OSVEŽI

Namizni tenis » Danes » Vse tekme

DRUGI - MOŠKI: ITT Cup (Češka)

09:00Souček L. (Cze) - Hobl L. (Cze) 2:3
09:30Zajiček J. (Cze) - Malek T. (Cze) 3:0
10:00Hobl L. (Cze) - Malek T. (Cze) 2:3
10:30Souček L. (Cze) - Zajiček J. (Cze) 3:2
11:05Zajiček J. (Cze) - Hobl L. (Cze) 3:0
11:30Malek T. (Cze) - Souček L. (Cze) 3:0
13:15Bochnak D. (Cze) - Beran M. (Cze) 3:2
13:50Podrazil V. (Cze) - Šulc M. (Cze) 2:3
14:20Beran M. (Cze) - Šulc M. (Cze) 3:0
14:55Bochnak D. (Cze) - Podrazil V. (Cze) 1:3
15:20Podrazil V. (Cze) - Beran M. (Cze) 3:1
15:40Šulc M. (Cze) - Bochnak D. (Cze) 1:3
16:25Beran M. (Cze) - Šulc M. (Cze) 3:1

DRUGI - MOŠKI: Liga Pro (CZ) (Češka)

23:00Branny D. (Cze) - Przeczek K. (Cze) 1:3
23:00Kvapil J. (Cze) - Plachy J. (Cze) 3:1
23:00Regner M. (Cze) - Postelt V. (Cze) 3:1
23:00Svoboda P. (Cze) - Hiblbauer J. (Cze) 0:3
23:30Henzel M. (Cze) - Marsalek P. (Cze) 3:1
23:30Kolar M. (Cze) - Vrabec J. (Cze) 3:2
23:30Placek M. (Cze) - Adamec M. (Cze) 1:3
23:30Švec P. (Cze) - Picka F. (Cze) 2:3
00:00Andrle T. (Cze) - Polreich T. (Cze) 0:3
00:00Sucharda J. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 1:3
00:30Kowalik M. (Cze) - Batog T. (Cze) 2:3
00:30Novak K. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) 0:3
01:00Polreich T. (Cze) - Knot J. (Cze) 3:0
01:05Kliuchuk R. (Ukr) - Regner Mic. (Cze) 1:3
01:30Andrle T. (Cze) - Novak K. (Cze) 2:3
01:30Sucharda J. (Cze) - Kowalik M. (Cze) 2:3
02:00Knot J. (Cze) - Gabriel Sr. V. (Cze) 1:3
02:00Regner Mic. (Cze) - Batog T. (Cze) 3:1
02:30Kliuchuk R. (Ukr) - Kowalik M. (Cze) 2:3
02:30Polreich T. (Cze) - Novak K. (Cze) 0:3
03:00Batog T. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:1
03:00Gabriel Sr. V. (Cze) - Andrle T. (Cze) 3:2
03:30Kowalik M. (Cze) - Regner Mic. (Cze) 1:3
03:30Novak K. (Cze) - Knot J. (Cze) 3:0
04:00Gabriel Sr. V. (Cze) - Polreich T. (Cze) 3:1
04:05Batog T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 1:3
04:30Knot J. (Cze) - Andrle T. (Cze) 1:3
04:30Regner Mic. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:1
05:00Kowalik M. (Cze) - Batog T. (Cze) 3:1
05:01Polreich T. (Cze) - Andrle T. (Cze) 1:3
05:30Gabriel Sr. V. (Cze) - Novak K. (Cze) 2:3
05:30Regner Mic. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 2:3
08:00Kubat V. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
08:00Mastera M. (Cze) - Konvalinka O. (Cze) 3:0
08:00Pycha P. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) 3:0
08:00Sedlaček M. (Cze) - Wollny M. (Cze) 2:3
08:30Samko S. (Cze) - Kasan J. (Cze) 1:3
08:30Sobisek M. (Cze) - Pavelka R. (Cze) 0:3
08:30Stusek J. (Cze) - Sarganek D. (Cze) 3:0
08:30Volhejn J. (Cze) - Sokol M. (Cze) 3:1
09:00Konvalinka O. (Cze) - Volhejn J. (Cze) 1:3
09:00Pozarsky J. (Cze) - Sobisek M. (Cze) 2:3
09:00Strnad J. (Cze) - Samko S. (Cze) 2:3
09:00Wollny M. (Cze) - Stusek J. (Cze) 0:3
09:30Kasan J. (Cze) - Kubat V. (Cze) 0:3
09:30Pavelka R. (Cze) - Pycha P. (Cze) 0:3
09:30Sarganek D. (Cze) - Sedlaček M. (Cze) 2:3
09:30Sokol M. (Cze) - Mastera M. (Cze) 0:3
10:00Kubat V. (Cze) - Samko S. (Cze) 3:1
10:00Mastera M. (Cze) - Volhejn J. (Cze) 0:3
10:00Pycha P. (Cze) - Sobisek M. (Cze) 3:1
10:00Sedlaček M. (Cze) - Stusek J. (Cze) 3:1
10:30Konvalinka O. (Cze) - Sokol M. (Cze) 0:3
10:30Pozarsky J. (Cze) - Pavelka R. (Cze) 1:3
10:30Strnad J. (Cze) - Kasan J. (Cze) 1:3
10:30Wollny M. (Cze) - Sarganek D. (Cze) 2:3
11:00Samko S. (Cze) - Strnad J. (Cze) 3:0
11:00Sarganek D. (Cze) - Wollny M. (Cze) 0:3
11:00Sobisek M. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) 3:1
11:00Sokol M. (Cze) - Konvalinka O. (Cze) 3:2
11:30Kubat V. (Cze) - Kasan J. (Cze) 3:1
11:30Pycha P. (Cze) - Pavelka R. (Cze) 3:2
11:30Sedlaček M. (Cze) - Stusek J. (Cze) 3:1
11:30Volhejn J. (Cze) - Mastera M. (Cze) 2:3
12:00Anton P. (Cze) - Sobisek M. (Cze) 3:1
12:00Briska J. (Cze) - Veselka J. (Cze) 3:2
12:00Valek F. (Cze) - Theodor F. (Cze) 1:3
12:10Štehlik O. (Cze) - Babinek J. (Cze) 1:3
