OSVEŽI

Nogomet » Včeraj » Vse tekme

ANGLIJA: Premier League

13:30Everton - Aston Villa 0:1
16:00Brentford - Wolves 1:2
16:00Leeds - Newcastle 0:1
16:00Manchester Utd - West Ham 1:0
18:30Southampton - Manchester City 1:1

FRANCIJA: Ligue 1

17:00Brest - Lille 2:0
21:00Lens - Marseille 0:2

ITALIJA: Serie A

15:00Genoa - Udinese 0:0
18:00Inter - Venezia 2:1
20:45Lazio - Atalanta 0:0

NEMČIJA: Bundesliga

15:30B. Monchengladbach - Union Berlin 1:2
15:30Freiburg - Stuttgart 2:0
15:30Furth - Mainz 2:1
15:30Hoffenheim - Dortmund 2:3
15:30Leverkusen - Augsburg 5:1
18:30Bochum - Köln 2:2

ŠPANIJA: LaLiga

14:00Levante - Cadiz 0:2
16:15Villarreal - Mallorca 3:0
18:30Sevilla - Celta 2:2
21:00Atletico - Valencia 3:2

ALBANIJA: Superliga

13:45Partizani - Kastrioti 0:0
13:45Teuta - Laci 2:4

ALBANIJA: Prva divizija

13:30Burreli - Terbuni 1:1
13:30Bylis - Beselidhja Lezha 1:0
13:30Cerrik - Besa 0:1
13:30Erzeni - Apolonia 1:1
13:30PreloženaKorabi Peshkopi - Tomori Berat -:-
13:30Lushnja - Maliqi 2:0
13:30PreloženaPogradeci - Butrinti Sarande -:-
13:30Vora - Shkumbini 3:1

ANGLIJA: Championship, Druga liga

13:30Bristol City - Cardiff 3:2
13:30Nottingham - Derby 2:1
16:00Birmingham - Barnsley 2:1
16:00Blackpool - Millwall 1:0
16:00Bournemouth - Hull 0:1
16:00Coventry - QPR 1:2
16:00Reading - Huddersfield 3:4
16:00Sheffield Utd - Luton 2:0
16:00Stoke - Fulham 2:3
16:00Swansea - Preston 1:0
16:00West Brom - Peterborough 3:0

ANGLIJA: League One

16:00Burton - Wimbledon 1:1
16:00Cambridge Utd - Crewe 1:0
16:00Charlton - Fleetwood 2:0
16:00Ipswich - Accrington 2:1
16:00Milton Keynes - Doncaster 0:1
16:00Morecambe - Wycombe 3:2
16:00Oxford Utd - Sheffield Wed 3:2
16:00Plymouth - Lincoln 1:2
16:00Rotherham - Cheltenham 1:0
16:00Shrewsbury - Bolton 0:1
16:00Sunderland - Portsmouth 1:0
16:00Wigan - Gillingham 3:2

ANGLIJA: League Two

14:00Swindon - Bristol Rovers 1:1
16:00Barrow - Mansfield 1:3
16:00Crawley - Tranmere 0:1
16:00Forest Green - Carlisle 3:0
16:00Harrogate - Oldham 3:0
16:00Hartlepool - Stevenage 1:1
16:00Leyton Orient - Port Vale 0:0
16:00Rochdale - Bradford City 0:0
16:00Salford - Colchester 0:3
16:00Scunthorpe - Newport 0:1
16:00Sutton - Northampton 0:0
16:00Walsall - Exeter 0:2

ANGLIJA: National League

16:00Altrincham - Torquay 1:2
16:00Boreham Wood - Weymouth 1:1
16:00Chesterfield - Aldershot 0:0
16:00Grimsby - Bromley 1:2
16:00Maidenhead - Halifax 1:0
16:00Solihull Moors - Dover 5:0
16:00Woking - Wealdstone 2:0
16:00Yeovil - Wrexham 1:2
18:20Dagenham & Red. - Stockport 0:2

ANGLIJA: NL sever

16:00Alfreton - Blyth 0:1
16:00Brackley Town - Chorley 0:0
16:00Bradford PA - Kettering 2:1
16:00Curzon Ashton - Chester 4:3
16:00Farsley - Hereford 0:4
16:00Fylde - Guiseley 2:1
16:00Gateshead - Leamington 3:1
16:00Gloucester - Southport 0:1
16:00Kidderminster - York 3:0
16:00Spennymoor - Boston Utd. 1:1
16:00Telford - Darlington 5:0

ANGLIJA: NL jug

16:00Bath - Eastbourne Boro 2:1
16:00Billericay - Havant & W 1:1
16:00PreloženaBraintree - Slough Town -:-
16:00Dartford - Hampton & Richmond 2:2
16:00Dorking - Ebbsfleet 5:1
16:00Dulwich Hamlet - Concord Rangers 4:1
16:00Hungerford - Chelmsford 2:1
16:00St. Albans - Maidstone Utd 0:0
16:00Tonbridge - Hemel Hempstead 1:1
16:00Welling - Oxford City 0:1

ANGLIJA: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Lancaster 1:0
16:00Atherton - Stafford 1:1
16:00Basford - Nantwich Town 1:0
16:00FC United - Stalybridge 2:1
16:00Hyde - Whitby 1:2
16:00Matlock Town - Bamber Bridge 2:1
16:00Mickleover Sports - Witton Albion 2:1
16:00Morpeth - Buxton 3:0
16:00Radcliffe - Gainsborough 2:0
16:00Scarborough - Grantham 2:0
16:00Warrington Town - South Shields 1:2

ANGLIJA: Southern League Central Division

15:00Needham Market - Hitchin 3:1
15:00Stourbridge - Royston 1:0
16:00Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds 1:2
16:00Banbury - Redditch 1:2
16:00Barwell - Leiston 2:0
16:00Coalville Town - Bromsgrove 4:0
16:00Hednesford - Peterborough Sports 3:0
16:00Lowestoft Town - Nuneaton 0:3
16:00Rushall - Biggleswade 4:1
16:00Stratford - Tamworth 1:0

ANGLIJA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield - Taunton 0:1
16:00Dorchester - Chesham United 1:2
16:00Gosport - Harrow 3:1
16:00Hendon - Poole 3:2
16:00Kings Langley - Farnborough 1:1
16:00Merthyr Town - Met. Police 2:3
16:00Salisbury - Weston-super-Mare 0:0
16:00Swindon S - Walton Casuals 6:1
16:00Truro City - Hayes & Yeading 2:1
16:00Wimborne - Tiverton 1:0
16:00Yate Town - Hartley Wintney 2:1

