OSVEŽI

Hokej » Danes » Vse tekme

AVSTRIJA: ICE Hockey League - Skupina poražencev

17:30Bratislava - TWK Innsbruck -:-
17:30Dornbirn - Villach -:-
17:30Graz 99ers - Black Wings Linz -:-

AVSTRIJA: ICE Hockey League - Skupina zmagovalcev

17:30Bolzano - Vienna Capitals -:-
17:30Celovec - Fehervar AV19 -:-

BELORUSIJA: Ekstraliga - Mesta

15:00Mogilev - Vitebsk -:-

BELORUSIJA: Ekstraliga - Play-off

10:00Žlobin - Molodečno -:-
11:00Neman Grodno - Gomel -:-
15:00Brest - Junost Minsk -:-
15:00Novopolock - Soligorsk -:-

DANSKA: Metal Ligaen

15:00Aalborg - Herlev -:-
15:00Frederikshavn - Esbjerg -:-
15:00Odense Bulldogs - Rodovre Mighty Bulls -:-
15:00Rungsted Cobras - Sonderjyske -:-

ESTONIJA: Hokiliiga

15:00Everest - HC Vipers -:-

EVROPA: Alpska hokejska liga

17:00Vipiteno - KAC II -:-
18:30Asiago - Bregenzerwald -:-

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Hunters - HCIK -:-
15:00Muik Hockey - Laser HT -:-
15:00Pyry - Titaanit -:-
15:00S-Kiekko - D-Kiekko -:-
16:20Jarvenpaa - Karhu HT -:-

FINSKA: Naisten Liiga - Za obstanek

15:15Lukko Ž - Jyp Jyväskylä Ž -:-

FRANCIJA: D1

18:00Marseille - Epinal -:-

KANADA: WHL

02:00Red Deer Rebels - Calgary Hitmen 3:2pp
03:00Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 1:3

KANADA: QMJHL

00:00Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 0:5
01:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens 5:9
01:00Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 3:4ks
19:00Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies -:-
20:00Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar -:-
20:00Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques -:-

KAZAHSTAN: Prvenstvo

08:00Temirtau - Kokshetau -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

13:00Liepaja - HK Olimp -:-

LITVA: Lietuvos Cempionatas - Play-off

14:00Punks Vilnius - Energija Elektrenai -:-

MADŽARSKA: Erste Liga - Play-off

17:30Gyergyoi - Miercurea Ciuc -:-
17:40Vasas - Brasov -:-
18:00MAC Ujbuda - Ferencvaroš -:-
18:30Ujpest - DEAC -:-

NEMČIJA: DEL

14:30Krefeld Pinguine - Dusseldorf -:-
17:00Eisbaren Berlin - Iserlohn Roosters -:-
19:30Bremerhaven - Grizzly Wolfsburg -:-

NEMČIJA: Oberliga Sever

17:00Crocodiles Hamburg - Leipzig -:-
17:00EC Hannover - Hammer Eisbaren -:-
17:00Erfurt - Krefelder EV -:-
17:00Halle - Rostock -:-
17:00Herford - Hannover Scorpions -:-
17:00Trappers - Diez-Limburg -:-

NEMČIJA: Oberliga Jug

17:00Deggendorfer - Peiting -:-
17:00Hochstadter EC - Landsberg -:-
17:00Lindau - Selber -:-
17:00Passau - Fussen -:-
17:00Riessersee - Rosenheim -:-
17:00Weiden - Regensburg -:-

RUSIJA: KHL - Play-off

12:30Traktor Čeljabinsk - Salavat Ufa -:-
15:00Jokerit - Lokomotiv Jaroslavl -:-
15:00Nižni Novgorod - Bars Kazan -:-
15:00Spartak Moskva - CSKA Moskva -:-

RUSIJA: VHL-B - Play-off

07:00Krasnojarskije risi - Čelni -:-

RUSIJA: MHL

11:00Din. Moskva - Atlanti -:-
11:00Dinamo St. Petersburg - SKA-Varyagi -:-
11:00Krilja Sovjetov - Akad. Mihajlova U20 -:-
12:00Almaz - HC Riga -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Dinamo St. Petersburg - Rjazan -:-
11:00Loko - Tveriči -:-
15:00Bobrov - Progres Glazov -:-

RUSIJA: ŽHL ženske - Play-off

09:00Ufa Ž - Nižni Novgorod Ž -:-

SLOVAŠKA: Extraliga

16:00Nitra - Dukla Trenčin -:-
16:00Nove Zamky - Diosgyor -:-
17:00B. Bistrica - Zvolen -:-
17:00Liptovsky Mikulaš - Slovan Bratislava -:-
17:00Poprad - Detva -:-
18:00Michalovce - Košice -:-

