m.FlashScore.si

OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

advertisement

AVSTRIJA: HLA - Play-off

20:20UHK Krems - Alpla Hard -:-

BELGIJA: Divizija 1 - Play-off

20:15Haacht - Tournai -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premijer Liga - Play-off

18:00Borac - RK Gračanica -:-
19:00Sloga Doboj - Izviđač -:-

FINSKA: SM-sarja - Play-off

15:15Cocks - Dicken 19:17

FRANCIJA: Pokal Francije

20:00Chambery Savoie - Dunkerque -:-
advertisement

FRANCIJA: Pokal Francije ženske

18:45Brest Bretagne Ž - Metz Ž -:-

HRVAŠKA: Premier liga - Skupina za obstanek

18:00Varaždin - Sesvete -:-
20:00Rudan Labin - Zamet -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

1. polčasAue - Nordhorn-Lingen 8:8
18:00Huttenberg - N-Lübbecke -:-
19:30Coburg 2000 - Hamm-Westfalen -:-
19:30Wilhelmshavener - Dessauer -:-

NEMČIJA: Bundesliga

20:30Bietigheim-Metterzimmern - Lemgo -:-

NEMČIJA: Pokal DHB ženske

15:00Thuringer Ž - Metzingen Ž 35:25
17:30Bietigheim Ž - Halle-Neustadt Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Play-off

20:00Figas Aalsmeer - HV Kras Volendam -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Za obstanek

20:00PreklicanaBorhave Ž - HV Kras Volendam Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Razigravanje za obstanek

20:30Olympia 89 - Targos Bevo 2 -:-

POLJSKA: Superliga - Play-off

18:00Vive Kielce - Wisla Plock -:-

POLJSKA: Superliga - Za obstanek

18:00Nielba Wagrowiec - Stal Mielec -:-

POLJSKA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev

1. polčasStart Elblag Ž - Pogon Szczecin Ž 3:6

POLJSKA: Superliga ženske - Skupina poražencev

14:30Kielce Ž - Koscierzyna Ž 34:30
1. polčasJelenia Gora Ž - Ruch Chorzow Ž 3:3

PORTUGALSKA: Andebol 1 - Skupina zmagovalcev

18:00Benfica - Aguas Santas -:-
20:00Belenenses - Madeira -:-
22:00Sporting - Porto -:-

PORTUGALSKA: Andebol 1 - Skupina poražencev

19:00Avanca - Maia-Ismai -:-
19:00Boa Hora - SC Horta -:-
22:00AC Fafe - Fermentoes -:-
22:00Arsenal - ABC Braga -:-

RUSIJA: Superliga - Play-off

15:00Čehovski medvedi - Spartak Moskva 26:27

RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto

12:00Dinamo Astrahan - Krasnodar 28:29

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

13:00Vardar - HC Pelister Bitola 26:30

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina poražencev

16:00Vardar Junior - Prilep -:-
18:00Struga - Ohrid -:-
19:00Radoviš - Borec -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina poražencev

12:00Ovče Pole Ž - Cems Ž 43:20
12:00Spartak Ž - Dževdželija Ž 33:41

SLOVAŠKA: Extraliga - Play-off

18:00Prešov - Považska Bystrica -:-
18:00Šala - Nove Zamky -:-

SLOVAŠKA: Extraliga - 5. - 8. mesto

18:00Topolcany - Pieštany -:-

SLOVAŠKA: Extraliga - Za obstanek

18:00Malacky - Košice -:-
18:00Modra - Stupava -:-

SLOVENIJA: 1. NLB liga - Ligaški play-off

20:00Urbanscape Loka - Celje -:-
20:30Gorenje - Riko Ribnica -:-

SLOVENIJA: 1. NLB liga - Skupina za obstanek

19:00Dobova - RK Dol Tki Hrastnik -:-
20:00Ivančna Gorica - Trimo Trebnje -:-

SRBIJA: Superliga - Play-out

19:00Rudar Kostolac - Mokra Gora -:-

ŠPANIJA: Liga ASOBAL

1. polčasAdemar - Guadalajara 5:6
1. polčasAlcobendas - Atl. Valladolid 6:10
1. polčasBM Huesca - Barcelona 8:11
1. polčasGranollers - BM Sinfin 9:6
1. polčasIrun - Cuenca 7:5
1. polčasPuente Genil - Morrazo Cangas 8:5
1. polčasTeucro - Benidorm 7:9

ŠPANIJA: División de Honor ženske

19:00Castellon Ž - BM Granollers Ž -:-
19:00Feve Gijon Ž - Aula Valladolid Ž -:-
19:00Guardes Ž - Elche Mustang Ž -:-
19:00Malaga Ž - Zuazo Barakaldo Ž -:-
19:00Morvedre Ž - Valencia Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način