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - East Thurrock Utd 4:1
16:00Bognor Regis - Potters Bar 2:0
16:00Bowers & Pitsea - Merstham 0:1
16:00Cheshunt - Horsham FC 1:2
16:00Cray Wanderers - Carshalton Ath. 5:4
16:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley 1:0
16:00Haringey - Leatherhead 2:3
16:00Kingstonian - Enfield Town 3:5
16:00Lewes - Brightlingsea 2:2
16:00Margate - Corinthian-Casuals 3:1
16:00Worthing - Hornchurch 1:1

ANGLIJA: Premier liga U18

12:00Brighton U18 - Southampton U18 3:4
12:00Fulham U18 - West Ham U18 1:3
12:00Manchester Utd U18 - Everton U18 4:2
12:00Sunderland U18 - Newcastle U18 3:2
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 4:0
13:00Birmingham U18 - Crystal Palace U18 0:4
13:00Derby U18 - Leeds U18 5:1
13:00Manchester City U18 - Stoke U18 5:0
13:30Norwich U18 - Reading U18 1:4
14:00Burnley U18 - Blackburn U18 1:1
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 2:6

ANGOLA: Girabola

15:30Academica - Primeiro de Agosto 0:1
15:30Interclube - C.R.D. Libolo -:-
15:30Sagrada - CD Lunda Sul 0:1
15:30Sporting de Benguela - Caala -:-
15:30Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-
16:30PreloženaPetro Atletico - Cuando Cubango -:-
16:30Progresso - Desportivo Huila -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:15Boca Juniors - U. De Chile 3:2

AVSTRALIJA: A-Liga

08:00PreloženaCentral Coast Mariners - Melbourne Victory -:-
08:00PreloženaMacarthur FC - WS Wanderers -:-
08:00PreloženaMelbourne City - Sydney FC -:-
08:00PreloženaPerth Glory - Newcastle Jets -:-
08:09PreloženaWestern United - Wellington Phoenix -:-
09:45Sydney FC - Perth Glory 1:2

AVSTRALIJA: A-Liga Ženske

07:05PreloženaCanberra Ž - Melbourne Ž -:-
07:05Sydney Ž - Melbourne City Ž 3:0

BELGIJA: Jupiler Pro League

16:15Kortrijk - Eupen 1:1
18:30Beerschot VA - OH Leuven 3:1
18:30St. Truiden - Seraing 3:1
20:45Charleroi - Gent 0:0

BELGIJA: Pro liga 1B

20:45PreloženaWesterlo - Deinze -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF

19:30PreloženaEntente Durbuy - Verlaine -:-

BELGIJA: Superliga ženske

14:00Standard Liege Ž - RSC Anderlecht Ž 0:2
16:00Aalst Ž - Femina Woluwe Ž 2:3
16:15Club Brugge Ž - Charleroi Ž 8:0

BENIN: Ligue 1

16:00ASOS - Pobe -:-
16:00ASPAC (Ben) - Coton FC -:-
16:00Adjidja - AS Cotonou -:-
16:00Avrankou Omnisport - JAC -:-
16:00Ayema - AS Sobemap -:-
16:00Bembereke - Cavaliers 1:2
16:00Buffles du Borgou - Dynamique Djougou -:-
16:00Dadje - FC Loto 1:0
16:00Djeffa - Dragons -:-
16:00Tonnerre - Soleil -:-

BOCVANA: Premier liga

14:30Masitoaka - Jwaneng Galaxy 1:3

BRAZILIJA: Campeonato Alagoano

21:00Jacyoba - ASA 0:5

BRAZILIJA: Campeonato Baiano

20:00Vitoria da Conquista - Bahia De Feira 0:2

BRAZILIJA: Campeonato Brasiliense

19:30Capital - Taguatinga Esporte 1:1
19:30Ceilandia - Gama 3:0

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

20:30Camboriu - Prospera Criciuma 1:0
20:30Chapecoense-SC - Barra FC 1:0
23:00Concordia - Brusque 0:0

BRAZILIJA: Campeonato Maranhense - Prva stopnja

21:00PreloženaPinheiro - SE Juventude -:-

BRAZILIJA: Campeonato Matogrossense

19:30Academia FC - Operario VG 1:0
19:30Cuiaba - Acao 3:0
23:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

20:00Coritiba - Cianorte 1:0
23:00Cascavel - Rio Branco PR 3:0

BRAZILIJA: Campeonato Pernambucano

20:30Nautico - Ibis Sport Club 3:0

BRAZILIJA: Campeonato Piauiense

20:00Oeirense - Flamengo PI 1:0
21:00Parnahyba - Julho Esporte 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

20:00Frei Paulistano - Confianca 1:2
22:00Boca Junior - Sergipe 0:6

BRAZILIJA: Campeonato Tocantinense

20:00Bela Vista - Araguacema 2:1
20:00Capital FC - Tocantinopolis 2:1
20:00Interporto - Palmas 1:0

BRAZILIJA: Copa do Nordeste

21:45CRB - Sport Recife 1:0

BRAZILIJA: Copa Sao Paulo de juniores - Končnica

00:00Santos U20 - America Mineiro U20 3:0
23:00Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 0:1

BURUNDI: Primus League

14:00Les Crocos - Le Messager Ngozi 0:0
14:00Musongati - Aigle Noir FC 0:1
14:00New Oil - Dynamik 2:0

CIPER: Prva divizija

16:00A.E. Paphos - Apollon 0:1
18:00AEL Limasol - Ethnikos 1:0

CIPER: Divizija 2

13:30ASIL Lysi - Chloraka 1:1
13:30Alki Oroklini - Othellos Athienou 2:0
13:30E.N. Paralimni - Nea Salamis 1:0
13:30Sotiras - Ermis 1:2

DR KONGO: Ligue 1

14:30PreloženaSimba - AC Rangers -:-

EGIPT: Ligaški pokal

13:30Ceramica Cleopatra - Enppi 1:2
13:30Pharco - El Gaish 0:0
16:00Zamalek - Ghazl El Mahallah 0:3

ESTONIJA: Pokal Estonije

12:00PreloženaVastseliina Tannem - Tabasalu -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier liga

14:00Milling Hotspurs - Manzini Sea Birds 1:0
14:00Rangers FC - Vovovo 0:0

FRANCIJA: Ligue 2

19:00Amiens - Guingamp 3:0
19:00Bastia - Toulouse 0:0
19:00Dijon - Quevilly Rouen 1:0
19:00Dunkerque - Sochaux 0:0
19:00Le Havre - Rodez 0:0