12:30Pavliska M. (Cze) - Kolonicny P. (Cze) 3:1
12:30Vanek J. (Cze) - Pikous M. (Cze) 3:0
12:30Zobac M. (Cze) - Konvalinka O. (Cze) 3:1
12:35Jablonovsky J. (Cze) - Pesula T. (Cze) 3:2
13:00Babinek J. (Cze) - Zobac M. (Cze) 3:0
13:00Sobisek M. (Cze) - Vanek J. (Cze) 3:1
13:00Theodor F. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 3:2
13:00Veselka J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 0:3
13:30Kolonicny P. (Cze) - Valek F. (Cze) 2:3
13:30Konvalinka O. (Cze) - Štehlik O. (Cze) 3:1
13:30Pesula T. (Cze) - Briska J. (Cze) 0:3
13:30Pikous M. (Cze) - Anton P. (Cze) 2:3
14:00Anton P. (Cze) - Vanek J. (Cze) 0:3
14:00Briska J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 3:1
14:00Valek F. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 1:3
14:00Štehlik O. (Cze) - Zobac M. (Cze) 2:3
14:30Babinek J. (Cze) - Konvalinka O. (Cze) 0:3
14:30Sobisek M. (Cze) - Pikous M. (Cze) 3:1
14:30Theodor F. (Cze) - Kolonicny P. (Cze) 3:2
14:30Veselka J. (Cze) - Pesula T. (Cze) 3:2
15:00Anton P. (Cze) - Pikous M. (Cze) 3:2
15:00Valek F. (Cze) - Kolonicny P. (Cze) 3:2
15:00Zobac M. (Cze) - Štehlik O. (Cze) 3:1
15:10Veselka J. (Cze) - Pesula T. (Cze) 3:0
15:30Briska J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 1:3
15:30Konvalinka O. (Cze) - Babinek J. (Cze) 3:2
15:30Theodor F. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 1:3
15:30Vanek J. (Cze) - Sobisek M. (Cze) 3:2
16:00Kolar M. (Cze) - Regner M. (Cze) 1:3
16:00Kucera M. (Cze) - Mastera M. (Cze) 3:0
16:00Zeman K. (Cze) - Lysek T. (Cze) 2:3
16:10Korp P. (Cze) - Hofman D. (Cze) 2:3
16:30Koczy R. (Cze) - Ogrocki T. (Cze) 3:0
4. nizPesula T. (Cze) - Knot J. (Cze) 2:1
16:30Zobac M. (Cze) - Babinek J. (Cze) 3:0
3. nizLouda J. (Cze) - Sklenar M. (Cze) 1:1
17:00Hofman D. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
17:00Lysek T. (Cze) - Koczy R. (Cze) -:-
17:00Mastera M. (Cze) - Zobac M. (Cze) -:-
17:00Regner M. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
17:30Babinek J. (Cze) - Kucera M. (Cze) -:-
17:30Knot J. (Cze) - Kolar M. (Cze) -:-
17:30Ogrocki T. (Cze) - Zeman K. (Cze) -:-
17:30Sklenar M. (Cze) - Korp P. (Cze) -:-
18:00Kolar M. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
18:00Korp P. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
18:00Kucera M. (Cze) - Zobac M. (Cze) -:-
18:00Zeman K. (Cze) - Koczy R. (Cze) -:-
18:30Hofman D. (Cze) - Sklenar M. (Cze) -:-
18:30Lysek T. (Cze) - Ogrocki T. (Cze) -:-
18:30Mastera M. (Cze) - Babinek J. (Cze) -:-
18:30Regner M. (Cze) - Knot J. (Cze) -:-
20:00Mareš E. (Cze) - Huk M. (Cze) -:-
20:00Svoboda V. (Cze) - Sejk P. (Cze) -:-
20:00Tiep V. D. (Cze) - Drechsler M. (Cze) -:-
20:00Velky Jr. D. (Cze) - Mezera M. (Cze) -:-
20:30Bradac P. (Cze) - Brozik K. (Cze) -:-
20:30Postelt V. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
20:30Ranecky T. (Cze) - Kotil M. (Cze) -:-
20:30Vavrecka R. (Cze) - Macura R. (Cze) -:-
21:00Drechsler M. (Cze) - Postelt V. (Cze) -:-
21:00Huk M. (Cze) - Bradac P. (Cze) -:-
21:00Mezera M. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) -:-
21:00Sejk P. (Cze) - Ranecky T. (Cze) -:-
21:30Andrle T. (Cze) - Tiep V. D. (Cze) -:-
21:30Brozik K. (Cze) - Mareš E. (Cze) -:-
21:30Kotil M. (Cze) - Svoboda V. (Cze) -:-
21:30Macura R. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) -:-
22:00Mareš E. (Cze) - Bradac P. (Cze) -:-
22:00Svoboda V. (Cze) - Ranecky T. (Cze) -:-
22:00Tiep V. D. (Cze) - Postelt V. (Cze) -:-
22:00Velky Jr. D. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) -:-
22:30Drechsler M. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
22:30Huk M. (Cze) - Brozik K. (Cze) -:-
22:30Mezera M. (Cze) - Macura R. (Cze) -:-
22:30Sejk P. (Cze) - Kotil M. (Cze) -:-
00:00Batog T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-
00:00Mutl D. (Cze) - Vrabec M. (Cze) -:-
00:30Klement M. (Cze) - Svoboda J. (Cze) -:-
00:30Vilhelm P. (Cze) - Strnad J. (Cze) -:-

