OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

AVSTRIJA: WHA Ženske

12:45Hypo NO Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

14:00Fredericia - Sonderjyske -:-
15:00Aarhus - Aalborg -:-

DANSKA: 1. Divizija

15:00Grindsted - Sydhavsoerne -:-

DANSKA: 1. Divizija ženske

13:00Lyngby Ž - EH Aalborg Ž -:-
15:00Gudme HK Ž - AGF Ž -:-

EVROPA: Liga prvakov ženske - Play-off

14:00Bietigheim Ž - Győr Ž -:-
16:00Budućnost Ž - Ferencvaroš Ž -:-
16:00Esbjerg Ž - Brest Bretagne Ž -:-
18:00Kristiansand Ž - Odense Ž -:-

FINSKA: SM-sarja Ženske

16:30KyIF Ž - HIFK Ž -:-

FRANCIJA: Proligue

17:00Cherbourg - Selestat -:-

FRANCIJA: Divizija 1 Ženske - Skupina za napredovanje

16:00Paris 92 Ž - Besancon Ž -:-

FRANCIJA: Divizija 1 Ženske - Skupina za obstanek

16:00Saint Amand Ž - Merignac Ž -:-
17:00Fleury Loiret Ž - Plan de Cuques Ž -:-

LITVA: Litovska liga

13:00Dragunas Klaipeda - Utena -:-

LUKSEMBURG: Liga AXA - Skupina za obstanek

19:00Schifflange - HB Petange -:-

LUKSEMBURG: Liga AXA - Skupina zmagovalcev

17:00Handball Esch - Mersch -:-

MADŽARSKA: NB I

14:05Balatonfüredi KSE - Szeged -:-
18:00Oroshazi - Eger -:-
18:00PreloženaVeszpremi KKFT - Tatabanya Carbonex -:-
18:30Dabas - Cegledi -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

18:00PreloženaGyőr Ž - Siofok KC Ž -:-

NEMČIJA: Bundesliga

13:30Minden - Flensburg-H. -:-
16:00Essen - Fuchse Berlin -:-
16:00Leipzig - Stuttgart -:-
16:00Magdeburg - Coburg 2000 -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - Konstanz -:-
17:00Eisenach - Lubeck-Schwartau -:-
17:00Elbflorenz - N-Lübbecke -:-
17:00PreloženaHamburg - Aue -:-

NEMČIJA: 1. Bundesliga Ženske

16:00Goppingen Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:-
16:00Leverkusen Ž - Thuringer Ž -:-
16:00Mainz Ž - Halle-Neustadt Ž -:-

POLJSKA: Superliga

13:00Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin -:-
16:00Stal Mielec - MMTS Kwidzyn -:-

POLJSKA: I liga

16:00Chrzanow - Olimpia Piekary -:-
18:00Przemysl - Konskie -:-

POLJSKA: Superliga ženske

13:00Piotrcovia Ž - Kobierzyce Ž -:-

POLJSKA: I liga ženske

17:00Arka Gdynia Ž - Gniezno Ž -:-
17:00Radom Ž - Varsovia Ž -:-

PORTUGALSKA: Andebol 1

23:00SC Horta - Aguas Santas 27:27

RUSIJA: Superliga ženske

09:00Astrahanočka Ž - Alisa Ufa Ž -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina poražencev

14:00Rabotnički - Radoviš -:-

SLOVENIJA: 1. NLB liga

17:00Celje - Jeruzalem Ormož -:-
17:00Krka - Riko Ribnica -:-

SRBIJA: Superliga - Skupina poražencev

18:00Kikinda - Novi Pazar -:-

SVET: klubska prijateljska ženske

14:30Pelister Bitola Ž - Kumanovo Ž -:-

TURČIJA: Superliga

13:00Nilufer Bld. - Istanbul Uni. Spor Birligi -:-
13:00Spor Toto - Beykoz Belediyespor -:-
14:00Bešiktaš Istanbul - Guneysu -:-
15:00Antalyaspor - Umitkoy Anadolu -:-
15:30MYK - Izmir BB -:-

ČRNA GORA: Prva liga

17:00Danilovgrad - Mornar -:-
17:30PreloženaRudar - Komovi -:-

ŠPANIJA: Division de Honor Plata

13:00Torrelavega - Malaga -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

19:15Ademar - Barcelona -:-

ŠPANIJA: División de Honor ženske

12:00Morvedre Ž - Elche Mustang Ž -:-
13:00San Jose Obrero Ž - Puerto del Carmen Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Torslanda - Karlskrona -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan Ženske

15:00Skanela Ž - Aranas Ž -:-
15:00Soder Ž - Hallby Ž -:-

ŠVICA: SPL ženske - Skupina poražencev

17:00Winterthur Ž - Amicitia Zurich Ž -:-

ŠVICA: SPL ženske - Skupina zmagovalcev

17:00Zug Ž - Kreuzlingen Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.