m.FlashScore.si

OSVEŽI

Nogomet » Jutri » Vse tekme

advertisement

AFRIKA: Pokal COSAFA

17:00Eswatini - Komori -:-
19:30PreklicanaMavricij - Angola -:-

ALŽIRIJA: Division 1

23:30CR Belouizdad - Bel Abbes -:-
23:30Constantine - USM Alger -:-
23:30ES Setif - MO Bejaia -:-
23:30JS Kabylie - Bordj Bou Arreridj -:-
23:30MC Alger - Mlila -:-
23:30Oran - Hussein Dey -:-
23:30Paradou - Tadjenant -:-

ANGLIJA: Championship, Druga liga - Play-off

16:00Aston Villa - Derby -:-

ARGENTINA: Copa de la Superliga

23:45Boca Juniors - Argentinos Jrs -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

12:30Kingston City - Port Melbourne Sharks -:-
advertisement

BRAZILIJA: Serie A

00:00Bahia - Fluminense -:-
00:00Corinthians - Sao Paulo -:-
00:00Cruzeiro - Chapecoense-SC -:-
00:00Fortaleza - Vasco -:-

BRAZILIJA: Serie C

23:00Botafogo PB - Imperatriz -:-
23:00Ituiutaba - Paysandu -:-

BRAZILIJA: Serie D

00:00Galvez - Santos AP -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Apertura

00:00Atletico Pantoja - Moca -:-

EGIPT: Premier liga

22:00El Daklyeh - El Masry -:-
22:00El Gounah - Ismaily -:-
22:00Misr Elmaqasah - El Gaish -:-
22:00Nojom Al Mostabel - Enppi -:-

EKVADOR: Liga Pro

23:30Delfin - Ind. del Valle -:-

FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga

19:00Vikingur Gotu - HB Torshavn -:-
20:00Runavik - Skala Itrottarfelag -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Honka - Lahti -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30Klubi 04 - NJS -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - play-off

01:00Tempete - Don Bosco -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura – play-off

00:00Motagua - Olimpia -:-

INDONEZIJA: Liga 1

15:30Arema - Persela Lamongan -:-

IRAK: Superliga

15:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Karkh -:-
21:00Al Bahri - Naft Al Junoob -:-
21:00Naft Missan - Al Najaf -:-

IRSKA: Ligaški pokal

20:45Bohemians D. - Cork City -:-
20:45Bray - Waterford -:-
20:45Derry City - Finn Harps -:-
20:45Dundalk - UC Dublin -:-

JORDANIJA: Pokal Jordanije

22:00Al Faisaly Aman - Al Karmal -:-
22:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:30Ansan Greeners - Bucheon FC 1995 -:-
13:00Busan - Jeonnam -:-

KANADA: CSL

01:30Ukraine United - Real Mississauga -:-
02:00Scarborough B. - CSC Mississauga -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura - štirikrožno

00:15Deportes Tolima - Junior -:-
02:30Dep. Cali - Atl. Nacional -:-

KONGO: Liga 1

15:00Talangai - Etoile du Congo -:-
17:00Kondzo - Inter Club -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

18:00RFS - BFC Daugavpils -:-

LITVA: Pokal Litve

18:30Hegelmann Litauen - Panevežys -:-

MADŽARSKA: NB I ženske - Play-off

15:00Ferencvaroš Ž - MTK Hungaria Ž -:-

MEHIKA: Primera Division - Clausura – play-off

03:06Club Leon - Tigres -:-

NEMČIJA: Bundesliga - Razigravanje za obstanek

20:30Union Berlin - Stuttgart -:-

NIGERIJA: Pokal Aiteo

15:00Spartans - Port Harcourt City -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

18:30Lorenskog - Stabaek 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

19:00Mjondalen 2 - Tonsberg -:-
19:30Drobak-Frogn - Lokomotiv Oslo -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

18:00Madla IL - Bryne 2 -:-
18:00Storm BK - Start 2 -:-
18:00Stromsgodset 2 - Valdres -:-
19:00Brann 2 - Fana -:-
18:00Rosenborg 2 - Kongsvinger 2 -:-
20:15Gjellerasen - Ullensaker/Kisa 2 -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00A. Lima - Binacional -:-

ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek

17:00Voluntari - FC Hermannstadt -:-
20:00Botosani - Dinamo Bukarešta -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura – play-off

23:00Alianza FC - Aguila -:-

SVET: Klubske prijateljske

18:30Kaiserslautern (Ger) - Bayern (Ger) -:-

SVET: U20 Svetovno prvenstvo

18:00Honduras U20 - Urugvaj U20 -:-
18:00Katar U20 - Ukrajina U20 -:-
20:30Norveška U20 - Nova Zelandija U20 -:-
20:30ZDA U20 - Nigerija U20 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

23:00Penarol - Progreso -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura – play-off

23:00Aragua - Estudiantes M. -:-
22:00Atletico Venezuela - Carabobo -:-

ZDA: MLS

00:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-
01:30Toronto FC - San Jose Earthquakes -:-

ZDA: USL League Two

23:00Portland U23 - Lane United -:-
23:00Victoria Highlanders - Seattle U23 -:-
23:30Tobacco Road - Virginia Beach -:-
01:00Glens SC - Golden State Force -:-

ZDA: NWSL ženske

00:00Chicago Ž - Washington Ž -:-

ČEŠKA: Mladinska liga - Skupina zmagovalcev

13:00Mlada Boleslav U21 - Liberec U21 -:-
13:00Sparta Praga U21 - Ostrava U21 -:-

ČEŠKA: Mladinska liga - Skupina poražencev

11:00Slavia Praga U21 - Dukla Praga U21 -:-
16:00Pribram U21 - Trinec U21 -:-

ČILE: Primera Division

23:30U. De Concepcion - O'Higgins -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00Dep. La Coruna - Mallorca -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Hammarby - Norrkoping -:-
19:00Örebro - Sirius -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Vasteras SK - Norrby -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

19:30Newroz - Sodertalje FK -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.

Preklopi na touch način