DRUGI - MOŠKI: Pokal Setka (Svet)

23:00Kuzmych V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) 0:3
23:05Solomko R. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 1:3
23:25Balakiriev M. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) 1:3
23:30Korobko V. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 0:3
23:35Isakov V. (Ukr) - Lazurik D. (Ukr) 3:1
23:50Hala P. (Cze) - Hajek M. (Cze) 0:3
23:55Kucala V. (Cze) - Sabuka D. (Cze) 3:2
23:55Marčuk M. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 0:3
00:00Chaikovskyi B. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) 2:3
00:05Hnojevoj R. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 2:3
00:25Sokolov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 2:3
00:30Vlasenko V. (Ukr) - Kuzmych V. (Ukr) 3:1
00:35Solomko R. (Ukr) - Lazurik D. (Ukr) 1:3
01:00Balakiriev M. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 0:3
01:00Korobko V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) 0:3
01:10Gomilko O. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 2:3
01:25Kulishov H. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) 1:3
01:30Kuzmych V. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 3:1
01:35Isakov V. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) 0:3
01:55Marčuk M. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) 2:3
02:00Vlasenko V. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) 3:2
02:05Solomko R. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 3:1
02:30Balakiriev M. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 2:3
02:30Korobko V. (Ukr) - Kuzmych V. (Ukr) 3:0
02:35Hnojevoj R. (Ukr) - Lazurik D. (Ukr) 3:2
02:55Sokolov S. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 3:1
03:00Vlasenko V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) 1:3
03:05Isakov V. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 1:3
03:25Marčuk M. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) 0:3
03:30Merzlikin V. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) 1:3
03:35Solomko R. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) 0:3
03:55Balakiriev M. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) 2:3
04:00Korobko V. (Ukr) - Vlasenko V. (Ukr) 1:3
04:05Isakov V. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 1:3
04:25Marčuk M. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 2:3
04:30Kuzmych V. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) 3:1
04:35Lazurik D. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 3:0
04:55Diachenko M. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) 3:2
05:00Chaikovskyi B. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 3:2
05:05Solomko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 1:3
05:25Balakiriev M. (Ukr) - Marčuk M. (Ukr) 3:0
05:35Hnojevoj R. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 3:1
05:55Sokolov S. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) 0:3
06:00Syksa A. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 2:3
06:05Gomilko O. (Ukr) - Lazurik D. (Ukr) 3:0
06:25Dudka A. (Ukr) - Dopilko O. (Ukr) 3:2
06:25Kulishov H. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 1:3
06:30Tupyk M. (Ukr) - Zaicev O. (Ukr) 3:2
06:55Kulbach O. (Ukr) - Krupii O. (Ukr) 1:3
07:00Kuzmenko D. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 1:3
07:05Klimenko K. (Ukr) - Stepančuk J. (Ukr) 0:3
07:25PreklicanaLipkan D. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) -:-
07:25Plakhtyi B. (Ukr) - Senyk M. (Ukr) 3:1
07:30Syksa A. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) 1:3
07:35Semenec S. (Ukr) - Portnov H. (Ukr) 3:2
07:50Fomin A. (Mda) - Ungurean M. (Ukr) 3:0
07:50Kubovsky M. (Cze) - Klucar T. (Cze) 3:2
07:55Dudka A. (Ukr) - Krupii O. (Ukr) 3:1
07:55Kurisčenko J. (Ukr) - Šindel I. (Ukr) 3:2
08:00Kuzmenko D. (Ukr) - Zaicev O. (Ukr) 3:1
08:00Provaznik L. (Cze) - Čermak J. (Cze) 2:3
08:05Korobov A. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 2:3
08:15Malecek O. (Cze) - Danicek A. (Cze) 0:3
08:20Klbik A. (Ukr) - Hrabkovsky L. (Cze) 3:1
08:20Panteleev S. (Mda) - Cucerovschii S. (Ukr) 1:3
08:25Senyk M. (Ukr) - Dopilko O. (Ukr) 3:1
08:30Kovalčuk O. (Ukr) - Lihitckij O. (Ukr) 3:1
08:30Maxa L. (Cze) - Cuba M. (Cze) 1:3
08:30Tupyk M. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 2:3
08:40Klimenko K. (Ukr) - Portnov H. (Ukr) 3:1
08:45Horak D. (Cze) - Pfleger M. (Cze) 3:1
08:50Lipkan D. (Mda) - Ungurean M. (Ukr) 2:3
08:50Porhajas P. (Cze) - Bosak D. (Cze) 0:3
08:55Kulbach O. (Ukr) - Plakhtyi B. (Ukr) 2:3
08:55Miščenko O. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) 1:3
09:00Provaznik L. (Cze) - Cuba M. (Cze) 0:3
09:00Syksa A. (Ukr) - Zaicev O. (Ukr) 0:3
09:10Onykyienko V. (Ukr) - Stepančuk J. (Ukr) 3:2
09:15Malecek O. (Cze) - Pfleger M. (Cze) 3:0
09:20PreklicanaCucerovschii S. (Ukr) - Shkepu S. (Ukr) -:-
09:20Kubovsky M. (Cze) - Hrabkovsky L. (Cze) 3:0
09:25Dudka A. (Ukr) - Senyk M. (Ukr) 0:3
09:25Kurisčenko J. (Ukr) - Lihitckij O. (Ukr) 2:3
09:30Kuzmenko D. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) 1:3
09:30Maxa L. (Cze) - Čermak J. (Cze) 3:2
09:35Semenec S. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 1:3
09:45Horak D. (Cze) - Danicek A. (Cze) 1:3
09:50Bosak D. (Cze) - Klucar T. (Cze) 0:3
09:55Chelpanov S. (Ukr) - Šindel I. (Ukr) 3:0
