OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

advertisement

ALBANIJA: Superliga

17:00Korabi Peshkopi - Flamurtari -:-
17:00Laci - Teuta -:-
17:00Luftetari Gjirokastra - Kukesi -:-
17:00Skenderbeu - Partizani -:-
17:00Vllaznia - Tirana -:-

ALŽIRIJA: Division 1

23:00Alger (Alg) - CR Belouizdad -:-

ANGLIJA: FA Pokal

18:30Arsenal - Chelsea -:-

ARGENTINA: Primera Division

00:00Aldosivi - Independiente 0:0
19:00Colon - Gimnasia L.P. -:-
21:15Banfield - Temperley -:-
22:15Newells Old Boys - Olimpo -:-
00:30Huracan - Boca Juniors -:-
00:30San Martin S.J. - Sarmiento Junin -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

02:05Ferro - Chacarita Juniors 0:0
18:05Almagro - Instituto -:-
20:30All Boys - San Martin Tucuman -:-
20:30Brown Adrogue - Sportivo Estudiantes -:-
22:00Atletico Parana - Douglas Haig -:-
advertisement

ARGENTINA: Prim B Metropolitana

18:05Fenix - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

17:00Sportivo Barracas - Sacachispas -:-
20:30Canuelas - Defensores Unidos -:-
20:30Deportivo Armenio - Def. de Cambaceres -:-

ARMENIJA: Premier liga

15:00Pyunik - Ararat -:-
17:00Gandzasar - Banants -:-

AVSTRALIJA: NPL NSW

11:45APIA Tigers - Sydney Utd -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Heidelberg Utd -:-
09:00Green Gully - Kingston City -:-
11:00Hume City - St Albans Saints -:-

AVSTRALIJA: Brisbane Premier League

09:00Peninsula - Eastern Suburbs -:-
10:00Grange Thistle - Logan Lightning -:-
10:15Holland Park Hawks - Albany Creek -:-
11:00Queensland Lions - Capalaba FC -:-
11:00Souths - Mitchelton -:-

AVSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Balcatta - Sorrento -:-
09:00Bayswater City - Inglewood Utd -:-
09:00ECU Joondalup - Joondalup Utd. -:-
09:00Mandurah City - Perth SC -:-
09:00Perth Glory U21 - Armadale -:-
09:00Stirling Lions - Floreat Athena -:-
09:00Subiaco - Cockburn City -:-

AVSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide City - Campbelltown City -:-
07:30West Adelaide - Croydon Kings -:-
07:30West Torrens - MetroStars -:-
11:30Adelaide Olympic - Adelaide U21 -:-
11:30Cumberland Utd. - Blue Eagles -:-

AVSTRALIJA: NPL Queensland

07:00Redlands - Sunshine Coast -:-
09:00SWQ Thunder - Brisbane City -:-
10:00Brisbane Strikers - Western Pride -:-
10:30Gold Coast City - F.N.Q. Bulls -:-
11:00Northern Fury - Moreton Bay Utd -:-
11:15Brisbane U21 - Olympic FC -:-

AVSTRALIJA: NPL Tasmanija

06:00Devonport - Launceston -:-
06:00South Hobart - Olympia Warriors -:-

AVSTRALIJA: Capital Territory

07:00FFA Centre of Excellence - Canberra -:-
07:00Gungahlin - Riverina -:-
07:00Monaro Panthers - Woden Weston -:-

AVSTRALIJA: Severni NSW

06:30Adamstown Rosebud - Newcastle Jets U21 -:-
06:30Lambton J. - Hamilton Olympic -:-
06:30Valentine P. - Charlestown City Blues -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Central

16:00Stadl Paura - Sturm Graz (Am) -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Zahod

16:00Leube Anif - Hard -:-
17:00Austria Salzburg - SV Worgl -:-
17:00Eugendorf - Innsbruck (Am) -:-
17:00SAK 1914 - Hohenems -:-
17:00Saalfelden - Dornbirn -:-

BELGIJA: Jupiler liga - Evropska liga play-off

20:30Genk - St. Truiden -:-

BELGIJA: Prva amaterska divizija - Skupina za napredovanje

20:00Beerschot Wilrijk - K.S.K. Heist -:-
20:00Dessel - Virton -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

15:00Naftan - FC Minsk -:-
16:00FK Sluck - Slavia Mozir -:-
17:00Žodino - Gomel -:-

BOCVANA: Premier liga

15:30Green Lovers - Miscellaneous -:-
15:30Nico United - Mahalapye Hotspurs -:-
15:30Sankoyo Bush Bucks - Police XI -:-
15:30Township Rollers - Jwaneng Galaxy FC -:-

