OSVEŽI

Hokej » Danes » Vse tekme

FINSKA: Liiga

17:30Jyvaskyla - Hameenlinna -:-

NEMČIJA: DEL

18:30Bremerhaven - Schwenninger -:-
18:30Straubing Tigers - Adler Mannheim -:-
20:30ERC Ingolstadt - Eisbaren Berlin -:-
20:30Grizzly Wolfsburg - Bietigheim/Bissingen -:-

RUSIJA: KHL

13:30PreloženaSibir Novosibirsk - Amur Habarovsk -:-
15:00PreloženaJekaterinburg - Nižni Novgorod -:-
15:00PreloženaMetalurg Magnitogorsk - Dinamo Moskva -:-
15:00PreloženaSalavat Ufa - Bars Kazan -:-
15:00PreloženaTraktor Čeljabinsk - Dinamo Riga -:-
17:00PreloženaNižnekamsk - CSKA Moskva -:-
17:10PreloženaDinamo Minsk - Podolsk -:-
17:30PreloženaAvangard Omsk - Barys Nur-Sultan -:-
17:30PreloženaJokerit - SKA St. Petersburg -:-
17:30PreloženaKunlun - Vladivostok -:-
17:30PreloženaSoči - Čerepovec -:-
17:30PreloženaSpartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl -:-

SLOVENIJA: Hokejska liga - Končnica

18:00PreloženaJesenice - Maribor -:-

ZDA: NHL

1. tretjinaBoston Bruins - Carolina Hurricanes 0:2
01:00PreloženaNew York Islanders - Columbus Blue Jackets -:-
1. tretjinaOttawa Senators - Buffalo Sabres 0:1
1. tretjinaPhiladelphia Flyers - New York Islanders 1:1
01:00PreloženaPhiladelphia Flyers - Detroit Red Wings -:-
1. tretjinaWashington Capitals - Winnipeg Jets 0:2
02:00Nashville Predators - Vancouver Canucks -:-
02:30Dallas Stars - Montreal Canadiens -:-
03:00Calgary Flames - Florida Panthers -:-
03:00PreloženaEdmonton Oilers - Chicago Blackhawks -:-
04:30Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning -:-

ČEŠKA: Extraliga

17:20PreloženaLitvinov - Mountfield HK -:-

DANSKA: Metal Ligaen

18:00Sonderjyske - Rodovre Mighty Bulls -:-

FINSKA: Mestis

17:30IPK - Peliitat -:-
17:30Koovee - FPS -:-

FINSKA: Suomi-sarja

17:30Pyry - JHT -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Skupina zmagovalcev

17:30Kärpät Oulu U20 - Jyp Jyväskylä U20 -:-

FRANCIJA: Ligue Magnus

20:30Anglet - Nice -:-

FRANCIJA: D1

19:30Mont Blanc - Brest -:-
20:00Chambery - Tours -:-
20:00Neuilly Sur Marne - Cholet -:-
20:30Strasbourg - Nantes -:-

KANADA: OHL

1. tretjinaGuelph Storm - Flint Firebirds 0:2
01:00PreloženaNiagara IceDogs - Peterborough Petes -:-
1. tretjinaOshawa Generals - Kingston Frontenacs 3:0
01:30Barrie Colts - Sudbury Wolves -:-

KANADA: WHL

02:00Regina Pats - Calgary Hitmen -:-
03:00Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders -:-
04:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-

KANADA: QMJHL

00:00PreloženaAcadie-Bathurst Titan - Rimouski Oceanic -:-
00:00PreloženaCharlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar -:-

KANADA: U Sports

00:00PreloženaDalhousie - StFX -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

16:00PreloženaHK Olimp - Liepaja -:-
17:30PreloženaLiepaja - HK Olimp -:-
18:00Dinaburga - HK Olimp -:-
18:15Mogo - Zemgale -:-

LITVA: Lietuvos Cempionatas

19:00Kaunas City - BA-Klaipeda -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

19:30Freiburg - Landshut -:-

NORVEŠKA: Divizija 1

19:00Comet - Gjovik -:-

ROMUNIJA: Campionatul National

17:30Brasov - Sapientia U23 -:-
17:30Steaua Bukarešta - Miercurea Ciuc -:-

RUSIJA: VHL

16:00Tambov - Gornjak -:-
17:00AKM - Kurhan -:-
17:30HC Rostov - Čelmet Čeljabinsk -:-