09:55Fomin A. (Mda) - Panteleev S. (Mda) 3:1
09:55Plakhtyi B. (Ukr) - Krupii O. (Ukr) 3:2
10:00Provaznik L. (Cze) - Maxa L. (Cze) 2:3
10:00Zaicev O. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 0:3
10:05Klimenko K. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:2
10:20Klbik A. (Ukr) - Porhajas P. (Cze) 3:0
10:20Lipkan D. (Mda) - Cucerovschii S. (Ukr) 3:1
10:20Malecek O. (Cze) - Horak D. (Cze) 3:2
10:25Kovalčuk O. (Ukr) - Miščenko O. (Ukr) 3:2
10:25Kulbach O. (Ukr) - Dopilko O. (Ukr) 1:3
10:30Cuba M. (Cze) - Čermak J. (Cze) 3:2
10:30Kuzmenko D. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) 2:3
10:40Korobov A. (Ukr) - Portnov H. (Ukr) 1:3
10:50Kubovsky M. (Cze) - Bosak D. (Cze) 1:3
10:50Panteleev S. (Mda) - Ungurean M. (Ukr) 1:3
10:50Pfleger M. (Cze) - Danicek A. (Cze) 1:3
10:55Dudka A. (Ukr) - Plakhtyi B. (Ukr) 0:3
10:55Kurisčenko J. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) 0:3
11:05Semenec S. (Ukr) - Stepančuk J. (Ukr) 2:3
11:10Arzanov D. (Ukr) - Tupyk M. (Ukr) 0:3
11:10Čermak J. (Cze) - Provaznik L. (Cze) 0:3
11:20PreklicanaFomin A. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) -:-
11:20Porhajas P. (Cze) - Hrabkovsky L. (Cze) 3:0
11:25Kulbach O. (Ukr) - Senyk M. (Ukr) 1:3
11:25Miščenko O. (Ukr) - Lihitckij O. (Ukr) 1:3
11:30Pfleger M. (Cze) - Horak D. (Cze) 3:2
11:40Cuba M. (Cze) - Maxa L. (Cze) 0:3
11:40Zaicev O. (Ukr) - Kuzmenko D. (Ukr) 1:3
11:45Klimenko K. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 3:2
11:50Klbik A. (Ukr) - Klucar T. (Cze) 3:0
11:50Lipkan D. (Mda) - Panteleev S. (Mda) 3:0
11:55Kovalčuk O. (Ukr) - Šindel I. (Ukr) 3:0
11:55Krupii O. (Ukr) - Dopilko O. (Ukr) 3:1
12:00Danicek A. (Cze) - Malecek O. (Cze) 1:3
12:00Ziakun V. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) 1:3
12:10Semenec S. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 2:3
12:20Fomin A. (Mda) - Cucerovschii S. (Ukr) 3:1
12:20Kubovsky M. (Cze) - Porhajas P. (Cze) 3:0
12:25Dudka A. (Ukr) - Kulbach O. (Ukr) 0:3
12:25Kurisčenko J. (Ukr) - Miščenko O. (Ukr) 3:0
12:30Lykov V. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:2
12:30Vitek M. (Cze) - Taranko M. (Cze) 0:3
12:40Portnov H. (Ukr) - Stepančuk J. (Ukr) 0:3
12:45PreklicanaHerink J. (Cze) - Lukeš T. (Cze) -:-
12:50Klbik A. (Ukr) - Bosak D. (Cze) 3:2
12:50Lukeš T. (Cze) - Herink J. (Cze) 2:3
12:50PreklicanaUngurean M. (Ukr) - Shkepu S. (Ukr) -:-
12:55Kovalčuk O. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) 3:1
12:55Plakhtyi B. (Ukr) - Dopilko O. (Ukr) 3:1
13:00Vasylets A. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:2
13:05Klimenko K. (Ukr) - Semenec S. (Ukr) 3:1
13:15Vitek M. (Cze) - Herink J. (Cze) 1:3
13:20Hrabkovsky L. (Cze) - Klucar T. (Cze) 2:3
13:20Lipkan D. (Mda) - Fomin A. (Mda) 3:1
13:25Lihitckij O. (Ukr) - Šindel I. (Ukr) 0:3
13:25Senyk M. (Ukr) - Krupii O. (Ukr) 0:3
13:30Ziakun V. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 1:3
13:35Korobov A. (Ukr) - Stepančuk J. (Ukr) 0:3
13:45Lukeš T. (Cze) - Taranko M. (Cze) 0:3
13:50Kodola V. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) 3:2
13:50Kubovsky M. (Cze) - Klbik A. (Ukr) 3:2
13:50PreklicanaPanteleev S. (Mda) - Shkepu S. (Ukr) -:-
13:55Hot S. (Ukr) - Sapuzhak O. (Ukr) 0:3
13:55Kurisčenko J. (Ukr) - Kovalčuk O. (Ukr) 0:3
14:00Torhachov I. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) 3:2
14:05Onykyienko V. (Ukr) - Portnov H. (Ukr) 3:0
14:15Vitek M. (Cze) - Lukeš T. (Cze) 3:0
14:20Cucerovschii S. (Ukr) - Ungurean M. (Ukr) 3:0
14:20Porhajas P. (Cze) - Klucar T. (Cze) 2:3
14:20Špak A. (Ukr) - Sinjavski I. (Ukr) 3:2
14:25Miščenko O. (Ukr) - Šindel I. (Ukr) 1:3
14:25Moriak A. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) 3:0
14:30Lykov V. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 0:3
14:35Solomko R. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) 2:3
14:45Herink J. (Cze) - Taranko M. (Cze) 0:3
14:50Bosak D. (Cze) - Hrabkovsky L. (Cze) 3:0
14:50Loboda M. (Ukr) - Kovalčuk O. (Ukr) 2:3
14:50Sivovol S. (Mda) - Dubchak I. (Mda) 1:3
14:55Chelpanov S. (Ukr) - Lihitckij O. (Ukr) 3:0
14:55Tkačenko K. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) 3:2
15:00Ziakun V. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:1
15:05Lazurik D. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 3:0
15:15Lukeš T. (Cze) - Vitek M. (Cze) 3:2
15:20Kodola V. (Ukr) - Sinjavski I. (Ukr) 3:1
15:20Nizioc I. (Ukr) - Virlan A. (Ukr) 1:3
15:25Hot S. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) 3:1
15:25Khorolskyi V. (Ukr) - Melašenko O. (Ukr) 3:2
15:30Vasylets A. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:0
15:35Bondarenko S. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) 3:1
15:45Taranko M. (Cze) - Herink J. (Cze) 2:3
15:50Kovalčuk O. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) 0:3
15:50Romanenko I. (Mda) - Dyrl V. (Mda) 3:0
15:55Kim D. (Ukr) - Kovalčuk K. (Ukr) 1:3
15:55Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Sapuzhak O. (Ukr) 0:3
16:00Hnilica V. (Cze) - Zabransky J. (Cze) 3:2
16:00Lykov V. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) 2:3
16:05Solomko R. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 2:3
16:20Špak A. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) 3:0
5. nizHainiuk V. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) 2:2
