OSVEŽI

Nogomet » Jutri » Vse tekme

ALŽIRIJA: Division 1

18:00Hussein Dey - ES Setif -:-

ALŽIRIJA: Liga U21

11:00Hussein Dey U21 - ES Setif U21 -:-

ANGLIJA: NPL Premier Division

20:45Basford - Witton Albion -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Colchester U23 - Millwall U23 -:-
14:00Crewe U23 - Sheffield Wed U23 -:-
14:00QPR U23 - Crystal Palace U23 -:-
14:30Birmingham U23 - Sheffield Utd U23 -:-
15:00Burnley U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Ipswich U23 - Charlton U23 -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

14:00West Brom U23 - Newcastle Utd U23 -:-
20:00Aston Villa U23 - Manchester Utd U23 -:-
20:00Blackburn U23 - Tottenham U23 -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Ferroviario do Huambo - Petro Atletico -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00River Plate - Velez Sarsfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Ind. Rivadavia - Alvarado -:-

ARGENTINA: Prim B Metropolitana - Apertura

20:30Villa San Carlos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Argentino de Merlo - Victoriano A. -:-
20:30Dock Sud - Club Lujan -:-
20:30Sportivo Italiano - Ituzaingo -:-

ARGENTINA: Prim D Metropolitana

20:30Claypole - Atlas -:-

AZERBAJDŽAN: Premier liga

17:00Zira - Karabag -:-

BELGIJA: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - Gent U21 -:-
19:30Genk U21 - Club Brugge U21 -:-
20:00Mechelen U21 - St. Truiden U21 -:-
20:00OH Leuven U21 - Standard Liege U21 -:-

BOLGARIJA: Parva liga

16:30Etar Veliko Tarnovo - Bistrica -:-

BOLGARIJA: Vtora liga

19:00CSKA 1948 Sofia - Septemvri Sofija -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15J. Wilstermann - Royal Pari -:-
01:30Oriente Petrolero - Guabira -:-

BRAZILIJA: Serie A

00:00Goias - Fluminense -:-

BRAZILIJA: Serie C - Play-off

23:00Nautico - Juventude -:-

CIPER: Prva divizija

18:00E.N. Paralimni - APOEL -:-

DANSKA: Superliga

19:00Randers - Horsens -:-

EGIPT: Premier liga

17:30Smouha - Al Ahly -:-
20:00Zamalek - Al Ittihad -:-

EKVADOR: Liga Pro

23:30Barcelona - Aucas -:-

ESTONIJA: Esiliiga

16:30Flora U21 - Elva -:-
18:00Tammeka U21 - Tartu Welco -:-

FRANCIJA: Ligue 2

20:45Lorient - Rodez -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Deportivo Mixco - Sanarate -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Real du Cap - Fica -:-
01:00Baltimore - Arcahaie -:-
01:00Don Bosco - Tempete -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Real de Minas -:-
00:00Motagua - UPNFM -:-
00:00Platense - Marathon -:-
01:00Real Espana - Olimpia -:-

INDONEZIJA: Liga 1

10:30Persija Džakarta - PS Barito Putera -:-
10:30Persipura Jayapura - Persib Bandung -:-
10:30Semen Padang - PSM Makassar -:-
13:30Badak Lampung - TIRA Persikabo -:-

INDONEZIJA: Liga 2

10:30Blitar United - Persiraja Aceh -:-
10:30PSIM Yogyakarta - Madura FC -:-
10:30Persik Kediri - Mitra Kukar -:-
10:30Persis Solo - Persatu Tuban -:-

IRSKA: Premier Division

20:20Dundalk - Shamrock R. -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

18:00Giana Erminio - Carrarese -:-

ITALIJA: Primavera 1

15:00Torino U19 - AS Roma U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:00H. Ashkelon - Hapoel Afula -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - H. Bnei Lod -:-
19:00Hapoel Katamon - H. Petah Tikva -:-

JAMAJKA: Premier League

02:00Harbour View - Portmore -:-

JAPONSKA: Liga J2

12:00Ryukyu - Montedio Yamagata -:-

JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske

06:00Albirex Niigata Ž - JEF United Ž -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

13:00Asan Mugunghwa - Jeonnam -:-
13:00Busan - Gwangju -:-

JUŽNA KOREJA: WK League ženske

12:00Boeun Sangmu Ž - Suwon FMC Ž -:-
12:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
12:00Hwacheon Ž - Gumi Sportstoto Ž -:-
12:00Seoul Ž - Gyeongju Ž -:-

