Rokomet » 28.04.2024 » Končano
Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
FRANCIJA: Starligue
17:00PSG - Dunkerque 34:27NEMČIJA: Bundesliga
15:00Stuttgart - Hamburg 35:2616:30Bergischer - Erlangen 28:25
ŠPANIJA: Liga ASOBAL
12:00Puente Genil - Nava 28:3217:00Cuenca - Benidorm 24:24
18:30Atl. Valladolid - Granollers 36:30
AVSTRIJA: HLA - Končnica
17:15Fuchse - Aon Fivers 28:3220:20UHK Krems - Bregenz 30:21
AVSTRIJA: WHA Ženske
14:45Fuchse Ž - Graz Ž 26:28DANSKA: Herre Handbold Ligaen - Skupina zmagovalcev
18:00Aalborg - Ribe-Esbjerg 32:3219:45Bjerringbro/Silkeborg - Mors-Thy 39:24
DANSKA: Kvindeligaen ženske - Skupina za obstanek
15:00Ringkøbing Ž - Bjerringbro Ž 30:27ESTONIJA: Meistriliiga - Končnica
16:00Pölva Serviti - Raasiku/Mistra 31:15EVROPA: Liga prvakov ženske - Končnica
14:00Bietigheim Ž - Odense Ž 30:2616:00CSM Bukarešta Ž - Metz Ž 24:27
EVROPA: Evropski pokal
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Valur (Ice) 24:30EVROPA: Evropski pokal ženske
16:00Benfica Ž (Por) - Michalovce Ž (Svk) 30:30EVROPA: MOL Liga ženske - Mesta
14:30Dunajska Streda Ž - Šala Ž 36:31EVROPA: MOL Liga ženske - Play-out
16:00Poruba Ž - Zlin Ž 31:28FRANCIJA: Divizija 1 Ženske
15:00Plan de Cuques Ž - Chambray Touraine Ž 27:27HRVAŠKA: Premier liga - Skupina za obstanek
17:00Trogir - Metković 30:3218:00Osijek - Rudar 33:26
HRVAŠKA: 1. HRL ženske
15:30Koka Ž - Sesvete Ž 35:3117:00Zamet Ž - Dugo Selo Ž 31:28
19:30Lokomotiva Z. Ž - Zrinski Ž 30:22
19:30Rudar Labin Ž - Dalmatinka Ž 27:19
20:00Split 2010 Ž - Osijek Ž 24:27
ISLANDIJA: Olis Deildin - Končnica
20:30FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar 28:29JUŽNA KOREJA: H Liga - Končnica
09:30Doosan - Hynix 24:19MALTA: 1. divizija - Skupina poražencev
15:00Zebbug - Valletta 22:3216:45Hamrun Spartans - HMS 41:21
NEMČIJA: 2. Bundesliga
17:00Großwallstadt - Minden 27:2717:00Nordhorn-Lingen - Huttenberg 31:30
NEMČIJA: 1. Bundesliga Ženske
16:00Leverkusen Ž - Bad Wildungen Ž 27:24NEMČIJA: 2. Bundesliga Ženske
16:00Goppingen Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž 43:1516:00Leipzig Ž - Rodertal Ž 32:27
NIZOZEMSKA: Eredivisie
14:00BFC - Feyenoord 40:2014:00Tachos - PSV Handbal 37:23
14:15Bevo HC 2 - Watersley 34:26
NIZOZEMSKA: Liga HandbalNL
16:00Limburg Lions - HV Kras Volendam 28:25NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Skupina poražencev
13:30Boer'n Trots Kaas Ž - HV Kras Volendam Ž 40:3314:45PSV Handbal Ž - E&O Ž 23:30
NIZOZEMSKA: Eredivisie ženske - Skupina zmagovalcev
15:00Quintus Ž - Vlug en Lenig Ž 34:23NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen - Za obstanek
18:00Melhus - Kristiansand 29:25NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske - Končnica
18:00Oppsal Ž - Storhamar Ž 27:39NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen ženske - Za obstanek
16:30Follo Ž - Volda Ž 26:19POLJSKA: Superliga - 5. - 8. mesto
18:00Ostrow Wielkopolski - MMTS Kwidzyn 33:28POLJSKA: Superliga - Končnica
15:00Wisla Plock - Zabrze 34:19POLJSKA: Superliga - Skupina poražencev
16:00Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków 27:2618:00Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 36:37
POLJSKA: Osrednja liga
17:30Slask Wroclaw - Wielun 32:17POLJSKA: I liga
14:00UMCS Lublin - Konskie 23:1916:00Wejherowo - Olsztyn 42:41
18:00Morag - USAR Kwidzyn 29:25
18:00Przemysl - Viret Zawiercie 33:35
POLJSKA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev
16:00Piotrcovia Ž - Zaglebie Lubin Ž 22:26POLJSKA: Centralna liga ženske
15:00AZS Poznan Ž - Legnica Ž 29:2617:00Jelenia Gora Ž - Handball Warszawa Ž 31:29
POLJSKA: I liga ženske
16:00SMS ZPRP Lublin II Ž - San Jaroslaw Ž 32:24ROMUNIJA: Liga Nationala
16:30CSM Bukarešta - Timisoara 24:2316:30CSM Focsani - Cluj 25:22
16:30Potaissa Turda - Sighisoara 43:33
16:30Vaslui - Buzau 27:26
RUSIJA: Superliga - Play-out
14:00Akbuzat - Saratov 26:35SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga - Skupina poražencev
18:00RK Aerodrom - Prilep 0:10SEVERNA MAKEDONIJA: Superliga ženske
13:30Dževdželija Ž - Despina Ž 20:3214:00ZRK Skopje Ž - Čair Ž 24:40
14:30Vardar SCJS Ž - Stružanka Ž 39:24
16:30Šampion Ž - Spartak Ž 31:36
SLOVAŠKA: Extraliga - Končnica
17:00Považska Bystrica - Bojnice 27:20SLOVENIJA: 1.A DRL Ženske - Skupina zmagovalcev
19:00Ajdovščina Ž - Krim Ž 17:34SRBIJA: Superliga ženske - Play-out
18:00Jugopetrol Radnički Ž - Napredak Ž 26:28TURČIJA: Superlig ženske
14:00Konyaalti Ž - Izmir BSB SK Ž 37:3115:00Gorele BSK Ž - Tekirdag Ž 46:29
16:00Yalikavak Ž - Kastamonu Ž 31:26
ČEŠKA: Extraliga - Play-out
11:30Hranice - Nove Veseli 21:25ČEŠKA: Extraliga ženske
16:45Slavia Praga Ž - Lazne Kynžvart Ž 28:26ČRNA GORA: Prva liga
19:00Berane - Mornar 28:34ŠPANIJA: Division de Honor Plata
12:00Burgos - Guadalajara 26:27ŠPANIJA: División de Honor ženske - Končnica
14:00Porrino Ž - Guardes Ž 29:29Stavite na Rokomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, rokomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.