OSVEŽI

Nogomet » Včeraj » Vse tekme

BELORUSIJA: Višaja liga

11:00FK Sluck - Dinamo Brest 0:1
13:00Slavia Mozir - BATE Borisov 2:1
15:00FC Minsk - Dinamo Minsk 3:2
17:00Gorodeja - Soligorsk 0:2

BURUNDI: Primus League

12:30PreloženaVital O - Le Messager Ngozi -:-
14:00PreloženaKayanza - Flambeau du Centre -:-
15:00PreloženaLes Lierres - Atletico Olympic -:-

SVET: Klubske prijateljske

03:00Shimizu (Jpn) - Iwata (Jpn) 11:2
09:30Medle SK (Swe) - Burea (Swe) 2:1
10:00Boljan (Swe) - Lilla Traasloevs (Swe) 2:1
10:00PreklicanaDjursdala (Swe) - Ankarsrums (Swe) -:-
10:00Dnjapro (Blr) - Orša (Blr) 2:0
10:00Loberods IF (Swe) - Billeberga GIF (Swe) 0:5
11:00BK Sport (Swe) - Raby Rono IF (Swe) 0:0
11:00Krumkači (Blr) - Smorgon (Blr) 1:0
12:00Dannike IK (Swe) - Rangedala (Swe) 2:2
12:00Eskilsminne (Swe) - Angelholms (Swe) 0:0
12:00Lida (Blr) - Shakhtar Pietrykaw 2 (Blr) 1:0
12:00Markaryds (Swe) - Wormo (Swe) 8:1
12:00Nike (Swe) - Flagg (Swe) 0:0
12:00Sandareds (Swe) - Kronangs IF (Swe) 2:2
12:00Stockholm Internazionale (Swe) - Taby (Swe) 3:2
12:00PreklicanaStorebro IF (Swe) - Hjorteds (Swe) -:-
12:30PreklicanaBoden City (Swe) - Skogsa (Swe) -:-
12:30Gefle (Swe) - Hudiksvalls (Swe) 1:0
13:00Arameisk-Syrianska (Swe) - IFK Stocksund (Swe) 1:2
13:00Arla IF (Swe) - Hallbybrunns (Swe) 4:1
13:00PreklicanaEneby (Swe) - Tenhults (Swe) -:-
13:00Gomel (Blr) - Ivaceviči (Blr) 8:1
13:00Hacken (Swe) - Utsiktens (Swe) 5:2
13:00Lunds (Swe) - Lunds FF (Swe) 2:2
13:00PreklicanaMikaševiči (Blr) - Sputnik (Blr) -:-
13:00Värnamo (Swe) - Vinbergs (Swe) 2:0
13:30IK Frej (Swe) - Sollentuna (Swe) 1:2
14:00Bunkeflo IF (Swe) - Veberods (Swe) 2:1
14:00PreklicanaDalkurd (Swe) - AFC Eskilstuna (Swe) -:-
14:00PreklicanaElfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
14:00Enskede IK (Swe) - Tyreso (Swe) 6:3
14:00PreklicanaHalmia (Swe) - Laholms (Swe) -:-
14:00Kulladals (Swe) - Asarums (Swe) -:-
14:00Lagans (Swe) - Gislaveds (Swe) 1:5
14:00Malmslätts AIK (Swe) - Derby BK (Swe) 0:2
14:00PreklicanaMjallby (Swe) - Trelleborgs (Swe) -:-
14:00PreklicanaNomme Kalju (Est) - KTP (Fin) -:-
14:00PreklicanaNorrkoping (Swe) - AIK Stockholm (Swe) -:-
14:00Rovaniemi (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
15:00Eskilstuna Sodra (Swe) - Eskilstuna Babylon IF (Swe) 1:7
15:00Ljungskile (Swe) - Norrby (Swe) -:-
15:00Lonsboda (Swe) - Haradsbacks (Swe) 0:2
15:00Team TG FF (Swe) - Taftea IK (Swe) 3:2
15:30PreklicanaOrebro Syr. (Swe) - Fanna (Swe) -:-
16:00Eskilstuna IF (Swe) - AC Primavera (Swe) 4:1
16:00Nosaby IF (Swe) - IFK Hassleholm (Swe) 2:3

SVET: prijateljska tekma ženske

11:00Kronangs IF Ž (Swe) - Mariesdals Ž (Swe) 1:3
11:00PreklicanaOsby Ž (Swe) - Eksjo Ž (Swe) -:-
12:00Moron Ž (Swe) - Umea Ž (Swe) 1:1
14:00Kristianstads Ž (Swe) - Vaxjo DFF Ž (Swe) -:-
14:00Vimmerby Ž (Swe) - Rodsle Ž (Swe) 1:0
14:30Sunnana Ž (Swe) - Notvikens Ž (Swe) 1:1
15:30Vaxjo BK Ž (Swe) - Almhults Ž (Swe) -:-
16:00Eskilsminne Ž (Swe) - Värnamo Ž (Swe) 11:0

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.