OSVEŽI

Nogomet » Jutri » Vse tekme

FRANCIJA: Ligue 1

19:00Lille - Reims -:-
19:00Monaco - St. Etienne -:-
19:00Montpellier - Bordeaux -:-
19:00Nantes - Brest -:-
19:00Rennes - Clermont -:-
21:00Angers - Marseille -:-
21:00Lens - Strasbourg -:-
21:00Lorient - Nice -:-
21:00Lyon - Troyes -:-
21:00Metz - PSG -:-

ITALIJA: Serie A

18:30Salernitana - Verona -:-
18:30Spezia - Juventus -:-
20:45Cagliari - Empoli -:-
20:45Milan - Venezia -:-

SLOVENIJA: Prva liga

17:00Radomlje - Bravo -:-
20:15Olimpija - Domžale -:-

ŠPANIJA: LaLiga

19:30Espanyol - Alaves -:-
19:30Sevilla - Valencia -:-
22:00Real Madrid - Mallorca -:-
22:00Villarreal - Elche -:-

ALBANIJA: Pokal Albanije

16:00Besa - Pogradeci -:-
16:00Beselidhja Lezha - Burreli -:-
16:00Butrinti Sarande - Laci -:-
16:00Cerrik - Egnatia -:-
16:00Elbasani - Kastrioti -:-
16:00Erzeni - Dinamo Tirana -:-
16:00Flamurtari - Apolonia -:-
16:00Koplik - Skenderbeu -:-
16:00Laberia - Vllaznia -:-
16:00Lushnja - Tomori Berat -:-
16:00Luzi - Teuta -:-
16:00Maliqi - Kukesi -:-
16:00Oriku - Bylis -:-
16:00Shkumbini - Tirana -:-
16:00Terbuni - Partizani -:-
16:00Vora - Korabi Peshkopi -:-

ANGLIJA: EFL Cup

20:30Brighton - Swansea -:-
20:45Arsenal - Wimbledon -:-
20:45Chelsea - Aston Villa -:-
20:45Manchester Utd - West Ham -:-
20:45Millwall - Leicester -:-
20:45Wolves - Tottenham -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

02:10Talleres RE - Los Andes -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

23:10Godoy Cruz - Racing Club -:-

ARMENIJA: Premier liga

13:00Van - Noah -:-
16:00Ararat-Armenia - Urartu -:-

AVSTRALIJA: Brisbane Premier League

11:30Albany Creek - St. George Willawong -:-
12:30Brisbane K. - The Gap -:-

AVSTRIJA: Pokal OFB

18:30Hohenems - Sturm Graz -:-
19:00Bregenz - Lafnitz -:-
19:00Salzburg - Kalsdorf -:-
19:00St. Johann - Austria Celovec -:-
20:25GAK - Tirol -:-

AZERBAJDŽAN: Prva divizija

13:30Karabag 2 - SumQayit City 2 -:-
13:30Lokbatan - Kapaz -:-
13:30Zaqatala - Turan Tovuz -:-
15:30Keshla 2 - Sabah Baku 2 -:-

AZIJA: AFC pokal - Končnica

17:00Nasaf Qarshi (Uzb) - ATK Mohun Bagan (Ind) -:-

AZIJA: Azijski pokal ženske - Kvalifikacije - Prva stopnja

12:00Iran Ž - Bangladeš Ž -:-
14:30Palestina Ž - Malezija Ž -:-

BELGIJA: Jupiler liga

20:45Antwerp - Genk -:-

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

13:00Minsk 2 - Sluck 2 -:-

BOLGARIJA: Pokal Bolgarije

12:00Marek - Levski -:-
15:00Bansko - Pirin Blagoevgrad -:-
15:00Hebar - CSKA Sofija -:-
15:00PreloženaLevski Lom - Lokomotiv Sofija -:-
15:00Septemvri Tervel - Septemvri Simitli -:-
15:00Sportist Svoge - Septemvri Sofija -:-

BOLIVIJA: Division Profesional

01:00Real Potosi - Santa Cruz -:-
21:00Blooming - Tomayapo -:-
00:15Palmaflor - The Strongest -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

00:00Caracollo - Em Huanuni -:-
00:00Fatic - Municipal Achocalla -:-
00:00Maestranza - ABB -:-
00:00Sur-Car - Deportivo Shalon -:-
20:00Academia Santa Cruz - Torre Fuerte -:-
21:00Fancesa - Atletico de Padilla -:-
22:00Argentinos Juniors - Ciudad Nueva SC -:-
22:00Villa Real Sociedad - CD Kivon -:-
23:00Los Almendros - Libertad -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