BOLGARIJA: Parva liga - Evropska liga play-off

19:00PreklicanaVereja - Botev Plovdiv -:-

BOLGARIJA: Vtora liga

16:30Bansko - Lok. Sofija -:-
16:30Bistrica - CSKA Sofija II -:-
16:30Carsko Selo - Botev Vraca -:-
16:30Levski Karlovo - Pomorie -:-
16:30Ludogorec II - Spartak Pleven -:-
16:30Nesebar - Etar Veliko Tarnovo -:-
16:30Oborište Panagjurište - Septemvri Sofija -:-
16:30Sozopol - Botev Galabovo -:-

BOLIVIJA: Liga de Futbol Prof - Apertura Adecuacion

02:00Bolivar (Bol) - Blooming 5:0
21:00Nacional Potosi - Guabira -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga - Skupina za obstanek

17:00Mladost DK - Metalleghe -:-
17:00Olimpic Sarajevo - ECOS Vitez -:-
17:00Široki Brijeg - Čelik Zenica -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: FBiH

17:30Budućnost Banovići - Travnik -:-
17:30FK Radnicki Lukavac - Bratstvo Gračanica -:-
17:30Goražde - Bosna Sema -:-
17:30HNK Orašje - GOŠK Gabela -:-
17:30Kakanj - Jedinstvo Bihač -:-
17:30NK Novi Travnik - Visoko -:-
17:30Velež Mostar - Zvijezda Gradačac -:-
17:30Čapljina - Sloga Simin Han -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za napredovanje

17:30Podrinje Janja - Kozara -:-
17:30Rudar Prijedor - Tekstilac -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: RS - Skupina za obstanek

17:30Mrkonjić Grad - Zvijezda 09 -:-
17:30Slavija - Borac Samac -:-
17:30Sutjeska Foča - Sloga -:-

BRAZILIJA: Série A

21:00Vasco - Fluminense -:-
00:00Sao Paulo - Palmeiras -:-

BRAZILIJA: Série B

00:15Criciuma - America MG 1:3
01:30Ituiutaba - Oeste 1:1
83'Goias - Brasil de Pelotas 1:1
21:30ABC - Vila Nova -:-
21:30Londrina - Luverdense -:-
21:30Nautico - Ceará M. -:-
21:30Paysandu - Internacional -:-
00:00Juventude - Parana -:-

BRAZILIJA: Série C

00:00Joinville - Tupi 1:1
20:30Tombense - Mogi Mirim -:-
21:00Bragantino - Ypiranga FC -:-
21:00Moto Club - Confianca -:-
22:00Sao Bento - Macae -:-

BRAZILIJA: Série D

20:00Bangu - Portuguesa -:-
20:00Sao Bernardo - Inter de Lages -:-
20:30Boavista SC - Espirito Santo -:-
21:00Anapolis - Comercial MS -:-
21:00Brusque - Piracicaba -:-
21:00Desportiva - Villa Nova MG -:-
21:00EC Sao Jose - Metropolitano -:-
21:00Luziania - Uniao Rondonopolis -:-
22:00AE Altos - Cordino EC -:-
22:00Red Bull Brasil - Caldense -:-
23:30Juazeirense - Sousa EC -:-

BURKINA FASO: Premier liga

18:00AJEB - Bobo-Dioulasso -:-
18:00Majestic - US Ouagadougou -:-
18:00Sonabel Ouagadougou - Rahimo -:-

DR KONGO: Super Ligue - Zaključni boji

15:30FC Renaissance - Cs Don Bosco -:-
15:30PreloženaMuungano - Cs Don Bosco -:-
15:30Oc Bukavu Dawa - Motema Pembe (Cod) -:-

DANSKA: 1. divizija

15:00AB Kobenhavn - Skive -:-
15:00Fredericia - Vejle -:-
15:00Helsingor - Naestved -:-
15:00Hobro - Vendsyssel FF -:-
15:00Koge - Roskilde -:-
15:00Nykobing - Fremad Amager -:-

DANSKA: 2. divizija - skupina za obstanek

15:00BK Frem - Næsby -:-
15:00FC Sydvest 05 - Hellerup -:-
15:00Fredensborg BI - Odder -:-
15:00Jammerbugt - Holbaek -:-
15:00Svendborg - Vejgaard -:-
15:00VSK Aarhus - Middelfart -:-