FRANCIJA: National 2 - skupina A

18:00Blois - Saint-Malo 1:0
18:00Chartres - Romorantin 1:0
18:00Chateaubriant - Granville 1:1
18:00Guingamp II - Vitre 0:5
18:00Lorient II - Versailles 1:1
18:00Rouen - Poissy 1:1
18:00Saint-Pryve - Plabennec 2:1
18:30Vannes - Caen II 1:4

FRANCIJA: National 2 - skupina B

16:00Haguenau - Epinal 3:2
17:00Auxerre II - Belfort 1:2
17:00Lens II - Lusitanos 0:1
17:00Reims II - Sainte-Genevieve 0:0
18:00FC 93 - Schiltigheim 1:0
18:00PreloženaFleury-Merogis - Beauvais -:-
18:00PreloženaSt Quentin - Metz II -:-
18:30Paris 13 Atl. - Entente Sannois 2:1

FRANCIJA: National 2 - skupina C

16:00Jura Sud-Lava - Frejus 1:0
16:00Lyon II - Martigues 0:1
18:00PreloženaAubagne - Goal FC -:-
18:00Grasse - Monaco II 0:0
18:00PreloženaHyeres - Toulon -:-
18:00Louhans Cuiseaux - Lyon - La Duchere 1:0
18:00Marignane - GFA74 2:0
18:00Marseille II - Saint Priest 0:5

FRANCIJA: National 2 - skupina D

17:00Andrezieux - Les Herbiers 1:2
17:00Moulins-Yzeure - Bergerac 0:0
18:00Angouleme - Stade Montois 4:1
18:00Canet Roussillon - Bourges 18 0:2
18:00Chamalieres - Montpellier II 1:2
18:00Colomiers - Angers II 0:0
18:00Nantes II - Le Puy 0:0
18:00PreloženaTrelissac - Beziers -:-

FRANCIJA: 1.Liga - Ženske

14:30Bordeaux Ž - Reims Ž 3:1
14:30PreloženaDijon Ž - Fleury 91 Ž -:-
14:30Issy Ž - Guingamp Ž 0:2
14:30Soyaux Ž - Paris FC Ž 1:3
17:00Montpellier Ž - Lyon Ž 2:3

GAMBIJA: Liga GFA

17:00PreloženaElite United - Fortune -:-
17:00PreloženaSteve Biko - Samger -:-
17:00PreloženaWAA Banjul - Real Banjul -:-
17:15Hawks - WAA Banjul 1:3

GANA: Premier League

16:00Accra Lions - Ashanti 0:1
16:00Karela - Hearts Of Oak 1:0

GIBRALTAR: National League

16:00Europa Point - Lincoln 1:5
18:30Europa FC - St Josephs 4:1

GRČIJA: Superliga

16:15OFI Kreta - Panetolikos 2:4
18:30Ionikos - Panathinaikos 0:1

GRČIJA: Superliga 2

13:45Almopos - Olympiakos B 3:0
13:45Niki Volos - Apollon Larissa 0:2
13:45PreloženaPAOK B - Trikala FC -:-
16:00Xanthi - Veria 0:3

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Coban Imperial - Comunicaciones 2:0
22:00Municipal - Guastatoya 0:0

HONGKONG: Premier liga

08:00PreloženaKitchee - Southern District -:-

INDIJA: ISL

15:00Chennaiyin - North East United 2:1

IRAN: Pro Liga

12:30Mes Rafsanjan - Sepahan 3:1
15:30Persepolis - Foolad 1:0

ISLANDIJA: Pokal Reykjavika

15:00IR Reykjavik - Throttur Reykjavik 1:2
16:00PreloženaFram - KR Reykjavik -:-

ISLANDIJA: Pokal Fotbolti.net

13:00PreloženaIA Akranes - Vestmannaeyjar -:-
14:00Breidablik - HK Kopavogur 2:0
14:00Keflavik - Leiknir 1:2

ITALIJA: Serie B

14:00Alessandria - Benevento 2:0
14:00Brescia - Ternana 1:1
14:00Como - Crotone 1:1
14:00Cosenza - Ascoli 1:3
14:00Monza - Reggina 1:0
14:00Spal - Pisa 0:0
16:15Perugia - Pordenone 0:1

ITALIJA: Serie C - Skupina B

14:30Cesena - Viterbese 0:0
14:30Modena - Fermana 2:0
14:30Pescara - Montevarchi 4:2
14:30Reggiana - Pistoiese 3:1
14:30Virtus Entella - Gubbio 4:0
14:30Vis Pesaro - Teramo 0:2
15:00Pontedera - Ancona-Matelica 0:5

ITALIJA: Serie A ženske

12:30Sassuolo Ž - Verona Ž 4:0
14:30Empoli Ž - Pomigliano Ž 1:2
14:30Juventus Ž - Fiorentina Ž 2:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Nof Hagalil - Hapoel Haifa 0:1
16:20Maccabi Tel Aviv - M. Netanya 2:2
17:00Hapoel Hadera - Kiryat Shmona 2:0
18:50Maccabi Haifa - Hapoel Jeruzalem 1:1

JAMAJKA: Premier League

19:00Humble Lions - Tivoli -:-
21:15PreloženaMount Pleasant - Harbour View -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Maritzburg Utd U23 - Supersport Utd U23 2:3
09:00Marumo Gallants U23 - Stellenbosch U23 0:3
11:00Orlando Pirates U23 - TS Galaxy U23 0:2
11:00Sekhukhune U23 - Golden Arrows U23 0:1
11:30Royal AM U23 - Mamelodi Sundowns U23 2:4

KATAR: QSL

14:30Al Khor - Al Sailiya 1:1
14:30Al-Duhail - Al-Wakra 0:4
17:15Al-Sadd - Al Arabi 4:2

KENIJA: Premier liga

13:00PreloženaBandari - Leopards -:-
13:00PreloženaBidco United - Ulinzi Stars -:-
13:00PreloženaGor Mahia - Nairobi City -:-
13:00KCB - Rangers -:-
13:00PreloženaVihiga - Kariobangi Sharks -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:00Santa Fe - La Equidad 1:1
02:05Deportivo Pasto - Millonarios 0:1
22:05Cortulua - Atl. Nacional 1:1
00:10Once Caldas - U. Magdalena 1:1

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

20:00Fortaleza - Huila 3:1
21:00Boca Juniors - Atletico 0:1

KONGO: Liga 1

14:00AS BNG - Kondzo -:-
15:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00Inter Club - CARA Brazzaville -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Clausura

21:00Grecia - ADR Jicaral 1:0
22:00San Carlos - Zeledon 1:1
00:00Alajuelense - Guanacasteca 4:0

