Košarka » Danes » Končano
Stavite na Košarka s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Liga prvakov - Končnica
17:00Peristeri - Murcia 84:8720:00Tenerife - Unicaja 75:80
FRANCIJA: LNB
14:30Le Portel - Le Mans 85:7616:30Lyon-Villeurbanne - Saint Quentin 79:77
19:05Paris - JL Bourg 84:80
ITALIJA: Lega A
18:15Brindisi - Venezia 84:8018:15Milano - Brescia 83:77
18:15Pesaro - Cremona 91:86
18:15Reggiana - Basket Napoli 88:74
18:15Scafati - Sassari 74:99
18:15Tortona - Virtus Bologna 77:84
18:15Trento - Pistoia 80:105
18:15Varese - Treviso 95:100
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
13:00Krka - Helios Domžale 99:84TURČIJA: Superliga
14:30Buyukcekmece - Petkim Spor 96:94pp17:00Turk Telekom - Bešiktaš 83:89
19:30Bahcesehir Univ. - Tofas 85:90
ZDA: NBA - Končnica
00:00Miami Heat - Boston Celtics 84:10402:30Los Angeles Lakers - Denver Nuggets 119:108
19:00Philadelphia 76ers - New York Knicks 92:97
ŠPANIJA: ACB
12:30Real Madrid - Obradoiro CAB 79:6917:00Manresa - Valencia 98:96
18:30MoraBanc Andorra - Barcelona 108:92
ALBANIJA: Superliga - Končnica
19:00Vllaznia - Teuta Durres 86:81ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Penarol 79:86AVSTRALIJA: NBL1 Vzhod
03:45Norths Bears - Sutherland Sharks 78:6207:00Canberra - Bankstown Bruins 81:69
AVSTRALIJA: NBL1 Vzhod ženske
05:00Canberra Ž - Bankstown Bruins Ž 99:8005:45Norths Bears Ž - Sutherland Sharks Ž 81:53
AVSTRALIJA: NBL1 Sever
08:00Southern District - Sunshine Coast Phoenix 73:80AVSTRALIJA: NBL1 Sever ženske
06:00Southern District Spartans Ž - Sunshine Coast Phoenix Ž 72:46AVSTRALIJA: NBL1 Jug
06:00Bendigo Braves - Ringwood 77:8908:00Keilor Thunder - Waverley 107:101
08:00Sandringham Sabres - Nunawading 77:83
AVSTRALIJA: NBL1 Jug ženske
04:00Bendigo Braves Ž - Ringwood Ž 109:7406:00Keilor Thunder Ž - Waverley Ž 79:65
06:00Sandringham Ž - Nunawading Ž 79:71
AVSTRALIJA: NBL1 zahod
07:00Perth Redbacks - Goldfields Giants 99:94AVSTRALIJA: NBL1 zahod ženske
05:00Perth Redbacks Ž - Goldfields Giants Ž 102:63AVSTRIJA: Superliga - Končnica
17:00St. Polten - Traiskirchen 62:8017:30UBSC Graz - Wels 89:73
BELORUSIJA: Premier liga - Končnica
12:00Grodno - Borisfen 69:7314:30Minsk - Rubon 86:57
BELORUSIJA: Premier liga ženske - 5. - 8. mesto
11:00BC Minsk youth Ž - Horizont Minsk 2 Ž 86:65BOSNA IN HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Skupina poražencev
19:30Slavija - Posušje 90:86BOSNA IN HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Skupina zmagovalcev
19:00Mrkonjić Grad - KK Bosna 60:74BOSNA IN HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženske - Končnica
17:30Jumper Ž - Lavovi Ž 62:7220:00Čelik Zenica Ž - Orlovi Ž 69:88
BRAZILIJA: LBF ženske
16:00Catanduva Ž - Sodie Mesquita Ž 50:74DANSKA: Basketligaen - Skupina poražencev
14:00Bears Academy - Holbaek-Stenhus 84:65ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Končnica
16:00Pärnu - Keila 60:53FILIPINI: Filipinski pokal
09:00Meralco Bolts - Magnolia Hotshots 74:5112:15San Miguel Beermen - NLEX Road Warriors 120:103
FRANCIJA: Pro B
17:00ASA - Pau-Orthez 85:6717:00Antibes - Rouen 80:78
17:00Chalons-Reims - Angers 96:65
17:00Evreux - Orleans 112:118pp
17:00Fos-sur-Mer - La Rochelle 69:57
17:00Lille - Aix-Maurienne 72:75
FRANCIJA: Espoirs U21