DANSKA: 3F Ligaen ženske - Ligaški play-off

13:00Koldingq Ž - Fortuna Hjorring Ž -:-
14:15BSF Ž - Skovbakken Ž -:-

DANSKA: 3F Ligaen ženske - Za obstanek

11:00VSK Aarhus Ž - Varde Ž -:-
12:30Sonderjyske Ž - Næsby Ž -:-
13:00Odense Ž - Sundby Ž -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

01:00Atletico Pantoja - Moca 0:1
22:00Delfines Del Este - San Cristobal -:-
22:00Universidad O&M - Atlantico -:-

EKVADOR: Serie A - Prva stopnja

23:00Ind. del Valle - U. Catolica 1:0
19:00El Nacional - CD Clan Juvenil -:-
22:00Fuerza A. - River Plate Ecuador -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Maardu - Santos Tartu -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

15:00FCI Tallinn - Tammeka -:-

EVROPA: Premier liga (Krim)

15:00Bahčisaraj - Jevpatoria -:-
15:00TSK Simferopol - Krimteplicja -:-
16:00Kafa - SKCHF Sevastopol -:-

FILIPINI: PFL

10:00PreloženaJPV Marikina - Kaya -:-
10:00Stallion - Ilocos United -:-

FINSKA: Veikkausliiga

14:00HIFK - Inter Turku -:-
14:00Kemi - Vaasa -:-
14:00Lahti - HJK Helsinki -:-
16:00JJK Jyvaskyla - Ilves -:-
16:00Rovaniemi - KuPS -:-
17:00SJK - Mariehamn -:-

FINSKA: Ykkonen

16:00Haka - OPS -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

16:00Keski-Uusimaa - Kultsu -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00MuSa - Peimari United -:-
16:00TPV - Jazz Pori -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00GBK Kokkola - OTP -:-
16:00JBK - TP-47 -:-

FRANCIJA: Pokal Francije

21:00Angers - PSG -:-

GAMBIJA: Liga GFA

18:00Tallinding United - Bombada -:-
18:00Brikama U. - Armed Forces -:-
18:00Gamtel - Bombada -:-
18:00Hawks - Tallinding United -:-
18:00Ports Authority (Gam) - Marimoo -:-
18:00Samger - Serrekunda -:-
18:00Steve Biko - Real Banjul -:-

GANA: Premier League

17:00Great Olympics - Berekum Chelsea -:-
17:15Ebusua Dwarfs - Elmina Sharks -:-

GRUZIJA: Liga Erovnuli

16:00Kolkheti 1913 Poti - Dila Gori -:-

HONGKONG: Premier liga - Play-off

09:00Eastern AA - Southern District -:-

HRVAŠKA: 1. HNL

16:00Zaprešič - Istra 1961 -:-
19:00Dinamo Zagreb - Rijeka -:-

INDONEZIJA: Liga 1

15:30PS TNI - Persela Lamongan -:-
15:30Sriwijaya (Idn) - Madura United -:-

IRSKA: Divizija 1

20:15Cobh Ramblers - Waterford -:-
20:30Longford - Wexford -:-

ISLANDIJA: Pepsideild liga

16:00Akureyri - Vikingur Reykjavik -:-
18:00Vestmannaeyjar - IA Akranes -:-

ISLANDIJA: Inkasso-deildin

18:00Thor Akureyri - Haukar -:-

ISLANDIJA: Divizija 2

16:00Afturelding - Tindastoll -:-
16:00Fjardabyggd - Njardvik -:-
16:00Magni - Sindri -:-
16:00Vestri - Husavik -:-

ITALIJA: Serie A

18:00Atalanta - Chievo -:-
18:00Bologna - Juventus -:-

ITALIJA: Serie B - Play-off

20:30Benevento - Perugia -:-

ITALIJA: Super Pokal (Lega Pro)

16:30Venezia - Foggia -:-

ITALIJA: Primavera - zaključek - Kvalifikacija

16:00AS Roma U19 - Genoa U19 -:-

JAPONSKA: J-Liga

07:00Hirošima - Iwata -:-
07:00Shimizu - Yokohama M. -:-
08:00Kashiwa - Omiya -:-
12:00Sagan Tosu - Sapporo -:-

JAPONSKA: J-Liga Divizija 2

06:00Renofa Yamaguchi - Machida -:-
08:00Chiba - Ehime -:-
08:00Kyoto - Gifu -:-
09:00Shonan - Montedio Yamagata -:-
09:00Tokushima - Kamatamare -:-
11:00Yokohama FC - Nagoya -:-
12:00V-Varen Nagasaki - Verdy -:-

