OSVEŽI

Futsal » Danes » Vse tekme

DANSKA: Futsal Ligaen - Skupina poražencev

19:00Aalborg - Fjordbold -:-

DANSKA: Futsal Ligaen - Skupina zmagovalcev

19:30Sonderborg - Sat Af Pigeons -:-
16:00Kobenhavn - Lystrup -:-

FINSKA: Liiga

12:00Riemu - AU -:-
15:00ToPV - Kiisto -:-

FINSKA: Liiga ženske

12:00Halikko Ž - KaDy Ž -:-
16:00PJK Ž - Ylojarven Ilves Ž -:-

GRČIJA: Superliga

20:30Ermis Zografou - Doukas -:-
15:00AEK Atene - Ikonio -:-
16:00Larisa - Combra -:-
16:30Athina 90 - Salamina -:-

HRVAŠKA: 1. HMNL

21:00AFC Universitas - Crnica -:-

INDONEZIJA: Pro Futsal League

04:00Unggul FC - Black Steel Manokwari 1:3
06:00Bintang Timur Surabaya - Kancil WHW -:-
08:00Cosmo JNE - Radit FC -:-
10:00Halus FC Jakarta - Pendekar -:-

ITALIJA: Serie A

18:15Feldi Eboli - Padova -:-
20:45Napoli Futsal - Pesaro -:-

JAPONSKA: F. liga

04:00Vasagey Oita - Nagoya -:-
06:15Espolada Hokkaido - Fuchu Athletic -:-
08:30Booulos Nagano - Pescadola Machida -:-
10:45Fugador Sumida - Kitakyushu -:-

KAZAHSTAN: Prvenstvo

10:00Ordabasy - Kaspiy Aktau -:-
13:00MFC Aktobe - Baiterek Uralsk -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

13:00Nikers - RABA -:-

MADŽARSKA: NB I

20:00Kecskemeti - Berettyoujfalu -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Skupina poražencev

15:00Leekster Eagles - Veerhuys -:-
17:30Texel - Volendam -:-
18:00Apeldoorn - VNS United -:-
18:00ZVV Eindhoven - Den Haag -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Skupina zmagovalcev

16:00AORC/Lebo - Tigers Roermond -:-
16:00Groene S. - Marlene -:-
20:00FCK Hommel - FC Eindhoven -:-

POLJSKA: Pokal Poljske

20:00Kazimierza Wielka - Sosnica Gliwice -:-
12:00UMCS Lublin - Bielsko-Biala -:-
14:00Szczecin - Torun -:-
17:00Dragon Bojano - Jagiellonia Bialystok -:-
17:00Kamienica Krolewska - Legia Warszawa -:-
18:00Futbalo Bialystok - AZS Varšava -:-
18:00Konin - Lubawa -:-
18:00Nowiny - Opole -:-
18:00Przemysl - Widzew Lodz -:-
18:00Wroclaw - Chorzow -:-

PORTUGALSKA: Taca de Portugal

18:00Candoso - Sao Joao -:-
18:00Retaxo - Boa Esperanca -:-
18:30Leoes - Futsal Azemeis -:-
18:30Maritimo - Braga -:-
19:00Ferreira do Zezere - Chelo -:-
19:30AR Amarense - AMSAC -:-
20:00Albufeira - Arcd Mendiga -:-
20:00Lusitania - Macedense -:-
20:00Venda Nova - Modicus-Sandim -:-
22:00Sporting - Electrico FC -:-
17:30Portimonense - Lombos -:-
22:00Torreense - Benfica -:-

RUSIJA: SuperLiga

09:00Jekaterinburg - Kristal St. Petersburg -:-
09:00Sibirjak - Novaja generacija -:-
13:00Jugra - Uhta -:-

RUSIJA: Druga divizija

11:00Kemerovo - Norilski Nikel 2 -:-
12:30Sibirjak 2 - Sib-Tranzit -:-

ŠPANIJA: Primera Division ženske

20:00Majadahonda Ž - Joventut Elx Ž -:-
12:00Alcantarilla Ž - Viaxes Amarelle Ž -:-
12:00Zaragoza Ž - Burela Ž -:-

ŠVEDSKA: Futsalligan

15:00Eskilstuna - Orebro FC -:-
17:00Orebro SK - Uddevalla -:-

ŠVICA: Premier League

14:00Wil - Zurich -:-
15:00Salines - Geneva -:-
17:00Bern - AFM Futsal Maniacs -:-
17:00Friends United - Uetendorf -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, futsal na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.