OSVEŽI

Rokomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: Evropsko prvenstvo U18 - 5. - 8. mesto

10:00Portugalska U18 - Norveška U18 30:35
12:30Danska U18 - Hrvaška U18 26:28

EVROPA: Evropsko prvenstvo U18 - Končnica

15:00Madžarska U18 - Nemčija U18 22:29
17:30Švedska U18 - Španija U18 32:34

EVROPA: Evropsko prvenstvo U18 B - 5. - 7. mesto

12:00Kosovo U18 - Belgija U18 25:30

EVROPA: Evropsko prvenstvo U18 B - 5. - 8. mesto

09:30Velika Britanija U18 - Moldavija U18 27:30
12:00Estonija U18 - Slovaška U18 29:38

EVROPA: Evropsko prvenstvo U18 B - Končnica

14:00Luksemburg U18 - Latvija U18 33:24
14:30Finska U18 - Romunija U18 33:36
16:00Severna Makedonija U18 - Švica U18 24:22
17:00Ukrajina U18 - Avstrija U18 23:30

EVROPA: SEHA liga - Končnica

2. polčasPrešov (Svk) - Veszprem (Hun) 21:27

JAPONSKA: JHL

06:00PreloženaOsaki Electric - Wakunaga -:-
07:00PreloženaFukuoka - Hokuriku EPBT -:-
08:00PreloženaZeekstar Tokyo - Earth Friends BM -:-

JAPONSKA: JHL Ženske

06:00Hokkoku Bank Ž - HC Nagoya Ž 41:19
06:00Kagawa Bank Ž - Sony Semiconductor Manufacturing Ž 21:35
06:00PreloženaTakayama Ž - Mie Violet Uris Ž -:-

SVET: Klubska prijateljska

11:00Aalborg (Den) - Magdeburg (Ger) 29:32
11:00Budai Farkasok (Hun) - West Wien (Aut) 21:28
11:45Halden (Nor) - Herulf (Nor) 31:15
11:45Sandefjord TIF (Nor) - Follo (Nor) 23:22
12:00Ademar (Esp) - Atl. Valladolid (Esp) 32:34
12:00Bækkelaget (Nor) - Viking Handball (Nor) 35:25
12:00Ciudad Real (Esp) - Malaga (Esp) 20:23
12:00Redbergslids (Swe) - Sandnes (Nor) 30:26
12:05Ribe-Esbjerg (Den) - Holstebro (Den) 28:34
12:45Arendal (Nor) - Bjerringbro/Silkeborg (Den) 34:36
17:00Fjellhammer (Nor) - Haslum HK (Nor) 27:22

SVET: Klubska prijateljska ženske

09:00Zug Ž - Skuru Ž 26:29
09:30Viborg Ž - Onnereds Ž 28:24
10:00Fjellhammer Ž - Aker Ž 23:24
10:00Fyllingen Ž - Nordstrand Ž 29:33
10:00Roskilde Ž - Savehof Ž -:-
10:30Larvik Ž - Flint Ž 33:29
10:30Romerike Ravens Ž - Gjerpen Ž 21:25
11:00Leipzig Ž - Stupava Ž 30:22
11:30EH Aalborg Ž - Vasteras Ž 17:25
11:45Michalovce Ž - Jagodina Ž 27:18
13:30Follo Ž - Glassverket Ž 26:26
15:00Haslum Ž - Byasen Ž 25:35
16:20Fredrikstad Ž - Storhamar Ž -:-

ŠVEDSKA: Švedski pokal

15:00Bodens BK - Hammarby 25:39
16:00Drott - Kristianstad 27:46

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.