Vaterpolo » Jutri » Vse tekme
Stavite na Vaterpolo s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Regionalna Liga - Za obstanek
19:00Mornar - Valis Valjevo -:-EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
12:00Sant Andreu Ž - Sabadell Ž -:-14:00Olympiacos Ž - Mataro Ž -:-
FINSKA: SM-Liiga
16:20JySa - Kuhat 2 -:-17:40Kuhat - Cetus -:-
FRANCIJA: Elitno prvenstvo
17:30Sete - Pays d'Aix -:-19:15Reims - Strasbourg -:-
21:00Tourcoing - Montpellier -:-
GRČIJA: A1 - Končnica
18:00Apollon Smirnis - PAOK -:-18:30Panionios - Panathinaikos -:-
GRČIJA: A1 - Play-out
13:30Patras - Chania -:-17:30AEK - OFTH -:-
ITALIJA: A1 - Skupina poražencev
16:30Posillipo - Catania -:-16:30Roma - Camogli -:-
16:30Salerno - Nuoto Roma -:-
ITALIJA: A1 - Skupina zmagovalcev
15:00De Akker - Ortigia -:-15:00Savona - Pro Recco -:-
15:00Telimar - Trieste -:-
ITALIJA: A1 ženske
13:30Trieste Ž - Ekipe Orizzonte Ž -:-15:00Citta di Cosenza Ž - Roma Ž -:-
15:00Como Nuoto Ž - Genova Ž -:-
15:00Plebiscito Padova Ž - Bogliasco Ž -:-
15:00Rapallo Ž - Brizz Ž -:-
MADŽARSKA: OB I - Od 9. do 12. mesta
11:30UVSE - Miskolci -:-16:00Szentesi - Eger -:-
MADŽARSKA: OB I - Skupina zmagovalcev
17:00BVSC-Zuglo - Honved -:-18:00Szolnoki - Vasas -:-
19:00OSC Ujbuda - Szeged -:-
MADŽARSKA: OB I ženske
16:00Ferencvaroši Ž - BVSC-Zuglo Ž -:-18:00Keruleti TVE Ž - TVSE Ž -:-
18:00Szegedi Ž - Dunaujvaros Ž -:-
18:00Szentesi Ž - Győr Ž -:-
19:15UVSE Ž - Eger Ž -:-
NEMČIJA: Pro A - Končnica
16:00Neukolln Berlin - Hannover -:-16:30White Sharks Hannover - Potsdam -:-
17:30Spandau - Krefeld -:-
18:00Ludwigsburg - Duisburg -:-
NEMČIJA: Pro B - Končnica
18:00Wurzburg - Plauen -:-18:30Munchen - Uerdingen -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie
15:45Eindhoven - Utrecht -:-16:15Donk - De Ham -:-
19:00Barendrecht - Het Ravijn -:-
19:30De Zaan - Tetteroo -:-
20:20Dordrecht - Polar Bears -:-
RUSIJA: Prvenstvo - Končnica
17:00Astrahan - Baltika -:-17:00Sintez - Spartak Volgograd -:-
SRBIJA: Super liga - Od 9. do 12. mesta
19:30Stari Grad - Tas -:-20:00Nais - Vojvodina -:-
SRBIJA: Super liga - Skupina zmagovalcev
17:45Vukovi - Šabac -:-19:00Partizan - Radnički -:-
19:45Novi Beograd - Crvena zvezda -:-
ŠPANIJA: Division de Honor
12:45Barceloneta - Mataro -:-13:30Real Canoe - Barcelona -:-
16:00Catalunya - Echeyde -:-
18:00Sabadell - Mediterrani -:-
18:30Rubi - Terrassa -:-
19:30Sant Andreu - Sant Feliu -:-
ŠPANIJA: Primera Division - Skupina poražencev
16:00Granollers - Claret Askartza -:-18:30Concepcion - La Latina -:-
ŠPANIJA: Primera Division - Skupina zmagovalcev
12:30Premia - Caballa -:-12:45Molins de Rei - Navarra -:-
17:00Helios - Horta -:-
18:00Montjuic - Turia -:-
ŠPANIJA: Segunda Division - Skupina poražencev
17:00Tres Cantos - Elx -:-20:15Urbat - Malaga -:-
ŠPANIJA: Segunda Division - Skupina zmagovalcev
16:00Vallirana - Boadilla -:-17:00Badia - Real Canoe 2 -:-
17:00Godella - Las Palmas -:-
ŠPANIJA: Division de Honor ženske
14:00Echeyde Ž - Real Canoe Ž -:-17:00Boadilla Ž - Mediterrani Ž -:-
18:15Rubi Ž - Catalunya Ž -:-
ŠPANIJA: Primera Division ženske - Skupina poražencev
16:00Montjuic Ž - Turia Ž -:-17:00Pontevedra Ž - Zaragoza B Ž -:-
17:30Dos Hermanas Ž - Leioa Ž -:-
ŠPANIJA: Primera Division ženske - Skupina zmagovalcev
15:30Concepcion Ž - Molins de Rei Ž -:-16:00Santa Eulalia Ž - Colegio Brains Ž -:-
18:00Iruna Ž - Cuatro Caminos Ž -:-
18:00Vallirana Ž - Horta Ž -:-
ŠVEDSKA: Elitserien - Final Four
12:00SPIF - LSF -:-18:45Jarfalla - Neptun -:-
Stavite na Vaterpolo s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, vaterpolo na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.