JAPONSKA: Žensko nogometno prvenstvo

06:00Sendai Ž - Parceiro Nagano Ž -:-
08:00Albirex Niigata Ž - Beleza Ž -:-

JUŽNA KOREJA: K-League

09:00Jeonbuk - Suwon -:-
11:00Pohang - Gangwon -:-
12:00PreloženaGwangju - Jeju Utd -:-
12:00Seoul - Ulsan Hyundai -:-

JUŽNA KOREJA: K League Challenge

12:00Anyang - Gyeongnam -:-

JUŽNA KOREJA: National League

08:00Busan Kyotong - Gimhae -:-
08:00Gyeongju KHNP - Mokpo City -:-
08:00Incheon Korail - Cheonan City -:-
12:00Gangneung - Changwon -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier League

15:00Ajax Cape Town - Baroka -:-
15:00Free State Stars - Chippa United -:-
15:00Golden Arrows - Orlando Pirates -:-
15:00Highlands - Mamelodi Sundowns -:-
15:00Kaizer Chiefs - Bidvest Wits -:-
15:00Maritzburg Utd - Bloem Celtic -:-
15:00Polokwane - Cape Town City -:-
15:00Supersport Utd - Platinum Stars -:-

KANADA: CSL

01:00Serbian W. E. - Waterloo -:-
20:00Vorkuta - Milton -:-

KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo

22:00Mindelense - ACA -:-
22:00Mindelo - Sal-Rei -:-
22:00Onze Unidos - Benfica de Santa Cruz -:-
22:00Paulense - Academica Porto Novo -:-
22:00Sporting Praia - Sporting da Brava -:-
22:00Ultramarina - Vulcanico -:-

KAZAHSTAN: Premier liga

15:00Aktobe - Irtiš Pavlodar -:-
15:00Taraz - Tobol Kostanay -:-

KENIJA: Premier liga

14:00Bandari - Kakamega Homeboyz FC -:-
14:00Chemelil - Ulinzi Stars (Ken) -:-
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka (Ken) -:-
14:00Thika Utd. - Muhoroni -:-

KIRGIZISTAN: Top Liga

14:00Alga - Dordoi Biškek -:-
14:00FK Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata -:-

KITAJSKA: Superliga

09:30Guizhou Zhicheng - Jiangsu Suning -:-
09:30Liaoning - Yanbian -:-
13:35Hebei Yilinshanzhuang - Changchun Yatai -:-
13:35Shanghai SIPG - Beijing Guoan -:-
13:35Tianjin Quanjian - Tianjin Teda -:-

KITAJSKA: Jia League

09:00Yunnan Lijiang - Beijing Baxy -:-
10:00Baoding Yingli Yitong - Meizhou Hakka -:-
13:00Zhejiang Yiteng - Dalian Transcend -:-
13:35Nei Mongol - Wuhan Zall -:-
13:35Shenzhen - Xinjiang Tianshan -:-

KITAJSKA: Yi liga

09:00Hainan Seamen - Sichuan Longfor -:-
09:00Shanghai JuJu - Jiangxi Liansheng -:-
09:00Shenyang Urban FC - Hebei Elite -:-
09:30Baotou Nanjiao - Heilongjiang Lava -:-
09:30Dalian Boyang - Jiangsu Yancheng -:-
09:30Shaanxi Changan - Qingdao Jonoon -:-
09:30Yinchuan Helanshan - Shenyan Dongjin -:-
10:00Hunan Billows - Chengdu Qianbao -:-
13:30Meizhou Meixian Techand - Shenzhen Ledman -:-
13:35Nantong Zhiyun - Zhenjiang Huasa -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura

68'Deportes Tolima - La Equidad 1:0

LATVIJA: SynotTip Virslīga

15:00Jelgava - Ventspils -:-
17:00Riga FC - Spartaks -:-

LITVA: Pokal Litve

12:00Panevežys - Kauno Žalgiris -:-
15:00Sveikata - Jonava -:-
16:00Adiada Šiauliai - Dainava Alytus -:-
16:00HC Garliava - Mazeikiai -:-
16:00Silute - Stumbras -:-
17:00Dziugas Telsiai - Tauras -:-
18:00Banga Gargzdai - Žalgiris -:-
19:00Panerys - Nevezis Kedainiai -:-

MADŽARSKA: OTP Bank Liga

19:00DVTK Borsodi - Debrecen -:-
19:00Ferencvaroš - Ujpest -:-
19:00Haladas - Gyirmot -:-
19:00Honved - Videoton -:-
19:00Paks - MTK Budimpešta -:-
19:00Vasas - Mezokovesd -:-

