OSVEŽI

Rokomet » Danes » Kvote

FRANCIJA: Starligue

17:00Chartres - PSG -:- [ 14.00 | 18.00 | 1.07 ]
17:00Montpellier - Limoges -:- [ 1.15 | 13.00 | 8.50 ]

NEMČIJA: Bundesliga

2. polčasErlangen - Fuchse Berlin 25:31 [ 4.25 | 9.00 | 1.40 ]
2. polčasFlensburg-H. - Kiel 24:24 [ 2.30 | 7.50 | 2.00 ]
2. polčasLeipzig - Bergischer 20:24 [ 1.60 | 7.50 | 3.30 ]
2. polčasN-Lübbecke - Göppingen 21:25 [ 8.50 | 12.00 | 1.16 ]
16:05Hamburg - Magdeburg -:- [ 6.50 | 11.00 | 1.22 ]

BELGIJA: Divizija 1 - Skupina zmagovalcev

18:00Eupen - Izegem -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen - Skupina zmagovalcev

16:00Aalborg - Skjern -:- [ 1.65 | 8.50 | 3.00 ]
16:00Bjerringbro/Silkeborg - Ribe-Esbjerg -:- [ 1.30 | 11.00 | 5.50 ]
16:00Fredericia - Mors-Thy -:- [ 1.55 | 9.00 | 3.30 ]
16:00GOG - Skanderborg Aarhus -:- [ 1.40 | 9.50 | 4.25 ]

EVROPA: MOL Liga ženske - Za obstanek

16:30Zlin Ž - Kunovice Ž -:-

HRVAŠKA: Premier liga - Končnica

20:00Sesvete - Gorica -:-

HRVAŠKA: 1. HRL ženske

18:30Dugo Selo Ž - Lokomotiva Z. Ž -:-

ISLANDIJA: Olis Deildin - Končnica

18:00IBV Vestmannaeyjar - Valur -:-

ITALIJA: Serie A - Play-out

15:30Eppan - Albatro -:-
19:00Carpi - Secchia Rubiera -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga - Končnica za uvrstitve

14:00RPI - Ulbrokas -:-

LITVA: Litovska liga - 5. - 8. mesto

13:00Vilna - Kauno Azuolas 38:42

MADŽARSKA: NB I ženske

16:00MTK Ž - Szombathelyi Ž -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

16:00Coburg 2000 - Dessauer -:-
16:00Ludwigshafen - Hagen -:-
17:00Aue - Rostock -:-
17:00Bietigheim-Metterzimmern - Lubeck-Schwartau -:-
17:00Nordhorn-Lingen - Großwallstadt -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

13:15Figas Aalsmeer 2 - Hercules 31:23
13:30GHV - Feyenoord -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Končnica

14:00Quintus Ž - JuRo Unirek Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske - Za obstanek

17:00Gjerpen Ž - Tertnes Ž -:- [ 4.00 | 8.50 | 1.35 ]

POLJSKA: I liga ženske

15:00Pogon Ž - SMS ZPRP Plock II Ž -:-

PORTUGALSKA: Andebol 1

18:00Sanjoanense - Aguas Santas -:-

ROMUNIJA: Liga Nationala - Za obstanek

10:00Oradea - Sighisoara 25:18
12:00Timisoara - Bacau 29:31

ROMUNIJA: Romunski pokal ženske

10:00Magura Cisnadiei Ž - Rapid Bukarešta Ž 23:22
2. polčasCSM Bukarešta Ž - Ramnicu Valcea Ž 21:19

RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto

09:00Akbuzat - Dinamo Astrahan 24:32

RUSIJA: Superliga - Končnica

1. polčasCSKA Moskva - Čehovski medvedi 14:11

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Butel Skopje - Vardar 1961 -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina poražencev

12:00Spartak Ž - Šampion Ž 26:33

SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev

12:00Pelister Bitola Ž - Despina Ž 20:17
12:00Čair Ž - Stružanka Ž 32:28
19:00Kumanovo Ž - Gjorche Petrov Ž -:-

SLOVAŠKA: Extraliga - Končnica

10:30Prešov - HK Košice 38:22

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - 13. - 16. mesto

15:45Sava Kranj Ž - Logatec Ž -:-

SRBIJA: Superliga - Skupina zmagovalcev

18:00Rudar Kostolac - Radnički -:-
18:00Vojvodina - Pančevo -:-

TURČIJA: Superliga

13:00Koycegiz Belediye - Eskisehir -:-
13:00PreloženaTokat - Trabzon -:-
15:00Beykoz Belediyespor - Spor Toto -:-
15:00Mamak - Hatay -:-
16:00PreklicanaAntalyaspor - MYK -:-
17:15Nilufer Bld. - Bešiktaš Istanbul -:-

ŠVICA: NLA - Končnica

16:00Thun - Winterthur -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.