Tenis » 27.04.2024 » Vse tekme
Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
ATP - POSAMEZNO: Madrid (Španija), pesek
11:10Monteiro T. (Bra) - Cicipas S. (Gre) 2:011:40Purcell M. (Aus) - Korda S. (Usa) 0:2
11:55Lehečka J. (Cze) - Međedović H. (Srb) 2:0
12:50Sinner J. (Ita) - Sonego L. (Ita) 2:0
13:05Cachin P. (Arg) - Tiafoe F. (Usa) 2:1
13:50Kotov P. (Wrl) - Thompson J. (Aus) 2:1
16:15De Minaur A. (Aus) - Nadal R. (Esp) 0:2
16:15Medvedev D. (Wrl) - Arnaldi M. (Ita) 2:1
18:25Bublik A. (Kaz) - Carballes Baena R. (Esp) 2:1
18:35Dimitrov G. (Bul) - Menšik J. (Cze) 1:2
19:05Bautista-Agut R. (Esp) - Hačanov K. (Wrl) 1:2
19:20Auger-Aliassime F. (Can) - Mannarino A. (Fra) 2:0
20:00Jarry N. (Chi) - Cobolli F. (Ita) 1:2
20:05Machač T. (Cze) - Shelton B. (Usa) 0:2
21:35Norrie C. (Gbr) - Fonseca J. (Bra) 2:0
21:45Kecmanović M. (Srb) - Ruud C. (Nor) 0:2
WTA - POSAMEZNO: Madrid (Španija), pesek
11:10Azarenka V. (Wrl) - Sorribes Tormo S. (Esp) 0:211:10Swiatek I. (Pol) - Cirstea S. (Rou) 2:0
13:10Stephens S. (Usa) - Sakkari M. (Gre) 0:2
14:25Ostapenko J. (Lat) - Carle M. L. (Arg) 2:0
14:35Fernandez L. (Can) - Jabeur O. (Tun) 1:2
17:25Keys M. (Usa) - Samsonova L. (Wrl) 2:0
19:45Haddad Maia B. (Bra) - Navarro E. (Usa) 2:0
20:05Gauff C. (Usa) - Jastremska D. (Ukr) 2:0
WTA - DVOJICE: Madrid (Španija), pesek
11:50Pavljučenkova A./Potapova A. - Melichar N./Perez E. 2:012:00Errani S./Paolini J. - Andreeva M./Zvonareva V. 0:2
13:30Linette M./Zhang S. - Schuurs D./Stefani L. 0:2
13:35Dolehide C./Krawczyk D. - Vekić D./Vesnina E. 2:0
17:30Hsieh S-W./Mertens E. - Muhammad A./Sutjiadi A. 2:1
17:55Boulter K./Vondroušova M. - Kičenok L./Ostapenko J. 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Concepcion (Čile), pesek
23:10Sakellaridis S. (Gre) - Mena F. (Arg) 2:117:15Bueno G. (Per) - Pereira J. (Bra) 2:0
19:25Sakellaridis S. (Gre) - Ficovich J. P. (Arg) 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Ostrava (Češka), pesek
11:10Skatov T. (Kaz) - Squire H. (Ger) 0:213:00Džumhur D. (Bih) WO - Guinard M. (Fra) -:-
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Rim (Italija), pesek
13:20Moro Canas A. (Esp) - Travaglia S. (Ita) 2:116:15Dellien H. (Bol) - Gaubas V. (Ltu) 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Savannah (ZDA), pesek
19:55Ritschard A. (Sui) - Popko D. (Kaz) 2:022:25Janvier M. (Fra) - Andrade A. (Ecu) 0:2
CHALLENGER MOŠKI - POSAMEZNO: Shenzhen 3 (Kitajska), trda podlaga
05:10Duckworth J. (Aus) - Bertola R. (Sui) 2:007:10Harris L. (Rsa) - Lajal M. (Est) 2:0
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Concepcion (Čile), pesek
23:30Harper P./Stevenson D. - Bueno G./Farjat T. PREDAJA 1:021:05Watanabe S./Takeru Y. - Harper P./Stevenson D. 2:0
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Ostrava (Češka), pesek
13:10Faria J./Rocha H. - Schnaitter J./Wallner M. 2:0CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Rim (Italija), pesek
11:40Rottoli L./Vincent Ruggeri S. - Johnson L./Mansouri S. 0:2CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Savannah (ZDA), pesek
