OSVEŽI

Nogomet » Včeraj » Vse tekme

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Crystal Palace U23 - Watford U23 0:2
14:00Ipswich U23 - Cardiff U23 3:1
20:00Bolton U23 - Crewe U23 1:4
20:00Sheffield Utd U23 - Nottingham U23 1:1
20:00Wigan U23 - Burnley U23 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10San Martin S.J. - Ind. Rivadavia 3:1
02:30Club Atletico Mitre - Deportivo Moron 1:1
22:10Agropecuario - Platense 0:2

ARGENTINA: Torneo Federal A

23:30Boca Unidos - Defensores Belgrano 2:1
23:30Sportivo Las Parejas - San Martin Formosa 3:0
00:00Desamparados - Villa Mitre 0:1

ARGENTINA: Prim B Metropolitana - Apertura

20:30San Telmo - Colegiales 0:0
21:00Talleres RE - Acassuso 0:0

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Deportivo Espanol - Leandro N. Alem 1:0
20:30San Martin Burzaco - Berazategui 2:2

ARGENTINA: Prim D Metropolitana

20:30CSR Espanol - Deportivo Muniz 0:0
20:30Yupanqui - Liniers 0:1

BRAZILIJA: Serie A

23:00Sao Paulo - Corinthians 1:0
00:00Atletico-MG - Gremio 1:4
00:00Chapecoense-SC - Cruzeiro 1:1

EKVADOR: Ekvadorski pokal

00:30PreloženaEmelec - LDU Quito -:-

ESTONIJA: Esiliiga

18:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere 0:1

EVROPA: Euro - Kvalifikacije

20:45Bolgarija - Anglija 0:6
20:45Francija - Turčija 1:1
20:45Islandija - Andora 2:0
20:45Kosovo - Črna Gora 2:0
20:45Litva - Srbija 1:2
20:45Moldavija - Albanija 0:4
20:45Ukrajina - Portugalska 2:1

EVROPA: Evropsko prvenstvo U21 - Kvalifikacije

17:00Češka U21 - Škotska U21 0:0
18:00Finska U21 - Danska U21 0:1
18:30Armenija U21 - Italija U21 0:1
19:00San Marino U21 - Hrvaška U21 0:7
19:30Romunija U21 - Severna Irska U21 3:0

EVROPA: Evropsko prvenstvo U19 - Kvalifikacije - Prva stopnja

13:00Izrael U19 - Nizozemska U19 0:2
13:00Moldavija U19 - Latvija U19 0:6
14:00Litva U19 - Romunija U19 1:0
14:00Srbija U19 - Španija U19 0:4

EVROPA: Elite League U20

17:00Poljska U20 - Nizozemska U20 1:2
20:00Anglija U20 - Češka U20 0:3

EVROPA: Evropsko U17 Prvenstvo Ženske - Kvalifikacije - Prva stopnja

13:00Italija U17 Ž - Črna Gora U17 Ž 2:0
18:30Severna Irska U17 Ž - Škotska U17 Ž 1:4

ITALIJA: Serie C - Skupina A

20:45Pontedera - Pistoiese 2:1

JAMAJKA: Premier League

02:00Harbour View - Molynes 0:0
02:00Waterhouse - Arnett Gardens 3:1

JAPONSKA: Liga J2

07:00Kashiwa - Mito 2:3
07:00Montedio Yamagata - Gifu 2:0

JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske

06:00Inac Kobe Leonesa Ž - Urawa Ž 2:1
06:00Nittaidai Ž - Beleza Ž 1:6
06:00PreloženaParceiro Nagano Ž - Sendai Ž -:-
07:00JEF United Ž - Kunoichi Ž 0:1

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Ženske

00:00PreloženaDep. Cuenca Ž - Mundo Futuro Ž -:-
00:00PreloženaHuila Ž - Cerro Porteno Ž -:-

JUŽNA KOREJA: WK League ženske

12:00Boeun Sangmu Ž - Hwacheon Ž 0:1
12:00Gumi Sportstoto Ž - Changnyeong Ž 5:0
12:00Gyeongju Ž - Suwon FMC Ž 0:2
12:00Seoul Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 2:4

KANADA: U Sports

00:00UFV - Trinity Western 3:2

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

23:00U. Magdalena - Envigado 1:0
00:00Atl. Nacional - Aguilas 1:0
01:00Jaguares de Cordoba - Ind. Medellin 0:1
03:00Cucuta - Patriotas FC 1:0

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Clausura

22:30Bogota FC - Tigres 0:3
22:30Chico - Atletico 2:0
22:30Cortulua - Valledupar FC 6:0
22:30Fortaleza - Barranquilla 2:1
22:30Leones - Orsomarso 2:0
22:30Llaneros - Quindio 0:1
22:30Pereira - Boca Juniors 1:0
22:30Real Cartagena - Real San Andres 3:3

MALTA: Divizija 1

18:00St. George´s FC - Lija Athletic 2:4
20:15Fgura - Mqabba FC 3:4

MEHIKA: Liga Premier Serie A

00:00Irapuato - Reboceros de La Piedad 2:3

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

23:00Toluca Ž - Atl. San Luis Ž 3:1

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

20:15Frankfurt - Homburg 0:3

NIZOZEMSKA: Liga rezervistov

15:00Jong Fortuna Sittard - Jong Den Bosch 1:3

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Arabe Unido - Independiente 1:0

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Melgar - Binacional 1:0
22:00Garcilaso - Cesar Vallejo 2:0

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - Liga A

02:00Kostarika - Curacao 0:0
04:00Honduras - Martinik 1:0

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - Liga B

00:00Sveti Kitts in Nevis - Belize 0:1
01:00Grenada - Francoska Gvajana 1:0
21:00Dominika - Nikaragva 0:4

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - Liga C

00:00Sint Maarten - Gvadelup 1:2

SRBIJA: Prva liga

15:00Sinđelić B. - Budučnost Dobanovci 3:2
15:00Smederevo - Kabel Novi Sad 2:1

SVET: Klubske prijateljske

13:00CSKA Moskva (Rus) - Kolomna (Rus) 5:1
14:00Peykan (Irn) - Nassaji Mazandaran (Irn) -:-
14:30Sorkhpooshan Pakdasht (Irn) - Gol Gohar (Irn) 2:0

SVET: Mednarodne prijateljske

13:00Wales U19 - Avstrija U19 2:0
13:30Iran U20 - Pars Janoobi Jam 0:0
14:00Albanija U19 - Poljska U19 3:1
14:00Irska U19 - Danska U19 0:2
14:00Severna Makedonija U19 - Ciper U19 1:2
14:00Slovaška U19 - Anglija U18 0:1
14:30Grčija U21 - Ukrajina U21 0:2
15:00Češka U18 - Turčija U18 3:0
16:00Portugalska U19 - Italija U19 1:0
17:00Estonija U19 - Rusija U19 0:6
17:00Švedska U20 - Norveška U20 3:2
18:00Ruanda - Tanzanija 0:0
19:00Egipt - Bocvana 1:0
19:00Češka - Severna Irska 2:3
20:00Severna Irska U16 - Poljska U16 2:1
21:00Brazilija U23 - Japonska U23 2:3
00:00Venezuela - Trinidad in Tobago 2:0

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

00:00Zamora - Metropolitanos 3:0

ZDA: USL Championship

01:00Oklahoma City Energy - Rio Grande 0:2

ČILE: Primera B

00:00Rangers - Magallanes 1:1

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

19:00Oddevold - Tvaakers 1:2

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.