16:25Moriak A. (Ukr) - Tkačenko K. (Ukr) 2:3
16:25Sivovol S. (Mda) - Virlan A. (Ukr) 0:3
5. nizVotipka E. (Cze) - Klapa V. (Cze) 2:2
16:30Krames J. (Cze) - Duspiva J. (Cze) 0:3
4. nizZiakun V. (Ukr) - Vasylets A. (Ukr) 1:2
16:45Hruška J. (Cze) - Chmelik D. (Cze) -:-
1. nizIsakov V. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) 0:0
16:50Dyrl V. (Mda) - Dubchak I. (Mda) -:-
16:50Kodola V. (Ukr) - Kovalčuk O. (Ukr) -:-
16:55Hot S. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) -:-
16:55Khorolskyi V. (Ukr) - Kovalčuk K. (Ukr) -:-
17:00Hnilica V. (Cze) - Duspiva J. (Cze) -:-
17:00Lykov V. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) -:-
17:05Lazurik D. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) -:-
17:15Votipka E. (Cze) - Chmelik D. (Cze) -:-
17:20Loboda M. (Ukr) - Sinjavski I. (Ukr) -:-
17:20Nizioc I. (Ukr) - Romanenko I. (Mda) -:-
17:25Skoryk O. (Ukr) - Melašenko O. (Ukr) -:-
17:25Tkačenko K. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) -:-
17:30Krames J. (Cze) - Zabransky J. (Cze) -:-
17:30Priadko S. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) -:-
17:35Solomko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
17:45Hruška J. (Cze) - Klapa V. (Cze) -:-
17:50Sivovol S. (Mda) - Dyrl V. (Mda) -:-
17:50Špak A. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
17:55Kim D. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
17:55Moriak A. (Ukr) - Sapuzhak O. (Ukr) -:-
18:00Hnilica V. (Cze) - Krames J. (Cze) -:-
18:00Ziakun V. (Ukr) - Lykov V. (Ukr) -:-
18:05Bondarenko S. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) -:-
18:15Votipka E. (Cze) - Hruška J. (Cze) -:-
18:20Kodola V. (Ukr) - Loboda M. (Ukr) -:-
18:20Romanenko I. (Mda) - Virlan A. (Ukr) -:-
18:25Hot S. (Ukr) - Tkačenko K. (Ukr) -:-
18:25Khorolskyi V. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) -:-
18:30Duspiva J. (Cze) - Zabransky J. (Cze) -:-
18:30Vasylets A. (Ukr) - Boklah R. (Ukr) -:-
18:35Lazurik D. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) -:-
18:45Chmelik D. (Cze) - Klapa V. (Cze) -:-
18:50Nizioc I. (Ukr) - Dubchak I. (Mda) -:-
18:50Špak A. (Ukr) - Kovalčuk O. (Ukr) -:-
18:55Hainiuk V. (Ukr) - Kovalčuk K. (Ukr) -:-
18:55Moriak A. (Ukr) - Mikhailovskiy Y. (Ukr) -:-
19:00Torhachov I. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) -:-
19:05Solomko R. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) -:-
19:20Sinjavski I. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
19:20Sivovol S. (Mda) - Romanenko I. (Mda) -:-
19:25Kim D. (Ukr) - Melašenko O. (Ukr) -:-
19:25Shyshkin M. (Ukr) - Sapuzhak O. (Ukr) -:-
19:35Lazurik D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
19:50Kodola V. (Ukr) - Špak A. (Ukr) -:-
19:50Nizioc I. (Ukr) - Dyrl V. (Mda) -:-
19:55Hot S. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
19:55Khorolskyi V. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
20:00Dlask M. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
20:05Gomilko O. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) -:-
20:15Hajek M. (Cze) - Tuma L. (Cze) -:-
20:20Loboda M. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
20:20Virlan A. (Ukr) - Dubchak I. (Mda) -:-
20:25Kim D. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) -:-
20:25Tkačenko K. (Ukr) - Sapuzhak O. (Ukr) -:-
20:30Motycka O. (Cze) - Karpisek O. (Cze) -:-
20:35Solomko R. (Ukr) - Lazurik D. (Ukr) -:-
20:45Sabuka D. (Cze) - Brozek M. (Cze) -:-
20:50Kovalčuk O. (Ukr) - Sinjavski I. (Ukr) -:-
20:50Sivovol S. (Mda) - Nizioc I. (Ukr) -:-
20:55Kovalčuk K. (Ukr) - Melašenko O. (Ukr) -:-
20:55Mikhailovskiy Y. (Ukr) - Shyshkin M. (Ukr) -:-
21:00Dlask M. (Cze) - Karpisek O. (Cze) -:-
21:05Bondarenko S. (Ukr) - Hnojevoj R. (Ukr) -:-
21:15Hajek M. (Cze) - Brozek M. (Cze) -:-
21:20Romanenko I. (Mda) - Dubchak I. (Mda) -:-
21:25Khorolskyi V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
21:30Motycka O. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
21:35Isakov V. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) -:-
21:45Sabuka D. (Cze) - Tuma L. (Cze) -:-
21:50Dyrl V. (Mda) - Virlan A. (Ukr) -:-
21:55Hainiuk V. (Ukr) - Melašenko O. (Ukr) -:-
22:00Dlask M. (Cze) - Motycka O. (Cze) -:-
22:00Korobko V. (Ukr) - Sidorak N. (Ukr) -:-
22:15Hajek M. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
22:25Skoryk O. (Ukr) - Kovalčuk K. (Ukr) -:-
22:30Karpisek O. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
22:30Vlasenko V. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) -:-
22:45Brozek M. (Cze) - Tuma L. (Cze) -:-
23:00Chaikovskyi B. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
23:05Ščerbak A. (Ukr) - Picik S. (Ukr) -:-
23:25Marčuk M. (Ukr) - Kjilo V. (Ukr) -:-
23:30Korobko V. (Ukr) - Bojko V. (Ukr) -:-
23:35Samofal Y. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
23:55Sokolov S. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
00:00Merzlikin V. (Ukr) - Sidorak N. (Ukr) -:-
00:05Kostiuk B. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
00:25Balakiriev M. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
00:30Vlasenko V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) -:-
00:35Ščerbak A. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
00:55Marčuk M. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-