15:00Paris U21 - JL Bourg U21 66:83GRUZIJA: Superliga - Končnica
12:00TSU - Kavkasia 98:99pp14:30Rashi - Kutaisi 78:70
GRČIJA: A1 ženske - Končnica
12:30Olympiakos Ž - Panathinaikos Ž 61:45GRČIJA: A2 ženske
12:00Agia Paraskevis Ž - Danaoi Argous Ž 64:5212:00Anagennisi Ž - Ment Ž 48:44
12:00Anorthosis Volou Ž - Panorama Ž 66:56
12:00Apollon Ptolemaidas Ž - Ioannina Ž 75:55
12:00Dafni Ž - Sporting Athens Ž 59:37
12:00Falirou Ž - Amyntas Ž 48:60
12:00Ionikos Ž - Glyfadas Ž 59:41
12:00Kronos Ž - AEK Peristeriou Ž 51:57pp
12:00Melission Ž - Porfyras Ž 46:48
12:00Promitheas Ž - Amilla Peristeriou Ž 36:53
12:00Pylaia Ž - Panathlitikos Ž 45:81
ITALIJA: Serie A1 ženske - Končnica
18:00Ragusa Ž - Virtus Bologna Ž 59:8118:00San Giovanni Ž - Campobasso Ž 62:65
20:00San Martino Ž - Schio Ž 67:90
ITALIJA: Serie A1 ženske - Play-out
18:00Faenza Ž - Battipagliese Ž 74:66ITALIJA: Serie A2 ženske - Sk. A - Končnica
17:00Costa Masnaga Ž - Trieste Ž 85:6818:00Valdarno Ž - Ponzano Ž 85:73
ITALIJA: Serie A2 ženske - Sk. B - Play-out
18:00Vicenza Ž - Libertas Moncalieri Ž 56:50IZRAEL: Liga Leumit - Končnica
12:30Elitzur Shomron - Elitzor Netania 78:8113:00Maccabi Raanana - Ironi Nahariya 87:90
JAPONSKA: B.League
06:35Shimane - Hiroshima D. 51:6507:05Akita - Hokkaido 65:54
07:05Nagasaki - Osaka 84:66
07:05Sendai - Ibaraki Robots 74:85
07:05Shinshu - Yokohama 83:56
08:05Alvark - Gunma 80:64
08:05Chiba - Utsunomiya Brex 74:85
08:05Diamond Dolphins - Ryukyu 86:79
08:05NeoPhoenix - Toyama 103:80
08:05SeaHorses Mikawa - Saga 79:89
08:35Nagoya Fighting Eagles - Kyoto 75:77
09:05Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya 77:79
KANADA: Super liga
23:30Newfoundland Rogues - London 108:11301:00KW Titans - Sudbury 100:127
20:30Newfoundland Rogues - London 113:104
KAZAHSTAN: Nacionalna liga - Končnica
17:00Aktobe - Irbis Almaty 86:91KAZAHSTAN: Nacionalna liga Ženske - Končnica
08:00Aktobe Ž - Tomiris Almaty Ž 69:6014:00Astana Ž - Turan Tovuz Ž 53:67
KOSOVO: Superliga - Končnica
19:00Trepća - Sigal Priština 82:69LATVIJA: LBL - Končnica
17:00Liepaja - VEF Riga 64:86LIBANON: Division 1 - Končnica
16:45Al-Riyadi - Homenetmen Beirut 107:88LITVA: LKL
16:20Lietkabelis - Juventus 78:9118:30Jonavos - Rytas 85:98
LITVA: NKL - Končnica
17:00Kretinga - Jurbarkas 84:89LUKSEMBURG: LBBL ženske - Za obstanek
18:00Soleuvre Ž - Musel Pikes Ž 52:78MADŽARSKA: NB I. A - 5. - 8. mesto
18:00DEAC - Honved 62:86MEHIKA: CIBACOPA
02:15Astros - Caballeros de Culiacan 113:8704:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo 75:91
04:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas 97:93pp
05:15Halcones de Ciduad Obregon - Frayles de Guasave 116:90
05:45Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan 90:76
MEHIKA: LMBPF ženske - Končnica
03:00Mieleras Ž - Libelulas Ž 62:64NEMČIJA: BBL
15:30Braunschweig - Alba Berlin 90:8115:30Vechta - Wurzburg 87:89
17:00Oldenburg - Hamburg 107:92
18:30Bayern - Tübingen 92:73
NEMČIJA: Pro B - Končnica
16:00Schwelm - OrangeAcademy 96:8916:00Wolmirstedt - Rhondorf 90:73
17:00Berlin Braves - Leverkusen 74:55
17:00Köln - Rist Wedel 90:62
NEMČIJA: DBBL Ženske - Končnica
16:00Keltern Ž - Alba Berlin Ž 64:55NOVA ZELANDIJA: NBL
05:00Franklin Bulls - Whai 85:7408:30Nelson Giants - Taranaki Airs 97:116
POLJSKA: 1. liga - Končnica
