIJA: TBL - Končnica
15:30Sigortam.net ITU - Alagoz -:-17:30Final Spor - Fenerbahče 2 -:-
VELIKA BRITANIJA: BBL - Končnica
20:45Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles -:-ČEŠKA: NBL - Končnica
18:00Opava - Ostrava -:-ČEŠKA: ZBL ženske - Končnica
17:30USK Praga Ž - Žabiny Brno Ž -:-ŠPANIJA: LEB Oro
20:15Melilla - Clavijo -:-20:30Real Betis - Real Valladolid -:-
21:00Lleida - Estela -:-
ŠVEDSKA: Basketligan - Končnica
19:04Norrkoping - BC Lulea -:-ŠVEDSKA: Superettan - Končnica
19:00Sloga Uppsala - Hogsbo -:-Stavite na Košarka s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, košarka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.