OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

advertisement

ANGLIJA: Premier League

21:00West Ham - Leicester -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

15:00Fulham U23 - Newcastle Utd U23 3:0
20:00Arsenal U23 - West Ham U23 -:-
20:00Derby U23 - Leicester U23 -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Hull U23 3:0
14:30Birmingham U23 - Huddersfield U23 2:1

ANGLIJA: Premier League U18

20:00Liverpool U18 - Sunderland U18 -:-

ANGLIJA: FA Trophy

20:45Darlington - Harrogate -:-
advertisement

ARGENTINA: Superliga

23:15Velez Sarsfield - Godoy Cruz 0:1
21:00Banfield - Defensa y Justicia -:-
23:15Chacarita Juniors - Huracan -:-

ARGENTINA: Prim B Metropolitana

21:00San Miguel - Sacachispas -:-
21:00San Telmo - Comunicaciones BsAs -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

21:00Gutierrez Mendoza - Union Aconquija -:-
21:00Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario -:-
21:00Independiente de Neuquen - Sansinena -:-
21:00San Jorge - Gimnasia y Tiro -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. -:-
00:30Alvarado - Deportivo Madryn -:-

ARMENIJA: Premier liga

12:00Alashkert - Pyunik 1:0

AVSTRALIJA: A-Liga

09:50Melbourne City - Perth Glory 1:3

AVSTRALIJA: Državna mladinska liga

00:30Central Coast U21 - WS Wanderers U21 -:-

AVSTRALIJA: W-League

09:30Melbourne Ž - WS Wanderers Ž 1:1

AVSTRIJA: Erste Liga

39'FAC Dunaj - Austria Lustenau 1:0
39'Kapfenberg - Liefering 0:1
39'Ried - W. Neustadt 2:0
39'Wattens - Hartberg 1:0
20:30BW Linz - Innsbruck -:-

BELGIJA: Jupiler liga

20:30Gent - Mouscron -:-

BELGIJA: Liga Proximus

20:30Tubize - Cercle Brugge -:-

BELGIJA: Prva amaterska divizija

20:00Dender - Dessel -:-

BOLGARIJA: Parva liga

16:30Černo more - Pirin Blagoevgrad 0:1

BRAZILIJA: Serie B

22:15Brasil de Pelotas - Criciuma -:-
00:30Figueirense - Paysandu -:-

BURKINA FASO: Premier liga

16:30Rahimo - Majestic -:-
16:30Salitas - Bobo Sport -:-

CIPER: Divizija 2

18:00E.N. Paralimni - Ayia Napa -:-
18:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-

DR KONGO: Super Ligue

12:00Groupe Bazano - Us Tshinkunku -:-
14:30Cs Don Bosco - Sanga Balende -:-
15:00Molunge - Motema Pembe (Cod) -:-

DANSKA: Superliga

9'Randers - Sonderjyske 0:0

DŽIBUTI: Divizija 1

13:00Ports - Arhiba -:-
13:00Tadjourah - Dikhil -:-
15:00Bahache/UD - Guelleh / GR -:-

EGIPT: Premier liga

16:00Ismaily - Smouha 1:0
9'Al Ahly - El Daklyeh 0:0

EVROPA: Svetovno prvenstvo ženske - Kvalifikacije - Druga stopnja

14:00Slovenija Ž - Ferski otoki Ž 5:0
15:00Madžarska Ž - Ukrajina Ž 0:1
16:30Srbija Ž - Španija Ž 1:2
17:00Albanija Ž - Poljska Ž 1:4
PolčasPortugalska Ž - Moldavija Ž 2:0
9'Slovaška Ž - Nizozemska Ž 0:0
9'Švica Ž - Belorusija Ž 0:0
20:00Wales Ž - Kazahstan Ž -:-
20:05Anglija Ž - Bosna in Hercegovina Ž -:-

FILIPINI: PFL

08:00Meralco Sparks - Ceres 0:0

FRANCIJA: Ligue 1

20:45St. Etienne - Strasbourg -:-

FRANCIJA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Reims -:-
20:00Auxerre - Nancy -:-
20:00Brest - Sochaux -:-
20:00Nimes - Bourg Peronnas -:-
20:00Niort - Chateauroux -:-
20:00Orleans - Clermont -:-
20:00Paris FC - Quevilly Rouen -:-
20:00Tours - GFC Ajaccio -:-
20:00Valenciennes - Lorient -:-

FRANCIJA: National, 3. liga

20:00Beziers - Grenoble -:-
20:00Concarneau - Consolat -:-
20:00Dunkerque - Creteil -:-
20:00Entente Sannois - Cholet -:-
20:00Les Herbiers - Avranches -:-
20:00Lyon Duchere - Laval -:-
20:00Rodez - Pau -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Mons Calpe - Lincoln -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