DRUGI - MOŠKI: Pokal TT (Svet)

06:50May I. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 0:3
06:55Pokidko S. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 1:3
07:00Cihockij A. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 3:1
07:20Trofimov M. (Ukr) - Bojko S. (Ukr) 3:2
07:25Titjunik O. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:0
07:30Ruslan N. (Ukr) - Cihockij A. (Ukr) 2:3
07:35Ljevšin A. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) 2:3
07:45Shaforost M. (Ukr) - Trofimov E. (Est) 3:0
07:50D. (Ukr) - Pismenij J. (Ukr) 3:2
07:55Filatov S. (Ukr) - Litvinenko M. (Ukr) 2:3
07:55Komar V. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 1:3
08:00Vashchuk R. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 3:1
08:05Kovalčuk N. (Ukr) - Sčepanski U. (Ukr) 3:2
08:15Konsa N. (Ukr) - Shaforost M. (Ukr) 2:3
08:20Koutnik V. (Cze) - Ružička J. (Cze) 3:2
08:20May I. (Ukr) - Bojko S. (Ukr) 3:2
08:25Pokidko S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:0
08:30Vashchuk R. (Ukr) - Cihockij A. (Ukr) 0:3
08:30Žukovski O. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 3:0
08:35Moločko A. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) 2:3
08:45Viidas M. (Est) - Trofimov E. (Est) 3:1
08:50Korenek F. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 3:2
08:50Pismenij J. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 2:3
08:55Kubrak S. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 3:0
09:00Ruslan N. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 3:2
09:05Ljevšin A. (Ukr) - Kovalčuk N. (Ukr) 3:2
09:05Teterja U. (Ukr) - Litvinenko M. (Ukr) 2:3
09:15Viidas M. (Est) - Shaforost M. (Ukr) 1:3
09:20Fiklik O. (Cze) - Ružička J. (Cze) 3:2
09:20Trofimov M. (Ukr) - D. (Ukr) 0:3
09:25Titjunik O. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:2
09:30Vashchuk R. (Ukr) - Ruslan N. (Ukr) 0:3
09:35Moločko A. (Ukr) - Sčepanski U. (Ukr) 3:1
09:40Filatov S. (Ukr) - Žukovski O. (Ukr) 3:2
09:45Konsa N. (Ukr) - Trofimov E. (Est) 3:0
09:50May I. (Ukr) - Pismenij J. (Ukr) 2:3
09:55Fiklik O. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 3:2
09:55Pokidko S. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 1:3
10:00Klimov V. (Ukr) - Cihockij A. (Ukr) 0:3
10:05Kovalčuk N. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) 1:3
10:15Teterja U. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 3:1
10:15Viidas M. (Est) - Konsa N. (Ukr) 0:3
10:20D. (Ukr) - Bojko S. (Ukr) 0:3
10:25Komar V. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 1:3
10:30Korenek F. (Cze) - Ružička J. (Cze) 2:3
10:30Vashchuk R. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 1:3
10:35Moločko A. (Ukr) - Kovalčuk N. (Ukr) 3:2
10:45Viidas M. (Est) - Trofimov E. (Est) 3:1
10:50Fiklik O. (Cze) - Korenek F. (Cze) 3:0
10:50Trofimov M. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 3:1
10:50Žukovski O. (Ukr) - Litvinenko M. (Ukr) 2:3
10:55Titjunik O. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 3:1
11:00Ruslan N. (Ukr) - Cihockij A. (Ukr) 3:2
11:05Ljevšin A. (Ukr) - Sčepanski U. (Ukr) 3:2
11:15Shaforost M. (Ukr) - Konsa N. (Ukr) 2:3
11:20May I. (Ukr) - D. (Ukr) 3:1
11:25Pokidko S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:1
11:25Teterja U. (Ukr) - Žukovski O. (Ukr) 1:3
11:30Ruslan N. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 1:3
11:30Ružička J. (Cze) - Korenek F. (Cze) 2:3
11:35Moločko A. (Ukr) - Ljevšin A. (Ukr) 2:3
11:50Trofimov M. (Ukr) - Pismenij J. (Ukr) 2:3
11:55Titjunik O. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 0:3
12:00Fiklik O. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 3:1
12:00Vashchuk R. (Ukr) - Cihockij A. (Ukr) 2:3
12:05Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 2:3
12:05Sčepanski U. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) 0:3
12:15Salla A. (Est) - Hiiemae A. (Est) 2:3
12:20Bojko S. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 3:2
12:20Moravec P. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 2:3
12:25Mischenko D. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 3:2
12:30Ruslan N. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) 3:2
12:35Teterja U. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) 1:3
12:50Koutnik V. (Cze) - Moravec P. (Cze) 3:2
12:50May I. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 3:0
12:50Poder K. (Est) - Salla A. (Est) 3:1
12:55Pokidko S. (Ukr) - Titjunik O. (Ukr) 3:1
13:10Cibulin S. (Ukr) - Ljevšin A. (Ukr) 0:3
13:10Dubrovin D. (Ukr) - Litvinenko M. (Ukr) 3:0
13:15Moločko A. (Ukr) - Kovalčuk N. (Ukr) 3:0
13:15Nermann J. (Ukr) - Hiiemae A. (Est) 1:3
13:20Brozek M. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 2:3
13:20D. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 3:2
13:25Komar V. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 3:1
13:35Ruckij S. (Ukr) - Žarskij V. (Ukr) 3:1
13:45Nermann J. (Ukr) - Salla A. (Est) 3:2
13:50Brozek M. (Cze) - Moravec P. (Cze) 2:3
13:50Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) 3:2
13:50Pismenij J. (Ukr) - Bojko S. (Ukr) 1:3
13:55Kubrak S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:0
14:00Čiž P. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) 0:3
14:05Gajevi N. (Ukr) - Mykytiuk M. (Ukr) 1:3
14:10Oliynik G. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 3:0
14:15Poder K. (Est) - Hiiemae A. (Est) 2:3
14:20Koutnik V. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 3:0
14:20Pismenij J. (Ukr) - Gogenko S. (Ukr) 1:3
14:30Komar V. (Ukr) - Zajka B. (Ukr) 3:2
14:30Litvinenko M. (Ukr) - Žukovski O. (Ukr) 3:0
14:30Tračuk V. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 2:3
14:40Maksimov S. (Blr) - Žarskij V. (Ukr) 3:0
14:40Pleshkan V. (Ukr) - Demchuk R. (Ukr) 3:1
14:45Nermann J. (Ukr) - Poder K. (Est) 0:3
14:50Brozek M. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 0:3
14:50D. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 0:3
15:00Formaziuk O. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) 2:3
15:00Titjunik O. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 1:3
15:10Andrischak R. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 2:3
15:10Ruckij S. (Ukr) - Gajevi N. (Ukr) 3:1
15:20May I. (Ukr) - Bojko S. (Ukr) 3:1
15:20Moravec P. (Cze) - Brozek M. (Cze) 2:3
15:20Nermann J. (Ukr) - Salla A. (Est) 3:1
15:25Kubrak S. (Ukr) - Pokidko S. (Ukr) 2:3
15:30Čiž P. (Ukr) - Tračuk V. (Ukr) 3:2
15:35Maksimov S. (Blr) - Mykytiuk M. (Ukr) 2:3
15:40Oliynik G. (Ukr) - Pleshkan V. (Ukr) 0:3
15:45Hiiemae A. (Est) - Poder K. (Est) 0:3
15:50Koutnik V. (Cze) - Fiklik O. (Cze) 2:3
15:50Obidnij O. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) 2:3
15:55Beley M. (Ukr) - Janiševskij I. (Ukr) 2:3
16:00Formaziuk O. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 3:2
16:10Gajevi N. (Ukr) - Žarskij V. (Ukr) 0:3
16:10Palazon A. (Esp) - Galvez J. (Esp) 1:3
16:15Andrischak R. (Ukr) - Demchuk R. (Ukr) 3:2
16:20Hobl L. (Cze) - Zajiček J. (Cze) 3:0
16:25Burjak B. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) 1:3
16:30Obidnij O. (Ukr) - Beley M. (Ukr) 3:0
16:30Tračuk V. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) 3:1
3. nizMaksimov S. (Blr) - Gajevi N. (Ukr) 1:1
2. nizManoqil C. (Esp) - Sanchez G. (Esp) 0:1
3. nizPleshkan V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 1:1
16:50Burjak B. (Ukr) - Janiševskij I. (Ukr) -:-
16:50Vorišek T. (Cze) - Hobl L. (Cze) -:-
16:55Beley M. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) -:-
17:00Formaziuk O. (Ukr) - Tračuk V. (Ukr) -:-
17:05Ruckij S. (Ukr) - Mykytiuk M. (Ukr) -:-
17:10Andrischak R. (Ukr) - Pleshkan V. (Ukr) -:-
17:10Ortiz J. M. (Esp) - Galvez J. (Esp) -:-
17:15Krasnov D. (Est) - Sastin V. (Ukr) -:-
17:20Beneš D. (Cze) - Zajiček J. (Cze) -:-
17:20Burjak B. (Ukr) - Beley M. (Ukr) -:-
17:25Obidnij O. (Ukr) - Janiševskij I. (Ukr) -:-
17:30Čiž P. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:-
17:35Maksimov S. (Blr) - Ruckij S. (Ukr) -:-
17:40Oliynik G. (Ukr) - Demchuk R. (Ukr) -:-
17:40Palazon A. (Esp) - Manoqil C. (Esp) -:-
17:45Reinsalu K. (Ukr) - Krasnov D. (Est) -:-
17:50Beneš D. (Cze) - Hobl L. (Cze) -:-
17:50Burjak B. (Ukr) - Obidnij O. (Ukr) -:-
17:55Janiševskij I. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) -:-
18:00Formaziuk O. (Ukr) - Čiž P. (Ukr) -:-
18:05Mykytiuk M. (Ukr) - Žarskij V. (Ukr) -:-
18:10Andrischak R. (Ukr) - Oliynik G. (Ukr) -:-
18:10Ortiz J. M. (Esp) - Sanchez G. (Esp) -:-
18:15Aksjonov N. (Est) - Sastin V. (Ukr) -:-
18:20Vorišek T. (Cze) - Zajiček J. (Cze) -:-
18:30Medvedev A. (Ukr) - Kukharuk M. (Ukr) -:-
18:40Demchuk R. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
18:40Manoqil C. (Esp) - Galvez J. (Esp) -:-
18:45Aksjonov N. (Est) - Krasnov D. (Est) -:-
18:50Beneš D. (Cze) - Vorišek T. (Cze) -:-
19:10Ortiz J. M. (Esp) - Manoqil C. (Esp) -:-
19:15Reinsalu K. (Ukr) - Sastin V. (Ukr) -:-
19:40Palazon A. (Esp) - Sanchez G. (Esp) -:-
19:45Aksjonov N. (Est) - Reinsalu K. (Ukr) -:-
20:10Ortiz J. M. (Esp) - Palazon A. (Esp) -:-
20:20Hendrych J. (Cze) - Kulišek M. (Cze) -:-
20:40Sanchez G. (Esp) - Galvez J. (Esp) -:-
20:50Zaplatilek C. (Cze) - Hendrych J. (Cze) -:-
21:20Brozek M. (Cze) - Kulišek M. (Cze) -:-
21:50Brozek M. (Cze) - Hendrych J. (Cze) -:-
22:20Zaplatilek C. (Cze) - Kulišek M. (Cze) -:-
22:50Brozek M. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) -:-