SLOVAŠKA: 1. Liga

15:00HC 19 Humenne - Slovaška U18 -:-

TURČIJA: Super Lig

14:30Yukselis - Gumus Patenler -:-

ZDA: NHL

01:00Arizona Coyotes - Minnesota Wild 5:2
01:00Montreal Canadiens - Winnipeg Jets 7:1
01:00Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs 4:2
02:00Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 4:5pp
02:00Dallas Stars - Columbus Blue Jackets 5:0
03:00Los Angeles Kings - St. Louis Blues 4:3pp
OdmorEdmonton Oilers - Calgary Flames 1:1
2. tretjinaSan Jose Sharks - Vegas Golden Knights 0:2
18:00New York Islanders - Buffalo Sabres -:-
20:30Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning -:-
23:00Boston Bruins - New Jersey Devils -:-
23:00Carolina Hurricanes - Florida Panthers -:-

ZDA: AHL

00:00Bakersfield Condors - Ontario Reign 5:3
01:00Binghamton Devils - Wilkes-Barre/Scranton 3:6
01:00Rockford IceHogs - Iowa Wild 3:2
01:00Syracuse Crunch - Rochester Americans 2:4
03:00Tucson Roadrunners - Texas Stars 2:4
03:05Colorado Eagles - Henderson Silver Knights 1:4
2. tretjinaSan Diego Gulls - San Jose Barracuda 2:2
22:00Hershey Bears - Binghamton Devils -:-
23:00Rockford IceHogs - Iowa Wild -:-
00:00Ontario Reign - Bakersfield Condors -:-

ZDA: ECHL

00:05South Carolina Stingrays - Jacksonville IceMen 2:4
01:00Orlando Solar Bears - Florida Everblades 5:2
01:30Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 5:3
02:05Wichita Thunder - Utah Grizzlies 4:3
03:05Rapid City Rush - Greenville Swamp Rabbits 2:1
21:00Orlando Solar Bears - Florida Everblades -:-
23:05Wichita Thunder - Kansas City -:-
00:05Rapid City Rush - Greenville Swamp Rabbits -:-

ZDA: SPHL

00:30Macon Mayhem - Huntsville Havoc 4:1
02:00Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers 0:6
21:00Knoxville Ice Bears - Macon Mayhem -:-

ZDA: USHL

01:00Des Moines Buccaneers - Sioux City 2:5
01:05Fargo Force - Sioux Falls Stampede 4:1
01:05PreloženaZDA U18 - Dubuque Fighting Saints -:-
01:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 7:5
02:05Green Bay Gamblers - Youngstown Phantoms 7:3
02:05Lincoln Stars - Omaha Lancers 1:3
02:05Tri-City Storm - Waterloo Black Hawks 5:2
22:05Green Bay Gamblers - Youngstown Phantoms -:-
23:05Tri-City Storm - Sioux City -:-

ČEŠKA: Extraliga

17:20Karlovy Vary - Mountfield HK -:-
17:20Kometa Brno - Pardubice -:-
17:20Plzen - Olomouc -:-
17:20Sparta Praga - Mlada Boleslav -:-
17:20Vitkovice - Liberec -:-
17:20Zlin - Litvinov -:-
17:20Česke Budejovice - Trinec -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

17:30Brynäs - Leksands -:-

ŠVEDSKA: Hockey Allsvenskan

15:00Kristianstads - Väsby -:-
15:00Modo - Bjorkloven -:-
17:30Tingsryds - BIK Karlskoga -:-
17:30Vasteras - Timra -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sever - Skupina poražencev

14:00Lejon - Kiruna -:-
14:00Ornskoldsvik - Kiruna AIF -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra - Skupina poražencev

16:00Halmstad - Kalmar -:-
16:00Hanhals - Boras -:-
16:00PreloženaTranas - Tyringe -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Sever

15:00Borlange - Tegs -:-
15:00Enköpings - Ostersund -:-
15:00Tyreso Hanviken - Bodens -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Södra

15:00Huddinge - Mariestad -:-
16:00Nybro - Morrums GoIS -:-
16:00Vimmerby - Karlskrona -:-

ŠVEDSKA: SDHL ženske - Play-off

12:30HV 71 Ž - Brynäs Ž -:-
14:00Djurgardens Ž - Lulea Ž -:-

ŠVICA: Nacionalna liga

15:45Servette - Lausanne -:-
19:45Ambri-Piotta - Lugano -:-

ŠVICA: Švicarska liga

18:30Academy Zug - Lions -:-
18:30Chaux-de-Fonds - Kloten -:-
18:30Langenthal - Sierre-Anniviers -:-
18:30Thurgau - Olten -:-
18:30Visp - Ajoie -:-
18:30Winterthur - Ticino Rockets -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, hokej na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.