02:00Olimpia - Juticalpa 4:1
02:00Real Espana - Vida 3:0
02:00UPNFM - Motagua 0:1

HRVAŠKA: 1. HNL

55'Zaprešič - Lokomotiva Zagreb 0:0

INDIJA: ISL

15:30Kerala Blasters - Jamshedpur 0:0

IRAK: Superliga

12:30Al-Hudod - Zakho 1:0

IRAN: Pro Liga

12:00Padideh Khorasan - Naft Teheran 3:1
12:30Sanat-Naft - Sepahan 3:2
13:30PreloženaTractor-Sazi - Sepidrood Rasht -:-
14:15Esteghlal Khuzestan - Peykan 1:0

ITALIJA: Serie B

20:30Empoli - Frosinone -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

20:45Piacenza - Alessandria -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina B

14:30Mestre - Fano Alma J. 1:1
20:30Pordenone - Vicenza -:-

ITALIJA: Primavera 1

14:30Chievo U19 - AC Milan U19 0:2

IZRAEL: Leumit liga

14:00Akei Nazareth - Hapoel Natzrat Illit 0:3
14:00H. Bnei Lod - Hapoel Hadera 0:2
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan 1:0
14:00Hapoel Katamon - H. Kfar Saba 2:1
14:00Hapoel Tel Aviv - Hapoel Marmorek 1:0

JAMAJKA: Premier League

23:00Cavalier - Arnett Gardens 2:2
01:00Harbour View - Portmore 0:1

JORDANIJA: Premier liga

15:00Al Hussein - Al Ahli 0:0
15:00Shabab Al Ordon - Aqaba 0:0
77'Al Faisaly Aman - Mansheyat 3:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

00:45Flamengo RJ (Bra) - Junior (Col) 2:1

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Prva liga

14:30Cape Town All Stars - Uthongathi 0:0

KATAR: Premier liga

14:00Al Khor - Al Sailiya 1:0
14:00Almarkhiya - Al Arabi 1:1
16:10Al-Sadd - Al-Duhail 2:4

LIBANON: Premier League

20:45Safa - Al Ahed -:-

LIBIJA: Premier League

13:15Khaleej Sirte - Al akhdar -:-

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

52'Soproni VSE - Kisvarda 1:0

MALTA: Premier liga

9'Birkirkara - St. Andrews 0:0

MALTA: Divizija 1

19:00Rabat Ajax - San Gwann FC -:-

MAROKO: Botola Pro

9'Hassania Agadir - Olympique de Safi 0:0

MAVRETANIJA: Super D1

15:45Garde Nationale - Nouadhibou -:-
17:45Tevragh-Zeina - ASAC Concorde -:-

MEHIKA: Primera Division - Apertura – play-off

02:30Cruz Azul - Club America 0:0
04:30Atlas - Monterrey 1:2

NAMIBIJA: MTC Premiership

20:00Black Africa - Civics -:-

NEMČIJA: Bundesliga

20:30Hannover - Stuttgart -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

39'Sandhausen - Heidenheim 1:0
39'Union Berlin - Darmstadt 0:0

NEMČIJA: 3. liga

9'Meppen - Sonnenhof Grossaspach 0:0
9'Munster - Chemnitzer 0:0
9'Paderborn - Karlsruher 0:0

NEMČIJA: Regionalliga Sever

19:30Braunschweig II - Havelse -:-
19:30PreloženaLübeck - Drochtersen / Assel -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

9'Nordhausen - Auerbach 1:0

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

19:30PreloženaWestfalia Rhynern - Wiedenbruck -:-

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

9'Ulm - Stuttgart II 0:0

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

9'Bayern II - Unterfohring 0:0

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

19:30TB Berlin - Zehlendorf -:-
20:00Seelow - Altludersdorf -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

18:30Inter Leipzig - Sandersdorf -:-

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

19:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-
19:30Victoria Hamburg - Turkiye Wilhelmsburg -:-
20:00Hamburger SV III - Pinneberg -:-
20:00Suderelbe - Rugenbergen -:-

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

19:30PreloženaCloppenburg - Bersenbruck -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Idar-Oberstein - Pirmasens -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

20:00Alkmaar - Twente -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Cambuur - Den Bosch -:-
20:00De Graafschap - Eindhoven -:-
20:00Dordrecht - Jong AZ Alkmaar -:-
20:00Fort. Sittard - G.A. Eagles -:-
20:00Jong PSV - Telstar -:-
20:00Jong Utrecht - Almere -:-
20:00Maastricht - Helmond -:-
20:00Nijmegen - Jong Ajax -:-
20:00Volendam - FC Emmen -:-
20:00Waalwijk - FC Oss -:-