RUSIJA: VHL-B

15:00Kristal Šaratov - Din. Altaj -:-

RUSIJA: MHL

10:00Avto - Sibirskie snaiperi -:-

RUSIJA: NMHL

15:00Yamal - Belgorod -:-
16:30Sokol Novocheboksarsk - Lipetsk -:-
17:00Arktika - Dinamo 576 -:-
17:00SKA-GUOR Karelia - Dinamo St. Petersburg -:-

SLOVAŠKA: 1. Liga

16:15Slovaška U18 - Slovan Bratislava B -:-
17:00PreloženaMartin - Levice -:-
17:30PreloženaHC 19 Humenne - Pov. Bistrica -:-
18:00Dubnica - Žilina -:-
18:00PreloženaSlovan Bratislava B - Trnava -:-
18:00Topolčany - Skalica -:-
18:00PreloženaŽiar nad Hronom - Brezno -:-

UKRAJINA: Superliga

17:45Bilji bars - HC Mariupol -:-
18:00SK Sokil Kyiv - Kramatorsk -:-

UKRAJINA: UHL

17:30Dnipro Herson - Sokil Kyiv -:-

VELIKA BRITANIJA: Elitna liga

19:30Braehead - Belfast -:-

VELIKA BRITANIJA: Challenge Cup - Končnica

20:30Cardiff - Dundee -:-
20:30Fife - Sheffield -:-
21:00Guildford - Nottingham -:-

ZDA: AHL

OdmorCharlotte Checkers - Springfield Thunderbirds 1:0
1. tretjinaLake Erie Monsters - Grand Rapids Griffins 1:1
04:00San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-

ČEŠKA: Chance Liga

17:00Litomerice - Kadan 5:0
18:00PreloženaHC Vrchlabi - Jihlava -:-
18:00PreloženaPrerov - Všetin -:-

ČEŠKA: 2. Liga - sever

18:00Bilina - Mostecti Lvi -:-
18:00PreloženaJablonec - Dvur Kralove -:-
18:00Letnany - Dečin -:-

ČEŠKA: 2. liga - jug

18:00Klatovy - Risuty -:-
18:00Kobra Praga - Cheb -:-
18:00Pisek - Havl. Brod -:-
18:00Tabor - Pribram -:-

ČEŠKA: 2. Liga - vzhod

18:00PreloženaKometa Brno B - Hodonin -:-
18:00Koprivnice - Valašske Meziriči -:-

ČEŠKA: ULLH

19:40Cavaliers Brno - UK Praga -:-

ŠVEDSKA: Hockey Allsvenskan

19:00AIK - Mora -:-
19:00PreloženaAlmtuna - Vasterviks -:-
19:00Almtuna - Kristianstads -:-
19:00Bjorkloven - HV 71 -:-
19:00Modo - Troja/Ljungby -:-
19:00Sodertalje - Tingsryds -:-
19:00PreloženaVita Hasten - BIK Karlskoga -:-
19:00Vita Hasten - Vasteras -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Sever

19:00Forshaga - Hudiksvalls -:-
19:00Pitea - Kalix -:-
19:00Surahammar - Ostersund -:-

ŠVEDSKA: AllEttan Södra

19:00PreloženaDalen - Kalmar -:-
19:00PreloženaMariestad - Väsby -:-
19:00PreloženaSkövde - Huddinge -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra var

19:00Enköpings - Lindlovens -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra var

19:00Eskilstuna Linden - Kumla -:-
19:00Hanhals - Tranas -:-
19:00Segeltorps IF - Nykopings SK -:-
19:00PreloženaVisby-Roma - Morrums GoIS -:-

ŠVEDSKA: SDHL ženske

18:05Leksands Ž - Linkopings Ž -:-
19:00Lulea Ž - Modo Ž -:-
19:30AIK Ž - HV 71 Ž -:-

ŠVICA: Nacionalna liga

19:45Servette - Fribourg -:-

ŠVICA: Švicarska liga

19:45Thurgau - Kloten -:-

ŠVICA: Liga MySports

20:00Bulach - Seewen -:-
20:00Dubendorf - Arosa -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, hokej na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.