Rokomet » 24.03.2024 » Vse tekme
Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
FRANCIJA: Starligue
16:00Creteil - Montpellier 26:3517:00Limoges - PSG 29:36
19:00Nantes - Toulouse 40:30
NEMČIJA: Bundesliga
15:00Leipzig - Eisenach 29:3116:30Fuchse Berlin - HBW Balingen-Weilstetten 35:34
16:30Gummersbach - Stuttgart 35:27
16:30Göppingen - Erlangen 32:29
18:00Bergischer - Magdeburg 27:30
SLOVENIJA: 1. NLB liga
17:00Celje - Dobova 45:29ŠPANIJA: Liga ASOBAL
12:30Anaitasuna - Puerto Sagunto 24:2218:00Ademar - Cuenca 37:27
19:30Granollers - BM Huesca 36:27
21:00Puente Genil - Torrelavega 32:28
AVSTRIJA: Pokal OHB
18:00HSG Graz - UHK Krems 28:25BELGIJA: Divizija 1 - Skupina poražencev
17:00Kortrijk - Gent 26:24BOLGARIJA: A RHG
15:00Lokomotiv Gorna - Chardafon Gabrovo 27:17DANSKA: 1. Divizija
15:00Tonder - Skovbakken 34:27EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
14:00Herning-Ikast Ž - Bietigheim Ž 31:3116:00CSM Bukarešta Ž - Krim Ž 30:24
18:00Brest Bretagne Ž - Ferencvaroš Ž 26:31
EVROPA: Evropska liga ženske - Končnica
16:00Sola Ž - Nantes Ž 30:3918:00Dunarea Braila Ž - Podravka Vegeta Ž 26:25
EVROPA: Evropski pokal
18:00Steaua (Rou) - Valur (Ice) 35:36EVROPA: BENE liga - Končnica
17:00Vise - Limburg Lions 30:2819:00Bocholt - Figas Aalsmeer 37:36
FINSKA: SM-sarja - Končnica
15:20Dicken - HIFK 24:23HRVAŠKA: Premier liga - Ligaška končnica
19:00Sesvete - Varaždin 41:28HRVAŠKA: Premier liga - Skupina za obstanek
17:00Moslavina - Metković 31:27HRVAŠKA: 1. HRL ženske
17:00Zamet Ž - Bjelovar Ž 25:2220:00Split 2010 Ž - Zrinski Ž 31:24
JUŽNA KOREJA: H Liga
05:00Hanam - Sangmu 32:2009:00Hynix - Incheon City 30:26
JUŽNA KOREJA: H Liga ženske
07:00Samcheok City Ž - Daegu City Ž 24:18LUKSEMBURG: Liga AXA - Skupina za obstanek
18:00Mersch - Schifflange 24:40MADŽARSKA: NB I
18:00NEKA - PLER 27:34MADŽARSKA: NB I ženske
18:30Gyor Ž - Vaci Ž 34:31MALTA: 1. divizija - Skupina poražencev
12:15Hamrun Spartans - Zebbug 45:1714:00Valletta - HMS 30:34
NEMČIJA: 2. Bundesliga
17:00Elbflorenz - Vinnhorst 29:2017:00Lubeck-Schwartau - Großwallstadt 32:26
NEMČIJA: 2. Bundesliga Ženske
16:00Leipzig Ž - TuS Lintfort Ž 30:25NIZOZEMSKA: Eredivisie
14:15Bevo HC 2 - PSV Handbal 29:32NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Skupina poražencev
14:30PSV Handbal Ž - HV Kras Volendam Ž 31:27NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Skupina zmagovalcev
16:00Vlug en Lenig Ž - VOC Amsterdam Ž 26:36NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen
17:00Arendal - Viking TIF 40:2817:00Bergen - Sandnes 23:30
18:00Bækkelaget - Drammen 28:31
18:00Halden - Haslum HK 30:40