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

21:00PreloženaLiberia - Marineros -:-
21:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico 1:1
21:00Puerto Golfito FC - Santa Ana 0:1
22:00Municipal Garabito - Puntarenas FC 1:1

LESOTO: Premier liga

14:00CCX - LMPS 0:1
14:00Defence Force - Kick4Life 1:0

LIBANON: Premier League

13:15Al Ahed - Safa 2:1
13:15Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli 0:0

LIBIJA: Premier League

16:00Al-Nasr - Al Ahly Bengazi 0:1

MACAO: Elite League

12:00Casa de Portugal - Monte Carlo 0:6
14:00Lun Lok - CFB Macau 1:0

MALI: Premiere Division

16:30Duguwolofila de Babanba - Cercle Olympique 1:1
17:00Stade Malien - LC Bamako 2:2
17:30Black Stars - Bakaridjan 0:1
19:00ASOM - AS Police 0:1

MALTA: Premier liga

14:00Balzan - Hamrun Spartans 2:2
16:00Mosta FC - Hibernians 1:1
18:00Gudja - Sliema Wanderers 1:0

MALTA: Challenge League

12:00San Gwann - Lija Athletic 4:1
14:00Naxxar Lions - St. George´s FC 1:0
18:00St. Andrews - Pieta Hotspurs 0:0
20:00Zejtun Corinthians - Rabat Ajax 4:0

MAROKO: Botola 2

15:00Raja Beni Mellal - RAC Casablanca 1:0
15:00TAS Casablanca - Chabab Atlas Khenifra 1:1
19:15Moghreb Tetouan - Stade Marocain 2:1

MEHIKA: Liga MX - Clausura

04:00Mazatlan FC - Toluca 1:2
04:00PreloženaPuebla - Club Tijuana -:-
00:00Guadalajara Chivas - Queretaro 1:1

MEHIKA: Liga Premier Serie A - Clausura

03:00Alacranes de Durango - Saltillo 3:1
03:30PreloženaDep. Tepic - Gavilanes de Matamoros -:-
17:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 0:0
18:00Leones Negros 2 - Mazorqueros 0:1
19:00PreloženaCanoneros Marina - Montaneses -:-
22:00Dongu - Leviatan -:-
22:00PreloženaEscorpiones - CD Zap -:-
22:30PreloženaUA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-
23:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00PreloženaGuerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
22:00PreloženaLobos Huerta - Uruapan -:-
22:30PreloženaCiervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Clausura

16:00Club Leon U20 - Pachuca U20 4:3
16:00Guadalajara Chivas U20 - Queretaro U20 0:0
16:00Monterrey U20 - Cruz Azul U20 2:2

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

19:00Atlas Ž - Santos Laguna Ž 1:0
19:00Cruz Azul Ž - Queretaro Ž 0:1

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Ingolstadt - Darmstadt 0:2
13:30Paderborn - Werder 3:4
13:30Rostock - Heidenheim 0:0
20:30Aue - Schalke 0:5

NEMČIJA: 3. liga

14:00Braunschweig - Hallescher 1:0
14:00Kaiserslautern - BFC Viktoria 89 2:0
14:00PreloženaTurkgucu Munchen - Muenchen 1860 -:-
14:00Viktoria Koln - Verl 5:2
14:00Wehen - VfL Osnabruck 0:0
14:00Wurzburger Kickers - Mannheim 1:2

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:00PreloženaAuerbach - Altglienicke -:-
14:05Jena - Lokomotive Leipzig 2:3

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00Aachen - Lippstadt 3:0
14:00PreloženaAhlen - Fortuna Köln -:-
14:00Borussia M. II - Schalke II 1:4
14:00PreloženaLotte - Munster -:-
14:00PreloženaRodinghausen - Dusseldorf II -:-
14:00Straelen - Bonner 0:0
14:00PreloženaWegberg-Beeck - Homberg -:-
14:00Wiedenbruck - Uerdingen 5:1
15:30Köln II - Oberhausen 1:0

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

14:00PreloženaVfL Lohbrugge - Barmbecker SG -:-

NIGER: Liga 1

14:15SONIDEP - Racing FC de Boukoki -:-
16:15ASGNN - Police -:-
16:15Espoir - Urana -:-
16:15Tahoua - Akokana -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

02:00Diriangen - UNAN-Managua 4:0
23:00Ferretti - Real Madriz 3:0

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 1:0
17:00Juventus Managua U20 - Managua FC U20 1:3
20:00Ferretti U20 - Real Madriz U20 2:1
22:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:1

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:45Vitesse - Groningen 1:3
20:00Alkmaar - Cambuur 0:0
20:00Heerenveen - Zwolle 0:1
21:00Willem II - Twente 0:1

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

16:30Emmen - Breda 2:0

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30PreloženaAFC - Quick Boys -:-
14:30PreloženaGVVV - Spakenburg -:-
14:30PreloženaNoordwijk - SVV Scheveningen -:-
15:00PreloženaASWH - HFC -:-
15:00PreloženaExcelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys -:-
15:00PreloženaIJsselmeervogels - De Treffers -:-
15:30PreloženaHardenberg - Kozakken Boys -:-
15:30PreloženaKatwijk - Jong Volendam -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30PreloženaACV Assen - Stedoco -:-
14:30PreloženaAjax (Am) - Barendrecht -:-
14:30PreloženaExcelsior 31 - Staphorst -:-
14:30PreloženaGOES - VVSB -:-
14:30PreloženaHarkemase Boys - Hoek -:-
14:30PreloženaLisse - Ter Leede -:-
14:30PreloženaODIN '59 - Sportlust -:-
14:30PreloženaVVOG - Ermelo -:-
15:00PreloženaSparta Nijkerk - VV DOVO -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

16:30Moreirense - Santa Clara 0:2
19:00Tondela - Vizela 2:3
21:30Sporting - Braga 1:2

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

12:00Vilafranquense - Nacional 4:3
16:30Varzim - Academica 1:0

PORTUGALSKA: Liga 3

12:00Felgueiras - Canelas 2010 2:1
16:00Pevidem - Fafe 1:2
18:00Sporting B - Cova De Piedade 2:1

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

12:00Condeixa - Oleiros 1:0
16:00Sp. Espinho - SC Salgueiros 0:2

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Skupina za obstanek

12:00Vizela U23 - Farense U23 3:1
16:00Belenenses U23 - Famalicao U23 1:3
16:00Guimaraes U23 - Academica U23 1:2

