OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

advertisement

ANGLIJA: Mednarodni pokal Premier lige

20:00Norwich U23 - Wolfsburg II -:-
20:00Swansea U23 - Hertha II -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Primeiro de Agosto - Progresso -:-
16:00Sagrada - Petro Atletico -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

00:05Def. de Belgrano - Temperley 0:0

ARGENTINA: Prim B Metropolitana

21:00Comunicaciones BsAs - Tristan Suarez -:-

AVSTRALIJA: W-League

09:30Sydney Ž - Adelaide Ž -:-
advertisement

BAHRAIN: Premier liga

16:30Al-Muharraq - Al-Shabbab -:-
16:30Al-Rifaa - Al-Hadd -:-

BOCVANA: Premier liga

18:00Black Forest - Prisons XI Gaborone -:-
18:00Miscellaneous - Security Systems -:-

EGIPT: Premier liga

18:00El Gaish - Misr Elmaqasah -:-

EKVADOR: Serie A - Play-off

02:00Emelec - LDU Quito 1:1

EVROPA: Evropska liga - Skupinski del

18:55Akhisarspor - Standard Liege -:-
18:55Bešiktaš - Malmo FF -:-
18:55Dinamo Kijev - Jablonec -:-
18:55Genk - Sarpsborg 08 -:-
18:55Lazio - Eintracht Frankfurt -:-
18:55MOL Vidi - Chelsea -:-
18:55Marseille - Apollon -:-
18:55PAOK - BATE Borisov -:-
18:55Rapid Dunaj - Rangers -:-
18:55Rennes - FC Astana -:-
18:55Sevilla - Krasnodar -:-
18:55Villarreal - Spartak Moskva -:-
21:00AEK Larnaka - Leverkusen -:-
21:00Arsenal - Karabag -:-
21:00Celtic - Salzburg -:-
21:00Dinamo Zagreb - Anderlecht -:-
21:00Dudelange - Betis -:-
21:00FC Kobenhavn - Bordeaux -:-
21:00Ludogorec - Zurich -:-
21:00Olympiakos Pirej - AC Milan -:-
21:00RB Leipzig - Rosenborg -:-
21:00Slavia Praga - Zenit Petersburg -:-
21:00Spartak Trnava - Fenerbahče -:-
21:00Sporting - Vorskla -:-

FRANCIJA: National, 3. liga

20:30Laval - Tours -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura – play-off

03:00Comunicaciones - Guastatoya 1:2

GVINEJA: Liga 1

17:30Kamsar - Elephant Coleah -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture - play-off

23:00Real du Cap - Arcahaie -:-
23:00Don Bosco - Tempete -:-

INDIJA: ISL

15:00Bengaluru - ATK -:-

IRAK: Superliga

12:00Al Bahri - Al Kahraba -:-
12:00Al Karkh - Naft Missan -:-
14:15Naft Al Junoob - Al Zawraa -:-

IRAN: Pro Liga

13:45Esteghlal - Padideh Khorasan -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

14:30Cuneo - Piacenza -:-
18:30Lucchese - Pro Vercelli -:-

JAMAJKA: Premier League

01:00Harbour View - Waterhouse 1:5
01:00Tivoli - Cavalier 0:1
21:00Humble Lions - Portmore -:-
21:00Reno - Mount Pleasant -:-
21:00UWI - Arnett Gardens -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

00:45Atletico-PR (Bra) - Junior (Col) 2:111m

KATAR: Premier liga

14:00Qatar SC - Al-Shahaniya -:-
14:00Umm-Salal - Al-Gharafa -:-
16:30Al-Rayyan - Al Arabi -:-

MALTA: Super Pokal

15:00Valletta - Balzan -:-

PAKISTAN: Premier liga

11:00KESC FC - KRL FC -:-
11:00PCAA - Baloch Nushki -:-

PERU: Primera Division - Play-off

02:00A. Lima - Sporting Cristal 1:4

RUANDA: National Football liga

14:30AS Kigali - Bugesera FC -:-

SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga

15:30Al-Ettifaq - Al Wehda -:-
15:30Al-Fateh - Al-Faysaly -:-

SVET: Prijateljske mednarodne

11:00Turčija U18 - Črna Gora U18 -:-
15:00Hrvaška U18 - BIH U18 -:-
15:00Oman - Tadžikistan -:-
17:00Izrael U18 - Nemčija U18 -:-

SVET: Klubske prijateljske

14:15Lahti (Fin) - Haka (Fin) -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga

13:45Ajman - Al Dhafra -:-
13:50Bani Yas - Dibba Al Fujairah -:-
16:30Al Sharjah - Emirates Club -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 8

20:15G. Segoviana - Arandina -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način