DRUGI - MOŠKI: Pokal Win (Ukrajina)

23:00Holoveshkin O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 1:3
23:00Romanjuk J. (Ukr) - Rubcov S. (Ukr) 3:2
23:25Sidorenko Y. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) 3:1
23:30Rubcov S. (Ukr) - Bojčuk V. (Ukr) 3:1
23:30Sulim A. (Ukr) - Akimov I. (Ukr) 1:3
23:45Holoborodko J. (Ukr) - Žuravlev A. (Ukr) 3:2
00:00Akimov I. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 0:3
00:00Romanjuk J. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:0
00:15Žuravlev A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) 1:3
00:30Sulim A. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 2:3
00:35Solovej V. (Ukr) - Pticin D. (Ukr) 0:3
00:45Holoborodko J. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) 3:2
01:00Buluj S. (Ukr) - Faščevskij I. (Ukr) 3:0
01:05Sulim A. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 3:0
01:20Holoborodko J. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) 3:1
01:30Solovej V. (Ukr) - Faščevskij I. (Ukr) 0:3
01:35Akimov I. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:2
01:50Žuravlev A. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) 0:3
02:00Buluj S. (Ukr) - Pticin D. (Ukr) 1:3
02:00Rodin A. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 0:3
02:20Tkačenko A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) 3:1
02:30Akimov I. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 3:1
02:30Solovej V. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) 2:3
02:45Žuravlev A. (Ukr) - Holoborodko J. (Ukr) 3:2
03:00Faščevskij I. (Ukr) - Pticin D. (Ukr) 3:1
03:30Pticin D. (Ukr) - Solovej V. (Ukr) 0:3
04:00Faščevskij I. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) 1:3
04:30Faščevskij I. (Ukr) - Solovej V. (Ukr) 3:2
05:00Pticin D. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) 3:1
05:30Buluj S. (Ukr) - Solovej V. (Ukr) 2:3
06:00Pticin D. (Ukr) - Faščevskij I. (Ukr) 3:2
06:30Horchakov V. (Ukr) - Triduh I. (Ukr) 3:2
06:30Krivorotko J. (Ukr) - Rubcov E. (Ukr) 1:3
07:00Butkov M. (Ukr) - Zaharov J. (Ukr) 2:3
07:00Pirveli R. (Ukr) - Rubcov E. (Ukr) 2:3
07:40Horchakov V. (Ukr) - Zaharov J. (Ukr) 0:3
07:40Krivorotko J. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 3:1
08:00Butkov M. (Ukr) - Triduh I. (Ukr) 1:3
08:00Pirveli R. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 3:1
08:15Kuzmenko I. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) 1:3
08:15Shelest O. (Ukr) - Jasašnij D. (Ukr) 0:3
08:30Horchakov V. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 3:1
08:30Krivorotko J. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:1
08:45Deineha K. (Ukr) - Pinčuk V. (Ukr) 1:3
08:45Hutnychenko O. (Ukr) - Kuchkudan Y. (Ukr) 3:0
09:00Khamurda V. (Ukr) - Rubcov E. (Ukr) 0:3
09:00Zaharov J. (Ukr) - Triduh I. (Ukr) 3:2
09:15Kuzmenko I. (Ukr) - Kuchkudan Y. (Ukr) 0:3
09:15Shelest O. (Ukr) - Pinčuk V. (Ukr) 0:3
09:30Rubcov E. (Ukr) - Krivorotko J. (Ukr) 1:3
09:30Triduh I. (Ukr) - Horchakov V. (Ukr) 1:3
09:45Deineha K. (Ukr) - Jasašnij D. (Ukr) 3:2
09:45Hutnychenko O. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) 3:0
10:00Khamurda V. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:1
10:00Zaharov J. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 3:0
10:15Kuzmenko I. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) 1:3
10:15Shelest O. (Ukr) - Deineha K. (Ukr) 1:3
10:30Khamurda V. (Ukr) - Krivorotko J. (Ukr) 2:3
10:30Zaharov J. (Ukr) - Horchakov V. (Ukr) 0:3
10:45Kuchkudan Y. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) 3:1
10:45Pinčuk V. (Ukr) - Jasašnij D. (Ukr) 2:3
11:00Rubcov E. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:1
11:00Triduh I. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 3:2
11:15Tulenin A. (Ukr) - Kuzmenko I. (Ukr) 2:3
11:20Jasašnij D. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 3:2
11:30Pirveli R. (Ukr) - Krivorotko J. (Ukr) 1:3
11:35Butkov M. (Ukr) - Horchakov V. (Ukr) 0:3
11:45Kuchkudan Y. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) 2:3
11:55Pinčuk V. (Ukr) - Deineha K. (Ukr) 3:1
12:00Rubcov E. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 3:0
12:00Triduh I. (Ukr) - Zaharov J. (Ukr) 1:3
12:15Kuchkudan Y. (Ukr) - Kuzmenko I. (Ukr) 3:0
12:20Pinčuk V. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 3:0
12:30Akimov I. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 0:3
12:30Maksimenko A. (Ukr) - Ivaškin O. (Ukr) 3:1
12:45Jasašnij D. (Ukr) - Deineha K. (Ukr) 3:0
12:45Tulenin A. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) 1:3
13:00Kirsanov K. (Ukr) - Rjabuhin A. (Ukr) 0:3
13:00Yurkov D. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 3:2
13:15Deineha K. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) 0:3
13:15Hutnychenko O. (Ukr) - Kuzmenko I. (Ukr) 3:1
13:30Akimov I. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 0:3
13:30Maksimenko A. (Ukr) - Rjabuhin A. (Ukr) 3:2
13:45Jasašnij D. (Ukr) - Pinčuk V. (Ukr) 2:3
13:45Tulenin A. (Ukr) - Kuchkudan Y. (Ukr) 3:1
14:00Kirsanov K. (Ukr) - Ivaškin O. (Ukr) 3:1
14:00Yurkov D. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 2:3
14:30Akimov I. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) 0:3
14:30Maksimenko A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) 1:3
14:45Metla O. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) 0:3
14:45Pisklov S. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) 3:2
15:00Rjabuhin A. (Ukr) - Ivaškin O. (Ukr) 3:1
15:00Sulim A. (Ukr) - Holoveshkin O. (Ukr) 3:1
15:15Lazebni R. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) 1:3
15:15Žuravlev A. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) 3:0
15:30Holoveshkin O. (Ukr) - Akimov I. (Ukr) 3:1
15:30Ivaškin O. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) 2:3
15:45Lazebni R. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 3:2
15:45Pisklov S. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) 3:2
16:00Rjabuhin A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) 1:3
16:00Sulim A. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) 1:3
16:15Yurchenko H. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) 3:1
16:15Žuravlev A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) 3:1
4. nizRjabuhin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) 2:1
5. nizSulim A. (Ukr) - Akimov I. (Ukr) 2:2
2. nizPisklov S. (Ukr) - Žuravlev A. (Ukr) 0:1
2. nizTatarinov V. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 0:1
17:00Holoveshkin O. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
17:00Ivaškin O. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
17:15Tkačenko A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
17:15Yurchenko H. (Ukr) - Lazebni R. (Ukr) -:-
17:30Kirsanov K. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
17:30Yurkov D. (Ukr) - Akimov I. (Ukr) -:-
17:45Sidorenko Y. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
17:45Tatarinov V. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
18:00Holoveshkin O. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) -:-
18:00Ivaškin O. (Ukr) - Rjabuhin A. (Ukr) -:-
18:15Tatarinov V. (Ukr) - Lazebni R. (Ukr) -:-
18:15Tkačenko A. (Ukr) - Žuravlev A. (Ukr) -:-
18:30Sharpay V. (Ukr) - Bojčuk V. (Ukr) -:-
18:45Metla O. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
18:45Tkačenko A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
19:00Rubcov S. (Ukr) - Romanjuk J. (Ukr) -:-
19:15Metla O. (Ukr) - Lazebni R. (Ukr) -:-
19:15Sidorenko Y. (Ukr) - Žuravlev A. (Ukr) -:-
19:30Sharpay V. (Ukr) - Romanjuk J. (Ukr) -:-
19:45Lazebni R. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
19:45Žuravlev A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
20:00Rubcov S. (Ukr) - Bojčuk V. (Ukr) -:-
20:15Sidorenko Y. (Ukr) - Tkačenko A. (Ukr) -:-
20:15Yurchenko H. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
20:30Sharpay V. (Ukr) - Rubcov S. (Ukr) -:-
21:00Pticin D. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) -:-
21:00Romanjuk J. (Ukr) - Bojčuk V. (Ukr) -:-
21:15Horolski V. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
21:30Bojčuk V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
21:30Kirejev S. (Ukr) - Faščevskij I. (Ukr) -:-
21:45Grabskij A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
22:00Pticin D. (Ukr) - Faščevskij I. (Ukr) -:-
22:00Romanjuk J. (Ukr) - Rubcov S. (Ukr) -:-
22:15Horolski V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
22:30Kirejev S. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) -:-
22:30Romanjuk J. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
22:45Grabskij A. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
23:00Pticin D. (Ukr) - Kirejev S. (Ukr) -:-
23:15Horolski V. (Ukr) - Grabskij A. (Ukr) -:-
23:30Faščevskij I. (Ukr) - Buluj S. (Ukr) -:-
23:45Kalenik S. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
00:00Buluj S. (Ukr) - Pticin D. (Ukr) -:-
00:15Deineha M. (Ukr) - Horolski V. (Ukr) -:-
00:30Faščevskij I. (Ukr) - Kirejev S. (Ukr) -:-
00:45Kalenik S. (Ukr) - Grabskij A. (Ukr) -:-