ROMUNIJA: Liga 1

13:30Chindia Targoviste - Voluntari 0:0
19:00Univ. Craiova - Rapid Bukarešta 1:0

RUANDA: Premier liga

11:30Kiyovu - Espoir 2:1
14:00AS Kigali - APR 0:0

SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:00Jocoro - Alianza FC 3:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00PreloženaCailungo - Domagnano -:-
15:00PreloženaCosmos - Virtus -:-
15:00PreloženaFaetano - Libertas -:-
15:00PreloženaFolgore - Fiorentino -:-
15:00PreloženaLa Fiorita - Murata -:-
15:00PreloženaSan Giovanni - Pennarossa -:-
15:00PreloženaTre Penne - Juvenes/Dogana -:-

SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga

13:35Al Feiha - Al Taee 2:0
16:20Al-Hazem - Al-Raed 2:0

SEJŠELI: First Division League

13:00PreloženaRed Star - Foresters FC -:-

SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Warrenpoint 1:0
16:00Coleraine - C. Rangers 3:0
16:00Dungannon - Portadown 3:1
16:00Linfield - Glenavon 2:0

SEVERNA IRSKA: NIFL Championship

15:00Knockbreda - Ballyclare 2:2
16:00Ballinamallard - Newry City 0:2
16:00Dergview - Institute 3:1
16:00Dundela - Loughgall 0:0
16:00H&W Welders - Queens Univ. 1:2