16:00Leotar - Rudar Prijedor -:-
18:00Radnik Bijeljina - Zrinjski -:-
18:00Široki Brijeg - Tuzla City -:-
20:30Sarajevo - Željezničar -:-

BRAZILIJA: Serie B

00:00Avai - Goias -:-
00:00Brasil de Pelotas - CRB -:-
00:00Sampaio Correa - Brusque -:-
02:30Nautico - Londrina -:-
02:30Vila Nova - Confianca -:-
00:00Vitoria - Coritiba -:-

BRAZILIJA: Campeonato Amapaense - Končnica

01:00Santos AP - Trem -:-

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho 2

00:00Avenida - Sao Gabriel -:-

CIPER: Ciprski pokal

18:00APOEL - Nea Salamis -:-
18:00Alki Oroklini - AEK Larnaka -:-
18:00Apollon - Olympiada Lympion -:-
18:00Omonia 29th May - A.E. Paphos -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:00Dauphins Noirs - FC Renaissance -:-
16:00Etoile de Kivu - AS Vita Club -:-
16:30AS Maniema - AC Rangers -:-

DANSKA: Landspokal

16:30Aalborg Freja - Lyseng -:-
16:30Boldklubben 1913 - Sonderjyske -:-
16:30Kjellerup - Midtjylland -:-
16:30VSK Aarhus - Nordsjaelland -:-
16:30Vanløse - Vejle -:-
18:00Fremad Amager - Randers -:-
18:00Nykobing - FC Kobenhavn -:-
18:30BK Marienlyst - Middelfart -:-

EKVADOR: Serie B

02:00Atl. Porteno - El Nacional -:-
22:00America de Quito - Gualaceo -:-
22:00Chacaritas - Guayaquil SC -:-
22:00LDU Portoviejo - Santo Domingo -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Flora - Trans Narva -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

19:30FC Tallinn - Paide -:-

FERSKI OTOKI: Pokal Ferskih otokov

19:00B71 Sandur - HB Torshavn -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30HJK Helsinki - HIFK -:-
17:30Haka - SJK -:-
17:30Honka - KuPS -:-
17:30Ilves - Mariehamn -:-
17:30Inter Turku - AC Oulu -:-
17:30KTP - Lahti -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30EPS - Ilves 2 -:-
17:30TPV - KaaPo -:-

GRČIJA: Superliga

17:15OFI Kreta - Asteras T. -:-
17:15Olympiakos - Apollon Smirnis -:-
17:15Panetolikos - PAOK -:-
19:30AEK - Lamia -:-
19:30Aris - Panathinaikos -:-

HRVAŠKA: 2. HNL

16:00Dinamo Z. 2 - Solin -:-

HRVAŠKA: 3. HNL center

17:00Dugo Selo - Zagorec -:-
17:00Gaj Mače - Mladost Petrinja -:-
17:00Kurilovec - Bistra -:-
17:00Maksimir - Lučko -:-
17:00Ponikve - Lukavec -:-
17:00Trešnjevka - HAŠK -:-
17:00Vrbovec - Trnje -:-

HRVAŠKA: Hrvaški pokal

15:30Belišče - Vinogradar -:-
15:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
15:30Bjelovar - Rudeš -:-
15:30NK Zagreb - Oriolik -:-
15:30Sesvete - Varaždin -:-
16:00Orijent - Dinamo Z. -:-
16:30Rudar Labin - RNK Split -:-
18:00Međimurje - Šibenik -:-
18:30Karlovac - Slaven B. -:-

IRAK: Superliga

17:00Al Najaf - Al Diwaniya -:-

ISLANDIJA: Inkasso-deildin

19:30Grotta Seltjarnarnes - Vestmannaeyjar -:-

ITALIJA: Serie B

18:00Ternana - Parma -:-
20:30Cremonese - Perugia -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