DRUGI - MOŠKI: Sao Paulo Challenger (Brazilija)

23:05Da Silva J. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:2
23:05Fernandez A. (Bra) - Carvalho L. (Bra) 3:1
23:20Cruz M. (Bra) - Pontes E. (Bra) 3:0
23:20Silva J. (Bra) - Tadashi Ishikawa R. (Bra) 1:3
23:40Carvalho L. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
23:40Fernandez A. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:0
00:00Da Silva J. (Bra) - Tadashi Ishikawa R. (Bra) 0:3
00:00Silva J. (Bra) - Pontes E. (Bra) 3:1
00:20Cruz M. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 2:3
00:20Da Silva J. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
00:40Pontes E. (Bra) - Tadashi Ishikawa R. (Bra) 2:3
00:45Silva J. (Bra) - Carvalho L. (Bra) 2:3
01:10Carvalho L. (Bra) - Da Silva J. (Bra) 3:2
01:10Fernandez A. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
01:25Tadashi Ishikawa R. (Bra) - Cruz M. (Bra) 3:0
01:35Yokoyama H. (Bra) - Silva J. (Bra) 2:3
01:40Pontes E. (Bra) - Carvalho L. (Bra) 1:3
01:55Cruz M. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
02:00Tadashi Ishikawa R. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:0
02:10Silva J. (Bra) - Fernandez A. (Bra) 2:3
02:20Carvalho L. (Bra) - Cruz M. (Bra) 3:0
02:35Fernandez A. (Bra) - Da Silva J. (Bra) 3:2
02:45Pontes E. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 1:3
03:05Silva J. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
03:10Da Silva J. (Bra) - Cruz M. (Bra) 3:1
03:20Pontes E. (Bra) - Fernandez A. (Bra) 1:3
03:30Tadashi Ishikawa R. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
03:40Carvalho L. (Bra) - Yokoyama H. (Bra) 3:0
03:50Cruz M. (Bra) - Fernandez A. (Bra) 2:3
03:50Silva J. (Bra) - Da Silva J. (Bra) 1:3
04:10Pontes E. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:0
04:10Tadashi Ishikawa R. (Bra) - Carvalho L. (Bra) 0:3
04:30Fernandez A. (Bra) - Tadashi Ishikawa R. (Bra) 3:0
04:30Silva J. (Bra) - Cruz M. (Bra) 2:3
04:45Pontes E. (Bra) - Da Silva J. (Bra) 2:3
04:50Yokoyama H. (Bra) - Silva J. (Bra) 3:1

DRUGI - ŽENSKE: Pokal Setka (Svet)

23:05Helisova K. (Cze) - Skrickova I. (Cze) 3:1
23:35Zatrepalkova L. (Cze) - Cubova J. (Cze) 0:3
06:20Pačič Y. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) 3:1
06:50Sidorko A. (Ukr) - Holiak A. (Ukr) 3:0
07:20Kuzmych O. (Ukr) - Volosianska M. (Ukr) 3:1
07:50Pačič Y. (Ukr) - Holiak A. (Ukr) 1:3
08:20Volosianska M. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) 3:2
08:50Sidorko A. (Ukr) - Kuzmych O. (Ukr) 1:3
09:20Pačič Y. (Ukr) - Volosianska M. (Ukr) 0:3
09:50Kuzmych O. (Ukr) - Holiak A. (Ukr) 3:0
10:20Sidorko A. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) 1:3
10:50Pačič Y. (Ukr) - Kuzmych O. (Ukr) 3:2
11:20Sidorko A. (Ukr) - Volosianska M. (Ukr) 1:3
11:50Holiak A. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) 3:2
12:00Handlova N. (Cze) - Polcarova A. (Cze) 3:0
12:20Pačič Y. (Ukr) - Sidorko A. (Ukr) 3:1
12:30Lupinkova L. (Cze) - Skopkova V. (Cze) 1:3
12:50Kuzmych O. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) 1:3
13:00Handlova N. (Cze) - Skopkova V. (Cze) 2:3
13:20Volosianska M. (Ukr) - Holiak A. (Ukr) 1:3
13:35Lupinkova L. (Cze) - Polcarova A. (Cze) 0:3
14:00Handlova N. (Cze) - Lupinkova L. (Cze) 3:0
14:30Skopkova V. (Cze) - Polcarova A. (Cze) 0:3
15:05Skopkova V. (Cze) - Lupinkova L. (Cze) 3:1
15:35Polcarova A. (Cze) - Handlova N. (Cze) 0:3

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, namizni tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.