00:05Harrison C./Willis M. - Gomez F. A./Martinez L. D. 2:118:15Freund S./Ingildsen J. - Harrison C./Willis M. 0:2
CHALLENGER MOŠKI - DVOJICE: Shenzhen 3 (Kitajska), trda podlaga
09:10Wang A./Zhou Y. - Shimizu Y./Trotter J. K. 0:2ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Antalya 12 (Turčija), pesek
10:00Milev Y. (Bul) - Slump S. (Ned) 2:110:00Wassermann D. (Ned) - Kym J. (Sui) 0:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Kursumlijska Banja 2 (Srbija), pesek
09:30Dancu V. A. (Rou) - Hampe S. P. (Ger) 1:209:30Demanet E. (Bel) - Fajta P. (Hun) 2:1
09:30Jovic V. (Srb) - Vojinović L. (Srb) 0:2
09:30Loge J. (Bel) WO - Pavlović L. (Fra) -:-
09:30Tammaro M. (Ita) WO - Juhas K. (Srb) -:-
10:30Nedic A. (Bih) - Milojević N. (Srb) 0:2
10:30Radjenovic V. (Srb) - Popović S. (Srb) 0:2
10:30Rossi L. (Ita) - Butulija B. (Srb) 0:2
14:00Hampe S. P. (Ger) - Tammaro M. (Ita) 1:2
15:30Butulija B. (Srb) - Loge J. (Bel) 1:2
15:30Milojević N. (Srb) - Demanet E. (Bel) 2:0
15:30Vojinović L. (Srb) - Popović S. (Srb) 0:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Meerbusch (Nemčija), pesek
14:55Deckers A. (Ned) - Michael A. (Irl) 0:216:45Oetzbach A. (Ger) - Sperle J. (Ger) 0:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Monastir 17 (Tunizija), trda podlaga
11:00Efstathiou M. (Cyp) - Kumasaka T. (Jpn) 1:211:00Van Wyk K. (Rsa) - Araujo P. (Por) 1:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Sanxenxo (Španija), trda podlaga
10:10Fernandez Flores D. (Chi) - Pereira T. (Por) 2:012:35Cesar Porras J. (Arg) - Gulin S. (Wrl) PREDAJA 1:0
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Shymkent 2 (Kazahstan), pesek
06:00Orlov V. (Ukr) - Shin M. (Uzb) 2:007:30Poluhin S. (Wrl) - Garcia Mestre J. (Esp) 2:1
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Split (Hrvaška), pesek
10:30Vrbenski M. (Cze) - Oberleitner N. (Aut) 2:112:00Mikrut L. (Cro) - Dodig M. (Cro) 2:1
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M15 Vero Beach, FL (ZDA), pesek
18:10Jones M. (Usa) - Lilov V. (Usa) 1:220:25Grant W. (Usa) - Johns G. (Usa) 0:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Angers (Francija), pesek (dvorana)
14:00Dougaz A. (Tun) - Bouquet L. (Fra) 2:115:30Marmousez L. (Fra) - Collignon R. (Bel) 1:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Mosquera (Kolumbija), pesek
16:30Gomez J. S. (Col) - Adams H. (Usa) 2:0ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Nottingham (Velika Britanija), trda podlaga
11:40Hussey G. (Gbr) - Broom C. (Gbr) 1:213:45Mott B. (Aus) - Jubb P. (Gbr) 1:2
ITF MOŠKI - POSAMEZNO: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Italija), pesek
10:15Iannaccone F. (Ita) - Picchione A. (Ita) 0:2ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W100 Oeiras (Portugalska), pesek
13:05Starodubčeva Y. (Ukr) - Fett J. (Cro) 1:215:40Udvardy P. (Hun) - Kudermetova P. (Wrl) 2:0
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W100 Tokyo (Japonska), trda podlaga