20:30Juventus U23 - Triestina -:-
20:30Virtus Verona - Piacenza -:-

ITALIJA: Coppa Italia Primavera

11:00Lazio U19 - Reggina U19 -:-
14:00Ascoli U19 - Frosinone U19 -:-
15:00Bologna U19 - Pisa U19 -:-
15:00Brescia U19 - Pordenone U19 -:-
15:00Cagliari U19 - Monza U19 -:-
15:00Cosenza U19 - Crotone U19 -:-
15:00Genoa U19 - Alessandria U19 -:-
15:00Lecce U19 - Salernitana U19 -:-
15:00Milan U19 - Como U19 -:-
15:00Napoli U19 - Benevento U19 -:-
15:00Parma U19 - Cremonese U19 -:-
15:00Pescara U19 - Spezia U19 -:-
15:00Torino U19 - Virtus Entella U19 -:-
15:00Verona U19 - Venezia U19 -:-
17:00Sassuolo U19 - Perugia U19 -:-

IZRAEL: Pokal Toto - Končnica

19:15Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva -:-

JAPONSKA: Liga J1

12:00Hirošima - C-Osaka -:-
12:00Kashima - Kawasaki F. -:-
12:00Tokyo - Nagoya -:-

JAPONSKA: Cesarjev pokal

11:00G-Osaka - Shonan -:-

JORDANIJA: Pokal Jordanije

19:30Al Hussein - Aqaba -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Končnica

02:30Palmeiras (Bra) - Atletico-MG (Bra) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Bragantino (Bra) - Libertad (Par) -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:00Jeju Utd - Daegu -:-
09:30Suwon City - Seongnam -:-
12:00Seoul - Incheon -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Busan - Seoul E. -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00Golden Arrows - AmaZulu -:-
17:00Maritzburg Utd - Marumo Gallants -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - TS Sporting -:-
15:00Polokwane - Richards Bay -:-
15:00Pretoria Callies - JDR Stars -:-
15:00Venda - Jomo Cosmos -:-

KAMBODŽA: C-liga - Ligaška končnica

10:30Angkor Tiger FC - Visakha -:-
10:30NagaWorld - Svay Rieng -:-
10:30Police Commissary - Asia Euro United -:-

KANADA: Prvenstvo

23:00HFX Wanderers - Club de Foot Montreal -:-

KATAR: QSL

15:45Al-Duhail - Al-Gharafa -:-
18:30Al Khor - Al-Wakra -:-
18:30Al-Rayyan - Al-Sadd -:-

KAZAHSTAN: Pokal Kazahstana - Končnica

14:00Kaspij Aktau - Astana -:-
14:00Taraz - Šahtar K. -:-
16:00Kairat Almaty - Kaisar -:-
16:00Tobol - Kyzylzhar -:-

KITAJSKA: Liga Jia

10:30Zibo Cuju - Beijing SU -:-
13:35Shaanxi Changan - Kunshan -:-
13:35Wuhan TT - Xinjiang Tianshan -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

02:40Tigres - U. Magdalena -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

17:00RFS - Liepaja -:-

LITVA: Pokal Litve

18:00Suduva - Žalgiris -:-

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

20:00Differdange - Benfica -:-
20:00Ettelbruck - Wiltz -:-
20:00Fola - Hesperange -:-
20:00Mondorf - Dudelange -:-
20:00Racing Luxembourg - US Hostert -:-
20:00UNA Strassen - Niedercorn -:-
20:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch -:-
20:00Victoria Rosport - Rodange -:-

MADŽARSKA: OTP Bank Liga

20:00MOL Fehervar - Ferencvaroš -:-

MADŽARSKA: NB III - vzhod

14:00Diosgyor II - Bekescsaba II -:-
16:00DEAC - Kisvarda II -:-
16:00Elore - Fuzesgyarmati SK -:-
16:00Hidasnemeti VSC - Hajduszoboszloi SE -:-
16:00Jaszberenyi - Eger SE -:-
16:00Putnok VSE - Tiszaujvaros -:-
16:00SBTC - Tiszafuredi -:-
16:00Senyo Carnifex - Debrecen II -:-
16:00Tallya - Ujpesti TE II -:-
16:00Torokszentmiklos - Kazincbarcika -:-

MADŽARSKA: NB III - center

16:00Cegledi - Ferencvaroš II -:-
16:00Dabas - Monori -:-
16:00Dunaujvaros - Honved II -:-
16:00Hodmezovasarhely - Balassagyarmat -:-
16:00Ivancsa - Dabas-Gyon -:-
16:00MTK II - Paks II -:-
16:00Mohacsi - ESMTK Budimpešta -:-
16:00Rakosmenti KSK - Vac -:-
16:00Szekszardi UFC - Makoi -:-
17:00Kozarmisleny - Gerjeni -:-