KANADA: CSL

02:00Scarborough B. - Serbian W. E. -:-

KANADA: U Sports

00:00McGill - Sherbrooke -:-

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

00:00Cucuta - Dep. Cali -:-
00:20Alianza Petrolera - U. Magdalena -:-
02:30Junior - Jaguares de Cordoba -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Ferizaj - Drenica -:-
15:00Flamurtari - KF Llapi -:-
15:00KF Ballkani - Vushtrria -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

23:05Limon - Grecia -:-
23:55Zeledon - Guadalupe -:-
01:00Herediano - Alajuelense -:-
02:00San Carlos - Cartagines -:-

KUVAJT: Premier League

17:15Al Shabab - Al Salmiya -:-

MALDIVI: Divehi Premier liga - Prva stopnja

13:00Green Streets - United Victory -:-
18:00TC Sports Club - Foakaidhoo -:-

MALTA: Divizija 1

19:00Pembroke - Vittoriosa Stars -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

02:00Juarez - Veracruz -:-

MEHIKA: Ascenso MX - Apertura

00:00Celaya - UAEM Potros -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B

23:00Cuautla - Zacatecas 2 -:-
00:00Chapulineros - Zitacuaro -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

23:00Queretaro Ž - Club America Ž -:-
23:00Monarcas Morelia Ž - Atlas Ž -:-
23:00U.N.A.M. Ž - Atl. San Luis Ž -:-

NEMČIJA: Bundesliga

20:30Wolfsburg - Hoffenheim -:-

NEMČIJA: 3. liga

19:00Uerdingen - Mannheim -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever

20:15Lübeck - Oldenburg -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:00Managua FC - Jalapa -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Jong PSV - Cambuur -:-

NIZOZEMSKA: Liga rezervistov

14:00Jong FC Emmen - Jong Vitesse -:-
14:00Jong Feyenoord - Jong Heerenveen -:-
18:30Jong Excelsior - Jong Willem II -:-
18:30Jong FC Eindhoven - Jong Nac Breda -:-
18:30Jong Heracles - Jong G.A. Eagles -:-
18:30Jong Nijmegen - Jong Dordrecht -:-
18:30Jong Venlo - Jong Roda -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

19:00Stabaek - Molde -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

13:00Odds 2 - Floro -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

14:30Sarpsborg 2 - Molde 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

19:00Mjondalen 2 - Ullern -:-
19:00Valerenga 2 - Lyn -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

18:00Viking 2 - Start 2 -:-
19:00Rosenborg 2 - Steinkjer -:-
19:30Raufoss 2 - Kongsvinger 2 -:-
17:00Tromso 2 - Ullensaker/Kisa 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Arabe Unido - Tauro -:-
01:00Alianza - Chiriqui -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:00Cerro Porteno - Sportivo Luqueno -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Melgar - Carlos Mannucci -:-

PORTUGALSKA: Primeira Liga

20:00Braga - Maritimo -:-
22:00Sporting - Famalicao -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23

18:45Aves U23 - Belenenses U23 -:-

ROMUNIJA: Liga 1

19:30FC Viitorul - Poli Iasi -:-

ROMUNIJA: Liga 2

16:00Farul Constanta - Ripensia Timisoara -:-

RUSIJA: PFL - center

15:00Kvant - Strogino M. -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:0011 Deportivo - Santa Tecla -:-
23:15Independiente F.C. - Sonsonate -:-
23:15Municipal Limeno - FAS -:-
23:30El Vencedor - Alianza FC -:-

SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

20:45C. Rangers - Linfield -:-

SVET: Arabski klubski pokal prvakov

16:45Al-Jazira - Al Nasr -:-
18:00Al Shorta - Al Kuwait -:-
21:00Raja Casablanca - Al Quds -:-
21:00Saoura - Al Shabab -:-

TURČIJA: Super Lig

19:00Bešiktaš - Basaksehir -:-
19:00Sivasspor - Trabzonspor -:-

UKRAJINA: Druha liga

15:00Kijev-Svjatošin - Žitomir -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:00Nacional - Racing Montevideo -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

00:00Mineros - Caracas -:-
23:30Monagas - Estudiantes M. -:-

WALES: League Cup

20:45Guilsfield - Connah's Q. -:-

ZDA: MLS

00:00FC Dallas - New York City -:-
00:30New York Red Bulls - Philadelphia Union -:-
02:00DC United - Seattle Sounders -:-

ZDA: USL Championship

01:00Austin Bold - Las Vegas Lights -:-
01:00Oklahoma City Energy - Sacramento Republic -:-

ZDA: USL League One

23:00Forward Madison - North Texas -:-

ČEŠKA: 1. liga

18:00Jablonec - Sigma Olomouc -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

19:30Newroz - Enskede IK -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske

19:00Vaxjo DFF Ž - Kungsbacka Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.