OMAN: Profesionalna liga

13:40Al-Midhaibi - Oman FC 0:0
13:45Al-Salam - Dhofar 1:0
14:05Al Nasr - Sohar 5:2
14:45Muscat - Mirbat 3:1
15:00Al Nahda - Al Oruba 0:0
16:45Al Suwaiq - Fanja SC 2:1
16:45Al-Shabab - Saham 1:1

PALESTINA: Liga Zahodnega brega

14:00Ahli Al-Khalil - Shabab Al Khader 2:2
14:00Al Quds - Jabal Al Mukaber 1:0
14:00Shabab Al-Dhahiriya - Albirah 0:2
14:00Thagafi Tulkarm - Shabab Doora 0:0
17:00Shabab Alsamu - Al Khaleel -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:10Libertad - Deportivo Capiata -:-

PERU: Primera Division - Clausura

02:00Dep. Municipal - Universitario Lima 3:5
19:15U. San Martin - Comerciantes Unidos -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

49'Cracovia - Lechia 0:0
20:30Gornik Z. - Jagiellonia -:-

POLJSKA: Divizija 1

50'Olsztyn - Chojniczanka 0:1
20:45Sosnowiec - Gornik Leczna -:-

PORTUGALSKA: Primeira Liga

21:30Belenenses - Chaves -:-

ROMUNIJA: Liga 1

17:00Juventus Bukarešta - Concordia 0:5
19:45Botosani - CS U. Craiova -:-

ROMUNIJA: Liga 2

13:00Miroslava - Ripensia Timisoara 3:0

RUSIJA: Premier liga

15:30Amkar - Dinamo Moskva 2:1

RUSIJA: Divizija 1

12:00Zenit 2 - Spartak Moskva 2 1:1

SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga

72'Al Ahli SC - Al Qadisiya 1:0

SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

21:00Glenavon - Linfield -:-

SEVERNA IRSKA: NIFL Championship

21:00Newry City - Limavady -:-

SIRIJA: Premier liga

13:00Al Jaish - Wathbah -:-
13:00Al Karamah - Al Shorta -:-
13:00Al Majd - Al Mohafaza -:-
13:00Al Nawaeir - Al-Jehad -:-
13:00Al Wahda - Tishreen 1:0
13:00Herafio Halab - Al Taliya -:-

SRBIJA: Superliga

17:00Borac - FK Voždovac 0:0

SRBIJA: Prva liga

13:00Proleter - Inđija 1:0

SUDAN: Premier League

15:00Hay Al Wadi - Hilal El Obeid Club -:-
15:00Triea Albiga - Ahli Shendi -:-
18:00Ahli Kartum - Al Kartum -:-

SVET: Klubske prijateljske

15:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1

SVET: Mednarodne prijateljske ženske

02:00Kolumbija Ž - Venezuela Ž 2:0
57'Nemčija Ž - Francija Ž 4:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00Ndanda - Njombe Mji -:-

TRINIDAD IN TOBAGO: Pro League

20:30Morvant Caledonia United - St. Ann s -:-
23:00Police - North East Stars -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Energetik -:-

TURČIJA: Super Lig

49'Osmanlispor - Genclerbirligi 1:0

TURČIJA: TFF 1. Lig

16:00Manisaspor - Adana Demirspor 2:1

UGANDA: Premier liga

14:00Villa - Express FC 1:0
14:30Proline - Kampala City 2:1
14:30Vipers - Jinja 2:0

UKRAJINA: Mladinska liga

11:00Olimpik Doneck U21 - Šahtar U21 0:2
12:00Mariupol U21 - Vorskla U21 2:0

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00Plaza Colonia - Racing Montevideo 1:2
23:30Defensor Sp. - Wanderers 2:1

WALES: Premier League

20:45Bangor City - Bala Town -:-
20:45Prestatyn - Llandudno -:-
21:00Aberystwyth - Newtown -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga

13:50Al-Jazira - Emirates Club (Uae) 3:1
13:55Al Dhafra - Hatta 2:5
16:45Al Nasr - Al-Ahli Dubai 1:1

ČEŠKA: 1. liga

81'Dukla Praga - Mlada Boleslav 4:1
PolčasJihlava - Brno 0:2
20:15Bohemians 1905 - Liberec -:-

ČEŠKA: U19 League

11:00Teplice U19 - Slovacko U19 0:1
13:00Pribram U19 - Brno U19 1:2

ČILE: Primera Division

23:30San Luis - U. De Concepcion -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

20:45Dundee FC - Rangers -:-

ŠPANIJA: LaLiga

21:00Celta Vigo - Leganes -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00Tenerife - Vallecano -:-

ŠVICA: Challenge liga

20:00Rapperswil - Vaduz -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Odgovorno stavljenje. 18+

Preklopi na touch način