MADŽARSKA: NB III - zahod

13:00Kelen - Veszprem FC -:-
16:00Andrashida - Komaromi VSE -:-
16:00Balatonfuredi - Kaposvar -:-
16:00Gardony Varosi - ZTE II -:-
16:00Gyirmot II - Bicskei -:-
16:00Gyor II - Erdi -:-
16:00Mosonmagyarovari TE - Puskas Akademia II -:-
16:00Tatabanya - BVSC-Zuglo -:-
17:00Papai Perutz - Nagykanizsa -:-
18:00SC Sopron - MOL Fehervar II -:-

MALAVI: Superliga

14:30Big Bullets - MAFCO -:-
14:30Mighty Tigers - Mighty Wanderers -:-
14:30Silver Strikers - Ntopwa -:-

MAROKO: Botola Pro

22:30Mouloudia Oujda - FAR Rabat -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

04:00Juarez - Atl. San Luis -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Zacatecas Mineros -:-
02:05Cancun - Leones Negros -:-
04:05Dorados de Sinaloa - Correcaminos -:-
00:00Tlaxcala - Tepatitlan de Morelos -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Monterrey U20 - Toluca U20 -:-

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

18:00Balti - Dinamo-Auto -:-
18:00Milsami - Zimbru -:-
18:00Šerif Tiraspol - Floresti -:-

NEMČIJA: 3. liga

19:00Freiburg II - Braunschweig -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever

19:00Hansa Luneburg - Jeddeloh -:-
19:30Lübeck - Hamburger SV II -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

19:00Hertha II - Babelsberg -:-
19:00Jena - Energie Cottbus -:-
19:00Lokomotive Leipzig - TB Berlin -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

19:30Neustrelitz - Hansa Rostock II -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

16:30An der Fahner Hohe - Inter Leipzig -:-

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

19:30Heeslinger - Eintracht Celle -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

19:30Waldgirmes - Friedberg -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim -:-
19:00Diefflen - Jagersburg -:-
19:00Elversberg II - Eppelborn -:-
19:30Emmelshausen - Trier -:-
19:30Engers - Eisbachtal -:-
19:30Hertha Wiesbach - Dudenhofen -:-
19:30Rochling - Speyer -:-
19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Hassia Bingen -:-
19:30Salmrohr - Karbach -:-
19:30TuS Koblenz - Gonsenheim -:-
19:30Waldalgesheim - Kaiserslautern II -:-
19:30Worms - Pfeddersheim -:-

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

19:00Donaustauf - Regensburg II -:-
19:00Muenchen 1860 II - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

17:15Backnang - Freiberg -:-
19:30Goppinger SV - Linx -:-

NEMČIJA: Pokal DFB Junioren

18:30Köln U19 - B. Monchengladbach U19 -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

22:00Managua FC U20 - Ocotal U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:45G.A. Eagles - PSV -:-
18:45Nijmegen - Utrecht -:-
20:00Groningen - Vitesse -:-
21:00Feyenoord - Heerenveen -:-
21:00Zwolle - Sparta Rotterdam -:-

NIZOZEMSKA: Pokal KNVB

20:00ADO 20 Heemskerk - HFC -:-
20:00GVV Unitas - Ter Leede -:-
20:00Gemert - TEC -:-
20:00Hoogland - Westlandia -:-
20:00Kozakken Boys - Groene Ster -:-
20:00Oostzaan - Excelsior Maassluis -:-
20:00Oss - Hsc 21 -:-
20:00Spakenburg - UNA -:-
20:00Staphorst - Dongen -:-
20:00USV Hercules - ACV Assen -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

19:00Tonsberg - Oppsal -:-

NORVEŠKA: Pokal NM

17:00Grorud - Lillestrom -:-
17:00KFUM Oslo - Kristiansund -:-
18:00Alta - Bodo/Glimt -:-
18:00Bryne - Molde -:-
18:00Ham-Kam - Raufoss -:-
18:00Harstad - Brann -:-
18:00Kongsvinger - Flekkeroy -:-
18:00Moss - Sandnes -:-
18:00Nardo - Arendal -:-
18:00Oygarden - Sarpsborg 08 -:-
18:00Ranheim - Aalesund -:-
18:00Sogndal - Asane -:-
18:00Start - Mjondalen -:-
18:00Stromsgodset - Stabaek -:-
18:00Valerenga - Odd -:-
20:10Viking - Rosenborg -:-

