OSVEŽI

Tenis » Včeraj » Vse tekme

WTA - POSAMEZNO: Palermo (Italija), pesek

16:05Kontaveit A. (Est) - Siegemund L. (Ger) 2:1
18:40Martić P. (Cro) - Samsonova L. (Rus) 2:1
21:30Giorgi C. (Ita) - Juvan K. (Slo) 2:1
23:45Jastremska D. (Ukr) - Dodin O. (Fra) 2:0

WTA - DVOJICE: Palermo (Italija), pesek

16:05Gatto-Monticone G./Paolini J. - Rus A./Zidanšek T. 0:2
17:35Garcia-Perez G./Sorribes Tormo S. - Cocciaretto E./Trevisan M. 1:2

EKSHIBICIJA - MOŠKI: Mednarodna Premier liga B (Nemčija), pesek

09:40Lock B. (Zim) - Hotkov O. (Ukr) 2:0
09:40Peters F. (Ger) - Strombachs R. (Lat) 2:0
11:30Folliot Q. (Fra) - Zukas M. (Arg) 0:2
12:40Vatutin A. (Rus) - Manapov A. (Ger) 2:0
13:05Rosenkranz M. (Ger) - Olivetti A. (Fra) 0:2
15:20Moraing O. (Ger) - Gerch L. (Ger) 1:2
15:30Otte O. (Ger) - Netuschil M. (Ger) 2:0
17:00Walder J. (Ger) - Wessels L. (Ger) 0:2
17:30Haase R. (Ned) - Zverev M. (Ger) 2:1
20:20PreklicanaOfner S. (Aut) - Wessels L. (Ger) -:-

EKSHIBICIJA - MOŠKI: TOP liga CTS (Češka), pesek

10:00Jeniček J. (Cze) - Valek O. (Cze) 0:2
10:05Kodat T. A. (Usa) - Mensik J. (Cze) 2:0
10:05Nouza P. (Cze) - Lehečka J. (Cze) 0:2
10:10Krumich M. (Cze) - Šafranek V. (Cze) 0:2
10:10Vocel M. (Cze) - Siniakov D. (Cze) 2:0
11:40Duda F. (Cze) - Barton H. (Cze) 2:0
11:40Nejedly P. (Cze) - Pospišil J. (Cze) 1:2
11:40Paulson A. (Cze) - Forejtek J. (Cze) 0:2
11:45Vrbenski M. (Cze) - Šatral J. (Cze) 1:2
12:00Kalina V. (Cze) - Horak V. (Cze) 1:2
13:30Donald M. (Cze) - Petr V. (Cze) 2:0
14:10Paroulek T. (Cze) - Barnat J. (Cze) 2:1

EKSHIBICIJA - MOŠKI: UK Pro Series 5 (Velika Britanija), trda podlaga (dvorana)

11:05Peniston R. (Gbr) - Patten H. (Gbr) 2:0
13:00Harris B. (Gbr) - Willis M. (Gbr) 2:1
15:00Johnson L. (Gbr) PREDAJA - Cash J. (Gbr) 0:1
16:15Paris J. (Gbr) - Hodkin S. (Gbr) 2:0
18:05Cox D. (Gbr) - Hands T. (Gbr) 2:1
19:45Martin T. (Gbr) - Fox D. (Gbr) 0:2

EKSHIBICIJA - MOŠKI: UTR Pro Match Series (Svet), trda podlaga

23:30Bobrov B. (Rus) - Ortlip J. (Usa) 2:1
09:05Escoffier A. (Fra) - Parker S. (Gbr) 0:2
09:05Geerts M. (Bel) - Valkusz M. (Hun) 2:0
10:50Tchoutakian M. (Fra) - Cachin P. (Arg) 0:2
13:00Avidzba A. (Rus) - Paz J. P. (Arg) 2:0
14:15El M. A. (Usa) - Popko D. (Kaz) 1:2
14:20Karacev A. (Rus) - Thirouin J. (Fra) 2:0
16:05El M. A. (Usa) - Thirouin J. (Fra) 2:0
16:15Karacev A. (Rus) - Arconada J. (Usa) 0:2
18:10Redlicki Ma. (Usa) - Griffith W. (Usa) 0:2
19:50Brymer G. (Usa) - Jonas M. (Ger) 2:1
22:25Corwin F. (Usa) - Karimov J. (Uzb) 1:2
00:30Bobrov B. (Rus) - Boyer D. H. (Usa) 2:0

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: Drugi dvoboji (Svet)