SVET: Klubske prijateljske

07:00Dandenong Thunder (Aus) - Green Gully (Aus) -:-
09:00Baltika (Rus) - Lokomotiv Sofija (Bul) 1:0
09:00Blacktown City (Aus) - SD Raiders (Aus) 4:0
09:00Sigma Olomouc B (Cze) - Uničov (Cze) 1:1
10:00PreloženaDabas (Hun) - Dunaharaszti (Hun) -:-
10:00PreklicanaHostoun (Cze) - Pribram (Cze) -:-
10:00PreklicanaHradec Kralove B (Cze) - Letohrad (Cze) -:-
10:00Kladno (Cze) - Liberec B (Cze) 1:2
10:00Legia II (Pol) - LKS Lagow (Pol) 0:3
10:00Opava (Cze) - Hlučin (Cze) 1:3
10:00Zapy (Cze) - Admira Praga (Cze) 3:3
10:00ČSK Uhersky Brod (Cze) - Valašske Meziriči (Cze) 5:0
10:15Pisek (Cze) - Dukla Praga (Cze) 0:4
10:30Etar Veliko Tarnovo (Bul) - Zagorec (Bul) 3:1
10:30PreklicanaMlada Boleslav (Cze) - Pribram (Cze) -:-
10:45SJK (Fin) - Paide (Est) 2:0
11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) 2:1
11:00Banik Most - Souš (Cze) - Usti n. L. (Cze) 0:3
11:00Dinamo Minsk (Blr) - Isloč Minsk (Blr) 1:1
11:00Dubnica (Svk) - TJ Jednota Banova (Svk) 1:0
11:00Dubrava (Cro) - Sesvete (Cro) 3:2
11:00PreklicanaInter Turku (Fin) - PIF Pargas (Fin) -:-
11:00Istra 1961 (Cro) - Dugopolje (Cro) 1:0
11:00Jihlava (Cze) - Živanice (Cze) 2:1
11:00Lisen (Cze) - Slovan Bratislava U21 (Svk) 1:0
11:00Osijek (Cro) - Tabor Sežana (Slo) 3:0
11:00Petržalka (Svk) - Pohronie (Svk) 2:3
11:00Plzen (Cze) - Mlada Boleslav (Cze) 0:1
11:00PreklicanaSalzburg (Aut) - Sparta Praga (Cze) -:-
11:00Silkeborg (Den) - Middelfart (Den) 3:0
11:00Stomil Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) 2:0
11:00Stuttgart II (Ger) - Leinfelden-Echterdingen (Ger) 2:0
11:00PreklicanaThun (Sui) - Koniz (Sui) -:-
11:00Velvary (Cze) - Vlašim (Cze) 3:3
11:00Vyšehrad (Cze) - Žižkov (Cze) 0:2
11:00Walldorf (Ger) - Pforzheim (Ger) 2:1
11:00Zlin (Cze) - Kromeriž (Cze) 2:0
11:00Česka Lipa (Cze) - Velke Hamry (Cze) 6:6
11:00Žilina B (Svk) - Trinec (Cze) 0:3
11:30BATE Borisov (Blr) - Sluck (Blr) 3:0
11:30Chrobry Glogow (Pol) - Legnica (Pol) 1:3
11:30Flora II (Est) - Parnu (Est) 1:1
11:30Gomel (Blr) - Belšina (Blr) 4:0
12:00PreklicanaBabelsberg (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) -:-
12:00Dila Gori (Geo) - Sioni Bolnisi (Geo) 2:2
12:00Dunav Ruse (Bul) - Dobrudža (Bul) 2:2
12:00Fremad Amager (Den) - AB Kobenhavn (Den) 4:1
12:00Gleisdorf (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) 1:0
12:00HNK Gorica (Cro) - Rudeš (Cro) 1:3
12:00Innsbruck (Aut) - Kufstein (Aut) 4:2
12:00KKS Kalisz (Pol) - Mieszko (Pol) 1:0
12:00Koge (Den) - Roskilde KFUM (Den) 3:0
12:00Korona (Pol) - Wisla Pulawy (Pol) 2:1
12:00PreloženaKosmonosy (Cze) - Benatky (Cze) -:-
12:00Nykobing (Den) - Hillerod (Den) 3:1
12:00Odra Opole (Pol) - Polonia B. (Pol) 7:1
12:00Ruckersdorf (Ger) - Atus Ferlach (Aut) 2:2
12:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) 0:1
12:00Tychy (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 0:2
12:00U. Dej (Rou) - Hermannstadt (Rou) 0:1
12:00Unia Janikowo (Pol) - Pogon Mogilno (Pol) 0:0
12:00Widzew Lodz (Pol) - Chojniczanka (Pol) 1:2
12:00PreklicanaYoung Boys (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
12:30Jastrzebie (Pol) - Katowice (Pol) 1:2
12:30Koper (Slo) - Kapfenberg (Aut) 2:0
12:30Naestved (Den) - Roskilde (Den) 3:1
12:30Zehlendorf (Ger) - TB Berlin (Ger) 2:2
12:45PreklicanaHumenne (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
13:00AC Oulu (Fin) - Jaro (Fin) 3:0
13:00Bayern II (Ger) - Ismaning (Ger) 5:0
13:00Brondby (Den) - Lyngby (Den) 1:4
13:00Deutschlandsberger (Aut) - GAK (Aut) 1:2
13:00Djurgarden (Swe) - Vasteras SK (Swe) 3:0
13:00Gyor (Hun) - Rapid (Am) (Aut) 3:2
13:00Hajduk Split (Cro) - Velež Mostar (Bih) 1:1
13:00Halmstad (Swe) - Falkenbergs (Swe) 2:0
13:00Jambol 1915 (Bul) - Sozopol (Bul) 1:1
13:00Kriens (Sui) - Hergiswil (Sui) 6:0
13:00LKS Lodz (Pol) - Motor Lublin (Pol) 2:1
13:00Landskrona (Swe) - Helsingor (Den) 2:3
13:00Lech 2 (Pol) - Slask 2 (Pol) 3:3
13:00Lokomotiva Plovdiv (Bul) - Marica Plovdiv (Bul) 3:1
13:00Longford (Irl) - Shamrock R. (Irl) 1:1
13:00Mihalovce (Svk) - Trebišov (Svk) 3:2
13:00Neman (Blr) - Dinamo Brest (Blr) 3:3
13:00Peresvet Podolsk (Rus) - Kvant (Rus) 5:2
13:00Rapid Dunaj (Aut) - Pogon (Pol) 1:2
13:00PreklicanaRathenow (Ger) - Stendal (Ger) -:-
13:00River Plate (Uru) - Maldonado (Uru) 2:1
13:00PreklicanaSered (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
13:00Skalica (Svk) - Znojmo (Cze) 3:0
13:00Slavia Sofija (Bul) - Metalist Harkiv (Ukr) 0:5
13:00Starogard Gdanski (Pol) - Gedania Gdansk (Pol) 1:2
13:00PreklicanaStern (Ger) - Neubrandenburg (Ger) -:-
13:00PreklicanaUnterfohring (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
13:00Wanderers (Uru) - Rentistas (Uru) 0:0
13:00Wexford (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:2
13:00Young Boys (Sui) - Lausanne (Sui) 3:1
13:00Široki Brijeg (Bih) - ONK Metković (Cro) 5:0
13:00Žalgiris (Ltu) - RFS (Lat) 2:2
13:30Belchatow (Pol) - Pruszkow (Pol) 1:0
13:30Chemnitzer (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) 1:1
13:30Levadia (Est) - Legion (Est) 2:0
13:30Opatija (Cro) - Kustošija (Cro) 1:3
13:30Paderborn II (Ger) - Oberneuland (Ger) -:-
13:30Voska Sport (Mkd) - Bratstvo 07 (Mkd) 9:0
13:45FA 2000 (Den) - Vanløse (Den) 3:2
13:45KuPS (Fin) - KTP (Fin) 5:1
14:001. FC Schweinfurt (Ger) - Alzenau (Ger) 8:0
14:00PreklicanaAmstetten (Aut) - Bischofshofen (Aut) -:-
14:00Austria Celovec (Aut) - Rogaška (Slo) 5:1
14:00Baumberg (Ger) - Sprockhovel (Ger) 2:1
14:00Bielsko-Biala (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) 0:2
14:00Cobh Ramblers (Irl) - Waterford (Irl) 0:5
14:00Diosgyor II (Hun) - SBTC (Hun) 4:1
14:00Dornbirn (Aut) - Telfs (Aut) 4:1
14:00PreklicanaDynamo Schwerin (Ger) - Dornbreite Lubeck (Ger) -:-
14:00Erfurt (Ger) - Kassel (Ger) 1:1
14:00HJK Helsinki (Fin) - Ilves (Fin) 3:0
14:00HNK Gorica (Cro) - Bravo (Slo) 2:1
14:00Hamburger SV II (Ger) - Eintracht Norderstedt (Ger) 3:3
14:00Heider SV (Ger) - Eckernforder SV (Ger) 1:1
14:00Homburg (Ger) - UNA Strassen (Lux) 4:1
14:00Illertissen (Ger) - Memmingen (Ger) 1:2
14:00KPV (Fin) - Vaasa (Fin) 1:5
14:00Krasnodar 2 (Rus) - Hebar (Bul) 5:2
14:00Lviv (Ukr) - Hartberg (Aut) 0:0
14:00PreklicanaNeusiedl (Aut) - FAC Dunaj (Aut) -:-
14:00PreklicanaNeusiedl (Aut) - Klingenbach (Aut) -:-
14:00Nurnberg II (Ger) - Grossaspach (Ger) 0:1
14:00Olimpija (Slo) - Haladas (Hun) 2:3
14:00PreklicanaPaks (Hun) - Pecsi (Hun) -:-
14:00PreklicanaPhonix Lubeck (Ger) - Todesfelde (Ger) -:-
14:00Ried (Aut) - Juniors (Aut) 6:0
14:00Rielasingen-Arlen (Ger) - Balingen (Ger) 0:1
14:00Rostocker FC (Ger) - Eichede (Ger) 3:2
14:00PreklicanaSchalding (Ger) - Donaustauf (Ger) -:-
14:00Sirius (Swe) - Örebro (Swe) 2:1
14:00Slaven B. (Cro) - Zaprešič (Cro) 1:0
14:00PreklicanaWiener Viktoria (Aut) - Parndorf (Aut) -:-
14:00Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) 4:2
14:00Wisla (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Zenit (Rus) - Botev Plovdiv (Bul) 2:2
14:00Zurich (Sui) - Wil (Sui) 1:0
14:15Innsbruck (Aut) - SC Imst (Aut) 1:0
14:30Bedem Ivankovo (Cro) - Zrinski Jurjevac (Cro) -:-
14:30Garbarnia (Pol) - Skra (Pol) 5:1
14:30Lugano (Sui) - Chiasso (Sui) 1:0
14:30Luzern (Sui) - Altach (Aut) 2:2
14:30Nordsjaelland (Den) - Viborg (Den) 1:2
14:30Paris FC (Fra) - Niort (Fra) -:-
14:30St. Pauli II (Ger) - VfR Neumunster (Ger) -:-
14:30Vaduz (Lie) - Austria Lustenau (Aut) 4:0
14:30Žarkovo (Srb) - Lokomotiva Z. (Cro) 2:1
14:45Szentlorinc (Hun) - Kozarmisleny (Hun) 0:1
15:00Basel (Sui) - Xamax (Sui) 3:1
15:00Drogheda (Irl) - Derry City (Nir) 1:1
15:00Gornik Z. (Pol) - Baltika (Rus) 2:1
15:00LASK (Aut) - Maribor (Slo) 1:2
15:00Lechia (Pol) - Ahmat Grozni (Rus) 2:1
15:00Liefering (Aut) - First Vienna (Aut) 2:3
15:00Orleta Radzyn (Pol) - Chelmianka Chelm (Pol) 4:2
15:00Rosenheim (Ger) - Holzkirchen (Ger) -:-
15:00SSVg Velbert (Ger) - Siegburger (Ger) 6:1
15:00Salzburg (Aut) - Admira (Aut) 1:2
15:00PreklicanaSchott Mainz (Ger) - Eisbachtal (Ger) -:-
15:00Slask (Pol) - FAC Dunaj (Aut) 0:0
15:00Sportklub (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:3
15:00Termalica B-B. (Pol) - Kolubara (Srb) 2:0
15:00Wanderers (Uru) - Rentistas (Uru) 0:0
15:00Wels (Aut) - BW Linz (Aut) 1:7
15:00Zlin B (Cze) - Slovacko B (Cze) 2:5
15:00Černomorec Odesa (Ukr) - Priština (Kos) 4:0
15:00Čukarički (Srb) - Kuban (Rus) 1:0
15:15PreklicanaTPS Turku (Fin) - Ilves 2 (Fin) -:-
15:30Jeunesse Esch (Lux) - Hesperange (Lux) 1:1
15:30Krilja Sovjetov Samara (Rus) - Celje (Slo) 1:1
15:30Lech (Pol) - Mura (Slo) 4:1
15:30Teplice (Cze) - Rapid Dunaj (Aut) 2:1
15:30PreklicanaThun (Sui) - Biel (Sui) -:-
15:45Sparta Praga (Cze) - FK Rostov (Rus) 2:0
16:00Aarau (Sui) - Bellinzona (Sui) 9:0
16:00Chlumec nad Cidlinou (Cze) - Kolin (Cze) 1:0
16:00PreklicanaHajduk Split (Cro) - Slavia Praga (Cze) -:-
16:00Mannsworth (Aut) - Schattendorf (Aut) -:-
16:00Stripfing (Aut) - Horn (Aut) 2:1
17:00Bray (Irl) - Shamrock R. (Irl) 3:2
17:00Dinamo Kijev (Ukr) - Racing Luxembourg (Lux) 4:0
17:00Jablonec (Cze) - Lokomotiva Moskva (Rus) 1:1
17:30FC Tallinn (Est) - Viimsi JK (Est) 0:3
18:00Treaty United (Irl) - Finn Harps (Irl) 0:2
19:00Galway (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:2
19:30Prix les Mezieres (Fra) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
20:00Zatoka Braniewo (Pol) - Huragan Morag (Pol) 2:2
23:00Nacional (Uru) - Penarol (Uru) 0:0