05:10Ma Y. (Chn) - Inglis M. (Aus) 1:207:55Shibahara E. (Jpn) - Hontama M. (Jpn) 2:1
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Antalya 11 (Turčija), pesek
11:00Eraydin B. (Tur) - Dencheva R. (Bul) 0:211:00Hietaranta L. (Fin) - Sauvant C. (Ger) 2:0
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Kursumlijska Banja 2 (Srbija), pesek
09:30Giraldi Requena A. (Esp) - Falkner Ž. (Slo) 2:109:30Ozgen P. (Tur) - Cilekova L. (Svk) 2:0
09:30Pavlou D. (Gre) - Kolonus Z. (Pol) 2:0
09:30Stoilkovska M. (Mkd) - Senić N. (Srb) 0:2
10:30Serban I. M. (Rou) - Yesypchuk D. (Ukr) 2:1
10:30Stević H. (Fra) - Stanković A. (Srb) WO -:-
10:30Vojčinakova I. (Svk) - Stojanova J. (Bul) 2:0
10:30Zvonaru I. (Rou) - Encheva L. (Bul) 0:2
14:00Ozgen P. (Tur) - Giraldi Requena A. (Esp) 2:0
16:00Pavlou D. (Gre) - Encheva L. (Bul) 2:1
16:00Serban I. M. (Rou) - Stanković A. (Srb) 0:2
17:00Vojčinakova I. (Svk) - Senić N. (Srb) 0:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Monastir 15 (Tunizija), trda podlaga
11:00Vanlangendonck E. (Bel) - Paukstyte P. (Ltu) 1:211:00Wildgruber A. (Ger) - Tkačeva M. (Wrl) 0:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Shymkent 2 (Kazahstan), pesek
06:00Juščenko V. (Wrl) - Lavino I. (Ita) 2:006:00Laskutova K. (Wrl) - Ureke A. (Wrl) 2:0
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W15 Telde 4 (Španija), pesek
11:00Garcia Cid Ma. (Esp) - Andrijenko M. (Wrl) 2:011:00Jamrichova R. (Svk) - Mettraux M. (Sui) 2:1
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Hammamet 6 (Tunizija), pesek
12:00Albie A. (Fra) - Benoit M. (Bel) 0:212:00Štruplova J. (Cze) - Vargova N. (Svk) 1:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Mosquera (Kolumbija), pesek
22:00Lizarazo Y. (Col) - Ortenzi J. (Arg) 2:0ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Nottingham (Velika Britanija), trda podlaga
11:30Stojsavljevic M. (Gbr) - Paszek T. (Aut) 2:016:00Weckerle M. (Lux) - Belgraver J. (Fra) 0:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Italija), pesek
10:00Lazaro Garcia A. (Esp) - Teichmann J. (Sui) 2:010:00Olijnikova O. (Ukr) - Pigato L. (Ita) 0:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50 Lopota (Gruzija), trda podlaga
11:10Glushko L. (Isr) - Laskevich E. (Wrl) 0:2ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W50 Wuning (Kitajska), trda podlaga
04:10Gasanova A. (Wrl) - Tararudee L. (Tha) 1:204:10You X. (Chn) - Wang Q. (Chn) 1:2
ITF ŽENSKE - POSAMEZNO: W75 Charlottesville, VA (ZDA), pesek
20:10Chirico L. (Usa) - Joint M. (Aus) 2:022:00Day K. (Usa) - Radovčić L. (Nzl) 2:0
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Antalya 12 (Turčija), pesek
11:30Barnat J./Lanik T. - Dinev D./Ujvary M. 2:0ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Kursumlijska Banja 2 (Srbija), pesek
12:00Ferrari F./Fumagalli F. - Bulus C./Radovanović T. 0:212:00Matsuda K./Sueoka Y. - Bozemoj B./Clavel T. 0:2
17:15Bozemoj B./Clavel T. - Bulus C./Radovanović T. 2:0
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Meerbusch (Nemčija), pesek