09:35Bulgaru M. (Rou) - Lemoine Q. (Ned) 0:2
09:45Morderger T. (Ger) - Vanlangendonck E. (Bel) 2:0
10:55Intert S. (Ger) - Rosca A. (Rou) 0:2
11:35Hogenkamp R. (Ned) - Kanev K. (Ger) 2:0
11:50Melnikova M. (Rus) - Simion O. G. (Rou) 0:2
12:35Hering K. (Ger) - Gavrila O. (Rou) 2:1
12:45Duca G. (Rou) - Ponomar L. (Ger) 0:2
14:15Lamens S. (Ned) - Vangelova A. (Bul) 2:0
14:15Morderger Y. (Ger) - Koelzer R. (Ger) 2:0
15:30Zanevska M. (Bel) - Hartono A. (Ned) 2:0
16:10Rushiti A. (Kos) - Klasen A. (Ger) 0:2
17:40Cadar E.-T. (Rou) - Klasen Ch. (Ger) 0:2
18:10Linette M. (Pol) - Zarazua R. (Mex) 1:2

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: TOP liga CTS (Češka), pesek

10:00Detiuc A. (Cze) - Klimovicova L. (Cze) 0:2
10:00Laboutkova A. (Cze) - Hindova D. (Cze) 2:0
10:00Mlenska S. (Cze) - Pospišilova D. (Cze) 1:2
10:00Valentova T. (Cze) - Cerna A. (Cze) 2:1
11:45Gadient N. (Sui) - Pluharova T. (Cze) 1:2
11:45Markova J. (Cze) - Hrdinkova D. (Cze) 2:1
11:45Salkova D. (Cze) - Smejkalova A. (Cze) 1:2
11:45Vlkovska V. (Cze) - Urbanova L. (Cze) 2:0

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: UK Pro Series 5 (Velika Britanija), trda podlaga (dvorana)

11:05Yardley S. (Gbr) - Olivelle A. (Gbr) 2:1
13:15Appleton E. (Gbr) - Richardson E. (Gbr) 2:1
14:45Allen V. (Gbr) - Staff H. (Gbr) 2:0
16:15Broady N. (Gbr) - Morton E. (Gbr) 2:0
17:30Nicholls O. (Gbr) - Maloney E. (Gbr) 2:0
19:10Amos A. (Gbr) - Rawson N. (Gbr) 2:0

EKSHIBICIJA - ŽENSKE: UTR Pro Match Series (Svet), trda podlaga

23:30Sewing S. (Usa) - Stewart K. (Usa) 2:0
11:05Arcangioli M. (Fra) - Zavatska K. (Ukr) 1:2
12:40Dascalu N-C. (Rou) - Noel M. (Fra) 2:0
14:05Kolar N. (Slo) - Ivanova D. (Usa) 2:1
14:10Nefedova A. (Usa) - Stewart K. (Usa) 2:0
14:20Njirić S. (Cro) - Sugnaux T. (Sui) 2:0
14:20Tubello A. (Fra) - Romeo C. (Fra) 2:0
15:15Monnet C. (Fra) - Jeanjean L. (Fra) 2:0
15:25Parks A. (Usa) - Khazaniuk D. (Isr) 2:0
15:40Sisojeva A. (Rus) - Elie J. (Usa) 0:2
16:05Halbauer E. (Usa) - Udvardy P. (Hun) 0:2
16:45Nefedova A. (Usa) - Kolar N. (Slo) 2:0
17:10Ivanova D. (Usa) - Stewart K. (Usa) 2:1
17:30Elie J. (Usa) - Parks A. (Usa) 0:2
18:10Zacarias M. (Mex) - Manasse M. (Usa) 2:0
18:30Khazaniuk D. (Isr) - Sisojeva A. (Rus) 2:0
19:45Chang H. (Usa) - Failla J. (Usa) 2:0
21:45Chang H. (Usa) - Zacarias M. (Mex) 2:1
23:30Hance K. (Usa) - Sherif J. (Usa) 2:0

EKSHIBICIJA - DVOJICE MOŠKI: TOP liga ČTS (Češka), pesek

14:00Kodat T. A./Vocel M. - Siniakov D./Barton H. 2:1
14:45Gengel M./Nouza P. - Mensik J./Lehečka J. 0:2
16:20Paulson A./Vrbenski M. - Forejtek J./Petr V. 0:2
16:45Paroulek T./Donald M. - Šatral J./Šafranek V. 0:2

EKSHIBICIJA - DVOJICE ŽENSKE: TOP liga CTS (Češka), pesek

14:30Vlkovska V./Detiuc A. - Klimovicova L./Hrdinkova D. 2:1
14:45Laboutkova A./Salkova D. - Hindova D./Smejkalova A. 2:0
14:45Valentova T./Zarycka A. - Pospišilova D./Cerna A. 0:2
15:00Gadient N./Nova A. - Urbanova L./Pluharova T. 0:2

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: TOP liga ČTS (Češka), pesek

16:30Krumich M./Laboutkova A. - Barnat J./Smejkalova A. 0:2

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.