16:00Starogard Gdanski - Slask II 93:6318:00GKS Tychy - Krosno 93:73
18:00Poli. Opolska - Bydgoszcz 73:81
PORTORIKO: BSN
02:00Criollos de Caguas - Indios de Mayaguez 99:9302:00Osos de Manati - Gigantes de Carolina 84:93
02:00Vaqueros de Bayamon - Cangrejeros 68:70
PORTUGALSKA: Proliga - Končnica
19:00Galitos Barreiro - Santo Andre 94:70PORTUGALSKA: LFB ženske - Končnica
13:00Uniao Sportiva Ž - Benfica Ž 51:53RUSIJA: VTB United League - Končnica
13:00Parma Perm - Lokomotiv Kuban 54:8215:00Samara - Unics Kazan 67:90
RUSIJA: Superliga - 5. - 8. mesto
09:00Barnaul - Dome-Springs Iževsk 66:7613:00Irkutsk - Sibirtelek-Lokomotiv 74:82
RUSIJA: Premier liga ženske - Končnica
18:00MBA Moskva Ž - Dinamo Kursk Ž 73:79SEVERNA MAKEDONIJA: Prva Liga - Play-out
15:30Kožuv - FMP Akademija 91:72SVET: Svetovna turneja Utsunomiya 3x3 - Končnica
06:00Ub 3x3 - Utsunomiya 3x3 22:1106:35Riffa 3x3 - San Juan 3x3 21:18
07:00Miami 3x3 - Vienna 3x3 19:13
07:35Amsterdam 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 20:15
08:40Ub 3x3 - Riffa 3x3 21:20
09:10Miami 3x3 - Amsterdam 3x3 18:17
10:15Ub 3x3 - Miami 3x3 20:21
TAJVAN: SBL - Končnica
13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 75:86TAJVAN: P. League+
08:30Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers 102:99pp11:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots 94:76
TAJVAN: T1 League
08:00Kaohsiung Aquas - Taiwan Beer Leopards 109:11310:30Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks 97:70
TURČIJA: TB2L - Končnica
14:00Konya BBSK - Nazilli 76:59TURČIJA: TKBL Ženske - Končnica
14:00Bodrum Ž - Bursa Antspor Ž 84:71VELIKA BRITANIJA: BBL - Končnica
16:15London Lions - Surrey United 80:6517:00Sheffield Sharks - Leicester Riders 81:84
19:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers 91:90
VELIKA BRITANIJA: WBBL ženske
13:00BA London Lions Ž - Caledonia Gladiators Ž 74:45ČEŠKA: NBL - Končnica
18:30Ostrava - Opava 86:85ČEŠKA: ZBL ženske - Končnica
17:00Žabiny Brno Ž - USK Praga Ž 48:85ČILE: LNB
01:00Espanol Osorno - Ancud 78:6401:30Las Animas - Naviera Ulloa 87:75
02:00U. De Concepcion - Espanol de Talca 101:73
02:30Catolica - Valdivia 72:74
02:30Leones Quilpue - Liceo Pablo Neruda 126:79
02:45Puerto Montt - Sportiva Italiana 75:68
03:00CD Puerto Varas - Puente Alto 62:73
ČILE: LNB 2
00:30Arabe Valparaiso - Colo Colo 51:8302:00Arturo Prat San Felipe - Stadio Italiano 53:67
02:00Boston C. C. - Municipal Chillan 70:52
03:00Brisas - Aleman 87:88
03:00Luis Matte Larrain - Sergio Ceppi 74:53
ČRNA GORA: Prva A liga
13:00Pljevlja - Studentski centar 46:9317:00Ibar Rožaje - Lovćen Cetinje 80:74
17:00Tivat - Sutjeska 82:74
ŠPANIJA: LEB Oro
17:00Castello - Alicante 70:6418:00Tizona Burgos - Hestia Menorca 83:88
18:30Estudiantes - Caceres 89:73
ŠPANIJA: Liga Femenina (ženske) - Končnica
16:30Uni Girona Ž - Jairis Ž 70:4718:00Perfumerias Avenida Ž - Ferrol Ž 87:69
18:30Valencia Ž - IDK Gipuzkoa Ž 79:69
ŠVEDSKA: Superettan - Končnica
15:00Hogsbo - Sloga Uppsala 86:66ŠVEDSKA: Basketligan ženske - Končnica
15:00Sodertalje Ž - Lulea Ž 81:72ŠVEDSKA: Basketettan ženske
13:00RIG Mark Ž - Huddinge Ž 75:53ŠVICA: SB League ženske - Končnica
16:00Fribourg Ž - Nyon Ž 92:48Stavite na Košarka s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, košarka na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.