MAKEDONIJA: Division 1

16:30Akademija Pandev - FK Skopje -:-
16:30FK Tikveš Kavadarci - Turnovo -:-
16:30Met. Skopje - Teteks -:-
16:30Negotino - FK Euromilk -:-

MALAVI: Superliga

14:30MAFCO - Azam Tigers -:-
14:30Mzuni - Red Lions -:-
14:30Wizards - EPAC United -:-

MALI: Premiere Division

18:00Soni - Salif Keita (Mli) -:-

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

16:00TuRU Düsseldorf - Dusseldorf-West -:-

NEMČIJA: Oberliga play-off - Play-off

14:00Bissingen - RW Frankfurt -:-

NEMČIJA: Pokal DFB

20:00Eintracht Frankfurt - Dortmund -:-

NEMČIJA: Pokal DFB ženske

16:15Sand Ž - Wolfsburg Ž -:-

NIGER: Liga 1

17:30ASFAN - SONIDEP -:-
17:30Douanes Niamey - ASGNN -:-
17:30Jangorzo - US Gendarmerie -:-
17:30Nigelec - Olympic Niamey -:-
17:30Police - Sahel (Nig) -:-
17:30Racing FC de Boukoki - Urana -:-
17:30Tagour Provincial Club - Akokana -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie - Za obstanek

14:30Harkemase Boys - Lisse -:-
15:00Spakenburg - Rijnsburgse -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Sandefjord - Odd -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

15:00Start - Jerv -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

16:00Grorud - Follo -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

15:00Vard Haugesund - Honefoss -:-

NORVEŠKA: Toppserien ženske

12:00Trondheims-Orn Ž - Grand Bodo Ž -:-
15:00Avaldsnes Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-
15:00Kolbotn Ž - Klepp Ž -:-
15:00Sandviken Ž - LSK Kvinner Ž -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Rubio Nu - Olimpia -:-

PERU: Primera Division - Apertura

19:30Ayacucho - Comerciantes Unidos -:-
22:00Sporting Cristal - Sport Huancayo -:-
00:45Sport Rosario - Dep. Municipal -:-

POLJSKA: Ekstraklasa - Skupina za obstanek

18:00Arka - Ruch -:-
18:00Gornik Leczna - Zaglebie -:-
18:00Piast - Wisla Plock -:-
18:00Slask Wroclaw - Cracovia -:-

POLJSKA: Divizija 2

15:00Blekitni Stargard - Warta -:-
15:00Kotwica Kolobrzeg - Polonia W. -:-
15:00Polonia B. - S. Wola -:-
15:00Puszcza - Gryf Wejherowo -:-
15:00Radomiak Radom - Legionowo -:-
15:00Rakow - Odra Opole -:-
15:00Rozwoj Katowice - Belchatow -:-
15:00Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik -:-
15:00Zambrow - Elblag -:-

POLJSKA: III. Liga - skupina I

11:00Huragan Wolomin - Ursus Varšava -:-
13:00Jagiellonia II - Legia II -:-
17:00Huragan Moraq - Concordia Elblag -:-
17:00LKS Lodz - Tomaszow Mazowiecki -:-
17:00Sokol Aleksandrow Lodz - Pelikan -:-
18:00Ostroda - Swit -:-

POLJSKA: III Liga - skupina II

12:00Swit Skolwin - Sroda -:-
15:00Elana Torun - Vineta W. -:-
16:00Chemik Bydgoszcz - Lech 2 -:-
16:00Lesnik Rossa Manowo - Gwardia Koszalin -:-
17:00Gornik Konin - Jarocin -:-
17:00KKS Kalisz - Przodkowo -:-
17:00Kleczew - Wda Swiecie -:-
17:00Pogon Lebork - Chwaszczyno -:-

POLJSKA: III Liga - skupina III

14:00Brzeg - BKS Bielsko -:-
15:00Falubaz Zielon. - Ol. Kowary -:-
15:00Skra - Legnica 2 -:-
17:00Pniowek Pawlowice - GKS Jastrzebie -:-
17:00Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierzoniow -:-
17:00Sleza Wroclaw - Gornik Z. 2 -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

12:00Orleta Radzyn Podlaski - Sola Oswiecim -:-
15:00NKP Podhale Nowy Targ - Biala Podlaska -:-
17:00Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce -:-
17:00R. Rzeszow - Jaroslaw -:-
17:00Trzebina Siersza - S. Rzeszow -:-
17:00Unia Tarnow - Cos. Nowotaniec -:-
20:00Ostrowiec - Garbarnia -:-