SVET: Prijateljska tekma ženske

12:00SGS Essen Ž (Ger) - Borussia Bocholt Ž (Ger) 8:0
14:00Czarni Sosnowiec Ž (Pol) - Slovacko Ž (Cze) 0:2
14:00Köln Ž (Ger) - Andernach Ž (Ger) 6:0
14:00Ovrevoll Hosle Ž (Nor) - Valerenga Ž (Nor) 1:0
14:00Rosengard Ž (Swe) - Brondby Ž (Den) 0:1

TAJSKA: Tajska liga 1

12:00Prachuap - Chiangrai United 1:3
12:00PreloženaRatchaburi - Muangthong Utd -:-
12:00Samut Prakan City - Police Tero 1:1
13:00Pathum United - Nong Bua Pitchaya 1:1

TAJSKA: Tajska liga 2

11:00Trat FC - Raj Pracha 1:0
12:00Lamphun Warrior - Sukhothai 1:1
12:30Lampang - Kasetsart 5:1
13:00Ayutthaya United - Phrae 2:2
13:00Nakhon Pathom - Thai Navy 3:2

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

12:00Tanzania Prisons - Azam 0:4
14:00Biashara Mara United - Geita Gold 0:0
14:00Mtibwa Sugar - Simba 0:0

TOGO: Nacionalno prvenstvo

16:00Entente II - Gomido 0:1
16:00Sara Sport - ASC Kara 0:4
16:00Semassi - Ifodje 0:1

TUNIZIJA: Tunizijski pokal

13:30PreloženaES Djerba - AS Gabes -:-
13:30Jendouba Sport - SS Sfaxien 0:1
13:30Kalaa - Stade Tunisien 0:1
13:30PreloženaKorba - Stade Gabesien -:-
13:30Msaken - EGS Gafsa 6:3
13:30Oued Ellil - Rades 1:2

TURČIJA: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Bešiktaš 1:1
14:00Adana Demirspor - Karagumruk 5:0
14:00Sivasspor - Fenerbahče 1:1
17:00Basaksehir - Goztepe 1:2

TURČIJA: 1. Lig

11:30Manisa FK - Genclerbirligi 3:1
11:30Umraniyespor - Menemenspor 2:1
14:00Altinordu - Istanbulspor 0:5
17:00Ankaragucu - Denizlispor 2:1

TURČIJA: 2. Lig Bela skupina

10:30Pazarspor - Nazillispor 1:0
11:001922 Konyaspor - Isparta 32 Spor 0:4
11:0024Erzincanspor - Tarsus Idm.Y. 2:1
11:00Amedspor - Kirsehir Belediyespor 1:1
11:00Buca - Akhisarspor 2:2
11:00Kirklarelispor - Ankara Demirspor 1:0
11:00Sanliurfaspor - Eskisehirspor 2:0

TURČIJA: 2. Lig Rdeča skupina

11:00Ankaraspor - Nigde Anadolu 1:1
11:00Bayburt - Turgutluspor 0:0
11:00Bodrumspor - Diyarbekirspor 1:0
11:00Corum - Ergene Velimese 1:2
11:00Kahramanmaras - Etimesgut 0:0
11:00Sariyer - Sakaryaspor 4:1
11:00Sivas Belediyespor - Serik Belediyespor 2:1
11:00PreloženaSoma Spor - Adiyamanspor -:-
11:00Trabzon FK - Inegolspor 1:0
11:00PreloženaVanspor FK - Afjet Afyonspor -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 1

11:00Catalca - Kelkit 1:0

TURČIJA: 3. Lig Skupina 2

11:00Sile Yildizspor - Malatya 1:1

TURČIJA: Super Lig Ženske

10:00Yabancilar Ž - Galatasaray Ž 0:6

WALES: Cymru Premier

15:30Barry - Flint 0:1
15:30Cardiff Metropolitan - Bala Town 0:0
15:30Newtown - Haverfordwest 1:1

WALES: Cymru South

15:00Cwmbran Celtic - Trefelin 2:1
15:00Llantwit Major - Llanelli 3:0
15:00Undy - Taffs Well 0:1
15:30Briton Ferry - Pontypridd 0:0