18:00Runar - Kristiansand 38:36
NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske
18:00Romerike Ravens Ž - Molde Ž 29:32NORVEŠKA: 1. Divizija
16:00Bodo - Follo 22:3416:00Charlottenlund - Notteroy 30:22
NORVEŠKA: 1. Divizija Ženske
15:30Nordstrand Ž - Ålgård Ž 32:2816:00Storhamar 2 Ž - Utleira Ž 27:20
17:00Volda Ž - Sarpsborg Ž 37:18
POLJSKA: Superliga
15:00Chrobry Glogow - Gwardia Opole 26:2516:00Wybrzeze Gdansk - Ostrow Wielkopolski 36:28
18:00Zabrze - Piotrkowianin Piotrków 26:25
POLJSKA: Osrednja liga
17:00Legnica - Biala Podlaska 31:2717:00Wielun - ZPRP Kielce 29:28
POLJSKA: I liga
17:00Wisla Sandomierz - Przemysl 30:3218:00AZS AWF Warszawa - Wisla Plock II 25:26
18:00Krakow - ZPRP Kielce II 30:29
19:00Grudziadz - Sambor Tczew 31:20
19:00Szczypiorniak Olsztyn - Olsztyn 29:41
POLJSKA: Superliga ženske - Skupina poražencev
16:00Galičanka Lviv Ž - Start Elblag Ž 24:3016:00Kalisz Ž - JKS Jaroslaw Ž 26:33
POLJSKA: Centralna liga ženske
17:00Sambor Tczew Ž - SPR Gdynia Ž 21:2518:00Jelenia Gora Ž - Pogon Ž 29:22
PORTUGALSKA: 1a Divisao ženske - Skupina zmagovalcev
17:00Benfica Ž - Madeira SAD Ž 31:27ROMUNIJA: Liga Nationala
16:00Timisoara - Buzau 27:3116:30CSM Focsani - CSM Constanta 21:29
17:00Bacau - Vaslui 27:23
17:00Cluj - Potaissa Turda 23:27
SRBIJA: Superliga
18:00Radnički - Proleter 32:29SVET: Klubska prijateljska
17:00Vardar 1961 (Mkd) - Golden Art (Mkd) 32:2318:00Butel Skopje (Mkd) - Alkaloid (Mkd) 20:23
SVET: Klubska prijateljska ženske
13:00Vardar SCJS Ž - Despina Ž 30:2114:00Kumanovo Ž - Metalurg Avtokomanda Ž 21:20
15:00Čair Ž - Ovče Pole Ž 46:29
16:00Pelister Bitola Ž - Gjorche Petrov Ž 26:47
TURČIJA: Superlig ženske
13:00Anadolu Uni Eskisehir Ž - Aksaray Ž 38:2913:00Konyaalti Ž - Bursa BB Ž 32:29
15:00Yalikavak Ž - Uskudar Ž 29:26
UKRAJINA: Superliga
08:00Motor - Donbas Mariupol 50:2410:00Izmayil - Karpati Užgorod 30:20
12:00Hmelnicki - CSKA Kijev 33:37
14:00Odessa - SKA Lviv 49:19
ČEŠKA: Extraliga - Končnica
17:00Koprivnice - Dukla Praga 30:2617:00Lovosice - Zubri 34:31
18:00Karvina - Brno 25:22
18:00Plzen - Frydek-Mistek 35:33
ČRNA GORA: Prva liga
19:00Jedinstvo - Brskovo 33:26ŠPANIJA: Division de Honor Plata
12:00Burgos - Eivissa 33:3012:00Zamora - Caserio Ciudad Real 26:30
ŠVEDSKA: Allsvenskan Ženske
16:00Alingsas Ž - Ystads Ž 22:2916:00Boden Ž - Huddinge Ž 28:23
16:00Eskilstuna Ž - Heid Ž 18:27
16:00Karra Ž - Helsingborg Ž 22:22
16:00Skanela Ž - Tyresö Ž 27:32
16:00Örebro Ž - Kroppskultur Dam Ž 26:19
ŠVICA: SPL ženske - Skupina zmagovalcev
17:00Zug Ž - Kreuzlingen Ž 27:2818:00Spono Nottwil Ž - Amicitia Zurich Ž 28:26
Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.