OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Evropsko prvenstvo - 5. - 6. mesto

15:30Islandija - Norveška 33:34

EVROPA: Evropsko prvenstvo - Končnica

18:00Španija - Danska 29:25
20:45Francija - Švedska 33:34

AZIJA: Azijsko prvenstvo - 9. - 16. mesto

12:00Avstralija - Indija 21:25
14:00Singapur - Vietnam 20:33
16:00Hongkong - Jordanija 27:26
18:00Oman - Združeni arabski emirati 24:27

IZRAEL: Divizija 1 - Skupina poražencev

13:00Nes Tziona - Maccabi Dimona 22:24
14:00Bnei Hertzeliya - MK Beer Sheva 22:29

IZRAEL: Divizija 1 - Skupina zmagovalcev

15:00Ramat Hasharon - Maccabi Avishai Motzkin 36:33

JUŽNA KOREJA: 1. liga ženske

05:00Incheon City Ž - Sugar Gliders Ž 33:30
07:00Gwangju City Ž - Colorful Daegu Ž 32:25
09:00Wonderful Samcheok Ž - Seoul City Ž 28:23
11:00Busan Ž - Gyeongnam DC Ž 34:25

MADŽARSKA: Madžarski pokal

18:30PLER - Budakalasz 30:38

MADŽARSKA: NB I ženske

16:00Gyor Ž - DVSC Schaeffler Ž 31:23

POLJSKA: Osrednja liga

18:30Ostrow Wielkopolski - Biala Podlaska 25:24

POLJSKA: I liga

16:00SMS Kwidzyn II - SMS Kwidzyn 28:31

POLJSKA: Pokal Poljske

14:30Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 27:32
18:00ZPRP Kielce - Kalisz 28:40

POLJSKA: Superliga ženske

17:30Zaglebie Lubin Ž - JKS Jaroslaw Ž 30:24
19:30Kielce Ž - Lublin Ž 18:35

ROMUNIJA: Liga Nationala ženske

18:00PreloženaZalau Ž - Magura Cisnadiei Ž -:-

RUSIJA: Superliga ženske

15:00PreloženaDinamo Volgograd Ž - Iževsk Ž -:-

SLOVAŠKA: Slovakia Cup

19:00Považska Bystrica - Bojnice 41:22

SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske

18:30PreloženaŽalec Ž - Krim Ž -:-
19:30PreloženaŽRD Litija Ž - Casino Izola Ž -:-
20:00Veplas Velenje Ž - Ajdovščina Ž 18:35
20:30PreloženaBranik Ž - Olimpija Ž -:-

SVET: Južno in srednjeameriško prvenstvo

00:00Brazilija - Čile 31:22

SVET: Južno in srednjeameriško prvenstvo - 5. - 7. mesto

19:00Bolivija - Kostarika 16:39

SVET: Južno in srednjeameriško prvenstvo - Končnica

21:30Argentina - Čile 36:24
00:00Brazilija - Urugvaj -:-

UKRAJINA: Superliga

16:00Karpati Užgorod - Motor- Politehnik -ZAS 28:31

ŠPANIJA: División de Honor ženske

22:00Lanzarote Zonzamas Ž - Bera Bera Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:00PreloženaIFK Ystads - Ystads IF -:-

ŠVEDSKA: SHE ženske

19:00PreloženaSkovde Ž - Skara Ž -:-
19:00Skuru Ž - Kristianstad Ž 31:20

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.