PORTUGALSKA: Segunda Liga - Za obstanek

18:00Academico Viseu - Merelinense -:-
18:00SC Praiense - Leixoes -:-

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal Prio - Za obstanek

18:00Gouveia - Atletico -:-

ROMUNIJA: Liga 2

10:00PreklicanaChindia Targoviste - Tarlungeni -:-
10:00PreklicanaRamnicu Valcea - Calarasi -:-

ROMUNIJA: Pokal Romunije

19:45Voluntari - Astra -:-

SEJŠELI: Divizija 1

14:00Cote d'Or - St Michel Utd (Sey) -:-

SIRIJA: Premier liga

21:30Al Mohafaza - Al Wahda -:-
21:30Al Shorta - Al Jazira -:-
21:30Teshrin - Al Majd -:-

SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1

18:00Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-
20:00Moossou - Africa Sports (Civ) -:-

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

17:30Mihalovce - Slovan Bratislava -:-
17:30Ružomberok - Dun. Streda -:-
17:30Spartak Trnava - Z. Moravce -:-
17:30Trenčin - Tatran -:-
17:30Žilina - Podbrezova -:-
19:00PreklicanaMyjava - Senica -:-

SLOVAŠKA: 2. Liga - vzhod - Skupina za obstanek

17:00Haniska - Lipany -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- zahod

10:30N. Zamky - Gabčikovo -:-
10:30Velky Meder - Puchov -:-
17:00Banik HN - Nemšova -:-
17:00Dubnica - Komarno -:-
17:00FC Horses - Beluša -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- vzhod

17:00Giraltovce - V. Opatske -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Sredina

17:00Novohrad Lucenec - Makov -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Bratislava

17:00Bahon - Lozorno -:-
17:00Devinska N. Ves - Rovinka -:-
17:00Dunajska Lužna - Bernolakovo -:-
17:00Inter Bratislava - Pezinok -:-
17:00Kralova - Rohoznik -:-
17:00Malacky - Vajnory -:-
17:00Rača - Ivanka -:-
17:00Tomašov - Slovan Most -:-

SLOVENIJA: Prva liga

16:55Domžale - Celje -:-
16:55Koper - ND Gorica -:-
16:55Maribor - Krško -:-
16:55Olimpija - Aluminij -:-
16:55Rudar - Radomlje -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Brda - NK Krka -:-
17:00NK Kranj - Brežice 1919 -:-
17:00Veržej - Ankaran Hrvatini -:-

SRBIJA: Prva liga

15:00Bežanija - Sloboda -:-
15:00Buducnost Dobanovci - Radnički Pirot -:-
15:00Dinamo Vranje - Zemun -:-
15:00Inđija - Šabac -:-
15:00Jagodina - Proleter -:-
15:00OFK Beograd - Kolubara -:-
15:00Pivara - BSK Borča -:-
15:00Sinđelić B. - Odzaci -:-

SRBIJA: Srbski pokal

18:00Partizan - Crvena zvezda -:-

SVET: Prijateljske mednarodne

15:30Uzbekistan U21 - Rusija U21 -:-

SVET: U20 Svetovno prvenstvo

10:00Kostarika U20 - Zambija U20 -:-
10:00Portugalska U20 - Iran U20 -:-
13:00Japonska U20 - Italija U20 -:-
13:00Urugvaj U20 - Južnoafriška republika U20 -:-

TAJSKA: Thai Premier League

13:00Ratchaburi - Thai Honda FC -:-
14:00Buriram - Bangkok Utd -:-
14:00Tero Sasana - Chonburi -:-
15:00Sisaket - Port MTI FC -:-

TUNIZIJA: Tunizijski pokal

16:30CS Hammam-Lif - Club Africain (Tun) -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00FC Asgabat - Energetik -:-
15:00Kopetdag Asgabat - FC Balkan -:-
15:00Merw - Ahal -:-
15:00Sagadam - Altyn Asyr -:-

TURČIJA: Super Lig

15:00Kasimpaša - Antalyaspor -:-
15:00Konyaspor - Akhisar Belediye -:-
17:00Basaksehir - Adanaspor -:-
18:00Fenerbahče - Trabzonspor -:-

TURČIJA: TFF 3. Lig Play Offs

16:00Erbaaspor - Silivrispor -:-

UKRAJINA: Pari-Match League - Skupina za obstanek

16:00Volin Lutsk - Karpati -:-
16:00Vorskla - Dnipro -:-
16:00Zirka Kropivnicki - Stal Kamjanske -:-