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

23:00Karai Chive - River Plate -:-
01:30Ameliano - Independiente F.B.C. -:-
22:15Fernando de la Mora - Sportivo Luqueno -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Sport Boys - Cusco -:-
20:15A. Lima - Melgar -:-
22:30Sporting Cristal - Carlos Mannucci -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

01:00Llacuabamba - Union Comercio -:-
03:30Grau - Carlos Stein -:-

POLJSKA: III Liga - skupina III

19:00Jelenia Gora - Odra W. -:-

POLJSKA: Poljski pokal

14:30Gornik Z. - Radomiak Radom -:-
15:30Orleta Radzyn - Zielona Gora -:-
16:00Concordia Elblag - Skierniewice -:-
16:00Sleza Wroclaw - Chojniczanka -:-
17:30Suwalki - Legia -:-
19:00Legnica - Odra Opole -:-
19:00Lublin - Podbeskidzie -:-
19:15S. Rzeszow - Rakow -:-
19:46Wloclavia Wloclawek - Piast -:-
20:00Korona - Wisla Plock -:-
20:30Stal Mielec - Wisla -:-

PORTUGALSKA: Ligaški pokal

20:00Rio Ave - Santa Clara -:-
22:15Famalicao - Penafiel -:-

ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6

16:00CSM Alexandria - CS U Craiova 2 -:-

ROMUNIJA: Pokal Romunije

14:00ACS Arges - Botosani -:-
15:30CA Oradea - Hermannstadt -:-
15:30CSM Slatina - Calarasi -:-
15:30Concordia - Gaz Metan -:-
15:30Gloria Buzau - Academica Clinceni -:-
15:30Miercurea Ciuc - Chindia Targoviste -:-
15:30Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara -:-
17:00Farul Constanta - Sepsi -:-
20:00CS Hunedoara - FCSB -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

15:00Holding - Rotor Volgograd 2 -:-

RUSIJA: Pokal Rusije

11:30Dinamo Barnaul - Nižni Novgorod -:-
14:00Legion Dinamo - Ufa -:-
15:00Kairat Moskva - Ahmat Grozni -:-
15:00Leningradec - Krasnodar -:-
15:00Znamja Noginsk - Krilja Sovjetov Samara -:-
17:00Din. Brjansk - Arsenal Tula -:-
17:00Dinamo Stavropol - Dinamo Moskva -:-
17:00Saransk - Himki -:-
18:30Čajka - FK Rostov -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

17:15Al Qadisiya - Al Akhdoud -:-
17:50Bisha - Ohod -:-
19:15Al Adalh - Al Draih -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Pokal Makedonije

15:00Kit Go Pehčevo - Škendija -:-
15:00New Stars - Borec -:-
15:00Velešta - Škupi -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga CONCACAF

23:45Inter Moengotapoe (Sur) - Olimpia (Hon) -:-
02:00Forge (Can) - Independiente (Pan) -:-
04:00Guastatoya (Gtm) - Alajuelense (Cos) -:-

SIERRA LEONE: Premier liga

18:15Freetown City - East End Tigers -:-
21:00FC Johansen - SLIFA -:-

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

18:00Ružomberok - Slovan Bratislava -:-

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

15:30Gbely - Senica -:-
15:30Komarno - Dun. Streda -:-
15:30Lok. Košice - Lipany -:-
15:30MSK Lucenec - Košice -:-
15:30Medzev - Humenne -:-
15:30Medzilaborce - Vranov -:-
15:30Podbrezova - Banska Bystrica -:-
15:30TJ Jednota Banova - Žilina -:-
15:30Trebatice - Z. Moravce-Vrable -:-
15:30Častkovce - Puchov -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

16:00Jadran Dekani - Bilje -:-
16:00Krško - Gorica -:-

SRBIJA: Superliga

15:30Radnički 1923 - Novi Pazar -:-
17:30Napredak - Čukarički -:-
17:30Spartak Subotica - Proleter -:-

SRBIJA: Prva liga

16:00Inđija - Grafičar Beograd -:-
16:00Kabel Novi Sad - IMT Novi Beograd -:-
16:00Loznica - Timok -:-
16:00Rad - Zlatibor Čajetina -:-
16:00Sremska Mitrovica - Budučnost Dobanovci -:-
16:00Žarkovo - Mačva -:-
16:00Železničar Pančevo - Mladost GAT -:-
19:00Habitfarm Javor - Bačka -:-