13:10Jong A. M./Muller R. - Broska F./Ramskogler G. 2:0ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Monastir 17 (Tunizija), trda podlaga
10:00Asaba A./Martin D. - Lobanov A./Nesterov A. 0:2ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Shymkent 2 (Kazahstan), pesek
06:00Dev S D P./Ganta S. K. R. - Lomakin G./Verbin P. 0:2ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Split (Hrvaška), pesek
14:30Mikrut L./Poljičak M. PREDAJA - Heinonen A./Jakić M. 0:019:00Heinonen A./Jakić M. - Bielinski V./Szajrych J. 0:2
ITF MOŠKI - DVOJICE: M15 Vero Beach, FL (ZDA), pesek
23:35Jones A./Jones M. - Bigun M./Lee M. 2:123:40Razeghi A./Woestendick C. - Cabrera M. A./Marrero Curbelo I. 2:0
23:00Razeghi A./Woestendick C. - Jones A./Jones M. 2:1
ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Mosquera (Kolumbija), pesek
17:30Lock B./Lock C. - Altamirano C./Vithoontien L. 2:022:00Bertran P./Loof T. - Gomez J. S./Kumar P. 2:1
ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Nottingham (Velika Britanija), trda podlaga
16:25Broom C./Little D. - Davis J./Summers M. 2:1ITF MOŠKI - DVOJICE: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Italija), pesek
11:55Lorusso L./Pieri S. - Potenza L./Reitano S. 0:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W100 Oeiras (Portugalska), pesek
17:00Jorge F./Jorge M. - Sizikova J./Wu F. 2:0ITF ŽENSKE - DVOJICE: W100 Tokyo (Japonska), trda podlaga
10:30Gibson T./Inglis M. - Birrell K./Jang S. J. 1:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Antalya 11 (Turčija), pesek
12:30Siedliska N./Zelničkova R. - El Aouni A./Granwehr A. 2:0ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Kursumlijska Banja 2 (Srbija), pesek
17:00Bejenaru K. P./Nikcevic T. - Hageman M./Stojanova J. 2:119:30Serban I. M./Vuković D. - Kolonus Z./Yesypchuk D. 0:2
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Monastir 15 (Tunizija), trda podlaga
14:45Paukstyte P./Pawlikowska Z. - Corley P. C./Ivanova D. 0:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W15 Shymkent 2 (Kazahstan), pesek
09:45Baidaulet D./Bernovich V. - Ureke A./Juščenko V. 0:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Hammamet 6 (Tunizija), pesek
11:00Manzouri Y./Milovanović E. - McPhee K./Zaytseva K. 0:214:30Gimbrere J./Kulambayeva Z. - McPhee K./Zaytseva K. 2:0
ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Nottingham (Velika Britanija), trda podlaga
14:30Omae A./Sato H. - Paszek T./Ryser V. 1:2ITF ŽENSKE - DVOJICE: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Italija), pesek
11:30Kubka M./Vedder E. - Christofi E./Sakellaridi S. 2:0ITF ŽENSKE - DVOJICE: W50 Wuning (Kitajska), trda podlaga
07:20Bhosale R./Hourigan P. M. - Cho I-H./Cho T. 2:1ITF ŽENSKE - DVOJICE: W75 Charlottesville, VA (ZDA), pesek
23:15Appleton E./Gleason Q. - Stollar F./Radovčić L. 2:118:00Appleton E./Gleason Q. - Kononova M./Kozireva M. 2:0
Stavite na Tenis s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, tenis na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.