UKRAJINA: 2.Liga

16:00Bukovina - Helios -:-
16:00Desna - Obolon Brovar Kyjev -:-
16:00Hirnik-Sport - Arsenal Kijev -:-
16:00Inhulets - Šumi -:-
16:00Kolos Kovaljovka - Mikolaiv -:-
16:00Kramatorsk - Mariupol -:-
16:00Skala Strij - FC Poltava -:-
16:00Ternopil - Naftovik -:-
16:00Veres Rivne - Čerkasi -:-

URUGVAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

20:30Defensor Sp. - El Tanque Sisley -:-
20:30Liverpool M. - Boston River -:-
20:30Plaza Colonia - Rampla Juniors -:-
00:00Penarol - Fenix -:-

UZBEKISTAN: Profesionalna nogometna liga

15:30Shortan Guzor - OTMK Olmaliq -:-
16:00Lok. Taškent - Neftchi Fargona -:-
16:00Navbahor Namangan - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura – play-off

23:00La Guaira - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Pokal Venezuele - Kvalifikacija

21:00Estudiantes Caracas - Gran V. -:-

ZDA: MLS

01:00Toronto FC - Columbus Crew 5:0
20:30Seattle Sounders - Portland Timbers -:-

ZDA: USL

78'Swope Park - San Antonio 0:1
20:00Ottawa - Richmond Kickers -:-
23:00Cincinnati - Toronto FC 2 -:-

ZDA: NWSL ženske

22:00Chicago Ž - New York Flash Ž -:-
22:00Houston Dash Ž - Seattle Reign Ž -:-

ZAMBIJA: Superliga

13:00Buildcon - Green Eagles -:-
15:00Forest Rangers - NAPSA Stars -:-
15:00Green Buffaloes FC - City of Lusaka -:-
15:00PreloženaKabwe - Nchanga Rangers (Zam) -:-
15:00Konkola - Lusaka Dynamos -:-
15:00PreloženaLumwana Radiants - Zesco Utd -:-
15:00Mufulira - Power Dynamos -:-
15:00Nakambala Leopards - Kabwe -:-
15:00Real Nakonde - Nkana -:-
15:00PreloženaZanaco - Green Buffaloes FC -:-
15:00Zesco Utd - Zanaco -:-

ČEŠKA: 1. liga

17:00Hradec Kralove - Bohemians 1905 -:-
17:00Karvina - Jablonec -:-
17:00Liberec - Mlada Boleslav -:-
17:00Plzen - Jihlava -:-
17:00Pribram - Zlin -:-
17:00Slavia Praga - Brno -:-
17:00Slovacko - Sparta Praga -:-
17:00Teplice - Dukla Praga -:-

ČEŠKA: CFL

10:15Litomericko - Benatky -:-
10:15Olympia Hradec Kralove - Zapy -:-
10:15Pisek - Jirny -:-
10:15Vyšehrad - Domazlice -:-
10:30Kraluv Dvur - Tachov -:-
17:00Horovicko - Chrudim -:-

ČEŠKA: MSFL

17:00FK Blansko - Sigma Olomouc B -:-
17:00HFK Olomouc - Zlin B -:-
17:00Hlučin - Hulin -:-
17:00Mohelnice - Otrokovice -:-
17:00Trebič - Petrkovice -:-

ČEŠKA: Divizija A

10:15Motorlet Praga - Rokyčany -:-
17:00Dobriš - Sedlcany -:-
17:00FK Ostrov - Karlovy Vary -:-
17:00Malse Roudne - Viktoria Marianske Lazne -:-
17:00SK Doubravka - TJ Klatovy -:-

ČEŠKA: Divizija B

10:15Chomutov - Tatran Rakovnik -:-
10:15Neratovice - Sokol Hostoun -:-
10:15Šteti - Sokol Libiš -:-
17:00Sous - Mostecky FK -:-
17:00Velvary - FC Novy Bor -:-

ČEŠKA: Divizija C

10:15Kratonohy - Chrastava -:-
10:15Pardubice B - FK Turnov -:-
17:00Usti nad Orlici - Kutna Hora -:-
17:00Vysoke Myto - Kolin -:-
17:00Živanice - Dvur Kralove -:-

ČEŠKA: Divizija D

17:00Bistrice n. P. - Slovan Rosice -:-
17:00CSK Uhersky Brod - Slavoj Polna -:-
17:00Hodonin - Slavičin -:-
17:00Holešov - Vrchovina -:-