WALES: Cymru North

15:30Conwy Borough - Prestatyn 2:1
15:30Llangefni - Llanrhaeadr 1:2
15:30Llanidloes - Colwyn Bay 1:6
15:30Penrhyncoch - Buckley 1:0
15:30Ruthin - Airbus 2:1

ZAMBIJA: Superliga

12:00Indeni - Kafue Celtic 2:1
14:00Buildcon - Forest Rangers 2:0
14:00Chambishi - Zesco Utd 0:1
14:00Kabwe - Kansanshi 0:0
14:00Power Dynamos - Prison Leopards 0:0
14:00Red Arrows - Nkana 3:0
14:00Zanaco - Green Buffaloes FC 1:1

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Divizija 1

14:05Masafi - Dubai City 1:2
14:05Masfut - Dibba 0:1
14:10Gulf Heroes - Al Jazira Hamra 1:1

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Pokal profesionalne lige - 5. - 8. mesto

14:00Ittihad Kalba - Al Wasl 1:0
16:30Ajman - Al Nasr 1:0

ČEŠKA: Liga Tipsport

10:30Vyškov - Brno 1:3
10:30Z. Moravce-Vrable - Senica 1:2
13:00Mas Taborsko - Varnsdorf 1:0

ČILE: Primera Division - Za obstanek

22:00Copiapo - Huachipato 2:3

ŠKOTSKA: Championship

16:00Dunfermline - Inverness 1:1

ŠKOTSKA: League One

16:00Clyde - Queens Park 1:1
16:00East Fife - Falkirk 0:2

ŠKOTSKA: League Two

16:00PreloženaAlbion Rovers - Kelty Hearts -:-
16:00Cowdenbeath - Stranraer 0:1
16:00PreloženaStirling - Forfar -:-

ŠKOTSKA: Highland League

16:00Brora Rangers - Brechin 0:2
16:00Clachnacuddin - Keith 0:1
16:00Formartine Utd - Inverurie Loco Works 1:3
16:00Forres Mechanics - Nairn County 2:3
16:00Fort William - Buckie Thistle 1:4
16:00Huntly - Fraserburgh 1:2
16:00Lossiemouth - Turriff Utd 2:1
16:00Strathspey Thistle - Deveronvale 1:1
16:00Wick Academy - Rothes 1:2

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Edinburgh University - Celtic B 0:6
16:00Spartans - Civil Service Strollers 4:2
16:00Stirling University - Gala Fairydean 3:1

ŠKOTSKA: Pokal Škotske

13:30Auchinleck Talbot - Hearts 0:5
16:00Aberdeen - Edinburgh City 3:0
16:00Arbroath - Darvel 3:0
16:00Ayr - St Mirren 0:2
16:00Banks O' Dee - Raith 0:3
16:00Clydebank - Annan Athletic 3:4pp
16:00Dumbarton - Dundee 0:1
16:00Kelty Hearts - St. Johnstone 1:0pp
16:00Kilmarnock - Dundee Utd 1:2pp
16:00Livingston - Ross County 1:0
16:00Motherwell - Morton 2:1pp
16:00Partick - Airdrieonians 1:0
16:00Peterhead - East Kilbride 3:211m
18:30Alloa - Celtic 1:2

ŠPANIJA: LaLiga2

16:00Zaragoza - Valladolid 0:0
18:15Fuenlabrada - Las Palmas 3:2
21:00Malaga - UD Ibiza 0:5

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

17:00Cultural Leonesa - Real Union 1:1
17:00San Sebastian Reyes - Celta B 0:7
19:00Ath. Bilbao B - Extremadura UD 3:0
19:00SD Logrones - Racing Santander 0:1
19:00Valladolid Promesas - Tudelano 0:2

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

17:00PreloženaAlbacete - Sabadell -:-
17:00Alcoyano - Real Madrid B 1:1
17:00Cornella - San Fernando 2:0
19:00Barcelona B - UCAM Murcia 2:2
19:00FC Andorra - Costa Brava 0:0

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 1

16:00Leganes B - Union Club Ceares 4:0
17:00Bergantinos - Langreo 0:1
17:00Marino de Luanco - Real Aviles 0:0
19:00PreloženaArenteiro - Arosa SC -:-

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2

16:30Burgos Promesas - Ardoi 2:0
16:30Mutilvera - Logrones B 1:0
18:00Laredo - Sestao 0:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5

16:00Granada B - Hercules 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1

19:30PreloženaRapido de Bouzas - Barco -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

16:00Sporting B - Llanes 2:0
19:00Roces - Covadonga 1:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3

16:00Samano - Siete Villas 2:1
17:00CD Colindres - Barreda Balompie 3:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4

16:30Pasaia - Beasain 1:0
16:30Tolosa - Portugalete 0:3
17:00Amurrio Club - Santuxu 1:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5

17:00Asco - Granollers 2:0
17:00Vilafranca - Castelldefels 0:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7

12:00Ursaria - Las Rozas 2:1
18:45Complutense - Pozuelo de Alarcon 1:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8

16:00Colegios Diocesanos - Numancia B 2:2
16:00Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF 2:2
16:15Bembibre - Atl. Astorga 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

17:00Sevilla C - Los Barrios 1:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11

16:00Llosetense - Serverense 3:0
16:00Sant Jordi - Inter Ibiza 2:0
16:00Sant Rafel - Felanitx 1:2
17:00Platges de Calvia - Manacor 1:1
17:00Poblense - Portmany 4:0
17:00Rotlet Molinar - Campos 1:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

17:30Las Palmas C - La Cuadra 2:0
17:30Santa Ursula - CD Buzanada 3:1
18:30Yaiza - Union Viera 2:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14

19:00Aceuchal - Jerez 1:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15

15:45Cortes - Beti Kozkor 0:0
16:00Beti Onak - Pamplona 4:0
16:00Huarte - Cantolagua 1:1
16:00Valle Egues - Ezcabarte 2:1
17:00Txantrea - Subiza 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16

15:45CF Rapid - Casalarreina 2:4
18:30Calahorra B - Anguiano 0:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

16:30PreloženaVillacanas - Ciudad Real -:-

ŠPANIJA: Segunda Division ženske

12:00Alhama Ž - Real Union Ž 3:0
12:00PreloženaCacereno Ž - Madrid C. B Ž -:-
12:00Espanyol Ž - CA Osasuna Ž 2:2
13:00Tenerife B Ž - Elche CF Ž 1:2
16:00Atletico B Ž - SE AEM Ž 1:2
17:00Dep. La Coruna Ž - CD Parquesol CF Ž 3:0
20:00Betis B Ž - CD Juan Grande Ž 1:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.