SRBIJA: Srpska liga - Beograd

16:00Teleoptik - TEK Sloga -:-

SUDAN: Premier League

19:00Alamal Atbara - Al-Hilal -:-
19:00Hilal El Obeid Club - Al-Merreikh -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

18:00Švedska U16 - Norveška U16 -:-

SVET: Mednarodne prijateljske Ženske

01:30ZDA Ž - Paragvaj Ž -:-
02:00Mehika Ž - Kolumbija Ž -:-
03:00Kostarika Ž - Panama Ž -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

13:00Dušanbe 83 - Eskhata -:-
13:00Kuktosh - Istaravshan -:-
13:00Ravshan - CSKA Pomir Dušanbe -:-

TURČIJA: Super Lig

16:00Gaziantep - Basaksehir -:-
19:00Goztepe - Hatayspor -:-
19:00Kayserispor - Galatasaray -:-

UKRAJINA: Pokal Ukrajine

12:00Tavrija - Oleksandrija -:-
14:00LNZ Cherkasy - Inhulec -:-
16:00VPK-Agro - Dnipro-1 -:-
16:00Volin Lutsk - Mariupol -:-
18:00Obolon - Veres Rivne -:-

UKRAJINA: Superpokal

20:00Šahtar - Dinamo Kijev -:-

URUGVAJ: Segunda Division

23:30Atenas - Danubio -:-
02:00Racing Montevideo - Rampla Juniors -:-
21:00Albion - Juventud -:-
23:30Central Esp. - Rocha -:-

WALES: League Cup

20:45Penrhyncoch - Pontypridd -:-

ZAMBIJA: Superliga

15:00Forest Rangers - Buildcon -:-
15:00Green Buffaloes FC - Zanaco -:-
15:00Green Eagles - Lusaka Dynamos -:-
15:00Kafue Celtic - Indeni -:-
15:00Kansanshi - Kabwe -:-
15:00Konkola - Nkwazi -:-
15:00Nkana - Red Arrows -:-
15:00Prison Leopards - Power Dynamos -:-
15:00Zesco Utd - Chambishi -:-

ČEŠKA: Pokal MOL

15:30Karvina - Chrudim -:-
15:30Prepere - Jablonec -:-
15:30Prostejov - Bohemians -:-
15:30Trinec - Teplice -:-
15:30Zapy - Hradec Kralove -:-
15:30Zbuzany - Slovacko -:-
15:45Vltavin - Ostrava -:-
16:00Lisen - Sparta Praga -:-
16:15Velvary - Slavia Praga -:-

ČILE: Primera B

17:00S. Morning - Cobreloa -:-
20:00Deportes Temuco - Arica -:-
21:00D. Puerto Montt - Barnechea -:-
23:30Ferroviario - San Luis -:-
00:00Rangers - Magallanes -:-

ŠKOTSKA: Ligaški pokal - Končnica

20:45Dundee - St. Johnstone -:-
20:45Rangers - Livingston -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

18:00Basico Urraca - Gijon Industrial -:-
18:00CD Mieres - Covadonga -:-
18:00Colunga - Llanes -:-
18:00El San Martin - Real Titanico -:-
18:00Langreo B - Lenense -:-
18:00Lealtad - Navarro -:-
18:00Luarca - Mosconia -:-
18:00Roces - L'Entregu -:-
18:00Sporting B - Praviano -:-
18:00Tuilla - Real Oviedo B -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Degerfors -:-
19:00Elfsborg - Malmo FF -:-
19:00Sirius - Norrkoping -:-
19:00Örebro - Östersunds -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

19:30Bodens - Skelleftea -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland

19:00IFK Berga - Kristianstads -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

19:30Skövde - Grebbestads -:-

ŠVICA: Superliga

18:00Lausanne - Young Boys -:-
20:30St. Gallen - Basel -:-

ŠVICA: Challenge liga

18:00Kriens - Yverdon -:-
20:30Xamax - Lausanne Ouchy -:-

ŠVICA: Liga za napredovanje

19:30Young Boys II - Etoile-Carouge -:-
20:00Biel - Basel II -:-
20:30Black Stars - YF Juventus -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

20:15Bulle - Meyrin -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2

20:00Grasshopper II - Buochs -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.