ČEŠKA: Divizija E

17:00Dolni Benešov - Novy Jicin -:-
17:00FC Velke Karlovice - Petrovice -:-
17:00Jesenik - SK Hranice -:-

ČEŠKA: U19 League

11:00Plzen U19 - Ostrava U19 -:-
11:00Slavia Praga U19 - Jihlava U19 -:-
11:00Teplice U19 - Sparta Praga U19 -:-
12:00Hradec Kralove U19 - Opava U19 -:-
12:00Karvina U19 - Pardubice U19 -:-
14:00Slovacko U19 - Mlada Boleslav U19 -:-

ČEŠKA: Prva liga Ženske - Ligaški play-off

17:00Sparta Praga Ž - Slavia Praga Ž -:-

ČEŠKA: Prva liga Ženske - Skupina za obstanek

13:00Hradec Kralove Ž - Brno Ž -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

17:30Budućnost - Jedinstvo -:-
17:30Dečić - Iskra -:-
17:30Grbalj - OFK Petrovac -:-
17:30Mladost Podgorica - Lovćen -:-
17:30Sutjeska - Rudar -:-
17:30Zeta - Bokelj -:-

ČRNA GORA: Divizija 2

17:30Berane - FK Cetinje -:-
17:30Jezero - Igalo -:-
17:30KOM - Cijevna -:-
17:30Mornar - Radnički Berane -:-
17:30Otrant - Čelik Nikšić -:-

ŠKOTSKA: Pokal FA

16:00Celtic - Aberdeen -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

16:00Huesca - Lugo -:-
18:00Almeria - Mirandes -:-
18:00Sevilla Atletico B - Cadiz -:-
18:00Valladolid - Getafe -:-

ŠPANIJA: Segunda Division B zmagovalci play-off

18:00La Hoya Lorca - Albacete -:-

ŠPANIJA: Segunda Division B Poraženci play off

18:00Valencia B - Celta Vigo B -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

21:30Barcelona - Alaves -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Djurgarden - AFC Eskilstuna -:-
16:00Kalmar - Sundsvall -:-
18:00Norrkoping - Halmstad -:-

ŠVEDSKA: Superettan

16:00Dalkurd - Atvidabergs -:-
16:00Norrby - IK Frej -:-
16:00Varbergs - Falkenbergs -:-
18:00Degerfors - GAIS -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

16:00Sollentuna - Sandvikens IF -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

16:00Qviding - Oddevold -:-
16:00Utsiktens - Karlskrona -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

15:00Anundsjo - Skelleftea -:-
16:00Bodens - Soderhamns -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00LIdingo IFK - Gute -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Östra Götaland

14:00Prespa Birlik - Hassleholms IF -:-

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

14:00Hovas Ž - Sundsvall Ž -:-
14:00Vaxjo DFF Ž - Kalmar Ž -:-
15:00Holmalunds Ž - Vasteras Ž -:-

ŠVICA: Challenge liga

19:00Chiasso - Le Mont -:-
19:00Schaffhausen - Zurich -:-
19:00Servette - Aarau -:-
19:00Wohlen - Wil -:-
19:00Xamax - Winterthur -:-

ŠVICA: 1. Liga za napredovanje

16:00Basel II - Rapperswil -:-
16:00Breitenrain - Cham -:-
16:00Bruhl SG - Bavois -:-
16:00La Chaux-De-Fonds - Koniz -:-
16:00Nyonnais - Sion II -:-
16:00Old Boys - YF Juventus -:-
16:00Tuggen - United Zurich -:-
16:00Zurich II - Kriens -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

16:00Azzurri Lausanne - Etoile-Carouge -:-
16:00Echallens - Oberwallis Naters -:-
16:00FC Grand-Lancy - Lausanne Ouchy -:-
16:00Fribourg - Young Boys II -:-
16:00Martigny-Sports - FC La Sarraz-Ecleplens -:-
16:00Vevey - SC Dudingen -:-
16:00Yverdon - Lausanne II -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2

16:00Black Stars - Buochs -:-
16:00Luzern II - Wangen -:-
16:00Muri - Baden -:-
16:00Solothurn - Delemont -:-
16:00Sursee - Schotz -:-
16:00Thun II - Bassecourt -:-
16:00Zug - Munsingen -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3

16:00Bellinzona - Thalwil -:-
16:00Eschen - Locarno -:-
16:00Gossau - Mendrisio-Stabio -:-
16:00Red Star Zurich - Balzers -:-
16:00Seefeld - Seuzach -:-
16:00St. Gallen II - Grasshopper II -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Winterthur II -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način